Tuning e-rowerów: wskazówki dotyczące strojenia e-rowerów lub pedeleków

strojenie ebike
Silnik Bosch Performance CX

Tuning E-Bikes: E-Bike lub Pedelec Trettunterstützung tune

25 km / h ze swoim e-rowerem jesteś za wolny? Chcesz wyprzedzić kulawych rowerzystów na długich dystansach? Czy chcesz przyspieszyć w lesie lub na wiejskich drogach? Myślisz o tuningu?
Ten przewodnik jest dokładnie o tym. Bosch, Shimano, Yamaha mają w ofercie zestawy tuningowe. Będzie to oczywiste od samego producenta - i mylisz się. Wyjaśniamy. Co jest dozwolone, a co nie, jakie konsekwencje może mieć, jeśli to zrobisz, i co nadal możesz zrobić. - Tuning e-motocykli

Zalecana literatura: Znajdziesz wiele poradników na różne tematy w dziale porad !

Tuning e-motocykli - w porównaniu

badass dla własności prywatnej 4 Tuning, Black, BoschStrojenie e-rowerów Speedclip Strojenie chipów Ebike dla silników Bosch...Moduł tuningowy Star TEC Speedchip V2 do systemów rowerów elektrycznych Bosch ...Nieznany zestaw Speedchip Tuningmodul V 2.0 do roweru elektrycznego Bosch ...tuning bikespeed-RS dla silników Brose z rzeczywistymi ...sIMPLEk Pro - Ebike Tuning for ImpulseRF Works GmbH Speedchip Tuningmodul V2.0 dla Bosch E-Bike ...SPEEDBOX Speedbox2 dla silników Yamaha PW-SE, eBikeASA SPEED B25.14 - moduł tuningowy do rowerów elektrycznych Bosch (od 2014 ...
Sprawdź cenę147,00 €Sprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenę189,00 €159,99 €Sprawdź cenę209,00 €Sprawdź cenę
badass dla własności prywatnej 4 Tuning, Black, ... *E-Bike Tuning Speedclip Ebike Chiptuning dla ... *Moduł tuningowy Star TEC Speedchip V2 dla Bosch ... *Nieznany Speedchip Tuningmodul V 2.0 Kit dla ... *tuning bikespeed-RS dla silników Brose z ... *sIMPLEk Pro - tuning Ebike pod kątem impulsu *RF Works GmbH Speedchip Tuningmodul V2.0 dla ... *SPEEDBOX Speedbox2 dla Yamaha PW-SE, eBike ... *ASA SPEED B25.14 - moduł tuningowy do rowerów elektrycznych Bosch ... *
◼️ nie dotyczy◼️ Badass chiptuning box nie może być używany w ruchu ulicznym ani ...◼️ nie dotyczy◼️ Zniesienie ograniczenia 25 km / h (specyfikacja użytkownika na życzenie ...◼️ Zniesienie ograniczenia 25 km / h (specyfikacja użytkownika na życzenie ...◼️ Strojenie dla wszystkich pedeleków Brose pod kątem wsparcia również przez ...◼️ Kompatybilny z napędami Impulse 2, EVO RS◼️ Zniesienie ograniczenia 25 km / h (specyfikacja użytkownika na życzenie ...◼️ Kompatybilny z silnikami Yamaha PW-SE◼️ Usunięcie ograniczenia 25 km / h we wszystkich trybach
◼️ nie dotyczy◼️ Uruchomienie skrzynki do chiptuningu Badass jest ...◼️ nie dotyczy◼️ Pełna funkcjonalność, prawdziwa prędkość i wszystko ...◼️ Pełna funkcjonalność, prawdziwa prędkość i wszystko ...◼️ rzeczywista prędkość na prędkościomierzu◼️ Zniesione zostaną ograniczenia prędkości do 25 km/h◼️ Pełna funkcjonalność, prawdziwa prędkość i wszystko ...◼️ eliminuje kontrolę prędkości z roweru elektrycznego◼️ Pełna funkcjonalność HMI, zwłaszcza prędkościomierz i ...
Amazon Prime
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
Sprawdź cenę147,00 €Sprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenę189,00 €159,99 €Sprawdź cenę209,00 €Sprawdź cenę
Do zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowania
Ostatnia aktualizacja 31 maja 2023 16:05. Linki bezpośrednio do Amazon.de | Źródło / zdjęcie: Amazon API
YouTube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

E-rower

E-rower to rower wspomagany elektrycznie. Wspiera Cię w procesie pedałowania i łagodnie łagodzi stawy. To dobrze. A to skutkuje większą prędkością. E-Rower Możesz przejechać do 25 km / h na ścieżce rowerowej, nie jest ubezpieczalny i traktowany jako normalny normalny rower. Wielki brat jest taki S pedeleków, I tu zaczynają się problemy. Bo jeśli jesteś e-rowerem, jest to czysto legalne, a nie rowerowe. To też nie jest S-pedelek. To jest po prostu nielegalne.
Istnieją różnice w stosunku do E-roweru i S-Pedeleca. Bliżej jesteśmy w naszym Przewodnik po e-rowerach otrzymał. Tutaj możesz uzyskać dużo więcej informacji o różnicach i konstrukcjach.

