Test: najlepszy pojemnik termiczny na jedzenie? | ciepłe posiłki w podróży

Zdjęcie autora

Patrick

Pojemniki termiczne na żywność

Szukałem jednego Pojemniki termiczne na żywność (Duży pojemnik termiczny), aby móc zjeść ciepły posiłek w podróży. Czasem jest to bardzo praktyczne, szczególnie w pracy, kiedy nie masz możliwości tego zrobić ciepłe jedzenie w einem garnek aby móc gotować lub kupować. znalazłem w amazon.de termos lub izolowane pojemniki z MNT10 i kupiłem wersję 650ml.

Niemniej jednak chciałbym wspomnieć, że wielu innych sprzedawców również oferuje ten pojemnik termiczny. Jest to produkt z Chin, który każdy sprzedawca oznakował i zindywidualizował w inny sposób. To ten sam pojemnik i chciałbym nie jawnie podchodź tylko do marki MNT10. Poniżej możesz zobaczyć porównanie kontenerów.

Pojemnik termiczny MNT10 na żywność 450ml & 650ml + darmowy e-book...Pojemnik termiczny 720°DGREE na żywność „wunderJar” - 450ml,...Pojemniki termiczne Milu® 450, 650ml, 800ml | Stal nierdzewna...Pojemnik termiczny 720°DGREE na żywność „wunderJar” - 450ml,...Kiinda pojemnik termiczny do podgrzewania pojemników 500ml bez BPA | Stal nierdzewna...riijk pojemnik termiczny 450ml, 650ml na żywność w tym spork +...Pojemnik termiczny REFYLL na żywność "foodFyll" 650ml I Premium...Kubek termiczny GoodForYou - butelka ze stali nierdzewnej 730 ml do...XIAPIA 6w1 Pool Tester Quicktest Strips Chlor i Ph...
20,90 €25,97 €27,95 €Sprawdź cenę25,97 €17,98 €Sprawdź cenę18,90 €31,00 €Sprawdź cenę
Pojemnik termiczny MNT10 na żywność 450ml & 650ml + ... *Pojemnik termiczny 720 ° DGREE na żywność ... *Pojemnik termiczny Milu® 450, 650ml, 800ml |...*Pojemnik termiczny 720 ° DGREE na żywność ... *kiinda pojemnik do podgrzewania pojemników termicznych 500ml Bez BPA ... *riijk pojemnik termiczny 450ml, 650ml na żywność...*Pojemnik termiczny REFYLL na żywność „foodFyll” ... *Kubek termiczny GoodForYou - butelka ze stali nierdzewnej 730 ml ... *XIAPIA 6w1 tester basenowy szybkie paski testowe chlor...*
🏔 𝗠𝗡𝗧𝟭𝟬 - 𝗘𝗫𝗣𝗟𝗢𝗥𝗘...◼️ ✔ DLA ZMYSŁÓW - Zawsze miej ze sobą pyszne jedzenie -...◼️ GÓRNA IZOLACJA: Dzięki dwuściennej izolacji próżniowej...◼️ nie dotyczy◼️ ✔ DLA ZMYSŁÓW - Zawsze miej ze sobą pyszne jedzenie -...◼️ ★ CIEPŁA LUB ZIMNA ŻYWNOŚĆ W DRODZE: Niezależnie od tego, czy paruje na gorąco ...◼️ Pomysłowy pojemnik termiczny: niezawodnie utrzymuje żywność ...🌊 𝗦𝗧𝗢𝗣 𝗪𝗔𝗦𝗧𝗜𝗡𝗚 -...◼️ ✔️ UTRZYMYWANIE TEMPERATURY - Utrzymuj zupy gorące i ...◼️ nie dotyczy
✅ 𝗥𝗢𝗕𝗨𝗦𝗧 ...◼️ ✔ PREMIUM JAKOŚĆ, NIC WIĘCEJ - 100% ...◼️ KOMFORT: Duży otwór ułatwiający napełnianie!...◼️ nie dotyczy◼️ ✔ PREMIUM JAKOŚĆ, NIC WIĘCEJ - 100% ...◼️ ★ JAKOŚĆ: 100% doznania smakowego od ...◼️ Izolowany pojemnik ze stali nierdzewnej o podwójnych ściankach mieści żywność i ...✅ 𝗣𝗘𝗥𝗙𝗘𝗞𝗧𝗘...◼️ ✔️ PRAKTYCZNE I WSZECHSTRONNE - Pokrywka służy jako miska, ...◼️ nie dotyczy
Amazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon Prime
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
historia cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cen
20,90 €25,97 €27,95 €Sprawdź cenę25,97 €17,98 €Sprawdź cenę18,90 €31,00 €Sprawdź cenę
Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!
Ostatnia aktualizacja 22 lutego 2024 r. 21:14 Linki bezpośrednio do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API

Jak działają pojemniki termiczne?

