Aparat Wildlife Apeman H60 w teście | Fotopułapka na zwierzęta


Długo bawiłeś się tym pomysłem gra kamera kupić, ale zadaj sobie pytanie, do czego potrzebujesz takiego fotopułapki. W dalszej części opowiem o zaletach mojej fotopułapki Apeman H60 oraz o zaletach i wadach, a także o obszarach zastosowania i na co zwrócić uwagę przy zakupie. 

Aparat przyrodniczy Apeman H60

Kup i na co zwrócić uwagę 

Kiedy go kupiłem, wybrałem to Małpa H60, Eine gra kamera, który o godz Dzień i noc jak również z wiatrem i 

Pogoda robi ostre zdjęcia i filmy nawet z dźwiękiem. Zanim kupisz, dobrze się zastanów, do czego chcesz używać swojego aparatu. Czy chciałbyś powiesić je w ogrodzie dla zabawy, a wieczorem zabrać jeża lub inne rzeczy do ogrodu, czy też chcesz swoje gra kamera wieszanie się w lesie jako hobby lub praca, np. jako myśliwy.

Fotopułapka Apeman H60 Fotopułapka Apeman H60, Fotopułapka H60 Apeman, Fotopułapka H60

W zależności od tego, jak okaże się ta pierwsza decyzja, należy rozważyć cenę i wydajność. Możesz wydać dużo pieniędzy na fotoradary, ale możesz też tanio uciec. W moim przypadku leczę jednego Aparat przyrodniczy Apeman H60 bez sygnału radiowego, tj. aby sprawdzić zarejestrowane obrazy, należy wywołać obrazy i filmy w samej kamerze lub wyjąć kartę pamięci i włożyć ją do odpowiedniego czytnika kart.

Jest to więc bardziej model podstawowy. To znaczy transmisja na żywo na smartfonie nie jest możliwa. Powinieneś również zadać sobie pytanie przed zakupem jak wysoka rozdzielczość powinieneś być i poinformować się, gdzie możesz powiesić taką fotopułapkę, ponieważ jest to surowe poza własnym ogrodem Vistnieją przepisy. 

Dane techniczne: Kamera Wildlife Apeman H60 

Mam nowy aparat fotograficzny Apeman 70 € (Większość podstawowych modeli kosztuje mniej więcej tyle) kupionych na Amazon. Ma jednego wysoka rozdzielczość i 120 ° szeroki kąt rozpoznawania Wysoka rozdzielczość 20MP i 1080 P.. Z pomocą Obiektyw szerokokątny 116 ° i Czujnik ruchu 120 ° masz duże pole widzenia natury. Posiada również kamerę do gry przyciemnione diody LED i technologia podczerwieni oraz w pełni automatyczny filtr podczerwieni

Fotopułapka Apeman H60 Fotopułapka Apeman H60, Fotopułapka H60 Apeman, Fotopułapka H60
Aparat Wildlife Apeman H60 w teście | Fotopułapka na zwierzęta 28

VPlusy i minusy: fotopułapka Apeman H60 

Wady: 

1. nieprawidłowość

Kamera do obserwacji przyrody ma przyciemnioną szybę dla diod LED na podczerwień i jest to również lepsze niż przezroczysta szyba, ale nawet z przyciemnioną szybą podczas robienia zdjęć można zobaczyć jasne światła. Oznacza to, że osoba tego nie zauważy, ale w przypadku zwierząt jest bardzo możliwe, że po kilku zdjęciach zauważą, że w ciemności miga tam słabe czerwone światło. 

2. Przechowywanie nagrań

Jeśli chcesz przejrzeć swoje nagrania i nie wyjmować karty pamięci i wkładać jej do czytnika kart, tylko podłączyć telefon komórkowy bezpośrednio, to możesz bez problemu przeglądać swoje nagrania na telefonie komórkowym, ale u mnie to jest sprawa, że ​​nagrania, gdy tylko korzystam z mojego smartfona z Aparat przyrodniczy Apeman H60 oddzielnie, nagrania w kamerze są automatycznie usuwane. Oznacza to, że najlepiej od razu wykonać kopię na telefonie komórkowym, jeśli masz ważne nagrania. 

Wskazówka: Oglądać zdjęcia bezpośrednio na smartfonie za pomocą kabla? Najpierw zapisz ważne nagrania bezpośrednio na smartfonie, zanim znikną. 

