Test: W pełni automatyczny ekspres do kawy Siemens EQ.9 S500 TI9558X1DE

Zdjęcie autora

Dirk Re.

Ekspres do kawy Siemens EQ.9 Plus Connect s500 TI9553X1RW z...
Ekspres do kawy Siemens EQ.9 Plus Connect s500 TI9553X1RW z...*
Podwójny otwór do picia: na jeden lub dwa napoje jednocześnie za naciśnięciem przycisku; Ciche przygotowanie firmy Siemens...
1.343,84 € Amazon Prime
W pełni automatyczny ekspres do kawy Siemens EQ.9 S500

W pełni automatyczny ekspres do kawy Siemens EQ.9 S500 oferuje ogromny wybór różnych wariantów kawy. Dzięki bardzo wysokiemu ciśnieniu parzenia 19 barów, można uzyskać absolutnie wysokiej jakości przyjemność z kawy. W pełni automatyczny ekspres do kawy posiada wyświetlacz TFT, który umożliwia interaktywną nawigację po menu. Już zintegrowany pojemnik na mleko w połączeniu z dużym zbiornikiem na wodę zapewnia natychmiastową i długotrwałą przyjemność z kawy. Dodatkowo urządzenie posiada wiele ciekawych funkcji, które chciałbym zilustrować na tej stronie. Siemens obiecuje prostą obsługę i wygodne czyszczenie.

Pierwsze wrażenie i uruchomienie

W pełni automatyczny ekspres do kawy Siemens EQ.9 S500

Po rozpakowaniu w pełni automatyczny ekspres do kawy Siemens, tutaj model EQ.9 S500 TI9558X1DE, robi jeden naprawdę wysoka jakość i imponujące pierwsze wrażenie.

W pełni zautomatyzowana maszyna o wymiarach 47 x 29.9 x 39.2 cm i wadze 13,3 kg rewelacyjnie wzbogaca kuchnię, szczególnie z istniejącym wyświetlaczem. Na pierwszy rzut oka byłem pod wielkim wrażeniem.

Po ustawieniu urządzenia odniosłem wrażenie, że operacja wydaje się być bardzo prosta, ale z grubej instrukcji obsługi zdałem sobie wtedy sprawę, że urządzenie ma wiele do zaoferowania i warto się przez niego zapoznać. W tym miejscu wyraźnie zaleca się przestudiowanie instrukcji.

Dla uruchomienie urządzenie należy najpierw skonfigurować, wystarczy włożyć tackę ociekową do odpowiedniego urządzenia. Następnie można wlać ziarna kawy do dostarczonego urządzenia i napełnić zbiornik na wodę zwykłą wodą z kranu. Po wykonaniu tej czynności zintegrowany zbiornik na mleko należy napełnić mlekiem.

Tak szybko jak Kaffeevollautomat jest teraz podłączony, możesz zacząć! Siemens zaleca kilka przed pierwszym posiłkiem Uruchomienia próbne wykonać, aby z jednej strony przepłukać urządzenie raz, az drugiej przyzwyczaić się do obsługi, bo jak już wspomniałem to już koniec indywidualna adaptacja usuwa. Ale o tym później.

Ale teraz do pierwszego użycia w pełni automatycznego ekspresu do kawy Siemens EQ.9 S500 TI9558X1DE!

W pełni automatyczny ekspres do kawy Siemens, stal nierdzewna, 1 pojemnik na ziarnaEkspres do kawy Siemens EQ.9 s300 TI923509DE, 10 pojedynczych...Ekspres do kawy Siemens EQ.6 plus s300 TE653501DE, do wielu...Saeco SM7683/10 W pełni automatyczny ekspres do kawy Xelsis 15 specjałów kawowych...Ekspres do kawy De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B Perfetto...Ekspres do kawy Saeco PicoBaristo Deluxe SM5570 / 10, 12 ...W PEŁNI AUTOMATYCZNY EKSPRES DO KAWY PHILIPS SERIA 2200 – KLASYCZNY...Ekspres Miele CM 5310 Silence Stand / OneTouch for Two...W pełni automatyczny ekspres do kawy Krups Arabica Picto, dysza do spieniania mleka,...Melitta Caffeo Barista T Smart - w pełni automatyczny ekspres do kawy - z...
Ekspres do kawy Siemens w pełni automatyczny, stal nierdzewna, 1...*Ekspres do kawy Siemens EQ.9 s300 TI923509DE, 10...*Ekspres do kawy Siemens EQ.6 plus s300...*Saeco SM7683 / 10 Xelsis ekspres do kawy 15 ... *De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B Perfetto...*Saeco PicoBaristo Deluxe SM5570 / 10 ... *W PEŁNI AUTOMATYCZNY EKSPRES DO KAWY PHILIPS SERIA 2200 –...*Ekspres Miele CM 5310 Silence Stand /...*W pełni automatyczny ekspres do kawy Krups Arabica Picto,...*Melitta Caffeo Barista T Smart - w pełni automatyczny ekspres do kawy...*
Amazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon Prime
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!
Ostatnia aktualizacja: [apn asin="B0859Z9J4V" typ="state" false="unknown"] Linki bezpośrednio do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API

Możesz znaleźć EQ 6 tego.

