Test: Żelazko z generatorem pary Tefal GV8960 Pro Express Total

Żelazko z generatorem pary Tefal GV8960 Pro Express Total

Dzięki stacji do prasowania parowego Tefal GV8960 Pro Express Total zaprojektowano żelazko, które powinno zawierać idealne połączenie temperatury i pary dla każdego rodzaju tkaniny. Szybkie nagrzewanie i wbudowany odkamieniacz powinny zapewnić najlepszy efekt prasowania i chronić odzież.

Ale czy stacja do prasowania za 305,19 € dotrzymuje obietnic?
Zrobiłem test i teraz możesz przeczytać moje doświadczenia.

Porównanie stanowiska do prasowania parowego

Żelazko z generatorem pary Tefal GV8960 Pro Express Total, 2.200 W, ...Żelazko z generatorem pary Tefal GV8977 Pro Express | 2.400 W | ...Stacja żelazka parowego Tefal Pro Express Ultimate GV9580 | 2600 watów...TEFAL SV8055 EXPRESS ANTI-CALC Mocny | 6,5 bara...Stacja żelazka parowego Tefal Express Protect SV9202 | 7,5 bara |...Laurastar Lift Plus Ultimate Black, stacja prasująca 3 w 1, która...Stacja żelazka parowego Philips GC9642/60 PerfectCare Elite Silence,...Generator pary Philips GC9682/80 Perfect Care Elite Plus...Stacja żelazka parowego H.Koenig V6 / stała wydajność pary:...Stacja żelazka parowego Philips GC7929/20 PerfectCare Compact Plus...
Sprawdź cenęSprawdź cenę279,00 €169,90 €186,00 €399,00 €319,99 €499,99 €84,99 €Sprawdź cenę
Żelazko z generatorem pary Tefal GV8960 Pro Express Total, ... *Żelazko z generatorem pary Tefal GV8977 Pro Express | ... *Żelazko z generatorem pary Tefal Pro Express Ultimate ... *TEFAL SV8055 EXPRESS ANTI-CALC Mocny |...*Stacja żelazka parowego Tefal Express Protect SV9202 |...*Laurastar Lift Plus Ultimate Black, 3 w 1 ... *Żelazko z generatorem pary Philips GC9642 / 60 PerfectCare ... *Philips GC9682/80 Perfect Care Elite Plus...*Stacja do prasowania parowego H.Koenig V6 / stała ... *Żelazko z generatorem pary Philips GC7929 / 20 PerfectCare ... *
◼️ Funkcja Eco: do 20% oszczędności energii przy jednym ...◼️ To żelazko jest gotowe do użycia w 2 minuty i ...◼️ Wysokociśnieniowa stacja do prasowania parowego z nowym ...◼️ Wydajna stacja żelazka parowego z unikalnym kolektorem kamienia...◼️ IDEALNE REZULTATY Ciągłe uderzenie pary do 130...◼️ Gotowy do użycia w 3 minuty. Włącza się, gdy nie jest używany ...◼️ Technologia OptimalTEMP: Szybsze prasowanie - Wszystkie tkaniny z ...◼️ OptimalTEMP: Prasuj szybciej, wszystkie tkaniny z ...◼️ Specjalna ceramiczna podeszwa - dla mniejszego nacisku z najlepszymi ...◼️ nie dotyczy
◼️ Szybkie nagrzewanie, gotowe do użycia w dwie minuty◼️ Para pod wysokim ciśnieniem z 7,2 bara i silnym uderzeniem pary ...◼️ Ciągłe wytwarzanie pary 180 g / min dla doskonałego ...◼️ Stacja żelazka parowego z ciśnieniem pompy 6,5 bara i ciągłym...◼️ OSZCZĘDNOŚĆ CZASU Skoncentrowana moc pary do 520 g/min dla...◼️ Wyposażony w profesjonalną podeszwę, która jest szczególnie ...◼️ Ciśnienie pary 7,2 bar, silne uderzenie pary 490 g / min, 145 ...◼️ Szybkie i wygodne prasowanie dzięki inteligentnemu ...◼️ poziome i pionowe wyrzuty pary◼️ nie dotyczy
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
Sprawdź cenęSprawdź cenę279,00 €169,90 €186,00 €399,00 €319,99 €499,99 €84,99 €Sprawdź cenę
Do zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowania
Ostatnia aktualizacja 23 marca 2023 r. 18:11 Linki do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API

