Sodastream - woda gazowana za naciśnięciem jednego przycisku


Sodastream - woda gazowana za naciśnięciem jednego przycisku!

Duh nie więcej pożądania, ciężkie butelki z wodą z supermarketu do twojego mieszkania lub do domu zaciągnąć? Chcesz wody gazowanej i innych pysznych napojów zawsze gotowy natychmiast bez konieczności najpierw chodzenia na zakupy? Potem jest strumień sody - woda gazowana za naciśnięciem jednego przycisku! właśnie dla ciebie! Bo tak można gazowanej wody w kilku krokach, koks, Fanta, prysznic malinowym lub tym podobne bez dużego wysiłku i bez dźwiga. Przetestowaliśmy Sodastream i przedstawimy go Tobie.

Co to jest strumień sody - woda bąbelkowa?

Z Wassersprudler możesz wyczaruj pyszną wodę gazowaną ze zwykłej wody z kranu. Wykorzystuje do tego sprężony dwutlenek węgla (CO2). Większość soda potrzeba brak prądu lub baterii, Są mniej więcej wielkości automatu do kawy, więc weź niewiele miejsca a.

Ekspres do wody gazowanej SodaStream Crystal 2.0 z butlą CO2 i 2x...SodaStream Crystal 2.0 zestaw do sody Promopack z ...LEVIVO bełkotka WATER ze szklaną butelką i...Zestaw bełkotek do wody Levivo/zestaw startowy bełkotek do wody pitnej zawiera 2...Zestaw bełkotek do wody Levivo/zestaw startowy bełkotek do wody pitnej zawiera 2...SodaStream Easy Soda Maker zestaw wartości z CO2 ...SodaStream Łatwy ekspres do wody gazowanej z butlą CO2, 1 L butelką PET...SodaNature® | 2x butla CO60 premium 2L do SodaStream np....
84,98 €119,00 €72,47 €82,93 €82,93 €Sprawdź cenę68,90 €54,90 €
SodaStream Crystal 2.0 soda z ... *Zestaw do sody SodaStream Crystal 2.0 ... *LEVIVO bełkotka WATER ze szklaną butelką...*Zestaw do przygotowywania sody Levivo / ekspres do wody pitnej ... *Zestaw do przygotowywania sody Levivo / ekspres do wody pitnej ... *SodaStream Easy Soda Maker Set Value Pack ... *SodaStream Easy soda automat z butlą CO2, 1 ... *SodaNature® | 2x butle premium 60L CO2 na...*
◼️ Sodastream Crystal: automat do napojów charakteryzuje się ...◼️ SODASTREAM CRYSTAL: bełkotka charakteryzuje się...◼️ Zakres dostawy obejmuje zmywarkę do naczyń ...◼️ Z serii Levivo: zestaw startowy zawiera 2 ...◼️ Levivo: zestaw startowy zawiera 2 butelki musujące po 1 l każda ...◼️ Sodastream Easy: automat do napojów przekonuje ...◼️ Sodastream Easy: automat do napojów przekonuje ...◼️ ✅ 𝗦𝗢𝗗𝗔𝗦𝗧𝗥𝗘𝗔𝗠, ...◼️. ◼️.
◼️ Przyjazny dla środowiska: aktywnie przyczyniasz się do ...◼️ PRZYJAZNY DLA ŚRODOWISKA: Aktywnie przyczyniasz się do...◼️ Alternatywa dla lidera rynku: jako pierwszy producent sody ...◼️ 2-drożny komfortowy system ciśnieniowy i zamek bagnetowy ...◼️ 2-drożny komfortowy system ciśnieniowy i zamek bagnetowy ...◼️ Proste: butelka PET (BEZ BPA!) Jest po prostu ...◼️ Proste: butelka dla zwierząt domowych (bez BPA!) W eleganckim, nowym kształcie ...✅ 𝗧𝗔𝗨𝗦𝗖𝗛𝗚𝗔𝗥𝗔𝗡𝗧𝗜𝗘 -...◼️. ◼️.
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
Strumień sody Strumień sodyStrumień sody Strumień sodyStrumień sody Strumień sodyStrumień sody Strumień sodyStrumień sody Strumień sodyStrumień sody Strumień sodyStrumień sody Strumień sodyStrumień sody Strumień sodyStrumień sody Strumień sodyStrumień sody Strumień sody
169,90 €159,90 €99,90 €
84,98 €119,00 €72,47 €82,93 €82,93 €Sprawdź cenę68,90 €54,90 €
do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤
Ostatnia aktualizacja 22 maja 2022 15:58. Linki bezpośrednio do Amazon.de | Źródło / zdjęcie: Amazon API

