Zęby psa | Opieka stomatologiczna nad psem

Jak dbać o zęby psa

Pokazywanie zębów - może pachnieć całkiem nieprzyjemnie. Kiedy próchnica, płytka nazębna i kamień nazębny osiadły, zwierzę cierpi tak jak my. Od bólu zęba do zatrucia krwi wszystko jest możliwe. Ale co jest przydatne w opiece stomatologicznej psów, a co nie? Czy są jakieś różnice? Jak rozwijają się choroby zębów? Odpowiadamy na te pytania w tym przewodniku, a także jakie opcje musisz zadbać o zęby swojego ukochanego czworonożnego przyjaciela. Ponieważ: Pies nie jest już wilkiem. - Opieka stomatologiczna psa

Zalecana literatura: Znajdziesz wiele poradników na różne tematy w dziale porad !

Pies opieki stomatologicznej - w porównaniu

CaniComplete Dog Dental Care & Usuwanie kamienia nazębnego - Combat...MEDIDOG Dental YUM 300g granulat do pielęgnacji zębów dla psów skuteczny...Biofime - pielęgnacja zębów - kamień nazębny - dla zwierząt domowych (pies, kot,...AniForte Denta Clean & Care proszek do pielęgnacji zębów dla psów i kotów...SEGMINISMART Tatar w proszku dla psów, pielęgnacja zębów dla psów,...PamperPets pielęgnuje zęby psów, usuwa płytkę nazębną i kamień nazębny,...Sixmill szczoteczka do zębów dla psa o smaku kremowym szczoteczka do zębów dla psa...Żel do pielęgnacji zębów Orozyme 70 gHej Pets Wołowina Scalp dla Psów i Szczeniąt, Najlepsza Skóra...
Sprawdź cenę23,95 €Sprawdź cenę31,99 €Sprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenę14,49 €14,99 €
CaniComplete do pielęgnacji zębów i usuwania kamienia nazębnego dla psów ... *MEDIDOG Dental YUM 300g granulat do pielęgnacji zębów do ...*Biofime - opieka stomatologiczna - kamień nazębny - dla zwierząt domowych ... *AniForte Denta Clean & Care Dental Care Powder for ... *SEGMINISMART kamień nazębny dla psów, ... *PamperPets opieka stomatologiczna dla psów, usuwa płytkę nazębną ... *Sixmill Dog Szczoteczka do zębów w kremie o smaku ... *Orozyme Dental Care Gel 70 g *Hey Pets Wołowina Skóra Głowy dla Psów i Szczeniąt, Best...*
◼️ 💚 NATURALNE SKŁADNIKI - Zawiera naturalny ...◼️ EFEKT - Naturalna dentystyczna MNIAM z efektem 2:1...◼️ nie dotyczy◼️ PIELĘGNACJA ZĘBÓW KOTÓW I PSÓW: Nasz najwyższej jakości środek do czyszczenia zębów wykonany z ...◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy◼️ PIELĘGNACJA DENTYSTYCZNA DLA PSÓW DZIAŁANIE: Otrzymasz dwa produkty: 1....◼️ Bezpieczny materiał: szczoteczka do zębów Thalas jest wykonana w 100% z...◼️ Opieka stomatologiczna dla psów i kotów o słodowym smaku◼️ 100% WOŁOWINY: Nasza skóra głowy wołowiny pochodzi od zwierząt z...
◼️ 💚 BODY ODOR KILLER - nie tylko uprzyjemnia ...◼️ NATURALNA PIELĘGNACJA ZĘBÓW - Miękka, granulowana szczoteczka do zębów z...◼️ nie dotyczy◼️ USUŃ KAMIEŃ ZĘBÓW PSY: Użyj proszku do zębów, aby skutecznie ...◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy◼️ PIELĘGNACJA DENTYSTYCZNA DLA PSÓW: Nowatorski środek do usuwania kamienia nazębnego dla ...◼️ Szczotkowanie zębów psa: czują się znudzeni,...◼️ Żel do pielęgnacji zębów Orozyme to idealne rozwiązanie dla ...◼️ 100% NATURY: bez sztucznych dodatków, bez...
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
Sprawdź cenę23,95 €Sprawdź cenę31,99 €Sprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenę14,49 €14,99 €
Do zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowania
Ostatnia aktualizacja 20 marca 2023 r. 15:42 Linki do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API
Youtube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Czy konieczna jest opieka dentystyczna nad psem?

Dlaczego należy myć zęby psa? Odpowiedź na to pytanie jest ogólna, ale zawsze zależy od różnych czynników. Najważniejsze: dzisiejszy pies nie jest wilkiem. Punkt. Zaczyna się od hodowli, a kończy na sposobie życia. Dzikie wilki mają, że tak powiem, wewnętrzny system czyszczenia zębów. Po oderwaniu ofiary ich zęby są szczotkowane naturalnie. Twoja szczęka jest zaprojektowana tak, aby doszło do naturalnego ścierania. Wreszcie bieganie zwiększa wydzielanie śliny i zabija bakterie oraz oczyszcza jamę ustną.

Uzupełnienie ochraniacza na usta PHA - po prostu dodaj go do mieszanki paszowej

Nie oznacza to, że wolno żyjące nosiciele futer są całkowicie wolne od chorób zębów. Występują tylko rzadziej. Z drugiej strony nasze psy śpią w koszu, mają mniej niż 60 km dziennie i co najwyżej rozrywają kawałek kiełbasy. Jest też żywność, która została wyprodukowana przemysłowo - śmieciowe jedzenie, jeśli chcesz to przetłumaczyć. Szczęka została również zmieniona przez hodowlę. Samoczyszczenie często nie może już mieć miejsca. Wreszcie gryzienie kości, tak jak na wolności, jest rodzajem naturalnej szczoteczki do zębów. Nie oznacza to jednak, że u każdego psa występują problemy z zębami.