Uruchomienie | Żelazko z generatorem pary Tefal GV8960 Pro Express Total

Żelazko z generatorem pary Tefal GV8960 Pro Express Total

Żelazko z generatorem pary Tefal GV8960 Pro Express Total jest dostarczane w stanie kompletnym, nic nie musi być składane. Zawsze bardzo mi się to podoba na początku. Kabel zasilający jest zainstalowany z boku i w samym urządzeniu. Można go łatwo schować ponownie za naciśnięciem przycisku, oszczędzając w ten sposób dobrze znane splątane kable. Po skonfigurowaniu stacja do prasowania dostarcza jeden mocna i stabilna podstawa, Rura parowa zabezpieczona jest tkaniną, która chroni przed oparzeniami przy dotknięciu.

Stację można postawić na stole lub bezpośrednio na desce do prasowania. Ze względu na stabilność polecam ustawienie go na stole, połączenie w postaci kabla zasilającego z żelazkiem jest wystarczająco długie na 165cm.

Z tyłu jest Wyświetlacz zintegrowany, za pomocą którego można ustawić różne tryby. Na przykład można wybrać prasowaną tkaninę (dżins, bawełna, satyna itp.) Lub żądaną temperaturę. Energooszczędne prasowanie jest możliwe dzięki Przycisk ECO również możliwe. Od razu spodobało mi się, że wyświetlacz jest bardzo wyraźny i ogranicza się do podstawowych informacji. Inne modele mają pokrętło do ustawiania żądanej funkcji, co wydaje mi się mniej wygodne.

Żelazko można zatrzasnąć w stacji, aby było przez cały czas stabilne i nie wysuwało się podczas transportu lub przenoszenia.

Uwagi i funkcje | Żelazko z generatorem pary Tefal GV8960 Pro Express Total

Żelazko z generatorem pary Tefal GV8960 Pro Express Total

Stacja do prasowania parowego Tefal GV8960 Pro Express Total, tutaj model Pro Express Total, posiada liczne, moim zdaniem bardzo przydatne funkcje i wszystko ma na celu umożliwienie wygodnego prasowania z optymalnymi efektami.

Tefal ma taki w tym modelu Entkalker wbudowany. Jest to metalowy pręt zintegrowany z żelazkiem. Można go również wyjąć i wyczyścić. Odkamieniacz włącza lampkę kontrolną, gdy tylko wymagane jest czyszczenie.

Duży zbiornik na wodę o pojemności 1,8 litra jest przezroczysty. Ze względu na swój rozmiar może faktycznie umożliwiać prasowanie parą przez wiele godzin. Ale więcej na ten temat w moim pierwszym teście z żelazkiem parowym Tefal.

,de Ciśnienie pary 6 bar zapewnia szybkie, bez zmarszczek wygładzenie różnych tkanin.

Na podeszwie Durilium znajduje się powłoka palladowa, która rozpuszcza się w powietrzu w wyniku spalania katalitycznego, mikrowłókna odrywają się od prania podczas normalnego prasowania.

Z moim tradycyjnym żelazkiem często miałem problem, że spaliłem włókna, mogłem zobaczyć ten proces na tkaninie i pozostawić resztki. To zawsze mi przeszkadzało. Stacja do prasowania parowego Tefal rozwiązała ten problem - świetnie!

Gwarantuje to również długotrwałą poślizg podeszwy.

Żelazko jest bardzo dobre dzięki mocy 2.200 watów gorąco szybko i gotowe do użycia. Oszczędza mi to dużo czasu. Szczególnie w przypadku koszul wystarczy teraz znacznie krótszy proces prasowania, aby usunąć uporczywe zagniecenia.

Żelazko ma automatyczne wyłączanie po 8 minutach, jeśli urządzenie nie było w tym czasie używane. To nie tylko oszczędza energię elektryczną, ale przede wszystkim zapewnia bezpieczeństwo.

Korzystanie z żelazka z generatorem pary Tefal GV8960 Pro Express Total

Żelazko z generatorem pary Tefal GV8960 Pro Express Total

Ale teraz byłem ciekawy mojego pierwszego testu!

Przede wszystkim to mam Zbiornik na wodę o pojemności 1,8 litra napełniony wodą z kranu. Zbiornik na wodę jest przezroczysty i dzięki temu dobrze widoczny. Włączyłem teraz stację do prasowania parowego i sprawdziłem, ile czasu naprawdę zajmuje, zanim tak zwana podeszwa będzie gorąca. Po około 2 minutach plik światełko kontrolne świeci, sygnalizując osiągnięcie żądanej temperatury. Po tym czasie nie mogłem jednak używać pary, była gotowa do użycia dopiero po około 4 minutach.