Opcje tuningu rowerów elektrycznych

Nie jesteś jedynym, który myśli o tuningu. W przeciwnym razie rynek ten nie istniałby. Dobra wiadomość: jest wiele Produkty do Twojego e-roweru na rynku. Złe: z wyjątkiem gruntów prywatnych, są zabronione. Poniżej wyjaśniamy dlaczego i co mówi prawo.
Ale najpierw spójrzmy na różne opcje.

Klucze rowerowe

Klucze są średnio bardzo tanie do kupienia. Co musisz wiedzieć tutaj, są różne klucze sprzętowe i instrukcje montażu dla każdego typu e-roweru. W każdym razie będziesz potrzebował trochę tła, aby przeczytać instrukcje i móc wdrożyć odpowiednie narzędzie.
Jeśli w to nie wierzysz, możesz poprosić specjalistę e-bike lub specjalistyczny warsztat, jeśli zainstalują go dla Ciebie.
Pamiętaj także: każda manipulacja na Twoim rowerze przerwie gwarancję producenta.

Co to jest klucz elektroniczny?

Klucz sprzętowy sprawia, że ​​komputer rowerowy uważa, że ​​jest zbyt wolny i ma otwarte powietrze, aby pomóc w pedałowaniu. Większość kluczy zaczyna się od 15 km / h i zmniejsza o połowę prędkość. Oznacza to, że Twój rower będzie obsługiwany przez 25 km / h do 50 km / h.

Instalacja klucza sprzętowego E-Bike

Każdy rower jest nieco inny podczas montażu, a za pomocą każdego klucza dostaniesz odpowiedni przewodnik na samym urządzeniu lub w Internecie.
Przeważnie klucz jest zamontowany z przodu czujnika prędkości, dzięki czemu może manipulować tam prędkością.

E-rower z magnetycznym pudełkiem

Jeśli nie masz ochoty rozdzielać pół koła, może to sprawić, że Twój rower będzie szybszy w inny sposób. Małe pudełko jest wciśnięte na tylne koło między szprychami - gotowe.
Co ona tam robi Czujnik magnetyczny interweniuje i manipuluje prędkością roweru. Producenci tego typu wskazują, że część można usunąć i usunąć w ciągu kilku sekund bez pozostawiania śladu.
Co słychać Twój rower może pchać do 40 km / h. Ale nawet tutaj twój prędkościomierz nie pokazuje już rzeczywistej prędkości.

YouTube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Chip tuning

Tuning Bosch i Yamaha oferuje jeszcze więcej. Dotyczy to urządzeń takich jak ASA eSpeed. Po montażu moduły te są prawie niewidoczne. Są również instalowane w silniku - małe śruby są tak popularne. Są one kontrolowane na wyświetlaczu roweru lub za pośrednictwem smartfona za pośrednictwem odpowiedniej aplikacji. Po zainstalowaniu modułu chip musi zostać aktywowany. Dla niektórych producentów jest to możliwe tylko za pośrednictwem komputera.
Oznacza to, że po prostu musisz wyłączyć chip i już w rowerze ponownie sprawny. Prawie. Zgadza się, ale to nie w porządku. Na rowerze został zmanipulowany i może zostać określony przez recenzenta, oczywiście. Twoje ubezpieczenie również zrujnuje rachunek.

YouTube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

JUM-PED

JUM PED jest po prostu podłączony zamiast rzeczywistego komputera rowerowego. Wyciągnij kabel, JUM-PED na nim, gotowe. Do 70 km / h są teraz możliwe. Możesz ustawić, jak szybko Twój rower powinien jeździć lub wspierać. Podobno tego rodzaju manipulacji nie należy określać później.

Hack e-rower

Każdy rower został zaprojektowany tak, aby dopasować silnik do rozmiaru roweru. Aby uzyskać większą prędkość z roweru, należy zmienić zapisane wartości rozmiaru koła. To jest dość bezbolesne w niektórych modelach. Możesz pobrać aplikację, która pasuje do Twojego roweru. Dzięki Bluetooth możesz teraz połączyć swoją aplikację z rowerem i zmniejszyć informacje celne dotyczące swoich kół.

Zalecana literatura: Znajdziesz wiele poradników na różne tematy w dziale porad !

Dla jakich rowerów możliwe jest strojenie?

Co działa, co nie działa? Jeśli masz naprawdę nowy rower, może wyjdą jakieś sztuczki. Zwłaszcza Bosch uważa, że ​​strojenie jest wątpliwe i obecnie jest już zahamowane.

„Większość klientów i dealerów nie ma pewności, na jakie zagrożenia i jakie są konsekwencje” - mówi Siegfried Neuberger, dyrektor zarządzający ZIV.

Będzie ci trudniej. Oto mała lista silników, które są zdecydowanie gotowe do tuningu:

 • Yamaha : PW Powerdrive, PW-X, PW-SE, SyncDrive SPORT / CHARGE / EVO Wyświetlacz / Syncdrive PRO, Syncdrive C
 • Bosch : Linia Classic, Linia Active & Performance, Linia Performance CX, Linia Active Plus
 • Shimano : KROKI E8000 / E 6000 / bez elektroniki Di2
 • Brose : Mid-engine, Turbo Levo / Tirbo Vado, BMZ Display
 • Impuls : Impulse 2.0 / EVO RS
 • Bafang : Max Drive

⧉ Jeśli chcesz dostroić swój rower, musisz się spieszyć. 2020 udostępni oprogramowanie do tuningu firmy Bosch. To rozpoznaje wszelkie manipulacje, a następnie zamienia rower w nudny program awaryjny. Następnie musi zostać przywrócony. To działa tylko trzy razy. To musi być serwis Bosch.

