Tubka do butelek PET - woda pod ręką przez cały czas

Zdjęcie autora

Patrick

Rurka do picia na butelki PET

Vprzekształć swoją butelkę wody w system nawadniania.

Dzięki tej probówce do butelek PET możesz zmienić każdą butelkę w pełnowartościowy system nawadniania. W zestawie znajdują się różne adaptery 4. Pasuje też dla ZIGG, Nalgene, PET, EVIAN i wielu innych. Oto moje doświadczenie i test z systemem nawadniania

Rurka do picia do butelek PET - w porównaniu

Konwerter źródłowy, Blau, 94 cm, 2031160200Pęcherz do picia Bergcamp + zestaw do czyszczenia - wodoodporny pęcherz do...Zestaw hydracyjny Semptec Urban Survival Technology: bukłak z...Wąż Source ConverTube Military Storm Valve z akcesoriami,...Salomon Soft Reservoir Tube, unisex i kompatybilna z przedramieniem...Terra Hiker Sport bukłak na wodę 2 litry, bukłak na wodę wolny od BPA, ...bukłak hydracyjny Luamex® 2L - bukłak - bez BPA - system hydratacyjny...System pojenia SmarTube do stosowania z butelkami PET (średnica szyjki...Lily zimna woda do picia 10 mmZestaw źródłowy tuby Helix, przezroczysty / niebieski, jeden rozmiar
24,80 €22,90 €9,15 €39,95 €18,00 €Sprawdź cenęSprawdź cenę20,39 €8,99 €14,95 €
Source Convertube, niebieski, 94 cm, 2031160200 *Bergcamp bukłak + zestaw do czyszczenia - wodoodporny ... *Zestaw nawadniający Semptec Urban Survival Technology:...*Source ConvertTube Wojskowy wąż burzowy...*Salomon Soft Reservoir Tube, unisex i kompatybilny...*Terra Hiker Sport bukłak nawadniający 2 litry, bez BPA ... *Luamex® bukłak 2L - bukłak - bez BPA ... *System hydracyjny SmarTube do stosowania z PET ... *Rurka do zimnej wody Lily 10 mm *Source Helix Tube Kit, przezroczysty / niebieski, jeden rozmiar *
◼️ Źródło Convertube◼️ ✅ BEZPIECZNY MATERIAŁ: Nasz 2-litrowy pęcherz na wodę składa się z ...◼️ Do zimnych i ciepłych napojów • Zapach i ...◼️ Source ConverTube Wojskowy wąż burzowy z akcesoriami,...◼️ Wąż zapasowy 90cm, z przyłączem i zaworem◼️ ZATWIERDZONE PRZEZ WŁADZE ŻYWNOŚCI: Wykonane z wysokiej jakości ...◼️ nie dotyczy◼️ System hydracyjny do użytku z butelkami PET◼️ Części montażowe◼️ niebieski
◼️Niebieska, długość rurki do picia: 94 cm, zawór zgryzowy◼️ ✅ FUNKCJONALNA KONSTRUKCJA: o wymiarach 36 x 17 cm i ...◼️ Ultralekki bukłak nawilżający z rurką • Zapach i ...◼️ nie dotyczy◼️ Kompatybilny z przedramieniem lub standardowym prowadzeniem zbiornika◼️ DUŻY OTWÓR Z PRZESUWNYM ZATRZASKIEM: Bardziej przyjazny dla użytkownika ...◼️ nie dotyczy◼️ Wyprodukowano w Izraelu◼️ Łatwy montaż◼️Zestaw rurek
Amazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon Prime
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
historia cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cen
24,80 €22,90 €9,15 €39,95 €18,00 €Sprawdź cenęSprawdź cenę20,39 €8,99 €14,95 €
Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!
Ostatnia aktualizacja 22 lutego 2024 r. 14:07 Linki bezpośrednio do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API

Rura do picia jest wolna od BPA.

