Przewodnik: Odkurzacz - Odkurzacz


irobot robosauger
Poradnik: robot odkurzający - robot odkurzający 60

Odkurzanie za pomocą robota odkurzającego

Jesteś poza domem przez cały dzień, a wieczorem nie masz ochoty sprzątać tego miejsca. Od czasu do czasu ktoś kruszy dywan. Zwierzęta, które są trwale owłosione. A potem przychodzisz z pracy i możesz znowu wszystko wyssać. To nie musi być! Trend dotyczy robotów odkurzających, które działają tylko wtedy, gdy Cię nie ma. Bardzo wygodne Bardzo proste. Ten przewodnik dotyczy cudownych robotów broni. Dla twojego domu Możesz dostać jeden do ogrodu Kosiarka Robot Kupić. Do puli pierwszej basen robota. Może brakuje robota do wycierania, a tego odkurzacza. W porządku, nadchodzi. Czym właściwie jest robot odkurzający, dla kogo warto, jaka technologia jest zainstalowana, ile kosztuje i co oszczędza, gdzie są zalety i wady. Możesz dowiedzieć się tego wszystkiego tutaj w przewodniku po zestawieniu 10 najlepszych robotów próżniowych. – odkurzacz zrobotyzowany – odkurzacz zrobotyzowany

Zalecana literatura: Wiele przewodników na różne tematy tutaj!

Robot próżniowy - robot próżniowy - w porównaniu

Robot próżniowy iRobot Roomba 960 o dużej mocy ssania, 2 ...Robot odkurzający iRobot Roomba 671 WiFi, technologia wykrywania zabrudzeń, ...Robot próżniowy Eufy, RoboVac 11S (Slim) z BoostIQ, super smukły,...Robot próżniowy ZACO V5sPro z funkcją wycierania, automatyczny ...Robot próżniowy ECOVACS DEEBOT N79S, bateria na 100 minut, ...Robot odkurzający iRobot Roomba 671 WiFi, technologia wykrywania zabrudzeń, ...Neato Robotics D450 Pets Edition - Kompatybilny z Alexa -...Robot próżniowy ECOVACS DEEBOT OZMO T8 z funkcją mopowania (2w1), ...Robot próżniowy ZACO V5sPro z funkcją wycierania, automatyczny ...Robot odkurzający Proscenic 850T WLAN, robot odkurzający, Alexa i...
Sprawdź cenę299,00 €179,10 €149,99 €Sprawdź cenę299,00 €486,99 €419,00 €149,99 €239,00 €
Robot odkurzający iRobot Roomba 960 z wydajnym ... *Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba 671 WiFi, wykrywanie zabrudzeń ... *Robot próżniowy Eufy, RoboVac 11S (Slim) z BoostIQ, ... *Robot próżniowy ZACO V5sPro z funkcją wycierania, ... *Robot próżniowy ECOVACS DEEBOT N79S, bateria na 100 ... *Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba 671 WiFi, wykrywanie zabrudzeń ... *Neato Robotics D450 Pets Edition - Kompatybilny z ... *Robot próżniowy ECOVACS DEEBOT OZMO T8 z ... *Robot próżniowy ZACO V5sPro z funkcją wycierania, ... *Odkurzacz automatyczny Proscenic 850T WiFi, odkurzacz ... *
◼️ iRobot ma ponad 30-letnie doświadczenie z ...◼️ Nasza skuteczna koncepcja czyszczenia obejmuje ...◼️ CAŁKOWICIE NOWY ROBOVAC: Zrekonstruowany do najniższego * (tylko 72 ...◼️ Funkcja mycia na mokro do 180m²: Wymień ...◼️ nie dotyczy◼️ Nasza skuteczna koncepcja czyszczenia obejmuje ...◼️ Ten ekskluzywny pakiet zawiera również: 1x ...◼️ Wysokowydajny robot próżniowy z funkcją mopowania z ...◼️ Funkcja mycia na mokro do 180m²: Wymień ...◼️ Alexa i Google Home i kontrola aplikacji: dzięki Alexa i Google Home ...
◼️ Brud dostaje się do kołnierza - przeżyj ...◼️ Dla Ciebie sprytniejsze sprzątanie domu oznacza ...◼️ TECHNOLOGIA BOOSTIQ ™: Automatycznie zwiększa moc ssania do ...◼️ Funkcja wycierania + V5s Pro czyści pokoje, nawilża ...◼️ nie dotyczy◼️ Dla Ciebie sprytniejsze sprzątanie domu oznacza ...◼️ Poza zasięgiem. Ustaw granice na ...◼️ Najnowocześniejsza technologia TrueDetect 3D do wykrywania ...◼️ Funkcja wycierania + V5s Pro czyści pokoje, nawilża ...◼️ Silna moc ssania 3000Pa: robot próżniowy Proscenic 850T ma ...
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
Robot próżniowy Robot próżniowyRobot próżniowy Robot próżniowyRobot próżniowy Robot próżniowyRobot próżniowy Robot próżniowyRobot próżniowy Robot próżniowyRobot próżniowy Robot próżniowyRobot próżniowy Robot próżniowyRobot próżniowy Robot próżniowyRobot próżniowy Robot próżniowyRobot próżniowy Robot próżniowy
319,00 €199,99 €199,99 €319,00 €699,00 €199,99 €
Sprawdź cenę299,00 €179,10 €149,99 €Sprawdź cenę299,00 €486,99 €419,00 €149,99 €239,00 €
do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤
Ostatnia aktualizacja 28 maja 2022 13:39. Linki bezpośrednio do Amazon.de | Źródło / zdjęcie: Amazon API
Youtube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Co to jest robot odkurzający?

