Test: TonieBox firmy Tonies | Muzyka i słuchowiska dla dzieci

Zdjęcie autora

Dirk Re.

Toniebox od Tonies
Test: TonieBox od Tonies | Test muzyki i słuchowisk dla dzieci 66: TonieBox od Tonies | Muzyka i słuchowiska radiowe dla dzieci

Czy TonieBox może zastąpić klasyczny magnetofon kasetowy?

Klasyczny magnetofon kasetowy konkuruje z firmą „Tonies” ze względu na dalszy rozwój technologii. Obecnie oferuje mały przenośny głośnik do bajek i muzyki dla dzieci. W zabawny sposób można skonfigurować różne aparaty słuchowe do różnych historii, a tym samym łatwo korzystać z nich przez sieć WLAN.

Ale czy głośniki w cenie od 79,99 euro zachowują to, co obiecują?

Dane techniczne: TonieBox firmy Tonies
wymiary produktu: 12 x 12 x 12 cm
waga produktu: 798 gramów
akumulator: mocniejszy, z czasem pracy do 7 godzin
Stacja Ładowania: Niemiecki standard gniazda (typ C i F)
Tom: nastawny
WLAN: zintegrowany i musi być obecny w gospodarstwie domowym

Uwaga! Nie nadaje się dla dzieci poniżej 36 miesięcy

W porównaniu z Toniebox

Boxine 03-0012+10002547+04-0028 Zestaw Tonies, niebieskiZestaw Boxine 03-0009+10002550+04-0040 ToniesTigermedia tigerbox pakiet startowy zielony pudełko do transmisji strumieniowej CD...Boxine 03-0010+10002548+04-0026 Zestaw Tonies, wielokolorowyTonies transporter słuchowe figurki, torba transportowa z...Zestaw startowy Toniebox jagoda z figurką audio lwaZestaw startowy Boxine Toniebox czerwony z kreatywnym tonem + ...BOARTI oryginalna półka dziecięca z literą L w kolorze białym - odpowiednia...BOARTI oryginalna półka dla dzieci mała w kolorze białym, odpowiednia...
Boxine 03-0012+10002547+04-0028 Zestaw Tonies, niebieski*Boxine 03-0009+10002550+04-0040 Zestaw Tonies*tigermedia tigerbox pakiet startowy zielony pudełko na CD...*Boxine 03-0010+10002548+04-0026 Zestaw Tonies,...*tonies transporter figurki słuchowe, torba transportowa...*Zestaw startowy Toniebox jagoda z figurką audio lew *Zestaw startowy Boxine Toniebox czerwony z kreatywnym tonem + ... *BOARTI oryginalna półka dziecięca litera L w...*BOARTI oryginalna półka dla dzieci mała w...*
Amazon Prime
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!
Ostatnia aktualizacja: [apn asin="B082442JHK" typ="state" false="unknown"] Linki bezpośrednio do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API

Pierwsze wrażenie z Toniebox

Rozpakowany Toniebox początkowo tworzy nowoczesny, przyjazny dzieciom wizerunek. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że jest specjalnie zaprojektowany dla dziecięcych dłoni. Zgodnie z instrukcją producent wybacza wstrząsy i wilgoć, jest też wyściełany i nie posiada żadnych ostrych krawędzi ani narożników. Toniebox jest pokryty materiałem przyjaznym dzieciom i faktycznie jest wyściełany i miękki.

Kupiłem Toniebox jako zestaw startowy i szybko zauważyłem, że nie ma klasycznych przycisków. Jest tylko dwoje uszu różnej wielkości i miejsce na Tonies, tak zwane figurki słuchowisk radiowych.

Uruchomienie i konfiguracja

Toniebox od Tonies

Tonies 'Toniebox jest sprzedawany jako Zestaw startowy z kreatywnym tonem, stacją ładującą i dołączoną instrukcją obsługi. Stacja ładująca jest przystosowana do niemieckich gniazd (typu C i F). Językiem systemu jest niemiecki. Bateria jest dostarczana naładowana, co zawsze uważam za bardzo dobre.

Pierwszym krokiem jest ustawienie tak zwanej kostki. Na szczęście, ponieważ językiem systemu jest niemiecki, kroki są łatwe do zrozumienia. Aby skonfigurować Toniebox jest najpierw podłączany do sieci WLAN stają się. Posiada zintegrowaną aplikację. Z Mam tylko kilka chwil na nawiązanie połączenia trwała.

Połączenie jest sygnalizowane wizualnie przez wbudowaną diodę LED i miga na niebiesko po pomyślnym nawiązaniu połączenia. Zgodnie z instrukcjami, plik Wymóg WiFi obowiązkowe, ponieważ jest to konieczne przy pierwszym użyciu. Toniebox firmy Tonies może być również używany w kilku gospodarstwach domowych, wystarczy go podłączyć do sieci WLAN za każdym razem. Po zakończeniu konfiguracja jest już wykonana. Właściwie uważam ten krok za bardzo łatwy.

