Test: W pełni automatyczny ekspres do kawy Siemens EQ.9 S500 TI9558X1DE

Dirk Re.

Brak komentarzy

Ekspres do kawy_Siemens_Display_kaufen-0fe9fa86
- 260,40 €
W pełni automatyczny ekspres do kawy Siemens EQ.9 S500

W pełni automatyczny ekspres do kawy Siemens EQ.9 S500 oferuje ogromny wybór różnych wariantów kawy. Dzięki bardzo wysokiemu ciśnieniu parzenia 19 barów, można uzyskać absolutnie wysokiej jakości przyjemność z kawy. W pełni automatyczny ekspres do kawy posiada wyświetlacz TFT, który umożliwia interaktywną nawigację po menu. Już zintegrowany pojemnik na mleko w połączeniu z dużym zbiornikiem na wodę zapewnia natychmiastową i długotrwałą przyjemność z kawy. Dodatkowo urządzenie posiada wiele ciekawych funkcji, które chciałbym zilustrować na tej stronie. Siemens obiecuje prostą obsługę i wygodne czyszczenie.

Pierwsze wrażenie i uruchomienie

W pełni automatyczny ekspres do kawy Siemens EQ.9 S500

Po rozpakowaniu w pełni automatyczny ekspres do kawy Siemens, tutaj model EQ.9 S500 TI9558X1DE, robi jeden naprawdę wysoka jakość i imponujące pierwsze wrażenie.

W pełni zautomatyzowana maszyna o wymiarach 47 x 29.9 x 39.2 cm i wadze 13,3 kg rewelacyjnie wzbogaca kuchnię, szczególnie z istniejącym wyświetlaczem. Na pierwszy rzut oka byłem pod wielkim wrażeniem.

Po ustawieniu urządzenia odniosłem wrażenie, że operacja wydaje się być bardzo prosta, ale z grubej instrukcji obsługi zdałem sobie wtedy sprawę, że urządzenie ma wiele do zaoferowania i warto się przez niego zapoznać. W tym miejscu wyraźnie zaleca się przestudiowanie instrukcji.

Dla uruchomienie urządzenie należy najpierw skonfigurować, wystarczy włożyć tackę ociekową do odpowiedniego urządzenia. Następnie można wlać ziarna kawy do dostarczonego urządzenia i napełnić zbiornik na wodę zwykłą wodą z kranu. Po wykonaniu tej czynności zintegrowany zbiornik na mleko należy napełnić mlekiem.

Tak szybko jak Kaffeevollautomat jest teraz podłączony, możesz zacząć! Siemens zaleca kilka przed pierwszym posiłkiem Uruchomienia próbne wykonać, aby z jednej strony przepłukać urządzenie raz, az drugiej przyzwyczaić się do obsługi, bo jak już wspomniałem to już koniec indywidualna adaptacja usuwa. Ale o tym później.

Ale teraz do pierwszego użycia w pełni automatycznego ekspresu do kawy Siemens EQ.9 S500 TI9558X1DE!

