Test: najlepszy pojemnik termiczny na jedzenie? | ciepłe posiłki w podróży

Pojemniki termiczne na żywność

Szukałem jednego Pojemniki termiczne na żywność (Duży pojemnik termiczny), aby móc zjeść ciepły posiłek w podróży. Czasem jest to bardzo praktyczne, szczególnie w pracy, kiedy nie masz możliwości tego zrobić ciepłe jedzenie w einem garnek aby móc gotować lub kupować. znalazłem w amazon.de termos lub izolowane pojemniki z MNT10 i kupiłem wersję 650ml.

Niemniej jednak chciałbym wspomnieć, że wielu innych sprzedawców również oferuje ten pojemnik termiczny. Jest to produkt z Chin, który każdy sprzedawca oznakował i zindywidualizował w inny sposób. To ten sam pojemnik i chciałbym nie jawnie podchodź tylko do marki MNT10. Poniżej możesz zobaczyć porównanie kontenerów.

Pojemnik termiczny MNT10 na żywność 450ml & 650ml + darmowy e-book...Pojemnik termiczny 720°DGREE na żywność „wunderJar” - 450ml,...Pojemniki termiczne Milu® 450, 650ml, 800ml | Stal nierdzewna...Pojemnik termiczny 720°DGREE na żywność „wunderJar” - 450ml,...Kiinda pojemnik termiczny do podgrzewania pojemników 500ml bez BPA | Stal nierdzewna...riijk pojemnik termiczny 450ml, 650ml na żywność w tym spork +...Pojemnik termiczny REFYLL na żywność "foodFyll" 650ml I Premium...Kubek termiczny GoodForYou - butelka ze stali nierdzewnej 730 ml do...XIAPIA 6w1 Pool Tester Quicktest Strips Chlor i Ph...
19,90 €27,97 €27,95 €Sprawdź cenę27,97 €19,98 €Sprawdź cenęSprawdź cenę27,99 €Sprawdź cenę
Pojemnik termiczny MNT10 na żywność 450ml & 650ml + ... *Pojemnik termiczny 720 ° DGREE na żywność ... *Pojemnik termiczny Milu® 450, 650ml, 800ml |...*Pojemnik termiczny 720 ° DGREE na żywność ... *kiinda pojemnik do podgrzewania pojemników termicznych 500ml Bez BPA ... *riijk pojemnik termiczny 450ml, 650ml na żywność...*Pojemnik termiczny REFYLL na żywność „foodFyll” ... *Kubek termiczny GoodForYou - butelka ze stali nierdzewnej 730 ml ... *XIAPIA 6w1 tester basenowy szybkie paski testowe chlor...*
🏔 𝗠𝗡𝗧𝟭𝟬 - 𝗘𝗫𝗣𝗟𝗢𝗥𝗘...◼️ ✔ DLA ZMYSŁÓW - Zawsze miej ze sobą pyszne jedzenie -...◼️ GÓRNA IZOLACJA: Dzięki dwuściennej izolacji próżniowej...◼️ nie dotyczy◼️ ✔ DLA ZMYSŁÓW - Zawsze miej ze sobą pyszne jedzenie -...◼️ ★ CIEPŁA LUB ZIMNA ŻYWNOŚĆ W DRODZE: Niezależnie od tego, czy paruje na gorąco ...◼️ Pomysłowy pojemnik termiczny: niezawodnie utrzymuje żywność ...🌊 𝗦𝗧𝗢𝗣 𝗪𝗔𝗦𝗧𝗜𝗡𝗚 -...◼️ ✔️ UTRZYMYWANIE TEMPERATURY - Utrzymuj zupy gorące i ...◼️ Po prostu zanurz paski testowe w wodzie, aby sprawdzić ...
✅ 𝗥𝗢𝗕𝗨𝗦𝗧 ...◼️ ✔ PREMIUM JAKOŚĆ, NIC WIĘCEJ - 100% ...◼️ KOMFORT: Duży otwór ułatwiający napełnianie!...◼️ nie dotyczy◼️ ✔ PREMIUM JAKOŚĆ, NIC WIĘCEJ - 100% ...◼️ ★ JAKOŚĆ: 100% doznania smakowego od ...◼️ Izolowany pojemnik ze stali nierdzewnej o podwójnych ściankach mieści żywność i ...✅ 𝗣𝗘𝗥𝗙𝗘𝗞𝗧𝗘...◼️ ✔️ PRAKTYCZNE I WSZECHSTRONNE - Pokrywka służy jako miska, ...◼️ 100 x paski testowe z podziałką, 1 x probówka.
Amazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon Prime
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
19,90 €27,97 €27,95 €Sprawdź cenę27,97 €19,98 €Sprawdź cenęSprawdź cenę27,99 €Sprawdź cenę
Do zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowania
Ostatnia aktualizacja 31 maja 2023 22:00. Linki bezpośrednio do Amazon.de | Źródło / zdjęcie: Amazon API

