Jak zaplanować imprezę domową - imprezę tematyczną?

Domówka - impreza tematyczna

Jak zaplanować imprezę domową - imprezę tematyczną?

House party - impreza tematyczna: Będziesz marzył o posiadaniu własnego Hausparty rzucać, ale nie masz pojęcia, od czego zacząć i samodzielnie je podnieść? Nadal brakuje Ci pomysłów i sugestii dotyczących jedzenia, muzyki lub rozrywki? A może chcesz, aby Twoi chłopcy i dziewczęta byli tym razem wyjątkowo nietypowi? Party zaproszenie, które stawia poprzednie w cieniu?

W takim razie mamy tutaj idealny punkt wyjścia dla Ciebie Party! Pomożemy Ci zaplanować wielki wieczór krok po kroku i dostarczymy odpowiednich sugestii i zachęt na każdy temat Hausparty aby był tak doskonały, jak to tylko możliwe. Jak zaplanować imprezę domową - imprezę tematyczną?

Zaproszenie

Po sprawdzeniu kalendarza i znalezieniu odpowiedniego dnia, pierwszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to zaprosić przyjaciół i znajomych. Brzmi prosto, ale możliwości jest już wiele. Klasycznie list, który wysyłasz lub przekazujesz osobiście lub pocztą okrężną, jest nadal popularny pomimo mediów. Tutaj jednak pojawia się kwestia jasności, ponieważ każdy odpowiada osobno.

Lepiej jest utworzyć wydarzenie w sieciach społecznościowych, takich jak Facebook czy WhatsApp i dodać wszystkie osoby. Następnie napisz tekst zaproszenia, określając czas i miejsce i dając każdemu możliwość wyjścia, jeśli nie mogą w nim uczestniczyć. Możesz także anulować lub zaakceptować wydarzenie na Facebooku jednym kliknięciem - dzięki czemu możesz śledzić swoich gości. Jeśli pojawią się pytania, można na nie odpowiedzieć bezpośrednio i widocznie dla wszystkich gości i nie trzeba odpowiadać więcej niż jeden raz.

Innym pomysłem jest zapytanie w zaproszeniu, jakie napoje lub muzykę chcą goście; więc masz już punkty w późniejszym planowaniu, na które możesz zwrócić uwagę i dokonać odpowiednich zakupów. Oczywiście możesz też wyrazić swoje życzenia w zaproszeniu lub wskazać rzeczy przed wielkim wieczorem, aby wieczór przebiegał gładko (np. Sypialnia jest tabu, dzwonek jest w tej chwili zepsuty itp.).

Motto

Po wysłaniu zaproszeń można rozpocząć planowanie. Który typ Party przedstawiłeś się? Tak być powinno Impreza tematyczna Wola? Impreza prezentacyjna jest obecnie popularna. Dbasz o lokal i rozrywkę, reszta przynosi jedzenie i / lub alkohol. Ale jeśli nie chcesz zostawiać niczego przypadkowi lub lubisz przygotowywać wszystko samodzielnie, są inne opcje. Popularnym mottem jest świętowanie określonym kolorem, na przykład „niebieski”. Jeśli to możliwe, wszyscy goście są ubrani w niebieskie kolory, a dekoracja jest również odpowiednio dopasowana.

To nie tylko coś, na co warto spojrzeć, ale na koniec daje świetne zdjęcia. Czy jest jakieś specjalne wydarzenie, takie jak wieczór panieński, czy chcesz swoje świętować urodziny, wszystko można do tego nastawić. Inne możliwe motta to paski lub kropki. Imprezy sylwestrowe są również bardzo popularne i mogą być nieco przeraźliwe i rażące.

Jedzenie

Właściwe jedzenie to kolejny ważny punkt na wieczór. W pewnym momencie wszyscy stają się głodni.
Przyjrzyj się liczbie gości i odpowiednio zdecyduj, ile jedzenia potrzebujesz, aby wszyscy byli najedzeni. Jeśli masz bardzo dużą grupę, zawsze istnieje możliwość zamówienia pizzy, więc nie spędzasz godzin w kuchni.
Nadal możesz zapewnić małe przekąski: klasykami są chipsy, klapki i paluszki.

