Bestseller maty Yantra 2024: najlepszy i najpopularniejszy w 10 najlepszych porównaniach | Uczciwe testy

Zdjęcie autora

Maren

Bestseller maty Yantra 2024: najlepszy i najpopularniejszy w 10 najlepszych porównaniach | Uczciwe testy

Dlaczego mata Yantrat może być dobra dla zdrowia twojego ciała

Niektórzy nazywają taką matę Yantra – mniej lub bardziej pieszczotliwie – „deską na gwoździe” i od razu po pierwszym obejrzeniu wrzucają ją do fakirowej szuflady. „Nietykalny, równie dobrze możesz położyć się na kaktusie!” – mówią. Czy to [tzw. Czy mata Yantra rzeczywiście jest przeznaczona tylko dla osób ze skórą jaszczurki? Jaki jest sens tego całego szturchania? Czy to tylko rzeczy New Age, odkopane i odkurzone przez zagorzałych fanów TCM? Zajmijmy się poduszką i wyjaśnijmy najważniejsze fakty na temat maty, która kłuje, ale obiecuje zapewnić mniej stresu i więcej energii. – Bestseller maty Yantra 2024: Najlepszy i najpopularniejszy w 10 najlepszych porównaniach | Uczciwe testy

Zalecana literatura: Znajdziesz wiele poradników na różne tematy w dziale porad !

Bestseller maty Yantra 2024: najlepszy i najpopularniejszy w 10 najlepszych porównaniach | Uczciwe testy – porównanie

[apn typ="vergleich2" asin="B01G3HAXBE,B006GOOETC,B07XL41HGK,B00B805XHQ,B006GOOETC,B010W1B76M, B086WX7SHL,B00E9EOQ6W,B07XRYH33T,B0759S9BKK" tpl-infobox="true" tpl-hidelegend="1" tpl-stars="true" tpl-buttontext="" tpl-buttontpl="3" false="" tpl-features="2" tpl-fmax="200"]
YouTube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Jak wygląda Yanatramatte?

Maty Yantra wyglądają trochę jak klasyczne maty do jogi. Grubsza mata, którą można położyć na podłodze. Zamiast jogi są igły. Okrągłe około 11.500 XNUMX ostrych końców wystaje z maty. Powodem, dla którego często trafia do szuflady fakirów. W przeciwnym razie zwykle nie ma nic. Po prostu elegancka mata. Ze względów bezpieczeństwa, prawdopodobnie ze względów bezpieczeństwa, jest on często dostarczany w odpowiednim worku. Dostępne w wielu różnych kolorach, możesz przynajmniej wybrać schemat kolorów. Nie ma stopnia twardości igły. Liczba szczytów podobnych do kaktusów jest prawie zmienna.

Co to robi?

W tradycyjnej medycynie chińskiej (TCM) zakłada się (częściowo wspierane dzisiaj przez medycynę konwencjonalną), że ciało jest trawersowane i pokryte torami energii (podobnymi do ziemskiego pola magnetycznego). Tak zwane marmapunkty znajdują się na kanałach energetycznych. Główne punkty to czakry. W TCM akupresura i akupunktura mają swoje żłobki. Różnica polega na tym, że w akupunkturze wewnętrzne punkty energii rozwiązuje się za pomocą długich igieł. Akupresura działa na skórę.

Z igłami lub masażami. Mata Yantra to mata akupresurowa, która odnosi się do energii życiowej Chi od zewnątrz. Może to prowadzić do wspomagającego powrotu do zdrowia w przypadku dolegliwości psychicznych i fizycznych. Wyszkolony lekarz alternatywny nie może ich zastąpić. Ale może zostać małą naturopatką w domu. Podobne do jednego pad do masażu jest to przydatne narzędzie do autoterapii. Krótko wyjaśniamy poszczególne terminy, aby uzyskać ogólny przegląd:

południki

Podobnie jak linie, które są używane do podziału ziemi, ciało ma również te linie, które są bardziej jak linie energetyczne. Idą od stóp do głów i są ponownie przypisane specjalne. Ważna jest tutaj idea samych meridianów i tzw

punktów Marma

kłamstwo. Marma to nic innego jak energia, w zasadzie punkty energetyczne, które znajdują się na meridianach. Zajmując się nimi (masaż, akupresura) te punkty energetyczne są aktywowane, chi, czyli energia witalna, która przepływa przez każde ciało, może zostać przerwana, ale także zmuszona do przepływu. To zamyka krąg na matę yantry: poprzez te wiele spiczastych igieł wiele z tych punktów energii jest adresowanych i „odblokowywanych”. Prowadzi to do większej energii, naturalnej redukcji stresu, aktywacji chi i zapewnia rozluźnienie mięśni.

Yantramatte w zestawie

Nie tylko ta mata jest matowa, ale także mniejsze maty, które są dopasowane specjalnie do konkretnych obszarów ciała. Możesz umieścić go na plecach lub szyi i użyć własnej wagi do samodzielnego adresowania określonych obszarów.

