Test: TonieBox firmy Tonies | Muzyka i słuchowiska dla dzieci

Dirk Re.

Brak komentarzy

toniebox

Toniebox od Tonies

Czy TonieBox może zastąpić klasyczny magnetofon kasetowy?

Klasyczny magnetofon kasetowy konkuruje z firmą „Tonies” ze względu na dalszy rozwój technologii. Obecnie oferuje mały przenośny głośnik do bajek i muzyki dla dzieci. W zabawny sposób można skonfigurować różne aparaty słuchowe do różnych historii, a tym samym łatwo korzystać z nich przez sieć WLAN.

Ale czy głośniki w cenie od 79,99 euro zachowują to, co obiecują?

Dane techniczne: TonieBox firmy Tonies
wymiary produktu: 12 x 12 x 12 cm
waga produktu: 798 gramów
akumulator: mocniejszy, z czasem pracy do 7 godzin
Stacja Ładowania: Niemiecki standard gniazda (typ C i F)
Tom: nastawny
WLAN: zintegrowany i musi być obecny w gospodarstwie domowym

Uwaga! Nie nadaje się dla dzieci poniżej 36 miesięcy

W porównaniu z Toniebox

Zestaw startowy Toniebox niebieski + pudełko do przechowywania wielu Tonies + ...Zestaw startowy Toniebox szary + schowek na wiele Tonies + ...Tigermedia tigerbox pakiet startowy zielony pudełko do transmisji strumieniowej CD...Zestaw startowy Toniebox jagoda + pudełko do przechowywania wielu Tonies + ...mahona Torba Tonie z folią ochronną, folia przeciwdeszczowa (czerwono-szara) Tonie...Tonies transporter słuchowe figurki, torba transportowa z...Zestaw startowy Toniebox jagoda z figurką audio lwaZestaw startowy Boxine Toniebox czerwony z kreatywnym tonem + ...BOARTI oryginalna dziecięca półka litera L w kolorze...BOARTI oryginalna półka dla dzieci mała w kolorze białym, odpowiednia...
149,29 €153,88 €129,99 €149,90 €13,99 €21,99 €Sprawdź cenę129,90 €78,99 €65,99 €
Zestaw startowy Toniebox niebieski + schowek na wiele ... *Zestaw startowy Toniebox szary + schowek na wiele ... *tigermedia tigerbox pakiet startowy zielony pudełko na CD...*Zestaw startowy Toniebox jagoda + pudełko do przechowywania wielu ... *mahona torba Tonie z folią ochronną, folia przeciwdeszczowa...*tonies transporter figurki słuchowe, torba transportowa...*Zestaw startowy Toniebox jagoda z figurką audio lew *Zestaw startowy Boxine Toniebox czerwony z kreatywnym tonem + ... *BOARTI oryginalna półka dziecięca litera L w...*BOARTI oryginalna półka dla dzieci mała w...*
◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy◼️ Tigerbox TOUCH to skrzynka do przesyłania strumieniowego dla dzieci. Z...◼️ nie dotyczy◼️ 🦁 INNE TRANSPORTERY TONIE nie są bardzo wytrzymałe i ...◼️ Tonie-Transport - Aby Tonie byli zawsze ...◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy◼️ CUD KOSMICZNY: Około 25 Tonies znajduje swoje ...◼️ CUD KOSMICZNY: Na półce Toniebox można znaleźć w sumie 25 Ton ...
◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy◼️ Tigerbox TOUCH można przesyłać strumieniowo za pomocą...◼️ nie dotyczy◼️ 🦁 CZY TEŻ WIESZ... Czy Toniebox czy Tigerbox Touch -...◼️ Przemyślana konstrukcja - dzięki wytrzymałemu materiałowi zewnętrznemu z ...◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy◼️ PRAKTYCZNIE: Z BOARTI możesz utrzymać pokój swoich dzieci...◼️ PRAKTYCZNIE: Z BOARTI możesz utrzymać pokój swoich dzieci...
Amazon PrimeAmazon Prime
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
historia cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cen
149,29 €153,88 €129,99 €149,90 €13,99 €21,99 €Sprawdź cenę129,90 €78,99 €65,99 €
AmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonka
Ostatnia aktualizacja 29 września 2023 4:28 Linki do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API

