Aparat Wildlife Apeman H60 w teście | Fotopułapka na zwierzęta

Zdjęcie autora

Niko

Długo bawiłeś się tym pomysłem gra kamera kupić, ale zadaj sobie pytanie, do czego potrzebujesz takiego fotopułapki. W dalszej części opowiem o zaletach mojej fotopułapki Apeman H60 oraz o zaletach i wadach, a także o obszarach zastosowania i na co zwrócić uwagę przy zakupie. 

Aparat przyrodniczy Apeman H60
- 4,15 €
TOP CHARGEUR * Zasilacz Zasilacz sieciowy Kabel do ładowania Ładowarka 6V do ...
TOP ŁADOWARKA * Zasilacz Zasilacz Kabel do ładowania Ładowarka 6V do...*
✅ Certyfikat CE i RoHS; ✅ Długość kabla: 120 cm; marka: Top Ładowarka
19,14 € - 4,15 € 14,99 € Amazon Prime

Kup i na co zwrócić uwagę 

Kiedy go kupiłem, wybrałem to Małpa H60, Eine gra kamera, który o godz Dzień i noc jak również z wiatrem i 

Pogoda robi ostre zdjęcia i filmy nawet z dźwiękiem. Zanim kupisz, dobrze się zastanów, do czego chcesz używać swojego aparatu. Czy chciałbyś powiesić je w ogrodzie dla zabawy, a wieczorem zabrać jeża lub inne rzeczy do ogrodu, czy też chcesz swoje gra kamera wieszanie się w lesie jako hobby lub praca, np. jako myśliwy.

Kamera przyrodnicza Apeman H60 3

W zależności od tego, jak okaże się ta pierwsza decyzja, należy rozważyć cenę i wydajność. Możesz wydać dużo pieniędzy na fotoradary, ale możesz też tanio uciec. W moim przypadku leczę jednego Aparat przyrodniczy Apeman H60 bez sygnału radiowego, tj. aby sprawdzić zarejestrowane obrazy, należy wywołać obrazy i filmy w samej kamerze lub wyjąć kartę pamięci i włożyć ją do odpowiedniego czytnika kart.

Jest to więc bardziej model podstawowy. To znaczy transmisja na żywo na smartfonie nie jest możliwa. Powinieneś również zadać sobie pytanie przed zakupem jak wysoka rozdzielczość powinieneś być i poinformować się, gdzie możesz powiesić taką fotopułapkę, ponieważ jest to surowe poza własnym ogrodem Vistnieją przepisy. 

Dane techniczne: Kamera Wildlife Apeman H60 

Mam nowy aparat fotograficzny Apeman 70 € (Większość podstawowych modeli kosztuje mniej więcej tyle) kupionych na Amazon. Ma jednego wysoka rozdzielczość i 120 ° szeroki kąt rozpoznawania Wysoka rozdzielczość 20MP i 1080 P.. Z pomocą Obiektyw szerokokątny 116 ° i Czujnik ruchu 120 ° masz duże pole widzenia natury. Posiada również kamerę do gry przyciemnione diody LED i technologia podczerwieni oraz w pełni automatyczny filtr podczerwieni

Kamera przyrodnicza Apeman H60 4
Kamera przyrodnicza Apeman H60 w teście | Fotopułapka dla zwierząt 47 kamera przyrodnicza Apeman H60 w teście | Fotopułapka dla zwierząt

- 4,15 €
TOP CHARGEUR * Zasilacz Zasilacz sieciowy Kabel do ładowania Ładowarka 6V do ...
TOP ŁADOWARKA * Zasilacz Zasilacz Kabel do ładowania Ładowarka 6V do...*
✅ Certyfikat CE i RoHS; ✅ Długość kabla: 120 cm; marka: Top Ładowarka
19,14 € - 4,15 € 14,99 € Amazon Prime

VPlusy i minusy: fotopułapka Apeman H60 

Wady: 

1. nieprawidłowość

Kamera do obserwacji przyrody ma przyciemnioną szybę dla diod LED na podczerwień i jest to również lepsze niż przezroczysta szyba, ale nawet z przyciemnioną szybą podczas robienia zdjęć można zobaczyć jasne światła. Oznacza to, że osoba tego nie zauważy, ale w przypadku zwierząt jest bardzo możliwe, że po kilku zdjęciach zauważą, że w ciemności miga tam słabe czerwone światło. 