Strona prawna E-Bike Tuning

Powyżej wspomnieliśmy krótko, czym jest e-rower.
Ustawodawca przekroczył limit 25 km / hi 250 watów, a to oznacza dla ciebie, że ty

 • ciągnąć za sobą przyczepę
 • rower nie podlega ubezpieczeniu
 • że nie musisz nosić kasku
 • i że możesz jeździć na ścieżce rowerowej
 • że możesz zabrać swoje dzieci (od siedmiu lat) na rowerze
 • nie potrzebujesz prawa jazdy

To wynika z tuningu

 • Utrata ubezpieczenia (prywatna odpowiedzialność) oznacza, że ​​musisz zapłacić wszystkie poniesione przez siebie szkody
 • Jednocześnie jeździsz bez odpowiedniego ubezpieczenia, co może oznaczać karę do jednego roku pozbawienia wolności
 • jeśli nie masz prawa jazdy, 1-2 oznacza punkty i grzywnę. W ciężkich przypadkach można nałożyć karę pozbawienia wolności do jednego roku
 • nie masz pozwolenia na użytkowanie. To sprawia, że ​​proszę 70 Euro i jeszcze jeden punkt

Co należy wziąć pod uwagę przy zakupie tuningu e-rowerów

Jeśli chcesz jeździć tylko z prywatnym terenem (i NIE, las nie jest prywatny), możesz to zrobić - mimo to wygasa gwarancja producenta.
Zawsze pamiętaj, że robiąc to, możesz zaszkodzić sobie i innym. Oprócz wymienionych powyżej naruszeń prawa.

★ Tuning - Podziel się z zakupem, dlatego zawsze na niezawodnym dostawcy i upewnij się, że moduł jest koniecznie zgodny. Jeśli masz rower Bosch, jeśli to możliwe, kup oryginalne części Bosch

★ Jeśli nie jesteś pewien, skonsultuj się ze specjalistycznym sklepem

★ Upewnij się, że wszystko pasuje do twojego silnika - jeśli ulegnie uszkodzeniu, masz problem

★ Tuning to jedno - pamiętaj, że możesz potrzebować mocniejszych hamulców, innego widelca i sprężyn

Plusy i minusy tuning rowerów elektrycznych

Możemy więc podsumować, że jeśli jesteś mistrzem sytuacji, dostrojony rower może być bardzo przyjemny. Czy to wszystko ma zalety i wady?

korzyści

✔ Niektóre gadżety są łatwe do zamontowania lub po prostu podłączone

✔ i nie są tak drogie

Fun to fajne

Wady

✘ Jeśli przejdziesz na drogi publiczne z dostrojonym rowerem, narażasz się na ściganie

✘ W pewnych okolicznościach wygasa gwarancja producenta

✘ nie nadaje się do wszystkich rowerów

Bike Twój rower może nie być zaprojektowany tak, aby działał lepiej

Bike Twój rower jest również obciążony sprężynami, hamulcami i widelcem

✘ Producenci opracowują gotowe środki zapobiegające strojeniu

✘ Dobre akcesoria są droższe i nie można ich łatwo zamontować

Konkluzja

Z prawnego punktu widzenia tuning to katastrofa. Czynnik zabawy jest jednak wysoki. Jeśli chcesz dostroić swój rower, istnieje wiele różnych opcji i gadżetów, które mogą to zrobić z łatwością. Bosch, Yamaha, Brose, Shimano ... najpopularniejszych producentów można dostroić, niezależnie od tego, czy akcesoria muszą być zainstalowane, czy tylko podłączone.
Zdecydowanie musimy odradzać to. - Ze względów bezpieczeństwa.

Znajdź najlepiej i najlepiej sprzedające się produkty do tuningu ebike 2022 w uczciwych testach na szczycie🔟

