Aokebeey One-Step Hairstyler | przegląd

Aokebeey One-Step Suszarka do włosów | Szczotka z gorącym powietrzem | Lokówka | Szczotka do suszenia włosów Okrągła szczotka do wszystkich rodzajów włosów

Szukasz nowej suszarki do włosów grubych, cienkich lub cienkich? Chcesz elegancko stylizować włosy? One-Step Hairstyler to rozwiązanie twojego problemu. Długo szukałem też pędzla do stylizacji i natrafiłem na suszarkę do włosów Aokebeey. Przyjrzałem się pędzelkowi do stylizacji Aokebeey. Jak wygląda obsługa? Jak to jest w twojej dłoni? Jak tam włosie? Czy on naprawdę robi takie piękne loki czy prostuje włosy? Wyglądam, jak szczoteczka do stylizacji Aokebeey z 3 regulowanymi poziomami temperatury jest przeznaczona do sztucznych włosów. - Aokebeey jeden krok

AKTUALIZACJA: Jest to druga generacja pędzla do stylizacji Aokebeey, z pewnymi ulepszeniami w stosunku do 2. generacji.

Revlon Salon One-Step Suszarka do włosów i Volumiser (One-Step,...
Revlon Salon One-Step Suszarka do włosów i Volumiser (One-Step,...*
Idealny do włosów średnich i długich. 4 lata gwarancji
62,99 € Amazon Prime

Zawarte w zestawie | Aokebeey jeden krok

Zostało to uwzględnione w moim pakiecie: 

 • Suszarka do włosów Aokebeey One-Step

Tak, po prostu nie było nic więcej, żadnych instrukcji, wskazówek lub informacji dotyczących użytkowania i opieki.

Technische Daten

Automatyczny obrót Ja
Kierunek obrotu Ja
Powlekanie obszarów grzewczych Ceramika z keratyną
długość kabla 2m
przewód wspólny Tak Obrotowy o 360 °
Leistung 1000W
Temperatura 60 ° C - 120 ° C
Spannung 220 - 240 V
Waga 600 g
Revlon Salon One-Step Suszarka do włosów i Volumiser (One-Step,...
Revlon Salon One-Step Suszarka do włosów i Volumiser (One-Step,...*
Idealny do włosów średnich i długich. 4 lata gwarancji
62,99 € Amazon Prime

Pierwsze wrażenie | Szczotka z gorącym powietrzem Aokebeey One-Step 5w1

Kiedy rozpakowałem suszarkę, byłem bardzo zaskoczony rozmiarem, był większy niż myślałem. Pomyślałem, że tak będzie lepiej, ponieważ suszarka była wygodna do trzymania. Jest też bardzo lekki. Uważam, że trzy ustawienia temperatury pędzla do stylizacji Aokebeey są bardzo dobre. Byłem bardzo ciekawy, czy suszarka wysuszy moje sztuczne włosy lśniąco.

Szczegóły produktu | Suszarka do włosów Aokebeey

Suszarka do włosów Aokebeey jest elektryczną szczotką na gorące powietrze. to Hot Air Brush ma 3 poziomy temperatury Cool, Low i High. Potrzebujesz dużo ciepła dla grubych włosów i mniej ciepła dla cienkich lub cienkich włosów. To urządzenie stanowi połączenie suszarki do włosów i okrągłej szczotki.

One-Styler ma szczotkę ceramiczną, co zapewnia dobre rozprowadzanie ciepła, co zapobiega przegrzaniu włosów. Dużej szczotki można użyć do wyprostowania fal, loków lub włosów. suszarka do włosów doskonale nadaje się do włosów suchych lub wilgotnych (osuszonych ręcznikiem). Szczotka ceramiczna ma włosie tuftowane i igiełkowe wykonane z nylonu. Nylonowe szczotki ułatwiają czyszczenie suszarki. Nylonowe włosie zapobiega elektryzowaniu się i elektryzowaniu włosów, dzięki czemu uzyskuje się pięknie lśniące włosy.

Złącze na dolnym końcu można obracać o 360 stopni i zapobiega plątaniu się kabla. Kabel zasilający ma 2 metry długości. Dzięki temu One-Step Hairstyler może być łatwo obsługiwany pod dowolnym kątem. Dzięki nowej technologii suszenie włosów jest przyspieszone i oszczędza dużo czasu rano.