Pierwsze wrażenie z Toniebox

Rozpakowany Toniebox początkowo tworzy nowoczesny, przyjazny dzieciom wizerunek. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że jest specjalnie zaprojektowany dla dziecięcych dłoni. Zgodnie z instrukcją producent wybacza wstrząsy i wilgoć, jest też wyściełany i nie posiada żadnych ostrych krawędzi ani narożników. Toniebox jest pokryty materiałem przyjaznym dzieciom i faktycznie jest wyściełany i miękki.

Kupiłem Toniebox jako zestaw startowy i szybko zauważyłem, że nie ma klasycznych przycisków. Jest tylko dwoje uszu różnej wielkości i miejsce na Tonies, tak zwane figurki słuchowisk radiowych.

Uruchomienie i konfiguracja

Toniebox od Tonies

Tonies 'Toniebox jest sprzedawany jako Zestaw startowy z kreatywnym tonem, stacją ładującą i dołączoną instrukcją obsługi. Stacja ładująca jest przystosowana do niemieckich gniazd (typu C i F). Językiem systemu jest niemiecki. Bateria jest dostarczana naładowana, co zawsze uważam za bardzo dobre.

Pierwszym krokiem jest ustawienie tak zwanej kostki. Na szczęście, ponieważ językiem systemu jest niemiecki, kroki są łatwe do zrozumienia. Aby skonfigurować Toniebox jest najpierw podłączany do sieci WLAN stają się. Posiada zintegrowaną aplikację. Z Mam tylko kilka chwil na nawiązanie połączenia trwała.

Połączenie jest sygnalizowane wizualnie przez wbudowaną diodę LED i miga na niebiesko po pomyślnym nawiązaniu połączenia. Zgodnie z instrukcjami, plik Wymóg WiFi obowiązkowe, ponieważ jest to konieczne przy pierwszym użyciu. Toniebox firmy Tonies może być również używany w kilku gospodarstwach domowych, wystarczy go podłączyć do sieci WLAN za każdym razem. Po zakończeniu konfiguracja jest już wykonana. Właściwie uważam ten krok za bardzo łatwy.

Pudełko Toniego Tonies 2

Odkąd to robię Zestaw startowy Tonies w ofercie były ze mną Zawiera 2 postacie do słuchania radia Tonies. Po udanej konfiguracji wystarczy umieścić go w przewidzianym miejscu, a następnie Tonie instaluje się za pośrednictwem sieci WLAN. Po załadowaniu Tonies do pudełka, potrzebujesz Brak połączenia Wi-Fi do słuchania tego Tonies od teraz więcej, uważam to za bardzo przyjemne, ponieważ możesz zabrać pudełko ze sobą, gdy jesteś w drodze. Uważam również, że ta technologia jest bardzo skuteczna podczas podróży samochodem.

Pudełko Tonie od Tonies ma jeden zintegrowana bateriaktóre można wygodnie ładować za pomocą dołączonego kabla do ładowania.

Uruchomienie było już bardzo łatwe, ale jaki jest dźwięk i jakość obudowy?

Wysokiej jakości dźwięk i obudowa | Toniebox

Tona

Gdy tylko pierwsza figurka Tonie lub pierwsza figurka słuchowiska zostanie w pełni załadowana do aplikacji pudełka, historia lub muzyka zaczną się natychmiast odtwarzać.

Głośność można regulować za pomocą dwóch uszu o różnych rozmiarach. Duże ucho rośnie, a małe ucho zmniejsza głośność. Jednak ton wydaje mi się jasny i łatwy do zrozumienia. Głośność jest dobra dostosowany do uszu dzieci, od określonej wartości maksymalnej nie można już zwiększać głośności.