Pudełko Toniego Tonies 2

Odkąd to robię Zestaw startowy Tonies w ofercie były ze mną Zawiera 2 postacie do słuchania radia Tonies. Po udanej konfiguracji wystarczy umieścić go w przewidzianym miejscu, a następnie Tonie instaluje się za pośrednictwem sieci WLAN. Po załadowaniu Tonies do pudełka, potrzebujesz Brak połączenia Wi-Fi do słuchania tego Tonies od teraz więcej, uważam to za bardzo przyjemne, ponieważ możesz zabrać pudełko ze sobą, gdy jesteś w drodze. Uważam również, że ta technologia jest bardzo skuteczna podczas podróży samochodem.

Pudełko Tonie od Tonies ma jeden zintegrowana bateriaktóre można wygodnie ładować za pomocą dołączonego kabla do ładowania.

Uruchomienie było już bardzo łatwe, ale jaki jest dźwięk i jakość obudowy?

Wysokiej jakości dźwięk i obudowa | Toniebox

Tona

Gdy tylko pierwsza figurka Tonie lub pierwsza figurka słuchowiska zostanie w pełni załadowana do aplikacji pudełka, historia lub muzyka zaczną się natychmiast odtwarzać.

Głośność można regulować za pomocą dwóch uszu o różnych rozmiarach. Duże ucho rośnie, a małe ucho zmniejsza głośność. Jednak ton wydaje mi się jasny i łatwy do zrozumienia. Głośność jest dobra dostosowany do uszu dzieci, od określonej wartości maksymalnej nie można już zwiększać głośności.

Czuję też, że różnica między językiem a śpiewem jest dobrze wymieszana, ponieważ wiesz z radia, że ​​na przykład gitara w utworze jest znacznie głośniejsza niż język. Zostało to dobrze uregulowane w Toniebox i możesz przeskoczyć do przodu lub z powrotem do następnego rozdziału, delikatnie stukając w boczną ścianę. Plik klasyczne szybkie przewijanie do przodu nie jest możliwe w przypadku Toniebox.

Obudowa

Toniebox jest wyposażony w plik przyjazne dzieciom Powiązany materiał, nawet Narożniki są wyściełane. Nie ma się wrażenia, że ​​pudełko pęka od razu po pierwszym upadku. Ale mój syn już zrobił ten test przez pomyłkę. Pudełko Tonies od Tonies stoi na jego stoliku nocnym i zdarzyło się, że pudełko zostało zrobione z Wysokość około 40cm spadła na ziemię. Ciekawostką było to, że pudełko żadnych uszkodzeń a odtwarzanie historii zostało tylko przerwane.

Pudełko Toniego Tonies 6

Postacie z radioodbiorników muszą więc zawsze stać na półce, w przeciwnym razie opowieść nie może być logicznie odtworzona. Obudowa była zatem nieuszkodzona, a wyściółka również nie była wgnieciona. Historia została natychmiast wznowiona. Dlatego Toniebox wydaje się być stabilny i bardzo wytrzymały. Szczerze mówiąc, dostałem to na jednym Cena ok. 79,99 euro ale także oczekiwano. Same słuchowiska, które kosztowały około 14,99 euro, również przetrwały upadek w nienaruszonym stanie dzięki wytrzymałemu plastikowi.

Moim zdaniem bateria wytrzymuje nie wystarczająco długo Za cenę. Załóżmy, że historia trwa około 30 minut, a następnie musimy ładować nasz model co około pięć dni, co odpowiada pojemności akumulatora tylko około 3 godzin sprawy i mniej niż 7 godzinzgodnie z opisem producenta.

Test na przydatność dla dzieci

toniebox

Uruchomienie musi zostać przeprowadzone z rodzicem ze względu na konfigurację sieci WLAN. Dziecko może wtedy robić wszystko inne samodzielnie. Wolumen, jak również zmiana Tonies są prawdopodobne Dzieci od 3 latjak twierdzi producent.

Zbudowany DOPROWADZIŁO są moim zdaniem trochę za jasne i może uniemożliwić niektórym dzieciom zasypianie. Niebieska dioda LED zawsze zapala się przy opowieściach, czerwona gdy bateria wymaga naładowania.

Gdy tylko bateria się wyczerpie, diody LED migają na czerwonoŻe Dlatego dziecko wie około 10 minut, zanim bateria naprawdę się wyczerpie oznacza, że ​​trwa proces ładowania. Musiałem też pokazać synowi, że masz jeszcze 10 minut po tym, jak zadzwonił w panice, gdy migotanie na czerwono za pierwszym razem 

Ogólnie rzecz biorąc, zdecydowanie mógłbym urządzenie przyjazne dzieciom Wskazówka.

