robactwo

mrówki

Co zrobić przeciwko mrówkom w domu lub mieszkaniu

Niko

Masz mrówki w swoim domu lub mieszkaniu? Gdy tylko odkryjesz niekochane pełzacze, większość z nich zastanawia się, czy istnieją skuteczne środki, a nawet domowe środki na mrówki.

Poradnik zakupu: kurtyna przeciw owadom z magnesem do drzwi | Drzwi ekranowe

Patrick

Z moskitierą jako zasłoną do drzwi latem jesteś chroniony przed komarami. Zamek magnetyczny lepszym wyborem?

Zawór szczura w przypadku inwazji szczurów

Niko

Klapa na szczury w przypadku inwazji szczurów, system jednokierunkowy Chroni przed tymi nieproszonymi gośćmi.

Pułapka na muszki owocowe przeciwko muszkom owocowym

Niko

Ten sam problem co roku w wysokich temperaturach, potrzebują pułapki na muszki owocowe. Chcesz zdrowo się odżywiać, kupować owoce i jesteś na miejscu. Muszki owocówki przychodzą bez zaproszenia. I nie odchodź tak łatwo. Owoce latają, kuchnia szybko się nimi roi.

Zestaw startowy do hodowli mrówek z królową

Niko

Zestaw startowy do farmy mrówek z królową. Niektórzy je chcą i nie mają, inni mają i chcą...

Latające mrówki w domu

Niko

mam latające mrówki w domu Poznałem ich jako dziecko na posesji moich rodziców, więc czasami mieliśmy w domu te małe zwierzątka.

Gatunki mrówek – rozmieszczenie – występowanie

Niko

kilka Gatunki mrówek w Austrii czy Niemczech są świnie na żywność i zaopatrzenie, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia i gospodarki, którego nie należy lekceważyć. Istnieją gatunki mrówek, które szczególnie lubią rzucać się na pokarmy bogate w cukier lub białko.

Test pułapki na mrówki z rekomendacjami zakupu

Niko

Test pułapki na mrówki z zaleceniami kupna. Pułapka na mrówki i test zabójcy mają na celu pomóc ci w obronie przed inwazją mrówek w twoim domu lub ogrodzie. Własnoręcznie wykonane pułapki na mrówki z domowymi środkami, takimi jak ocet lub proszek do pieczenia, są zwykle nieskuteczne.

Walcz z rybikami cukrowymi

Pułapka na rybiki cukrowe - jak walczyć z rybkami cukrowymi

Niko

Rybki srebrne można dobrze zwalczać za pomocą pułapki na rybki srebrzyste, znanej również jako pułapka na rybki srebrzyste. Najczęściej nieproszeni goście pojawiają się w nieco bardziej wilgotnych pomieszczeniach, na przykład w łazience lub kuchni.