sprzęt AGD

Test: Opiekacz do kanapek Syntrox z powłoką ceramiczną na 4 kanapki

Patrick

Który opiekacz do kanapek kupić? Mój wybór padł na opiekacz do kanapek Syntrox SM-2000W XXL z powłoką ceramiczną. Możesz przeczytać dlaczego i co o nim myślę tutaj, baw się dobrze.

Bosch MUM5 CreationLine_Kitchen_machine_buy-af12da4d

Maszyna kuchenna Bosch MUM 5 - wszechstronność w kuchni

Dirk Re.

Maszyna kuchenna Bosch ma wiele opcji i jest wyposażona w wiele akcesoriów do elastycznego przygotowania. Relacjonuję, jak radzi sobie w życiu codziennym.

Frytownica Tefal

Test: Frytownica Tefal Super Uno Access FR3100 | Łatwe smażenie

Dirk Re.

Smażenie w głębokim tłuszczu powinno być szybkie i łatwe. Jaką wartość dodaną naprawdę mam dzięki frytkownicy za 74,99 euro? Przetestowałem model od Tefal, teraz przeczytaj mój raport z testu tutaj.

Frytownica na gorące powietrze: Zdrowe smażenie z małą ilością oleju – Twój przewodnik

etests

Czym właściwie jest frytownica na gorące powietrze? Czy są jakieś korzyści zdrowotne? Czy możesz kupić przydatne akcesoria do frytkownicy powietrznej? A jakie są inne zalety i wady frytkownic na gorące powietrze?

Waga kuchenna: gadżet kuchenny do kuchni Precyzyjna i praktyczna: waga kuchenna jako niezastąpiony pomocnik w kuchni Waga kuchenna: gadżet kuchenny do kuchni

Niko

Szczególnie ci, którzy gotują i pieką w kuchni według przepisu i instrukcji, są zdani na pomocne narzędzia wagi kuchennej. W pewnym momencie będziesz musiał kupić wagę kuchenną. Miało to za sobą spory rozwój, jeśli pamiętasz modele wag kuchennych z dawnych czasów.

Dobry grill elektryczny na balkon i do ogrodu

Niko

Jeśli chcesz kupić grill elektryczny, radzę nie używać urządzenia, które jest zbyt tanie, z tym tanim urządzeniem zwykle są tylko kłopoty.

Kup rzymski garnek

Kup rzymski garnek

Niko

Zakup Römertopfa jest bardzo łatwy, jeśli później rozważysz kilka rzeczy.

szybkowar

Szybkowar | Instrukcje i wskazówki

Niko

W szybkowarze można gotować jednocześnie kilka składników żywności w bardzo krótkim czasie.

Naczynia domowe

Serwis obiadowy porcelana, naczynia domowe

Niko

sservice Porcelana, naczynia domowe, w tej dziedzinie możliwości są niemal nieograniczone. Mimo to, a może właśnie dlatego, chciałabym wskazać jakie wymagania powinny spełniać domowe naczynia.