Ochrona zębów PHA plus proszek dla psów/kotów 60 g proszku
Ochrona zębów PHA plus proszek dla psów/kotów 60 g proszku*
PZN-10229353; 60 gramów proszku; za darmo na sprzedaż
17,10 €

Skuteczna opieka stomatologiczna dla psa

Zwłaszcza małe psy często mają problemy z zębami. U wielu psów katastrofa zaczyna się w wieku dwóch lat. Resztki jedzenia pozostają w jamie ustnej (jak u ludzi) i są rozkładane przez bakterie w przestrzeniach międzyzębowych. Ta tłusta warstwa szybko zamienia się w twardą skórkę. Pojawił się kamień nazębny. Gdy kamień nazębny znajdzie się tam, na tej szorstkiej skorupie może gromadzić się więcej bakterii. Rozwijają się zarazki, które atakują dziąsła. Wynikiem są procesy zapalne. Mówiąc ogólnie, im mniej pies żuje, tym mniej produkuje śliny. Mała ilość śliny oznacza również mniejszą ochronę.

Żele dentystyczne dla psa

Według badań chlorheksydyna ma szczególnie dobry wpływ na zwalczanie próchnicy u psów. Występuje w wielu żelach do zębów. Żele te umieszcza się w jamie ustnej lub bezpośrednio na zębie. Twój pies zlizuje żel, pobudza wydzielanie śliny i wypłukuje całą jamę ustną.

Beaphar Żel do Zębów - Dla Psów i Kotów - O Smaku Wątroby -...
Beaphar Żel do Zębów - Dla Psów i Kotów - O Smaku Wątroby -...*
waga wyświetlacza przedmiotu; 01kg; zwalcza płytkę nazębną i kamień nazębny; Dla psów i kotów; Świeży oddech
7,79 €

Szczotkowanie zębów psa

Nie u każdego psa można umyć zęby. Mniej osób, które po raz pierwszy zetknęły się z technologią czyszczenia. Szczotkowanie zębów psa jest bardzo skuteczne, oznacza dokładne czyszczenie i jednoczesny masaż dziąseł. Aby uzyskać długotrwały efekt, należy codziennie myć zęby psa. Poniżej możesz przeczytać, jak przyzwyczaić psa do mycia zębów.

Żucie psa do opieki stomatologicznej

Żucie jest dobre, zwłaszcza gdy jest długie. Im bardziej pies żuje, tym więcej tworzy śliny. Ważne jest również dobre krążenie krwi w mięśniach żujących. Jednak artykuły do ​​żucia nie powinny być zbyt twarde, w przeciwnym razie istnieje ryzyko złamania zębów.

** Niektóre psy lubią marchewki! Jest to zdrowa alternatywa jako przekąska, a także myje zęby psa. **

Gryzaki mogą być bardzo różne. Są więc niskokaloryczne przekąski, bułki, a nawet skóra wołowa. Uwaga ślinotok! Ci, którzy dużo żują, ślinią się. W tym przypadku jest to celowe, ale może prowadzić do znacznego rozmazywania!

Ponadto: Chew zdecydowanie powinien być bez cukru.

tIP ** Firma oferuje świetne produkty do pielęgnacji zębów Kucharze
Ocena klienta / cytat Facebook: Qchefs ma świetne gryzaki i płatki dentystyczne, które naprawdę działają, po 3 dniach mój pies nie miał już nieświeżego oddechu, a po 5 tygodniach płytka nazębna prawie zniknęła. Top!

Łóżeczko dla psa z palcami

Łóżeczko na palec działa podobnie do szczoteczki do zębów. Zaleta: możesz bezpośrednio dotknąć palcem ząb psa, a chęć gryzienia jest tłumiona. W najlepszym razie twój pies spróbuje cię wypluć. Na przykład naparstek nie jest tak obcy jak szczoteczka do zębów. Łóżeczka na palce wykonane są z silikonu lub mikrofibry.

- 3,77 €
Canosept nakładki na palce dla psów 50 sztuk - pielęgnacja...
Canosept Opuszki na palce dla psów 50 sztuk - pielęgnacja zębów...*
Stojak na palec na szczoteczkę do zębów dla psa polecany przez lekarzy weterynarii
14,76 € - 3,77 € 10,99 €

Zabawka dla psa do opieki stomatologicznej

Na rynku dostępnych jest wiele zabawek, w których pies zachęca się do zgrywania. Wypukły kształt zabawki ma działanie czyszczące, masujące i pobudzające wydzielanie śliny. Zwróć na to uwagę Kupowanie zabawek ale upewnij się, że nie zawiera żadnych niebezpiecznych plastyfikatorów. Twój pies nie powinien także połykać ugryzionych części.

Trixie 3290 Denta Fun Piłka do rugby, miętowa, naturalna guma, 11 cm
Trixie 3290 Denta Fun Piłka Rugby Mięta Świeża Kauczuk Naturalny 11 cm*
kauczuk naturalny; O smaku mięty; Masuje dziąsła
5,99 €

Zalecana literatura: Znajdziesz wiele poradników na różne tematy w dziale porad !

