Test: Carrera RC - Turnator Glow in the Dark

Zdjęcie autora

Patrick

Test: Carrera RC - Turnator Glow in the Dark 2017

Test: Carrera RC - Turnator Glow in the Dark

Przyjrzeliśmy się, przetestowaliśmy i oceniliśmy radość z jazdy Carrera RC dla młodych i starszych. Dzięki funkcji „Świecące w ciemności” świeci także w ciemności, zachęcając do dynamicznej akcji. Specjalna konstrukcja Carrera RC - Turnator Glow in the Dark 2017 zapewnia dużo akcji podczas jazdy, oddzielnie sterowane osie pozwalają na wykonywanie akrobacji o 360 ° we wszystkich kierunkach. Test: Carrera RC - Turnator Glow in the Dark 2017 zdalnie sterowany samochód do zabawy.

Poprzedni model 1

Carrera Carrera RC 370162052 - Samochód Turnator*
 • RC FLIPOVER - STUNT CAR 1: 16 with 360 ° Flip Action Stunts
 • Technologia 2,4GHz do pojazdów 16 jednocześnie
 • Różnicowa kontrola dla precyzyjnej jazdy i fajnych wyczynów

W szczegółach: Carrera RC - Turnator Glow in the Dark

Przyjrzymy się szczegółowo zdalnie sterowanemu samochodowi RC firmy Carrera. Jakie są szczególne cechy i jak wygląda zakres dostawy.

Najważniejsze

 • Akrobacje z odwracaniem o 360 stopni - całkowita frajda
 • Funkcja świecenia w ciemności – LED wewnątrz samochodu
 • Bryzgoszczelny - mokra ziemia, kałuże
 • Połączenie radiowe 2,4 GHz - wolne od zakłóceń do 16 różnych włączników
 • Gotowy do jazdy - rozpakuj i jedź od razu, nie musisz kupować baterii.
 • Różnicowy układ kierowniczy - oddzielnie sterowane osie po prawej i lewej stronie
 • Auto OFF - Automatyczne wyłączanie, gdy sterownik i pojazd są zatrzymane po 30 minutach
 • ergonomiczny kontroler
 • jeździ do 20km / h - naprawdę zepsuje
 • Można jeździć w pomieszczeniach i na zewnątrz - przyjemność z jazdy możliwa wszędzie
 • Czas jazdy: 20 minut (według producenta, ale mogliśmy jechać znacznie dłużej do 40 minut.
 • Czas ładowania: 80 minut - lub do zaświecenia się zielonej diody LED
 • Długość: 27,5 cm w skali 1:16
 • Zalecany wiek: od 6 lat - ale myślimy też o młodszych, info w artykule

Zakres dostawy

 • pojazd Carrera RC - Turnator Glow in the Dark 2017
 • kontroler
 • 2x baterie mikro 1,5 V AAA (nieładowalne) do kontrolera
 • Akumulator Li-Io 7,4 V 900 mAH (podany czas odtwarzania do 40 minut i możemy potwierdzić)
 • Ładowarka do akumulatora 8.4 V 500 mA