,de termos nie ma aktywnego chłodzenia. Towary w pojemniku termicznym są utrzymywane w chłodzie dzięki dwuściennym ścianom ze stali nierdzewnej, ponieważ zachodzi niewielka wymiana ciepła. Transport możliwy do 12 godzin.

Dla kogo odpowiedni jest termokontener?

Pojemniki termiczne są zawsze odpowiednie tam lub dla tych, którzy są mobilni lub gdzie nie można przygotować lub kupić ciepłego jedzenia, ponieważ jest włączone Pożar, Prąd lub brak możliwości zakupu. Pojemniki termiczne na żywność są rodzajem przygotowania posiłków, ponieważ trzeba je zaplanować i przygotować. Często wędrowcy lub pracownicy zabierają ze sobą ciepły posiłek, gdy są poza domem.

Ile kosztuje pojemnik termiczny na żywność?

Zwykle jeden kosztuje Pojemniki termiczne na żywność ok. 20 € - 30 €, w zależności od akcesoriów lub dodatków, trochę więcej. W tabeli porównawczej pojemników termicznych możesz już uzyskać przegląd cen.

Szczegóły dotyczące termicznego pojemnika na żywność w teście

■ Pojemność 650 ml i dostępne w 450 m
■ szara stal nierdzewna
■ Waga produktu 450 g (wersja 650 ml)
■ Dwuścienna stal nierdzewna
■ Utrzymuje ciepło / ciepło do 12 godzin

YouTube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Do czego można użyć termicznego pojemnika na żywność?

Korzystanie z Pojemnik izolowany na żywność może być inny dla każdego, a ten termiczny pojemnik na żywność jest wszechstronny. Możesz go użyć jako Pudełko śniadaniowe używać jako pojemnika na zupę lub normalnego jako termos. Jeśli lubisz jeść musli, możesz również zabrać ze sobą swoje musli. Dzięki temu zawsze masz przy sobie pyszny posiłek w pracy, na uczelni lub w szkole. Bardzo przydatne podczas biwakowania lub wycieczek. Termos można oczywiście wykorzystać do dań gorących, ale także do dań zimnych. Kto lubi Smoothies polubienia lub zimne napoje mogą również utrzymać je w nim przez długi czas.

Elementy pojemnika termicznego na żywność

Opisuję tutaj również wariant Pojemność 650 ml. Mała wersja z 450ml Nie chcę polecać mężczyźnie. Dzięki pojemności 650 ml po prostu zjadasz większą porcję w porze lunchu.
Izolowany pojemnik składa się z pojemnika, zakrętki i Becher do przykręcenia. Pętelka jest przymocowana do górnej części kubka, co może być bardzo praktyczne do zawieszenia.

Pojemniki termiczne na żywność

Becher

Kubek może być praktyczny, jeśli chcesz przewozić herbatę, kawę, mleko i zawsze masz możliwość picia z niego. Możesz używać kubka jak małego danie używać.

pojemnik

Pojemnik składa się z dwuścienna stal nierdzewna i bardzo dobrze izoluje. Najlepsze pojemniki termiczne i Termometry są wykonane w ten sposób. Moim zdaniem otwór pojemnika jest duży i można z niego wygodnie jeść dużą łyżką.

zakrętka

Zakrętka bardzo dobrze i szczelnie zamyka pojemnik.

Jak czyścić izolowany pojemnik na żywność?

Pojemnik termiczny na żywność należy myć zawsze ręcznie, a nie w Spülmaschine dawać. Jest to wskazane na samym produkcie. Wnętrze izolowanego pojemnika na żywność jest bardzo łatwe do czyszczenia pod bieżącą ciepłą wodą. W przypadku trudniejszych pozostałości można użyć szczotki lub gąbki z uchwytem ułatwiającym czyszczenie.

Ponieważ zamykam pojemnik termiczny natychmiast po jedzeniu i czyszczę go dopiero później, jedzenie nie wyschło i zawsze można je dobrze i łatwo wyczyścić. Blokada obrotowa ma u dołu gumowy pierścień, który można zdjąć w celu wyczyszczenia.

Jak dobrze i długo pojemniki termiczne utrzymują ciepło żywności?

Przewoziłem już w nim kilka potraw iz niego zjadłem. Że pojemnik termiczny, jak podano utrzymuje ciepło / ciepło do 12 godzin, zdecydowanie mogę to potwierdzić. W moim teście nawet wpadłem 15 Stundengdzie moje jedzenie można było nadal jeść na ciepło i na parze z termosu. Jeśli przygotowujesz posiłek rano i chcesz zjeść około południa, na pewno zjesz naprawdę gorący posiłek.

Każdy, kto przygotował posiłek dzień wcześniej od około 18:12, może spodziewać się ciepłego, parującego posiłku następnego dnia o godzinie XNUMX:XNUMX.

Jakie naczynia nadają się do pojemnika termicznego na żywność?