Pies zdrowia stomatologicznego

Jakie szkody zdrowotne może powodować brak opieki dentystycznej vs. Czy u psów można wywoływać choroby zębów? Należą do nich:

 • zapalenie dziąseł
 • zapalenie wątroby
 • infekcji nerek
 • zwłóknienie płuc
 • Zapalenie oskrzeli
 • choroba serca
 • ból

Dlatego ważne są regularne kontrole dentystyczne. Aby to wszystko nie było zbyt stresujące i niewygodne dla psa, szczeniak powinien się do tego przyzwyczaić. Dla niektórych psów przerażenie jest ich poddaniem. Nienawidzisz tego. Zabawny trening powinien być na samym początku - tak przy okazji, nie tylko jeśli chodzi o zęby! pielęgnacja paznokci jest również częścią tego. Niektóre psy mają również problemy z uszami lub oczami. Niektóre z gruczołami odbytu. Zawsze warto przyzwyczaić szczeniaka do pewnych procesów (nawet tych, które mogą okazać się konieczne).

Jak przyzwyczaić mojego psa do opieki dentystycznej?

Powoli. Podobnie jak w przypadku wszystkiego, czego chcesz nauczyć swojego psa, zrozumienie twojego zwierzaka jest zakorzenione w zaufaniu. Więc jeśli chcesz umyć zęby jego psa, musisz najpierw pokazać mu wszystko. Możesz zacząć dotykać pyska psa. Potem zaczynasz podciągać usta. Możesz mu to dać pasta do zębów pokaż wcześniej. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, a Twój pies przestanie się bać lub stanie się dla niego normalny, możesz zachęcić go do otwarcia szczęki.

Nałóż pastę na palec i po prostu wytrzyj ząb. Zamień palec na szczoteczkę do zębów. Wszystko to może przebiegać w cudownie małych etapach, dopóki twój pies nie zorientuje się, a on będzie mógł bezproblemowo i bezstresowo przejść procedurę. Równie ważne jak chwalenie i dobra zabawa! Zabawa natychmiast skacze na twoje zwierzę i jest szczęśliwa - ponieważ jesteś szczęśliwy.

** Jeśli nie masz pewności, możesz również zapytać weterynarza, czy może pokazać Ci odpowiednią technikę.

Co wziąć pod uwagę przy zakupie artykułów do pielęgnacji zębów

Jesteś rozpieszczany wyborem i podwójnie: musisz wybrać psa. Jakie są jego ograniczenia? Jeśli twój pies jest bardzo nieśmiały, nie staraj się, aby wszyscy na świecie umyli zęby. Zwłaszcza gdy jest starszy. Wtedy zabawka może być bardziej odpowiednia. Lub a Chew, Ale bez względu na to, co wybierzesz:

 • Zwróć uwagę na jakość plastikowych zabawek. Małe części nie powinny się poluzować, a zabawka nie powinna zawierać plastyfikatorów
 • Zawsze żuj bez cukru
 • Zwróć uwagę na warunki: zwłaszcza w przypadku zabawek kasynowych, zabawka musi wytrzymać więcej. Jeśli weźmiesz zbyt dużą zabawkę, rzadziej dotrze ona do przestrzeni międzyzębowych
 • Nie komplikuj sobie zbytnio! Jeśli nie masz na to ochoty, twój pies nie będzie go miał przez długi czas. Potem mówi: mniej znaczy więcej. Więcej zabawy i mniej stresu.
 • Często się mówi sucha karma jest lepszy niż mokra karma, Niekoniecznie jest to prawdą, ponieważ jeśli pies gryzie kawałek jedzenia, rozpada się. Te okruchy mogą utknąć w dowolnym miejscu.

  Plusy i minusy pies opieki stomatologicznej

  Cóż, mycie zębów nie jest wykluczone dla nas, ludzi. W porządku Przynajmniej dla większości z nich. Klasycznie nie jest tak w przypadku psów, ale jest to bardziej spowodowane pracą, którą wykonują ludzie.

  Opieka stomatologiczna na psa

  ✔ Przyzwyczajony do tego wcześnie i często wykonywany opieka stomatologiczna psa może znacznie poprawić jego zdrowie w perspektywie długoterminowej

  ✔ Pociąg z zabawkami do żucia można napełniać i zwykle ma on długą żywotność

  ✔ Wszystkie psy jedzą gryzaki i nie są one szczególnie drogie

  ✔ Dobra opieka może zastąpić jedną lub dwie wizyty u weterynarza

  ✔ Dla każdego psa istnieje odpowiednie rozwiązanie

  ✔ Czworonożni przyjaciele są często zadowoleni i godzinami zadowoleni z zabawek i przedmiotów do żucia

  Przeciwko psu opieki stomatologicznej

  ✘ Mycie zębów może stać się codziennym sprawdzianem cierpliwości dla ludzi i zwierząt

  ✘ Używanie żeli do zębów lub łóżeczek na palce oznacza również: pracę

  ✘ Niektóre przedmioty do żucia mogą mieć ślad dużego śladu. Wielu właścicieli psów (takich jak ja) daje swoim bliskim kości, skórę itp. Najlepiej latem na zewnątrz

  Zalecana literatura: Przyczepka rowerowa dla psa lub Ból stawów u psa!

  Wniosek - pies opieki stomatologicznej

  Jeśli nic nie pomaga, tylko weterynarz może pomóc. Tylko on jest w stanie wyprostować ugryzienie za pomocą środka znieczulającego. Aby nie zaszło tak daleko, a przynajmniej nie za często, jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby utrzymać psa w zdrowiu. Dużo ćwiczeń, dużo żucia, dobre jedzenie i przyzwyczajenie się do odpowiedniej opieki stomatologicznej.
  Dzięki karmie, którą zapewniasz swojemu psu, możesz zrobić jeszcze więcej dla jego zdrowia. Ponieważ to samo dotyczy psów: droga do zdrowia prowadzi przez kuchnię. Od czasu do czasu gryźć marchewkę, gryźć kość, karmić świeże i dobre mięso, a nie tylko śmieciowe jedzenie. Daje to siłę, a naturalne rzeczy są nadal pełne minerałów i witamin, których twój pies potrzebuje do uzyskania mocnych zębów, stabilnej struktury kości i jej regeneracji.