Zdjęcia w jednym kroku

Revlon Salon One-Step Suszarka do włosów i Volumiser (One-Step,...
Revlon Salon One-Step Suszarka do włosów i Volumiser (One-Step,...*
Idealny do włosów średnich i długich. 4 lata gwarancji
62,99 € Amazon Prime

Zastosowanie | Suszarka do włosów Aokebeey

Oczywiście najpierw umyłem włosy. Potem wysuszono włosy ręcznikiem i rozłożyłem je. Potem zacząłem suszenie włosów za pomocą One-Step 5in1. Wziąłem pojedynczy kosmyk włosów i przeczesałem fryzjer.
Znalazłem obsługę tego szczotka do stylizacji bardzo proste. Był bardzo dobry w ręce i wcale nie był trudny.

Ze złączem na końcu nie miałem żadnych problemów z kablem. Byłam bardzo dobra w układaniu się w loki za pomocą pędzla do stylizacji lub suszeniu na gładko. Ułożenie włosów zajęło mi tylko 20 minut. W końcu miałam obszerne, lśniące włosy i elegancki wygląd.

Youtube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

** Tip: Aby uzyskać piękne loki, umieść szczotkę na gorące powietrze na spodzie włosów. Następnie obróć szczotkę do gorącego powietrza lekko w górę, przytrzymaj ją przez dwie do trzech sekund, a następnie ponownie zmniejsz.

** Tip: Nie układaj włosów zbyt mokrymi lub wilgotnymi włosami! W przeciwnym razie mogą łatwo zmatowić się w pędzlu.

poprzednio
Po

korzyści

✔ łatwa obsługa ✔ kilka funkcji stylizacji ✔ brak poparzenia włosów ✔ powłoka ceramiczna ✔ 3 poziomy temperatury (chłodny, niski, wysoki) ✔ urządzenie 5 w 1

Wady

✘ niestety żadna kieszeń practice nie wymaga wprawy podczas stylizacji ✘ trochę duża na podróże

Wniosek - Aokebeey One-Step

Jestem naprawdę więcej niż zachwycona suszarką do włosów Aokebeey One-Step. Zanim to zrobiłem różne pędzle do stylizacji próbowałem, żaden z nich nie był tak dobry jak Aokebeey One-Step. Inne pędzle do stylizacji dały mi rozdwojone końcówki, a moje włosy stały się matowe. Moje sztuczne włosy poczuły się lepiej już po trzech aplikacjach. Dzięki szczotce do stylizacji Aokebeey poczułem, że moje włosy stają się lśniące. Pędzel do stylizacji mogę polecić każdej królowej piękności. Oszczędzasz czas w łazience i masz elegancki wygląd. Obsługa pędzla do stylizacji jest bardzo łatwa i dla wszystkich. Więc chłopaki, jeśli nie masz świątecznego prezentu lub nadal go szukasz :) Mam nadzieję, że spodoba ci się pędzel do stylizacji Aokebeey.

więcej produktów Aokebeey

- 2,60 €
Remingtona AS8810
Remington AS8810*
Do suszenia i stylizacji; powłoka ceramiczna wzbogacona keratyną i olejkiem migdałowym; Dwie okrągłe szczotki
45,05 € - 2,60 € 42,45 € Amazon Prime
- 11,62 €
Revlon Salon One-Step Suszarka do włosów i Volumiser (One-Step,...
Revlon Salon One-Step Suszarka do włosów i Volumiser (One-Step,...*
Połączenie wydajnej suszarki do włosów i szczotki do zwiększania objętości.; Idealny do włosów średnich i długich. 4 lata gwarancji.
62,99 € - 11,62 € 51,37 €
- 1,00 €
Supvox Biustonosz Klip Biustonosz Pasek Klipy Biustonosz Antypoślizgowy Uchwyt Klamry...
Supvox Biustonosz Klip Biustonosz Pasek Klamry Biustonosz Antypoślizgowy Uchwyt Klamry...*
Daj szansę na wzrost uroku bezpośrednio.; Opakowanie zawiera 4 różne klipsy: w kształcie litery H, okrągłe, owalne i 8 w kształcie.
5,59 € - 1,00 € 4,59 € Amazon Prime
Retro gra DIY | Zabawa jak 40 lat temu! |...
Retro gra DIY | Zabawa jak 40 lat temu! |...*
Franzis Verlag Retro gra do samodzielnego budowania Retro gra wideo od 14 lat; Zawartość: 1 sztuka; Burkhard Kainka (autor)


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 28.03.2023/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Dodaj komentarz

recenzja użytkownika
 • Obsługa
  Wysyłanie
 • przetwarzanie
  Wysyłanie
 • oczekiwanie produktu
  Wysyłanie
 • stosunek ceny do wydajności
  Wysyłanie
 • Godny polecenia
  Wysyłanie

🕹️🎮 Kup konsolę Sony PlayStation®5 🕹️🎮
🔥Konsola PS5™🔥
patrzeć na*