Właściwie możesz zabrać ze sobą każde danie, które możesz odgrzać. Odpowiednie dania są zawsze kluski z sosami lub ryżem z dodatkami. Gotowe posiłki w puszkach są równie łatwe do podgrzania rano i umieszczenia w pojemniku. Kasza manna, owsianka czy pudding ryżowy są tak samo jak to możliwe i łatwe w transporcie. Tutaj możesz również przygotować currywurst z sosem curry i zabrać ją ze sobą. Wykażesz się kreatywnością i znajdziesz własne dania, które są praktyczne i szybkie do wyjęcia.

Moje wskazówki dotyczące potraw i sugestie na wynos.

Pojemniki termiczne na żywność
Makaron z zupą pomidorową

1. Kasza manna bez gotowania: ciepło w Kuchenka mikrofalowa 500 ml mleka, żeby było bardzo gorące i napełnij pojemnik, dodaj trochę normalnej kaszy manny lub dodaj coś innego, np. cukier, miód lub owoce i zamknij pojemnik. Po chwili kasza manna pęcznieje sama w ciepłym mleku. Po chwili możesz po prostu zjeść gotową kaszę mannę z pojemnika.

2. Płatki owsiane bez gotowania: Z mlekiem postępuj tak samo, jak z kaszą manną. Po chwili będziesz mógł zjeść dobrą jadalną, kremową owsiankę owsianą.

3. makaron bez gotowania: wziąć 100 g niegotowanego makaronu i dodaj je do pojemnika. Potem gotujesz 500 ml wody w einem podgrzewacz wody i wymieszaj z torebką zupy (zupa pomidorowa lub zupa do wyboru). Następnie wlewasz go do pojemnika termicznego i natychmiast zamykasz. Po chwili makaron jest gotowy i masz pyszny makaron z sosem pomidorowym na wynos.

4. Ryż bez gotowania

YouTube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Wnioski: Pojemniki termiczne na żywność

Każdy, kto szuka rozwiązania w podróży lub w pracy, znajdzie tutaj świetny produkt. Nie ma znaczenia, którego sprzedawcę wybierzesz. Wystarczy spojrzeć na kształt, pętlę i kubek, wszystkie pojemniki termiczne wyglądają w zasadzie tak samo, tylko są inaczej markowane. Niektóre pojemniki termiczne, takie jak pojemnik termiczny Wayeee 450ml, mają dodatkowy pojemnik łyżka w zestawie lub dodatkowa torba transportowa. Sprzedawcy naturalnie starają się ulepszyć ten sam produkt w najlepszy możliwy sposób lub coś zmienić. Właściwości pozostają takie same i są zalecane!

Który pojemnik termiczny jest najlepszy?

Najlepszy pojemnik termiczny to taki, który najlepiej wykorzystać do swoich celów i który jest inny dla każdego. Myślę, że dobrze radzisz sobie z tym pojemnikiem termicznym przedstawionym tutaj w teście! Na kawę na wynos znajdziesz bardzo dobrą? Kubek Emsa Thermo.

!! Konkurencja kontenerów termicznych !! z 28.10.21 28.11.21 się

Masz szansę wygrać 1x kupon Amazon o łącznej wartości 25 €. Chcesz sam przetestować, kupić lub oddać pojemnik termiczny? W takim razie koniecznie weź udział w naszym konkursie. Zostaw komentarz na naszym blogu z hasłem „pojemnik termiczny” i napisz dlaczego chcesz go mieć, swoje doświadczenia w temacie lub inne uwagi. Powodzenia!

dalsze pojemniki termiczne na żywność

Odkryj 10 najlepszych i najlepiej sprzedających się pojemników termicznych na produkty spożywcze 2024 na Ehrliche Testy. Pokazujemy wybór najpopularniejszych produktów, które mają świetne recenzje klientów i stosunek jakości do ceny. Już teraz znajdź idealny termiczny pojemnik na żywność odpowiadający Twoim potrzebom!

Top10🔥Oferty🔥 🆕Online

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?

Słowo kodowe gry bukmacherskiej na mistrzostwa świata: EsSen


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 22.02.2024/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Zdjęcie autora

Patrick

Dla mnie informacja odgrywa kluczową rolę przy zakupie nowych produktów. Dlatego intensywnie poświęcam się czytaniu i szukaniu informacji w Internecie. Na mojej stronie internetowej Ehrliche-tests.de udostępniam artykuły na tematy i produkty, które mnie interesują, a także moje doświadczenia z produktami, które kupiłem i wypróbowałem. Moje testy produktów, porady i rekomendacje mogą Ci się przydać podczas dokonywania zakupu lub jeśli masz pytania dotyczące konkretnego tematu. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące któregokolwiek z moich postów, produktów lub tematów, nie wahaj się zostawić mi komentarza lub wysłać e-mail.

Schreibe einen Kommentar