2. Przechowywanie nagrań

Jeśli chcesz przejrzeć swoje nagrania i nie wyjmować karty pamięci i wkładać jej do czytnika kart, tylko podłączyć telefon komórkowy bezpośrednio, to możesz bez problemu przeglądać swoje nagrania na telefonie komórkowym, ale u mnie to jest sprawa, że ​​nagrania, gdy tylko korzystam z mojego smartfona z Aparat przyrodniczy Apeman H60 oddzielnie, nagrania w kamerze są automatycznie usuwane. Oznacza to, że najlepiej od razu wykonać kopię na telefonie komórkowym, jeśli masz ważne nagrania. 

Wskazówka: Oglądać zdjęcia bezpośrednio na smartfonie za pomocą kabla? Najpierw zapisz ważne nagrania bezpośrednio na smartfonie, zanim znikną. 

3. bezpieczeństwo

Aparat przyrodniczy Apeman H60

Niestety zabezpieczenie aparatu też ma kilka luk. Myślę, że chcesz powiesić fotopułapkę poza ogrodem i nadal nie chcesz, aby została skradziona. Możesz zwar ustawiłem hasło, ale gdy nie ma kamery, nie ma. Możesz też założyć zamek, ale plastikowe oczko można przebić zwykłymi szczypcami. Oznacza to, że mała kłódka również nie zapewnia żadnej prawdziwej ochrony.

Dlatego radziłbym również powiesić fotopułapkę poza ogrodem na baterie, a nie akumulatory, wtedy strata materiału w przypadku kradzieży jest mniejsza. 

Uwaga: Dowiedz się, gdzie możesz zawiesić fotopułapkę i miej na uwadze ryzyko utraty.

Zalety: Kamera terenowa Apeman H60 

1. Okres obowiązywania

Jeśli zastanawiasz się, jak długo wytrzyma „bateria” aparatu, to mogę Cię uspokoić. Kamera terenowa Apeman H60 może być ładowana 8 bateriami AA lub akumulatorami. W tym celu w ustawieniach można włączyć tryb oszczędzania energii i np. Ustawić po ilu minutach fotopułapka ma się wyłączać i jak długo ma trwać nagrania wideo. Więc jeśli masz to ustawienie optymalnie 

i korzystasz z 8 w pełni ładowalnych baterii lub baterii, możesz oczekiwać, że czas pracy wyniesie co najmniej jeden miesiąc, a nawet cztery miesiące. Oczywiście te informacje zależą od ilości wykonanych nagrań. 

2. Odporne na warunki atmosferyczne i zakamuflowane:

Myślę, że chcesz zawiesić kamerę do gry przy wietrze i pogodzie? Jeśli tak jest, mogę cię znowu uspokoić. Aparat jest wEtterproof, co oznacza, że ​​możesz bez obaw zostawiać je na zewnątrz, nawet gdy jest mróz lub deszcz. Nic nie może się stać z samym fotopułkiem, co najwyżej może się zdarzyć, że baterie wyczerpią się szybciej w bardzo wysokich lub bardzo niskich temperaturach.

Dodatkowo przemawia za nimi kamuflaż Aparat przyrodniczy Apeman H60. Na załączonych zdjęciach możesz spróbować poszukać aparatu 😉 Tak więc szczególnie w lesie, na przykład przy drzewie, masz wrażenie, że aparat zlewa się z drzewem. 