Opcjonalne strojenie

 • Akumulator Li-Io 7.4 V 1200 mA - możliwa jeszcze większa moc i dłuższy czas jazdy
 • Ładowarka 8.4 V 800 mA - szybsze ładowanie akumulatorów
- 15,00 €1. najlepszy produkt
Carrera RC 2,4GHz Turnator - Świecąca w ciemności │ Zdalnie sterowana...
Opinie 557
Carrera RC 2,4GHz Turnator - Świecąca w ciemności │ Zdalnie sterowany...*
 • KAŻDA AKCEPTURA JEST DZIECIĘCĄ ZABAWĄ: Dzięki funkcji obracania o 360° pojazd nie tylko porusza się do przodu i do tyłu, ale także przewraca się i obraca...
 • IDEALNY PREZENT: Niezależnie od tego, czy jest duży czy mały, zdalnie sterowany samochód kaskaderski Carrera to coś dla każdego fana pojazdów - na urodziny dzieci, ...
 • POJEDYNKOWA ZABAWA Z PRZYJACIÓŁMI: Dzięki niewielkim rozmiarom samochód jest praktyczny do zabrania ze sobą i zawsze gotowy na spontaniczny wyścig. Dzięki...
Carrera Carrera RC 370162052 - Samochód TurnatorSamochody ze zdalnym sterowaniem, 2.4 Ghz z czujnikiem gestów, ładowa...Carrera RC 2,4GHz Turnator - Świecąca w ciemności │ Zdalnie sterowana...Carrera RC Mini Turnator - Zielony 370402003 Samochód zdalnie sterowany...Carrera RC Turnator Atom 370240003 Zdalnie sterowany pojazdTerenowy samochód kaskaderski Carrera 2,4 GHz - amfibia samochodowa...Carrera RC Turnator - Super Flex 370162115 Zdalnie sterowana...
Carrera Carrera RC 370162052 - Samochód Turnator*Zdalnie sterowane samochody samochodowe, wykrywanie gestów 2.4 GHz ... *Carrera RC 2,4GHz Turnator - Glow in The Dark │ ... *Carrera RC Mini Turnator - Zielony 370402003 ... *Carrera RC Turnator Atom 370240003 Zdalnie sterowany ... *Terenowy samochód kaskaderski Carrera 2,4 GHz - samochód wodny...*Carrera RC Turnator - Super Flex 370162115 ... *
Amazon PrimeAmazon Prime
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!
Ostatnia aktualizacja: [apn asin="B00BJTUWHW" typ="state" false="unknown"] Linki bezpośrednio do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API

 

Rozpakuj i ruszaj

Rozpakujmy wszystko i przygotujmy Carrera Turnator do jazdy

Sterowany radiowo Carrera RC Turnator jest dostarczany w pięknym i dobrze zapakowanym pudełku i świetnie wygląda w opakowaniu. Rozpakowujemy wszystko, wkładamy do kontrolera 2 baterie AAA. Komora baterii dla już naładowany akumulator otwierasz za pomocą małego śrubokręta, ponieważ śruba zamyka również zwykły zatrzask. Skoro Turnator może się obracać, czyli może też jeździć po dachu lub obracać w górę iw dół, śruba jest koniecznością, w przeciwnym razie pokrywa z pewnością mogłaby odpaść przy całej akcji. Akumulator jest łatwy do podłączenia i niemożliwe jest nieprawidłowe podłączenie, nie ma problemu dla dzieci.

Pojazd jest teraz gotowy do jazdy. Włącznik / wyłącznik znajduje się na pojeździe i sterowniku - Pojazd RC i kontroler wyłączają się po 30 minutach, jeśli pojazd jest nieruchomy - Carrera RC Turnator jest cenny i stabilny dzięki solidnemu podwoziu. Bardzo duże opony pneumatyczne zapewniają doskonałą przyczepność, stabilność i wszystkie akrobacje oraz wdrażanie mocy na wielu nawierzchniach, im więcej masz przyczepności i mocy, tym więcej może się obracać, a także może wspinać się na wyższe krawędzie lub wykonywać akrobacje.

Test: Carrera RC - Turnator Glow in the Dark - Pierwsza jazda próbna może się rozpocząć!

Sterownik ma 2 dźwignie zmiany biegów, lewą dźwignię do sterowania lewymi kołami i prawą dźwignię do prawych kół. Obie dźwignie można przesuwać tylko do przodu lub do tyłu Dźwignie można regulować bezstopniowo, co oznacza, że ​​można jechać od wolnej do pełnej prędkości!

Wskazówka: Carrera RC Turnator MINI, młodszy brat, nie ma płynnej kontroli, tylko pełną prędkość

Osoba dorosła (ja) może z łatwością jechać na wprost z niewielką wprawą i wyczuciem dźwigni. Dzieciom (mojemu synowi 6 lat) jest to trochę trudniejsze, ale nie jazda na wprost, a jazda z pełną mocą, szybkie przechylenie dźwigni prowadzi do szybkich zakrętów, szybkiego do przodu i do tyłu, żyroskopów, zygzaków, przerzucania i dużo jazdy.