Robot odkurzający to mały robot, który nie tylko sam ssie dom, ale może też być wystarczająco inteligentny, aby zrobić mapę domu. Jest w stanie ssać kilka pokoi. To, co twój robot może zrobić, zależy w dużej mierze od tego, co chcesz zainwestować. Im bardziej zaawansowana technologia, tym wyższa cena.
W robocie należy zainstalować wszystko: silnik, czujniki, szczotki, pojemniki na brud.

Dlaczego roboty do odkurzania mają zawsze średnicę około 30 cm?
Okazało się, że jest to dobry i odpowiedni rozmiar. Chociaż mniejsza średnica oznaczałaby, że występuje w mniejszych narożnikach, z drugiej strony jest w niej znacznie mniej technologii. Większy jest również niepraktyczny, w przeciwnym razie nie będzie mógł wejść między nogi krzesła.

Nawet okrągła konstrukcja ma swoje uzasadnienie w tym, że robot odkurzający najlepiej odwraca się w tej formie. Niektórzy producenci wypróbowują to owalnie i osiągają podobny wynik. Szczotki boczne i szczotki narożne dopełniają rundy.

Kształt i rozmiar są zatem związane z pewnymi wytycznymi, a także wysokością, która jest średnio w 3-5 cm, ponieważ powinien on również zmieścić się w szafie.
Jednocześnie dostajesz pierwszą wskazówkę: jeśli masz małe mieszkanie z wieloma narożnikami, lepiej kupić robota o mniejszej średnicy.
Jeśli masz stosunkowo niewielką powierzchnię i wiele metrów kwadratowych, większy wybór byłby twoim wyborem.

Opcjonalnie roboty próżniowe można ustawić za pomocą aplikacji. Powiązana z Amazon Alexa ©, ona też może to zrobić. Inne modele mają pilota. Zawiera różne programy czyszczenia.

- 40,00 €1. Najlepszy sprzedawca

Robot próżniowy z dodatkami

Tutaj możesz zobaczyć roboty ssące z dodatkowymi funkcjami

Dla kogo jest odpowiedni?

Lubisz nowe techniki lub robot próżniowy może być zupełnie innym, bardzo znaczącym tłem dla Twojej decyzji o zakupie:

 • po pracy po pracy - i nie trzeba też odkurzać mieszkania
 • Po prostu nie masz na to ochoty
 • Wieczorem ssanie nie jest spowodowane tym, że dzieci śpią lub sąsiedzi są zirytowani
 • Może jesteś fizycznie ograniczony
 • Może środek czyszczący nie jest odpowiednią alternatywą
 • Ponieważ chcesz przynajmniej z grubsza posprzątać mieszkanie w dowolnym momencie i posprzątać
 • Masz jedno lub więcej zwierząt domowych, które rzucają włosami lub śmieciami

Istnieją wystarczające powody. Być może taki robot jest idealnym prezentem dla drogich ludzi, którzy mogą już nie być tak energiczni?

Robot próżniowy - co działa, a co nie?

Mimo to nie mogą uruchomić ścian lub Odjedź pająki, Co mogą zrobić:

Odpowiednie zastosowania Odkurzacz automatyczny

Roboty lubią to prosto. Chociaż mogą być przy stole i krzesłach wokół, ale bardzo narożniki są wyzwaniem.
Gładkie powierzchnie są również świetne, krótki dywan - zmiana między wykładzinami działa sama.

Lista przejść:

 • dekarstwo
 • Krótki dywan
 • Proste linie
 • Żwirek dla kotów lub podobny

Nieodpowiednie zastosowania Robot próżniowy

Wszystko, co drażni Twój nowy środek czyszczący, może zniknąć. Oznacza to, że leżą wokół skarpetki, klocki Lego, wazony podłogowe ... Jeśli masz dużo przedmiotów dekoracyjnych w pokoju, lepiej je przynajmniej wyczyścić, aby odkurzacz miał dużą powierzchnię do odkurzania.
Wrażliwe rzeczy należy również zabezpieczyć.
Dywany puszyste są równie niekwalifikowalne, a dywany bardzo grube. Nie może tam iść.

A no go - lista:

 • legos
 • Socken
 • Ręczniki papierowe i tym podobne
 • schody
 • Puszyste dywany
 • Wszystko, co przekracza wielkość kota
 • Kabel

Pokój

Jeśli masz kilka pomieszczeń do odkurzania, możesz albo wziąć robota, który poradzi sobie z tym samodzielnie, albo przenieść go z pokoju do pokoju. Jednocześnie dla robotów istnieją pasma rozgraniczające. Z kim możesz mu powiedzieć. „Do tego momentu i nie dalej!”

powierzchnia

Ile robi robot? To zależy od różnych rzeczy:

 • Jak długo trwa bateria
 • Jak czysta jest powierzchnia
 • Ile stóp kwadratowych powinien ssać
 • Jak długo trwa ładowanie
 • Leistung
 • Objętość pojemnika na brud

podziemny

Płytki nie stanowią problemu, ale niektóre modele mają trudności ze znalezieniem drogi na czarno-białych płytkach. Wynika to z technologii, która myśli w czarnych plamach, że ma zamiar pogrążyć się w otchłani.
Krótki dywanik jest również możliwy, gdy wokół leży dużo włosów, ale szczotki podłogowe łatwo się zaplątują i zatykają koła, po czym nic się nie obraca.

Zalecana literatura: Wiele przewodników na różne tematy tutaj!

Lista producentów robotów próżniowych

Spójrz na urządzenia odpowiedniego producenta.