Świetnie🔟🔥Oferty🔥 🆕Online
1. Najlepszy sprzedawca
Zestaw odblokowujący prędkość VOLspeed 4 Bosch e-bike do...*
 • Kompatybilny z aktualizacją Bosch 2020 FW (zwiększony moment obrotowy do 85 Nm). Kompatybilny również ze wszystkimi silnikami Bosch (2013-2022), takimi jak Active...
 • Nie jest kompatybilny z (inteligentnym systemem) BES3 od 2022 roku.
 • Chipy tuningowe VOLspeed należą do najpopularniejszych na rynku urządzeń do tuningu rowerów elektrycznych. Swoją popularność zawdzięczają wyjątkowemu...
2. Najlepszy sprzedawca
CMX E-Bike, Pedelec Chiptuning Speedbox 50 km / h dla Bosch, ... *
 • Wyprodukowano w Bawarii (Niemcy)
 • Sterowany mikroprocesorem (CPU)
 • Rower obsługuje prędkość do 50 km / h
- 10,00 €3. Najlepszy sprzedawca
SPEEDBOX 3.0 do tuningu Bosch Ebike, czarny, S*
 • Najnowszy układ tuningowy SpeedBox 3.0 Ebike dla wszystkich rowerów elektrycznych z silnikami Bosch z lat 2015-2021 (Active, Performance, CX, Cargo). Kompatybilny z...
 • Usuwa ograniczenie prędkości 25 km/h (nieograniczone wspomaganie silnika).
 • Wystarczy go włączyć lub wyłączyć za pomocą przycisku WALK lub + - + - nawet podczas jazdy.
4. Najlepszy sprzedawca
Tuning e-roweru Wiesel dla Bosch Active Line | Linia wydajna |...*
 • Wszystkie silniki i wyświetlacze Bosch (z wyjątkiem Smart System z Kiox 300)
 • Rzeczywistą prędkość można odczytać w zmodyfikowanej formie
 • Można aktywować i dezaktywować lub aktywować tylko dla bieżącej podróży
- 13,00 €5. Najlepszy sprzedawca
SPEEDBOX 1.0 dla Bosch (system inteligentny) E-Bike Tuning Bosch Gen.4...*
 • Kompatybilny TYLKO z Bosch Smart System z Kiox 300. Niekompatybilny z innymi silnikami Bosch lub innymi wyświetlaczami, a także z e-rowerami z...
 • Obsługa za pomocą przycisku WALK (pomoc w prowadzeniu) lub +-+- Prawidłowe wyświetlanie prędkości do 22,2 km/h. Następnie prawidłowa prędkość zostanie wyświetlona na...
 • Po zamontowaniu należy wprowadzić na wyświetlaczu obwód koła i regularnie przeprowadzać odliczanie w celu...
- 14,17 €6. Najlepszy sprzedawca
SPEEDBOX 3.0 do tuningu Bosch // eBike również do silników Bosch...
Opinie 170
SPEEDBOX 3.0 do tuningu Bosch // eBike również do silników Bosch...*
 • 🔥 Kompatybilny z następującymi silnikami: Active Line, Active Line Plus, Performance Line, Pformance Line CX Line wraz z silnikami 4. generacji.(...
 • 🔥 W przypadku korzystania ze SpeedBox 3.0 w silnikach Bosch 4. generacji (od roku produkcji 2020) e-rower musi być włączony po zakończeniu jazdy...
 • 🔥 Dzięki chipowi tuningowemu SpeedBox 3.0 możesz dowolnie ustawić ogranicznik prędkości e-roweru. Po zainstalowaniu chipa...
7. Najlepszy sprzedawca
SpeedBox 3.0 B-Tuning do silników e-bike Bosch kompatybilnych z...*
 • Kompatybilny ze wszystkimi silnikami do rowerów elektrycznych Bosch, również 2020 Gen. 4! ( BOSCH Active, Performance, CX ) Kompatybilny również z modelami sprzed 2020 r.
 • Kompatybilny z wyświetlaczami KIOX, INTUVIA, NYON, PURION i COBI.
 • Oczywiście zachowane zostają dotychczasowe poziomy wsparcia i profile startowe. Programowanie/obsługa za pomocą bezpłatnego...
8. Najlepszy sprzedawca
SpeedBox 3.0 B-Tuning dla Flyon Haibike E-Bike Tuning 2022...*
 • Kompatybilny z e-rowerami Haibike Flyon. Wysokiej klasy tuning e-rowerów Bluetooth dla Flyon - sterowanie za pomocą bezpłatnej aplikacji SpeedBox za pomocą smartfona...
 • Obsługa za pomocą przycisku aplikacji / światła i +-+- Prawidłowe wyświetlanie wszystkich wartości, takich jak prędkość, pozostały zasięg itp. Długotrwała jakość z...
 • Obejrzyj nasz film o tym, jak zainstalować i obsługiwać SpeedBox Flyon....
9. Najlepszy sprzedawca
SPEEDBOX 3.0 Bosch - Zestaw tuningowy Ebike do silnika Bosch (2017-22)*
 • Wysyłka DHL Express Dostawa w ciągu 1-2 dni
 • Kompatybilny ze wszystkimi silnikami BOSCH 2022, takimi jak Active Line, Active Line Plus, Performance Line i Performance CX Line, w tym z silnikami...
 • ŁATWA INSTALACJA Chip tuningowy SpeedBox jest dostarczany z oryginalnymi złączami i kablami oznaczonymi kolorami dla łatwego i idealnego dopasowania...
10. Najlepszy sprzedawca
SpeedBox 3.0 Bosch + ściągacz do korb! Strojenie E-Bike Premium dla...*
 • Kompatybilny z następującymi silnikami: Active Line, Active Line Plus, Performance Line, Pformance Line CX Line w tym silniki 4. generacji....
 • W przypadku używania SpeedBox 3.0 w silnikach Bosch 4. generacji (od roku produkcji 2020) e-rower musi pozostać włączony po zakończeniu jazdy,...
 • Dzięki chipowi tuningowemu SpeedBox 3.0 możesz dowolnie ustawić ogranicznik prędkości e-roweru. Po zainstalowaniu chipa...
- 10,00 €oferta
SPEEDBOX 3.0 do tuningu Bosch Ebike, czarny, S
SPEEDBOX 3.0 do tuningu Bosch Ebike, czarny, S*
Usuwa ograniczenie prędkości 25 km / h (nieograniczona pomoc silnika).; Wystarczy włączyć lub wyłączyć za pomocą przycisku WALK lub + - + - nawet podczas jazdy.
188,00 € - 10,00 € 178,00 € Amazon Prime
- 13,00 €oferta
- 10,00 €Nowość!
SpeedBox 2.2 Giant Sync Drive Pro 2022 RideControl Go Wyświetlacz...
Wyświetlacz SpeedBox 2.2 Giant Sync Drive Pro 2022 RideControl Go...*
Montaż jest prosty, wystarczy podłączyć go do silnika dokładnie tak jak na naszym zdjęciu 😉
209,00 € - 10,00 € 199,00 € Amazon Prime

