Test: Echo Studio | Inteligentniejsza, wysoka wierność | Dźwięk 3D + Alexa


Studio Echo

Amazon dostarcza z Studio Echo kolejna generacja odtwarzaczy sterowanych głosem. Plik Echo Studio - inteligentniejsza, wysoka wierność - zapewnia dzięki specjalnemu dźwiękowi 3D i 5 zintegrowanych głośników dla jednego potężny dźwięk z dobrze zmiksowanym basem. Aby to zrobić, Echo Studio automatycznie rejestruje akustykę pomieszczenia i stale dostosowuje odtwarzanie, aby zawsze dostarczać możliwie najlepszy dźwięk.

Przetestowałem Echo Studio - inteligentniejszą, wysoką wierność, porównuję je z innymi modelami Amazon Echo, a teraz opiszę moje doświadczenia.

Czy za 199,99 EUR Echo Studio jest naprawdę lepsze i bardziej przydatne niż inne modele?

Porównanie Echo Amazon

Echo Studio — inteligentny głośnik High Fidelity z dźwiękiem 3D...Echo Sub - potężny subwoofer do Echo - wymaga...Echo (4. generacja) | Z wyjątkowym dźwiękiem, inteligentne centrum domowe...Echo Dot (4. Generacja) | Inteligentny głośnik z zegarem i Alexą ...Fire TV Cube│ Bez użycia rąk z Alexą, ...Echo Show 8 (Gen 1, 2019) – Inteligentny wyświetlacz z Alexą – Przez...Echo Auto - Wprowadź Alexę do swojego samochoduAmazon Smart Plug (gniazdo WiFi), współpracuje z Alexą, ...Echo Flex - Kontroluj inteligentne urządzenia domowe za pomocą AlexaZegar ścienny Echo - miej oko na timery - ...
199,99 €129,99 €79,99 €69,99 €119,99 €89,99 €Sprawdź cenę24,99 €Sprawdź cenęSprawdź cenę
Echo Studio - Smart High Fidelity Speaker ... *Echo Sub - mocny subwoofer dla Echo ... *Echo (4. generacja) | Z wyjątkowym dźwiękiem ... *Echo Dot (4. Generacja) | Inteligentny głośnik ... *Fire TV Cube│ Zestaw głośnomówiący z Alexą, ... *Echo Show 8 (1. generacji, 2019) - Inteligentny wyświetlacz z ... *Echo Auto - Zabierz Alexę do swojego samochodu *Amazon Smart Plug (gniazdo WLAN), działa ... *Echo Flex - Sterowanie inteligentnymi urządzeniami domowymi za pomocą ... *Zegar ścienny Echo - trzymaj timery w ... *
◼️ Wciągający dźwięk - 5 głośników zapewniających mocny bas, ...◼️ Echo Sub to subwoofer typu downfire o mocy 100 W ...◼️ Znakomity dźwięk - Echo oferuje bogate, szczegółowe ...◼️ Przedstawiamy: Echo Dot z zegarem - nasz najpopularniejszy ...◼️ Fire TV Cube to najszybszy i najpotężniejszy ...◼️ Alexa pokazuje więcej - z 8-calowym wyświetlaczem HD ...◼️ Wprowadź Alexę do swojego samochodu - Echo Auto łączy się z ...◼️ Amazon Smart Plug współpracuje z Alexą - steruj dowolnym ...◼️ nie dotyczy◼️ Zegar ścienny Echo pomoże Ci w zarządzaniu czasem i punktualności
◼️ Zawsze gotowy - Alexa może odtwarzać muzykę, wiadomości ...◼️ Podłącz Echo Sub do Echo lub Echo Plus (osobno ...◼️ Sterowanie głosowe dla rozrywki - przesyłaj strumieniowo utwory ...◼️ Idealny do stolika nocnego - wyświetlacz LED pokazuje ...◼️ Poproś Alexę o włączenie telewizora, kompatybilnego ...◼️ Pozostań w kontakcie dzięki rozmowom wideo i wiadomościom - ...◼️ Zaprojektowany na drogę - Echo Auto ma osiem ...◼️ Programowanie lamp, ekspresów do kawy i innych urządzeń ...◼️ nie dotyczy◼️ Czytelny analogowy zegar ścienny pokazuje aktualny czas.
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
studio echa studio echastudio echa studio echastudio echa studio echastudio echa studio echastudio echa studio echastudio echa studio echastudio echa studio echastudio echa studio echastudio echa studio echastudio echa studio echa
99,99 €109,99 €
199,99 €129,99 €79,99 €69,99 €119,99 €89,99 €Sprawdź cenę24,99 €Sprawdź cenęSprawdź cenę
do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤
Ostatnia aktualizacja 24 maja 2022 8:06. Linki bezpośrednio do Amazon.de | Źródło / zdjęcie: Amazon API