3. bezpieczeństwo

Aparat przyrodniczy Apeman H60

Niestety zabezpieczenie aparatu też ma kilka luk. Myślę, że chcesz powiesić fotopułapkę poza ogrodem i nadal nie chcesz, aby została skradziona. Możesz zwar ustawiłem hasło, ale gdy nie ma kamery, nie ma. Możesz też założyć zamek, ale plastikowe oczko można przebić zwykłymi szczypcami. Oznacza to, że mała kłódka również nie zapewnia żadnej prawdziwej ochrony.

Dlatego radziłbym również powiesić fotopułapkę poza ogrodem na baterie, a nie akumulatory, wtedy strata materiału w przypadku kradzieży jest mniejsza. 

Uwaga: Dowiedz się, gdzie możesz zawiesić fotopułapkę i miej na uwadze ryzyko utraty.

Zalety: Kamera terenowa Apeman H60 

1. Okres obowiązywania

Jeśli zastanawiasz się, jak długo wytrzyma „bateria” aparatu, to mogę Cię uspokoić. Kamera terenowa Apeman H60 może być ładowana 8 bateriami AA lub akumulatorami. W tym celu w ustawieniach można włączyć tryb oszczędzania energii i np. Ustawić po ilu minutach fotopułapka ma się wyłączać i jak długo ma trwać nagrania wideo. Więc jeśli masz to ustawienie optymalnie 

i korzystasz z 8 w pełni ładowalnych baterii lub baterii, możesz oczekiwać, że czas pracy wyniesie co najmniej jeden miesiąc, a nawet cztery miesiące. Oczywiście te informacje zależą od ilości wykonanych nagrań. 

2. Odporne na warunki atmosferyczne i zakamuflowane:

Myślę, że chcesz zawiesić kamerę do gry przy wietrze i pogodzie? Jeśli tak jest, mogę cię znowu uspokoić. Aparat jest wEtterproof, co oznacza, że ​​możesz bez obaw zostawiać je na zewnątrz, nawet gdy jest mróz lub deszcz. Nic nie może się stać z samym fotopułkiem, co najwyżej może się zdarzyć, że baterie wyczerpią się szybciej w bardzo wysokich lub bardzo niskich temperaturach.

Dodatkowo przemawia za nimi kamuflaż Aparat przyrodniczy Apeman H60. Na załączonych zdjęciach możesz spróbować poszukać aparatu 😉 Tak więc szczególnie w lesie, na przykład przy drzewie, masz wrażenie, że aparat zlewa się z drzewem. 

3. Nagrania i zawieszenie 

Możliwości nagrywania aparatu są naprawdę świetne. Masz Wybór między zdjęciem a Vnagrania wideo. Zdjęcia z 20MP jest naprawdę dobry jak na aparat do gier w tym przedziale cenowym VNagrania wideo są maksymalnie jeden Rozdzielczość 1080 P. możliwe, a także nagrywać odgłosy otoczenia.

Aparat przyrodniczy Apeman H60

Oprócz rozdzielczości naprawdę dobry jest też kąt, pod jakim kamera strzela. Oznacza to, że rejestruje nie tylko niewielki obszar przed obiektywem, ale jeden Szeroki kąt 120 ° i jak już powiedziałem, że w Tag iw nocyMusisz tylko upewnić się, że czarno-białe zdjęcia są robione w nocy, oczywiście 😉 wieszanie też jest bardzo łatwe.

Na przykład, aby przymocować aparat do drzewa, możesz użyć wytrzymałego, ciemnozielonego zamaskowanego paska lub metalowej płytki, która może służyć jako statyw lub być mocno przykręcona do drzewa i łatwo przykręcona do fotopułapki na dole. 

Tadres IP: Aby uzyskać jak najlepszy obraz, najlepiej zawiesić fotopułapkę 2-2,5 m wysokości na. Aby utrzymać kąt na ziemi, możesz po prostu zamocować drążek za fotopułapką, aby automatycznie nieco się obniżył, a kąt powinien być poprawny. Najlepiej zrobić nagranie testowe.

4. Przechowywanie

Nawet jeśli planujesz zrobić dużo zdjęć i filmów w dobrej jakości, nie musisz się martwić, ponieważ w zestawie znajduje się karta SD 16 GB. A jeśli to nie wystarczy, możesz samodzielnie włożyć własną kartę pamięci o pojemności 32 GB.

Wskazówka: Po prostu pamiętaj, aby sformatować kartę pamięci w menu, zanim użyjesz jej po raz pierwszy! 