Po co używać zraszacza do wody?

Najważniejszym powodem, dla którego powinieneś kupić bełkot, jest to, że dostajesz wszystko butelka holowanie oszczędzone. Ponadto przyczynia się do ponownego wykorzystania butelek PET lub karafek szklanych ulga na środowisko przy ul. Jeden ma wodę mineralną zawsze w domu, nawet jeśli niezapowiedziana wizyta jest tuż za rogiem. Innym ważnym punktem jest to, że masz Indywidualnie dostosuj karbonatyzację Niezależnie od tego, czy jest dużo, nisko lub średnio gazowanych, każdy znajdzie coś dla siebie. Jest też wiele różnych syropówmożesz mieszać w wodzie, aby być sobą indywidualny ulubiony napój Wymieszaj razem.

Woda pitna w Niemczech ma taką bardzo dobra jakość i jest nawet ściślej kontrolowana niż woda butelkowana. Poza tym go nie masz puste puste butelki stać w mieszkaniu więcej. Aby ułatwić sobie życie i uchronić się przed ciągłym noszeniem butelek, około pół roku temu zdecydowałem się na „Sodastream CRYSTAL 2.0” zdecydował.

Co zawiera „Sodastream CRYSTAL 2.0”?

W pakiecie jest wstępnie zmontowany Sodastream z Miseczka na karafkę ze stali nierdzewnej, Również obejmuje jeden elegancka szklana karafka z nakrętką, można myć w zmywarce jest instrukcją obsługi i Kwas węglowy cylinderktóry bąbelkuje do 60 litrów wody. Butle te można napełniać w ponad 14500 stacjach wymiany (np. Edeka, MediaMarkt itp.) Za około 7 - 9 €.

Strumień sodowy jest szybko i łatwo zbudowaćponieważ wystarczy użyć butli CO2. i już może wybuchnąć! Ma jeden ładny design, wygląda bardzo wysokiej jakości i nowoczesny out. Ten Sodastream jest dostępny w wersji tytanowej lub białej premium, przy czym zdecydowałem się na tytana. Zabiera również bardzo mało miejsca w kuchni.

Zawartość opakowania: Sodastream - woda gazowana za naciśnięciem jednego przycisku!

 • 1x Sodastream CRYSTAL 2.01x SodaStream szklana karafka do mycia w zmywarce ok. 0,6 litra
 • Zakrętka 1x SodaStream
 • 1x SodaStream 60L cylinder kwasu węglowego
- 84,92 €1. Najlepszy sprzedawca
Ekspres do wody gazowanej SodaStream Crystal 2.0 z butlą CO2 i 2x...
Opinie 25.182
Ekspres do wody gazowanej SodaStream Crystal 2.0 z butlą CO2 i 2x...*
 • Sodastream Crystal: ekspres do wody gazowanej charakteryzuje się eleganckim wyglądem i eleganckimi szklanymi karafkami, które można myć w zmywarce. Dla świeżego...
 • Przyjazny dla środowiska: aktywnie przyczyniasz się do ochrony środowiska, ponieważ oszczędzasz tysiące butelek rocznie - woda gazowana może również ...
 • Indywidualność: dzięki temu Sodabereiter zmienisz za naciśnięciem jednego przycisku świeżą wodę z kranu w mrożącą wodę gazowaną
- 59,01 €2. Najlepszy sprzedawca
SodaStream Crystal 2.0 ekspres do napojów w opakowaniu promocyjnym, tytan, w tym 3...*
 • 1 x SodaStream »CRYSTAL Titan«
 • 3 x szklane karafki SodaStream 0,6 l Można myć w zmywarce. Wysokość po złożeniu: 45 cm
 • L-cylinder 1 x 60 - dla max. 60 litr bąbelkowej wody pitnej

Dlaczego kupiłem Sodastream?

