Roller Trainer - trening na rowerze stacjonarnym z Zwift

Zdjęcie autora

Maren

Roller Trainer Cycle Ops

Roller Trainer - trening rowerowy we własnych ścianach 4

Zła pogoda? Złe okoliczności? Twój rower gromadzi kurz i czujesz się coraz bardziej niesprawny? Chciałbyś wznowić treningi po wypadku, ale nie masz odwagi wyruszyć w trasę? Mamy dla Ciebie coś odpowiedniego: trenażer rolkowy do Twojego roweru w domu. Ten przewodnik dotyczy Twojego roweru i dostępnych opcji, jeśli nie możesz lub nie chcesz wychodzić na zewnątrz. Wyjaśnimy Ci, czego możesz się spodziewać po bestsellerze 2024 roku: Najlepszy i najpopularniejszy w pierwszej piątce porównania | Uczciwe testy trenera rolkowego powinny zwrócić uwagę na to, jakie są zalety i wady oraz czym jest Zwift. Wykorzystaj swoją zawartość i uaktualnij. Z bestsellerem trenera rolkowego 10: najlepszy i najpopularniejszy w 2024 najlepszych porównaniach | Uczciwe testy – trenażer rolkowy – trening rowerowy ze Zwiftem

Zalecana literatura: Znajdziesz wiele poradników na różne tematy w dziale porad !

Wrotki - trening na rowerze stacjonarnym - w porównaniu

Rower treningowy klasy premium z ergometrem Sportstech z kołem zamachowym 22 kg i...Profesjonalny rower treningowy Sportstech SX500 z aplikacją na smartfona...Profesjonalny rower treningowy Sportstech z cichym napędem pasowym...Pakiet elitarnego trenera Novo ForceElite trener rolkowy Novo Mag Speed ​​111303, biały / czerwony, FA003510043Trenażer na rolkach LALISA / Trenażer na rolkach rowerowych, z przednim kołem...Elite unisex - Trenażer rolkowy dla dorosłych Cubo Power Fluid...Trenażer rowerowy TORTEX Vortex Smart STANDARDRelaxdays unisex - rolki dla dorosłych z obwodem...
Rower treningowy Sportstech Premium z 22kg...*Rower treningowy Sportstech Profi SX500 ze smartfonem...*Profesjonalny rower treningowy Sportstech z cichym...*Pakiet Elite Trainer Novo Force *Elitarny trenażer rolkowy Novo Mag Speed ​​111303, ... *LALISA Roller Trainer / Rowerowy trenażer rolkowy, z ... *Elite unisex – rolki dla dorosłych Cubo...*Trenażer rowerowy Tacx Vortex Smart STANDARD *Relaxdays unisex – rolki dla dorosłych...*
Amazon PrimeAmazon Prime
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!
Ostatnia aktualizacja: [apn asin="B01DPT6SJ4" typ="state" false="unknown"] Linki bezpośrednio do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API
YouTube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Co to jest trener do jazdy na rolkach?

Trener rolkowy to uchwyt, w którym montujesz tylne koło roweru za pomocą szybkozłączek lub nakrętek kołpakowych w osi trenera.
Różne opcje regulacji umożliwiają bezpieczne, stabilne i proste zamocowanie roweru w uchwytach. Pasuje do większości kół. Jeśli odpowiednio zamontowałeś rower, możesz go łatwo wsunąć lub wyjąć. Usunięto trudne skrzypki.

** Trener rolkowy nazywa się trenerem rolkowym, ponieważ tylne koło przebiega nad rolką i można trenować na miejscu. **

IMG 20190715 142320

Materiał Rolltrainer

Powinieneś zwrócić uwagę na niektóre rzeczy, jeśli chcesz kupić trener rolek do swojego domu. Co powinien ze sobą zabrać i na co się składać?

Materiał

Im cięższy trener, tym bardziej stabilny. Stal jest powszechnie stosowanym materiałem. Stoisko powinno być szerokie. To też się kończy. Jeśli nie chcesz kupować sztywnej ramy, daje to również możliwość poruszania się na boki. To może dać ci więcej zabawy niż twarde trzymanie się siodła.

Odporność

Tutaj możesz ponownie wybrać: Który opór jest dla ciebie najbardziej atrakcyjny?
Trener rolkowy z włóka nie jest bardzo skuteczny, ale tani. Jeśli chcesz po prostu spróbować tego z trenerem rolkowym i nie masz na uwadze długoterminowych celów, byłby to sposób na przetestowanie treningu rowerowego w domu, bez sięgania w pełni.

,de magnetoopór jest cichszy niż opór powietrza i działa z polem magnetycznym. Uwaga przy zakupie: rezystancja magnesu wymaga chłodzenia. Niektórzy tego nie mają i po treningu są po prostu gorąco. Tak gorąco, że możesz się poparzyć. Ale są one również dostępne z chłodzeniem powietrznym.

,de Störmundwiderstand obraca się w oleju. To dobrze, choć drożej. Olej ma również tę właściwość, że jest jednolity - nie ma nic, co mogłoby przeszkadzać lub przeszkadzać. Zwykle możesz kontrolować opór za pomocą dźwigni.