Jak działają pojemniki termiczne?

,de termos nie ma aktywnego chłodzenia. Towary w pojemniku termicznym są utrzymywane w chłodzie dzięki dwuściennym ścianom ze stali nierdzewnej, ponieważ zachodzi niewielka wymiana ciepła. Transport możliwy do 12 godzin.

Dla kogo odpowiedni jest termokontener?

Pojemniki termiczne są zawsze odpowiednie tam lub dla tych, którzy są mobilni lub gdzie nie można przygotować lub kupić ciepłego jedzenia, ponieważ jest włączone Pożar, Prąd lub brak możliwości zakupu. Pojemniki termiczne na żywność są rodzajem przygotowania posiłków, ponieważ trzeba je zaplanować i przygotować. Często wędrowcy lub pracownicy zabierają ze sobą ciepły posiłek, gdy są poza domem.

Ile kosztuje pojemnik termiczny na żywność?

Zwykle jeden kosztuje Pojemniki termiczne na żywność ok. 20 € - 30 €, w zależności od akcesoriów lub dodatków, trochę więcej. W tabeli porównawczej pojemników termicznych możesz już uzyskać przegląd cen.

Szczegóły dotyczące termicznego pojemnika na żywność w teście

■ Pojemność 650 ml i dostępne w 450 m
■ szara stal nierdzewna
■ Waga produktu 450 g (wersja 650 ml)
■ Dwuścienna stal nierdzewna
■ Utrzymuje ciepło / ciepło do 12 godzin

YouTube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Do czego można użyć termicznego pojemnika na żywność?

Korzystanie z Pojemnik izolowany na żywność może być inny dla każdego, a ten termiczny pojemnik na żywność jest wszechstronny. Możesz go użyć jako Pudełko śniadaniowe używać jako pojemnika na zupę lub normalnego jako termos. Jeśli lubisz jeść musli, możesz również zabrać ze sobą swoje musli. Dzięki temu zawsze masz przy sobie pyszny posiłek w pracy, na uczelni lub w szkole. Bardzo przydatne podczas biwakowania lub wycieczek. Termos można oczywiście wykorzystać do dań gorących, ale także do dań zimnych. Kto lubi Smoothies polubienia lub zimne napoje mogą również utrzymać je w nim przez długi czas.

Elementy pojemnika termicznego na żywność

Opisuję tutaj również wariant Pojemność 650 ml. Mała wersja z 450ml Nie chcę polecać mężczyźnie. Dzięki pojemności 650 ml po prostu zjadasz większą porcję w porze lunchu.
Izolowany pojemnik składa się z pojemnika, zakrętki i Becher do przykręcenia. Pętelka jest przymocowana do górnej części kubka, co może być bardzo praktyczne do zawieszenia.

Pojemniki termiczne na żywność

Becher

Kubek może być praktyczny, jeśli chcesz przewozić herbatę, kawę, mleko i zawsze masz możliwość picia z niego. Możesz używać kubka jak małego danie używać.

pojemnik

Pojemnik składa się z dwuścienna stal nierdzewna i bardzo dobrze izoluje. Najlepsze pojemniki termiczne i Termometry są wykonane w ten sposób. Moim zdaniem otwór pojemnika jest duży i można z niego wygodnie jeść dużą łyżką.

zakrętka

Zakrętka bardzo dobrze i szczelnie zamyka pojemnik.

Jak czyścić izolowany pojemnik na żywność?

Pojemnik termiczny na żywność należy myć zawsze ręcznie, a nie w Spülmaschine dawać. Jest to wskazane na samym produkcie. Wnętrze izolowanego pojemnika na żywność jest bardzo łatwe do czyszczenia pod bieżącą ciepłą wodą. W przypadku trudniejszych pozostałości można użyć szczotki lub gąbki z uchwytem ułatwiającym czyszczenie.