Jak już opisano powyżej, ulgę ja, Sodastream moje codzienne życie ogromnie. Znajduję Schlepperei z butelek po wodzie lub podobnych. bardzo wyczerpujący i całkowicie odpada dzięki Sodastreamowi. Puste butelki zwrotne też znalazłem denerwujące. Wiele różnych syropów, które są dostępne dla Sodastream, jest coś dla każdego z rodziny. Istnieją różne syropy owocowe, takie jak malina i wiśnia, ale także koks i energia oraz wiele innych. Jedna osoba preferuje kwas węglowy, a druga lubi mniej. I każdy może być taki indywidualny napój ułożyła. Jest również łatwy w użyciu i wygląda o wiele lepiej mieć elegancki strumień sody w kuchni niż pudełko z butelkami wody.

Jak używać bełkotki w moim codziennym życiu?

Oczywiście używam go dla mojej wody z kranu trochę więcej życia dawać. Niemiecka woda z kranu jest naprawdę dobra i Smakuje też dobrze i tak smakuje woda bąbelkowa bardzo smaczne i świeże, Tak jest wykonane w kilka sekund i zawsze dostępny, Ponadto używam różnych syropów, jeśli mam na to ochotę, ponieważ najczęściej piję tylko bąbelkową wodę. Syropy można również indywidualnie dozować. Na butelkach syropu znajdują się wskazówki, ile syropu należy podać w ilości wody. W przypadku niektórych syropów informacja ta jest dla mnie zwykle zbyt słodka, dlatego zawsze używam jej trochę mniej. Ale to bardzo łatwe do przetestowania.

Jak używasz „Sodastream CRYSTAL 2.0”?

Co należy wziąć pod uwagę podczas przygotowywania?

Najpierw musisz to zrobić Założyć cylinder dwutlenku węgla z tyłu, W tym celu zdejmij tylną plastikową osłonę, przekręć cylinder i ponownie załóż pokrywę. Robisz to tylko raz, a potem cylinder pozostaje, dopóki nie jest pusty. Zauważasz, że wtedy nie ma wystarczającej ilości wody sodowej w twojej wodzie. następnie wypełniasz karafkę szklaną wodą z kranubez względu na to, czy woda zimna, czy cieplejsza (zimna woda lepiej pochłania dwutlenek węgla), możesz wybrać.

Ilość napełnienia 0,6 litra jest oznaczona kreską na szklanej karafce. Ważne jest, aby napełnić dzbanek taką samą ilością wody. Jeśli weźmiesz za mało lub za dużo wody, bulgotanie nie zadziała. Ważne jest, że ty tylko czysta woda używa go do bulgotania i nie wytwarza wcześniej syropu w wodzie. Możesz dla „Sodastream CRYSTAL 2.0” używaj tylko tych szklanych karafek.

Jak korzystać z Sodastream?

Potem ustawiasz wypełniona butelka w kubku dekantatora strumienia sody. Aby zamknąć bełkot, należy przesunąć główkę bubblera w dół i zamknąć za pomocą zatrzasku. Następnie naciśnij przycisk przycisk bubbler, Możesz to zrobić Naciśnij tak często, jak chcesz, w zależności od tego, ile kwasu węglowego ci się podoba. Z trzaskającym bełkotem sygnalizuje, że w wodzie znajduje się wystarczająca ilość dwutlenku węgla. Następnie poczekaj kilka sekund, zanim otworzysz barbotaż. Pchając głowę bełkotką nieco w dół i jednocześnie popychając zatrzask w prawo, otwiera się barber. Na końcu możesz usunąć gotową wodę gazowaną z pojemnika. Możesz przechowywać gotową wodę w lodówce, z mojego doświadczenia utrzymuje karbonatyzację w szklanych karafkach około 1-2 dni.