Jak działa trener rolkowy?

Aby trenować musisz ustawić swój opór. Najłatwiej to zrobić elektronicznie. Oczywiście potrzebne jest do tego podłączenie do prądu. Całość podłączamy następnie do tabletu lub smartfona. Jeśli nie chcesz elektronicznego trenażera rolkowego, możesz również zdobyć bestseller 2024: najlepszy i najpopularniejszy w 10 najlepszych porównaniach | Uczciwe testy, które działają mechanicznie. Tutaj musisz wyregulować opór za pomocą dźwigni. Ta dźwignia hamuje tylne koło, więc musisz pedałować mocniej.

** Wskazówka: aby trener rolkowy nie był tak głośny, możesz podłożyć dywan lub matę sportową. Te zabierają nieco dźwięk. Wysokiej jakości trener przekonuje niskim poziomem głośności. **

Do jakiego roweru nadaje się trener rolkowy?

Zasadniczo trener rolkowy nadaje się do każdego roweru, roweru górskiego lub roweru szosowego. Proste trenażery rolkowe działają mechanicznie. Dopóki rozmiar opon pasuje, możesz na nim również umieścić stary rower. Jeśli chcesz mieć lepszy przegląd swoich danych, takich jak odległość, kilokalorie - zużycie i wysokość, ale potrzebujesz trochę technologii.

Aplikacja dla trenerów ról

Niektórzy producenci oferują swoim trenerom aplikacje, które mogą imitować rzeczywiste trasy. Dane są po prostu pobierane z Internetu i podawane. Aplikacja następnie odtworzy trasę. Możesz go użyć, aby doprowadzić swój ulubiony tor do domu. Z wyjątkiem widoku. Możesz go używać do trenowania gór, dolin, dalekich odległości. Doskonale nadaje się również do przygotowania nowej ścieżki, którą możesz chcieć przejechać.

** Wskazówka. Zwróć uwagę na bestseller 2024: najlepszy i najpopularniejszy w 10 najlepszych porównaniach | Uczciwe testy trenażera rolkowego, aby sprawdzić, czy i ile kosztuje odpowiednia aplikacja producenta! **

Zalecana literatura: Znajdziesz wiele poradników na różne tematy w dziale porad !

Co to jest Zwift?

1, 2, 3D - wirtualna rzeczywistość z salonu? Ktokolwiek ma na myśli holodek, ma prawie rację. Firma Zwift specjalizuje się w przenoszeniu treningu z rowerem do środka. INDOORCYCLING nazywa się tym i cieszy się coraz większą popularnością.

Clou: Nie tylko możesz jeździć na rowerze podczas gry na torach i spoglądać w przyjemne otoczenie, możesz także pedałować, aby zdobyć punkty, aby odblokować nowe trasy, gadżety lub punkty bonusowe. Możesz pozostać na swoim torze lub uczestniczyć w wydarzeniach.
Jesteś w drodze jako awatar na tym świecie - a ponieważ Super Mario może to robić, od czasu do czasu różne boostery pomagają uzyskać pewne korzyści.

Zwift stworzył wirtualny świat rowerowy. Nie jest Playstation 4To prawdziwy trening na własnym rowerze.

Czego potrzebujesz dla dwóch osób

Interesujące, prawda? Czego potrzebujesz do świata 3D:

 • ,de Rower
 • trenerzy
 • połączenie z Internetem
 • Terminal jak komputer / TV
 • Czujniki prędkości Bluetooth lub ANT +

Jeśli tak, możesz zacząć. Aby to zrobić, musisz pobrać oprogramowanie Zwift, utworzyć konto, połączyć rower z trenerem, podłączyć czujniki i uruchomić Zwift, wybrać trasę - i możesz rozpocząć jazdę.

Jakie są trasy?
Zwift trzymał się rzeczywistości i stworzył różne trasy. Możesz także prowadzić w Nowym Jorku - lub w Innsbrucku. Dostępne są trasy z różnymi danymi km, a także różnymi miernikami wysokości.

Ile kosztuje Zwift?
Możesz liczyć na 15 € miesięcznie. Jeśli nie masz pewności, możesz wypróbować program przez siedem dni za darmo.

Co możesz uzyskać z bestsellera 2024: Najlepsze i najpopularniejsze w 10 najlepszych porównaniach | Warto zwrócić uwagę na uczciwe testy trenażera rolkowego

 • Który opór wolę?
 • Czy szczegóły trenera rolkowego odpowiadają rozmiarowi koła?
 • Objętość trenera rolkowego
 • W razie potrzeby akcesoria
 • Czy mam w domu technologię, by być może uczestniczyć w Zwift?
 • Ile pieniędzy chcę wydać lub
 • Jak często korzystam z trenażera rolkowego?

Akcesoria do trenażerów rolkowych

Mata lub dywan alternatywnie połyka dźwięk. Niektóre autokary są głośne, co utraciło przyjemność z jazdy.