To jest tak ekscytujące dla dzieci, że poruszają dźwigniami, nawet gdy rzeczy są bardziej zmotoryzowane, zdalnie sterowana gimnastyczka po prostu zawsze się porusza, niezależnie od tego, czy na drodze jest przeszkoda, zawsze się porusza, przejeżdża, robi jedną Przeturlaj się lub jedź w innym kierunku. Podczas naszej pierwszej przejażdżki można by pomyśleć, że Carrera RC Turnator mógłby tańczyć w teście. Oboje jesteśmy pod wrażeniem Carrera Turnator, ponieważ daje tak wiele radości. Można powiedzieć, że każde dziecko bawi się pojazdem.

Szczególną i trudną rzeczą jest szybkie przemyślenie zmiany kierunku, obrotu o 360 stopni i przewrotów (rolek), sterowanie jest szybko odwracane lub odwracane.

Carrera RC Turnator 2 szaleje!

Jak korzystać z Carrera RC Turnator

Ze strony Carrery podczas obchodzenia się z tornatorem należy wziąć pod uwagę kilka kwestii.

Uwaga: Wymienione tutaj punkty mają na celu utrzymanie gwarancji

 • Po użyciu akumulator powinien trochę ostygnąć i po rozładowaniu zostać ponownie naładowany, aby uniknąć głębokiego rozładowania.
 • Jeśli pojazd stoi tylko kilka tygodni, akumulator należy nadal ładować od czasu do czasu, aby uniknąć usterek.
 • Jeśli masz kilka baterii, zrób sobie 10-minutową przerwę między jedną baterią a drugą.
 • Unikaj ciągłego używania silnika

Uwaga: Carrera ostrzega, że ​​silnik może szybko się nagrzać z powodu wielu gwałtownych ruchów i sterowania przez pilota.

Uważamy jednak, że właśnie takie zachowanie podczas jazdy sprawia, że ​​Turnator ma nadzieję, że Carrera zainstalowała stabilny silnik, który bez problemu odda sprawiedliwość pojazdowi.

 • żadnych skoków powyżej 5 cm

Uwaga: Zeszliśmy Turnatorem po schodach, budowaliśmy skoki, które były wyższe do 1 metra, wszystko robił świetnie. Solidne i stabilne podwozie, tak reklamuje Carrera, ale nie przekracza skoków 5cm? Jest to z pewnością punkt gwarancyjny, w którym Carrera wie, że Turnator może wytrzymać znacznie więcej, ale zachować go na niskim poziomie w celu dochodzenia roszczeń gwarancyjnych.

 • Turnator jest bryzgoszczelny, a nie wodoodporny! Jechaliśmy po mokrej trawie i po mokrej nawierzchni z kałużami, na razie bez problemu
 • dzięki dużym kołom Tornator 2 z łatwością pokonuje nierówny teren, w którym leżą gałązki, korzenie, ostrobok i gałęzie. Niezależnie od tego, czy jest to gładki grunt, czy suchy, mokry piasek, jest wszechstronny. Czyszczenie powinno odbywać się zawsze po każdej podróży.

Możliwości i tryby gry

Przejdźmy do możliwości Carrera Tornator, aby bawić się nią jeszcze lepiej.