Ekspres do kawy Siemens EQ.9 plus connect s500 TI9558X1DE,...Ekspres do kawy Siemens EQ.9 s300 TI923509DE, 10 pojedynczych...Ekspres do kawy Siemens EQ.6 plus s300 TE653501DE, do wielu...Saeco SM7683/10 W pełni automatyczny ekspres do kawy Xelsis 15 specjałów kawowych...Ekspres do kawy De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B Perfetto...Ekspres do kawy Saeco PicoBaristo Deluxe SM5570 / 10, 12 ...Ekspres do kawy Philips Series 2200 -...Ekspres Miele CM 5310 Silence Stand / OneTouch for Two...Krups Essential EA810870 w pełni automatyczny ekspres do kawy | espresso i kawa...Melitta Caffeo Barista T Smart - w pełni automatyczny ekspres do kawy - z...
1.306,15 €1.099,85 €699,00 €Sprawdź cenę319,99 €Sprawdź cenę299,00 €749,00 €282,85 €784,99 €
Ekspres do kawy Siemens EQ.9 plus connect s500...*Ekspres do kawy Siemens EQ.9 s300 TI923509DE, 10...*Ekspres do kawy Siemens EQ.6 plus s300...*Saeco SM7683 / 10 Xelsis ekspres do kawy 15 ... *De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B Perfetto...*Saeco PicoBaristo Deluxe SM5570 / 10 ... *Ekspres do kawy Philips Series 2200 –...*Ekspres Miele CM 5310 Silence Stand /...*Ekspres do kawy Krups Essential EA810870 | ... *Melitta Caffeo Barista T Smart - w pełni automatyczny ekspres do kawy...*
◼️ EQ.9 plus. Doskonała kawa. Idealnie dopasowane do Ciebie: ...◼️ EQ.9 plus. Doskonała kawa. Idealnie dopasowane do Ciebie: ...◼️ EQ.6 plus. Duży wybór kawowych specjałów....◼️ Wybór spośród 15 światowej sławy specjałów kawowych – po prostu...◼️ PROSTA OBSŁUGA: Ekspres do kawy De'Longhi ma ...◼️ nie dotyczy◼️ Aksamitna, kremowa pianka: Spieniacz do mleka Panarello...◼️ AromaticSystem: Ekspres do kawy CM 5310 lśni swoim ...◼️ INTUITIVE BEDIENUNG: Tasten und Drehrehgler sorgen für eine...◼️ Dla prawdziwych smakoszy kawy: Indywidualne ustawienia wstępne dla ...
◼️ Działa z Alexą: Indywidualna przyjemność dla prawdziwych ...◼️ Dwa drinki za naciśnięciem przycisku: czy mocne espresso, ...◼️ Przetestowany przez Stiftung Warentest i oceniony jako DOBRY (2,2)...◼️ Indywidualne dopasowanie ulubionych napojów dzięki pięciu...◼️ WYSOKIEJ JAKOŚCI SZLIFIERKA: 13-stopniowy młynek stożkowy może ...◼️ nie dotyczy◼️ Przyjemna obsługa: ten ekspres do kawy ma intuicyjny ...◼️ Niezależnie od tego, czy kawa, latte macchiato, czy gorące mleko: ...◼️ EMPERATUREN UND MAHLGRADE: Mit Hilfe der verschiedenen...◼️ Włoski proces przygotowania: przygotowywanie klasyków ...
Amazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon Prime
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
historia cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cen
1.306,15 €1.099,85 €699,00 €Sprawdź cenę319,99 €Sprawdź cenę299,00 €749,00 €282,85 €784,99 €
AmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonka
Ostatnia aktualizacja 5 grudnia 2023 18:18 Linki do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API

Możesz znaleźć EQ 6 tego.

Moje pierwsze użycie

Byłem bardzo podekscytowany przed pierwszym testem. Ekspres może mieć dwa Porcje w tym samym czasie zacząłem, ale początkowo ograniczyłem się do jednego. Po wykonaniu wszystkich czynności zgodnie z instrukcją, w końcu nadszedł czas na pierwszy test.

Przede wszystkim zdecydowałem się na klasyczną kawę. Po zapoznaniu się z licznymi ustawieniami i opcjami w menu wyświetlacza, proces parzenia można było rozpocząć za naciśnięciem przycisku.

Już na początku widać, że w pełni automatyczny ekspres do kawy Siemens EQ.9 S500 na tle innych producentów, takich jak Delonghi czy Philips szczególnie cicho działa. Pierwsza kawa była gotowa w krótkim czasie i wyglądała bardzo smacznie.

Przy tym modelu warto wspomnieć o każdym rodzaju kawy indywidualnie dopasowane może być. Jeśli smakuje zbyt gorzko lub zbyt mocno, można wybrać więcej lub mniej ziaren lub mleka w ustawieniu na wyświetlaczu TFT. Maszyna automatycznie odpowiednio zmieni preparat. Całość można wtedy nawet połączyć w jedną osobisty profil użytkownika można zaoszczędzić, aby dokładnie to przygotowanie można było przeprowadzić za każdym razem. To już zrobiło na mnie wrażenie!

W pełni automatyczny ekspres do kawy Siemens EQ.9 S500

Po obejrzeniu mojej pierwszej kawy zauważyłem, że ekspres do kawy Siemens miał nawet WLAN Połączenie. W związku z tym za pośrednictwem pobranego na smartfon App ekspres do kawy można uruchomić z dowolnego miejsca iw dowolnym czasie. Krótko mówiąc, maszynę można uruchomić z łóżka za pomocą aplikacji, dzięki czemu zaraz po wstaniu z łóżka znajdziesz gotową kawę.