Wideo - Rurka do picia na butelki PET

YouTube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

# Podgląd Produkt ocena Cena
1 Konwerter źródłowy, Blau, 94 cm, 2031160200 Source Convertube, niebieski, 94 cm, 2031160200 * Obecnie nie ma recenzji 20,40 €Amazon Prime
2 Shiwaki butelka wody rurka do picia wąż hydratacyjny pęcherz... Butelka na wodę Shiwaki Rurka do picia Wąż Nawodnienie...* Obecnie nie ma recenzji 16,99 €Amazon Prime
Wąż do picia do butelek PET z wężem do picia od plecaka do butelki dla zwierząt domowych
Wąż do picia z adapterem do butelki dla zwierząt domowych

Średnica adaptera:

1x 26mm gwint zewnętrzny,
1x 26mm gwint wewnętrzny,
1x 63mm gwint zewnętrzny
1x 30mm gwint zewnętrzny.

Długa rurka do picia z wodoszczelnym ustnikiem i nasadką ma ok. 90cm długo. jest również łatwy do czyszczenia. Ustnik jest całkowicie demontowalny do dokładnego czyszczenia.

System beztłuszczowy Współwytłaczana folia PE zamyka płyn, bez plastycznego smaku dać jej. Ponadto jest BPA za darmoWszystkie ustniki są powlekane folią Kunsstofffolie przy dostawie i wolne od drobnoustrojów.

Dlaczego potrzebuję systemu rurki do picia?

Czy to w sporcie, czy w czasie wolnym lub w pracy, musimy brać płyn. Ale wszyscy wiemy, że często pijemy za mało. Podczas tego sportu musisz zrobić sobie przerwę, zatrzymać się i pogrzebać w plecaku po butelkę. Zawsze biegnij do swojej butelki w pracy lub wyjmij ją z plecaka, odkręć i odłóż ponownie.

Picie wystarczającej ilości jest niezwykle ważne zarówno w czasie wolnym, jak i w pracy, ponieważ możesz zachować produktywność tylko wtedy, gdy masz wystarczająco dużo wody w organizmie. Dzięki Rurka do picia na butelki PET picie płynu staje się wygodniejsze. Każdy, kto pije nie tylko wodę, ale także soki, dostarcza organizmowi energii w postaci cukru.

System nawadniania znacznie ułatwia picie w ruchu i ma wiele zalet w porównaniu z butelkami do picia. Wie o tym każdy, kto kiedykolwiek wybrał się na długą wycieczkę rowerową i musiał odkładać plecak na każdy łyk wody lub musieć bawić się butelką z wodą podczas wycieczki.

Jakie korzyści przynosi mi adapter do probówek na butelki PET?

Nie musisz ganzes uwodnienie kupować z pęcherzem hydratacyjnymponieważ możesz użyć dowolnej butelki PET z tym adapterem do rurki do picia. Nie ma znaczenia, czy 0,5 litr 1,0 litr czy 2,0 litrowe butelki. uwodnienie musiałbyś często czyścić, butelka PET po prostu się zamienia. Prawdziwą korzyścią jest po prostu możliwość zaoszczędzenia czasu i wydawania dużej ilości płynów.

Przykład: Na wycieczkę rowerową wystarczy mieć w plecaku butelkę z rurką do picia, a płyn można pić w dowolnym momencie, bez przerwy, bez grzebania w butelce i bez skręcania.

Moje zastosowanie adaptera do rurki w miejscu pracy i korzyści z niego płynących.

Dużo podróżuję samochodem i często pod presją czasu. W pracy zapominasz o regularnym piciu lub chcesz zaoszczędzić wysiłku w kieszeni lub Plecak grzebać w butelce lub przykręcać ją podczas jazdy.

Często się to nie udaje, ponieważ pokrywa wypada z dłoni i trzeba jej szukać (zdarzyło się to kilkanaście razy), przez co szybko traci się bezpieczeństwo na drodze. Pomaga tutaj rurka do picia na butelki PET.

