Inteligentny dom - uczyń swoje życie mądrzejszym!


Przewodnik po inteligentnym domu: Twój dom w sieci

Inteligentny dom Inteligentny dom

Lodówka, która mówi ci, co kupić. Reguluj cały system grzewczy za pomocą jednego przycisku. Zawsze bądź na bieżąco z zużyciem energii elektrycznej. Googlowanie za pomocą sterowania głosowego lub programowanie żaluzji. Co jest dziś możliwe lub rozsądne? Niektóre rzeczy są już określone przez prawodawcę. Wiele komponentów działa niezależnie. Niektóre można łączyć. To staje się trochę mylące, jeśli martwisz się o swoją przestrzeń życiową.

Ten przewodnik dotyczy inteligentnego domu. Co jest możliwe, a co nie jest możliwe, co należy wziąć pod uwagę przy instalacji technologii i jakie opcje przynoszą zyski z procesów technicznych? - Smart Home - dom w sieci

Zalecana literatura: Wiele przewodników na różne tematy tutaj!

Produkty Smart Home - w porównaniu

Inteligentny dom Inteligentny domInteligentny dom Inteligentny domCzujka dymu Gira Dual Q DIN14604, może być podłączona do sieci drogą radiową i przewodową, czysta biel, 233602Inteligentny dom Inteligentny domGigaset smart motion - system pomocy dla osób mieszkających samotnie z 2x czujnikami ruchu 1x alarm drzwi i baza - raportuje SOS w przypadku braku aktywności - wsparcie dla potrzebujących - kontrola APP, kolor białyInteligentny dom Inteligentny domZestaw bezprzewodowego systemu alarmowego Blaupunkt Q-Pro6300 Smarthome 5000062, 12 V.Inteligentny dom Inteligentny domXT1 12112 Plus Starter Pack, system alarmowy SmartHome, niemiecki producent, bezpłatna pomoc telefoniczna, ciągły rozwój, aplikacja na urządzenia SmarthomeInteligentny dom Inteligentny domFIBARO Czujnik otwarcia drzwi i okna 2 / Z-Wave Plus czujnik otwarcia okna i temperatury, biały, FGDW-002-1Inteligentny dom Inteligentny domHomey Pro | Brama inteligentnego domu. Kontroler do Twojego inteligentnego domu. Bramka Zigbee + Bramka Z-Wave + WLAN + Bluetooth + Podczerwień + 433 MHz. Kompatybilny z Amazon Alexa i Google Home.Inteligentny dom Inteligentny domZestaw startowy Homematic IP Smart Home Czujnik dymu z punktem dostępowym i 3 bezprzewodowymi czujnikami dymuInteligentny dom Inteligentny dom
Wykrywanie powstawania dymu poprzez pomiar światła rozproszonegoKOMFORT ŻYCIA - Pozwól swoim bliskim prowadzić samodzielne życie we własnych czterech ścianach - pozostajesz w kontakcie ze smartfonem i możesz natychmiast działać w nagłych wypadkach.5000062 zestaw bezprzewodowy system alarmowy🥇 Zwycięzca testu Magazyn testowy ETM 10/2018: Alarm, wideo, inteligentny dom, wszystko z jednego źródła od niemieckiego producenta: System alarmowy Lupus Smart Home to jeden z najnowocześniejszych systemów do...Czujnik kontaktowy na baterie (kontaktron) do drzwi i okienLEPSZY INTELIGENTNY DOM: Zarządzaj wszystkimi urządzeniami inteligentnego domu za pomocą jednej bramy inteligentnego domu i jednej aplikacji, w dowolnym miejscu na świecie. Kontroluj urządzenia Zigbee i urządzenia Z-Wave, takie jak inteligentne ...Zestaw startowy czujki dymu niezawodnie informuje o rozwoju dymu w czterech ścianach, ale także za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji na smartfona
Szybkie wykrywanie rodzaju pożaru poprzez pomiar ciepłaBEZPIECZEŃSTWO - Czujki ruchu rejestrują każdy ruch i natychmiast przekazują wszelkie nieprawidłowości - uniwersalny czujnik zgłasza otwarte lub uchylone drzwi i okna - zamocowanie ...Treść: 1 kawałek🔧 Nasza niemiecka infolinia wsparcia pomoże również w konfiguracji poprzez zdalną konserwację. Ciągły dalszy rozwój poprzez regularne, bezpłatne aktualizacje oprogramowania.Zintegrowany czujnik temperaturyTWÓJ DOM, TWOJE ZASADY - Homey Flow sprawia, że ​​automatyka domowa jest dziecinnie prosta. Wyłącz wszystkie urządzenia inteligentnego domu jednym naciśnięciem przycisku. Automatycznie odtwarzaj muzykę na Sonos...Bezpośrednio połączone w sieć czujniki dymu współpracują ze sobą, a tym samym dostarczają informacji o pożarach w odległych pokojach
N / A N / A 41,74 € 154,15 € 269,98 € statt 299,00 €288,53 € statt 388,94 €35,71 € 485,95 € 177,75 € statt 199,95 €
29,02 €100,41 €22,20 €
Amazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon Prime
AmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonka
22 maja 2022 16:3822 maja 2022 16:3822 maja 2022 16:3822 maja 2022 16:3822 maja 2022 16:3822 maja 2022 16:3822 maja 2022 16:3822 maja 2022 16:3822 maja 2022 16:38* Reklama
Youtube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Co to jest inteligentny dom?

