Przewodnik: Pająki odjeżdżają

Zdjęcie autora

Patrick

Przewodnik: Pająki odjeżdżają

Przewodnik: Pająki odjeżdżają

Urd, Werdandi i Skuld. Nie dotyczy? Czy wiesz, kto to jest? Prawidłowy. Są to trzej tkacze losu, zwani także Nornami. W mitologii nordyckiej wpływają na twój los, tkając go. Z tego powodu kojarzone są również z naszymi pająkami domowymi. Jeśli nie chcesz, aby los rozgrywał się w Twoim salonie, ten jest dla Ciebie Doradca.

Sprawdzamy: co pomaga przeciwko ośmionożnym mistrzom kreatywności?
W tym Doradca Przyjrzyjmy się różnym opcjom, co można osiągnąć naturalnymi środkami, co się dzieje, gdy odkurzasz odkurzaczem i czy istnieje klub chemiczny.
- Doradca: odpędź pająki

Przewodnik: odpędzaj pająki - produkty - w porównaniu

Spray na pluskwy DFNT 500ml | Środki na pluskwy | ideały...YACHTICON Anti Spider Spray, rozmiar: 500mlEnvira w sprayu pająk - odstraszacz pająków na zewnątrz i wewnątrz - 4 x...Środek przeciwpajączkowy YACHTICON, pojemność: 5 litryCleanPrince Anti Spider Spray 2,5 litra | Zabójca pająków...GARDIGO® zatyczka ultradźwiękowa odstraszająca pająki - zestaw 2...Substral Celaflor spray przeciw szkodnikom z efektem barierowym, spray w pompce...
Sprawdź cenęSprawdź cenę18,78 €139,95 €97,00 €31,90 €16,99 €11,99 €Sprawdź cenęSprawdź cenę
DFNT spray na pluskwy 500ml | Środek zaradczy na ... *YACHTICON Anti Spider Spray, rozmiar: 500ml *Envira Spider Spray - odstraszacz pająków na zewnątrz...*Środek przeciwpajączkowy YACHTICON, pojemność 5 litry*CleanPrince Anti Spider Spray 2,5 litra | Być szalonym...*GARDIGO® Zatyczka ultradźwiękowa odstraszająca pająki - Zestaw 2 sztuk...*Substral Celaflor w sprayu na szkodniki z ... *
◼️ nie dotyczy◼️ ✔️ 3 MIESIĄCE DŁUGOTRWAŁA OCHRONA - DFNT Spray przeciw owadom ...◼️ Yachticon Anti Spider Spray szybko i...◼️ WYSOKA SKUTECZNOŚĆ: Gotowy do rozpylania spray Envira Spider był ...◼️ Yachticon Anti Spider Spray szybko i...◼️ Dostarczana ilość: 2,5 litra (2 litry w kanistrze i 500 ml w ...🕷️...◼️ Rozpylacz z pompką do ukierunkowanego zwalczania szkodników, takich jak ...◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy
◼️ nie dotyczy◼️ ✔️ BEZ ZAPACHU I POZOSTAŁOŚCI - Ponieważ DFNT ...◼️ Naturalne zapachy zapobiegają przesiedlaniu się ...◼️ NA BAZIE WODY: Spray przeciw pająkom na bazie wody jest ...◼️ Naturalne zapachy zapobiegają przesiedlaniu się ...◼️ do stosowania wewnątrz i na zewnątrz, bez pozostałości...◼️ Doskonały jako spray barierowy, zapobiega ...◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy
Amazon Prime
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
historia cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cen
Sprawdź cenęSprawdź cenę18,78 €139,95 €97,00 €31,90 €16,99 €11,99 €Sprawdź cenęSprawdź cenę
Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!
Ostatnia aktualizacja 21 lutego 2024 r. 10:25 Linki bezpośrednio do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API
YouTube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Dystrybucja pająków - dlaczego?

Nie są nosicielami chorób, ani większość przedstawicieli jest niebezpieczna. Pająki w domu są zwykle uciążliwe. Lubią ciemne zakamarki i wirują tam swoje sieci - i mają tam też swoje dzieci. Nawiasem mówiąc, posiadanie dzieci jest dobrym argumentem dla pająków, aby włamać się do czyjegoś domu. Tutaj mogą w spokoju mieć swoje dzieci. Mówi się też: „Pająki są oznaką dobrego klimatu w pomieszczeniach”. I chociaż w większości spokojnych domów znajdują się ciemne zakątki, zapasy żywności są nadal ograniczone. Jesienią zauważysz, że masz więcej pająków w swoim mieszkaniu. Po prostu szukają ochrony.

Ale pozostaje, że chcesz utrzymać swój dom wolny od pająków. Może nawet się ich boisz i po prostu dzwonisz do mieszkania straży pożarnej z powodu każdego pająka? Naukowcy zakładają, że strach przed pająkami jest głęboko zaangażowany w naszą genetykę, ponieważ pająki kiedyś były większe i bardziej trujące - mimo że pająki szablozębne nigdy nie istniały.