Moje pierwsze użycie

Byłem bardzo podekscytowany przed pierwszym testem. Ekspres może mieć dwa Porcje w tym samym czasie zacząłem, ale początkowo ograniczyłem się do jednego. Po wykonaniu wszystkich czynności zgodnie z instrukcją, w końcu nadszedł czas na pierwszy test.

Przede wszystkim zdecydowałem się na klasyczną kawę. Po zapoznaniu się z licznymi ustawieniami i opcjami w menu wyświetlacza, proces parzenia można było rozpocząć za naciśnięciem przycisku.

Już na początku widać, że w pełni automatyczny ekspres do kawy Siemens EQ.9 S500 na tle innych producentów, takich jak Delonghi czy Philips szczególnie cicho działa. Pierwsza kawa była gotowa w krótkim czasie i wyglądała bardzo smacznie.

Przy tym modelu warto wspomnieć o każdym rodzaju kawy indywidualnie dopasowane może być. Jeśli smakuje zbyt gorzko lub zbyt mocno, można wybrać więcej lub mniej ziaren lub mleka w ustawieniu na wyświetlaczu TFT. Maszyna automatycznie odpowiednio zmieni preparat. Całość można wtedy nawet połączyć w jedną osobisty profil użytkownika można zaoszczędzić, aby dokładnie to przygotowanie można było przeprowadzić za każdym razem. To już zrobiło na mnie wrażenie!

W pełni automatyczny ekspres do kawy Siemens EQ.9 S500

Po obejrzeniu mojej pierwszej kawy zauważyłem, że ekspres do kawy Siemens miał nawet WLAN Połączenie. W związku z tym za pośrednictwem pobranego na smartfon App ekspres do kawy można uruchomić z dowolnego miejsca iw dowolnym czasie. Krótko mówiąc, maszynę można uruchomić z łóżka za pomocą aplikacji, dzięki czemu zaraz po wstaniu z łóżka znajdziesz gotową kawę.

Pierwsze użycie było więc bezproblemowe i mogłem poznać wiele funkcji.

Ale jak smakuje teraz wynik?

Ekspres do kawy Siemens EQ.9 Plus Connect s500 TI9553X1RW z...
Ekspres do kawy Siemens EQ.9 Plus Connect s500 TI9553X1RW z...*
Podwójny otwór do picia: na jeden lub dwa napoje jednocześnie za naciśnięciem przycisku; Ciche przygotowanie firmy Siemens...
1.343,84 € Amazon Prime

Test smaku - w pełni automatyczny ekspres do kawy Siemens TI9558X1DE

Pierwsza kawa była gotowa i teraz do smaku:

Kubek został napełniony do żądanej ilości i zgodnie z oczekiwaniami pierwszy łyk był pyszny. Ponieważ można ustawić żądaną ilość mleka, a ja wolę kawę z większą ilością mleka, uzyskałem najlepszy wynik jak dla mnie. Kawa jest bardzo dobra i przez to wysokie ciśnienie mocno uwarzony. W porównaniu do innych modeli ten ma naprawdę przewagę pod względem smaku.

Następnie przetestowałem inne warianty, takie jak espresso, espresso macchiato, cafe crema, cappuccino, latte macchiato i kawa mleczna. Ten, który odniósł szczególnie sukces, jest również jednym z najlepszych Mleczna pianka warty wspomnienia. W pełni automatyczny ekspres do kawy Siemens EQ.9 S500 również bardzo dobrze poradził sobie z różnymi odmianami. W tym miejscu polecam używanie 3,5% tłustego mlekaponieważ mleko o zawartości 1,5% tłuszczu dawało więcej płynu niż spieniona mleczna pianka.

Ogólnie oceniam Smak jak wysokiej jakości i idealnie dopasowany. Ze względu na indywidualne ustawienie, każdą kawę można przygotować według własnego gustu. Ponadto urządzenie zapewnia duży wybór wariantów kaw, dzięki czemu każdy może dostać to, co preferuje.

Ekspres do kawy Siemens EQ.9 Plus Connect s500 TI9553X1RW z...
Ekspres do kawy Siemens EQ.9 Plus Connect s500 TI9553X1RW z...*
Podwójny otwór do picia: na jeden lub dwa napoje jednocześnie za naciśnięciem przycisku; Ciche przygotowanie firmy Siemens...
1.343,84 € Amazon Prime

Który Zalety i wady w pełni automatycznego ekspresu do kawy Siemens EQ.9 S500

korzyści

  • Optycznie wysokiej jakości konstrukcja
  • Wysokie ciśnienie parzenia 19 bar
  • Różnorodność odmian kawy
  • Wyświetl menu
  • Bardzo cichy proces warzenia
  • Spersonalizowane przechowywanie profili

Wady

  • Segment wysokiej ceny
  • Na początku wiele funkcji wydaje się przytłaczających
  • Zawsze używaj mleka zawierającego 3,5% tłuszczu
W pełni automatyczny ekspres do kawy Siemens EQ.9 S500

Czyszczenie - w pełni automatyczny ekspres do kawy Siemens EQ.9 S500s

Dzięki funkcji Auto-Milk-Clean w pełni automatyczny ekspres do kawy Siemens ma w pełni automatyczne czyszczenie parąktóre jest wykonywane codziennie. Sam Siemens oferuje również szeroką gamę akcesoriów do czyszczenia.