Chcesz zaoferować coś innego jako przekąskę? Nie ma problemu. Małe pokrojone paski warzyw, takie jak ogórek czy marchewka, można podawać z dipem śmietanowym i są nie tylko zdrowe, ale również wyśmienicie smakują! Alternatywnie, zawsze dobrze jest przygotować bagietki i masło ziołowe.

Czy gość jest wegetarianinem czy weganinem? Należy również zwrócić na to uwagę, aby móc uwzględnić każdy gust.
Na przyjęciach nie tylko Ty jesteś odpowiedzialny za jedzenie, każdy przynosi coś innego, aby później wystarczyło dla wszystkich i nie musisz się o to martwić sam. Jeśli sam odpowiadasz za catering, dostępne są sałatki Imprezy domowe Witamy. Lasagna i hamburgery również smakują dobrze i uszczęśliwiają prawie wszystkich gości.

Aby móc oddać sprawiedliwość każdemu, zalecamy przygotowanie gotowych składników na burgery, ale daj swoim gościom możliwość doładowania ich według własnego uznania. Pizza i hot dogi są nadal bardzo popularne. Szybko powstają również bułki do pizzy.

Napój

Jak wyglądałaby twoja uroczystość bez odpowiednich drinków? Tutaj również należy zwrócić uwagę na różne gusta gości. Czy ktoś chce wypić coś konkretnego i czy jesteś gotowy na zakup tego drinka?
Jeśli przyjdą mężczyźni, trzeba kupić trochę piwa, a kobietom powinno wystarczyć. Warto tu jednak kupić zarówno piwo prawdziwe, jak i mieszane. W zależności od okazji lub wydarzenia oferowane jest również wino musujące.
Strzały są również szczególnie popularne na imprezach, więc dla pewności warto kupować je w paczkach po setki.

Do wypełnienia shotów nie może oczywiście zabraknąć mocniejszych trunków: wódki, rumu, sznapsa, likieru. Można ich również używać do samodzielnego mieszania napojów. Aby zaoferować swoim gościom największą różnorodność drinków, możesz schłodzić napoje alkoholowe UN, takie jak Fanta, Sprite, Cola itp., Aby każdy mógł wymieszać swój ulubiony napój.

Gry w picie

Wybór gier do picia jest ogromny. Najpopularniejszym obecnie jest „nigdy”, znane również jako „nigdy nie miałem”. Możesz w tym celu skorzystać z aplikacji I never na smartfonie lub samodzielnie wymyślić oświadczenia. Nie ma ograniczeń co do kreatywności podczas samodzielnego wymyślania.

Inne popularne gry to Piccolo, w które można również grać za pośrednictwem aplikacji, lub gry karciane, takie jak Kings Cup. Alternatywnie możesz grać w gry do picia z kostkami lub, jeśli nie lubisz, wyszukiwać (`` aplikacje do gier do picia) na smartfonie. Wyświetlany jest szeroki wybór gier rozrywkowych.

- 1,04 €1. Najlepszy sprzedawca
Etui do picia GUTTER GAMES - 8 najlepszych gier do picia (piwko pong,...*
 • 8 najlepszych gier do picia - w tym Beer Pong, Ring of Fire (również King's Cup), Gra w Nigdy, kto najprawdopodobniej, Flip Cup, 21,...
 • Zdobądź dowolną imprezę - te szalone gry dla dorosłych z piciem są świetne dla nastolatków, panienek i...
 • Proste zasady, krok po kroku — Zamiast tracić czas na skomplikowane zasady, możesz od razu zacząć stawiać bańki. Prezenty...

Muzyka

Każdy gospodarz ma nadzieję na szalenie tańczący tłum od wieczoru. Aby to zadziałało, potrzebujesz odpowiedniej muzyki. W tym celu należy najpierw utworzyć listę odtwarzania za pośrednictwem serwisu YouTube, iTunes lub Spotify.
Jak już wspomniano, można przesyłać zapytania o muzykę, aby przygotować odpowiednią muzykę dla wszystkich gości. Wiele takich pudełek bluetooth Boomboxy UE lub Skrzynka burzowa świetnie nadają się również na imprezę.