Wąż do picia do butelek PET - otwarty zawór
Rura do picia do butelek PET - zawór zamknięty
Ustnik do węża do picia

Ustnik ma 3 ustawienia - zablokowany - półotwarty - całkowicie otwarty.

Rurka do picia do testu butelek PET - rozwiązanie

Użyj adaptera do rurki do picia z butelką PET, która zawsze pozostaje w miejscu, w którym powinna być, podobnie jak w plecaku lub w foteliku samochodowym i ma ustnik rurki do picia zawsze pod ręką, nawet podczas jazdy samochodem.

Oszczędza mi to czasu, ponieważ nie potrzebuję przerwy na drinka i musiałbym wyłowić butelkę z plecaka, przykręcić, skręcić i ponownie zapakować.

Jeśli potem pijesz regularnie, tak jak ja co 15-30 minut w ciągu dnia, zajmuje to dużo czasu i wysiłku. Więc po prostu łapię rurkę do picia i mam to, czego potrzebuję, bez marnowania czasu i wysiłku, naprawdę mogę to polecić, dużo płynów jest dobrych dla organizmu i jego wydajności.

Wskazówka: Nie używaj żadnych płynów gazowanych, w przeciwnym razie po otwarciu ustnika płyn wystrzeli w żołądek, ponieważ butelka jest stale pod ciśnieniem.

Source Convertube, niebieski, 94 cm, 2031160200 *
 • Źródło Convertube
 • niebieski, długość rurki do picia: 94 cm, zawór zgryzowy
 • rurka do picia

Rurka do picia na butelki PET - zamień swoją butelkę na wodę w system do picia.

Osoba powinna wypić co najmniej dwa litry. Codziennie. U sportowców ilość przyjmowanych płynów w naturalny sposób wzrasta. Zarówno z chorymi, jak iz osobami starszymi i takimi, które np. Wykonują detoks. Zatem obszary zastosowania zależą od okoliczności. Taka rurka do picia ułatwia samo picie. Bez przenoszenia, bez przewracania, cenny płyn jest zawsze pod ręką.

Albo do ust. A wszystko to bez rozlewania i wyciekania. W tym przypadku stawiamy na opcję picia Doradca do dna. Dla kogo nadaje się rurka do picia, do jakich systemów PET nadaje się, jak najlepiej ją czyścić i na co zwrócić uwagę w Bestseller 2024: Najlepszy i najpopularniejszy w 10 najlepszych porównaniach | Uczciwy Testy należy zwrócić uwagę. Dzięki!

Rurka do picia na butelki PET | sportowiec

Rowerzyści mogą korzystać z butelki na wsporniku w swoim rowerze, ale często szybko się opróżniają, ponieważ są za małe. Kiedy piją, rowerzyści są bardziej zajęci butelką niż rowerem. Jak szybko coś przeoczyłeś i znalazłeś się w niebezpiecznej sytuacji. Lub nie możesz zmienić butelki, ponieważ pełna butelka znajduje się w plecaku.

System PET może pomóc. Jeśli włożysz dwa litry do plecaka i podłączysz go do systemu, na razie masz spokój. Zakup nowej butelki w drodze nie stanowi problemu. Nie musi być nawet irytujące przejście do bańki. System węży ma różne adaptery dla różnych rozmiarów otworów. Wąż można dostosować, dzięki czemu można go umieścić w większych butelkach.


Nadaje się do prawie każdego sportu:

 • Kolarstwo
 • rudern
 • Laufen
 • Skutery wodne
 • pieszy
 • Wędkowanie (nie musisz się niepotrzebnie ruszać)
 • ...

Rurka do picia na butelki PET | W drodze

To, co odnosi się do jazdy na rowerze, również jest w drodze. Długie przejażdżki samochodem są wyczerpujące, duże butelki często stanowią przeszkodę, a pokrywa odlatuje. Rozwiązaniem jest także system, który dostosowuje się do ciebie. Nie na odwrót. Więc możesz spokojnie wypić całą podróż. Koncentracja ci podziękuje!