  Znajdź w Top🔟 najlepiej sprzedające się produkty do pielęgnacji zębów dla psów 2022 w uczciwych testach

  Świetnie🔟🔥Oferty🔥 🆕Online
  - 3,77 €1. Najlepszy sprzedawca
  Canosept nakładki na palce dla psów 50 sztuk - pielęgnacja...
  Opinie 2.978
  Canosept Opuszki na palce dla psów 50 sztuk - pielęgnacja zębów...*
  • Szczoteczka do zębów na palec dla psa: Canosept dental care FingerPads dla psa do pielęgnacji zębów, umożliwia skuteczne czyszczenie zębów psa w optymalny ...
  • Finger Cots Dog Dental Care: Służy jako pasta do zębów dla psów w celu zmniejszenia nieświeżego oddechu u psów
  • Pies do czyszczenia zębów: Palec zatrzymuje pielęgnację zębów psa bez kłopotów z manipulowaniem szczoteczką i pastą do zębów dla psów
  2. Najlepszy sprzedawca
  Canosept Dental Care dog (zestaw 3-częściowy) - szczoteczka dla psa -...*
  • Pies do pielęgnacji zębów - praktyczny zestaw 3: Ze szczoteczką do zębów dla psów, pastą do zębów dla psów i łóżeczkami na palce Pielęgnacja zębów dla psów: Idealna do czyszczenia ...
  • Usuwanie kamienia nazębnego dla psów - wygodna wszechstronna pielęgnacja: nigdy więcej nieświeżego oddechu dzięki optymalnemu czyszczeniu zębów dla psów
  • Optymalna pielęgnacja zębów psa: Do czyszczenia i pielęgnacji zębów psa
  - 4,95 €3. Najlepszy sprzedawca
  NOWOŚĆ: HelloAnimal® DENTAL Spray dla psów i kotów -... *
  • Ryzyko problemów z zębami wzrasta wraz z wiekiem Twojego zwierzaka. Niezauważone i nieleczone problemy z zębami prędzej czy później powodują...
  4. Najlepszy sprzedawca
  Pudełko na różne odmiany WHIMZEES, naturalne, bezzbożowe...
  Opinie 9.107
  Pudełko na różne odmiany WHIMZEES, naturalne, bezzbożowe...*
  • CODZIENNA PIELĘGNACJA DENTYSTYCZNA DLA PSÓW: Zapobiega powstawaniu płytki nazębnej o 80% skuteczniej niż wiodący gryzak
  • ZAPOBIEGA TWORZENIU SIĘ ZŁEGO ODDECHU I KAMIENIU: Triple Care Dog Dental Care zmniejsza płytkę nazębną, zwalcza kamień nazębny i działa przeciwko nieświeżemu oddechowi w ...
  • NISKA KALORIE I TŁUSZCZ: Hipoalergiczny i wegetariański. Wszystkie naturalne składniki. Bez sztucznych barwników, aromatów, konserwantów i GMO
  - 2,20 €5. Najlepszy sprzedawca
  Pedigree DentaStix Daily Oral Care przekąska do pielęgnacji zębów dla dużych...*
  • Dzięki ściernej konsystencji i kształtowi X, pałeczki do żucia Pedigree pomagają zredukować tworzenie się płytki nazębnej i kamienia nazębnego nawet o 80%
  • Pałeczki do żucia z rodowodem są idealną pielęgnacją zębów dla psów i zapewniają wyjątkowo czyste zęby, przekąski do pielęgnacji zębów
  • Dentastix został opracowany we współpracy z lekarzami weterynarii i dietetykami, aby uzyskać zdrową przekąskę z niewielką ilością tłuszczu
  6. Najlepszy sprzedawca
  Najlepsze chusteczki do czyszczenia zębów psa Vet's 50 sztuk *
  • CZYŚCI ZĘBY I DZIĄSŁA - Vet's Best chusteczki do pielęgnacji zębów dla psów i kotów oferują skuteczny sposób czyszczenia ...
  • CZYŚCI ZĘBY I DZIĄSŁA - Vet's Best chusteczki do pielęgnacji zębów dla psów i kotów oferują skuteczny sposób czyszczenia ...
  • NATURALNE SKŁADNIKI - Nasze ręczniki wykonane są z naturalnych składników, takich jak olejek miętowy i ekstrakt z zielonej herbaty
  7. Najlepszy sprzedawca
  Szczoteczka do zębów dla psa silikonowa szczoteczka do zębów dla psa 2 sztuki łóżeczka na palce...*
  • 🐕 Szczoteczka do zębów dla psów uwielbiana przez psy】 Szczoteczka do zębów dla psów łatwo pasuje do większości palców, włosie jest miękkie i wygodne, ...
  • 🦷【Utrzymuj zdrowe zęby psa】 Dbanie o zęby psa jest dobre dla jego długowieczności i zdrowia. ...
  • 🐕 Bezpieczna dla żywności szczoteczka do zębów dla psów】 Szczoteczka do zębów dla psa jest wykonana z bezpiecznego dla żywności silikonu, który jest bezpieczny, nietoksyczny i ...
  8. Najlepszy sprzedawca
  Zestaw do pielęgnacji zębów TRIXIE 4 dla psów, do wszechstronnej pielęgnacji...*
  • Do wszechstronnej pielęgnacji zębów psa
  • Zawiera: pasta do zębów z miętą (100 g)
  • Szczoteczka palec
  - 1,90 €9. Najlepszy sprzedawca
  Beaphar Pasta Do Zębów - Dla psów i kotów - O smaku wątroby -...*
  • Walczyć z płytką nazębną
  • Pasta o smaku wątrobowym
  • Do pielęgnacji zębów u psów i kotów
  - 1,74 €10. Najlepszy sprzedawca
  Canosept spray do pielęgnacji zębów dla psów 100ml - do usuwania kamienia nazębnego...*
  • Pies do pielęgnacji zębów dla promiennego uśmiechu: Spray do pielęgnacji zębów Canosept jest idealny do czyszczenia zębów i pielęgnacji...
  • Spray dentystyczny dla psów: Nigdy więcej nieświeżego oddechu dzięki optymalnemu czyszczeniu zębów Pies - Dzięki specjalnemu składowi produktu do pielęgnacji zębów ...
  • Optymalna pielęgnacja zębów dla psa: spryskaj spray 1-2 razy z każdej strony zęba, następnie język psa rozprowadzi roztwór w jamie ustnej...
  - 3,77 €oferta
  Canosept nakładki na palce dla psów 50 sztuk - pielęgnacja...
  Canosept Opuszki na palce dla psów 50 sztuk - pielęgnacja zębów...*
  Stojak na palec na szczoteczkę do zębów dla psa polecany przez lekarzy weterynarii
  14,76 € - 3,77 € 10,99 €
  - 4,95 €oferta
  Nowość!
  Trójstronna szczoteczka do zębów dla psa kota pielęgnacja zębów...
  Trójstronna szczoteczka do zębów dla psa Cat Dental Care Pet Dental Care...*
  Miękkie włosie nie uszkadza dziąseł.; Nazwa przedmiotu: szczoteczka do zębów dla zwierząt materiał: PP + TPR + nylon;
  3,12 €
  Nowość!
  MagiDeal pet szczoteczka do zębów pies kot zęby głębokie czyszczenie...
  MagiDeal szczoteczka do zębów dla zwierząt pies kot zęby głębokie czyszczenie...*
  Wygodny uchwyt: długi uchwyt, wygodny uchwyt i nie boli rąk.; Łatwe do czyszczenia: czyszczenie pod wieloma kątami sprawia, że ​​jesteś bardziej wszechstronny i ostrożny.
  5,84 €
  Nowość!
  F Fityle Pet Szczoteczka Do Zębów Pies Koty Szczotka Do Czyszczenia Zębów...
  F Fityle Pet Szczoteczka do zębów Pies Koty Szczotka do czyszczenia zębów...*
  Szeroko stosowane: Najlepsze dla szczeniąt, Yorków, Chihuahua, małych psów i kotów.; Wygodny uchwyt: długi uchwyt, wygodny uchwyt i nie boli rąk.
  5,84 €

  Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?

  Zestaw do pielęgnacji zębów TRIXIE 4 dla psów, do wszechstronnej pielęgnacji zębów psa

  Stworzyliśmy dla Ciebie przewodnik zakupowy z przydatnymi wskazówkami. Może doradzić i ochronić Cię przed złymi zakupami w 2023 roku. Daje ci zalecenia dotyczące zakupu, pokazuje przydatne linki lub przybliża test opieki dentystycznej psa.

  Uzyskaj doświadczenia i rekomendacje od klientów, kupujących, przyjaciół, mediów społecznościowych, blogów lub czasopism branżowych. przed tobą Dogs opieka stomatologiczna Jeśli chcesz kupić produkt, bądź mądry i dobrze przygotowany.

  Auf Uczciwe testy możesz znaleźć kilka testów (w tym pływacki, Fitness, Dom i ogród) I Doradca (w tym Smart Home, Uroda, Handwerk), którzy mogą Ci jeszcze pomóc.

  Jak łatwo znaleźć dla siebie najlepszy produkt do pielęgnacji zębów dla psów!

  Przydatne wskazówki dotyczące kolejnego zakupu produktu z „Przewodnikiem po uczciwych testach dla kupujących”!

  Jakie mam oczekiwania zakupowe w stosunku do produktu do pielęgnacji zębów dla psów?

  Poradnik kupowania uczciwych testów

  Wiele produktów ma podstawowy cel, do którego są potrzebne. Niemniej jednak bez względu na to, czego szukasz lub chcesz używać produktu do pielęgnacji zębów dla psów, zapisz dokładnie, czego oczekujesz od produktu, jak i gdzie chcesz go używać. Zbadaj i porównaj znalezione produkty do pielęgnacji zębów dla psów. Przekonasz się, że wiele produktów robi dokładnie to, czego szukasz, ale ma o wiele więcej funkcji, innych właściwości lub obsługi, których nie znasz. Różnorodność produktów i zakres dostawy mogą być bardzo różne.

  Którzy producenci lub marki produkują produkty do pielęgnacji zębów dla psów?

  Marki i producenci Uczciwe testy Poradniki dotyczące zakupów

  Jeśli szukasz produktu „Dog Dental Care” i zależy Ci na konkretnej marce lub producencie, to już zawęziłeś swoje wyszukiwanie do MARKI lub producenta. Jeśli tak nie jest, musisz najpierw uzyskać przeglądjakich producentów i marek produkują i oferują produkt, którego szukasz. Skorzystaj tutaj znanych marek i producentów ze swoimi produktami. Niemniej jednak warto badanie mniej znanych marek lub producentów. Mogą być nowe na rynku lub po prostu mniej znane w danym kraju.

  Często można znaleźć lepszy Stosunek ceny do wydajności ze względu na koszty produkcji lub filozofię. Sprawdzone marki i producenci polegają na rozgłos i zaufanie przez lata, które zbudowali. jakość i obsługa przekonały, ale z czasem mogą zniknąć. Wszystko znajduje odzwierciedlenie w cenie. Zwróć więc uwagę na mniej znane produkty, nie muszą być gorsze. Mogą one również mieć dobrą obsługę, dobrą jakość lub mieć większy zakres dostawy. Doświadczenia innych kupujących są bardzo ważne.