Jak dodać syrop?

W razie potrzeby można dodać syrop. Naprawdę jest niezliczone odmiany i jest coś dla każdego. Spróbuj odmiany coś w stylu. Moje ulubione odmiany, które dotychczas testowałem, to Wiśnia, malina i marzanka, przez co pomarańcza i cola nie są do końca moją filiżanką herbaty. Ale jak powiedziałem, gusta są różne, więc możesz spróbować. Sprawdź także, ile wody potrzebujesz na to, ile wody. Osobiście zawsze używam trochę mniej niż zalecana ilość na butelkach z syropem. Ważne jest, aby syrop dodawać dopiero po jego musowaniu.

Weź żądaną ilość i wlej ją do szklanej karafki z gazowaną wodą. Następnie 1-2 razy odwróć zamkniętą butelkę do góry dnem, aby syrop był dobrze rozprowadzony i twój napój jest gotowy. Sodastream - woda gazowana za naciśnięciem jednego przycisku!

Youtube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Jak przyjazny dla użytkownika jest bełkot?

Bełkot wodny jest bardzo łatwy w użyciu, W związku z tym on też Dzieci i starsi ludzie używać bez dużych problemów. Został już dostarczony zmontowany, a zatem prawie natychmiast gotowy do użycia i bez użycia wielkich umiejętności rzemieślniczych. Trzeba tylko użyć butli z dwutlenkiem węgla, jak opisano powyżej, a nawet można bańki.

Jaka jest jakość i produkcja bełkotki?

Jest to „Sodastream CRYSTAL 2.0” bardzo wysoka jakość wykonania, Oba jego elegancki i nowoczesny design, a także stabilność i przygotuj skrzynkę przekonać w najpełniejszej długości. Jest również bardzo dobrze, że nie potrzebujesz kabla zasilającego ani nie musisz ładować baterii. Jakość wody gazowanej odpowiada mojemu pełna satysfakcja, zwłaszcza, że ​​każdy może indywidualnie decydować, ile dwutlenku węgla ma się w napoju. Dostępne są również wystarczające syropy, które są reprezentowane w wielu supermarketach.

Jaka jest różnica między modelami Sodastream?

,de „Sodastream CRYSTAL” ma szlachetny, nowoczesny design, Jest dostępny tylko w przypadku karafek szklanych, które można później kupić, w zależności od tego, ile potrzebujesz. Dzięki szklanym butelkom kieliszek jest wyjątkowo świeży. Jest dostępny w kolorach tytanu i bieli i ma wysokiej jakości elementy ze stali nierdzewnej.

,de „Sodastream POWER” jest elektrycznie i w pełni zautomatyzowany, Jest Mocne strony bubble 3: lekki, średni i silny. Dostępne są plastikowe butelki, które są kliknięte w barboter (zamknięcie zatrzaskowe). Butelki mają aplikacje ze stali nierdzewnej i boczne ściany barbotażu.

Możesz „po prostu bąbelkować zamiast mocno przeciągać” za pomocą „Sodastream EASY”, Jak sama nazwa wskazuje, woda może być bardzo proste indywidualnie poprzez naciśnięcie przycisku (jak w przypadku CRYSTAL). Plastikowe butelki są po prostu kliknięte. Jest dostępny w kolorze czarnym i białym.

Każdy model ma swoje indywidualne zalety, ale jakościowo wszystkie są bardzo dobre.

Jakie są pozytywne cechy strumienia sody?

To, co naprawdę doceniam w przypadku bełkotki, to to, że on bardzo łatwy w użyciu jest i dlatego należy do każdego gospodarstwa domowego. Strumień sodowany ma jeden bardzo elegancki design i zajmuje mało miejscaDlatego pasuje do każdej kuchni. Szklane karafki są bardzo stabilny i patrz bardzo elegancki out. Zgodnie z doświadczeniem, kwas węglowy jest dłuższy niż w butelkach PET ze względu na zakrętkę dekanterów. On jest przyjazne dla środowiskaponieważ nie używasz opróżnień i możesz wielokrotnie używać szklanych karafek. Dużą zaletą szklanych karafek jest to, że one można myć w zmywarce są, w przeciwieństwie do butelek PET. Możesz zmienić ilość dwutlenku węgla decydować indywidualnie i są dużo różnych syropówgdzie jest coś na każdy gust. I oczywiście największa dystrybucja dla wszystkich: Nie musisz już nosić butelek!

