O nas

Jesteś ciekawy i chcesz dowiedzieć się czegoś o tworzeniu strony/bloga i ludziach za nią stojących? - Chodźmy! 🙂.

Patrick Witte | Tester, konsultant, operator i administrator

Uczciwe testy - O nas

Witam, jestem Patrick, mieszkam w Eberswalde, zostałem zbudowany w 82 roku, jestem ojcem i prowadzę bloga "Honest Tests". Jak być może przeczytałeś, wolę pełne szacunku „DU” w moich postach. 🙂 Bez względu na to, kim jesteś, bądź kumplem i porozmawiajmy.

Moje wczesne zainteresowania systemami komputerowymi, grami, multimediami i powoli powstającym Internetem już sugerowały mój entuzjazm dla technologii. W latach 90. dostałem 286 (jeden mam jeszcze w piwnicy) i 486, później Gameboy i SNES. W 1995 roku zetknąłem się z pierwszym komputerem moich rodziców z systemem Windows 1 i DOS. Grałem głównie w gry, jak wszyscy inni, ale wciąż regularnie przestawiałem i demontowałem komputer, aby ktoś musiał wszystko naprawiać. 🙂.

Przez lata budowałem komputery dla innych lub dla siebie. W przypadku innych technologii w sektorze multimediów ludzie chętnie odpowiadali: „Znasz drogę i masz pomysł!”. Nikt nie wie wszystkiego, więc zbadałem tematy i produkty, aby móc pomóc lub doradzić. Jestem samoukiem! Całą moją wiedzę i umiejętności zdobyłam poprzez czytanie, patrzenie, próbowanie i działanie. Youtube, DVD, czasopisma, posty na blogach, fora i samodzielne wypróbowanie pomogło mi.

W pewnym momencie doszedłem do fotografii i Photoshopa, z własnym małym studiem fotograficznym. W wolnym czasie znowu dużo się nauczyłem. Kręcenia, planowanie, edycja zdjęć w Photoshopie doprowadziły do ​​powstania bloga/strony internetowej, którą sam stworzyłem. Pisałem tam o moich projektach związanych z fotografią i Photoshopem. Strona i blog na Facebooku były chętnie karmione i dobrze przyjmowane. Blog fotograficzny prowadzony przez firmę JOOMLA lata temu. Czy Joomla nadal istnieje? - Zajrzę 😉 Dobra, wow wciąż tam jest i został dalej rozwinięty. Przejście na WordPressa nastąpiło w pewnym momencie, ponieważ wiele rzeczy jest wygodniejszych i wygodniejszych, a prawie 50% stron internetowych WordPress na podstawie. Wraz z założeniem przedłużacze pomogliśmy sobie nawzajem swoją wiedzą i kontynuowaliśmy naukę.

Czas mijał, skomplikowane sesje zdjęciowe i obróbka zdjęć stawały się coraz rzadsze, nie dlatego, że nie było to zabawne, ale z powodu wysiłku i czasu, który nad tym poświęciłem. Nadal chciałem prowadzić własny blog. Blog powstał ze względu na moje różnorodne zainteresowania „Uczciwe testy”. Dopiero z nim intensywnie poznałem WordPressa i co to znaczy tworzyć i obsługiwać stronę internetową. Czym właściwie jest SEO? Jak działa marketing online? Co to są linki zwrotne? Jak napisać artykuł na blogu Czym jest marketing afiliacyjny? Czym i do czego jest HTML/CSS i PHP? Z bloga nauczyłem się wielu nowych rzeczy i wciąż się uczę!

Uczciwe testy łączą teraz wiele moich zainteresowań i umiejętności. Dołączone są również zdjęcia i grafiki z Photoshopa lub Lightrooma. Technologie takie jak serwery, narzędzia, produkty, problemy i rozwiązania są zawsze obecne i nigdy nie pozwalają się nudzić. Ponadto pomagam w testach, poradnikach, wskazówkach, kupowaniu poradników, pomysłów i rekomendacji tak jak kiedyś, tylko że docieram do większej liczby osób. Produkty i tematy są tak różnorodne jak ja, więc nie muszę ograniczać się do „uczciwych testów”. Niezależnie od tego, czy robisz z synem projekt DIY, prezentujesz fajny produkt, czy piszesz dłuższy raport z testu, wszystko jest możliwe. 🙂.