Pierwsze użycie było więc bezproblemowe i mogłem poznać wiele funkcji.

Ale jak smakuje teraz wynik?

- 260,40 €

Test smaku - w pełni automatyczny ekspres do kawy Siemens TI9558X1DE

Pierwsza kawa była gotowa i teraz do smaku:

Kubek został napełniony do żądanej ilości i zgodnie z oczekiwaniami pierwszy łyk był pyszny. Ponieważ można ustawić żądaną ilość mleka, a ja wolę kawę z większą ilością mleka, uzyskałem najlepszy wynik jak dla mnie. Kawa jest bardzo dobra i przez to wysokie ciśnienie mocno uwarzony. W porównaniu do innych modeli ten ma naprawdę przewagę pod względem smaku.

Następnie przetestowałem inne warianty, takie jak espresso, espresso macchiato, cafe crema, cappuccino, latte macchiato i kawa mleczna. Ten, który odniósł szczególnie sukces, jest również jednym z najlepszych Mleczna pianka warty wspomnienia. W pełni automatyczny ekspres do kawy Siemens EQ.9 S500 również bardzo dobrze poradził sobie z różnymi odmianami. W tym miejscu polecam używanie 3,5% tłustego mlekaponieważ mleko o zawartości 1,5% tłuszczu dawało więcej płynu niż spieniona mleczna pianka.

Ogólnie oceniam Smak jak wysokiej jakości i idealnie dopasowany. Ze względu na indywidualne ustawienie, każdą kawę można przygotować według własnego gustu. Ponadto urządzenie zapewnia duży wybór wariantów kaw, dzięki czemu każdy może dostać to, co preferuje.

- 260,40 €

Który Zalety i wady w pełni automatycznego ekspresu do kawy Siemens EQ.9 S500

korzyści

 • Optycznie wysokiej jakości konstrukcja
 • Wysokie ciśnienie parzenia 19 bar
 • Różnorodność odmian kawy
 • Wyświetl menu
 • Bardzo cichy proces warzenia
 • Spersonalizowane przechowywanie profili

Wady

 • Segment wysokiej ceny
 • Na początku wiele funkcji wydaje się przytłaczających
 • Zawsze używaj mleka zawierającego 3,5% tłuszczu
W pełni automatyczny ekspres do kawy Siemens EQ.9 S500

Czyszczenie - w pełni automatyczny ekspres do kawy Siemens EQ.9 S500s

Dzięki funkcji Auto-Milk-Clean w pełni automatyczny ekspres do kawy Siemens ma w pełni automatyczne czyszczenie parąktóre jest wykonywane codziennie. Sam Siemens oferuje również szeroką gamę akcesoriów do czyszczenia.

Moim zdaniem faktycznie wskazane są następujące środki czyszczące:

Płynny odkamieniacz, Cena € 12,20
Wymiana filtra wody, Cena € 12,20

# Podgląd Produkt ocena Cena
1 Tabletki czyszczące Siemens TZ80001A, 10 sztuk,... Tabletki czyszczące Siemens TZ80001A, 10 sztuk,...* Obecnie nie ma recenzji 11,89 €Amazon Prime
2 Tabletki odkamieniające Siemens TZ80002A, usuwają kamień... Tabletki odkamieniające Siemens TZ80002A, usuwają osady z kamienia...* Obecnie nie ma recenzji 29,16 € 11,49 €Amazon Prime

Wszystko inne można czyścić i dezynfekować za pomocą konwencjonalnych środków czyszczących.

Szybko zapomina się o tacy ociekowej. Ponieważ jednak zawsze wpadają do niej resztkowe krople z maszyny, również tutaj zaleca się czyszczenie.

Ważne jest, aby zawsze zwracać uwagę na usuwanie kamienia, ponieważ może to na dłuższą metę zniszczyć urządzenie.