Inteligentny dom oznacza: Automatyzuj jakość życia i bezpieczeństwo, w tym efektywne zużycie energii, dzięki pomocy technicznej. Technologia powinna wspierać ludzi, a nie ich zastępować. Ty decydujesz, które urządzenie robi co i kiedy. Możesz programować urządzenia - tak, jak Ci odpowiada.

Z eHome lub Inteligentne życie tak przy okazji Inteligentne domy oznaczało

- 10,00 €
TP-Link Tapo Smart WLAN gniazdo, gniazdo Alexa 4-pak, Smart...
Gniazdo TP-Link Tapo Smart WLAN, gniazdo Alexa 4-pak, Smart...*
WYMAGANIA Zasilanie AC 220-240 V, 50/60/Hz / Maks. obciążenie 23000W, 10A +
44,90 € - 10,00 € 34,90 €

Jeśli nie masz smartfona, możesz przymocować odpowiednie panele do ściany lub użyć tabletu, aby przełączyć technologię.

Aplikacja inteligentnego domu

Różne funkcje w domu można połączyć, a następnie za pośrednictwem smartphone, Tablet lub PC nie tylko być monitorowanym, ale także skonfigurowanym. Po drodze włącz ogrzewanie, zamknij okiennice, spójrz na Kamery nadzoru rzucać? Nie ma problemu Twoja własna aktywacja alarmu? Nie ma problemu

Do dużej powierzchni eHome należą do częściowych obszarów. W pewnych okolicznościach można je również połączyć.

Inteligentny pomiar

Liczniki są ukryte za terminem: Woda, gaz, prąd. Liczniki te są cyfrowe i mogą być monitorowane w dowolnym momencie. Pomoże Ci to uzyskać przegląd tego, co jest zużywane podczas Twojej nieobecności. Możesz pracować z danymi, oszczędzać energię elektryczną lub, w najgorszym przypadku, stwierdzić, że masz uszkodzoną rurkę wodną. Przyjrzyjmy się bliżej przepisom prawnym dotyczącym cyfrowych liczników energii elektrycznej poniżej

Automatyka domowa - inteligentny dom

Obszar ten obejmuje takie zabezpieczenia System alarmowy, ogrzewanie, oświetlenie a także zautomatyzowane sterowanie roletami. Czy już Cię nie ma? Możesz po prostu ściągnąć rolety z dowolnego miejsca. Oświetlenie i ogrzewanie można również spersonalizować. Z łatwością wyłącz światło w łazience z kanapy.

Może jest ci zimno i chcesz się rozgrzać przed powrotem do domu?
Co jest dziś również możliwe - a automatyczne odblokowanie drzwi wejściowych, Bez żartów. Smartfon znajduje się za pośrednictwem GPS i jeśli znajduje się (w najlepszym razie nie zgubiłeś go) w pobliżu drzwi wejściowych, odblokowuje się. Zamyka się natychmiast, jeśli odejdziesz od określonego promienia.

Sprzęt gospodarstwa domowego - Smarthome

Dzięki Smart Home możesz również połączyć w sieć wszystkie urządzenia gospodarstwa domowego. Może chcesz kawy na czas rano? Inteligentne życie sprawia, że ​​tak się dzieje. Możesz także użyć swojego Lodówka, twój Stado lub twój Pralka sieć.

Może masz jeden kosiarka lub Robot basen? Tych przyjaznych pomocników można również kontrolować i programować w obszarze Smart Living.

elektroniki użytkowej

Uzyskaj dostęp do wszystkich plików, zdjęć, filmów i filmów z całego domu bez konieczności przeciągania dysków CD lub innych urządzeń do przechowywania danych z punktu A do B. Możesz, jeśli masz własny System serwera zainstalować.

Wewnętrzny wewnętrzny system serwerowy to nie chmura! Chmura przechowuje dane na zewnętrznym serwerze, do którego można uzyskać dostęp z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem Internetu.

Bezpieczeństwo - inteligentny dom

Odpowiednie zadania w dziedzinie inteligentnych zabezpieczeń obejmują:

Urządzenia te można połączyć z działaniem. Na przykład drzwi można otworzyć dla przyjaciela, kamera nadzoru może zrobić zdjęcie włamywacza, okna są otwierane w przypadku zanieczyszczenia tlenkiem węgla. Wysyłane są również wiadomości bezpieczeństwa.

