Test: iRobot Roomba 980 vs. Xiaomi Roborock S6

Roboty próżniowe stają się coraz bardziej popularne, a ponieważ myślę, że mogę z nich korzystać, zamówiłem 2 roboty próżniowe do testów. Tutaj znajdziesz moją decyzję o zakupie. - Test: iRobot Roomba 980 vs. Xiaomi Roborock S6

iRobot Roomba 980 vs. Xiaomi Roborock S6

Przede wszystkim Xiaomi Roborock S6 to robot ssący z funkcją wycierania, który nie ma dla mnie większego znaczenia. IRobot Roomba 980 jest przeznaczony wyłącznie jako robot próżniowy. Oba testowałem tydzień 2. Oba roboty próżniowe są wyposażone w stację ładującą i inne akcesoria. Możesz przeczytać specyfikacje techniczne i szczegóły dotyczące funkcji w każdym sklepie, a ja cię tutaj oszczędzę. Jeśli chcesz kupić robota próżniowego, przeczytaj Przewodnik po robotach próżniowych.

IRobot Roomba 980

Xiaomi Roborock S6

Moje doświadczenie i decyzja o zakupie

Zapisałem się na Xiaomi Roborock S6 zdecydował! Faktem jest, że nie trzeba budować fotokomórek takich jak iRobot Roomba 980 na tym robocie próżniowym, aby ustawić zakleszczenia. Xiaomi Roborock S6 skanuje otoczenie i możesz bezpośrednio określić w częściach aplikacji lub pokojach, gdzie powinna ssać, a gdzie nie. Oto z pewnością różne techniki czujników do zniesienia, ponieważ wyniki Roborock 6.

Czuję to Xiaomi Roborock S6 ciszej niż iRobot Roomba 980 pomimo własnej siły ssania.

Droga do stacja ładowania i początek Stacja Ładowania działa Xiaomi Roborock S6 znacznie lepiej lub tak samo z 1. Wypróbowałem iRobot Roomba 980 czułem to na długo, zanim znalazł właściwą drogę i czasy dokowania się skończyły.

Innym kryterium było to, że mój dywan był na środku salonu i ma krawędź 2,5 cm.

Krawędź dywanowa testowa Xiaomi Roborock S6

YouTube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

IRobot Roomba 980 nigdy nie wszedł na dywan, by się ssać. Xiaomi Roborock S6 Jeśli zauważy, gdzie jeszcze go nie ma i poprowadzi ten obszar, jeśli to nie zadziała za pierwszym razem, próbuje dostać się na otwarty teren, aby go ssać. Nie zawsze za pierwszym razem Ale on może to zrobić! Kiedy jest na dywanie, po prostu wysysa go, ponieważ obszar w aplikacji jest nadal otwarty i już jest wyłączony.

Umierać APP jest na Xiaomi Roborock S6 bardziej wszechstronny i przyjemny w obsłudze, możesz łatwo ustawić i kontrolować znacznie więcej niż iRobot Roomba 980.

Chociaż iRobot Roomba 980 wygląda jakościowo na obudowę i części o wyższej wartości, ale wiele zalet, technologia czujników i moje krótkie doświadczenie z Xiaomi Roborock S6 waż ze mną znacznie więcej. Wynik ssania jest dla mnie taki sam dla obu.

Wniosek: iRobot Roomba 980 vs .. Xiaomi Roborock S6

Moja rekomendacja zakupu, po krótkich testach praktycznych z obiema Saugrobotern, wyraźnie pasuje do moich warunków Xiaomi Roborock S6.

dalsze roboty ssące


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 4.06.2023/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Dodaj komentarz

recenzja użytkownika
 • Obsługa
  Wysyłanie
 • przetwarzanie
  Wysyłanie
 • oczekiwanie produktu
  Wysyłanie
 • stosunek ceny do wydajności
  Wysyłanie
 • Godny polecenia
  Wysyłanie

🕹️🎮 Kup konsolę Sony PlayStation®5 🕹️🎮
🔥Konsola PS5™🔥
patrzeć na*