Jakie różnice ekspres do kawy Siemens | EQ 500 | EQ 6 | EQ 9

https://youtu.be/v_39fZUFEfc

- 260,00 €
Ekspres do kawy Siemens EQ.6 plus s300 TE653501DE, do wielu...
Ekspres do kawy Siemens EQ.6 plus s300 TE653501DE, do wielu...*
Testowany przez Stiftung Warentest i uznany za DOBRY (2,2) – wydanie 01/2022; To urządzenie jest przeznaczone wyłącznie do użytku prywatnego...
899,00 € - 260,00 € 639,00 € Amazon Prime

Konkluzja: W pełni automatyczny ekspres do kawy Siemens EQ.9 S500

W rezultacie oceniam w pełni automatyczny ekspres do kawy Siemens EQ.9 S500 TI9558X1DE jako niezawodne, nowoczesne i wszechstronne urządzenie, które zapewnia doskonały smak i wysoką jakość. Jeśli lubisz kawę w różnych wariantach, z tym w pełni automatycznym ekspresem jesteś po właściwej stronie. Na pierwszy rzut oka różne funkcje wydają się onieśmielające, ale gdy już się do nich przyzwyczaisz i wprowadzisz kilka podstawowych ustawień, korzystanie z nich jest bardzo łatwe.

Obecna cena 1249,00 € plus koszty zwykłych środków czyszczących jest już wysoka, ale w porównaniu z producentami takimi jak Philips i Delonghi, zgodnie z rynkiem.

Więcej o w pełni automatycznych ekspresach do kawy? Przeczytaj nasz w pełni automatyczny przewodnik po ekspresach do kawy tutaj!

Znajdź w Top🔟 najlepiej i najlepiej sprzedające się produkty do ekspresów do kawy Siemens 2023 na uczciwych testach