Wideo | Kamera terenowa H60 Apeman

Youtube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Wniosek: kamera Wildlife Apeman H60 

Wjeśli te punkty odnoszą się do ciebie, zrobię to Polecam zakup tego aparatu. W przypadku Twojej pierwszej kamery do gier rozszerzenie Małpa H60 zdecydowanie stosunek ceny do wydajności. Istnieje oczywiście kilka drobnych wad, ale aby uzyskać więcej, musisz sięgnąć głębiej do kieszeni.

Szczególnie w Kamera do gier jest wystarczająca dla obszaru hobby właściwie całkowicie wyłączone. Więc kamera monitorująca dla twojego domu/Niekoniecznie nadaje się do mieszkania, ponieważ, jak powiedziałem, nie nadaje na żywo. Muszę też krótko wspomnieć o wsparciu firmy w tym miejscu, ponieważ chciałem wykupić opłatę w wysokości 10 euro, a to działało dobrze przy przyjaznym wsparciu. 

Mam nadzieję, że mogłem Ci pomóc z moim artykułem i ułatwić Ci decyzję. Jeśli zdecydowałeś się go kupić, życzę powodzenia i dobrej zabawy z nagraniami 🙂 

Znajdź wśród 10 najlepszych i najlepiej sprzedających się produktów z małpoludami 2022 na uczciwych testach

