Recenzja Koawach: Kakao z kofeiną na energetyczny początek dnia

Zdjęcie autora

Julian

Kakao z kofeiną?

Kowach - kakao z kofeiną: Czasami wystarczy rozpocząć dzień pełen energii. Ponieważ jestem jedną z tych osób, które nie lubię porannej kawy, Zawsze szukam smacznych alternatyw. Szklanka coli tak wcześnie jest na dłuższą metę bardzo niezdrowa, samo picie zielonej herbaty jest na dłuższą metę bardzo nudne. Kiedy odwiedziłem miejscową aptekę, odkryłem to koaguard dzięki jasnym kolorom i atrakcyjnemu wzornictwu. Pomysł na kakao z kofeiną od razu mnie przekonał.

Szybkie przygotowanie do szybkich efektów

Kowach - kakao z kofeiną

Nie trzeba długo budzić się rano z Koawach. Preparat jest podobny do tradycyjnego kakao i nie jest nauką o rakietach. Łatwo dwie łyżki proszku z mało mleka Wymieszaj i dodaj mieszaninę czekolady Wlej więcej mleka. Można się pić Koawach - kakao na ciepło i zimno z kofeiną. Ciepłe kakao z kofeiną smakuje szczególnie dobrze rano. Alternatywy mleka również nie mają większego wpływu na smak. Wypicie ciepłego napoju w filiżance zajmuje mi tylko dwie minuty rano.

Wideo | przygotowanie

koawach Zubereitungsvideo mit Daniel

Smak i działanie Koawach

Smak Koawach - kakao z kofeiną zawdzięcza wielu różnym Odmiany bardzo zróżnicowane. Próbowałem już kilku odmian i jestem mile zaskoczony, jak różne kakao może smakować.

Kowach - kakao z kofeiną

Odmiany Koawach:

- Klasyczny
- Czysty
- karmel + sól morska
- cynamon + kardamon
- wanilia
- Kurkuma
- Piernik
- Strudel jabłkowy
- Powitanie słońca (cytryna)
- Ogień i płomień (ciemna czekolada + chili)

Dostępne są wszystkie odmiany Koawach BIO i z tym Pieczęć Fairtrade Błąd. Klasyczny i czysty oferuje znajomy czekoladowy smak. Z drugiej strony, odmiana Powitanie Słońca nadaje kakao nieco bardziej owocową nutę. Szczególnie podobał mi się karmel + sól morska i cynamon + kardamon, ponieważ rozszerzają kakao w specjalny sposób.

Kowach - kakao z kofeiną

Jedna filiżanka Koawach zawiera około 50mg kofeiny. Mała filiżanka kawy zawiera mniej więcej taką samą ilość kofeiny. Kofeina zawarta w kakao pochodzi z guarany. W przypadku guarany można mieć nadzieję, że kofeina nie zadziała tak szybko, ale potrwa to dłużej. Jeśli zaczynasz czuć się zmęczony po filiżance kawy, Koawach naprawdę zaczyna. W każdym razie efekt ten jest wyraźnie zauważalny na moim ciele. Nawet po trzech, czterech godzinach wciąż mam wrażenie, że przybywa trochę kofeiny. Będziesz musiał sam spróbować, czy tak jest w przypadku Ciebie.

Koawach pod względem zrównoważonego rozwoju

Nie jesteś jeszcze przekonany o kofeinowym kakao? Może podoba Ci się szczególny nacisk na Nzrównoważony rozwój produktów Koawach. Jak wspomniano powyżej, wszystkie produkty są dostarczane z rozszerzeniem Bio-Siegel i Pieczęć Fairtrade wyposażone. W przypadku foki organicznej jest to wymagane przez cały czas Produkcja rezygnuje ze sztucznych aromatów, wzmacniaczy smaku i emulgatorówtak, aby produkt trafił na rynek jak najbardziej naturalny.

Aby uzyskać znak Fairtrade, produkty muszą być uczciwe pod względem społecznym, ekologicznym i ekonomicznym. Oznacza to, że rolnicy w Ameryce Południowej również otrzymują sprawiedliwy udział w produkcji.

kofeina kakaowa Kowach

Wniosek: Koawach - kakao z kofeiną

Używam koaguard już od kilku tygodni i nie mogę się doczekać mojego pysznego kakao każdego ranka. To nie tylko dobrze mi smakuje, ale także pozwala mi przetrwać poranek bez żadnych problemów. Dla każdego, kto nie lubi kawy lub po prostu szuka alternatywy, jest koaguard najlepszy dla. Ponadto nie musisz martwić się o środowisko przy zakupie, ponieważ wszystkie produkty są wytwarzane w sposób uczciwy i zrównoważony.

Dla dzieci i dorosłych Koawach jest nadal normalny Kakao tutaj. Kakao z białą czekoladą? Koawach to ma.

Odkryj 10 najlepszych i najlepiej sprzedających się produktów z kofeiną kakaową Koawach 2024 w uczciwych testach. Pokazujemy wybór najpopularniejszych produktów, które mają świetne recenzje klientów i stosunek jakości do ceny. Już teraz znajdź idealny produkt z kofeiną kakaową Koawach dla swoich potrzeb!

Top10🔥Oferty🔥 🆕Online

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY projektów | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 29.05.2024/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Zdjęcie autora

Julian

Jestem Julian, mam 19 lat i pochodzę z Kilonii. Liceum skończyłem w 2020 roku. W wolnym czasie lubię uprawiać wszelkiego rodzaju sporty wytrzymałościowe. Bieganie, jazda na rowerze czy pływanie - jakiś sport zawsze wabi mnie na świeże powietrze. Moim ulubionym dystansem jest półmaraton, w którym startowałem już na arenie międzynarodowej w Danii i Norwegii. Bardzo popularne jest również połączenie sportów wytrzymałościowych, takich jak triathlon. W przyszłości chcę trenować do triathlonu długodystansowego.

Schreibe einen Kommentar