Ponieważ zamykam pojemnik termiczny natychmiast po jedzeniu i czyszczę go dopiero później, jedzenie nie wyschło i zawsze można je dobrze i łatwo wyczyścić. Blokada obrotowa ma u dołu gumowy pierścień, który można zdjąć w celu wyczyszczenia.

Jak dobrze i długo pojemniki termiczne utrzymują ciepło żywności?

Przewoziłem już w nim kilka potraw iz niego zjadłem. Że pojemnik termiczny, jak podano utrzymuje ciepło / ciepło do 12 godzin, zdecydowanie mogę to potwierdzić. W moim teście nawet wpadłem 15 Stundengdzie moje jedzenie można było nadal jeść na ciepło i na parze z termosu. Jeśli przygotowujesz posiłek rano i chcesz zjeść około południa, na pewno zjesz naprawdę gorący posiłek.

Każdy, kto przygotował posiłek dzień wcześniej od około 18:12, może spodziewać się ciepłego, parującego posiłku następnego dnia o godzinie XNUMX:XNUMX.

Jakie naczynia nadają się do pojemnika termicznego na żywność?

Właściwie możesz zabrać ze sobą każde danie, które możesz odgrzać. Odpowiednie dania są zawsze kluski z sosami lub ryżem z dodatkami. Gotowe posiłki w puszkach są równie łatwe do podgrzania rano i umieszczenia w pojemniku. Kasza manna, owsianka czy pudding ryżowy są tak samo jak to możliwe i łatwe w transporcie. Tutaj możesz również przygotować currywurst z sosem curry i zabrać ją ze sobą. Wykażesz się kreatywnością i znajdziesz własne dania, które są praktyczne i szybkie do wyjęcia.

Moje wskazówki dotyczące potraw i sugestie na wynos.

Pojemniki termiczne na żywność
Makaron z zupą pomidorową

1. Kasza manna bez gotowania: ciepło w Kuchenka mikrofalowa 500 ml mleka, żeby było bardzo gorące i napełnij pojemnik, dodaj trochę normalnej kaszy manny lub dodaj coś innego, np. cukier, miód lub owoce i zamknij pojemnik. Po chwili kasza manna pęcznieje sama w ciepłym mleku. Po chwili możesz po prostu zjeść gotową kaszę mannę z pojemnika.

2. Płatki owsiane bez gotowania: Z mlekiem postępuj tak samo, jak z kaszą manną. Po chwili będziesz mógł zjeść dobrą jadalną, kremową owsiankę owsianą.

3. makaron bez gotowania: wziąć 100 g niegotowanego makaronu i dodaj je do pojemnika. Potem gotujesz 500 ml wody w einem podgrzewacz wody i wymieszaj z torebką zupy (zupa pomidorowa lub zupa do wyboru). Następnie wlewasz go do pojemnika termicznego i natychmiast zamykasz. Po chwili makaron jest gotowy i masz pyszny makaron z sosem pomidorowym na wynos.

4. Ryż bez gotowania

YouTube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Wnioski: Pojemniki termiczne na żywność

Każdy, kto szuka rozwiązania w podróży lub w pracy, znajdzie tutaj świetny produkt. Nie ma znaczenia, którego sprzedawcę wybierzesz. Wystarczy spojrzeć na kształt, pętlę i kubek, wszystkie pojemniki termiczne wyglądają w zasadzie tak samo, tylko są inaczej markowane. Niektóre pojemniki termiczne, takie jak pojemnik termiczny Wayeee 450ml, mają dodatkowy pojemnik łyżka w zestawie lub dodatkowa torba transportowa. Sprzedawcy naturalnie starają się ulepszyć ten sam produkt w najlepszy możliwy sposób lub coś zmienić. Właściwości pozostają takie same i są zalecane!

Który pojemnik termiczny jest najlepszy?

Najlepszy pojemnik termiczny to taki, który najlepiej wykorzystać do swoich celów i który jest inny dla każdego. Myślę, że dobrze radzisz sobie z tym pojemnikiem termicznym przedstawionym tutaj w teście! Na kawę na wynos znajdziesz bardzo dobrą? Kubek Emsa Thermo.