Nawet jeśli masz swój świętować urodziny oczywiście też musisz to lubić. Aktualne listy przebojów są zawsze dostępne, a hity z lat 90. są często odtwarzane późno w nocy. Jeśli piosenka jest szczególnie dobrze odebrana, należy ją umieścić na końcu listy odtwarzania i odtworzyć później.

Deko

Dekoracja powinna być prosta, aby nie wyglądała na zbyt zatłoczoną lub tandetną. Kilka balonów, serpentyny na stołach czy pasy świetlne spisują się doskonale. W miarę możliwości światło nie powinno być zbyt jasne, ale raczej przytłumione i pochodzić prawie wyłącznie z kuli dyskotekowej lub lampek imprezowych, aby zapewnić optymalną atmosferę. W a Impreza tematyczna dekoracja powinna pasować do kolorów lub innego hasła

Rozrywka

Twoi goście powinni się dobrze bawić, a Ty chcesz coś zrobić lub udostępnić, aby mieć pewność, że tak jest. Ale jak? Aparat jest atrakcją dla każdego Hausparty. Dzięki temu każdy może uchwycić i zatrzymać chwile, a następnego dnia każdy może na nie spojrzeć. Okulary / czapki lub peruki również tworzą śmieszne zdjęcia, a także są zabawnym i zabawnym pomysłem, aby zaoferować swoim gościom różnorodne opcje. Inną opcją byłyby klasyczne gry towarzyskie, takie jak limbo lub taniec balonowy, najpóźniej pod koniec wieczoru wszyscy się zaangażują i będą się nimi cieszyć - czy to z alkoholem, czy bez

Czego jeszcze potrzebujesz na imprezę? **

więcej artykułów na imprezę domową - imprezę tematyczną?