Pokonaj niepokój pająka

Aby uwolnić cię trochę i być mniej zależnym od pomocy z zewnątrz, możesz pracować nad swoim strasznym strachem. Nie powinieneś walczyć ze strachem - wystarczy wywołać odwrotność. Jak możesz to zrobić? Zajmując się wyzwalaniem strachu.
Możesz:

  • Oglądaj pająki w telewizji
  • które farby
  • po prostu na ciebie patrzą
  • zobacz terapeutę
  • czytać i uczyć się o nich - ponieważ pająki są naprawdę niezwykłymi zwierzętami

Nawet gdy mamy do czynienia z przyczyną, możesz skupić się na czymś przeciwnym. Zaletą jest to, że pająki robią cię mniej i nie boisz się już więcej. Nie będziesz już więcej stresować, a to samo bardzo odpręża!

Odjedź pająki

Teraz chcesz wiedzieć, w jaki sposób możesz obrzydzić małe stworzenia z domu lub domu - i jak im zapobiec?

Pająki wydalają w naturalny sposób

Natura ma odpowiednie antidotum na prawie wszystko. Więc także przeciwko pająkom:

lawenda

Pająki nie lubią lawendy. Aby użyć składnika, można powiesić w okienkach lawendowe worki. Jeszcze lepiej, bierz olejek lawendowy i przetrzyj nim ramkę. Musisz to jednak powtarzać co dwa dni. Możesz także ustawić podgrzewacz zapachowy w strefie wejściowej, odparowując olej lawendowy.

cytryny

Cytryny nie znajdują się również na liście popularnych zapachów pająków. Możesz również pracować z nim, ustawiając podgrzewacz zapachów. Proste klaskanie cytryny w oknie nie pomoże. Ale to, co możesz zrobić, to pokroić skórki cytryny na kawałki i powiesić je na oknach.

Napomknąć : Mięta, cytryna i lawenda - te zapachy nie tylko nie lubią pająków, ale także omijają muchy i komary. Po prostu połącz czyszczenie z nawaniaczem. Wtedy twój dom pachnie i niechciane śmierdzi!

miętowy

W przypadku mięty pająki nie stają się książętami. Jeśli szukasz czegoś, co również pomaga za szafką ścienną, połóż olej na chusteczce i umieść pod łóżkiem, za szafką ... gdziekolwiek zechcą. Po około tygodniu powinieneś ponownie namoczyć chusteczkę. Zapach zniknie.

tytoń

To nie dotyczy mieszkania, ale garażu, strychu lub piwnicy. Weź pół garści karczku tytoniowego i ugotuj go z pół litra wody na minuty 10. Możesz użyć tego bulionu, który otrzymasz wraz z nim, aby wypędzić tkaczy z twoich klimatów.

Pająki odjeżdżają z chemią

Niezbyt dobry angielski, ale czasami może nic innego nie pomaga. Przedstawiamy Państwu opcje chemiczne:

Spray przeciw pająkowi

Większość sprayów pająków zawiera toksyczne substancje chemiczne, które zabijają pająka neurotoksyną. Ta trucizna pozostaje przez kilka miesięcy w miejscu, w którym została rozpylona.

Ale Nie tylko bardzo niszczy wody, ale również zagraża zdrowiu dzieci, zdrowiu i zwierzętom. Jeśli po prostu wyprowadzisz się na zewnątrz z pająkami zabitymi przez truciznę i zostaną one zjedzone przez inne zwierzęta, również je narażasz.

Elektroniczni dystrybutorzy pająków

Elektroniczni dystrybutorzy szkodników wytwarzają bardzo wysoki dźwięk w zakresie ultradźwięków, który pająki mogą usłyszeć i unikać, czyli: trzymać się z daleka. Ten dźwięk jest lub nie powinien być słyszalny dla ludzkiego słuchu. Niemniej jednak: osoby wrażliwe mogą to podkreślać pośrednio. Czy masz zwierzęta? Następnie powinieneś także powstrzymać się od tej metody.

Środki zapobiegawcze

Pająki lubią swój odpoczynek. I odwrotnie, oznacza to, że jeśli szczotkujesz częściej i starannie, nie poczują się one dobrze i znikną lub będziesz mógł je trzymać z dala.

Wiele pająków jest bardzo małych i już przechodzi przez małe szczeliny. Ale niektóre są łatwe do powstrzymania przez uszczelnienie drzwi i okien lub zainstalowanie moskitier.

Pająki lubią tam, gdzie mieszka ich jedzenie. Powiedzieć. Muchy i inne małe owady. Dlatego powinieneś codziennie wyrzucać śmieci do kosza, a także często czyścić stajnie dla zwierząt.