Inteligentny dom Alexa

Alexa tak naprawdę nie jest Alexą, to Echo. Alexa jest tylko kobietą, która w niej mieszka. Ha. Ze sterowania głosowego można korzystać nie tylko poprzez adresowanie urządzenia: „Alexa, zagraj w moją ulubioną muzykę!” Echo może zrobić jeszcze więcej:

 • Monitoruj i używaj wszystkich jednostek Apple
 • Włącz i wyłącz światło
 • Sprawdź inteligentne termostaty grzejnikowe i zmień temperaturę
 • Kontroluj kamery nadzoru
 • Podłącz dodatkowe urządzenia gospodarstwa domowego za pomocą inteligentnych gniazd

Oczywiście, ona także gra muzykę podczas prania ubrań lub włączania zmywarki.

Inteligentny dom z Androidem

Oczywiście wiele urządzeń, gniazd i systemów działa również na Androidzie. Programowalna wtyczka adaptera jest szczególnie popularna. Działa również z kawą dokładnie dokładnie pół do szóstej rano!

- 10,00 €
TP-Link Tapo Smart WLAN gniazdo, gniazdo Alexa 4-pak, Smart...
Gniazdo TP-Link Tapo Smart WLAN, gniazdo Alexa 4-pak, Smart...*
WYMAGANIA Zasilanie AC 220-240 V, 50/60/Hz / Maks. obciążenie 23000W, 10A +
44,90 € - 10,00 € 34,90 €

Czy inteligentny dom ma sens?

Ta technologia jest również rozwijana, aby była wygodniejsza w życiu codziennym. Ponadto, ponieważ nie wszystko, co nowe, jest rewolucyjne. Urządzenia takie jak lodówki, pralki lub zmywarki mogą być podłączone do sieci inteligentnego domu - maszyny wciąż muszą być ładowane ręcznie. Zwłaszcza, że ​​nowe urządzenia można ustawić za pomocą timera.

Gdzie można znacznie wykorzystać technologię:

Inteligentny dom dla seniorów

Czy inteligentny dom ma sens dla seniorów? Niekoniecznie Jeśli starsze pokolenie nie zgadza się z technologią, trudno będzie ją zintegrować jako pomocnika. automatyczne płukanie wodą nie jest zrozumiałe dla niektórych starszych panów. To zależy od osoby. Wsparcie techniczne jest atutem dla osób, które mają upośledzenie fizyczne, ale są sprawne.

Zalecana literatura: Wiele przewodników na różne tematy tutaj!

Wymagania dotyczące inteligentnego domu

Aby zacząć, pod względem oszczędzania energii i monitorowania, potrzebujesz urządzenia zaprojektowanego do odtwarzania danych, które należy przetworzyć. Większość inteligentnych urządzeń domowych można łatwo podłączyć do tabletu lub smartfona. Komunikują się przez sieć WLAN. Na przykład jeśli ty Amazon Echo pomiędzy nimi wszystko, co musisz zrobić, to wydać polecenia: „Alexa, zrób kawę”. Na przykład.

Systemy nadzoru często działają za pośrednictwem aplikacji. W ten sposób możesz łatwo dowiedzieć się, na przykład, kto zrabował twoją lodówkę podczas podróży. Albo co robi pies, gdy cię nie ma.

Zagrożenia w inteligentnym domu

Nagłówki wyskakują z ostrzeżeniami o postępach technologicznych. Wszystko, co jest połączone elektronicznie, ma swoje braki. Aby Twój dom mógł zostać zaatakowany przez hakerów. Odczytaj dane, otwórz drzwi. Możesz zobaczyć, kiedy jesteś w domu, a kiedy nie. Sam, odczytując dane. Czy to brzmi przerażająco? Nawet jeśli firmy obiecują dobrą zaporę ogniową, niebezpieczeństw nie można całkowicie wykluczyć.

Zmiana licznika energii elektrycznej

Ustawodawcy stanowią, że wszystkie analogowe liczniki energii elektrycznej powinny zostać zastąpione licznikami cyfrowymi do 2032 r. To, czy poniesiesz dodatkowe koszty, zależy również od dostawców. Instalacja i konserwacja urządzeń może powodować koszty. Ustalono górną granicę: koszty brutto nie mogą przekraczać 20 EUR. Również w tym przypadku eksperci ds. Ochrony danych nie zgadzają się: jeśli dane dostaną się w ręce osób nieupoważnionych, mogą łatwo dowiedzieć się, na podstawie zużycia, kiedy jesteś poza domem.


Liczniki cyfrowe przesyłają zużycie w czasie rzeczywistym. W ten sposób należy lepiej obliczyć zużycie i ograniczyć ryzyko manipulacji ze strony konsumentów.