1. Najlepszy sprzedawca
Wielki Ziemniak Nie Dostaje | JEDEN...*
 • GRAJ KIEDYKOLWIEK, GDZIEKOLWIEK, PRZY DRODZE: To nie jest gra przy stole, grasz od niechcenia, bez względu na to, co robisz
 • SZEŚĆ TAJNYCH MISJI — NIE DAJ SIĘ ZŁAPAĆ: W tej grze towarzyskiej każdy gracz rozpoczyna z sześcioma misjami, które chce wykonać.
 • NAPRAW: Aby ukończyć misje, musisz wykazać się kreatywnością, aby przechytrzyć innych graczy tak, aby ich nie zauważyli
- 3,30 €2. Najlepszy sprzedawca
Kosmos 691202 - gra rodzinna Blitzdings *
 • Oryginalna gra towarzyska!
 • Komunikacyjna gra słowna na imprezę - to na moim języku!
 • Autor: Andrew Innes
- 3,06 €3. Najlepszy sprzedawca
4. Najlepszy sprzedawca
🇬🇧 Gra karciana - Brazen - Gra imprezowa - 480...*
 • 😈 ORYGINAŁ: Zabawna gra towarzyska z 400 kartami, szalonymi pytaniami i 80 specjalnymi kartami zapewnia zabawę i alkohol ...
 • 🤪 ZABAWA NA KAŻDĄ OKAZJĘ: Idealna na imprezy, JGA, płaskie uroczystości, sylwestra, ukończenie szkoły, festiwal lub jako prezent dla kobiet lub mężczyzn, ...
 • ⚡ PROSTE ZASADY: ujawnij najbrudniejsze myśli znajomych w ciągu 8 sekund dzięki tej zabawnej grze karcianej. niepokoić się...
- 1,04 €5. Najlepszy sprzedawca
Etui do picia GUTTER GAMES - 8 najlepszych gier do picia (piwko pong,...*
 • 8 najlepszych gier do picia - w tym Beer Pong, Ring of Fire (również King's Cup), Gra w Nigdy, kto najprawdopodobniej, Flip Cup, 21,...
 • Zdobądź dowolną imprezę - te szalone gry dla dorosłych z piciem są świetne dla nastolatków, panienek i...
 • Proste zasady, krok po kroku — Zamiast tracić czas na skomplikowane zasady, możesz od razu zacząć stawiać bańki. Prezenty...
6. Najlepszy sprzedawca
Asmodee | Produkcja repo | Tylko jeden | gra podstawowa | gra imprezowa |...
Opinie 8.889
Asmodee | Produkcja repo | Tylko jeden | gra podstawowa | gra towarzyska |...*
 • Po prostu wyjaśnione, grane szybko, świetna zabawa w każdej rundzie z grą roku 2019. Kooperacyjna gra towarzyska to...
 • Wybierz liczbę od 1 do 5. Określa termin do odgadnięcia. Wszyscy oprócz aktywnego gracza piszą 1 wskazówkę do swojego...
 • Aktywny gracz musi odgadnąć termin, korzystając z pozostałych wskazówek. Ale czy uda Ci się odgadnąć wszystkie sekretne słowa?
- 9,00 €7. Najlepszy sprzedawca
DINGSBUMS THINK GIANT - PARTY FEVER zasadniczo zła gra towarzyska |...*
 • 🎉 DINGSBUMS - Odwrócona gra towarzyska to pierwsza gra z serii gorączki imprezowej autorstwa DENKRIESEN
 • 🃏 THINGSBUMS zawiera 336 kart z łącznie 900 unikalnymi, zwariowanymi i zabawnymi frazami na pokładzie.
 • 🎁 ŚWIETNY POMYSŁ NA PREZENT - DINGSBUMS z pewnością wywoła uśmiech podczas rozdawania i jest idealnym, zabawnym pomysłem na prezent dla ...
8. Najlepszy sprzedawca
Brazen 🇬🇧 ATM Gaming | Oburzający - oryginał |...*
 • 😍 ORYGINAŁ: Genialnie zabawna gra towarzyska z 480 kartami, składająca się z szalonych wiadomości i skandalicznych odpowiedzi, zapewnia...
 • 🥳 NA KAŻDĄ OKAZJĘ: Idealny na każdą imprezę, JGA, imprezę z płaskim udziałem, sylwestra, ukończenie szkoły, festiwal lub jako prezent dla kobiet lub mężczyzn, ...
 • ⚡️ GENIALNIE PROSTE: Odpowiadaj na wiadomości tak, jak zawsze chciałeś! Ta zabawna gra karciana pozwala na dziwaczne...
9. Najlepszy sprzedawca
Mindreader - Gra imprezowa na zabawny wieczór gier z...*
 • Lodołamacz i imprezowy hit dla dorosłych! Mindreader to rewolucja w zakresie gier towarzyskich - wybuchowe tematy rozmów i śmiechu...
 • Krótkie, proste zasady! Ponad 380 pytań w poręcznym formacie. Ta gra zapewnia różnorodność na każdą okazję.
 • Idealny pomysł na prezent! Chcesz podarować coś wyjątkowego swojemu chłopakowi lub dziewczynie? Niezależnie od tego, czy jest to impreza męska, czy wieczór dziewcząt, ponieważ...
- 15,50 €10. Najlepszy sprzedawca
Piatnik 6483 Tick Tack Bumm Party Edition klasycznej gry |...*
 • Gry autorskie: Rodriguez, Los
 • Czas gry: dowolny
 • Instrukcje do gier językowych: DE

Baw się dobrze na imprezie domowej - impreza tematyczna!

Wskazówki dotyczące czytania: więcej Doradca lesen | kuchnia Porady | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 22.03.2023/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Dodaj komentarz

recenzja użytkownika
 • Obsługa
  Wysyłanie
 • przetwarzanie
  Wysyłanie
 • oczekiwanie produktu
  Wysyłanie
 • stosunek ceny do wydajności
  Wysyłanie
 • Godny polecenia
  Wysyłanie

[ajax_load_more loading_style="nieskończone znikanie bloków" container_type="table" post_type="post" post_format="standard" category="porady,testy" category__not_in="952" button_label="załaduj więcej..." button_loading_label="będzie załadowany"]
🕹️🎮 Kup konsolę Sony PlayStation®5 🕹️🎮
🔥Konsola PS5™🔥
patrzeć na*