Topseller% oszczędności % Nowe wydania
- 25,00 €1. Najlepszy sprzedawca
VANBAR Wildlife Camera 20MP 1080P Full HD Wildlife Camera z ... *
 • 💨【Szybka prędkość wyzwalania 0,2 s】 Odległość wyzwalania wynosi do 20M. Jak tylko ruchy zostaną wykryte, VANBAR...
 • 📷 【20MP wyraźniejszy obraz + ostra rozdzielczość wideo 1080P】 Kamera dzikiej przyrody robi zdjęcia 20MP i filmy Full HD 1080P, które są bardziej ...
 • 🌙【Doskonała czułość i noktowizor dzięki czujnikom PIR 3】 Trzy zintegrowane pasywne czujniki podczerwieni oferują to ...
2. Najlepszy sprzedawca
COOLIFE 16MP 1080P HD Pułapka na zdjęcia Wildlife Camera IP66 Wodoodporna ... *
 • 【Szybka prędkość wyzwalania】 Fotopułapka COOLFE strzela z prędkością 0,2 sekundy, zapewniając ...
 • 【Zaawansowana technologia i niepowtarzalny design】 Połączenie czystej czerni i technologii 940 nm pozwala Twojemu aparatowi myśliwskiemu w ...
 • 【Prawdziwe wrażenia HD】 Noktowizor COOLFE rejestruje krystalicznie czyste obrazy 16 MP i filmy HD 1080p z super wyraźnym ...
3. Najlepszy sprzedawca
COOLFE Wildlife Camera Photo Pułapka 21MP 1080P HD Kamera myśliwska Night Vision...
Opinie 3.596
Fotopułapka COOLFE 21MP 1080P HD kamera myśliwska noktowizor...*
 • 【WYSOKA CZUŁOŚĆ】 Konstrukcja indukcyjna: Maksymalny zakres wykrywania: 125 stopni. Zasięg błysku IR 20 m Kąt indukcji bocznej: Każdy...
 • 【KONSTRUKCJA O NISKIEJ POZIOMIE】 Fotopułapka będzie działać w trybie niskiego poboru mocy, gdy nie zostanie wykryte żadne zwierzę ani ludzkie ciało. Ten...
 • 【ZDJĘCIE WYSOKIEJ JAKOŚCI】 Kamera myśliwska COOLFE to nowa wersja 2022 o rozdzielczości 21 megapikseli 2,4 cala, cyfrowa kamera monitorująca. Ten...
4. Najlepszy sprzedawca
Fotopułapka SUNTEKCAM fotopułapka 36MP 2.7K HD kamera myśliwska noktowizor...*
 • ★ 36 MP Clear Image + 1520P Lite Rozdzielczość wideo ★ W przeciwieństwie do innych fotopułapek o niskiej rozdzielczości, fotopułapka suntekcam może mieć 36 megapikseli ...
 • ★ Obiektyw szerokokątny 90 ° + prędkość wyzwalania 0,2 s ★ dzika kamera ma widoczny kąt wykrywania 120 °, co daje ...
 • ★ 26 sztuk 940nm podczerwień + zasięg 75FT ★ Diody LED- Ta kamera obserwacyjna z czujnikiem ruchu w nocy rozpoznaje i rejestruje każdy zapierający dech w piersiach ...
5. Najlepszy sprzedawca
Fotopułapka GardePro E5 24MP 1296P Zasięg noktowizora Do 30m...*
 • Wyposażony w:...
 • -𝐑𝐞𝐢𝐜𝐡𝐰𝐞𝐭:...
 • .𝟏𝐒 𝐓𝐫𝐢𝐠𝐠𝐞𝐫 𝐆𝐞𝐬𝐜𝐡𝐰𝐢𝐧𝐝𝐢𝐠𝐤𝐞𝐢𝐭: W ciągu 0,1 s,...
- 4,00 €6. Najlepszy sprzedawca
SUNTEKCAM Mini kamera przyrodnicza 20MP 1080P 850nm Lekka poświata...*
 • 【Mini fotopułapka 】 Ta mini fotopułapka jest tak mała jak twoja dłoń i łatwiej ją ukryć, a rzadsze zwierzęta i chwile ...
 • 【Wyższa rozdzielczość】 Jakość zdjęć 20MP i rozdzielczość wideo 1080P, elastyczne ustawienia i prosta obsługa obejmują, ale nie ...
 • 【Zaawansowana funkcja noktowizyjna】 Nisko świecące oświetlenie podczerwone 850nm, może robić piękne zdjęcia, które różnią się od generacji ...
7. Najlepszy sprzedawca
innislink Wildlife Camera, kamera myśliwska 1080P 12MP z podczerwienią...
Opinie 386
Kamera przyrody innislink, kamera myśliwska 1080P 12MP z podczerwienią...*
 • 【Wysoka rozdzielczość】: Detektor ruchu kamery dzikiej przyrody rejestruje krystalicznie czyste obrazy 12 MP i filmy HD 1080p, w ciągu dnia wyraźne i ostre ...
 • 【Tryb noktowizora】: ta fotopułapka ma 38 niewidocznych diod LED 940nm IR, aby zapewnić, że działa w ciemności bez światła ...
 • 【Wodoodporność IP54】: Ta wytrzymała kamera dzikiej przyrody, wodoodporna IP54, odporna na deszcz, kurz i mgłę, dzięki czemu kamera myśliwska może być używana w każdym ...
8. Najlepszy sprzedawca
Kamera myśliwska VANBAR 32MP 1080P HD Kamera myśliwska 40szt 940nm Diody IR...*
 • 【Wysokiej jakości obraz 32MP i wideo HD 1080P】 Kamera dzikiej przyrody VANBAR D400 nagrywa filmy HD 1080P z dźwiękiem i wyraźnym obrazem 32MP oraz oferuje ...
 • 【Doskonałe widzenie w nocy i 40-elementowe diody LED na podczerwień bez blasku】 Wyposażony w 40-elementowe diody LED na podczerwień 940nm, fotopułapka zakłóca również przyrodę ...
 • 【Czas wyzwalania 0,2 s i nagrywanie serii zdjęć 5】 Po wykryciu ruchów kamera dzikiej przyrody VANBAR znajduje się w ciągu 0,2 s bez ...
9. Najlepszy sprzedawca
Fotopułapka GardePro A3S Fotopułapka 32MP 1296P H.264 z...*
 • [Super czułość przy słabym oświetleniu] Czujnik obrazu Sony Starvis, wysokiej jakości element obiektywu z bardzo dużą przysłoną, ekskluzywny algorytm dla ...
 • [Nagrywanie wideo H.264] Zaawansowane nagrywanie wideo H.264 1080P lub 1296P z wyraźnym dźwiękiem, odtwarzaniem wyraźniejsze i płynniejsze. W porównaniu...
 • [Wykrywanie szybkiego ruchu] Wstępnie aktywowana technologia oświetlenia prędkości wyzwalania 0,1s, superszybki czas odzyskiwania 0,5s, 25m ...
10. Najlepszy sprzedawca
Fotopułapka SECACAM Wild-Vision Pakiet Premium Full HD 5.0
Opinie 2.893
SECACAM Wild-Vision Wildlife Camera Pakiet Premium Full HD 5.0*
 • ZWYCIĘZCA TESTU kamery myśliwskiej niemieckiej gazety myśliwskiej - Ocena: BARDZO DOBRA - Niemiecka gazeta myśliwska przetestowała różne kamery myśliwskie. Tym samym poszedł...
 • Gotowy do użycia w mniej niż minutę - ponieważ karta SDHC 8GB + 4 baterie są już włożone z przodu aparatu!
 • Wysokiej jakości obrazy w dzień iw nocy - interpolowana rozdzielczość 12 megapikseli dla zdjęć i filmów 1080p, niewidoczna lampa błyskowa z 40 ...
- 25,00 €oferta

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 23.05.2022/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Schreibe einen Kommentar