Technologia robota odkurzającego

Przejdźmy do ekscytującej części, technologii. Tutaj rozwój w ostatnich latach znacznie się rozwinął i dziwi nas to, że od dłuższego czasu nie obserwowaliśmy, jak duży potencjał się tam rozwinął.
Urządzenia nie są już głośne i w najlepszym przypadku nadal można rozmawiać po obiedzie, podczas gdy robot zawsze ssie pod stołem.

Jak zorientowany jest robot odkurzający?

Roboty odkurzające mają czujniki podczerwieni, laserowy system pomiarowy lub kamerę do orientacji. Zainstalowano system lub kilka, które się uzupełniają.
Każdy ma swoje zalety i wady. Niektóre czujniki nie wykrywają łatwo przeszkód, co prowadzi do przewrócenia wazonu podłogowego. Podczerwień nie lubi głębokiej czerni. Po prostu wychodzi na ten obszar, ponieważ podczerwień nie jest odbijana.
Z drugiej strony ultradźwięki mają trudności z wąskimi przejściami. Musisz zwrócić uwagę na krzesła, które mogą znajdować się zbyt blisko stołu.
Dobre urządzenia mają także dalmierz. Jednocześnie mogą obliczyć, jak daleko jest do osiągnięcia następnego stojącego wokół obiektu, takiego jak szafka, a następnie użyć go do obliczenia sprytnych tras.
Dlatego należy również upewnić się, że robot ma odpowiednie czujniki odpowiednie do domu. Im więcej, tym lepiej. Zwłaszcza jeśli skonfigurowałeś się twórczo.
Istnieją również różne strategie. Albo twój asystent jest do bani przez przypadek, co może zadziałać zaskakująco dobrze. Śledzenie ścian jest świetne, ponieważ urządzenia te mają dodatkowo szczotkę boczną do tego zadania.
Inni idą ruchem spiralnym, a roboty o bardzo wysokiej jakości najpierw robią plan, a potem idą.

akumulator

Żywotność baterii zależy od projektu, a także od zużycia energii. Odkurzacze automatyczne mają programy czyszczące, które można wcześniej ustawić tutaj. Inni myślą, że ssą znacznie więcej brudu. Ponadto istnieje podziemia. Ssanie dywanu zjada więcej energii niż płytki.
Głębokie rozładowanie jest dobre dla każdej baterii i należy również unikać bezpośredniego światła słonecznego.
Średnio taki robotyczny odkurzacz zasysa 1-2 godzin na raz.

Czas ładowania robotami próżniowymi

Czas ładowania różni się w zależności od zainstalowanych akumulatorów. Ale nawet tutaj możesz spodziewać się do dwóch godzin, aż bateria będzie ponownie pełna.

Stacja dokująca

Jest to bardzo przydatne, jeśli chcesz odkurzyć kilka pomieszczeń lub mieszkasz bardzo wysoko. Robot wykrywa, kiedy skończy mu się para, a następnie wraca do stacji dokującej.
Modele wysokiej jakości mają również pod ręką większy kosz na śmieci, odkurzacz automatyczny przechyla własny pojemnik na śmieci.

Ograniczanie robota próżniowego

Jeśli nie chcesz, aby pomocnik wjechał w określone kąty lub pokoje, masz dwie opcje: albo możesz pracować ze ścianą dźwiękową, robot zdaje sobie sprawę, że nie powinien tam iść. Lub bierzesz paski rozgraniczające, często taśmy magnetyczne, które uniemożliwiają ci podróż.

Akcesoria

Czy jest dużo!

zdalny

Możesz kupić pilota do niektórych urządzeń, aby sterować robotem. Na przykład powinien przestać ssać lub zaczynać. Nawet tam, gdzie powinien iść, jest możliwe.

Aplikacja

Co więcej, masz aplikację na smartfonie. Następnie możesz albo sterować stamtąd przez Bluetooth. Jeszcze bardziej praktyczne, jeśli posiadasz Amazon Alexa ©, w zależności od producenta, istnieje możliwość sterowania robotem próżniowym za pomocą poleceń głosowych.

wymienny

Oto lista rzeczy, które zazwyczaj można łatwo i łatwo kupić:

 • szczotka podłogowa
 • blaszkowe szczotka
 • szczotka boczna
 • głównym szczotka
 • Różne moduły kół i całe koła
 • Filtr HEPA, filtr
 • pojemnik brud
 • Stacje ładowania i kable
 • Zespół ograniczający lub ściana dźwiękowa
 • Zderzak (ochrona)

Wskazówka dla alergików: Jeśli masz problemy zdrowotne, możesz kupić filtr Hepa, a niektóre roboty próżniowe mają światło UV, które zabija bakterie.

Ile kosztował robot próżniowy?

Jeśli robot ma mało zainstalowanej technologii i działa dość prosto, dostaniesz ją za bardzo małe pieniądze. Wysokiej jakości urządzenia, które mogą zrobić wszystko i mają zainstalowaną najnowszą technologię, mogą być warte nawet kilkaset euro.
Dlatego zawsze powinieneś decydować, który z nich jest dla ciebie najbardziej znaczący.
Ponadto są koszty części zamiennych i / lub akcesoriów. Na szczęście nie ma już worka na kurz.
Ogólnie koszty operacyjne nie są wyższe niż koszty zwykłego odkurzacza.

Na co należy zwrócić uwagę kupując

Być może od dawna zakochałeś się w pomyśle kupienia robota domowego. Dobrze
To zależy tylko od następujących punktów:

★ Jaka jest struktura twojego mieszkania lub pokoju? Mniej technologii oznacza niższą cenę i dobrze nadaje się do dużych wolnych miejsc.

★ Czy jesteś alergikiem i potrzebujesz specjalnych filtrów?

★ Czy masz zwierzęta i odkurzacz automatyczny musi zbierać dużo włosów lub śmieci?