Pierwsze wrażenie | Instalacja - Echo Studio

Studio Ecko

Pierwsze wrażenie jest naprawdę pozytywne, trzymasz Echo Studio w dłoni i od razu zauważasz, że jest dość wytrzymały przy wadze 3,5 kg. To ogólnie lubi pięć wbudowanych głośników w tym subwoofer. Urządzenie jest pokryte delikatną tkaniną i tworzy bardzo udany, dekoracyjny, ale neutralny obraz. Oprócz Echo Studio dostarczany jest tylko kabel zasilający i instrukcja obsługi.

Studio Echo
Test: Echo Studio | Inteligentniejsza, wysoka wierność | Dźwięk 3D + Alexa 49

Echo Studio firmy Amazon ma wejście optyczne i gniazdo słuchawkowe 3,5 mm. Naprawdę mi się to podobało Atmosfera Dolby ciekawy; podekscytowany. Jednak najpierw należy uruchomić urządzenie.

Zgodnie z instrukcją Echo Studio powinno być w pobliżu 15cm od ściany być umieszczone zdalnie, aby jakość dźwięku wydawała się optymalna. Następnie, jeśli nie jest jeszcze dostępna, najnowsza wersja „Amazon Alexa” pobrane. Zaraz po podłączeniu do zasilania urządzenie przywita Cię i poprosi o wpisanie klucza WLAN. Te kroki zadziałały dla mnie bez trudności i zostały zrobione szybko.

Na koniec Echo Studio może użyć rozszerzenia Aplikacja jeszcze do skonfigurowania. Dostępnych jest kilka opcji ustawień, ale niekoniecznie ich polecam.

Który Różnice w stosunku do modeli Echo?

Studio Echo

,de Echo Studio - inteligentniejsza, wysoka wierność to najnowszy i największy wariant obecnie dostępnych modeli Echo.

W przeciwieństwie do innych modeli, urządzenie posiada 5 zintegrowanych głośników, które stanowią jeden optymalny dźwięk dostarczyć. Ponadto technologia dźwięku jest ukierunkowana na 3D Dolby Surround, aby zapewnić najwyższą rozrywkę domową Doświadczenie 3D do uzyskania.

Inną cechą jest to, że Studio automatycznie dostosowuje się do pomieszczenia za pomocą fal dźwiękowych i odpowiednio zmienia wysokie i niskie wartości.

Uważam, że szczególnie warto wspomnieć, że Echo Studio ma zintegrowane wejście optyczne można podłączyć do telewizora. Szczególnie jeśli chodzi o filmy, głośniki są absolutną konkurencją dla soundbara czy podobnych urządzeń wyjściowych.

Wiele urządzeń może korzystać z Echo Studio kontrolowane przez język stają się. Ponadto sam Amazon oferuje na sprzedaż różne gadżety, na przykład gniazdka, za pomocą których można włączać i wyłączać lampy, ekspresy do kawy itp.

Echo Studio - inteligentniejsza, wysoka wierność - ma tę funkcję domofonza pomocą których można sterować lub nawet wywoływać inne urządzenia Echo w domu.

Jaka jest jakość dźwięku?