Miałem dżinsy i koszule gotowe do pierwszego użycia do testów. Na panelu sterowania wybrałem funkcję „Jeans” i żelazko zostało automatycznie doprowadzone do odpowiedniej temperatury. Wymagana para jest również ustawiana automatycznie i emitowana do maksymalnie 6 barów.

Mógłbym założyć dżinsy niezwykle łatwe i prasuj szybko bez zagnieceń.

Teraz przetestowałem ten sam proces z koszulą. W tym celu dokonałem odpowiedniego ustawienia na wyświetlaczu. Zauważyłem stosunkowo szybko, że rozwija się ogromna temperatura. Również tutaj zmarszczki można było szybko usunąć. Dodatkowe uderzenia pary można wyemitować naciskając przycisk lub korzystając z ustawienia automatycznego.

Ostatnim krokiem było sprawdzenie odkamieniacza. Oczywiście po kilku użyciach nic nie widać, ale nadal chciałem zapoznać się z obsługą. Jest bardzo łatwy do usunięcia, zamek z boku pozwala go wyjąć i wyczyścić.

Wynik był naprawdę bardzo dobry. Udało mi się prasować bez zagnieceń w krótkim czasie i nawet drobne skrawki materiału zostały spalone i nie były widoczne na ubraniach, co było dla mnie bardzo ważne.

https://youtu.be/XDGOKFr8Pwk

Który Zalety i wady ?

korzyści | Żelazko z generatorem pary Tefal GV8960 Pro Express Total

 • Duży zbiornik na wodę
 • Szybki rozwój ciepła
 • Wybór programu za naciśnięciem przycisku
 • Automatyczne wyłączanie, gdy nie jest używane
 • Entkalker
 • Tryb Eco do normalnej pracy

Wady

 • Bardzo wysoki segment cenowy
 • Ciężki i nieporęczny

Wskazówka dotycząca czytania: Przewodnik po fotelu do prasowania tutaj!

Wskazówki ode mnie dotyczące stacji do prasowania parowego Tefal GV8960 Pro Express Total

Żelazko z generatorem pary Tefal GV8960 Pro Express Total

Przed pierwszym użyciem polecam zapoznanie się z różnymi funkcjami urządzenia automatyczne temperatury dla różnych tkanin. Ze względu na wysoką moc i wytwarzanie ciepła należy regulować temperaturę, aby np. Nie zniszczyć cienkiej bluzki.

Zwykle zawsze włączałem funkcję eco, ponieważ jest to w zupełności wystarczające do normalnego prasowania. W przypadku koszul konieczna jest wtedy podwyższona temperatura.

Stacja do prasowania parowego Tefal jest dość ciężki i nieporęcznydlatego do parkowania należy szukać równej powierzchni. Mam też stację na desce do prasowania

umieszczona bezpośrednio, ale tam deska wydaje się nieco niestabilna ze względu na inny rozkład ciężaru.

Porównanie z innymi modelami wykazało, że to urządzenie ma rozszerzenie Stosunek ceny do wydajności jest w sam raz i można osiągnąć absolutnie bezbłędne wyniki.

Konkluzja: Żelazko z generatorem pary Tefal GV8960 Pro Express Total

Tefal oferuje naprawdę dobry Dampfbügelstation z innym, przyjazny użytkownikowi Funkcje. Panel sterowania jest prosty i zredukowany do minimum dla przejrzystości. Zrozumiałość jest bardzo dobra i zrozumiała. W moim teście udało mi się osiągnąć bardzo dobre wyniki prasowania, a jakość stacji jest również dobrze przetworzona.

Cena 305,19 € jest ustawiona bardzo wysoko, moim zdaniem można ją nieco obniżyć. Niemniej jednak żelazko jest dla mnie atutem, prasowanie jest łatwiejsze i dużo szybsze dzięki wyższym temperaturom.