!! Konkurencja kontenerów termicznych !! z 28.10.21 28.11.21 się

Masz szansę wygrać 1x kupon Amazon o łącznej wartości 25 €. Chcesz sam przetestować, kupić lub oddać pojemnik termiczny? W takim razie weź udział w naszym konkursie. Zostaw komentarz na naszym blogu ze słowem kluczowym „Termos” i dlaczego Ci się spodoba, Twoje doświadczenie na ten temat lub inne uwagi. Dużo szczęścia!

dalsze pojemniki termiczne na żywność

Znajdź w Top🔟 najlepiej i najlepiej sprzedające się pojemniki termiczne na produkty spożywcze 2022 na uczciwych testach

Świetnie🔟🔥Oferty🔥 🆕Online
1. Najlepszy sprzedawca
Pojemnik termiczny na żywność 500ml & 700ml stal nierdzewna...*
 • 【Opakowanie】 Zawiera pojemniki termiczne 2 (500ml + 700ml) + 2 składane łyżki + instrukcja 1, możesz wybrać pojemność zgodnie z ...
 • 【Materiał spożywczy】 Wykonane ze stali nierdzewnej o jakości spożywczej 304. Są wolne od BPA i nietoksyczne. Izolowany pojemnik zatwierdzony przez FDA...
 • 【Długotrwały świeży】 Dwuścienna stal nierdzewna, doskonała izolacja z miedzianą podszewką, ten izolowany pojemnik może przechowywać żywność 12 ...
2. Najlepszy sprzedawca
Pojemniki termiczne Milu® 450, 650ml, 800ml | Stal nierdzewna...*
 • TOP IZOLACJA: Podwójna ścianka z dodatkową warstwą miedzi - doskonale izoluje! Twoje ulubione jedzenie pozostaje gorące i zimne przez wiele godzin. Wstrzymać się od...
 • KOMFORT: Duży otwór ułatwiający napełnianie! Butelki dla niemowląt można również podgrzewać w podróży. Łatwe czyszczenie nie męczy nerwów....
 • FUNKCJONALNOŚĆ: Łatwe otwieranie dzięki zaworowi zwalniającemu ciśnienie. Dzieci w wieku szkolnym są szczęśliwe, gdy wszystko działa bez wysiłku. Antypoślizgowe dno zapewnia...
3. Najlepszy sprzedawca
Pojemnik termiczny MAMEIDO na żywność 500ml, pojemnik podgrzewający na...*
 • PONADCZASOWY DESIGN - Piękne kubki termiczne to nasza pasja. Każdy pojemnik ma niepowtarzalny charakter i prostą elegancję...
 • JAKOŚĆ PREMIUM - precyzyjnie wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/8 zgodnie z europejską normą BS EN 10088, nasz kubek musli jest ...
 • MOCNY - Twój pojemnik do podgrzewania żywności jest wysoce wydajnym, szczelnym, dwuściennym pojemnikiem izolacyjnym, który utrzymuje żywność i ...
- 7,00 €4. Najlepszy sprzedawca
Pojemnik termiczny WayEee na żywność Izolowany pojemnik 450ml ... *
 • [Projekt próżniowy z podwójną ścianą] - Puszki termiczne na żywność mają dodatkową zewnętrzną warstwę miedzi dla dodatkowej izolacji i mają ...
 • [Duże usta i łatwe do umycia] - Termiczny pojemnik na lunch ma powiększony wylew 7,6 cm o pojemności 450 ml Ze względu na duży ...
 • [Miska i składana łyżka] - Pokrywka miski termicznej może być używana jako miska, a także składana ...
5. Najlepszy sprzedawca
Pojemnik termiczny LACARI na żywność w kolorze czarnym | 500ml...
Opinie 914
Pojemnik termiczny LACARI na żywność w kolorze czarnym | 500ml...*
 • NA GORĄCO I NA ZIMNO - Dzięki naszemu termicznemu pojemnikowi na jedzenie i napoje doświadczysz najwyższego komfortu. Każdego dnia możesz mieć swoje dania w...
 • 100% SZCZELNOŚĆ - Twój termos na lunch i kubek musli na wynos można łatwo przetransportować z punktu A do B za pomocą gęstej izolacji wewnętrznej ...
 • EKSKLUZYWNE AKCESORIA - Zestaw pojemników termicznych na żywność zawiera składaną i zintegrowaną łyżkę, dzięki czemu zapewnia również ...