Nawiasem mówiąc, instalacja jest obowiązkowa. https://www.verbraucherzentrale.de/wissen/energie/preise-tarife-anbieterwechsel/die-neuen-stromzaehler-kommen-13275

Zalety i wady inteligentnego domu

Uwalniają jedną, drugą denerwują. Cyfrowy dom ma swoje zalety i wady:

Zalety inteligentnego domu

✔ Przez cały czas masz wszystko na widoku - niezależnie od tego, czy jest to włamanie

✔ Pobór mocy

✔ światło

✔ Odczyty liczników

✔ wideo

✔ Możesz sterować kompletnymi systemami z sofy

✔ Sterowanie głosowe jest dostępne dla najważniejszych gadżetów

✔ Możesz wysłać swoje roboty do pracy

✔ Poruszaj roletami w górę iw dół

✔ Przygotuj kawę lub w podróży

✔ ogrzać mieszkanie

✔ Na dłuższą metę można zaoszczędzić koszty

Wady inteligentnego domu

✘ Modernizacja może być kosztowna w zakupie

✘ Luki w wysokim poziomie bezpieczeństwa mogą wynikać z ataków hakerów

✘ Dane są gromadzone

WLAN Stała praca sieci WLAN

Wniosek - inteligentny dom

Dla osób, które chcą dokładnie wiedzieć, co się dzieje, kiedy i ile dzieje się w ich własnych czterech ścianach, inteligentny dom to świetny sposób, aby w zasadzie wszystko monitorować. Także pieniądze - ponieważ oszczędności będą widoczne w przyszłości. Możesz również użyć swojego w pełni automatycznego ekspresu do kawy, kosiarki, robota próżniowego, robota basenowego i systemu grzewczego, aby to robić bez wysiłku.

Twoi przyjaciele mogą również wejść do domu, gdy Cię nie ma. Dla osób z niepełnosprawnością technologia może być fantastycznym wsparciem. Wyłączanie, ale potem staje się trudne. Jeśli jesteś wrażliwy i chcesz wyłączyć Wi-Fi w nocy, nie jest to już takie łatwe.

Znajdź w top 10 najlepiej sprzedających się produktów Smart Home Set 2022 na uczciwych testach

Topseller% oszczędności % Nowe wydania
1. Najlepszy sprzedawca
Homematic IP Zmotoryzowane sterowanie ogrzewaniem podłogowym dla 4 pomieszczeń....
Opinie 25
Homematic IP Sterowanie ogrzewaniem podłogowym z napędem elektrycznym dla 4 pomieszczeń....*
 • WSZYSTKO W JEDNYM PAKIECIE: Inteligentne kompletne rozwiązanie do sterowania wodnym ogrzewaniem podłogowym w pokojach 4 - wszelkie dodatkowe pomieszczenia i ...
 • STAŁA KONTROLA: Zamiast stosowania siłowników termicznych (otwórz/zamknij), połączenie zmotoryzowanego siłownika ogrzewania podłogowego i ...
 • RÓWNOWAŻENIE HYDRAULICZNE: Ciągła, stabilna kontrola natężenia przepływu sprawia, że ​​kosztowne równoważenie hydrauliczne jest zbędne
- 14,80 €2. Najlepszy sprzedawca
Zestaw startowy Bosch Smart Home do klimatyzacji pomieszczeń z funkcją aplikacji (wariant...*
 • Pakiet startowy do klimatyzacji pomieszczeń Bosch Smart Home — regulacja temperatury w domu połączonym w sieć w celu uzyskania idealnego klimatu sprzyjającego dobremu samopoczuciu
 • Kompletny pakiet do sterowania klimatem w pomieszczeniu: zapewnia idealny klimat w pomieszczeniu i zmniejsza koszty energii
 • Proste ustawienie temperatury docelowej za pomocą aplikacji Bosch Smart Home lub bezpośrednio na termostacie, dla jednego lub więcej zaworów termostatycznych w...
- 38,70 €3. Najlepszy sprzedawca
Hama inteligentny termostat grzejnikowy, zestaw startowy 2 sztuki z...*
 • Tak łatwe w inteligentnym sterowaniu ogrzewaniem Zastąp dotychczasowy sterownik grzejnikowy termostatem grzejnikowym Smart Home, z adapterem...
 • Termostat grzewczy dla oszczędności kosztów ogrzewania Definiowanie indywidualnych scenariuszy ogrzewania za pomocą sterowania ogrzewaniem i programów automatycznych
 • Zmieniaj zaprogramowane ustawienia spontanicznie z dowolnego miejsca, dostosuj inteligentne sterowanie ogrzewaniem za pomocą aplikacji Hama Smart Home, np. z biura, jeśli...
4. Najlepszy sprzedawca
Sterowanie roletami Homematic IP dla 4 rolet. Zestaw inteligentnego domu...*
 • Zestaw startowy Smart Home do sterowania 4 roletami lub markizami - dowolne dodatkowe rolety i funkcje z dodatkowym Homematic...
 • Siłownik roletowy do wyłączników firmowych steruje wszystkimi standardowymi silnikami rurowymi bez sterowania radiowego do rolet i markiz do 500 VA. Indywidualny...
 • Siłowniki są umieszczane w istniejących skrzynkach rozdzielczych i można je optycznie zintegrować z istniejącą serią przełączników. Do tego są...
- 10,00 €5. Najlepszy sprzedawca
Gniazdo ZOOZEE-Porik Series Wlan Smart Home współpracuje z...*
 • ⚡【Harmonogram i timer】-- Możesz także tworzyć harmonogramy i procedury, aby urządzenie włączało się lub wyłączało automatycznie;...
 • ⚡ 【Zdalne sterowanie】 - Kontroluj swoje urządzenia elektryczne w dowolnym miejscu i czasie, a nawet kontroluj wiele urządzeń elektrycznych jednocześnie, aby ...
 • ⚡【Sterowanie głosem】-- Możesz bezpośrednio sterować przełączaniem urządzeń elektrycznych za pomocą prostych poleceń głosowych, aby uwolnić ręce...
6. Najlepszy sprzedawca
Zestaw startowy Bosch Smart Home, sterowanie roletami podtynkowymi, z...*
 • Elastyczne sterowanie poszczególnymi roletami, żaluzjami lub markizami
 • Wygodny w użyciu z dowolnego miejsca za pośrednictwem aplikacji lub wygodnie za pomocą sterowania głosowego za pośrednictwem Amazon Alexa i Asystenta Google
 • Rolety są automatycznie podnoszone lub opuszczane za pomocą scenariuszy i automatyzacji
7. Najlepszy sprzedawca
8. Najlepszy sprzedawca
Bosch Smart Home Starter Set ogrzewanie, sterowanie z aplikacji,...*
 • Wydajne ogrzewanie: inteligentny termostat grzejnikowy zapewnia żądaną temperaturę w pomieszczeniu
 • Termostat grzejnikowy wykrywa otwarte drzwi i okna z powodu spadającej temperatury w połączeniu z kontaktem drzwi/okno, reguluje...
 • Zoptymalizowane zużycie energii i wyświetlanie temperatury rzeczywistej i docelowej w aplikacji Bosch Smart Home
9. Najlepszy sprzedawca
eufy Security 5-częściowy zestaw Smart Home, system bezpieczeństwa z...*
 • ŁATWA INSTALACJA: Gotowa do użycia w kilka minut. Wystarczy przymocować czujniki wejścia do drzwi lub okien, a czujnik ruchu...
 • BEZ OPŁAT: produkty zabezpieczające eufy chronią Twój dom i portfel - bez żadnych ukrytych kosztów i opłat. 
 • APLIKACJA W ZESTAWIE: Po wykryciu ruchu natychmiast otrzymasz powiadomienie za pośrednictwem aplikacji eufy Security, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy w podróży. 
10. Najlepszy sprzedawca
- 38,70 €oferta
Hama Smart Radiator Thermostat, zestaw startowy 2 sztuki z suwem ...
Hama inteligentny termostat grzejnikowy, zestaw startowy 2 sztuki z...*
UWAGA — Więcej informacji można znaleźć w przewodnikach po produktach i dokumentach
129,00 € - 38,70 € 90,30 €
- 10,00 €oferta