Znajdź w Top🔟 najlepiej sprzedające się produkty stacji żelazka parowego 2022 w uczciwych testach

Świetnie🔟🔥Oferty🔥 🆕Online
1. Najlepszy sprzedawca
Tefal SV8054 Express przeciwkamieniowa stacja do prasowania parowego | 2800 W | ... *
 • Mocna stacja do prasowania parowego z wyjmowanym zbiornikiem zapobiegającym osadzaniu się kamienia zapewnia długotrwałą wydajność
 • Ciśnienie pompy 6,5 bara, 120 g/min. Ciągły strumień pary zapewnia bardzo wydajne prasowanie i silne uderzenie pary 420 g/min. nawet z najbardziej upartymi...
 • Optymalna kombinacja pary i temperatury bez dodatkowych ustawień, zapewniająca bezpieczne prasowanie wszystkich rodzajów tkanin, które można prasować, nawet...
- 50,00 €2. Najlepszy sprzedawca
Stacja do prasowania parowego Philips GC9642/60 PerfectCare Elite Silence,...*
 • Technologia OptimalTEMP: Szybsze prasowanie – wszystkie tkaniny przy jednym ustawieniu temperatury
 • Ciśnienie pary 7 bar, silne uderzenie pary 2 g/min, 490 g/min. stała wydajność pary dla najlepszych rezultatów prasowania
 • Ultralekka rękojeść 800 gr sprawia, że ​​prasowanie jest łatwiejsze i przyjemniejsze
- 50,00 €3. Najlepszy sprzedawca
Stacja żelazka parowego Tefal GV7832 Pro Express |7,5 bara| 1,6L...*
 • Kolektor zapobiegający osadzaniu się kamienia: Zbiera do 2 razy więcej kamienia i najmniejszych cząsteczek oraz utrzymuje kamień w kolektorze, nawet gdy stacja jest przemieszczana
 • Doskonała wydajność pary: para pod ciśnieniem 7,5 bara; stała ilość pary 120 g/min; Dodatkowe uderzenie pary do 500 g/min. do grubych tkanin i...
 • Wyjmowany, przezroczysty zbiornik na wodę XXL: o praktycznej pojemności 1,6 litra
4. Najlepszy sprzedawca
Tefal SV6115 Express Essential Stacja żelazka parowego | 5,2 bara |...*
 • Ciśnienie pompy 5,2 bara, ciągła wydajność pary 120 g/min i silne uderzenie pary 280 g/min zapewniają...
 • Duży zbiornik na wodę o pojemności 1,4 l umożliwia elastyczne uzupełnianie podczas prasowania oraz możliwość prasowania zarówno w poziomie, jak iw pionie...
 • Technologia Calc Clear zapewnia niezmiennie wysoką wydajność i wydajną konserwację
- 14,14 €5. Najlepszy sprzedawca
Philips AGD GC7844/20 Perfect Care Compact...*
 • Technologia OptimalTemp bez ustawiania temperatury na wszystkich tkaninach.
 • Wydajność: Wydajność pary do 120 g / min, uderzenie pary do 400 g i ciśnienie do 6,5 bara.
 • Podeszwa SteamGlide: wytrzymała i nieprzywierająca powłoka zapewnia doskonały poślizg
6. Najlepszy sprzedawca
Stacja żelazka parowego Tefal Pro Express Ultimate GV9567 | 7,7 bara |...
Opinie 427
Stacja żelazka parowego Tefal Pro Express Ultimate GV9567 | 7,7 bara |...*
 • Wysokociśnieniowa stacja prasowania parowego z nową technologią kotłów wysokociśnieniowych dla profesjonalnej wydajności
 • Oszczędność czasu dzięki sile pary pod wysokim ciśnieniem z intensywnym wyrzutem pary do 500 g/min. na uparte zmarszczki i grube tkaniny
 • Ciągłe dostarczanie pary 155 g/min. dla wydajnej pracy z prasowaniem z bezkompromisowymi rezultatami
7. Najlepszy sprzedawca
Stacja żelazka parowego Tefal GV9820 Pro Express Vision | Mądry...*
 • Smart LED Vision: Unikalne światło LED na czubku żelazka zapewniające optymalną widoczność nawet najmniejszych zagnieceń ...
 • Najmocniejsza stacja żelazka parowego* o ciśnieniu pary do 9,0 barów i uderzeniu pary 750 g/min zapewnia najwyższą wydajność pary* firmy Tefal
 • Najszybszy i najłatwiejszy poślizg: stopa Durilium AirGlide Autoclean oferuje najlepsze właściwości ślizgowe Tefal i pozostaje...
- 80,99 €8. Najlepszy sprzedawca
Stacja żelazka parowego Philips PerfectCare Elite Plus - 2700 W,...*