- 9,95 €6. Najlepszy sprzedawca
THERMOS Pojemnik termiczny na żywność duży Lunchpot Nierdzewny...*
 • UŻYWAJ WSZĘDZIE: Dni niezdrowych dań gotowych są policzone! Dzięki właściwościom izolacyjnym THERMOS jedzenie pozostaje niezawodnie gorące przez 9 godzin...
 • ABSOLUTNIE SZCZELNE: nie przecieka, nie kapie! Nawet gorąca zupa jest tutaj bezpiecznie zapakowana. Możesz więc podróżować bez obaw...
 • Z ŁYŻKĄ I MISKĄ DO SERWOWANIA: Składana łyżka ze stali nierdzewnej jest doskonale przechowywana w zapięciu. Pokrywa działa równie dobrze jak...
7. Najlepszy sprzedawca
Pojemnik termiczny z uchwytem, ​​pojemnik do podgrzewania 1000ml ze stali nierdzewnej...*
 • 【Premium Food Grade Material】: Termos do zupy wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej 304 o jakości spożywczej. Wysokiej jakości materiał...
 • 【Szczelny i łatwy do otwarcia】: izolowany termos jest wyposażony w silikonowy pierścień uszczelniający, który był bezpieczny dla żywności ...
 • 【Bardzo szeroki kaliber】: pojemność 1000 ml, odpowiedni rozmiar dla dzieci i idealny dla dorosłych z kontrolą porcji. ...
8. Najlepszy sprzedawca
Pojemnik termiczny na żywność Miska termiczna 680ml z pokrywką...*
 • 【Podwójna izolacja】 - Ta miska do podgrzewania żywności o pojemności 680 ml ma podwójną izolację próżniową, izolowaną miskę zewnętrzną ...
 • 【Podwójna szczelność】 - Zakrętka z wewnętrzną uszczelką miski, klamry 2 na zewnętrznej izolowanej misce zapewniają ...
 • 【Gwarancja bezpieczeństwa】 - Wszystkie części tej izolowanej miski wykonane są z materiałów bezpiecznych dla żywności: stali nierdzewnej 304, żaroodpornej ...
- 9,95 €9. Najlepszy sprzedawca
THERMOS pojemnik termiczny duży Lunchpot Stainless King, stal szlachetna...*
 • Ciesz się jak świeżo przygotowane: czy to przygotowywane szybko, czy kreacja z dbałością o szczegóły - dni niezdrowych dań gotowych są policzone....
 • Może być używany wszędzie: po co marnować żywność, skoro może to być takie proste? Z praktyczną zakrętką i zintegrowaną składaną łyżką ze stali nierdzewnej...
 • 100% szczelność: brak przecieków, brak kapania — zachowuje to, co obiecuje. Całkiem praktyczne: bardzo duży otwór ułatwia napełnianie...
10. Najlepszy sprzedawca
Pojemnik termiczny na żywność duży 800ml, AmazeFan ze stali nierdzewnej...
Opinie 367
Pojemnik termiczny na żywność duży 800ml, AmazeFan stal nierdzewna...*
 • Bezpieczny materiał: stal nierdzewna wewnątrz i na zewnątrz jest mocna i trwała. Szczególnie wewnętrzny żaroodporny pojemnik na żywność jest...
 • Technologia izolacji próżniowej: dwuwarstwowe puszki na żywność AmazeFan ze stali nierdzewnej wykorzystują technologię izolacji próżniowej i bezszwowe ...
 • Wygodna konstrukcja: możesz łatwo włożyć jedzenie do tego słoika na żywność i wyczyścić go po użyciu. Konstrukcja z podwójnym...
- 7,00 €oferta

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?

Słowo kodowe gry bukmacherskiej na mistrzostwa świata: EsSen


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 1.06.2023/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Dodaj komentarz

recenzja użytkownika
 • Obsługa
  Wysyłanie
 • przetwarzanie
  Wysyłanie
 • oczekiwanie produktu
  Wysyłanie
 • stosunek ceny do wydajności
  Wysyłanie
 • Godny polecenia
  Wysyłanie

🕹️🎮 Kup konsolę Sony PlayStation®5 🕹️🎮
🔥Konsola PS5™🔥
patrzeć na*