To ja: Rowerzyści, piłkarze, sportowcy, piloci RC, miłośnicy seriali, kinomani, gracze, ogrodnicy, rzemieślnicy, pozytywni myśliciele, humorystyczni, kochający tata, popychacze pikseli, majsterkowicze, testerzy, copywriterzy, administratorzy i wiele więcej. 🙂.


Zespół - Uczciwe testy

Przegląd współpracujących autorów, testerów i doradców.

Maren Frentrup | doradca

Maren Frentrup

Jestem niezależnym pisarzem i urodziłem się w 1983 roku. Uwielbiam czytać, czytać książki i pisać na papierze. Lubi zakurzone biblioteki i ciszę. W szkole miałem już własną bibliotekę – która z perspektywy czasu w mojej wyobraźni okazała się znacznie większa niż była w rzeczywistości.

Opublikowałem dwie książki. Pisz jako pasjonat ghostwriter, przekonany doradca, entuzjastyczny e-booker, a przede wszystkim jako freelancer. Przez jakiś czas Biblioteka Miejska w Osnabrück była moją drugą sypialnią, aż pewnego dnia zarobiłem pieniądze i mogłem kupować książki dla siebie. Nigdy niczego sobie nie zabroniłam zawodowo, nie pozwolono mi nawet zdobyć dużego doświadczenia. Dzięki temu mogłem wiele przeżyć, a to bogactwo wiedzy – które wspaniale rośnie każdego dnia – stało się kamieniem węgielnym mojego kroku na drodze do samozatrudnienia jako pisarz. 

Julian P | próbnik

Julian

Jestem Julian i pochodzę z Kilonii. Ukończyłam liceum w 2020 roku. W wolnym czasie lubię uprawiać wszelkiego rodzaju sporty wytrzymałościowe. Bieganie, jazda na rowerze czy pływanie – jakiś sport zawsze wabi mnie na świeże powietrze.

Moim ulubionym dystansem jest półmaraton, w którym startowałem również na arenie międzynarodowej w Danii i Norwegii. Bardzo popularne jest u mnie również połączenie sportów wytrzymałościowych, takich jak triathlon. Trenuję również do triathlonu długodystansowego. Piszę swoje doświadczenia i raporty z testów na temat produktów sportowych i fitness dla "Uczciwych testów".

Juliane S | Tester i wróżka chrzestna

IMG 20220210 WA0009

Jestem Jule, mała królowa dekoracji i bardzo lubię styl vintage. Jako kobieta lubię zajmować się produktami kosmetycznymi i modowymi, kto by pomyślał. 😉 Lubię wiele produktów, którymi chciałbym się z Wami podzielić, aby samemu zdobyć więcej doświadczenia w blogowaniu.

Poza tym drobniejsze rzeczy robię w tle, jeśli chodzi o wchodzenie, aktualizowanie i testowanie w „Uczciwych testach”. Zawodowo pracuję z ludźmi i tu przydaje się moje wielkie serce. W wolnym czasie z dala od internetu lubię uprawiać sporty na siłowni lub w plenerze. Mój psi człowiek „Łukasz” towarzyszy mi od 5 lat.

Sarah W | próbnik

Awatar Sary

Hej! Mam na imię Sara. Bardzo lubię testować nowe rzeczy, zwłaszcza kosmetyki, ale także inne rzeczy, które ułatwiają i upiększają codzienne życie.

Chętnie podzielę się z Wami moimi doświadczeniami i napiszę o produktach, których używam i które sam przetestowałem, kiedy tylko czas na to pozwoli. Moja Bolonka "Dexter" jest zawsze przy mnie. Zapraszamy do śledzenia nas na Instagramie 😉

Tony W | próbnik

Hej, miałem okazję spróbować swoich sił w pisaniu i korzystaniu z WordPressa. Moje zainteresowania są związane z technologią, ponieważ jestem inżynierem mechatronikiem. W wolnym czasie mój dom i ogród zajmuję się pracą ręczną.

inni autorzy i testerzy

Dirk R

Katharina

Niko