Mieszkanie

Test: Opiekacz do kanapek Syntrox z powłoką ceramiczną na 4 kanapki

Patrick

Który opiekacz do kanapek kupić? Mój wybór padł na opiekacz do kanapek Syntrox SM-2000W XXL z powłoką ceramiczną. Możesz przeczytać dlaczego i co o nim myślę tutaj, baw się dobrze.

Filtr powietrza z baterią

Przenośny oczyszczacz powietrza z akumulatorem + zmywalny filtr powietrza | Ochrona przed kurzem i pyłkami dla czystego powietrza w pomieszczeniach

Patrick

Przenośny filtr powietrza z baterią? Przetestowałem i wypróbowałem filtr powietrza w pomieszczeniu.

Beurer UB 68 XXL

Test: Podwójny koc grzewczy Beurer UB 68 XXL | Kup koc termiczny

Patrick

Moje badania doprowadziły mnie do podwójnego ogrzewanego koca Beurer UB 68 XXL o wymiarach 1,50 x 1,60 m. Jest to podwójny ogrzewany koc dla dwóch osób, więcej można przeczytać w moim teście.

Siemens EQ.6 Plus dodatkowa klasa

W pełni automatyczny ekspres do kawy | Kup Siemens EQ.6 S700 Plus extra class czy EQ.9?

Patrick

Tutaj dowiesz się, dlaczego kupiłem ekspres do kawy Siemens EQ.6 S700 Plus ekstraklasy, w pełni automatyczny ekspres do kawy i dlaczego zdecydowałem się na serię Siemens EQ.9. Przeczytaj moje doświadczenia z kupowaniem w pełni automatycznego ekspresu do kawy tutaj.

Bosch MUM5 CreationLine_Kitchen_machine_buy-af12da4d

Maszyna kuchenna Bosch MUM 5 - wszechstronność w kuchni

Dirk Re.

Maszyna kuchenna Bosch ma wiele opcji i jest wyposażona w wiele akcesoriów do elastycznego przygotowania. Relacjonuję, jak radzi sobie w życiu codziennym.

Pętla popcornu

pętla popcornu | Jak zrobić własny popcorn do kina

Niko

Jako koneserzy i miłośnicy popcornu zachwyci Cię pętla popcornu. Kupując pętlę do popcornu możesz wypróbować kilka mieszanek do popcornu. Niepozorna pomoc sprawia, że ​​popcorn w doniczce bardziej przypomina czepek kąpielowy.

Termostat cyfrowy ogrzewania podłogowego Top 10

Cyfrowy termostat pokojowy | Kontroluj swoje ciepło

Maren

Jakie są możliwości termostatów cyfrowych, aby zaoszczędzić pieniądze i utrzymać temperaturę w pokojach tak komfortowo, jak to tylko możliwe, bez konieczności przechodzenia przez każdy pokój trzy razy dziennie? Mamy do czynienia z tym przewodnikiem.

Pomysł na prezent na Boże Narodzenie | zrobić to sam

Pomysł na prezent na Boże Narodzenie | zrobić to sam

Jule

Tutaj znajdziesz mały pomysł na prezent świąteczny, który możesz sam zrobić. Pomysł na prezent dotyczy butelki wina, elfa i lampek LED z wróżkami. Poświęć na to około 30 minut. Miłej lektury i majsterkowania :)

Ozdoby świąteczne | Rozświetlone wioski bożonarodzeniowe

Ozdoby świąteczne | Rozświetlone wioski bożonarodzeniowe

Maren

Jako świąteczna dekoracja jest pięknie zbudowana. Zewsząd ta dekoracja okien świeci w domach ludzi, którzy w tym czasie wymyślają coś wyjątkowego. Oświetlone wsie świąteczne mogą zająć trochę miejsca, ale mogą być oazą świątecznego ducha i towarzyszącym mu odosobnieniem.

Płyn do płukania toalety

Świeże i czyste z nabłyszczaczem o zapachu toaletowym | Kamienie zapachowe do toalety do toalety

Patrick

Możesz zapobiec osadzaniu się kamienia i brudu za pomocą pachnącego płynu do płukania toalety. Świeży zapach w łazience?