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?

Office Escape - ekscytująca gra typu escape room: ucieczka przed szefem

Stworzyliśmy dla Ciebie przewodnik zakupowy z przydatnymi wskazówkami. Może doradzić i ochronić Cię przed złymi zakupami w 2022 roku. Daje ci rekomendacje dotyczące zakupu, pokazuje przydatne linki lub przybliża test zestawu inteligentnego domu.

Uzyskaj doświadczenia i rekomendacje od klientów, kupujących, przyjaciół, mediów społecznościowych, blogów lub czasopism branżowych. przed tobą Zestaw inteligentnego domu Jeśli chcesz kupić produkt, bądź mądry i dobrze przygotowany.

Auf Uczciwe testy możesz znaleźć kilka testów (w tym pływacki, Fitness, Dom i ogród) I Doradca (w tym Smart Home, Piękno, Handwerk), którzy mogą Ci jeszcze pomóc.

Kup zestaw Smart Home – w ten sposób znajdziesz najlepszy dla siebie produkt z zestawu Smart Home!

Inteligentny dom Inteligentny dom
Przydatne wskazówki dotyczące kolejnego zakupu produktu z „Przewodnikiem po uczciwych testach dla kupujących”!

Czego dokładnie oczekuję od szukanego produktu „Zestaw Smart Home”?

Poradnik kupowania uczciwych testów
Inteligentny dom - uczyń swoje życie mądrzejszym! 41

Wiele produktów ma podstawowy cel, do którego są potrzebne. Niemniej jednak bez względu na to, czego szukasz lub chcesz korzystać z produktu Smart Home Set, zapisz dokładnie czego oczekujesz od produktu, jak i gdzie chcesz go używać. Zbadaj i porównaj znalezione produkty Smart Home Set. Przekonasz się, że wiele produktów robi dokładnie to, czego szukasz, ale ma o wiele więcej funkcji, innych właściwości lub obsługi, których nie znasz. Różnorodność produktów i zakres dostawy mogą być bardzo różne.

Którzy producenci i marki są dostępni dla „zestawu inteligentnego domu”?

Marki i producenci Uczciwe testy Poradniki dotyczące zakupów
Inteligentny dom - uczyń swoje życie mądrzejszym! 42

Jeśli szukasz produktu „Smart Home Set” i chcesz konkretną markę lub producenta, to już zawęziłeś swoje wyszukiwanie do BRAND lub producenta. Jeśli tak nie jest, musisz najpierw uzyskać przeglądjakich producentów i marek produkują i oferują produkt, którego szukasz. Skorzystaj tutaj znanych marek i producentów ze swoimi produktami. Niemniej jednak warto badanie mniej znanych marek lub producentów. Mogą być nowe na rynku lub po prostu mniej znane w danym kraju.