Wypróbuj system nawadniania, gdy jesteś w pracy. Będziesz zdumiony, ile pijesz na boku, dobrze robisz swojemu ciału i znacznie mniej cierpisz z powodu wyczerpania psychicznego. Może robisz detoks? Świetny! Nie zauważysz nawet 3 litrów wypijanego płynu. Odtruwanie jest dwukrotnie przyjemniejsze, ponieważ prawie tego nie zauważasz.

Dla chorych

Czasami jesteśmy chorzy i mamy trudności z poruszaniem się. Kubki niekapki są często potrzebne osobom starszym, ponieważ nie są one już fizycznie w stanie bezpiecznie utrzymać kubka lub szklanki. Tu również przyda się rurka do picia. Żadnych rozlań, żadnego niebezpieczeństwa, nie trzeba uzupełniać napoju, a słabsi ludzie mogą w każdej chwili zadbać o swój zapas płynów. Często zdarza się, że „ssanie” nadal świetnie sprawdza się w starszym wieku. Okoliczność, którą można bardzo pozytywnie wykorzystać.

Jakie są zalety tej rurki do picia do adaptera do butelek PET?

Zalety są oczywiste:

 • nie ma blobingu
 • bez dekantacji
 • bez okoliczności
 •  
 • zawsze dostęp do cieczy
 • nadaje się do wszystkich popularnych butelek lub ich otworów
 • elastyczny w sporcie, prywatnym, a nawet w wyjątkowych sytuacjach
 • dobry do czyszczenia
 • nie drogie
 • długie życie

Nie możesz popełnić błędu, jeśli uzyskasz taki system. Nie złamie się, jeśli nie będzie przez jakiś czas używana. Ale należy go dokładnie wyczyścić, a także wysuszyć. Wskazówki dotyczące czyszczenia, poniżej.

Moje zastosowanie: Tuba do picia butelek PET w pracy i zalety

Dużo jeżdżę do pracy i często jestem pod presją czasu. W pracy po prostu zapominasz o regularnym piciu lub chcesz zaoszczędzić sobie kłopotów z grzebaniem w kieszeni lub plecaku po butelkę lub odkręcaniem jej podczas jazdy. Często się to nie udaje, ponieważ pokrywa wypada z dłoni i trzeba jej szukać (zdarzyło się to kilkanaście razy), przez co szybko traci się bezpieczeństwo na drodze.

Wskazówka: Nie używaj żadnych płynów gazowanych, w przeciwnym razie po otwarciu ustnika płyn wystrzeli w żołądek, ponieważ butelka jest stale pod ciśnieniem.

Co należy wziąć pod uwagę kupując rurkę do picia na butelki PET

Tutaj też można zauważyć wysoką jakość. Nikt nie używa adapterów, które nie pasują, które nie są szczelnie zamknięte ani rur, które nie są wysokiej jakości. W przypadku plastiku zawsze istnieje niebezpieczeństwo, że toksyny mogą wydzielać. Tego absolutnie należy unikać.

Jeśli chcesz kupić w Internecie, warto zajrzeć do licznych komentarzy użytkowników. Zazwyczaj testują one produkty całkiem dobrze. Tylko najlepsi producenci cięcia odpowiednio.
Upewnij się, że systemy są dobrze wyczyszczone, aby mogły zostać najpierw zdemontowane. Musisz również być w stanie dobrze wysuszyć, pleśń może poważnie zagrozić Twojemu zdrowiu.

 • zwracaj uwagę na wysoką jakość i dobrą jakość
 • Spójrz, że system jest łatwy do czyszczenia
 • w razie potrzeby rozważyć zestawy czyszczące
 • zaplanować wystarczającą liczbę adapterów

Czyszczenie rurki do picia

Czyszczenie jest ważne, nawet jeśli pijesz wodę tylko z węża. W rurce zawsze znajdują się bakterie i są one obecne na ustniku. Po użyciu należy rozmontować jak najwięcej i dokładnie spłukać wodą o maksymalnej temperaturze 60 ° C - i powiesić do wyschnięcia. Wąż powinien być rozciągnięty, aby powietrze mogło krążyć, a wilgoć szczątkowa mogła się wydostać.