Świetnie🔟🔥Oferty🔥 🆕Online
1. Najlepszy sprzedawca
Ekspres do kawy Siemens EQ.500 zintegrowany TQ505D09, wiele...
Opinie 978
Ekspres do kawy Siemens EQ.500 zintegrowany TQ505D09, wiele...*
 • EQ.500. Wygodny preparat. Intuicyjna obsługa: w pełni automatyczny ekspres do kawy EQ.500 firmy Siemens przekonuje łatwą obsługą i...
 • Intuicyjny wyświetlacz: doskonała przyjemność z kawy w dobrym stylu. Przygotowanie kawy nigdy nie było łatwiejsze. Dzięki intuicyjnemu kolorowemu...
 • Dwa napoje za naciśnięciem przycisku: mocne espresso, latte macchiato czy kremowe cappuccino: wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby cieszyć się gorącym napojem...
- 260,62 €2. Najlepszy sprzedawca
Ekspres do kawy Siemens EQ.6 plus s700 TE657503DE, do wielu...*
 • SensoFlow System Maksymalny aromat dzięki idealnej i stałej temperaturze parzenia przez cały czas, Pozostałe akcesoria w zestawie 1 x wkład filtra wody BRITA...
 • Wyświetlacz CoffeeSelect Aromatyczne specjały kawowe i mleczne można bezpośrednio wybierać i wybierać poprzez lekkie dotknięcie pól czujników.
 • AutoMilk Clean W pełni automatyczne czyszczenie parą po każdym napoju całkowicie za Ciebie dba o codzienną pielęgnację systemu mleka
- 260,00 €3. Najlepszy sprzedawca
Ekspres do kawy Siemens EQ.6 plus s300 TE653501DE, do wielu...*
 • EQ.6 plus. Duży wybór kawowych specjałów. Idealnie zaparzony: w pełni automatyczny ekspres do kawy Siemens EQ.6 plus oferuje duży wybór...
 • Testowany przez Stiftung Warentest i uznany za DOBRY (2,2) - wydanie 01/2022
 • Intuicyjny wyświetlacz: doskonała kawa w dobrym stylu. Przygotowanie kawy nigdy nie było tak proste dzięki kolorowemu, intuicyjnemu wyświetlaczowi coffeeSelect...
- 809,79 €4. Najlepszy sprzedawca
Ekspres do kawy Siemens EQ.700 classic TP705D01, sterowanie z aplikacji,...*
 • Genialny, w pełni dotykowy wyświetlacz w połączeniu z unikalnym systemem operacyjnym - iSelect Display.
 • Odkryj duży wybór międzynarodowych kawowych specjałów, przesuwając palcem po wyświetlaczu - Siemens coffeeWorld.
 • Masz do wyboru trzy różne ustawienia aromatu, w zależności od Twojego gustu - aromaSelect.
- 742,24 €5. Najlepszy sprzedawca
Ekspres do kawy Siemens EQ.6 plus s700 TE657M03DE, do wielu...*
 • Wyświetlacz coffeeSelect: lekko dotykając pól czujników, można bezpośrednio wybrać aromatyczną kawę i mleczne specjały i...
 • autoMilk Clean: W pełni automatyczne czyszczenie parą po każdym napoju całkowicie zwalnia Cię z codziennej konserwacji systemu mleka.
 • oneTouch DoubleCup: Dowolna specjalność kawowa lub mleczna za naciśnięciem jednego przycisku – nawet na dwie filiżanki jednocześnie.
- 157,20 €6. Najlepszy sprzedawca
Ekspres do kawy Siemens EQ.500 zintegrowany TQ507D03, wiele...*
 • Wytrzymały młynek
 • Intuicyjna obsługa: w pełni automatyczny ekspres do kawy EQ.500 firmy Siemens
 • Dwa drinki za jednym naciśnięciem przycisku
7. Najlepszy sprzedawca
W pełni automatyczny ekspres do kawy Siemens EQ.700 iSelect...*
 • EQ.700 Świat kawy. Jednym machnięciem. Elegancki design z inteligentnym interfejsem użytkownika. Odkryj do 32 drinków...
 • W pełni dotykowy wyświetlacz: funkcja dotykowa i przesuwania wyświetlacza iSelect ułatwia poruszanie się po menu ekspresu do kawy na ziarna...
 • Trzy różne profile aromatu: Wybierz spośród różnych ustawień aromatu dzięki funkcji aromaSelect - łagodny, zrównoważony lub ...
- 267,70 €8. Najlepszy sprzedawca
Ekspres do kawy Siemens EQ.300 TI353501DE, do wielu...*
 • Łatwe przygotowywanie kawy dzięki łatwemu do zrozumienia wyświetlaczowi CoffeeDirect.
 • Przygotuj specjalizację z kawy i mleka za jednym naciśnięciem przycisku dzięki funkcji oneTouch
 • Drobno mielona fasola dla idealnego aromatu i długotrwały młynek z ceramDrive.
- 231,54 €9. Najlepszy sprzedawca
- 172,61 €10. Najlepszy sprzedawca
- 260,62 €oferta
- 260,00 €oferta
Ekspres do kawy Siemens EQ.6 plus s300 TE653501DE, do wielu...
Ekspres do kawy Siemens EQ.6 plus s300 TE653501DE, do wielu...*
Testowany przez Stiftung Warentest i uznany za DOBRY (2,2) – wydanie 01/2022; To urządzenie jest przeznaczone wyłącznie do użytku prywatnego...
899,00 € - 260,00 € 639,00 € Amazon Prime
- 809,79 €oferta
Ekspres do kawy Siemens EQ.700 classic TP705D01, sterowanie z aplikacji,...
Ekspres do kawy Siemens EQ.700 classic TP705D01, sterowanie z aplikacji,...*
Zapisz do 10 indywidualnych kreacji kawowych jako ulubione.; Dołączone_Komponenty: ✓Wkład filtra wody BRITA...
1.599,00 € - 809,79 € 789,21 € Amazon Prime
- 742,24 €oferta
Nowość!
Ekspres do kawy Mondo del Caffè Siemens EQ 500 integral...
Ekspres do kawy Mondo del Caffè Siemens EQ 500 integral...*
Marka ekspresu do kawy: Siemens; Marka kawy ekologicznej: Mondo del Caffè
899,00 €
Nowość!
Ekspres do kawy Siemens EQ900 TQ903D03, kontrola aplikacji,...
Ekspres do kawy Siemens EQ900 TQ903D03, sterowanie z aplikacji,...*
Kontroluj wszystkie istotne parametry parzenia, aby cieszyć się wyrafinowaną kawą – baristaMode; Znacząca redukcja hałasu...
1.600,79 € Amazon Prime

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 6.12.2023/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Dodaj komentarz

recenzja użytkownika
 • Obsługa
  Wysyłanie
 • przetwarzanie
  Wysyłanie
 • oczekiwanie produktu
  Wysyłanie
 • stosunek ceny do wydajności
  Wysyłanie
 • Godny polecenia
  Wysyłanie