Często można znaleźć lepszy Stosunek ceny do wydajności ze względu na koszty produkcji lub filozofię. Sprawdzone marki i producenci polegają na rozgłos i zaufanie przez lata, które zbudowali. jakość i obsługa przekonały, ale z czasem mogą zniknąć. Wszystko znajduje odzwierciedlenie w cenie. Zwróć więc uwagę na mniej znane produkty, nie muszą być gorsze. Mogą one również mieć dobrą obsługę, dobrą jakość lub mieć większy zakres dostawy. Doświadczenia innych kupujących są bardzo ważne.

Jakich funkcji, wyposażenia i stanu potrzebuję, a jakich nie?

Czeklist Poradnik zakupów Uczciwe testy Zakup produktu
Inteligentny dom - uczyń swoje życie mądrzejszym! 43

Znajdź i wybierz najlepszy zestaw do inteligentnego domu

Teraz dokładnie wiesz, czego oczekujesz od swojego nowego produktu i jak chcesz go wykorzystać. Otrzymałeś przegląd dostępnych produktów. Uzyskałeś teraz więcej informacji o produktach Smart Home Set, ich funkcjach, właściwościach, obsłudze i zakresie dostawy. Czego początkowo oczekiwałeś od produktu, powinieneś teraz dodać nowe punkty i rozważyć, czego absolutnie potrzebuję, a czego nie. Pomyśl także długofalowo o komforcie, zużyciu, korzyściach i zakresie dostawy.

Oceny kupujących, rekomendacje, recenzje i testy zestawu Smart Home?

Przewodnik zakupów Uczciwe testy
Inteligentny dom - uczyń swoje życie mądrzejszym! 44

Masz teraz na swojej liście kilka produktów z zestawu Smart Home, które odpowiadają Twoim pragnieniom. Teraz musisz uporządkować i dokładniej omówić produkty. Przeszukuj dowolny produkt pod kątem ocen kupujących, rekomendacji, recenzji i testów w Internecie. Będziesz czytać pozytywnie i negatywnie i zauważysz, który produkt Cię przyciąga. Oto kilka punktów, o których należy pamiętać:

👉 Jaka jest reputacja strony internetowej lub sklepu i jego ocen kupujących, rekomendacji, recenzji i testów?
👉 Recenzje kupujących można kupić lub podrobić, spójrz na liczbę recenzji i pisownię.
👉 Korzystaj z innych przydatnych stron internetowych, aby oceniać fałszywe recenzje!
👉 O czym dokładnie są negatywne recenzje?

Jak sobie radzić z negatywnymi recenzjami i doświadczeniami?

Przewodnik zakupów Uczciwe testy zakupu produktu
Inteligentny dom - uczyń swoje życie mądrzejszym! 45

Negatywne recenzje są często pisane, gdy produkt dotrze wadliwy, co może wynikać z trasy dostawy lub bezpośrednio do producenta. Może się to zdarzyć, ale nie jest to normą i nie powinno cię zniechęcać. Istnieje wiele negatywnych recenzji od klientów, którzy kupili dla siebie niewłaściwy produkt Smart Home Set lub którzy nie otrzymali właściwych informacji i byli teraz rozczarowani. Nieprawidłowe lub nieprawidłowe użycie może również prowadzić do negatywnej oceny.

Produkty często trzeba składać, dla niektórych jest to zbyt skomplikowane, czasochłonne lub po prostu nie dla nich. Często te tak zwane negatywne oceny zawierają po prostu frustrację kupującego. Niemniej jednak z pewnością istnieją uzasadnione negatywne recenzje, więc zawsze polecam je przeczytać Przeczytaj uważnie recenzje i obraca się wokół użytkowania, trwałości i jakości. Jakie miałeś problemy? Jak sprzedawca lub producent zareagował na problemy?

Dalsze punkty:

👉 Niewiele recenzji nie zawsze oznacza, że ​​wybrany produkt jest koniecznie zły. Może po prostu nie było go wystarczająco długo na rynku iw rezultacie nie zostało wystarczająco docenione.
👉 Jeśli to możliwe, w razie problemów zadawaj pytania otwarte kupującemu lub sprzedającemu.
👉 niektórzy sprzedawcy walczą ze sobą negatywnymi/pozytywnymi ocenami, aby poprawić lub pogorszyć rankingi sprzedaży i pozycjonowanie.

Jakie problemy, rozwiązania lub wskazówki mogę znaleźć na temat produktu Smart Home Set?

Przewodnik zakupów Uczciwe testy zakupu produktu
Inteligentny dom - uczyń swoje życie mądrzejszym! 46

Często pomocne jest zbadanie problemów, rozwiązań lub wskazówek dotyczących produktu przed dokonaniem zakupu. Tutaj możesz skorzystać z wiedzy kupujących, którzy mogli mieć produkt Smart Home Set od jakiegoś czasu, co z nim robią lub czego doświadczyli. Może to być zarówno negatywne, jak i pozytywne. Może da ci to lepszy wgląd w jakość, trwałość, pielęgnację, obsługę i użytkowanie nadchodzącego zakupu zestawu inteligentnego domu.