Jaki jest mój wniosek?

Sodastream to absolutny codzienny bohater dla wszystkich! Er ulgę mnie od pół roku moje życie i moje codzienne życiew którym jestem zawsze świeża, dobra woda, Coca-Cola, Raspberry Brew itp. Mają w domu bez konieczności udawania się do najbliższego supermarketu i trudno go ciągnąć. Jest to również jeden świetny prezent dla najlepszego przyjaciela, rodziców lub babci na Boże Narodzenie lub urodziny. Jestem tego pewien każdy może korzystać z tryskacza wody!

więcej podobnych produktów

- 45,09 €1. Najlepszy sprzedawca
- 30,00 €2. Najlepszy sprzedawca
Lemontree Premium woda gazowana/woda sodowa, w tym....*
 • ✅ Innowacyjny design: ekspres do napojów Lemontree wyróżnia się klasycznym i eleganckim wyglądem, który pasuje do każdego ...
 • ✅ Kompatybilność: ekspres do wody gazowanej Lemontree jest kompatybilny ze wszystkimi popularnymi butlami CO2 (60 l). Uwaga: Butla CO2 nie jest...
 • ✅ Radość z wody bez przeciągania: gotową wodę mineralną można uszlachetnić syropem lub świeżym plasterkiem cytryny zgodnie z życzeniem....
3. Najlepszy sprzedawca
Bąbel do wody SodaStream Pakiet łatwej aktualizacji*
 • 1 x butelka PET SodaStream 1,0 l
 • bez butli CO2
4. Najlepszy sprzedawca
Ekspres do wody gazowanej Levivo Fruit & Fun Sprudler Slim z 1L...*
 • Urządzenie do produkcji wody gazowanej posiada 2 patenty techniczne: dozownik do napojów z komponentami i praktyczny model do wstrzykiwania w dół (również...
 • Bubbler Fruit & Fun, ponieważ konstrukcja bidonu o dużej średnicy jest praktyczna dla owoców, dzielona konstrukcja zapobiega...
 • Dzięki technologii AIR CHARGE bez śrub: po prostu umieść butelkę na stojaku, aby wstrzyknąć, a następnie butelka bełkotki może...
- 8,24 €5. Najlepszy sprzedawca
SodaStream POWER Elektroniczny ekspres do wody gazowanej, sprawia, że...*
 • Z odpornymi na pęknięcia butelkami PET - idealne do zabrania ze sobą do pracy, wypoczynku lub dla dzieci! (POWER jest do użytku tylko z ...
 • Dwutlenek węgla indywidualnie i za naciśnięciem jednego przycisku! Zaoszczędź do 50 na kosztach napojów i nigdy nie ciągnij więcej ciężkich pudeł!
 • Konstrukcja butelki może się różnić
- 19,00 €6. Najlepszy sprzedawca
Sodapop JOY FASHION - ekspres do wody pitnej z butelką PET...*
 • Dzięki ekspresowi do napojów gazowanych Sodapop możesz zamienić zwykłą wodę z kranu w orzeźwiającą wodę gazowaną za naciśnięciem jednego przycisku
 • Butelkę PET niezawierającą BPA można łatwo podłączyć dzięki zatrzaskowej nakrętce. Dołączona do zestawu koszulka silikonowa oferuje...
 • Urządzenie do produkcji napojów gazowanych jest kompatybilne ze wszystkimi butlami CO2 (425g) dla producentów napojów gazowanych, również innych producentów

Wskazówki dotyczące czytania: więcej Doradca lesen | kuchnia Porady | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 23.05.2022/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Schreibe einen Kommentar