Studio Echo

Mam już starsze modele Amazon Echo, ale nigdy nie byłem w pełni usatysfakcjonowany, ponieważ albo sterowanie głosem nie działało optymalnie, albo bas był za mocno na pierwszym planie. Teraz nie mogłem się doczekać Echo Studio.

Najpierw przetestowałem sterowanie głosowe, które od razu działało całkiem niezawodnie. Na moje pytanie odpowiedziano również cicho.

Tak szybko, jak i tak problemy z połączeniami, z powodu słabego połączenia WLAN lub pytania, które jest mniej wyraźne, pojawiają się trudności, spowodowane przez miganie diody na czerwono sygnalizowane wizualnie. Alexa stwierdza również, że obecnie ma trudności z graniem.

Pierwszym testem było odtwarzanie piosenek w celu sprawdzenia jakości dźwięku. Byłem pod wielkim wrażeniem, który z nich Ciśnienie i moc dźwięku jest grany. Bas bardzo dobrze uzupełnia brzmienie. Byłem bardzo entuzjastycznie nastawiony do jakości. Regulacja głośności jest również dobrze wykonana i tworzy znaczną głośność.

Sterowanie urządzeniami zewnętrznymi, w moim przykładzie dwiema lampami, działa również od razu po przypisaniu akustycznym. Wszystko, co musisz zrobić, to przypisać nazwę gniazdom z Amazon, a następnie możesz ich użyć do sterowania nimi. W moim przypadku na przykład: „Alexa, Lampe w".

Oczywiście Amazon zajmuje się dodatkowymi interesami z drugimi urządzeniami, czy naprawdę tego potrzebujesz, jest kwestią otwartą, ale zawsze jest fajna.

Echo Studio można oczywiście również sterować za pomocą dostępnych przycisków, regulować głośność, jest też "Przycisk wyciszenia dostępne, dzięki czemu Echo Studio nie słyszy już mowy i nie wykonuje poleceń.

Youtube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Który Zalety i wady?

korzyści

 • Uniwersalna aplikacja
 • Najwyższa jakość dźwięku
 • Łatwy rozruch

 Wady

 • Zwiększony segment cenowy
 • Ochrona danych jest wątpliwa
 • W celu pełnego wykorzystania należy dokonać dodatkowych zakupów (płatna subskrypcja muzyki, gniazda itp.)
 • Dokładna, mocna wymowa niezbędna do wykonywania poleceń
 • stresujące połączenie WLAN

Warto wspomnieć i wskazówki do Echo Studio

 Amazon obiecuje jedno ze swoim Echo Studio bezwzględna ochrona danych. W tym celu Amazon oferuje usługę śledzenia tego, co nagrało Echo Studio. Dodatkowo tzw. Przycisk „Wycisz” powinien uniemożliwić nagrywanie głosu.

Ale jestem w obecnym wieku niemniej jednak sceptyczny i wątpię, czy Amazon przestrzega 100% ochrony danych.

Od czasu do czasu Echo Studio uruchamia się i wydaje głos bez proszenia o podjęcie jakichkolwiek działań. Nie bój się tego.

Każdy powinien sam zdecydować, w jakim kontekście chce korzystać z Echo Studio od Amazona. Sam Amazon chciałby sprzedawać akcesoria i abonamenty oprócz urządzenia i oferuje ogromną liczbę opcji. Mogę tylko polecić, abyś naprawdę ograniczył się do tego, co ważne.

Aby w pełni wykorzystać „Alexa”, stabilny i hojne łącze internetowe być dostępnym. Jeśli lubisz streamować, szybko zauważysz, że w przeciwnym razie połączenie regularnie się załamuje.

Zalecana literatura: Przeczytaj o portfolio Amazon tutaj

Konkluzja: Studio Echo

Amazon zawsze stara się wprowadzać na rynek nowe, wysokiej jakości, sterowane głosem urządzenia wyjściowe. Oferują również dużą liczbę akcesoriów, które czasami są nawet niezbędne do użytkowania (np. Abonament muzyczny).