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?

SPEEDBOX E-Bike 3.0 Strojenie silników Bosch Pedelec z wyświetlaniem rzeczywistej prędkości. Kompatybilny ze wszystkimi silnikami Bosch 2020 (2014-2020)

Stworzyliśmy dla Ciebie przewodnik zakupowy z przydatnymi wskazówkami. Może doradzić i ochronić Cię przed złymi zakupami w 2023 roku. Daje ci zalecenia dotyczące zakupu, pokazuje przydatne linki lub przybliża test tuningu e-roweru.

Uzyskaj doświadczenia i rekomendacje od klientów, kupujących, przyjaciół, mediów społecznościowych, blogów lub czasopism branżowych. przed tobą Tuning e-rowerów Jeśli chcesz kupić produkt, bądź mądry i dobrze przygotowany.

Auf Uczciwe testy możesz znaleźć kilka testów (w tym pływacki, Fitness, Dom i ogród) I Doradca (w tym Smart Home, Uroda, Handwerk), którzy mogą Ci jeszcze pomóc.

Jak łatwo znaleźć dla siebie najlepszy tuningowy produkt do e-roweru!

Przydatne wskazówki dotyczące kolejnego zakupu produktu z „Przewodnikiem po uczciwych testach dla kupujących”!

Czego dokładnie oczekuję od e-rowerów tuningowych produktu?

Poradnik kupowania uczciwych testów

Wiele produktów ma podstawowy cel, do którego są potrzebne. Niemniej jednak bez względu na to, czego szukasz lub chcesz korzystać z produktu tuningowego e-rowery, napisz dokładnie, czego oczekujesz od produktu, jak i gdzie chcesz go używać. Zbadaj i porównaj znalezione produkty do tuningu rowerów elektrycznych. Przekonasz się, że wiele produktów robi dokładnie to, czego szukasz, ale ma o wiele więcej funkcji, innych właściwości lub obsługi, których nie znasz. Różnorodność produktów i zakres dostawy mogą się znacznie różnić.

Którzy producenci lub marki produkują tuningowe rowery elektryczne?

Marki i producenci Uczciwe testy Poradniki dotyczące zakupów

Jeśli szukasz produktu „Tuning E-Bike” i szukasz konkretnej marki lub producenta, to już zawęziłeś swoje wyszukiwanie do MARKI lub producenta. Jeśli tak nie jest, musisz najpierw uzyskać przeglądjakich producentów i marek produkują i oferują produkt, którego szukasz. Skorzystaj tutaj znanych marek i producentów ze swoimi produktami. Niemniej jednak warto badanie mniej znanych marek lub producentów. Mogą być nowe na rynku lub po prostu mniej znane w danym kraju.

Często można znaleźć lepszy Stosunek ceny do wydajności ze względu na koszty produkcji lub filozofię. Sprawdzone marki i producenci polegają na rozgłos i zaufanie przez lata, które zbudowali. jakość i obsługa przekonały, ale z czasem mogą zniknąć. Wszystko znajduje odzwierciedlenie w cenie. Zwróć więc uwagę na mniej znane produkty, nie muszą być gorsze. Mogą one również mieć dobrą obsługę, dobrą jakość lub mieć większy zakres dostawy. Doświadczenia innych kupujących są bardzo ważne.

Jakich funkcji, wyposażenia i właściwości potrzebuję do tuningu e-rowerów, a jakich nie?

Czeklist Poradnik zakupów Uczciwe testy Zakup produktu

Jak wybrać najlepszy produkt do tuningu e-rowerów

Teraz dokładnie wiesz, czego oczekujesz od swojego nowego produktu i jak chcesz go wykorzystać. Otrzymałeś przegląd dostępnych produktów. Uzyskałeś teraz więcej informacji na temat tuningu produktów do e-rowerów, a także ich funkcji, właściwości, obsługi i zakresu dostawy. Czego początkowo oczekiwałeś od produktu, powinieneś teraz dodać nowe punkty i rozważyć, czego absolutnie potrzebuję, a czego nie. Pomyśl także długofalowo o komforcie, zużyciu, korzyściach i zakresie dostawy.

Tuningowe recenzje, testy i oceny w postaci gwiazdek ułatwiają podjęcie decyzji o zakupie!