Poduszka z maty Yantra

Istnieją również poduszki, z lub bez zestawu. Te poduszki są idealne na okolicę szyi. Ponownie, po prostu wygrzmij głowę na tej szyi i zrelaksuj się.

Czego można się spodziewać po bestsellerze 2024 r.: Najlepszy i najpopularniejszy w 10 najlepszych porównaniach | Należy wziąć pod uwagę uczciwe testy

Maty Yanta nie są przywiązane do żadnego ciężaru ciała, ponieważ zawsze pracujesz własnym ciężarem. Wymiary (dł. x szer.) są uniwersalne. Zwróć uwagę na bestseller 2024: najlepszy i najpopularniejszy w 10 najlepszych porównaniach | Uczciwe testy maty Yantra, aby upewnić się, że są one wysokiej jakości, w przeciwnym razie istnieje ryzyko kontuzji. Dodatkowe torby/worki do przenoszenia są również praktyczne. Maty można tu łatwo przechowywać i transportować.

wskazówka : Moms nie są odpowiednie dla kobiet w ciąży. Niektóre punkty bezpośrednio odnoszą się do macicy, szczególnie na plecach wiele kobiet w ciąży jest bardzo wrażliwych. W przeciwnym razie każdy może założyć maty i chce, nie ma ograniczeń.

Rada

  • Jeśli chcesz dostać się na matę po raz pierwszy, radzimy ci to łatwo
  • wrażliwe osoby po raz pierwszy nie działają dłużej niż 10 minut. Jeśli czujesz się nieswojo, wstań wcześniej
  • T-shirt, na samym początku, pomaga przyzwyczaić ciało do nowego podłoża
  • kłamstwo nie jest jedyną rzeczą, którą możesz zrobić. Spróbuj biegać lub leżeć na brzuchu. W rękach, a także w stopach jest także dużo punktów energetycznych. Możliwe, że czujesz się komfortowo, gdy przyciskasz do niego ręce - a Anti Stress Ball działa podobnie
  • Nie leży? Możesz także umieścić matę na krześle PC

Relaks

Jeśli leżysz na macie i jest to całkiem miłe, ale jakoś nie rozluźnij się, ponieważ próbujesz się zrelaksować, spróbuj wykonać następujące czynności: Połóż jedną rękę na splotu słonecznym (jamie brzusznej), a drugą rękę na dolnej części brzucha, pod pępkiem. Skierowałeś swoją szóstą i siódmą czakrę. Teraz skup się na oddechu, gdy podnosi się i obniża żołądek. Bardziej doświadczeni ludzie mogą również obserwować, jak oddychają, co oznacza, że ​​po prostu czują się bez ingerencji w to, jak twój oddech sam dostaje się do twojego ciała - i znów zaczyna.

Uwaga : Jeśli masz poważne objawy, najpierw porozmawiaj ze swoim lekarzem medycyny naturalnej lub szkolnym. To, co działa w jednym kierunku, działa również w drugim. Możliwe, że w przypadku poważnych problemów z plecami lub szyją mogą one być niekorzystne z powodu użycia maty.

Konkluzja

Taki Yantramatte nie jest drogi i jest również dostępny wszędzie w sieci. Jest on standaryzowany w dużym stopniu i może być uzupełniony przez poduszki, a nawet konkretnych warunkach. Nawet jeśli taka mata w ciąży nie może być używany, to może być bardzo dobry dla posiniaczone plecy. Czy zachęcające dla osób zestresowanych, osób napięcia, które, które jakoś nie idzie tak dobrze, a także do Chi: a Yantra Mat może (nawet położył na krześle) wielkim nowym przyjacielem, jeśli chodzi o zbieranie relaks i energię organizmu.

Odkryj 10 najlepszych i najlepiej sprzedających się produktów mat Yantra w 2024 roku na podstawie uczciwych testów. Pokazujemy wybór najpopularniejszych produktów, które mają świetne recenzje klientów i stosunek jakości do ceny. Już teraz znajdź idealny produkt maty Yantra dla swoich potrzeb!

Top10🔥Oferty🔥 🆕Online
- 1,40 €oferta
- 6,09 €oferta
- 5,00 €oferta
- 8,50 €oferta
- 0,50 €oferta
- 6,00 €oferta
Mata akupresurowa Ergotopia kojąca ...
Mata akupresurowa Ergotopia kojąca ... *
39,99 € - 6,00 € 33,99 € Amazon Prime

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?

Źródła: https://doyoursports.de/content/142-akupressurmatte-wirkung-und-anwendung


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 12.04.2024/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Zdjęcie autora

Maren

Jestem niezależnym autorem, który opublikował dwie książki, między innymi. Napisz jako namiętny ghostwriter, zaangażowany doradca, zapalony e-booker, a przede wszystkim za darmo. Moje motto: życie nie przyjdzie po tobie, ale zbliża się do ciebie dwa razy szybciej.

Schreibe einen Kommentar