  Jakie funkcje, wyposażenie i cechy są potrzebne do pielęgnacji zębów psa, a które nie?

  Czeklist Poradnik zakupów Uczciwe testy Zakup produktu

  Jak wybrać najlepszy produkt do pielęgnacji zębów dla psów

  Teraz dokładnie wiesz, czego oczekujesz od swojego nowego produktu i jak chcesz go wykorzystać. Otrzymałeś przegląd dostępnych produktów. Uzyskałeś teraz więcej informacji na temat produktów do pielęgnacji zębów dla psów, ich funkcji, składu, obsługi i zakresu dostawy. Czego początkowo oczekiwałeś od produktu, powinieneś teraz dodać nowe punkty i rozważyć, czego absolutnie potrzebuję, a czego nie. Pomyśl także długofalowo o komforcie, zużyciu, korzyściach i zakresie dostawy.

  Recenzje, testy i oceny w postaci gwiazdek dotyczące pielęgnacji zębów dla psów ułatwiają podjęcie decyzji o zakupie!

  Przewodnik zakupów Uczciwe testy

  Masz teraz na swojej liście kilka produktów do pielęgnacji zębów dla psów, które odpowiadają Twoim pragnieniom. Teraz musisz uporządkować i dokładniej omówić produkty. Przeszukuj dowolny produkt pod kątem ocen kupujących, rekomendacji, recenzji i testów w Internecie. Będziesz czytać pozytywnie i negatywnie i zauważysz, który produkt Cię przyciąga. Oto kilka punktów, o których należy pamiętać:

  👉 Jaka jest reputacja strony internetowej lub sklepu i jego ocen kupujących, rekomendacji, recenzji i testów?
  👉 Recenzje kupujących można kupić lub podrobić, spójrz na liczbę recenzji i pisownię.
  👉 Korzystaj z innych przydatnych stron internetowych, aby oceniać fałszywe recenzje!
  👉 O czym dokładnie są negatywne recenzje?

  Jak radzić sobie z negatywnymi recenzjami i doświadczeniami dotyczącymi opieki dentystycznej dla psów?

  Przewodnik zakupów Uczciwe testy zakupu produktu

  Negatywne recenzje są często pisane, gdy produkt dotrze wadliwy, co może wynikać z trasy dostawy lub bezpośrednio do producenta. Może się to zdarzyć, ale nie jest to normą i nie powinno Cię zniechęcać. Istnieje wiele negatywnych recenzji od klientów, którzy kupili dla siebie niewłaściwy produkt do pielęgnacji zębów dla psów lub którzy nie otrzymali właściwych informacji i byli teraz rozczarowani. Nieprawidłowe lub nieprawidłowe użycie może również prowadzić do negatywnej oceny.

  Produkty często trzeba składać, dla niektórych jest to zbyt skomplikowane, czasochłonne lub po prostu nie dla nich. Często te tak zwane negatywne oceny zawierają po prostu frustrację kupującego. Niemniej jednak z pewnością istnieją uzasadnione negatywne recenzje, więc zawsze polecam je przeczytać Przeczytaj uważnie recenzje i obraca się wokół użytkowania, trwałości i jakości. Jakie miałeś problemy? Jak sprzedawca lub producent zareagował na problemy?

  Dalsze punkty:

  👉 Niewiele recenzji nie zawsze oznacza, że ​​wybrany produkt jest koniecznie zły. Może po prostu nie było go wystarczająco długo na rynku iw rezultacie nie zostało wystarczająco docenione.
  👉 Jeśli to możliwe, w razie problemów zadawaj pytania otwarte kupującemu lub sprzedającemu.
  👉 niektórzy sprzedawcy walczą ze sobą negatywnymi/pozytywnymi ocenami, aby poprawić lub pogorszyć rankingi sprzedaży i pozycjonowanie.

  Jakie problemy, rozwiązania lub wskazówki mogę znaleźć na temat produktu do pielęgnacji zębów dla psów?

  Przewodnik zakupów Uczciwe testy zakupu produktu

  Często pomocne jest zbadanie problemów, rozwiązań lub wskazówek dotyczących produktu przed dokonaniem zakupu. Tutaj możesz skorzystać z wiedzy kupujących, którzy mogli mieć produkt do pielęgnacji zębów dla psów od jakiegoś czasu, co z nim robią lub czego doświadczyli. Może to być zarówno negatywne, jak i pozytywne. Może to zapewnić dalszy wgląd w jakość, trwałość, opiekę, obsługę i korzyści z nadchodzącego zakupu opieki stomatologicznej dla psów.

  Gdzie mogę znaleźć rozwiązania i wskazówki dotyczące problemów z pielęgnacją zębów psa?

  Zapytaj w swoim obszarze osobistym o pielęgnację zębów dla psów lub produkty o doświadczenia i wskazówki.
  Top 10 lista uczciwych testów prowadzi do najlepszych i najpopularniejszych produktów do pielęgnacji zębów dla psów wraz z linkami do ocen i recenzji, gdzie znajdziesz wiele opinii i rekomendacji.
  Wiele platform sprzedażowych oferuje swoim kupującym ocenę, którą zazwyczaj można znaleźć pod produktem.
  Istnieją portale z pytaniami i odpowiedziami z pytaniami i odpowiedziami, których szukasz lub możesz je opublikować bezpośrednio. Przykład: Gutefrage.net
  Dla każdego produktu lub tematu istnieją fora internetowe, na których użytkownicy, kupujący lub osoby o podobnych poglądach mogą wymieniać się pomysłami.
  Grupy na Facebooku lub strony na Facebooku działają jak fora z wieloma pytaniami i odpowiedziami.
  Spójrz na szczegółowe Najlepsze recenzje na Amazonka * an. Jest wielu dla bardzo dobrej jakości i zadowolonych kupujących Oceny 4 lub 5 gwiazdek. Im więcej opinii klientów ma dany produkt, tym bezpieczniejsze są opinie i informacje na jego temat.