Przewodnik zakupów Uczciwe testy

Masz teraz na swojej liście kilka tuningowych e-rowerów, które odpowiadają Twoim życzeniom. Teraz musisz uporządkować i dokładniej omówić produkty. Przeszukuj dowolny produkt pod kątem ocen kupujących, rekomendacji, recenzji i testów w Internecie. Będziesz czytać pozytywnie i negatywnie i zauważysz, który produkt Cię przyciąga. Oto kilka punktów, o których należy pamiętać:

👉 Jaka jest reputacja strony internetowej lub sklepu i jego ocen kupujących, rekomendacji, recenzji i testów?
👉 Recenzje kupujących można kupić lub podrobić, spójrz na liczbę recenzji i pisownię.
👉 Korzystaj z innych przydatnych stron internetowych, aby oceniać fałszywe recenzje!
👉 O czym dokładnie są negatywne recenzje?

Jak radzić sobie z negatywnymi recenzjami i doświadczeniami dotyczącymi tuningu e-rowerów?

Przewodnik zakupów Uczciwe testy zakupu produktu

Negatywne recenzje są często pisane, gdy produkt dotrze wadliwy, co może wynikać z trasy dostawy lub bezpośrednio do producenta. Może się to zdarzyć, ale nie jest to normą i nie powinno cię zniechęcać. Istnieje wiele negatywnych opinii od klientów, którzy kupili dla siebie niewłaściwy produkt do tuningu e-rowerów lub którzy nie otrzymali odpowiednich informacji i byli teraz rozczarowani. Nieprawidłowe lub nieprawidłowe użycie może również prowadzić do negatywnej oceny.

Produkty często trzeba składać, dla niektórych jest to zbyt skomplikowane, czasochłonne lub po prostu nie dla nich. Często te tak zwane negatywne oceny zawierają po prostu frustrację kupującego. Niemniej jednak z pewnością istnieją uzasadnione negatywne recenzje, więc zawsze polecam je przeczytać Przeczytaj uważnie recenzje i obraca się wokół użytkowania, trwałości i jakości. Jakie miałeś problemy? Jak sprzedawca lub producent zareagował na problemy?

Dalsze punkty:

👉 Niewiele recenzji nie zawsze oznacza, że ​​wybrany produkt jest koniecznie zły. Może po prostu nie było go wystarczająco długo na rynku iw rezultacie nie zostało wystarczająco docenione.
👉 Jeśli to możliwe, w razie problemów zadawaj pytania otwarte kupującemu lub sprzedającemu.
👉 niektórzy sprzedawcy walczą ze sobą negatywnymi/pozytywnymi ocenami, aby poprawić lub pogorszyć rankingi sprzedaży i pozycjonowanie.

Jakie problemy, rozwiązania lub wskazówki mogę znaleźć na temat tuningowego produktu e-rowerów?

Przewodnik zakupów Uczciwe testy zakupu produktu

Często pomocne jest zbadanie problemów, rozwiązań lub wskazówek dotyczących produktu przed dokonaniem zakupu. Tutaj możesz skorzystać z wiedzy kupujących, którzy mogli mieć tuningowy produkt e-rower od jakiegoś czasu, co z nim robią lub czego doświadczyli. Może to być zarówno negatywne, jak i pozytywne. Może da ci to lepszy wgląd w jakość, trwałość, pielęgnację, obsługę i korzyści z nadchodzącego zakupu e-roweru tuningowego.

Gdzie mogę znaleźć rozwiązania i wskazówki dotyczące problemów z tuningiem e-rowerów?

Zapytaj o doświadczenia i wskazówki w swoim osobistym obszarze na temat tuningu e-rowerów lub produktów.
Lista 10 najlepszych z Uczciwych Testów prowadzi do najlepszych i najpopularniejszych produktów tuningowych w zakresie e-rowerów wraz z linkami do ocen i recenzji, gdzie można znaleźć wiele opinii i rekomendacji.
Wiele platform sprzedażowych oferuje swoim kupującym ocenę, którą zazwyczaj można znaleźć pod produktem.
Istnieją portale z pytaniami i odpowiedziami z pytaniami i odpowiedziami, których szukasz lub możesz je opublikować bezpośrednio. Przykład: Gutefrage.net
Dla każdego produktu lub tematu istnieją fora internetowe, na których użytkownicy, kupujący lub osoby o podobnych poglądach mogą wymieniać się pomysłami.
Grupy na Facebooku lub strony na Facebooku działają jak fora z wieloma pytaniami i odpowiedziami.
Spójrz na szczegółowe Najlepsze recenzje na Amazonka * an. Jest wielu dla bardzo dobrej jakości i zadowolonych kupujących Oceny 4 lub 5 gwiazdek. Im więcej opinii klientów ma dany produkt, tym bezpieczniejsze są opinie i informacje na jego temat.

Gdzie mogę znaleźć test tuningu e-roweru w Internecie?