Gumy szeptane robią to samo, ale na samym kole. Gumy szeptane są specjalnymi oponami, które można wykorzystać do treningu Indo. To również niezawodnie chroni oponę drogową przed zbyt szybkim zużyciem.

maty gumowe
Gumowe maty*
matujący
32,44 €

Podnosząc tylne koło, kąt roweru jest pochylany do przodu. Jeśli przeszkadza ci to, możesz kupić złotówkę, która koryguje wysokość koła, tak aby znajdowało się na poziomie w pomieszczeniu.

Akcesoria rowerowe

Kto jest jego Rower instalować, wymieniać kasety lub wykonywać inne prace na rowerze, polecam skrzynkę na narzędzia rowerowe.

Plusy i minusy trenera rolkowego

Albo dlatego, że nie chcesz stracić całej swojej kondycji, albo dlatego, że chcesz powoli wrócić do treningu - trener na rolkach może dać ci znacznie więcej wartości odżywczych. Może masz również małe dziecko w domu lub po porodzie jesteś po prostu zbyt słaby lub niepewny. Następnie możesz połączyć to wszystko w domu.
Następna gra jest włączona? Wsiądź na rower ze swoim kumplem! Zabawa nie zawsze musi wiązać się z piwem. 🙂

korzyści

✔ Możesz testować trasy przez GPS

✔ Możesz ćwiczyć we własnym salonie

✔ Nie potrzebujesz kolejnego ergometr

✔ Masz rower ze sobą na drodze - jest to bardzo widoczne w siodle

✔ nie czyść roweru

✔ bez samochodów, bez pogody

✔ bez nocnej jazdy zimą w chłodne dni

Wady

✘ Nie wystąpił

✘ osłona opony zużywa się szybciej

✘ gładki płaszcz rowerowy jest lepszy

** Wskazówka: Jeśli potrzebujesz lub chcesz postawić trener przed ścianą, chroń go, ponieważ latający brud może poczuć się na ścianie. **

Roller Trainer vs. ergometr

Który jest lepszy? Co ma sens? Od razu ergometr nie musisz przewozić swojego roweru tam iz powrotem. Twój ergometr pozostaje na swoim miejscu. Możesz też ćwiczyć na tym. Nie zaoszczędzisz miejsca na jednym lub drugim urządzeniu. Nawet tak naprawdę nie kosztują. Co lepszego z tych dwóch, nie mogę nawet powiedzieć, ponieważ oba urządzenia są teraz wytwarzane przez specjalistów. Jeśli masz już własny pokój treningowy, może lepiej byłoby, kupujesz sobie ergometr. Jeśli mieszkasz na trzecim piętrze i zabierasz ze sobą rower wyścigowy do mieszkania, bardziej odpowiedni jest trener rolkowy.

Wniosek - trener rolkowy ze Zwift

Możesz / masz / chcesz stać się monterem z trenerem rolkowym. Możesz zacząć od nowa. Możesz uzupełnić. Możesz wziąć to na zimę. Zamiast jeść frytki i pić piwo, możesz pedałować w swojej ulubionej serii, robiąc coś dla swojego zdrowia. Masz możliwość połączenia roweru z innymi motocyklistami i możesz się zmierzyć. Wypróbuj trasy treningowe. Pracujemy na Twój cel. Zmierz swoje wartości, zwiększ swoją wydajność. Masz wszystkie potrzebne akcesoria - nie musisz nawet czyścić roweru ani wślizgiwać się z powrotem do piwnicy. Wagony kolejowe nie są drogie i pasują do prawie każdego roweru. Upewnij się, że dane są zgodne. Możesz połączyć trenery z aplikacją. Nie ma usprawiedliwienia, abyś był w formie lub był w dobrej formie. Trener rolkowy nie zastępuje fajnej trasy - jest świetnym dodatkiem. Bądź w formie!

Odkryj 10 najlepszych i najlepiej sprzedających się produktów do trenażerów rolkowych w 2024 roku na podstawie uczciwych testów. Pokazujemy wybór najpopularniejszych produktów, które mają świetne recenzje klientów i stosunek jakości do ceny. Już teraz znajdź idealny produkt do trenażera rolkowego dostosowany do Twoich potrzeb!

Top10🔥Oferty🔥 🆕Online
- 19,06 €oferta
Elite trener rolkowy Novo Mag Speed ​​111303, biały / czerwony, FA003510043
Trenażer rolkowy Elite Novo Mag Speed ​​​​111303, biały / czerwony, FA003510043 *
System szybkiego mocowania; Nowy regulowany system wsparcia; Wałek elastożelowy o średnicy 30 mm; nieznany
96,90 € - 19,06 € 77,84 €
- 4,00 €oferta
- 22,00 €oferta

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?

Źródła:
https://www.fahrradmagazin.net/testberichte/rollentrainer-test/
https://roadcycling.de/rennrad-ausruestung/tests/trainingsgeraete/rollentrainer-top-10-ratgeber


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 13.04.2024/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Zdjęcie autora

Maren

Jestem niezależnym autorem, który opublikował dwie książki, między innymi. Napisz jako namiętny ghostwriter, zaangażowany doradca, zapalony e-booker, a przede wszystkim za darmo. Moje motto: życie nie przyjdzie po tobie, ale zbliża się do ciebie dwa razy szybciej.

Schreibe einen Kommentar