Oto kilka wskazówek:

 • Zbuduj tor wyścigowy / parkour na prostej powierzchni z prostych obiektów, którymi musisz jeździć w czasie lub przeciwko sobie w tym samym czasie. Tutaj masz wyczucie kierownicy i uwierz mi, nie jest to takie proste, jak wielu mogłoby się wydawać.
 • Następnym krokiem jest zbudowanie toru wyścigowego / parkour z małych obiektów, po których trzeba przejechać lub małych skoków, zauważysz, że nie jest łatwo utrzymać kurs.
 • Teraz robi się naprawdę trudno, zbuduj tor wyścigowy / parkour z obiektami, na których wchodzisz bardziej jak rampy, buduj wąskie mosty lub małe platformy, zauważysz, że naprawdę trudno jest w ogóle utrzymać odpowiednie rzeczy przed tobą ukończył następny fragment. Możesz pracować ze skokami, aby dostać się do następnego punktu itp.

Jest tak wiele obiektów, które można niewłaściwie wykorzystać do zbudowania parkouru w domu lub w ogrodzie. Możesz to zobaczyć na poniższych filmach. W naszym teście mocno wystawiliśmy Carrera Tornator.

Testowaliśmy na parkingu!

Carrera RC Turnator Świecąca w ciemności sterowana przez 6-latka

Zbudowaliśmy mały parkour dla Carrera RC Tornator.

Carrera RC Tornator Świecące w ciemności testy parkour

Dla dorosłych jest to również szczególna gra zręcznościowa.

Ekstremalny test parkour Carrera RC Turnator „Glow”.
Carrera Turnator 2 Glow Halowy parkour

Konkluzja

Jesteśmy podekscytowani, ile radości może sprawiać gimnastyczka, niezależnie od tego, czy jest młoda, czy stara. Szczególnie fajnie jest budować własny parkour z przeszkodami, zakrętami, skokami, huśtawkami, wąskimi i małymi obszarami, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Dzieci i dorośli mogą bardzo kreatywnie odprężyć się ze sobą lub samodzielnie. Jeśli chodzi o zaliczanie parkour to czysta frajda, bo trzeba wziąć pod uwagę kilka rzeczy, o czym już wspomniano w powyższym artykule, tutaj wiele się od pilota wymaga w zależności od stopnia trudności parkouru i wieku pilota.

Ludzie kupują Ci Carrera RC Turnator lub kilka i jeżdżą na wyścigach, budują parkury w domu lub ogrodzie ze znajomymi i zatrzymują czas. Zbuduj wyższą platformę, na której dwa tornatory Carrera muszą odpychać się od platformy. Powiedziałbym, że rywalizacja z innymi pilotami i kompletne ekscytujące parkour to prawdziwy sport.

Carrera RC Turnator Świeci w ciemności, świetna zabawa dla najmłodszych lub nieco inna zabawka zręcznościowa dla starszych.

Kup samochód RC Carrera RC Turnator „Świecący w ciemności”.

Akcesoria do samochodu RC Carrera

Wskazówka: weź mocniejszą dodatkową baterię, a wtedy wyłącza się szybciej i zapewnia dłuższą radość z jazdy!

- 3,77 €1. najlepszy produkt
- 8,00 €2. najlepszy produkt
Carrera RC 370800032 - Bateria 7,4V 900 mAh do pojazdów 2,4GHz
Opinie 653
Carrera RC 370800032 - Bateria 7,4V 900 mAh do pojazdów 2,4GHz*
 • Bateria Li-Io 7,4 V 900 mAh
 • akumulator
 • 2 Akkuzellen. Mindestalter Verwendung: Ab 14 Jahren


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 17.06.2024/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Zdjęcie autora

Patrick

Dla mnie informacja odgrywa kluczową rolę przy zakupie nowych produktów. Dlatego intensywnie poświęcam się czytaniu i szukaniu informacji w Internecie. Na mojej stronie internetowej Ehrliche-tests.de udostępniam artykuły na tematy i produkty, które mnie interesują, a także moje doświadczenia z produktami, które kupiłem i wypróbowałem. Moje testy produktów, porady i rekomendacje mogą Ci się przydać podczas dokonywania zakupu lub jeśli masz pytania dotyczące konkretnego tematu. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące któregokolwiek z moich postów, produktów lub tematów, nie wahaj się zostawić mi komentarza lub wysłać e-mail.

Schreibe einen Kommentar