Gdzie mogę znaleźć oceny, rekomendacje, recenzje, testy, recenzje, rozwiązania i wskazówki od innych kupujących?

Zapytaj o doświadczenia i wskazówki w swoim obszarze osobistym dotyczące zestawu lub produktu Smart Home.
Lista Top 10 Uczciwych Testów zabierze Cię do najlepszych i najpopularniejszych zestawów inteligentnych domów wraz z linkami do ocen i recenzji, gdzie znajdziesz wiele opinii i rekomendacji.
Wiele platform sprzedażowych oferuje swoim kupującym ocenę, którą zazwyczaj można znaleźć pod produktem.
Istnieją portale z pytaniami i odpowiedziami z pytaniami i odpowiedziami, których szukasz lub możesz je opublikować bezpośrednio. Przykład: Gutefrage.net
Dla każdego produktu lub tematu istnieją fora internetowe, na których użytkownicy, kupujący lub osoby o podobnych poglądach mogą wymieniać się pomysłami.
Grupy na Facebooku lub strony na Facebooku działają jak fora z wieloma pytaniami i odpowiedziami.
Spójrz na szczegółowe Najlepsze recenzje na Amazonka * an. Jest wielu dla bardzo dobrej jakości i zadowolonych kupujących Oceny 4 lub 5 gwiazdek. Im więcej opinii klientów ma dany produkt, tym bezpieczniejsze są opinie i informacje na jego temat.

Gdzie w internecie znajdę test zestawu inteligentnego domu?

Inteligentny dom Inteligentny dom
Inteligentny dom - uczyń swoje życie mądrzejszym! 47

💻 Po prostu spójrz w okolicę „Testowanie” z Uczciwych testów powyżej lub użyj tutaj z Test zestawu inteligentnego domu wyszukiwanie, może już coś dla Ciebie mamy! 🙂.
💻W Google możesz wpisać tutaj Test zestawu inteligentnego domu Znajdować! Możesz użyć dowolnej wyszukiwarki. Na przykład użyj roku dla bieżących testów Test zestawu inteligentnego domu 2022.
💻 Aby uzyskać rekomendacje produktów i testy produktów z wynikami testów 2022, możesz wyszukać istniejący w Stiftung Warentest Test zestawu inteligentnego domu sprawdzać.
💻 Sprawdź w Ökotest, czy istniejąca Test zestawu inteligentnego domu jest wykrywalny.
💻 Youtube to wybór dla recenzji i filmów testowych. Możesz iść tutaj Test zestawu inteligentnego domu sprawdzać.

Gdzie mogę kupić zestaw Smart Home?

Przewodnik zakupów Uczciwe testy zakupu produktu
Inteligentny dom - uczyń swoje życie mądrzejszym! 48

Możesz kupić dowolny produkt online lub w lokalnym sklepie. Zawsze znajdziesz znacznie większy wybór online. Na miejscu można znaleźć popularne lokalne sklepy, takie jak sklep z narzędziami, drogerię, centrum handlowe lub sklep specjalistyczny i od razu zorientować się w produktach.

🏬 Popularnymi sprzedawcami produktów do inteligentnego domu mogą być: Aldi, Penny, Kaufland, Norma, Lidl, Netto, Roller, Rossmann, DM, Rewe, Real, Bauhaus, Toom, Obi, Hornbach, Mediamarkt, Saturn, Medimax i wiele innych. Wszyscy dostawcy sprzedają również wybrane produkty we własnym sklepie internetowym. 🛍.

W sieci znajdziesz wiele innych sklepów internetowych lub porównywarek cen, oprócz tych wymienionych powyżej.

💻Popularne portale Smart Home Set to: Amazon, eBay, Otto, Conrad, Pearl, Billiger, Idealo, Geizhals, Check24 i wiele innych. Wszędzie znajdziesz zwycięzców testów, zwycięzców cen lub zwycięzców porównań, być może jest tam dokładnie ten produkt, którego szukasz!

Jak mogę zaoszczędzić pieniądze dzięki zestawowi Smart Home?

Zaoszczędź na zakupie produktu uczciwe testy
Inteligentny dom - uczyń swoje życie mądrzejszym! 49

1. Wskazówki dotyczące oszczędzania❗ Szukaj wyznaczonych rabaty, oferty, obniżki cen lub oferty okazyjne, ale z Uwaga i porównaj.

⚠Aby sprawdzić ofertę, możesz specjalnie dla Amazon "Keepa" lub „WielbłądWielbłądWielbłąd” używać. Tutaj śledzone są ceny, dzięki czemu możesz sprawdzić, czy oferta rzeczywiście jest ofertą. Wielu sprzedawców obniża ceny na specjalne okazje, takie jak Czarny Piątek, Boże Narodzenie, Wielkanoc czy inne dni promocyjne. Dzięki „Keepa” możesz zobaczyć z miesięcznym wyprzedzeniem, jak kształtowała się cena i zauważysz, że cena wzrastała coraz bardziej do dnia promocji, tygodni lub 1-2 miesięcy przed promocją, aby reprezentować ofertę w czasie promocji , chociaż jest to cena, która jest używana często lub od dłuższego czasu. ⚠.