Moim zdaniem faktycznie wskazane są następujące środki czyszczące:

Płynny odkamieniacz, Cena € 12,20
Wymiana filtra wody, Cena € 12,20

Wszystko inne można czyścić i dezynfekować za pomocą konwencjonalnych środków czyszczących.

Szybko zapomina się o tacy ociekowej. Ponieważ jednak zawsze wpadają do niej resztkowe krople z maszyny, również tutaj zaleca się czyszczenie.

Ważne jest, aby zawsze zwracać uwagę na usuwanie kamienia, ponieważ może to na dłuższą metę zniszczyć urządzenie.

Jakie różnice ekspres do kawy Siemens | EQ 500 | EQ 6 | EQ 9

https://youtu.be/v_39fZUFEfc

W pełni automatyczny ekspres do kawy Siemens, integralny EQ500, 10 specjalności, 2...
W pełni automatyczny ekspres do kawy Siemens, zintegrowany EQ500, 10 specjalności, 2...*
CoffeeSelect Display – intuicyjna obsługa i łatwy wybór kawy; Funkcja oneTouch – latte macchiato, cappuccino...
- 136,25 €
Ekspres do kawy Siemens EQ.9 Plus Connect s500 TI9553X1RW z...
Ekspres do kawy Siemens EQ.9 Plus Connect s500 TI9553X1RW z...*
Podwójny otwór do picia: na jeden lub dwa napoje jednocześnie za naciśnięciem przycisku; Ciche przygotowanie firmy Siemens...
1.343,84 € Amazon Prime

Konkluzja: W pełni automatyczny ekspres do kawy Siemens EQ.9 S500

W rezultacie oceniam w pełni automatyczny ekspres do kawy Siemens EQ.9 S500 TI9558X1DE jako niezawodne, nowoczesne i wszechstronne urządzenie, które zapewnia doskonały smak i wysoką jakość. Jeśli lubisz kawę w różnych wariantach, z tym w pełni automatycznym ekspresem jesteś po właściwej stronie. Na pierwszy rzut oka różne funkcje wydają się onieśmielające, ale gdy już się do nich przyzwyczaisz i wprowadzisz kilka podstawowych ustawień, korzystanie z nich jest bardzo łatwe.

Obecna cena 1249,00 € plus koszty zwykłych środków czyszczących jest już wysoka, ale w porównaniu z producentami takimi jak Philips i Delonghi, zgodnie z rynkiem.

Więcej o w pełni automatycznych ekspresach do kawy? Przeczytaj nasz w pełni automatyczny przewodnik po ekspresach do kawy tutaj!

Odkryj 10 najlepszych i najlepiej sprzedających się w pełni automatycznych produktów do kawy marki Siemens w 2024 r. w wyniku uczciwych testów. Pokazujemy wybór najpopularniejszych produktów, które mają świetne recenzje klientów i stosunek jakości do ceny. Już teraz znajdź idealny, w pełni automatyczny ekspres do kawy marki Siemens, odpowiadający Twoim potrzebom!

Top10🔥Oferty🔥 🆕Online
- 136,25 €oferta
- 100,00 €oferta
Ekspres do kawy Siemens EQ.6 plus s300 TE653501DE, do wielu...
Ekspres do kawy Siemens EQ.6 plus s300 TE653501DE, do wielu...*
Testowany przez Stiftung Warentest i uznany za DOBRY (2,2) – wydanie 01/2022.
899,00 € - 100,00 € 799,00 € Amazon Prime
- 207,88 €oferta
- 30,22 €oferta
- 212,55 €oferta
Philips AGD serii 2200 EP2231/40...
Philips AGD Seria 2200 EP2231/40...*
549,99 € - 212,55 € 337,44 € Amazon Prime
Nowość!
Ekspres do kawy Siemens w pełni automatyczny, EQ900 plus, wkład 1 x...
Ekspres do kawy Siemens w pełni automatyczny, EQ900 plus, wkład 1 x...*
autoCalc'n clean – automatyczne czyszczenie i odkamienianie dla maksymalnego komfortu; baristaMode – indywidualny...
2.928,06 €
Nowość!
W pełni automatyczny ekspres do kawy Siemens, integralny EQ500, 10 specjalności, 2...
W pełni automatyczny ekspres do kawy Siemens, zintegrowany EQ500, 10 specjalności, 2...*
CoffeeSelect Display – intuicyjna obsługa i łatwy wybór kawy; Funkcja oneTouch – latte macchiato, cappuccino...
Nowość!
Automat do kawy Siemens EQ.700 TP707R06...
Automat do kawy Siemens EQ.700 TP707R06...*
4242003858639; TP707R06
1.422,38 €

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY projektów | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 26.05.2024/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Schreibe einen Kommentar