Oto sprzeczność i wyjaśnia, dlaczego pająki są wszędzie. Lubią mieć swój ciemny pokój, ale wiedzą też, że światło przyciąga owady. Jeśli wieczorem zaświecisz światło, które mogłoby przyciągnąć komary i inne zwierzęta, pająki też nie są daleko.

zdobycz

Nie musisz ich zabijać od razu. Możesz też złapać je szklanką, a następnie odsłonić przynajmniej 30 - 50 m z domu.

Jeśli jest to zbyt blisko twojej szklanki, może ci pomóc prosty, ale przyjazny dla zwierząt gadżet. To rodzaj chwytaka. Dzięki niemu możesz chwycić pająka z bezpiecznej odległości, a następnie umieścić go w powietrzu - i natychmiast zakazać domu. 😉

Natura kontra Chemia - co jest lepsze?

Jeśli trzymasz się kilku zasad anty-pająków, możesz łatwo pozbyć się swoich niekochanych mieszkańców za pomocą naturalnych i znaczących rzeczy. Często czyści się cytryną lub lawendą, zamyka okna i drzwi za pomocą moskitiery, wyrzuca śmieci i utrzymuje stajnie w czystości. Jesli pająk odjeżdża do ciebie jesienią, możesz położyć go na świeżym powietrzu za pomocą chwytu lub po prostu szklanki. Wszystko, co z tym zrobisz, nie zaszkodzi tobie ani zwierzętom.

Substancje chemiczne, takie jak spraye, które zawierają środki nerwowe, mogą zaszkodzić tobie i całemu środowisku.
Wtyki ultradźwiękowe cię denerwują - nawet bez wiedzy, skąd pochodzi. To, że nie słyszysz tego świadomie, nie oznacza, że ​​nie ma to dla ciebie wpływu.

Wniosek: wypędź pająki

To nie jest takie skomplikowane, życie bez pająków. Nie są niebezpieczne, nie przenoszą chorób, a jeśli masz je w domu, łapią też muchy - jeśli mieszkają z tobą. Jeśli nie czujesz się zaniepokojony, możesz poznać wędrówkę jesienią za pomocą kilku prostych środków. Może warto stawić czoła strachowi, a pająk chce ci to dokładnie powiedzieć.
Jeśli jednak znajdziesz bardzo duży okaz, może się okazać, że jest sąsiadującym gościem, a to może być niebezpieczne. W razie wątpliwości zadzwoń po pomoc.

Odkryj 10 najlepszych i najlepiej sprzedających się produktów pająków dystrybuujących produkty w 2024 r. na Ehrliche Testy. Pokazujemy wybór najpopularniejszych produktów, które mają świetne recenzje klientów i stosunek jakości do ceny. Już teraz znajdź idealny produkt odstraszający pająki dla swoich potrzeb!

Top10🔥Oferty🔥 🆕Online

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?

GARDIGO® zatyczka ultradźwiękowa odstraszająca pająki I ultradźwiękowy środek do zwalczania szkodników w domu przed pająkami I 25m² I 27 kHz I zatyczka przeciw pająkom I zatyczka odstraszająca owady

Auf Uczciwe testy znajdziesz trochę Testy (w tym pływacki, Fitness, Dom i ogród) I Doradca (w tym Smart Home, Uroda, Handwerk), którzy mogą Ci jeszcze pomóc.

Wskazówka: Eine Geschenkidee lub Prezenty urodzinowe nigdy nie powinny być tanimi produktami, nie rozdawaj niczego, czego sam byś nie użył pod względem jakości.

Wiele pozytywów Oceny kupujących są często oznaką, że ludzie są zadowoleni z produktu.

Zalecana literatura: pistolet do masażu, Rower do ćwiczeń, testowanie produktów

więcej list 10 najlepszych

Źródła:
https://www.brigitte.de/leben/wohnen/spinnen-vertreiben–diese-hausmittel-helfen-wirklich-10910784.html
https://www.kammerjaeger-ratgeber.de/die-besten-tipps-gegen-spinnen/


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 22.02.2024/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Zdjęcie autora

Patrick

Dla mnie informacja odgrywa kluczową rolę przy zakupie nowych produktów. Dlatego intensywnie poświęcam się czytaniu i szukaniu informacji w Internecie. Na mojej stronie internetowej Ehrliche-tests.de udostępniam artykuły na tematy i produkty, które mnie interesują, a także moje doświadczenia z produktami, które kupiłem i wypróbowałem. Moje testy produktów, porady i rekomendacje mogą Ci się przydać podczas dokonywania zakupu lub jeśli masz pytania dotyczące konkretnego tematu. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące któregokolwiek z moich postów, produktów lub tematów, nie wahaj się zostawić mi komentarza lub wysłać e-mail.

Schreibe einen Kommentar