Dealerzy lubią stosować taktykę dostosowywania produktu z jego normalnej ceny do bardzo drogiej ceny, aby później sprzedać go po tej normalnej cenie (teraz znacznie taniej). Dzięki tej taktyce detalista powoduje spadek ceny, który sygnalizuje ofertę dla wielu sklepów internetowych, stron internetowych, portali z ofertami, portali cenowych i odpowiednio ją pozycjonuje lub sprawia, że ​​jest zauważalna. Wykorzystaj te taktyki na swoją korzyść i złap okresy przed i po tych korektach cen. Z pewnością będzie to wymagało trochę czasu, planowania i cierpliwości przy zakupie.Tutaj w Honest Tests mamy jeden Widok historii cen „Keepa” wbudowane w tabele i ich wkład z „Testów” i „Przewodników”. Tam możesz zobaczyć, jaka była cena produktu w przeszłości.

2. Oszczędzanie napiwku💶❗ Zawsze porównuj zakres dostawy z ceną. Niska cena za pojedynczy produkt może stać się droższa, jeśli musisz kupić coś jako opcję od razu lub później. Zestaw produktów z dużym zakresem dostawy może nagle stać się tańszy, chociaż początkowo cena wydaje się wysoka.

3. wskazówka dotycząca oszczędności💶❗ Nie kupuj zakresów dostawy/wyposażenia lub większej liczby funkcji, jeśli już wiesz, że ich nie potrzebujesz lub używasz ich niewiele.

4. Oszczędność napiwku💶❗ Używaj alertów cenowych! Możesz ustawić alerty cenowe na niektórych stronach internetowych, porównywarkach lub portalach. Możesz dostarczyć produktowi Smart Home Set z alertem cenowym. Następnie otrzymasz powiadomienie e-mailem, gdy osiągniesz pożądaną cenę, która była śledzona przez pewien okres czasu.

5. Oszczędność napiwku💶❗ Może użyj stron kuponów lub kodów kuponów do zakupu produktu Smart Home Set. Istnieją rozszerzenia przeglądarki, które umożliwiają zakup ewentualnego kodu kuponu bezpośrednio w sklepie internetowym. Wielu sprzedawców chce zatrzymać swoich kupujących po zakupie i dołączać do nich kody kuponów. Strony z kuponami pokazują aktualne kupony na wszystko. Musisz tylko sprawdzić, czy w tej chwili byłoby to dla Ciebie możliwe.

6. Oszczędność napiwku💶❗. Czy Twój produkt musi być nowy? Z używanymi produktami, B-stock lub Odnowiony produkty możesz dużo zaoszczędzić! Używana oferta Amazon i Ebay, B-stock lub odnowiony przedmiot na. W zależności od używanego stanu i świadomości, że używał go ktoś inny, możesz dużo zaoszczędzić, ale może to nie być dla wszystkich. Przedmioty B-Ware często mają wady transportowe lub kosmetyczne, ale są w pełni funkcjonalne. Towary regenerowane to towary używane, wadliwe i zwracane, które zostały przygotowane do sprzedaży i posiadają gwarancję. Amazon oferuje te produkty jako Oferty magazynowe przy ul.

Wskazówka: Eine Geschenkidee lub Prezenty urodzinowe nigdy nie powinny być tanimi produktami, nie rozdawaj niczego, czego sam byś nie użył pod względem jakości.

Wiele pozytywów Oceny kupujących są często znakiem, że ludzie są zadowoleni z produktu Smart Home Set.

Amazon.de * oferuje wiele różnych sposobów na dobrą analizę produktu. Z poradnikiem zakupowym na pewno znajdziesz jakiś zestaw do inteligentnego domuTesty lub porównania zestawów do inteligentnego domu.

Zawsze chcesz najpopularniejszy topowy produkt w najlepszej możliwej cenie i bez dodatkowych kosztów. Wielu tego chce. Ale jakość ma swoją cenę. Jeśli kupujesz tanio, często kupujesz ponownie dwa lub trzy razy. Wydaj trochę więcej pieniędzy i ciesz się jego jakością na dłuższą metę, na dłuższą metę będziesz cieszyć się nią bardziej niż tanie okazje. Nie zawsze łatwo jest kupić wysokiej jakości produkt w rozsądnej cenie. Jeśli trzymasz się kilku kryteriów zakupu, opinii klientów i przewodnika zakupu, na pewno znajdziesz odpowiedni produkt dla siebie. Baw się dobrze!

Zalecana literatura: pistolet do masażu, Rower do ćwiczeń, testowanie produktów

Źródła:

https://www.das-intelligente-zuhause.de/ratgeber

https://www.homeandsmart.de/amazon-echo-kompatible-produkte-systeme


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 23.05.2022/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Schreibe einen Kommentar