★ Czy odkurzacz powinien działać sam, najlepiej podczas Twojej nieobecności? Następnie powinien być w stanie pracować zdalnie. Sterowanie głosowe Alexa © oferuje samo w sobie, a także, że robot odkurzający może sam się naładować.

★ Ile kosztują akcesoria? Jeśli potrzebujesz nowych części, możesz spodziewać się średnio około 50 Euro rocznie).

★ Czy potrafisz samodzielnie wymienić części zamienne?

★ Jak wysokie są twoje meble? A twoje dywany? Spójrz, jeśli wymiary Twojego domu są wystarczające, aby odkurzacz mógł być w dowolnym miejscu wygodny.

I: upewnij się, że wcześniej wyczyściłeś skarpetki, klocki Lego i wazony podłogowe. Leżące wokół kable mogą również stać się pułapką. Roboty próbują je wessać.

Zalety i wady Robot próżniowy

Zalety i wady robotów próżniowych:

korzyści

✔ Ssają na własną rękę - nawet gdy cię nie ma

✔ Nadaje się również do sierści zwierząt i ściółki

✔ Odpowiedni dla alergików

✔ Możesz kupić wiele części zamiennych i sprytnych akcesoriów

✔ Robi ci dużo pracy i zawsze zapewnia pewną podstawową czystość

✔ Jeśli masz dość podstawową przestrzeń życiową, w większości przypadków wystarczy tani model

Wady

✘ Czy masz kreatywnie urządzone mieszkanie, czy jest to bardzo duże miejsce, potrzebujesz większego wsparcia ze strony technologii

✘ Niektóre zwierzęta się boją

✘ Lub zacznij grać z odkurzaczem automatycznym

✘ małe dzieci powinny być oddzielone od robota

✘ Ważne jest, aby upewnić się, że wszystko zostało usunięte, co może zaszkodzić robotowi lub twojemu dobytkowi

Robot Robot nie zastępuje odkurzacza

Wniosek - robot próżniowy - robot próżniowy

Sprytny pomocnik, który jest do kitu, gdy cię nie ma. W najlepszym wypadku. I to jest ogromna ulga. Wyobraź sobie, że wracasz do domu, a robot już wszystko zrobił. Czy to jest fajne?
Być może takie wsparcie techniczne byłoby idealnym prezentem dla drogich ludzi w twoim otoczeniu, którzy nie są już tak energiczni. To może być ogromna ulga.
Jak widać, kupowanie robotów odkurzających nie wymaga wiele uwagi, a jeśli dobrze się zorientujesz w sztuce odkurzacza, bardzo spodoba ci się to urządzenie. Musisz tylko zobaczyć, że twoje imperium jest „robotyczne”.
Jednej rzeczy nie powinieneś zapominać. Robot nie zastępuje normalnego odkurzacza. On jest tylko dodatkiem. Jeśli nie lubisz kabla, możesz to zrobić Bezprzewodowy odkurzacz kaufen.

Życzę ci dużo zabawy!

Znajdź w 10 najlepszych i najlepiej sprzedających się robotach próżniowych 2022 na uczciwych testach