Czuję też, że różnica między językiem a śpiewem jest dobrze wymieszana, ponieważ wiesz z radia, że ​​na przykład gitara w utworze jest znacznie głośniejsza niż język. Zostało to dobrze uregulowane w Toniebox i możesz przeskoczyć do przodu lub z powrotem do następnego rozdziału, delikatnie stukając w boczną ścianę. Plik klasyczne szybkie przewijanie do przodu nie jest możliwe w przypadku Toniebox.

Półka dziecięca płowa pasująca do Toniebox i ok. 30 Tonie...
Półka dla dzieci płowa pasująca do Toniebox i ok. 30 Tonie...*
Półka dziecięca do praktycznego przechowywania zapewnia porządek w pokoju dziecięcym; Taśma magnetyczna na lepsze...
49,00 €

Obudowa

Toniebox jest wyposażony w plik przyjazne dzieciom Powiązany materiał, nawet Narożniki są wyściełane. Nie ma się wrażenia, że ​​pudełko pęka od razu po pierwszym upadku. Ale mój syn już zrobił ten test przez pomyłkę. Pudełko Tonies od Tonies stoi na jego stoliku nocnym i zdarzyło się, że pudełko zostało zrobione z Wysokość około 40cm spadła na ziemię. Ciekawostką było to, że pudełko żadnych uszkodzeń a odtwarzanie historii zostało tylko przerwane.

Pudełko Toniego Tonies 6

Postacie z radioodbiorników muszą więc zawsze stać na półce, w przeciwnym razie opowieść nie może być logicznie odtworzona. Obudowa była zatem nieuszkodzona, a wyściółka również nie była wgnieciona. Historia została natychmiast wznowiona. Dlatego Toniebox wydaje się być stabilny i bardzo wytrzymały. Szczerze mówiąc, dostałem to na jednym Cena ok. 79,99 euro ale także oczekiwano. Same słuchowiska, które kosztowały około 14,99 euro, również przetrwały upadek w nienaruszonym stanie dzięki wytrzymałemu plastikowi.

Moim zdaniem bateria wytrzymuje nie wystarczająco długo Za cenę. Załóżmy, że historia trwa około 30 minut, a następnie musimy ładować nasz model co około pięć dni, co odpowiada pojemności akumulatora tylko około 3 godzin sprawy i mniej niż 7 godzinzgodnie z opisem producenta.

Test na przydatność dla dzieci

toniebox

Uruchomienie musi zostać przeprowadzone z rodzicem ze względu na konfigurację sieci WLAN. Dziecko może wtedy robić wszystko inne samodzielnie. Wolumen, jak również zmiana Tonies są prawdopodobne Dzieci od 3 latjak twierdzi producent.

Zbudowany DOPROWADZIŁO są moim zdaniem trochę za jasne i może uniemożliwić niektórym dzieciom zasypianie. Niebieska dioda LED zawsze zapala się przy opowieściach, czerwona gdy bateria wymaga naładowania.

Gdy tylko bateria się wyczerpie, diody LED migają na czerwonoŻe Dlatego dziecko wie około 10 minut, zanim bateria naprawdę się wyczerpie oznacza, że ​​trwa proces ładowania. Musiałem też pokazać synowi, że masz jeszcze 10 minut po tym, jak zadzwonił w panice, gdy migotanie na czerwono za pierwszym razem 

Ogólnie rzecz biorąc, zdecydowanie mógłbym urządzenie przyjazne dzieciom Wskazówka.

YouTube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Zalety i wady toniebox

korzyści

 • Einfache Bedienung
 • Szybka konfiguracja
 • Solidna i stabilna obudowa
 • Dobra tapicerka
 • Możliwy duży wybór różnych tonów
 • Dostępny jako zestaw startowy

Wady

 • Podwyższona cena (także dla postaci z radia)
 • Wymagania dotyczące sieci WLAN
 • Dioda dość jasna
 • Stosunkowo niska pojemność baterii
 • Brak przewijania do przodu i do tyłu w historii

Krótkie wskazówki ode mnie

Toniebox jest idealny do domu i podróży, podobnie jak Tonies niezależne od lokalizacji słyszeć. Jeśli wybierasz się w dłuższą podróż, pudełko zdecydowanie powinno być wcześniej w pełni naładowane, ponieważ pojemność baterii jest dość niska, jak opisano.