- 4,15 €
TOP CHARGEUR * Zasilacz Zasilacz sieciowy Kabel do ładowania Ładowarka 6V do ...
TOP ŁADOWARKA * Zasilacz Zasilacz Kabel do ładowania Ładowarka 6V do...*
✅ Certyfikat CE i RoHS; ✅ Długość kabla: 120 cm; marka: Top Ładowarka
19,14 € - 4,15 € 14,99 € Amazon Prime

3. Nagrania i zawieszenie 

Możliwości nagrywania aparatu są naprawdę świetne. Masz Wybór między zdjęciem a Vnagrania wideo. Zdjęcia z 20MP jest naprawdę dobry jak na aparat do gier w tym przedziale cenowym VNagrania wideo są maksymalnie jeden Rozdzielczość 1080 P. możliwe, a także nagrywać odgłosy otoczenia.

Aparat przyrodniczy Apeman H60

Oprócz rozdzielczości naprawdę dobry jest też kąt, pod jakim kamera strzela. Oznacza to, że rejestruje nie tylko niewielki obszar przed obiektywem, ale jeden Szeroki kąt 120 ° i jak już powiedziałem, że w Tag iw nocyMusisz tylko upewnić się, że czarno-białe zdjęcia są robione w nocy, oczywiście 😉 wieszanie też jest bardzo łatwe.

Na przykład, aby przymocować aparat do drzewa, możesz użyć wytrzymałego, ciemnozielonego zamaskowanego paska lub metalowej płytki, która może służyć jako statyw lub być mocno przykręcona do drzewa i łatwo przykręcona do fotopułapki na dole. 

Tadres IP: Aby uzyskać jak najlepszy obraz, najlepiej zawiesić fotopułapkę 2-2,5 m wysokości na. Aby utrzymać kąt na ziemi, możesz po prostu zamocować drążek za fotopułapką, aby automatycznie nieco się obniżył, a kąt powinien być poprawny. Najlepiej zrobić nagranie testowe.

4. Przechowywanie

Nawet jeśli planujesz zrobić dużo zdjęć i filmów w dobrej jakości, nie musisz się martwić, ponieważ w zestawie znajduje się karta SD 16 GB. A jeśli to nie wystarczy, możesz samodzielnie włożyć własną kartę pamięci o pojemności 32 GB.

Wskazówka: Po prostu pamiętaj, aby sformatować kartę pamięci w menu, zanim użyjesz jej po raz pierwszy! 

Wideo | Kamera terenowa H60 Apeman

Wniosek: kamera Wildlife Apeman H60 

Wjeśli te punkty odnoszą się do ciebie, zrobię to Polecam zakup tego aparatu. W przypadku Twojej pierwszej kamery do gier rozszerzenie Małpa H60 zdecydowanie stosunek ceny do wydajności. Istnieje oczywiście kilka drobnych wad, ale aby uzyskać więcej, musisz sięgnąć głębiej do kieszeni.

Szczególnie w Kamera do gier jest wystarczająca dla obszaru hobby właściwie całkowicie wyłączone. Więc kamera monitorująca dla twojego domu/Niekoniecznie nadaje się do mieszkania, ponieważ, jak powiedziałem, nie nadaje na żywo. Muszę też krótko wspomnieć o wsparciu firmy w tym miejscu, ponieważ chciałem wykupić opłatę w wysokości 10 euro, a to działało dobrze przy przyjaznym wsparciu. 

Mam nadzieję, że mogłem Ci pomóc z moim artykułem i ułatwić Ci decyzję. Jeśli zdecydowałeś się go kupić, życzę powodzenia i dobrej zabawy z nagraniami 🙂 

Odkryj 10 najlepszych i najlepiej sprzedających się produktów do kamer dla małpoludów w 2024 r., korzystając z uczciwych testów. Pokazujemy wybór najpopularniejszych produktów, które mają świetne recenzje klientów i stosunek jakości do ceny. Znajdź już teraz idealny produkt dla małpoludów z kamerą do dzikich zwierząt!

Top10🔥Oferty🔥 🆕Online

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 19.04.2024/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Schreibe einen Kommentar