Topseller% oszczędności % Nowe wydania
- 430,00 €1. Najlepszy sprzedawca
Robot odkurzający, robot odkurzający Tikom G7000, moc ssania 2700Pa...*
 • GYROSKOP SMART NAVIGATION: Robot próżniowy G7000 dokładniej czyści Twój dom na wydajnym routerze zygzakowatym w porównaniu do ...
 • 2700PA SUPER MOCNE SSANIE: Zaawansowany 3-punktowy system czyszczenia bez wysiłku zbiera osadzony kurz i włosy. Dostarcza...
 • KONTROLA APLIKACJI I GŁOSU: Robotem odkurzającym G7000 można sterować za pomocą Alexy i Asystenta Google. Połączono z aplikacją. Potrafi zaplanować...
- 30,00 €2. Najlepszy sprzedawca
Robot próżniowy MEDION ze stacją ładującą E32 (model 2021, 120 min....
Opinie 472
Robot próżniowy MEDION ze stacją ładującą E32 (model 2021, 120 min....*
 • Robot odkurzający E32 (MD 18510) do czyszczenia kurzu, włosów i pyłków, z funkcją programowania, 120 min Czas pracy i automatyczne ładowanie.
 • Żywotność baterii: dzięki do 120 minutom czasu pracy na jednym ładowaniu robot jest szczególnie wydajny, a także czyści duże obszary bez ...
 • Elastyczny personel sprzątający: Możesz użyć funkcji timera, aby dokładnie poinformować swojego nowego pomocnika domowego, w które dni i o której godzinie odbędzie się sprzątanie.
- 54,00 €3. Najlepszy sprzedawca
Odkurzacz robot, odkurzacz robot Tesvor WiFi z mapą pokoju w ...
Opinie 11.472
Odkurzacz robot, odkurzacz robot Tesvor WiFi z mapą pomieszczenia w ... *
 • Kompatybilny z APP + Alexa: Robotem można sterować za pomocą aplikacji na smartfona lub za pomocą instrukcji głosowych za pośrednictwem Alexa i ...
 • Planowane czyszczenie: Robot odkurzający Tesvor X500 ma sterowanie jednym klawiszem i automatycznie rozpoznaje, gdzie został już wyczyszczony.Dlatego nie ...
 • Duża moc ssania: Robot odkurzacza X500 ma bardzo dużą moc ssania, dwie główki szczoteczki, jest przyjemnie prawie cichy i czyści każdy ...
- 75,00 €4. Najlepszy sprzedawca
Robot próżniowy Laresar z funkcją wycierania, robot odkurzający z...
Opinie 165
Robot odkurzający Laresar z funkcją wycierania, robot odkurzający z...*
 • 💡【45 dni czyszczenia bez użycia rąk z automatycznym odpylaczem 3L】 Odkurzacz robota jest wyposażony w ...
 • 【Wysoka wydajność czyszczenia dzięki silnemu ssaniu 3000Pa i czujnikowi TOF】 Niesamowita moc ssania wynosi do 3000Pa, może ...
 • 🏠【Zamiataj, odkurzaj i mop 3 w 1】 W przeciwieństwie do innych robotów odkurzających z tylko jedną funkcją, nasz odkurzacz Laresar ma ...
- 29,01 €5. Najlepszy sprzedawca
Robot odkurzający Deenkee, robot odkurzający 2000PA, super smukły...
Opinie 621
Robot odkurzający Deenkee, robot odkurzający 2000PA, super cienki...*
 • 【Duża moc ssania 2000 Pa】 Robot próżniowy Deenkee DK600 Max wykorzystuje najwyższej klasy silnik bezszczotkowy, robot odkurzający ma ...
 • 【2,75 „Slim Body】 Dzięki smukłemu korpusowi 2,75” robot próżniowy DEENKEE może przesuwać się pod i wokół łóżka, sofy i innych mebli, aby ...
 • 【Czujnik zapobiegający upadkom】 Odkurzacz robota DEENKEE ma ulepszone zintegrowane antykolizyjne czujniki podczerwieni, które ...
6. Najlepszy sprzedawca
Robot próżniowy Eufy, RoboVac 11S (Slim) z BoostIQ, super slim,...*
 • ZUPEŁNIE NOWY ROBOVAC: Zrekonstruowany do najniższego* (tylko 72 mm wysokości) RoboVac, a jednocześnie ze zwiększoną mocą ssania 1300Pa i niskim poziomem hałasu ...
 • TECHNOLOGIA BOOSTIQ ™: Automatycznie zwiększa siłę ssania w bardzo brudnych lub trudnych do czyszczenia obszarach.
 • WYDAJNOŚĆ BATERII LI-ION: fantastyczna pojemność gwarantuje ogromną wydajność do 100 minut ** długie nieprzerwane czyszczenie.
7. Najlepszy sprzedawca
Lefant Robot Vacuum Cleaner, Super Slim Robot Vacuum Cleaner z mocnym...*
 • ❤️ 【Ulepszona technologia antykolizyjna】 Ulepszona technologia FreeMove 2.0 z wbudowanym 13 bardzo czułym elektronicznym ...
 • 👍【Mała konstrukcja korpusu】 Jednoczęściowa konstrukcja korpusu, tylko 28 cm średnicy i 7,6 cm grubości, specjalnie zaprojektowana do wąskich przestrzeni ...
 • 【Bezszczotkowy projekt i duża moc ssania】 Odkurzacz robota jest napędzany mocnym silnikiem cyfrowym, który ma mocny ...
8. Najlepszy sprzedawca
Robot próżniowy Lefant F1 Moc ssania 4000 Pa, super cienki 28*6,9 cm...
Opinie 278
Robot próżniowy Lefant F1 Moc ssania 4000 Pa, super cienki 28*6,9 cm...*
 • 【Bardzo cienki korpus i duży pojemnik na kurz】 Dzięki smukłej obudowie o średnicy 28 cm i wysokości 6,9 cm masz również ...
 • 【Super moc ssania i długa żywotność baterii】 Super moc ssania 4000Pa, bez problemu odkurzanie włosów, fasoli, a nawet małych ...
 • 【F1 Inna funkcja specjalna】 Konstrukcja otworu ssącego (nie jest to szczotka obrotowa), mały kaliber, bardziej skoncentrowana moc ssania i ...
9. Najlepszy sprzedawca
Robot próżniowy eufy RoboVac 11S (Slim) z BoostIQ, super smukły,...
Opinie 410
Robot próżniowy eufy RoboVac 11S (Slim) z BoostIQ, super smukły,...*
 • ZUPEŁNIE NOWY ROBOVAC: Zrekonstruowany do najniższego* (tylko 72 mm wysokości) RoboVac, a jednocześnie ze zwiększoną mocą ssania 1300Pa i niskim poziomem hałasu ...
 • TECHNOLOGIA BOOSTIQ: Automatycznie zwiększa moc ssania w obszarach bardzo brudnych lub trudnych do czyszczenia.
 • WYDAJNOŚĆ BATERII LI-ION: fantastyczna pojemność gwarantuje ogromną wydajność do 100 minut ** długie nieprzerwane czyszczenie.
- 30,00 €10. Najlepszy sprzedawca
Robot próżniowy Bagotte BG600Max, siła ssania 2000Pa, 6,9 cm Super...*
 • Innowacje: Robot próżniowy BG600 MAX, wyposażony w nowoczesny, bezszczotkowy silnik, ma zwiększoną moc ssania 2000 PA i 3 ...
 • Nadaje się do dywanów: robot próżniowy 3 w 1 automatycznie zwiększa moc ssania dywanów, aby umożliwić głębsze czyszczenie, ...
 • Funkcja mopowania: skorzystaj z funkcji wycierania na mokro z dodatkowo zakupionym zbiornikiem na wodę. Czyści wszelkie zabrudzenia, czy...
- 430,00 €oferta
- 30,00 €oferta
- 54,00 €oferta
- 75,00 €oferta
- 29,01 €oferta

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?

Stworzyliśmy dla Ciebie przewodnik zakupowy z przydatnymi wskazówkami. Może doradzić i ochronić Cię przed złymi zakupami w 2022 roku. Daje ci zalecenia dotyczące zakupu, pokazuje przydatne linki lub przybliża test robota próżniowego.