Jeśli dziecko nie lubi światła w pokoju, to urządzenie nie zrobi sobie żadnych przysług, ponieważ podczas pracy diody LED zawsze się świecą. Niestety, nie można ich zakryć, ponieważ znajduje się na nich figurka odtwarzania radia. Dzieci, które zasypiają, potrzebują lampki nocnej, znów czują się dobrze.

Akcesoria do Toniebox

Półka Little Moonshine do Tonie Box and Tonies [ORYGINAŁ] - Półka do Toniebox i do 52 Tonies - Magnetyczna półka ścienna do Tonies - 4 pasująca do Toniebox (różowa)

Alternatywnie jest pudełko tygrysa

Konkluzja: Toniebox firmy Tonies

Wreszcie Toniebox firmy Tonies może być postrzegany jako dobrze wykonane urządzenie, które jest technologicznie odpowiednie dla dzisiejszego świata. Jest całkowicie przyjazny dla dzieci w użyciu, a dzięki całkowicie wbudowanej wyściółce może wytrzymać normalne upadki z wysokości łóżka. Tam jest Różnorodne postacie z radioodbiornikówktóra średnia Koszt 14,99 euro. Dlatego Tonies oferuje odpowiednie słuchowiska na każdy gust.

Za 79,99 euro urządzenie jest trochę drogie, ale jego prostota sprawia, że ​​jest tego warte.
Możesz dowiedzieć się więcej o Toniebox tutaj doświadczony.

Znajdź najlepiej sprzedające się produkty Toniebox 2023 w uczciwych testach na szczycie🔟

Świetnie🔟🔥Oferty🔥 🆕Online
- 10,95 €1. Najlepszy sprzedawca
tonies Zestaw startowy Toniebox zawiera 1 kreatywną figurkę - odtwarzacz audio...*
 • Zestaw startowy Toniebox - Toniebox to innowacyjny odtwarzacz audio dla dzieci, który idealnie nadaje się do bajek na dobranoc, ponieważ...
 • Łatwe w użyciu - Dzięki przemyślanej konstrukcji przenośne pudełko jest łatwe w użyciu: wystarczy umieścić figurkę Tonie na pudełku i gotowe...
 • Zabawa radiowa z dźwiękami — Dzięki Toniebox wszystko, co wiąże się ze słyszeniem, staje się namacalnym przeżyciem! Akcesoria Toniebox mogą nie tylko...
2. Najlepszy sprzedawca
3. Najlepszy sprzedawca
Boxine Toniebox zestaw startowy zielony z Kreativtonie +...
Opinie 31
4. Najlepszy sprzedawca
5. Najlepszy sprzedawca
Zestaw startowy Toniebox różowy + schowek na wiele Tonies +...
Opinie 79
- 10,00 €6. Najlepszy sprzedawca
Boxine Toniebox zestaw startowy jagoda z Kreativtonie +...
Opinie 24
7. Najlepszy sprzedawca
Tonie® zestaw 3 czerwonych zestawów startowych Toniebox Lauscher Transporter
Opinie 66
- 5,00 €8. Najlepszy sprzedawca
9. Najlepszy sprzedawca
10. Najlepszy sprzedawca
Boxine Toniebox zestaw startowy antracyt z Kreativtonie +...
Opinie 33

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 29.09.2023/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Dodaj komentarz

recenzja użytkownika
 • Obsługa
  Wysyłanie
 • przetwarzanie
  Wysyłanie
 • oczekiwanie produktu
  Wysyłanie
 • stosunek ceny do wydajności
  Wysyłanie
 • Godny polecenia
  Wysyłanie