💻 Po prostu spójrz w okolicę „Testowanie” z Uczciwych testów powyżej lub użyj tutaj z Test tuningu e-rowerów wyszukiwanie, może już coś dla Ciebie mamy! 🙂.
💻W Google możesz wpisać tutaj Test tuningu e-rowerów Znajdować! Możesz użyć dowolnej wyszukiwarki. Na przykład użyj roku dla bieżących testów Tuning test e-rowerów 2022.
💻 Aby uzyskać rekomendacje produktów i testy produktów z wynikami testów 2022, możesz wyszukać istniejący w Stiftung Warentest Test tuningu e-rowerów sprawdzać.
💻 Sprawdź w Ökotest, czy istniejąca Test tuningu e-rowerów jest wykrywalny.
💻 Youtube to wybór dla recenzji i filmów testowych. Możesz iść tutaj Test tuningu e-rowerów sprawdzać.

Jak kupować tuningowane rowery elektryczne! 🛒

Przewodnik zakupów Uczciwe testy zakupu produktu

Możesz kupić dowolny produkt online lub w lokalnym sklepie. Zawsze znajdziesz znacznie większy wybór online. Na miejscu można znaleźć popularne lokalne sklepy, takie jak sklep z narzędziami, drogerię, centrum handlowe lub sklep specjalistyczny i od razu zorientować się w produktach.

🏬 Popularnymi sprzedawcami produktów do tuningu e-rowerów mogą być: Aldi, Penny, Kaufland, Norma, Lidl, Netto, Roller, Rossmann, DM, Rewe, Real, Bauhaus, Toom, Obi, Hornbach, Mediamarkt, Saturn, Medimax i wiele innych inny. Wszyscy dostawcy sprzedają również wybrane produkty we własnym sklepie internetowym. 🛍.

W sieci znajdziesz wiele innych sklepów internetowych lub porównywarek cen, oprócz tych wymienionych powyżej.

💻Popularne portale do tuningu e-rowerów to: Amazon, eBay, Otto, Conrad, Pearl, Billiger, Idealo, Geizhals, Check24 i wiele innych. Wszędzie znajdziesz zwycięzców testów, zwycięzców cen lub zwycięzców porównań, być może jest tam dokładnie ten produkt, którego szukasz!

Jak mogę zaoszczędzić pieniądze kupując tuningowane rowery elektryczne?

Zaoszczędź na zakupie produktu uczciwe testy

1. Wskazówki dotyczące oszczędzania❗ Szukaj wyznaczonych rabaty, oferty, obniżki cen lub oferty okazyjne, ale z Uwaga i porównaj.

⚠Aby sprawdzić ofertę, możesz specjalnie dla Amazon "Keepa" lub „WielbłądWielbłądWielbłąd” używać. Tutaj śledzone są ceny, dzięki czemu możesz sprawdzić, czy oferta rzeczywiście jest ofertą. Wielu sprzedawców obniża ceny na specjalne okazje, takie jak Czarny Piątek, Boże Narodzenie, Wielkanoc czy inne dni promocyjne. Dzięki „Keepa” możesz zobaczyć z miesięcznym wyprzedzeniem, jak kształtowała się cena i zauważysz, że cena wzrastała coraz bardziej do dnia promocji, tygodni lub 1-2 miesięcy przed promocją, aby reprezentować ofertę w czasie promocji , chociaż jest to cena, która jest używana często lub od dłuższego czasu. ⚠.

Dealerzy lubią stosować taktykę dostosowywania produktu z jego normalnej ceny do bardzo drogiej ceny, aby później sprzedać go po tej normalnej cenie (teraz znacznie taniej). Dzięki tej taktyce detalista powoduje spadek ceny, który sygnalizuje ofertę dla wielu sklepów internetowych, stron internetowych, portali z ofertami, portali cenowych i odpowiednio ją pozycjonuje lub sprawia, że ​​jest zauważalna. Wykorzystaj te taktyki na swoją korzyść i złap okresy przed i po tych korektach cen. Z pewnością będzie to wymagało trochę czasu, planowania i cierpliwości przy zakupie.Tutaj w Honest Tests mamy jeden Widok historii cen „Keepa” wbudowane w tabele i ich wkład z „Testów” i „Przewodników”. Tam możesz zobaczyć, jaka była cena produktu w przeszłości.

2. Oszczędzanie napiwku💶❗ Zawsze porównuj zakres dostawy z ceną. Niska cena za pojedynczy produkt może stać się droższa, jeśli musisz kupić coś jako opcję od razu lub później. Zestaw produktów z dużym zakresem dostawy może nagle stać się tańszy, chociaż początkowo cena wydaje się wysoka.

3. wskazówka dotycząca oszczędności💶❗ Nie kupuj zakresów dostawy/wyposażenia lub większej liczby funkcji, jeśli już wiesz, że ich nie potrzebujesz lub używasz ich niewiele.

4. Oszczędność napiwku💶❗ Używaj alertów cenowych! Możesz ustawić alerty cenowe na niektórych stronach internetowych, porównywarkach lub portalach. Możesz podać swój produkt dotyczący tuningu e-rowerów z ostrzeżeniem cenowym. Następnie otrzymasz powiadomienie e-mailem, gdy osiągniesz pożądaną cenę, która była śledzona przez pewien okres czasu.