  Gdzie w Internecie mogę znaleźć test pielęgnacji zębów psa?

  💻 Po prostu spójrz w okolicę „Testowanie” z Uczciwych testów powyżej lub użyj tutaj z Test opieki stomatologicznej psa wyszukiwanie, może już coś dla Ciebie mamy! 🙂.
  💻W Google możesz wpisać tutaj Test opieki stomatologicznej psa Znajdować! Możesz użyć dowolnej wyszukiwarki. Na przykład użyj roku dla bieżących testów Test opieki stomatologicznej psa 2022.
  💻 Aby uzyskać rekomendacje produktów i testy produktów z wynikami testów 2022, możesz wyszukać istniejący w Stiftung Warentest Test opieki stomatologicznej psa sprawdzać.
  💻 Sprawdź w Ökotest, czy istniejąca Test opieki stomatologicznej psa jest wykrywalny.
  💻 Youtube to wybór dla recenzji i filmów testowych. Możesz iść tutaj Test opieki stomatologicznej psa sprawdzać.

  Jak kupić opiekę dentystyczną dla psa! 🛒

  Przewodnik zakupów Uczciwe testy zakupu produktu

  Możesz kupić dowolny produkt online lub w lokalnym sklepie. Zawsze znajdziesz znacznie większy wybór online. Na miejscu można znaleźć popularne lokalne sklepy, takie jak sklep z narzędziami, drogerię, centrum handlowe lub sklep specjalistyczny i od razu zorientować się w produktach.

  🏬 Popularnymi sprzedawcami produktów do pielęgnacji zębów dla psów mogą być: Aldi, Penny, Kaufland, Norma, Lidl, Netto, Roller, Rossmann, DM, Rewe, Real, Bauhaus, Toom, Obi, Hornbach, Mediamarkt, Saturn, Medimax i wielu innych. Wszyscy dostawcy sprzedają również wybrane produkty we własnym sklepie internetowym. 🛍.

  W sieci znajdziesz wiele innych sklepów internetowych lub porównywarek cen, oprócz tych wymienionych powyżej.

  💻Popularne portale zajmujące się pielęgnacją psów to: Amazon, eBay, Otto, Conrad, Pearl, Billiger, Idealo, Geizhals, Check24 i wiele innych. Wszędzie znajdziesz zwycięzców testów, zwycięzców cen lub zwycięzców porównań, być może jest tam dokładnie ten produkt, którego szukasz!

  Jak mogę zaoszczędzić pieniądze kupując opiekę dentystyczną dla psa?

  Zaoszczędź na zakupie produktu uczciwe testy

  1. Wskazówki dotyczące oszczędzania❗ Szukaj wyznaczonych rabaty, oferty, obniżki cen lub oferty okazyjne, ale z Uwaga i porównaj.

  ⚠Aby sprawdzić ofertę, możesz specjalnie dla Amazon "Keepa" lub „WielbłądWielbłądWielbłąd” używać. Tutaj śledzone są ceny, dzięki czemu możesz sprawdzić, czy oferta rzeczywiście jest ofertą. Wielu sprzedawców obniża ceny na specjalne okazje, takie jak Czarny Piątek, Boże Narodzenie, Wielkanoc czy inne dni promocyjne. Dzięki „Keepa” możesz zobaczyć z miesięcznym wyprzedzeniem, jak kształtowała się cena i zauważysz, że cena wzrastała coraz bardziej do dnia promocji, tygodni lub 1-2 miesięcy przed promocją, aby reprezentować ofertę w czasie promocji , chociaż jest to cena, która jest używana często lub od dłuższego czasu. ⚠.

  Dealerzy lubią stosować taktykę dostosowywania produktu z jego normalnej ceny do bardzo drogiej ceny, aby później sprzedać go po tej normalnej cenie (teraz znacznie taniej). Dzięki tej taktyce detalista powoduje spadek ceny, który sygnalizuje ofertę dla wielu sklepów internetowych, stron internetowych, portali z ofertami, portali cenowych i odpowiednio ją pozycjonuje lub sprawia, że ​​jest zauważalna. Wykorzystaj te taktyki na swoją korzyść i złap okresy przed i po tych korektach cen. Z pewnością będzie to wymagało trochę czasu, planowania i cierpliwości przy zakupie.  Tutaj w Honest Tests mamy jeden Widok historii cen „Keepa” wbudowane w tabele i ich wkład z „Testów” i „Przewodników”. Tam możesz zobaczyć, jaka była cena produktu w przeszłości.

  2. Oszczędzanie napiwku💶❗ Zawsze porównuj zakres dostawy z ceną. Niska cena za pojedynczy produkt może stać się droższa, jeśli musisz kupić coś jako opcję od razu lub później. Zestaw produktów z dużym zakresem dostawy może nagle stać się tańszy, chociaż początkowo cena wydaje się wysoka.

  3. wskazówka dotycząca oszczędności💶❗ Nie kupuj zakresów dostawy/wyposażenia lub większej liczby funkcji, jeśli już wiesz, że ich nie potrzebujesz lub używasz ich niewiele.

  4. Oszczędność napiwku💶❗ Używaj alertów cenowych! Możesz ustawić alerty cenowe na niektórych stronach internetowych, porównywarkach lub portalach. Możesz podać swojemu psu produkt do pielęgnacji zębów z ostrzeżeniem cenowym. Następnie otrzymasz powiadomienie e-mailem, gdy osiągniesz pożądaną cenę, która była śledzona przez pewien okres czasu.