Jeśli od czasu do czasu mieszasz sok, możesz przepłukać system niewielką ilością płynu do mycia naczyń, a następnie dokładnie spłukać. Jeśli resztki (np. Po tabletkach musujących) są nieco bardziej uparte, pomocne mogą być również nalewki Corega. Tak, dokładnie te, których używasz do czyszczenia swoich trzecich zębów. Jakby tego było mało, dostępne są specjalne środki czyszczące dostarczane przez producentów. Zalecany jest również zestaw do czyszczenia. To nie jest drogie, około 10 euro i zawiera różne szczotki, które bardzo dobrze radzą sobie z osadami.

Wniosek: rurka do picia na butelki PET

Rurka do picia zapewnia znaczne korzyści w sporcie, w życiu prywatnym, w pracy, a także dla osób chorych, w kontekście zdrowego nawodnienia. Napoje gazowane są mniej odpowiednie. Najlepsza jest czysta woda, ponieważ osadów może być niewiele lub wcale. Po każdym użyciu system należy dobrze wypłukać i wysuszyć, aby wykluczyć zagrożenie dla zdrowia. Zestawy czyszczące bardzo dobrze uzupełniają system. Absolutnie „idź” na system rur do picia, który można kupić w dobrych cenach.

Odkryj 10 najlepszych i najlepiej sprzedających się produktów z kategorii tubki do napojów 2024 na Ehrliche Testy. Pokazujemy wybór najpopularniejszych produktów, które mają świetne recenzje klientów i stosunek jakości do ceny. Znajdź już teraz idealną rurkę do picia na butelki, produkt dostosowany do Twoich potrzeb!

Top10🔥Oferty🔥 🆕Online
- 2,20 €oferta
Zestaw źródłowy tuby Helix, przezroczysty / niebieski, jeden rozmiar
Source Helix Tube Kit, przezroczysty / niebieski, jeden rozmiar *
Niebieski; zestaw rurek; Sport: Kolarstwo; Rozmiar opakowania: 2.8 l x 17.6 wys. x 15.6 szer. (cm)
17,00 € - 2,20 € 14,80 € Amazon Prime
- 3,05 €oferta
Nowość!
Chiwanji butelka wody rurka do picia rura zestaw rura zastępcza ...
chiwanji butelka wody rurka do picia zestaw rurek rurka zastępcza...*
Materiał: + TPU + TPE; PROJEKT: Jednokierunkowy adapter do ustnika butelki z zaworem jednokierunkowym, szczelna konstrukcja.
Nowość!
Rurka do picia Benkeg do...
Rurka do picia Benkeg do...*
Z łatwością przekształca gwintowaną butelkę z otworem w wygodny zbiornik do picia.; Łatwo mocuje się do większości...
14,99 €

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?

Źródła:
Własne doświadczenia
https://www.bergzeit.de/magazin/trinkblase-reinigen-und-trocknen-anleitung/


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 23.02.2024/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Zdjęcie autora

Patrick

Dla mnie informacja odgrywa kluczową rolę przy zakupie nowych produktów. Dlatego intensywnie poświęcam się czytaniu i szukaniu informacji w Internecie. Na mojej stronie internetowej Ehrliche-tests.de udostępniam artykuły na tematy i produkty, które mnie interesują, a także moje doświadczenia z produktami, które kupiłem i wypróbowałem. Moje testy produktów, porady i rekomendacje mogą Ci się przydać podczas dokonywania zakupu lub jeśli masz pytania dotyczące konkretnego tematu. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące któregokolwiek z moich postów, produktów lub tematów, nie wahaj się zostawić mi komentarza lub wysłać e-mail.

Schreibe einen Kommentar