5. Oszczędność napiwku💶❗ Może użyj stron z kuponami lub kodów kuponów do zakupu produktu do tuningu e-rowerów. Istnieją rozszerzenia przeglądarki, które umożliwiają zakup ewentualnego kodu kuponu bezpośrednio w sklepie internetowym. Wielu sprzedawców chce zatrzymać swoich kupujących po zakupie i dołączać do nich kody kuponów. Strony z kuponami pokazują aktualne kupony na wszystko. Musisz tylko sprawdzić, czy w tej chwili byłoby to dla Ciebie możliwe.

6. Oszczędność napiwku💶❗. Czy Twój produkt musi być nowy? Z używanymi produktami, B-stock lub Refurbished produkty możesz dużo zaoszczędzić! Używana oferta Amazon i Ebay, B-stock lub odnowiony przedmiot na. W zależności od używanego stanu i świadomości, że używał go ktoś inny, możesz dużo zaoszczędzić, ale może to nie być dla wszystkich. Przedmioty B-Ware często mają wady transportowe lub kosmetyczne, ale są w pełni funkcjonalne. Towary regenerowane to towary używane, wadliwe i zwracane, które zostały przygotowane do sprzedaży i posiadają gwarancję. Amazon oferuje te produkty jako Oferty magazynowe przy ul.

1. Najlepszy sprzedawca
CMX E-Bike, Pedelec Chiptuning Speedbox 50 km / h dla Bosch, ...
CMX E-Bike, Pedelec Chiptuning Speedbox 50 km / h dla Bosch, ... *
Wyprodukowano w Bawarii (Niemcy); Sterowany mikroprocesorem (CPU); Wspiera rower do 50 km / h; ultra nowoczesna lekka konstrukcja
99,90 €

Wskazówka: Eine Geschenkidee lub Prezenty urodzinowe nigdy nie powinny być tanimi produktami, nie rozdawaj niczego, czego sam byś nie użył pod względem jakości.

Wiele pozytywów Oceny kupujących są często oznaką, że ludzie są zadowoleni z tuningowego produktu e-bike.

Amazon.de * oferuje wiele różnych sposobów na dobrą analizę produktu. Dzięki przewodnikowi zakupu na pewno znajdziesz tuningowe e-roweryTesty lub porównania tuningu e-rowerów.

Zawsze chcesz najpopularniejszy topowy produkt w najlepszej możliwej cenie i bez dodatkowych kosztów. Wielu tego chce. Ale jakość ma swoją cenę. Jeśli kupujesz tanio, często kupujesz ponownie dwa lub trzy razy. Wydaj trochę więcej pieniędzy i ciesz się jego jakością na dłuższą metę, na dłuższą metę będziesz cieszyć się nią bardziej niż tanie okazje. Nie zawsze łatwo jest kupić wysokiej jakości produkt w rozsądnej cenie. Jeśli trzymasz się kilku kryteriów zakupu, opinii klientów i przewodnika zakupu, na pewno znajdziesz odpowiedni produkt dla siebie. Baw się dobrze!

Zalecana literatura: pistolet do masażu, Rower do ćwiczeń, testowanie produktów

Auf honest-tests.de czy możesz zrobić dobrze? Zamów produkty do tuningu e-rowerów online w dobrych cenach – Kup tuningowe e-rowery online. Po prostu zamów tuningowe e-rowery online, znajdź tuningowe e-rowery i Kupuj tuningowe e-rowery. Zawsze zwracaj uwagę jakość i ocena produktów, niezależnie od tego, czy chcesz kupić offline, czy zamówić produkty do tuningu e-rowerów przez Internet. Kup tuningowe e-rowery: Zamów dobre produkty, takie jak tuning e-rowerów online - w dobrej cenie! Wyszukaj tuningowe e-rowery – znajdź tuningowe e-rowery – zamawiaj tuningowe e-rowery online!
Strona uczciwych testów - daje możliwość porównania wielu produktów takich jak tuning e-rowerów w dobrych cenach w Internecie oraz zamówienia produktów tuningowych e-rowerów bezpośrednio do domu.
Jeśli chcesz zamówić tuningowe e-rowery online: Wyszukaj na Ehrliche-tests.de, znajdź swój produkt, a my skierujemy Cię do sklepu internetowego, takiego jak Amazon, aby zamówić. Kupowanie produktów do tuningu e-rowerów jest takie proste! - Super łatwe do zamówienia produkty do tuningu e-rowerów online.
Odkryj teraz uczciwe testy! Czy przeczytałeś wszystko do tej pory? WOW! Wtedy jesteś albo bardzo precyzyjny, albo wyszukiwarka, bo ten tekst jest pisany dla nich 🙂

więcej list 10 najlepszych

Źródła:
https://www.spiegel.de/auto/aktuell/e-bikes-tuning-weckt-furcht-vor-strengeren-gesetzen-a-1243274.html
https://www.bosch-ebike.com/de/service/ebike-tuning/


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 1.06.2023/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

One Response

 1. satystyka elektronowa 16. Listopada 2021

Dodaj komentarz

recenzja użytkownika
 • Obsługa
  Wysyłanie
 • przetwarzanie
  Wysyłanie
 • oczekiwanie produktu
  Wysyłanie
 • stosunek ceny do wydajności
  Wysyłanie
 • Godny polecenia
  Wysyłanie

🕹️🎮 Kup konsolę Sony PlayStation®5 🕹️🎮
🔥Konsola PS5™🔥
patrzeć na*