Toniebox - kostka radiowa w teście i nasze doświadczenia

Zalety i wady toniebox

korzyści

 • Einfache Bedienung
 • Szybka konfiguracja
 • Solidna i stabilna obudowa
 • Dobra tapicerka
 • Możliwy duży wybór różnych tonów
 • Dostępny jako zestaw startowy

Wady

 • Podwyższona cena (także dla postaci z radia)
 • Wymagania dotyczące sieci WLAN
 • Dioda dość jasna
 • Stosunkowo niska pojemność baterii
 • Brak przewijania do przodu i do tyłu w historii

Krótkie wskazówki ode mnie

Toniebox jest idealny do domu i podróży, podobnie jak Tonies niezależne od lokalizacji słyszeć. Jeśli wybierasz się w dłuższą podróż, pudełko zdecydowanie powinno być wcześniej w pełni naładowane, ponieważ pojemność baterii jest dość niska, jak opisano.

Jeśli dziecko nie lubi światła w pokoju, to urządzenie nie zrobi sobie żadnych przysług, ponieważ podczas pracy diody LED zawsze się świecą. Niestety, nie można ich zakryć, ponieważ znajduje się na nich figurka odtwarzania radia. Dzieci, które zasypiają, potrzebują lampki nocnej, znów czują się dobrze.

Akcesoria do Toniebox

Półka Little Moonshine do Tonie Box and Tonies [ORYGINAŁ] - Półka do Toniebox i do 52 Tonies - Magnetyczna półka ścienna do Tonies - 4 pasująca do Toniebox (różowa)

Alternatywnie jest pudełko tygrysa

Konkluzja: Toniebox firmy Tonies

Wreszcie Toniebox firmy Tonies może być postrzegany jako dobrze wykonane urządzenie, które jest technologicznie odpowiednie dla dzisiejszego świata. Jest całkowicie przyjazny dla dzieci w użyciu, a dzięki całkowicie wbudowanej wyściółce może wytrzymać normalne upadki z wysokości łóżka. Tam jest Różnorodne postacie z radioodbiornikówktóra średnia Koszt 14,99 euro. Dlatego Tonies oferuje odpowiednie słuchowiska na każdy gust.

Za 79,99 euro urządzenie jest trochę drogie, ale jego prostota sprawia, że ​​jest tego warte.
Możesz dowiedzieć się więcej o Toniebox tutaj doświadczony.

Odkryj 10 najlepszych i najlepiej sprzedających się produktów Toniebox w 2024 roku na podstawie uczciwych testów. Pokazujemy wybór najpopularniejszych produktów, które mają świetne recenzje klientów i stosunek jakości do ceny. Już teraz znajdź idealny produkt Toniebox dla swoich potrzeb!

Top10🔥Oferty🔥 🆕Online
- 19,60 €oferta
- 4,98 €oferta
tonies Toniebox zestaw startowy zielony + organizer na wiele...
tonies Toniebox zestaw startowy zielony + organizer na wiele...*
Zestaw startowy Toniebox zielony; z organizerem; ze słuchawkami dla dzieci Tonie-Lauscher; Idealny na urodziny lub Boże Narodzenie
154,93 € - 4,98 € 149,95 €
- 5,04 €oferta
tonies Boxine Toniebox Zestaw startowy Antracyt z Creative Tonie +...
tonies Boxine Toniebox Zestaw startowy Antracyt z Creative Tonie +...*
Zestaw startowy Boxine Toniebox antracyt; z kreatywnym tonem; ze słuchawkami dla dzieci Tonie-Lauscher
134,94 € - 5,04 € 129,90 €
- 6,98 €oferta
Boxine 03-0012+10002547+04-0028 Zestaw Tonies, niebieski
Boxine 03-0012+10002547+04-0028 Zestaw Tonies, niebieski*
Zestaw startowy Toniebox niebieski; z organizerem; ze słuchawkami dla dzieci Tonie-Lauscher; Idealny na urodziny lub Boże Narodzenie
154,93 € - 6,98 € 147,95 €
- 30,00 €oferta
Vtech 80-608074 V-Story, radioodtwarzacz, muzyka i...
Vtech 80-608074 V-Story, radioodtwarzacz, muzyka i...*
VTech V-Story, pudełko z grami audio V-Story, pudełko z grami audio 80-608074; Zawartość: 1 sztuka
69,99 € - 30,00 € 39,99 € Amazon Prime
- 5,98 €oferta
tonies Toniebox zestaw startowy czerwony + organizer na wiele...
tonies Toniebox zestaw startowy czerwony + organizer na wiele...*
Zestaw startowy Toniebox czerwony; z organizerem; ze słuchawkami dla dzieci Tonie-Lauscher; Idealny na urodziny lub Boże Narodzenie
154,93 € - 5,98 € 148,95 €

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY projektów | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 28.05.2024/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Schreibe einen Kommentar