  5. Oszczędność napiwku💶❗ Może użyj stron z kuponami lub kodów kuponów do zakupu produktu na produkt do pielęgnacji zębów dla psa. Istnieją rozszerzenia przeglądarki, które umożliwiają zakup ewentualnego kodu kuponu bezpośrednio w sklepie internetowym. Wielu sprzedawców chce zatrzymać swoich kupujących po zakupie i dołączać do nich kody kuponów. Strony z kuponami pokazują aktualne kupony na wszystko. Musisz tylko sprawdzić, czy w tej chwili byłoby to dla Ciebie możliwe.

  6. Oszczędność napiwku💶❗. Czy Twój produkt musi być nowy? Z używanymi produktami, B-stock lub Refurbished produkty możesz dużo zaoszczędzić! Używana oferta Amazon i Ebay, B-stock lub odnowiony przedmiot na. W zależności od używanego stanu i świadomości, że używał go ktoś inny, możesz dużo zaoszczędzić, ale może to nie być dla wszystkich. Przedmioty B-Ware często mają wady transportowe lub kosmetyczne, ale są w pełni funkcjonalne. Towary regenerowane to towary używane, wadliwe i zwracane, które zostały przygotowane do sprzedaży i posiadają gwarancję. Amazon oferuje te produkty jako Oferty magazynowe przy ul.

  - 3,77 €1. Najlepszy sprzedawca
  Canosept nakładki na palce dla psów 50 sztuk - pielęgnacja...
  Canosept Opuszki na palce dla psów 50 sztuk - pielęgnacja zębów...*
  Stojak na palec na szczoteczkę do zębów dla psa polecany przez lekarzy weterynarii
  14,76 € - 3,77 € 10,99 €

  Wskazówka: Eine Geschenkidee lub Prezenty urodzinowe nigdy nie powinny być tanimi produktami, nie rozdawaj niczego, czego sam byś nie użył pod względem jakości.

  Wiele pozytywów Oceny kupujących są często oznaką, że ludzie są zadowoleni z produktu do pielęgnacji zębów dla psów.

  Amazon.de * oferuje wiele różnych sposobów na dobrą analizę produktu. Dzięki przewodnikowi zakupów na pewno znajdziesz opiekę stomatologiczną dla psówTesty lub porównania opieki dentystycznej dla psów.

  Zawsze chcesz najpopularniejszy topowy produkt w najlepszej możliwej cenie i bez dodatkowych kosztów. Wielu tego chce. Ale jakość ma swoją cenę. Jeśli kupujesz tanio, często kupujesz ponownie dwa lub trzy razy. Wydaj trochę więcej pieniędzy i ciesz się jego jakością na dłuższą metę, na dłuższą metę będziesz cieszyć się nią bardziej niż tanie okazje. Nie zawsze łatwo jest kupić wysokiej jakości produkt w rozsądnej cenie. Jeśli trzymasz się kilku kryteriów zakupu, opinii klientów i przewodnika zakupu, na pewno znajdziesz odpowiedni produkt dla siebie. Baw się dobrze!

  Zalecana literatura: pistolet do masażu, Rower do ćwiczeń, testowanie produktów

  Auf honest-tests.de czy możesz zrobić dobrze? Zamów online produkty do pielęgnacji zębów dla psów w dobrych cenach – Kup opiekę stomatologiczną dla psów przez Internet. Po prostu zamów opiekę stomatologiczną dla psów online, znajdź produkty do pielęgnacji zębów dla psów i Kup produkty do pielęgnacji zębów dla psów. Zawsze zwracaj uwagę jakość i ocena produktów, niezależnie od tego, czy chcesz kupić offline, czy chcesz zamówić produkty do pielęgnacji zębów dla psów przez Internet. Kup opiekę stomatologiczną dla psów: Zamów online dobre produkty, takie jak opieka dentystyczna dla psów - w dobrej cenie! Wyszukaj opiekę stomatologiczną dla psów – znajdź opiekę stomatologiczną dla psów – zamów opiekę stomatologiczną dla psów online!
  Witryna Uczciwych Testów - daje możliwość porównania wielu produktów, takich jak pielęgnacja zębów dla psów w dobrych cenach w Internecie oraz zamówienia produktów do pielęgnacji zębów dla psów bezpośrednio w domu.
  Jeśli chcesz zamówić opiekę stomatologiczną dla psów przez Internet: Wyszukaj na Ehrliche-tests.de, znajdź swój produkt i aby zamówić, przekierujemy Cię do sklepu internetowego, takiego jak Amazon. Kupowanie produktów do pielęgnacji zębów dla psów jest takie proste! - Super łatwe do zamówienia produkty do pielęgnacji zębów dla psów online.
  Odkryj teraz uczciwe testy! Czy przeczytałeś wszystko do tej pory? WOW! Wtedy jesteś albo bardzo precyzyjny, albo wyszukiwarka, bo ten tekst jest pisany dla nich 🙂

  więcej list 10 najlepszych


  * Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 21.03.2023/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


   

  Dodaj komentarz

  recenzja użytkownika
  • Obsługa
   Wysyłanie
  • przetwarzanie
   Wysyłanie
  • oczekiwanie produktu
   Wysyłanie
  • stosunek ceny do wydajności
   Wysyłanie
  • Godny polecenia
   Wysyłanie

  [ajax_load_more loading_style="nieskończone znikanie bloków" container_type="table" post_type="post" post_format="standard" category="porady,testy" category__not_in="952" button_label="załaduj więcej..." button_loading_label="będzie załadowany"]
  🕹️🎮 Kup konsolę Sony PlayStation®5 🕹️🎮
  🔥Konsola PS5™🔥
  patrzeć na*