 • Doskonałe wrażenia z prasowania: technologia Silent Steam minimalizuje hałas pary i redukuje wibracje, dzięki czemu możesz słuchać muzyki bez zakłóceń, ...
 • Automatyczne uderzenie pary dla łatwego prasowania: nasz czujnik DynamiQ wykrywa, kiedy żelazko jest przesuwane na ubraniach i daje ...
 • Pionowa para do wieszania ubrań: Dzięki pionowej funkcji pary możesz odświeżyć ubrania bezpośrednio na wieszaku i ...
9. Najlepszy sprzedawca
Stacja żelazka parowego Philips PerfectCare Performer - 2600 W,...*
 • Łatwo usuwaj uparte zmarszczki: Stała wydajność pary 120 g/min wykonuje za Ciebie ciężką pracę - z ...
 • Gwarantowany brak śladów przypalenia: dzięki technologii OptimalTEMP żelazko parowe nie pozostawia śladów przypalenia na tkaninach, które można prasować, nawet ...
 • Żadne ustawienia nie są konieczne: Prasuj wszystko, od dżinsów po jedwabne koszule bez zmiany temperatury - bez wstępnego sortowania ...
10. Najlepszy sprzedawca
Tefal GV9720 Pro Express Ultimate Steam Iron Station | 8 barów...
Opinie 54
Tefal GV9720 Pro Express Ultimate Steam Iron Station | 8 barów...*
 • Para o bardzo dużej mocy: ciśnienie pary 8 barów, 170 g/min. Ciągłe dostarczanie pary dla wysoce wydajnej wydajności i wyjątkowo mocnego 590...
 • Przyjazny dla użytkownika: wybierz między ustawieniami Delikatny, Normalny lub Max - po prostu za dotknięciem przycisku, dla ...
 • Długotrwała wydajność pary: nasz wyjątkowy wyjmowany kolektor kamienia pozwala uniknąć osadzania się kamienia i wyłapuje do 10 razy więcej ...
- 50,00 €oferta
Stacja żelazka parowego Philips GC9642/60 PerfectCare Elite Silence,...
Stacja do prasowania parowego Philips GC9642/60 PerfectCare Elite Silence,...*
Technologia OptimalTEMP: szybsze prasowanie - wszystkie tkaniny z jednym ustawieniem temperatury; Ultralekka rękojeść z 800 gr sprawia, że ​​prasowanie jest łatwiejsze i przyjemniejsze
369,99 € - 50,00 € 319,99 €
- 50,00 €oferta
Stacja żelazka parowego Tefal GV7832 Pro Express |7,5 bara| 1,6 l...
Stacja żelazka parowego Tefal GV7832 Pro Express |7,5 bara| 1,6L...*
Wyjmowany, przezroczysty zbiornik na wodę XXL: o praktycznej pojemności 1,6 litra
299,99 € - 50,00 € 249,99 €
- 14,14 €oferta
Philips AGD GC7844/20 Perfect Care Kompaktowy...
Philips AGD GC7844/20 Perfect Care Compact...*
Technologia OptimalTemp bez ustawiania temperatury na wszystkich tkaninach.; Wydajność: Wydajność pary do 120 g/min, uderzenie pary do 400 g i ciśnienie do 6,5 bara.
169,99 € - 14,14 € 155,85 €
Nowość!
Narzędzie do czyszczenia Składana rama wieszaka, z pokrywą...
Narzędzie do czyszczenia Składana rama wieszaka, z pokrywą...*
Rozmiar: 120 x 34 x 79-85 cm // Materiał: metal;
185,99 €
- 68,34 €Nowość!
Polti PLEU0247 LA VAPORELLA XT90C żelazko z generatorem...
Stacja żelazka parowego Polti PLEU0247 LA VAPORELLA XT90C z...*
Produkt 2: Kompatybilny z : - Seria Vaporella Silence - Seria Vaporella Forever 6xx
343,90 € - 68,34 € 275,56 €
Nowość!
Nowość!
- 38,73 €Nowość!

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 23.03.2023/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Dodaj komentarz

recenzja użytkownika
 • Obsługa
  Wysyłanie
 • przetwarzanie
  Wysyłanie
 • oczekiwanie produktu
  Wysyłanie
 • stosunek ceny do wydajności
  Wysyłanie
 • Godny polecenia
  Wysyłanie

[ajax_load_more loading_style="nieskończone znikanie bloków" container_type="table" post_type="post" post_format="standard" category="porady,testy" category__not_in="952" button_label="załaduj więcej..." button_loading_label="będzie załadowany"]
🕹️🎮 Kup konsolę Sony PlayStation®5 🕹️🎮
🔥Konsola PS5™🔥
patrzeć na*