Niemniej jednak Echo Studio zapewnia naprawdę bardzo dobry dźwięk i można nim sterować wieloma urządzeniami elektrycznymi poprzez odpowiednie gniazda. Cena 199,99 € jest uzasadniona dla technologii, ale nadal można ją znaleźć w segmencie wysokich cen.

Jeśli szukasz alternatywy dla urządzeń przewodowych, takich jak soundbary i systemy surround, Echo Studio smarter high fidelity to właściwy wybór!

Znajdź w 10 najlepszych i najlepiej sprzedających się produktach Echo Produkty 2022 na uczciwych testach

Topseller% oszczędności % Nowe wydania
1. Najlepszy sprzedawca
Echo Dot (4. generacja) | Inteligentny głośnik z zegarem i Alexa...*
 • Przedstawiamy Echo Dot with Clock, nasz najpopularniejszy inteligentny głośnik z Alexą. Liniowa, kompaktowa konstrukcja zapewnia bogate...
 • Idealny do Twojej szafki nocnej - Wyświetlacz LED pokazuje godzinę, budzik i minutnik. Z szybkim dotknięciem na górze...
 • Zawsze gotowa – Alexa potrafi opowiadać dowcipy, odtwarzać muzykę, odpowiadać na pytania, czytać wiadomości i prognozę pogody, ustawiać alarmy...
- 15,00 €2. Najlepszy sprzedawca
Echo Flex - Steruj inteligentnymi urządzeniami domowymi za pomocą Alexa *
 • Spraw, aby każdy pokój był trochę bardziej inteligentny - To urządzenie Echo z wtyczką umożliwia korzystanie z Alexy w większej liczbie pomieszczeń w domu.
 • Alexa chętnie Ci pomoże - Uporządkuj swoje codzienne życie i uzyskaj informacje. Zapytaj o prognozę pogody i...
 • Sterowanie głosowe w inteligentnym domu — włączaj światła, reguluj termostaty, kontroluj zamki w drzwiach i wiele więcej za pomocą...
- 20,00 €3. Najlepszy sprzedawca
Echo Show 8 (Gen 1, 2019) - Inteligentny wyświetlacz z Alexą - Przez...*
 • Alexa pokazuje Ci więcej — dzięki 8-calowemu wyświetlaczowi HD i dźwiękowi stereo Alexa może pomóc Ci zorganizować codzienne życie.
 • Pozostań w kontakcie z połączeniami wideo i wiadomościami — dzwoń do znajomych i rodziny, którzy mają aplikację Alexa lub...
 • Baw się — poproś Alexę o odtwarzanie programów telewizyjnych, filmów lub wiadomości albo słuchanie stacji radiowych, podcastów i...
4. Najlepszy sprzedawca
Inteligentny głośnik Echo Dot (3. generacji) z Alexą, ... *
 • Nasz najpopularniejszy inteligentny głośnik - teraz z nowym designem tkaniny i ulepszonym głośnikiem dla pełniejszego i mocniejszego dźwięku.
 • Odtwarzanie muzyki za pomocą sterowania głosowego — przesyłaj strumieniowo utwory z Amazon Music, Spotify, TuneIn i innych. Również możesz...
 • Większy, lepszy dźwięk — podłącz do drugiej kropki Echo Dot (3. generacji), aby uzyskać pełny dźwięk stereo. Wypełnij swój dom...
5. Najlepszy sprzedawca
Echo (4. generacja) | Z wyjątkowym dźwiękiem, inteligentne centrum domowe...
Opinie 38.442
Echo (4. generacja) | Z wyjątkowym dźwiękiem, inteligentne centrum domowe...*
 • Znakomity dźwięk — Echo oferuje bogaty, szczegółowy dźwięk, który automatycznie dostosowuje się do każdego pomieszczenia. Ciesz się czystymi tonami...
 • Sterowanie głosowe dla rozrywki — przesyłaj strumieniowo utwory z Amazon Music, Apple Music, Spotify, Deezer i innych. Posłuchaj też...