Uzyskaj doświadczenia i rekomendacje od klientów, kupujących, przyjaciół, mediów społecznościowych, blogów lub czasopism branżowych. przed tobą robota próżniowy Jeśli chcesz kupić produkt, bądź mądry i dobrze przygotowany.

Auf Uczciwe testy możesz znaleźć kilka testów (w tym pływacki, Fitness, Dom i ogród) I Doradca (w tym Smart Home, Piękno, Handwerk), którzy mogą Ci jeszcze pomóc.

Kup robota próżniowego - tak znajdziesz najlepszy produkt robota próżniowego dla siebie!

Robot próżniowy Robot próżniowy
Przydatne wskazówki dotyczące kolejnego zakupu produktu z „Przewodnikiem po uczciwych testach dla kupujących”!

Czego dokładnie oczekuję od produktu „robot próżniowy”, którego szukam?

Poradnik kupowania uczciwych testów
Poradnik: robot odkurzający - robot odkurzający 61

Wiele produktów ma podstawowy cel, do którego są potrzebne. Jednak bez względu na to, czego szukasz lub chcesz używać robota próżniowego, zapisz dokładnie, czego oczekujesz od produktu, jak i gdzie chcesz go używać. Zbadaj i porównaj znalezione produkty robotów próżniowych. Przekonasz się, że wiele produktów robi dokładnie to, czego szukasz, ale ma o wiele więcej funkcji, innych właściwości lub obsługi, których nie znasz. Różnorodność produktów i zakres dostawy mogą się znacznie różnić.

Którzy producenci i marki są dostępni dla „robotów odkurzających”?

Marki i producenci Uczciwe testy Poradniki dotyczące zakupów
Poradnik: robot odkurzający - robot odkurzający 62

Jeśli szukasz produktu typu „robot próżniowy” i chcesz konkretną markę lub producenta, to już zawęziłeś swoje wyszukiwanie do BRAND lub producenta. Jeśli tak nie jest, musisz najpierw uzyskać przeglądjakich producentów i marek produkują i oferują produkt, którego szukasz. Skorzystaj tutaj znanych marek i producentów ze swoimi produktami. Niemniej jednak warto badanie mniej znanych marek lub producentów. Mogą być nowe na rynku lub po prostu mniej znane w danym kraju.

Często można znaleźć lepszy Stosunek ceny do wydajności ze względu na koszty produkcji lub filozofię. Sprawdzone marki i producenci polegają na rozgłos i zaufanie przez lata, które zbudowali. jakość i obsługa przekonały, ale z czasem mogą zniknąć. Wszystko znajduje odzwierciedlenie w cenie. Zwróć więc uwagę na mniej znane produkty, nie muszą być gorsze. Mogą one również mieć dobrą obsługę, dobrą jakość lub mieć większy zakres dostawy. Doświadczenia innych kupujących są bardzo ważne.

Jakich funkcji, wyposażenia i stanu potrzebuję, a jakich nie?

Czeklist Poradnik zakupów Uczciwe testy Zakup produktu
Poradnik: robot odkurzający - robot odkurzający 63

Znajdź i wybierz najlepszy robot próżniowy

Teraz wiesz dokładnie, czego oczekujesz od swojego nowego produktu i jak chcesz go wykorzystać. Otrzymałeś przegląd dostępnych produktów. Teraz uzyskałeś więcej informacji na temat produktów robotów próżniowych, a także ich funkcji, właściwości, obsługi i zakresu dostawy. Czego początkowo oczekiwałeś od produktu, powinieneś teraz dodać nowe punkty i rozważyć, czego absolutnie potrzebuję, a czego nie. Pomyśl także długofalowo o komforcie, zużyciu, korzyściach i zakresie dostawy.

Oceny kupujących, rekomendacje, recenzje i testy robotów odkurzających?

Przewodnik zakupów Uczciwe testy
Poradnik: robot odkurzający - robot odkurzający 64

Masz teraz na liście kilka robotów odkurzających, które odpowiadają Twoim pragnieniom. Teraz musisz uporządkować i dokładniej omówić produkty. Przeszukuj dowolny produkt pod kątem ocen kupujących, rekomendacji, recenzji i testów w Internecie. Będziesz czytać pozytywnie i negatywnie i zauważysz, który produkt Cię przyciąga. Oto kilka punktów, o których należy pamiętać:

👉 Jaka jest reputacja strony internetowej lub sklepu i jego ocen kupujących, rekomendacji, recenzji i testów?
👉 Recenzje kupujących można kupić lub podrobić, spójrz na liczbę recenzji i pisownię.
👉 Korzystaj z innych przydatnych stron internetowych, aby oceniać fałszywe recenzje!
👉 O czym dokładnie są negatywne recenzje?

Jak sobie radzić z negatywnymi recenzjami i doświadczeniami?

Przewodnik zakupów Uczciwe testy zakupu produktu
Poradnik: robot odkurzający - robot odkurzający 65

Negatywne recenzje są często pisane, gdy produkt dotrze wadliwy, co może wynikać z trasy dostawy lub bezpośrednio do producenta. Może się to zdarzyć, ale nie jest to normą i nie powinno cię zniechęcać. Istnieje wiele negatywnych recenzji od klientów, którzy kupili dla siebie niewłaściwy robot próżniowy lub którzy nie otrzymali właściwych informacji i byli teraz rozczarowani. Nieprawidłowe lub nieprawidłowe użycie może również prowadzić do negatywnej oceny.

Produkty często trzeba składać, dla niektórych jest to zbyt skomplikowane, czasochłonne lub po prostu nie dla nich. Często te tak zwane negatywne oceny zawierają po prostu frustrację kupującego. Niemniej jednak z pewnością istnieją uzasadnione negatywne recenzje, więc zawsze polecam je przeczytać Przeczytaj uważnie recenzje i obraca się wokół użytkowania, trwałości i jakości. Jakie miałeś problemy? Jak sprzedawca lub producent zareagował na problemy?

Dalsze punkty:

👉 Niewiele recenzji nie zawsze oznacza, że ​​wybrany produkt jest koniecznie zły. Może po prostu nie było go wystarczająco długo na rynku iw rezultacie nie zostało wystarczająco docenione.
👉 Jeśli to możliwe, w razie problemów zadawaj pytania otwarte kupującemu lub sprzedającemu.
👉 niektórzy sprzedawcy walczą ze sobą negatywnymi/pozytywnymi ocenami, aby poprawić lub pogorszyć rankingi sprzedaży i pozycjonowanie.

Jakie problemy, rozwiązania lub wskazówki mogę znaleźć na temat robota próżniowego?

Przewodnik zakupów Uczciwe testy zakupu produktu
Poradnik: robot odkurzający - robot odkurzający 66

Często pomocne jest zbadanie problemów, rozwiązań lub wskazówek dotyczących produktu przed dokonaniem zakupu. Tutaj możesz skorzystać z wiedzy kupujących, którzy mogli mieć produkt robota próżniowego od jakiegoś czasu, co z nim robią lub czego doświadczyli. Może to być zarówno negatywne, jak i pozytywne. Może da ci to lepszy wgląd w jakość, trwałość, pielęgnację, obsługę i wykorzystanie nadchodzącego zakupu robota próżniowego.

Gdzie mogę znaleźć oceny, rekomendacje, recenzje, testy, recenzje, rozwiązania i wskazówki od innych kupujących?

Zapytaj o doświadczenia i wskazówki w swoim obszarze osobistym na temat robotów próżniowych lub produktów.
Lista 10 najlepszych testów Honest Tests prowadzi do najlepszych i najpopularniejszych robotów odkurzających wraz z linkami do ocen i recenzji, gdzie znajdziesz wiele opinii i rekomendacji.
Wiele platform sprzedażowych oferuje swoim kupującym ocenę, którą zazwyczaj można znaleźć pod produktem.
Istnieją portale z pytaniami i odpowiedziami z pytaniami i odpowiedziami, których szukasz lub możesz je opublikować bezpośrednio. Przykład: Gutefrage.net
Dla każdego produktu lub tematu istnieją fora internetowe, na których użytkownicy, kupujący lub osoby o podobnych poglądach mogą wymieniać się pomysłami.
Grupy na Facebooku lub strony na Facebooku działają jak fora z wieloma pytaniami i odpowiedziami.
Spójrz na szczegółowe Najlepsze recenzje na Amazonka * an. Jest wielu dla bardzo dobrej jakości i zadowolonych kupujących Oceny 4 lub 5 gwiazdek. Im więcej opinii klientów ma dany produkt, tym bezpieczniejsze są opinie i informacje na jego temat.

Gdzie mogę znaleźć test robota próżniowego w Internecie?

Robot próżniowy Robot próżniowy
Poradnik: robot odkurzający - robot odkurzający 67

💻 Po prostu spójrz w okolicę „Testowanie” z Uczciwych testów powyżej lub użyj tutaj z Test robota próżniowego wyszukiwanie, może już coś dla Ciebie mamy! 🙂.
💻W Google możesz wpisać tutaj Test robota próżniowego Znajdować! Możesz użyć dowolnej wyszukiwarki. Na przykład użyj roku dla bieżących testów Test robota próżniowego 2022.
💻 Aby uzyskać rekomendacje produktów i testy produktów z wynikami testów 2022, możesz wyszukać istniejący w Stiftung Warentest Test robota próżniowego sprawdzać.
💻 Sprawdź w Ökotest, czy istniejąca Test robota próżniowego jest wykrywalny.
💻 Youtube to wybór dla recenzji i filmów testowych. Możesz iść tutaj Test robota próżniowego sprawdzać.

Gdzie mogę kupić robota odkurzającego?

Przewodnik zakupów Uczciwe testy zakupu produktu
Poradnik: robot odkurzający - robot odkurzający 68

Możesz kupić dowolny produkt online lub w lokalnym sklepie. Zawsze znajdziesz znacznie większy wybór online. Na miejscu można znaleźć popularne lokalne sklepy, takie jak sklep z narzędziami, drogerię, centrum handlowe lub sklep specjalistyczny i od razu zorientować się w produktach.

🏬 Popularnymi sprzedawcami robotów próżniowych mogą być: Aldi, Penny, Kaufland, Norma, Lidl, Netto, Roller, Rossmann, DM, Rewe, Real, Bauhaus, Toom, Obi, Hornbach, Mediamarkt, Saturn, Medimax i wielu innych. Wszyscy dostawcy sprzedają również wybrane produkty we własnym sklepie internetowym. 🛍.

W sieci znajdziesz wiele innych sklepów internetowych lub porównywarek cen, oprócz tych wymienionych powyżej.

💻Popularne portale dla robotów próżniowych to: Amazon, eBay, Otto, Conrad, Pearl, Billiger, Idealo, Geizhals, Check24 i wiele innych. Wszędzie znajdziesz zwycięzców testów, zwycięzców cen lub zwycięzców porównań, być może jest tam dokładnie ten produkt, którego szukasz!

Jak mogę zaoszczędzić pieniądze dzięki robotowi próżniowemu?

Zaoszczędź na zakupie produktu uczciwe testy
Poradnik: robot odkurzający - robot odkurzający 69

1. Wskazówki dotyczące oszczędzania❗ Szukaj wyznaczonych rabaty, oferty, obniżki cen lub oferty okazyjne, ale z Uwaga i porównaj.