 • Obsługuje bezstratne formaty audio HD z wybranych usług strumieniowego przesyłania muzyki, takich jak Amazon Music HD.
6. Najlepszy sprzedawca
Echo Dot (4. generacja) | Inteligentny głośnik z Alexą | ... *
 • Przedstawiamy Echo Dot — nasz najpopularniejszy inteligentny głośnik z Alexą. Liniowa, kompaktowa konstrukcja zapewnia bogaty dźwięk, dzięki...
 • Sterowanie głosowe dla rozrywki — przesyłaj strumieniowo utwory z Amazon Music, Apple Music, Spotify, Deezer i wielu innych. Posłuchać muzyki,...
 • Obsługuje bezstratne formaty audio HD z wybranych usług strumieniowego przesyłania muzyki, takich jak Amazon Music HD.
7. Najlepszy sprzedawca
Echo Show 5 (Gen 1, 2019) - Inteligentny wyświetlacz z Alexą - Przez...*
 • Kompaktowy inteligentny wyświetlacz z dużym ekranem 5,5 i Alexą
 • Wykonuj połączenia głosowe lub wideo ze znajomymi i rodziną, którzy mają zgodne urządzenie Echo lub aplikację Alexa.
 • Zarządzaj kalendarzami i listami zadań, słuchaj informacji o pogodzie i ruchu drogowym oraz gotuj przepisy.
8. Najlepszy sprzedawca
Stojak Echo Show 8 - Metalowy Regulowany stojak na Echo...*
 • Idealnie pasuje do Echo Show 8: Ten metalowy stojak jest unikalny dla Twojego Echo Show 8 (urządzenie nie jest dołączone), aby wyświetlić...
 • Łatwe przechylanie i obracanie: ten stojak Echo Show 8 może obracać się o 360 stopni. Po prostu przechyl Echo Show 8 do przodu lub...
 • ŁATWE W INSTALACJI I ZDEJMOWANIU: Szybkie i bezpieczne mocowanie magnetyczne. Całkowicie aluminiowa konstrukcja, z antypoślizgowymi podkładkami na dole, aby...
9. Najlepszy sprzedawca
Wykonane dla gniazda baterii Amazon dla Echo Dot (4....*
 • Zmień Echo Dot w urządzenie do noszenia z gniazdem baterii Mission.
 • Elegancki design współgra z Echo Dot; nie ma to wpływu na jakość dźwięku.
 • Certyfikowane akcesorium Made for Amazon zaprojektowane specjalnie do użytku z Echo Dot (4. generacji). Echo Dot (4 gen.) oddzielne...
10. Najlepszy sprzedawca
Echo (4. generacja) | Z wyjątkowym dźwiękiem, inteligentne centrum domowe...*
 • Echo oferuje bogaty, szczegółowy dźwięk, który automatycznie dostosowuje się do każdego pomieszczenia. Ciesz się czystymi tonami wysokimi, dynamicznymi średnimi i głębokimi...
 • Sterowanie głosowe dla rozrywki — przesyłaj strumieniowo utwory z Amazon Music, Apple Music, Spotify, Deezer i innych. Posłuchaj też...
 • Zawsze gotowa - Alexa może odtwarzać muzykę, odpowiadać na pytania, czytać wiadomości i prognozę pogody, ustawiać alarmy, kompatybilne inteligentne...
- 15,00 €oferta
- 16,00 €oferta
Nowość!
Ldelw Przenośny Głośnik Bluetooth z...
Przenośny głośnik Bluetooth Ldelw z...*
8*8*6,4 cm kompaktowy i łatwy do przenoszenia.; Sferyczne wgłębienie dźwięku stereo 360° dźwięk przestrzenny stereo.
314,35 €
Nowość!
Ldelw głośnik przenośny bezprzewodowy głośnik bluetooth w...
Głośnik Ldelw przenośny bezprzewodowy głośnik bluetooth w...*
Powrót TF Playback Light Odtwarzanie przez Bluetooth.
177,91 €

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 24.05.2022/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Schreibe einen Kommentar