⚠Aby sprawdzić ofertę, możesz specjalnie dla Amazon "Keepa" lub „WielbłądWielbłądWielbłąd” używać. Tutaj śledzone są ceny, dzięki czemu możesz sprawdzić, czy oferta rzeczywiście jest ofertą. Wielu sprzedawców obniża ceny na specjalne okazje, takie jak Czarny Piątek, Boże Narodzenie, Wielkanoc czy inne dni promocyjne. Dzięki „Keepa” możesz zobaczyć z miesięcznym wyprzedzeniem, jak kształtowała się cena i zauważysz, że cena wzrastała coraz bardziej do dnia promocji, tygodni lub 1-2 miesięcy przed promocją, aby reprezentować ofertę w czasie promocji , chociaż jest to cena, która jest używana często lub od dłuższego czasu. ⚠.

Dealerzy lubią stosować taktykę dostosowywania produktu z jego normalnej ceny do bardzo drogiej ceny, aby później sprzedać go po tej normalnej cenie (teraz znacznie taniej). Dzięki tej taktyce detalista powoduje spadek ceny, który sygnalizuje ofertę dla wielu sklepów internetowych, stron internetowych, portali z ofertami, portali cenowych i odpowiednio ją pozycjonuje lub sprawia, że ​​jest zauważalna. Wykorzystaj te taktyki na swoją korzyść i złap okresy przed i po tych korektach cen. Z pewnością będzie to wymagało trochę czasu, planowania i cierpliwości przy zakupie.Tutaj w Honest Tests mamy jeden Widok historii cen „Keepa” wbudowane w tabele i ich wkład z „Testów” i „Przewodników”. Tam możesz zobaczyć, jaka była cena produktu w przeszłości.

2. Oszczędzanie napiwku💶❗ Zawsze porównuj zakres dostawy z ceną. Niska cena za pojedynczy produkt może stać się droższa, jeśli musisz kupić coś jako opcję od razu lub później. Zestaw produktów z dużym zakresem dostawy może nagle stać się tańszy, chociaż początkowo cena wydaje się wysoka.

3. wskazówka dotycząca oszczędności💶❗ Nie kupuj zakresów dostawy/wyposażenia lub większej liczby funkcji, jeśli już wiesz, że ich nie potrzebujesz lub używasz ich niewiele.

4. Oszczędność napiwku💶❗ Używaj alertów cenowych! Możesz ustawić alerty cenowe na niektórych stronach internetowych, porównywarkach lub portalach. Możesz dostarczyć robotowi próżniowemu alert cenowy. Następnie otrzymasz powiadomienie e-mailem, gdy osiągniesz pożądaną cenę, która była śledzona przez pewien okres czasu.

5. Oszczędność napiwku💶❗ Może użyj stron kuponów lub kodów kuponów do zakupu produktu dla robota próżniowego. Istnieją rozszerzenia przeglądarki, które umożliwiają zakup ewentualnego kodu kuponu bezpośrednio w sklepie internetowym. Wielu sprzedawców chce zatrzymać swoich kupujących po zakupie i dołączać do nich kody kuponów. Strony z kuponami pokazują aktualne kupony na wszystko. Musisz tylko sprawdzić, czy w tej chwili byłoby to dla Ciebie możliwe.

6. Oszczędność napiwku💶❗. Czy Twój produkt musi być nowy? Z używanymi produktami, B-stock lub Odnowiony produkty możesz dużo zaoszczędzić! Używana oferta Amazon i Ebay, B-stock lub odnowiony przedmiot na. W zależności od używanego stanu i świadomości, że używał go ktoś inny, możesz dużo zaoszczędzić, ale może to nie być dla wszystkich. Przedmioty B-Ware często mają wady transportowe lub kosmetyczne, ale są w pełni funkcjonalne. Towary regenerowane to towary używane, wadliwe i zwracane, które zostały przygotowane do sprzedaży i posiadają gwarancję. Amazon oferuje te produkty jako Oferty magazynowe przy ul.

- 430,00 €1. Najlepszy sprzedawca

Wskazówka: Eine Geschenkidee lub Prezenty urodzinowe nigdy nie powinny być tanimi produktami, nie rozdawaj niczego, czego sam byś nie użył pod względem jakości.

Wiele pozytywów Oceny kupujących są często oznaką, że ludzie są zadowoleni z produktu robota próżniowego.

Amazon.de * oferuje wiele różnych sposobów na dobrą analizę produktu. W poradniku zakupowym na pewno znajdziesz kilka robotów próżniowychTesty lub porównania robotów próżniowych.

Zawsze chcesz najpopularniejszy topowy produkt w najlepszej możliwej cenie i bez dodatkowych kosztów. Wielu tego chce. Ale jakość ma swoją cenę. Jeśli kupujesz tanio, często kupujesz ponownie dwa lub trzy razy. Wydaj trochę więcej pieniędzy i ciesz się jego jakością na dłuższą metę, na dłuższą metę będziesz cieszyć się nią bardziej niż tanie okazje. Nie zawsze łatwo jest kupić wysokiej jakości produkt w rozsądnej cenie. Jeśli trzymasz się kilku kryteriów zakupu, opinii klientów i przewodnika zakupu, na pewno znajdziesz odpowiedni produkt dla siebie. Baw się dobrze!

Zalecana literatura: pistolet do masażu, Rower do ćwiczeń, testowanie produktów

Źródła:
https://www.akku-und-roboter-staubsauger.de/
https://saugroboter4u.de/ratgeber-informationen-und-tipps/


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 28.05.2022/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki