Cyfrowy termostat pokojowy | Kontroluj swoje ciepło

Jak optymalnie kontrolować ciepło

Cyfrowy termostat pokojowy

Cyfrowy termostat pokojowy: „Alexa? Jest mi za ciepło. ”Alexa automatycznie wyłącza termostaty. W pewnym momencie przypuszczalnie będzie tak, że jakieś urządzenie techniczne natychmiast zmierzy temperaturę ciała i przełączy ją na „temperaturę idealną”. Wizja przyszłości czy koszmar przyszłości? Nie wiemy. Wiemy jednak, że życie jest łatwiejsze dzięki licznym pomocnikom technicznym i że dzięki niewielkiej inwestycji można zaoszczędzić dużo pieniędzy. Możesz niezależnie od siebie sterować temperaturą pomieszczeń.

Jasne, możesz to zrobić również na starszych grzejnikach. Ale jak często o tym zapominasz? A sypialnia została już przekształcona w małą saunę, ponieważ temperatura zewnętrzna może się ogromnie wahać z powodu promieniowania słonecznego, szczególnie jesienią i wiosną.

To zależy od godzin nasłonecznienia, jak wysoko jest słońce, jak i czy świeci przez okno, jak duże jest okno, czy pokój jest w rogu czy na środku i wielu innych czynników. Jakie są więc możliwości zaoszczędzenia pieniędzy i stworzenia możliwie najbardziej komfortowej temperatury w pomieszczeniach bez konieczności przechodzenia przez wszystkie pomieszczenia trzy razy dziennie? Tym zajmujemy się w tym poradniku. – Dziesięć najlepszych cyfrowych termostatów pokojowych

Cyfrowy termostat pokojowy - w porównaniu

Sam 3A 110-230V programowalny wyświetlacz tygodniowy...Cyfrowy termostat pokojowy Viessmann HeatingEurotronic 700018 Comet DECT termostat grzejnikowy, do 30% ...Cyfrowy termostat pokojowy Viessmann ogrzewanie / chłodzenieProgramowalny cyfrowy termostat COMPUTHERM Q7, ...Zestaw startowy Wiser – inteligentna kontrola temperatury w pomieszczeniu dla...Bezprzewodowy termostat pokojowy VASNER podtynkowy VFTB-US do ...NASHONE termostat gniazdo bezprzewodowe gniazdo termostatu, ...ALLEGRA gniazdo termostatu wtyk termostat ...
35,69 €47,50 €70,00 €74,95 €36,90 €Sprawdź cenę89,90 €Sprawdź cenę24,90 €
Samo 3 A 110-230 V programowalne ... *Cyfrowy termostat pokojowy Viessmann ogrzewanie *Eurotronic 700018 Comet DECT ... *Termostat pokojowy Viessmann cyfrowy ogrzewanie / chłodzenie *Programowalny COMPUTHERM Q7, cyfrowy ... *Mądrzejszy zestaw startowy - inteligentny ... *Bezprzewodowy termostat pokojowy VASNER podtynkowy VFTB-US ... *Bezprzewodowe gniazdo termostatu NASHONE ... *Gniazdo termostatu ALLEGRA termostat wtykowy ... *
◼️ Z przyciskiem dotykowym i wyświetlaczem LCD, łatwy w użyciu ...◼️ Termostat pokojowy to wysokiej jakości regulator temperatury w pomieszczeniu ...◼️ Zaoszczędź do 30% na kosztach ogrzewania każdego roku: Wi-Fi ...◼️ Termostat pokojowy to wysokiej jakości regulator temperatury w pomieszczeniu ...◼️ Programowalne i indywidualne: termostat ścienny umożliwia ...◼️ nie dotyczy◼️ STEROWANIE CYFROWE // Sterowanie za pomocą cyfrowego ...◼️ nie dotyczy◼️ Prosta i wydajna obsługa, w tym niemieckojęzyczna ...◼️.
◼️ Plany programów 6 + 1 gwarantują przyjemną temperaturę, ...◼️ Nawet przy bezpośrednio podłączonych siłownikach ...◼️ Dla Twojego inteligentnego domu: energooszczędny sterownik może być obsługiwany przez radio DECT ...◼️ Nawet przy bezpośrednio podłączonych siłownikach ...◼️ Temperatura zadana: Regulator temperatury ...◼️ nie dotyczy◼️ ROZSZERZONE PROGRAMOWANIE // Sterowanie różnymi ...◼️ nie dotyczy◼️ Automatyczna regulacja temperatury w pomieszczeniu◼️.
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
35,69 €47,50 €70,00 €74,95 €36,90 €Sprawdź cenę89,90 €Sprawdź cenę24,90 €
Do zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowania
Ostatnia aktualizacja 20 marca 2023 r. 13:55 Linki do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API

Inteligentny termostat grzewczy

Youtube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Czym są cyfrowe termostaty pokojowe?

Zwykle, przynajmniej w przeszłości, wieloma systemami grzewczymi można było sterować tylko z systemu grzewczego. Dzięki pokojowemu regulatorowi temperatury można to bardzo łatwo zrobić również w domu. Każdy, kto potrafi nazywać ogrzewanie podłogowe, i tak potrzebuje tego cyfrowego termostatu. Upraszczając, steruje elektronicznie tym, co wychodzi z kotłowni. Termostat mechaniczny ma małe pokrętło, za pomocą którego można regulować temperaturę.

Zwykle takie urządzenie jest w każdym pomieszczeniu i możesz ustawić temperaturę, ale nadal musisz iść do każdego pokoju. Elektroniczny termostat pokojowy ma już wyświetlacz LED i jednocześnie pokazuje temperaturę w samym pomieszczeniu. Odtąd robi się ciekawie, ponieważ wyposażone w odpowiednią elektronikę można zaprogramować różne pomieszczenia.

Jakie są dostępne opcje?

Ten poradnik dotyczy przyszłości, więc ograniczmy się do trzech sposobów regulacji temperatury w pomieszczeniach. Termostat WLAN, cyfrowy termostat pokojowy i termostat SMART.
W przypadku wszystkich termostatów ważne jest, aby wisiały we właściwym miejscu. W żadnym wypadku nie należy ich umieszczać za zasłonami, w bezpośrednim świetle słonecznym, za meblami, w niszach grzewczych, pod parapetami okiennymi lub w miejscach z częstymi przeciągami.

Należy również unikać pryskania wodą, na przykład w prysznicach. Należy zanotować średnią temperaturę w pomieszczeniu. Czyli średnia z temperatury pokojowej. Podczas gdy dla pokręteł ręcznych podano liczby od * do 5, do przedstawicieli elektronicznych można zwracać się znacznie dokładniej.

❗ Czy wiedziałeś? Gdzie jest przybliżona temperatura pokrętła ogrzewania, na którym poziomie?

❄ = 6 ° stopień (ochrona przed zamarzaniem)

❶ = 12 ° stopni

❷ = 14 ° stopni

❸ = 16 ° stopni

❹ = 20 ° stopni

❺ = 24 ° stopni

? = 28 stopni

Cyfrowe termostaty pokojowe

Digital ma więcej opcji niż ręczna. Jeśli w termostacie zainstalowany jest timer, można zaprogramować, która sala powinna mieć temperaturę o jakiej porze dnia. Zwykle mają również wskaźnik temperatury, dzięki czemu można zobaczyć, jak jest ciepło. Oszczędza to dużo pieniędzy i zapomina, więc nie możesz nic zrobić.

Zalety? Elektryczne termostaty bezprzewodowe są zdecydowanie bardziej wydajne i inteligentne w porównaniu z ręcznymi regulatorami obrotowymi w każdym systemie grzewczym. Wyższe koszty nabycia i możliwa konwersja są nieco niekorzystne. Są zasilane bateryjnie, ale baterie wystarczają na prawie dwa lata. Energooszczędny regulator może być również bardzo przydatny w mieszkaniach dzielonych, a instalacja jest bardzo łatwa. Możesz łatwo samodzielnie przekonwertować regulator na grzejniku. Zamiast pokrętła jest teraz cyfrowy i można go również ustawić w trybie wakacyjnym. To dużo oszczędza.

Termostaty pokojowe WLAN

To będzie interesujące tutaj. Jeśli system ogrzewania jest podłączony do sieci WLAN, różne grzejniki mogą być sterowane za pomocą jednego urządzenia. Te termostaty można łatwo zamocować przez przykręcenie lub sklejenie w dowolnym miejscu. Następnie automatycznie "rozmawiają" z grzejnikami. W popularnych modelach można zaprogramować grzejniki 8. Niektóre z nich można również zintegrować z typowymi systemami grzewczymi, inne można po prostu wymienić zwykłymi pokrętłami.

Inteligentny termostat

Klasa królewska. Wystarczy wziąć smartfon, pobrać aplikację i utworzyć plany ogrzewania. Przez WLAN lub FRITZ! Box komunikuje się telefon z systemem grzewczym i wykonuje się zgodnie z zamówieniem. Teraz możesz nawet usiąść na sofie i kontrolować cały system. Lub w niedziele, w łóżku, jeśli chcesz mieć to cieplej w łazience. Praktyczny!

Brak Wi-Fi w domu? Nie ma problemu, istnieją już systemy współpracujące z Bluetooth.
Programowanie nie jest takie proste. Centrum musi być podłączone do sieci WLAN lub Bluetooth, co udaje się dzięki specjalnie opracowanej aplikacji. To wtedy rozmawia z gałkami na grzejnikach.

Oszczędzaj koszty ogrzewania

Prawidłowe zaprogramowanie systemu grzewczego pozwala zaoszczędzić do 10 procent kosztów ogrzewania. Albo inaczej: mając tylko jeden stopień mniej w pomieszczeniu, zużywasz o 6% mniej energii. Taki zimowy dzień może kosztować od 5 do 10 euro, w ekstrapolacji oznacza to oszczędność o 6% mniej, czyli o jeden stopień 0,6 euro dziennie (przy 10 euro), w ciągu 120 dni ok. 44 euro. Znacznie więcej, gdy przechodzisz ze starszego systemu ogrzewania na nowy cyfrowy. Znacznie bardziej, jeśli po prostu zapomnisz o kaloryferze i godzinami dmuchasz w grzałkę. Ci, którzy są ze sobą uczciwi i dwa razy się zastanawiają, dostają prawie dwa razy tyle, ile mogliby zaoszczędzić. Jeśli chcesz zaoszczędzić jeszcze więcej, możesz to zrobić tylko za pomocą pieca na pellety z wodnym nośnikiem lub poduszki fango. - Cyfrowy termostat pokojowy

Modernizacja jest częścią utrzymywania zamkniętych drzwi i okien, wentylacja i dobra izolacja również pomagają obniżyć koszty. System, który jest starszy niż 15 lat, może również zostać przetestowany. Dla właścicieli warto poprosić o dotację od państwa, do 30% można tutaj rozliczać.
Oszczędzanie energii stało się teraz obowiązkiem, nie tylko ze względu na koszty, ale także z powodu naszej planety, która jest domem i przyszłością naszych dzieci. - A nasz wnuk… i prawnuki ...

Jak działa instalacja?

Jaki kabel wybrać? Często kabel musi być ułożony od dystrybutora obiegu grzewczego do termostatu grzewczego. Jest to potrzebne dla prądu i do adresowania siłownika. Każdy, kto nie jest wyraźnie zaznajomiony z instalacją, ponieważ jest specjalistą, powinien zawsze wykonywać to przez wyspecjalizowaną firmę.

Jest to łatwiejsze dzięki inteligentnym termostatom. Tutaj tylko obrotowe pokrętła na samym grzejniku muszą być zastąpione przez cyfrowe. Centrum przejmuje rolę dystrybucji. Łączy poprzez ściąganych aplikacji, środek do sieci bezprzewodowej i może wtedy łatwo odwołać się do każdego grzejnika z smartphone i tworzyć Heizpläne wprowadzić Urlaubsmodi i wykazują, bardzo wygodny i elastyczny.

Plusy i minusy - cyfrowy termostat pokojowy

Cyfrowy termostat pokojowy: są zalety i wady. Jednak czas leczy tutaj:

Zalety

▴Wer często zapomina grzejnika do regulacji ręcznej, która może sobie pozwolić, aby to zrobić za pomocą prostego Heizplan rozpoczął swoją „niezdarność”.

▴ Koszty utylizacji mogą być bardzo ograniczone

▴ Zgodnie z kosztami inwestycja w zmodernizowane systemy grzewcze jest już zrównoważona po około roku

▴ Elastyczne możliwości

▴ Łatwa instalacja prostszych modeli

▴ Wygodne sterowanie z kanapy lub gdziekolwiek jesteś

DerAlways pełny przegląd temperatury w pokojach

Urlaubs Tryb wakacyjny jest programowalny. W ten sposób grzejniki regulują się w razie potrzeby samodzielnie, bez zbytniego ochładzania się mieszkania lub nadmiernego nagrzewania

Wady

Nach W zależności od systemu początkowe koszty są wyższe

▾ Inteligentne termostaty muszą wiedzieć trochę o aplikacjach, aby je zaprogramować.

▾W niektórych kompletnych konwersjach może zaistnieć konieczność wykonania instalacji grzewczej

Wniosek: cyfrowy termostat pokojowy

Inteligentne termostaty, termostaty bezprzewodowe lub cyfrowe. To, co brzmi trochę myląco, jest całkiem proste. Możesz podłączyć urządzenie cyfrowe do ściany w każdym pokoju i zaprogramować tam ogrzewanie. Możesz dołączyć do głównego urządzenia, z którego można kontrolować pomieszczenia lub można uruchomić to wszystko dzięki jednej aplikacji, a następnie marketing działa z komfortu smartfonie. Z tabletu lub notebooka. Bez względu na to, który system wybierzesz, możesz w każdym przypadku zaoszczędzić na kosztach ogrzewania. Niezbyt krótki w niektórych gospodarstwach domowych.

Kto chce kupować w sklepach internetowych, ponieważ oferty tam są czasem lepsze, co nie pomyłka. Nie wszystko, co jest dostępne na rynku, działa zgodnie z mottem: "drogie jest równie dobre". Tutaj możesz mądrze czytać między różnymi opiniami i komentarzami. Mimo to musisz czytać sprytnie, zwłaszcza gdy masz do czynienia z Wi-Fi lub inteligentnym termostatem. Musi pasować do jednego, musisz opanować technologię, a technologia musi komunikować się ze sobą bezbłędnie.

Dla właścicieli jest to również interesujące. Nie każdy lokator wraca do domu o 17 godz. I siada na kanapie z kocami. Jeśli lokatorzy mogą ogrzewać mieszkanie zgodnie ze swoimi specyficznymi potrzebami, obniży to koszty dla wszystkich.
I tak: także z „Alexą” Urządzenie Smarthome Termostaty można podłączyć z Amazon. Oprócz słuchania muzyki do gotowania, jeśli zrobi się zbyt ciepło, można obniżyć temperaturę w pomieszczeniu bez konieczności odsuwania się od pieca.

Znajdź w Top🔟 najlepiej sprzedające się cyfrowe termostaty pokojowe 2022 w uczciwych testach

Świetnie🔟🔥Oferty🔥 🆕Online
1. Najlepszy sprzedawca
2. Najlepszy sprzedawca
SM-PC®, cyfrowy termostat, termostat pokojowy, ogrzewanie podłogowe ...
Opinie 1.567
SM-PC®, cyfrowy termostat, termostat pokojowy, ogrzewanie podłogowe ... *
 • Montaż: puszka podtynkowa Ø min.58mm otwór montażowy, napięcie: AC 230V 50Hz, maks. Moc załączalna: 16A (= 3600Watt)
 • Ogrzewanie podłogowe (wodne) poprzez sterowanie siłownikiem (230V,nc), elektryczne ogrzewanie podłogowe 230V, maks. 3600 W (zewnętrzne...
 • różne funkcje konfiguracyjne: np. kalibracja wyświetlanej temperatury, obsługa za pomocą klawiszy dotykowych, podłączenie kilku siłowników...
3. Najlepszy sprzedawca
Przewodowe sterowanie ogrzewaniem podłogowym Homematic IP dla...*
 • Do 30% oszczędności kosztów ogrzewania dzięki zoptymalizowanemu ogrzewaniu dostosowanemu do potrzeb. Właściwa temperatura we właściwym czasie w każdym pomieszczeniu ponad...
 • Z łatwością zmodernizuj swoje konwencjonalne ogrzewanie podłogowe do rozwiązania Smart Home z termostatem ściennym Homematic IP i sterowaniem...
 • Energooszczędne kompletne rozwiązanie do sterowania 4 pokojami zawiera panel sterowania Homematic IP i 4 termostatów ściennych z wyjściem przełączającym -...
4. Najlepszy sprzedawca
Cyfrowy termostat pokojowy EMOS, programowalny termostat ścienny...*
 • Wysokiej jakości termostat pokojowy do najprostszego sterowania systemami ogrzewania lub chłodzenia. Program czasowy regulowany przez użytkownika lub...
 • Termometr pokazujący aktualną i ustawioną temperaturę na kompaktowym, podświetlanym wyświetlaczu
 • Regulacja temperatury / zakres temperatur od 5 °C do 35 °C, co 0,5 °C. Regulowany rozrzut (histereza / różnica): ±0,2 °C do 2 °C w 0,1...
5. Najlepszy sprzedawca
SM-PC®, termostat pokojowy z programowalnym ekranem dotykowym LED...
Opinie 440
SM-PC®, Termostat pokojowy Programowalny termostat z ekranem dotykowym LED...*
 • Napięcie robocze: AC 230V - Nadaje się do wodnego ogrzewania podłogowego, ogrzewania elektrycznego i ogrzewania na podczerwień
 • Montaż w standardowej puszce podtynkowej Ø 58mm
 • Oświetlenie LED z obsługą dotykową
6. Najlepszy sprzedawca
Cyfrowy termostat pokojowy EMOS, ręczny termostat ścienny do...*
 • Wysokiej jakości termostat pokojowy z pokrętłem do łatwego sterowania ogrzewaniem. Żadnych skomplikowanych programów Temperatura jest po prostu...
 • Termometr pokazujący aktualną i ustawioną temperaturę na kompaktowym, podświetlanym wyświetlaczu
 • Kontrola temperatury / zakres temperatur 5 °C do 35 °C, każde 0,5 °C / rozpiętość (histereza) ±0,2 °C
7. Najlepszy sprzedawca
Termostat inteligentnego domu tado° (radio) – Wifi Starter Kit V3+ z...*
 • WYGODNA KONTROLA: inteligentny zestaw startowy zawiera wszystko, czego potrzebujesz do sterowania ogrzewaniem z dowolnego miejsca - na wakacjach, w drodze do domu lub ...
 • IDEALNIE PASUJE: inteligentny bezprzewodowy zestaw startowy termostatu jest odpowiedni dla Ciebie, jeśli Twój dom ma już termostat z bezprzewodowym ...
 • DOBRE SAMOPOCZUCIE TEMPERATURA: Dzięki inteligentnym harmonogramom termostat grzewczy ustawia optymalną temperaturę dla każdego pomieszczenia i przez cały czas...
8. Najlepszy sprzedawca
Cyfrowy termostat pokojowy EMOS P5606OT z...*
 • Wysokiej jakości termostat ścienny do inteligentnego, zależnego od czasu sterowania ogrzewaniem w domach jednorodzinnych, biurach, pomieszczeniach handlowych,...
 • Obsługa protokołu komunikacyjnego OT (OpenTherm) i standardowego przekaźnika przełączającego, termometr z wyświetlaniem aktualnej i zadanej temperatury
 • Ochrona przed zamarzaniem, tryb włącz/wyłącz, tryb wakacyjny (program wakacyjny), funkcja blokady termostatu (Lock), kalibracja wyświetlanej temperatury
- 9,90 €9. Najlepszy sprzedawca
Inteligentny termostat elektryczny, ogrzewanie podłogowe WiFi...*
 • Hub nie jest wymagany: po prostu steruj ogrzewaniem za pomocą aplikacji, polecenia głosowego lub automatycznie zgodnie z oknami czasowymi i scenariuszami. Kompatybilny z...
 • Kompatybilność z Apple HomeKit. Meross Smart Home Thermostat obsługuje sterowanie głosowe Siri, Alexa i Google. Obsługuje...
 • Automatycznie steruj ogrzewaniem za pomocą harmonogramu za pomocą aplikacji Meross. oszczędź koszty ogrzewania dzięki inteligentnej grafice 7x24 godzin...
- 43,27 €10. Najlepszy sprzedawca
Termostat pokojowy Honeywell Home T6R Wi-Fi z uchwytem stołowym, zasilacz...*
 • Inteligentne, energooszczędne oszczędności: T6R to termostat z obsługą Wi-Fi, który zapewnia kontrolę nad domem, nawet gdy ...
 • Przejrzysty i intuicyjny: duży, podświetlany ekran dotykowy ułatwia planowanie, zmianę i nadpisywanie temperatur...
 • Smart Home Connection: Inteligentny termostat T6R współpracuje z Apple HomeKit, Alexa, Google Home i IFTTT, dbając o ...

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?

Sensibo Sky, system klimatyzacji inteligentnego domu, szybka i łatwa instalacja w 60 sekund dzięki energieeff. Automatyczne włączanie/wyłączanie aplikacji dla przyjemnego klimatu w pomieszczeniu. Wi-Fi, Google, Alexa i Siri. (Szary)

Stworzyliśmy dla Ciebie przewodnik zakupowy z przydatnymi wskazówkami. Może doradzić i ochronić Cię przed złymi zakupami w 2023 roku. Przedstawia zalecenia dotyczące zakupu, pokazuje przydatne linki lub przybliża test cyfrowego termostatu grzewczego.

Uzyskaj doświadczenia i rekomendacje od klientów, kupujących, przyjaciół, mediów społecznościowych, blogów lub czasopism branżowych. przed tobą Cyfrowy termostat ogrzewania Jeśli chcesz kupić produkt, bądź mądry i dobrze przygotowany.

Auf Uczciwe testy możesz znaleźć kilka testów (w tym pływacki, Fitness, Dom i ogród) I Doradca (w tym Smart Home, Uroda, Handwerk), którzy mogą Ci jeszcze pomóc.

Jak łatwo znaleźć dla siebie najlepszy cyfrowy termostat grzewczy!

Przydatne wskazówki dotyczące kolejnego zakupu produktu z „Przewodnikiem po uczciwych testach dla kupujących”!

Jakie mam oczekiwania dotyczące zakupu cyfrowego termostatu grzewczego produktu?

Poradnik kupowania uczciwych testów

Wiele produktów ma podstawowy cel, do którego są potrzebne. Niemniej jednak, bez względu na to, czego szukasz lub chcesz korzystać z cyfrowego termostatu grzewczego produktu, zapisz dokładnie, czego oczekujesz od produktu, jak i gdzie chcesz go używać. Zbadaj i porównaj znalezione produkty z cyfrowymi termostatami grzewczymi. Przekonasz się, że wiele produktów robi dokładnie to, czego szukasz, ale ma o wiele więcej funkcji, innych właściwości lub obsługi, których nie znasz. Różnorodność produktów i zakres dostawy mogą być bardzo różne.

Którzy producenci lub marki produkują cyfrowy termostat grzewczy?

Marki i producenci Uczciwe testy Poradniki dotyczące zakupów

Jeśli szukasz produktu „Cyfrowy termostat grzewczy” i zależy Ci na konkretnej marce lub producencie, to już zawęziłeś swoje wyszukiwanie do MARKI lub producenta. Jeśli tak nie jest, musisz najpierw uzyskać przeglądjakich producentów i marek produkują i oferują produkt, którego szukasz. Skorzystaj tutaj znanych marek i producentów ze swoimi produktami. Niemniej jednak warto badanie mniej znanych marek lub producentów. Mogą być nowe na rynku lub po prostu mniej znane w danym kraju.

Często można znaleźć lepszy Stosunek ceny do wydajności ze względu na koszty produkcji lub filozofię. Sprawdzone marki i producenci polegają na rozgłos i zaufanie przez lata, które zbudowali. jakość i obsługa przekonały, ale z czasem mogą zniknąć. Wszystko znajduje odzwierciedlenie w cenie. Zwróć więc uwagę na mniej znane produkty, nie muszą być gorsze. Mogą one również mieć dobrą obsługę, dobrą jakość lub mieć większy zakres dostawy. Doświadczenia innych kupujących są bardzo ważne.

Jakie funkcje, wyposażenie i charakterystyki są potrzebne do cyfrowego termostatu grzewczego, a jakich nie?

Czeklist Poradnik zakupów Uczciwe testy Zakup produktu

Jak wybrać najlepszy produkt z cyfrowym termostatem grzewczym

Teraz wiesz dokładnie, czego oczekujesz od swojego nowego produktu i jak chcesz go wykorzystać. Otrzymałeś przegląd dostępnych produktów. Teraz uzyskałeś więcej informacji na temat cyfrowych termostatów grzewczych, a także ich funkcji, właściwości, obsługi i zakresu dostawy. Czego początkowo oczekiwałeś od produktu, powinieneś teraz dodać nowe punkty i rozważyć, czego absolutnie potrzebuję, a czego nie. Pomyśl także długofalowo o komforcie, zużyciu, korzyściach i zakresie dostawy.

Recenzje, testy i oceny w postaci cyfrowych termostatów grzewczych upraszczają podjęcie decyzji o zakupie!

Przewodnik zakupów Uczciwe testy

Masz teraz na swojej liście kilka produktów z cyfrowym termostatem grzewczym, które spełniają Twoje oczekiwania. Teraz musisz uporządkować i dokładniej omówić produkty. Przeszukuj dowolny produkt pod kątem ocen kupujących, rekomendacji, recenzji i testów w Internecie. Będziesz czytać pozytywnie i negatywnie i zauważysz, który produkt Cię przyciąga. Oto kilka punktów, o których należy pamiętać:

👉 Jaka jest reputacja strony internetowej lub sklepu i jego ocen kupujących, rekomendacji, recenzji i testów?
👉 Recenzje kupujących można kupić lub podrobić, spójrz na liczbę recenzji i pisownię.
👉 Korzystaj z innych przydatnych stron internetowych, aby oceniać fałszywe recenzje!
👉 O czym dokładnie są negatywne recenzje?

Jak radzić sobie z negatywnymi recenzjami i doświadczeniami z cyfrowym termostatem grzewczym?

Przewodnik zakupów Uczciwe testy zakupu produktu

Negatywne recenzje są często pisane, gdy produkt dotrze wadliwy, co może wynikać z trasy dostawy lub bezpośrednio do producenta. Może się to zdarzyć, ale nie jest to normą i nie powinno Cię zniechęcać. Istnieje wiele negatywnych recenzji od klientów, którzy kupili dla siebie niewłaściwy produkt z cyfrowym termostatem grzewczym lub którzy nie otrzymali właściwych informacji i byli teraz rozczarowani. Nieprawidłowe lub nieprawidłowe użycie może również prowadzić do negatywnej oceny.

Produkty często trzeba składać, dla niektórych jest to zbyt skomplikowane, czasochłonne lub po prostu nie dla nich. Często te tak zwane negatywne oceny zawierają po prostu frustrację kupującego. Niemniej jednak z pewnością istnieją uzasadnione negatywne recenzje, więc zawsze polecam je przeczytać Przeczytaj uważnie recenzje i obraca się wokół użytkowania, trwałości i jakości. Jakie miałeś problemy? Jak sprzedawca lub producent zareagował na problemy?

Dalsze punkty:

👉 Niewiele recenzji nie zawsze oznacza, że ​​wybrany produkt jest koniecznie zły. Może po prostu nie było go wystarczająco długo na rynku iw rezultacie nie zostało wystarczająco docenione.
👉 Jeśli to możliwe, w razie problemów zadawaj pytania otwarte kupującemu lub sprzedającemu.
👉 niektórzy sprzedawcy walczą ze sobą negatywnymi/pozytywnymi ocenami, aby poprawić lub pogorszyć rankingi sprzedaży i pozycjonowanie.

Jakie problemy, rozwiązania lub wskazówki mogę znaleźć na temat produktu z cyfrowym termostatem grzewczym?

Przewodnik zakupów Uczciwe testy zakupu produktu

Często pomocne jest zbadanie problemów, rozwiązań lub wskazówek dotyczących produktu przed dokonaniem zakupu. Tutaj możesz skorzystać z wiedzy kupujących, którzy mogli mieć produkt z cyfrowym termostatem grzewczym od jakiegoś czasu, co z nim robią lub czego doświadczyli. Może to być zarówno negatywne, jak i pozytywne. Może przyniesie to więcej wiedzy na temat jakości, trwałości, pielęgnacji, obsługi i użytkowania nadchodzącego zakupu cyfrowego termostatu grzewczego.

Gdzie mogę znaleźć rozwiązania i wskazówki dotyczące problemów z cyfrowym termostatem grzewczym?

Zapytaj o doświadczenia i wskazówki w swoim obszarze osobistym na temat cyfrowych termostatów grzewczych lub produktów.
Lista Top 10 Honest Tests prowadzi do najlepszych i najpopularniejszych produktów Cyfrowych Termostatów Grzewczych wraz z linkami do ocen i recenzji, gdzie można znaleźć wiele opinii i rekomendacji.
Wiele platform sprzedażowych oferuje swoim kupującym ocenę, którą zazwyczaj można znaleźć pod produktem.
Istnieją portale z pytaniami i odpowiedziami z pytaniami i odpowiedziami, których szukasz lub możesz je opublikować bezpośrednio. Przykład: Gutefrage.net
Dla każdego produktu lub tematu istnieją fora internetowe, na których użytkownicy, kupujący lub osoby o podobnych poglądach mogą wymieniać się pomysłami.
Grupy na Facebooku lub strony na Facebooku działają jak fora z wieloma pytaniami i odpowiedziami.
Spójrz na szczegółowe Najlepsze recenzje na Amazonka * an. Jest wielu dla bardzo dobrej jakości i zadowolonych kupujących Oceny 4 lub 5 gwiazdek. Im więcej opinii klientów ma dany produkt, tym bezpieczniejsze są opinie i informacje na jego temat.

Gdzie mogę znaleźć cyfrowy test termostatu grzewczego w Internecie?

💻 Po prostu spójrz w okolicę „Testowanie” z Uczciwych testów powyżej lub użyj tutaj z Test cyfrowego termostatu grzewczego wyszukiwanie, może już coś dla Ciebie mamy! 🙂.
💻W Google możesz wpisać tutaj Test cyfrowego termostatu grzewczego Znajdować! Możesz użyć dowolnej wyszukiwarki. Na przykład użyj roku dla bieżących testów Test cyfrowego termostatu grzewczego 2022.
💻 Aby uzyskać rekomendacje produktów i testy produktów z wynikami testów 2022, możesz wyszukać istniejący w Stiftung Warentest Test cyfrowego termostatu grzewczego sprawdzać.
💻 Sprawdź w Ökotest, czy istniejąca Test cyfrowego termostatu grzewczego jest wykrywalny.
💻 Youtube to wybór dla recenzji i filmów testowych. Możesz iść tutaj Test cyfrowego termostatu grzewczego sprawdzać.

Jak kupić cyfrowy termostat grzewczy! 🛒

Przewodnik zakupów Uczciwe testy zakupu produktu

Możesz kupić dowolny produkt online lub w lokalnym sklepie. Zawsze znajdziesz znacznie większy wybór online. Na miejscu można znaleźć popularne lokalne sklepy, takie jak sklep z narzędziami, drogerię, centrum handlowe lub sklep specjalistyczny i od razu zorientować się w produktach.

🏬 Popularnymi sprzedawcami cyfrowych termostatów grzewczych mogą być: Aldi, Penny, Kaufland, Norma, Lidl, Netto, Roller, Rossmann, DM, Rewe, Real, Bauhaus, Toom, Obi, Hornbach, Mediamarkt, Saturn, Medimax i wiele innych. Wszyscy dostawcy sprzedają również wybrane produkty we własnym sklepie internetowym. 🛍.

W sieci znajdziesz wiele innych sklepów internetowych lub porównywarek cen, oprócz tych wymienionych powyżej.

💻Popularne portale z cyfrowymi termostatami grzewczymi to: Amazon, eBay, Otto, Conrad, Pearl, Billiger, Idealo, Geizhals, Check24 i wiele innych. Wszędzie znajdziesz zwycięzców testów, zwycięzców cen lub zwycięzców porównań, być może jest tam dokładnie ten produkt, którego szukasz!

Jak mogę zaoszczędzić pieniądze przy zakupie cyfrowego termostatu grzewczego?

Zaoszczędź na zakupie produktu uczciwe testy

1. Wskazówki dotyczące oszczędzania❗ Szukaj wyznaczonych rabaty, oferty, obniżki cen lub oferty okazyjne, ale z Uwaga i porównaj.

⚠Aby sprawdzić ofertę, możesz specjalnie dla Amazon "Keepa" lub „WielbłądWielbłądWielbłąd” używać. Tutaj śledzone są ceny, dzięki czemu możesz sprawdzić, czy oferta rzeczywiście jest ofertą. Wielu sprzedawców obniża ceny na specjalne okazje, takie jak Czarny Piątek, Boże Narodzenie, Wielkanoc czy inne dni promocyjne. Dzięki „Keepa” możesz zobaczyć z miesięcznym wyprzedzeniem, jak kształtowała się cena i zauważysz, że cena wzrastała coraz bardziej do dnia promocji, tygodni lub 1-2 miesięcy przed promocją, aby reprezentować ofertę w czasie promocji , chociaż jest to cena, która jest używana często lub od dłuższego czasu. ⚠.

Dealerzy lubią stosować taktykę dostosowywania produktu z jego normalnej ceny do bardzo drogiej ceny, aby później sprzedać go po tej normalnej cenie (teraz znacznie taniej). Dzięki tej taktyce detalista powoduje spadek ceny, który sygnalizuje ofertę dla wielu sklepów internetowych, stron internetowych, portali z ofertami, portali cenowych i odpowiednio ją pozycjonuje lub sprawia, że ​​jest zauważalna. Wykorzystaj te taktyki na swoją korzyść i złap okresy przed i po tych korektach cen. Z pewnością będzie to wymagało trochę czasu, planowania i cierpliwości przy zakupie.Tutaj w Honest Tests mamy jeden Widok historii cen „Keepa” wbudowane w tabele i ich wkład z „Testów” i „Przewodników”. Tam możesz zobaczyć, jaka była cena produktu w przeszłości.

2. Oszczędzanie napiwku💶❗ Zawsze porównuj zakres dostawy z ceną. Niska cena za pojedynczy produkt może stać się droższa, jeśli musisz kupić coś jako opcję od razu lub później. Zestaw produktów z dużym zakresem dostawy może nagle stać się tańszy, chociaż początkowo cena wydaje się wysoka.

3. wskazówka dotycząca oszczędności💶❗ Nie kupuj zakresów dostawy/wyposażenia lub większej liczby funkcji, jeśli już wiesz, że ich nie potrzebujesz lub używasz ich niewiele.

4. Oszczędność napiwku💶❗ Używaj alertów cenowych! Możesz ustawić alerty cenowe na niektórych stronach internetowych, porównywarkach lub portalach. Możesz dodać alert cenowy do swojego produktu z cyfrowym termostatem grzewczym. Następnie otrzymasz powiadomienie e-mailem, gdy osiągniesz pożądaną cenę, która była śledzona przez pewien okres czasu.

5. Oszczędność napiwku💶❗ Może użyj stron kuponów lub kodów kuponów do zakupu produktu z cyfrowym termostatem grzewczym. Istnieją rozszerzenia przeglądarki, które umożliwiają zakup ewentualnego kodu kuponu bezpośrednio w sklepie internetowym. Wielu sprzedawców chce zatrzymać swoich kupujących po zakupie i dołączać do nich kody kuponów. Strony z kuponami pokazują aktualne kupony na wszystko. Musisz tylko sprawdzić, czy w tej chwili byłoby to dla Ciebie możliwe.

6. Oszczędność napiwku💶❗. Czy Twój produkt musi być nowy? Z używanymi produktami, B-stock lub Refurbished produkty możesz dużo zaoszczędzić! Używana oferta Amazon i Ebay, B-stock lub odnowiony przedmiot na. W zależności od używanego stanu i świadomości, że używał go ktoś inny, możesz dużo zaoszczędzić, ale może to nie być dla wszystkich. Przedmioty B-Ware często mają wady transportowe lub kosmetyczne, ale są w pełni funkcjonalne. Towary regenerowane to towary używane, wadliwe i zwracane, które zostały przygotowane do sprzedaży i posiadają gwarancję. Amazon oferuje te produkty jako Oferty magazynowe przy ul.

1. Najlepszy sprzedawca
eqiva zestaw 5 elektronicznych termostatów grzejnikowych Model N z ...
eqiva zestaw 5 elektronicznych termostatów grzejnikowych Model N z ... *
Prosta obsługa dzięki skośnemu rozmieszczeniu elementów obsługi i wyświetlacza; Ponadczasowa, prosta obudowa i kompaktowa konstrukcja, szczególnie cichy bieg
240,50 €

Wskazówka: Eine Geschenkidee lub Prezenty urodzinowe nigdy nie powinny być tanimi produktami, nie rozdawaj niczego, czego sam byś nie użył pod względem jakości.

Wiele pozytywów Oceny kupujących są często oznaką, że ludzie są zadowoleni z produktu cyfrowego termostatu grzewczego.

Amazon.de * oferuje wiele różnych sposobów na dobrą analizę produktu. Z poradnikiem zakupowym na pewno znajdziesz kilka cyfrowych termostatów grzewczychTesty lub porównania cyfrowych termostatów grzewczych.

Zawsze chcesz najpopularniejszy topowy produkt w najlepszej możliwej cenie i bez dodatkowych kosztów. Wielu tego chce. Ale jakość ma swoją cenę. Jeśli kupujesz tanio, często kupujesz ponownie dwa lub trzy razy. Wydaj trochę więcej pieniędzy i ciesz się jego jakością na dłuższą metę, na dłuższą metę będziesz cieszyć się nią bardziej niż tanie okazje. Nie zawsze łatwo jest kupić wysokiej jakości produkt w rozsądnej cenie. Jeśli trzymasz się kilku kryteriów zakupu, opinii klientów i przewodnika zakupu, na pewno znajdziesz odpowiedni produkt dla siebie. Baw się dobrze!

Zalecana literatura: pistolet do masażu, Rower do ćwiczeń, testowanie produktów

Auf honest-tests.de czy możesz zrobić dobrze? Zamów produkty z cyfrowym termostatem grzewczym w dobrych cenach online – Kup cyfrowy termostat grzewczy online. Po prostu zamów cyfrowy termostat grzewczy online, znajdź produkty z cyfrowym termostatem grzewczym i Kup produkty z cyfrowym termostatem grzewczym. Zawsze zwracaj uwagę jakość i ocena produktów, bez względu na to, czy chcesz kupić offline, czy chcesz zamówić produkty z cyfrowym termostatem grzewczym przez Internet. Kup cyfrowy termostat grzewczy: Zamów online dobre produkty, takie jak cyfrowy termostat grzewczy - w dobrej cenie! Wyszukaj cyfrowy termostat grzewczy – znajdź cyfrowy termostat grzewczy – zamów cyfrowy termostat grzewczy online!
Strona uczciwych testów - daje możliwość porównania wielu produktów, takich jak cyfrowe termostaty grzewcze w dobrych cenach w Internecie oraz zamówienia produktów cyfrowych termostatów grzewczych bezpośrednio do domu.
Jeśli chcesz zamówić cyfrowy termostat grzewczy online: Wyszukaj na Ehrliche-tests.de, znajdź swój produkt, a my przekierujemy Cię do sklepu internetowego, takiego jak Amazon, aby zamówić. Cyfrowy termostat grzewczy Kupowanie produktów jest takie proste! - Super łatwe do zamówienia cyfrowe termostaty grzewcze online.
Odkryj teraz uczciwe testy! Czy przeczytałeś wszystko do tej pory? WOW! Wtedy jesteś albo bardzo precyzyjny, albo wyszukiwarka, bo ten tekst jest pisany dla nich 🙂

więcej list 10 najlepszych

Cyfrowe inteligentne termostaty grzewcze

Znajdź w Top🔟 najlepiej sprzedające się cyfrowe termostaty grzejnikowe 2022 w uczciwych testach

Świetnie🔟🔥Oferty🔥 🆕Online
1. Najlepszy sprzedawca
Hama inteligentny termostat grzejnikowy, zestaw startowy 2 sztuki z...*
 • Inteligentne sterowanie ogrzewaniem jest takie proste: Zastąp dotychczasowy sterownik grzejnikowy termostatem grzejnikowym Smart Home, za pomocą adaptera...
 • Termostat grzewczy, aby zaoszczędzić na kosztach ogrzewania: Zdefiniuj indywidualne scenariusze ogrzewania za pomocą sterowania ogrzewaniem i automatycznych programów
 • Spontanicznie zmieniaj zaprogramowane ustawienia: dostosuj inteligentne sterowanie ogrzewaniem z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji Hama Smart Home, np. z biura, jeśli...
2. Najlepszy sprzedawca
3-częściowy elektroniczny termostat grzejnikowy premium...
Opinie 178
3-częściowy elektroniczny termostat grzejnikowy premium...*
 • 3 sztuki Niezwykle kompaktowy sterownik energooszczędny, oszczędność do 30% kosztów ogrzewania, łagodny dla zaworu z ochroną zaworu, bardzo stabilna konstrukcja obudowy,...
 • Bardzo cicha praca, prosta obsługa za pomocą koła obrotowego, przyłącze gwintowane M30x1,5
 • Pasuje do wielu znanych korpusów zaworów (np. Heimeier, Danfoss, Honeywell Braukmann, Honeywell MNG, Oventrop od około 1996 itp.)
3. Najlepszy sprzedawca
4 szt. elektroniczny termostat grzewczy premium HT 2000 -...*
 • 4 sztuki Niezwykle kompaktowy sterownik energooszczędny, oszczędność do 30% kosztów ogrzewania, łagodny dla zaworu z ochroną zaworu, bardzo stabilna konstrukcja obudowy,...
 • Bardzo cicha praca, łatwa obsługa za pomocą pokrętła, połączenie gwintowe M30x1,5
 • Pasuje do wielu znanych korpusów zaworów (np. Heimeier, Danfoss, Honeywell Braukmann, Honeywell MNG, Oventrop od około 1996 itp.)
4. Najlepszy sprzedawca
Homematic IP Smart Home Zestaw startowy Ogrzewanie – WLAN, cyfrowe...*
 • Dopasowane do potrzeb i wygodne sterowanie ogrzewaniem za pomocą bezpłatnej aplikacji na smartfona
 • Intuicyjna aplikacja Homematic IP i łatwe w obsłudze termostaty grzejnikowe ułatwiają rozpoczęcie pracy w inteligentnym domu
 • Indywidualne krzywe temperatury można łatwo utworzyć za pomocą aplikacji - z maksymalnie 3 regulowanymi profilami ogrzewania i 13 zmianami dziennie
5. Najlepszy sprzedawca
eqiva zestaw 5 elektronicznych termostatów grzejnikowych Model N z ... *
 • Zmniejsza zużycie energii przez system grzewczy nawet o 30 procent, bardzo łatwy w instalacji
 • Automatyczne ogrzewanie i oszczędzanie we wszystkich pomieszczeniach, automatyczne obniżanie temperatury podczas wietrzenia
 • Możliwość natychmiastowego użycia dzięki zaprogramowanemu programowaniu, indywidualne programowanie możliwe na każdy dzień
6. Najlepszy sprzedawca
Termostat grzejnikowy Homematic IP Smart Home, cyfrowy...*
 • Z termostatem grzejnikowym możesz zaoszczędzić do 33% kosztów ogrzewania - dzięki indywidualnym profilom temperatury z nawet 13 zmianami na...
 • Wygodna konfiguracja i obsługa za pomocą aplikacji na smartfona Homematic IP, sterowanie możliwe również za pomocą Alexa lub Google Assistant
 • Zastępuje konwencjonalne termostaty (M30x1, Oventrop, Danfoss) i steruje grzejnikiem według indywidualnych potrzeb
- 10,04 €7. Najlepszy sprzedawca
Zestaw startowy termostatów grzejnikowych Netatmo Smart WiFi do...*
 • INDYWIDUALNY KOMFORT TEMPERATURA DLA KAŻDEGO POMIESZCZENIA: ogrzewaj dom idealnie zgodnie z Twoimi potrzebami i tylko wtedy, gdy jest to naprawdę konieczne.
 • OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII: oszczędzaj energię dzięki trybowi ochrony przed nieobecnością i zamarzaniem oraz wykrywaniu otwartego okna.
 • TWOJE OGRZEWANIE JEST INTELIGENTNE I MOŻE BYĆ STEROWANE ZDALNIE, TWOJE OGRZEWANIE OBSERWUJE TWÓJ GŁOS: reguluj Smart Wifi...
8. Najlepszy sprzedawca
SM-PC®, cyfrowy termostat, termostat pokojowy, ogrzewanie podłogowe ...
Opinie 1.567
SM-PC®, cyfrowy termostat, termostat pokojowy, ogrzewanie podłogowe ... *
 • Montaż: puszka podtynkowa Ø min.58mm otwór montażowy, napięcie: AC 230V 50Hz, maks. Moc załączalna: 16A (= 3600Watt)
 • Ogrzewanie podłogowe (wodne) poprzez sterowanie siłownikiem (230V,nc), elektryczne ogrzewanie podłogowe 230V, maks. 3600 W (zewnętrzne...
 • różne funkcje konfiguracyjne: np. kalibracja wyświetlanej temperatury, obsługa za pomocą klawiszy dotykowych, podłączenie kilku siłowników...
9. Najlepszy sprzedawca
Ostropest plamisty Kompleks mniszka lekarskiego - 120 kapsułek -...
Opinie 11.434
Ostropest plamisty Kompleks mniszka lekarskiego - 120 kapsułek -... *
 • WARZYWNY KOMPLEKS DOBREGO SAMOPOCZUCIA | Nasz Milk Thistle Complex zawiera ekstrakty z ostropestu plamistego, karczocha i mniszka lekarskiego. Łączy on z...
 • WYJĄTKOWE I WYSOKO DOZOWANE | Ostropest plamisty jako jedyna roślina zawiera cenną substancję sylimarynę - mieszankę flawonoidów z...
 • WYGODNE ZASILANIE NA 4 MIESIĄCE | Pełna moc roślinna dla Twojego żołądka: 120 kapsułek, z których potrzebujesz tylko 1 dziennie, wystarczy na 4 miesiące...
10. Najlepszy sprzedawca
Essentials Termostat grzewczy Smart Home Premium, Zigbee...
Opinie 100
Essentials Termostat grzewczy Smart Home Premium, Zigbee...*
 • Indywidualne profile ogrzewania: Wstępnie skonfigurowane profile ogrzewania można ustawić dla każdego pomieszczenia i zgodnie z wymaganiami z kilkoma przedziałami ogrzewania.
 • Tryb wakacyjny: dzięki zintegrowanemu trybowi wakacyjnemu temperatura jest automatycznie obniżana podczas Twojej nieobecności, dzięki czemu energia elektryczna nie jest marnowana.
 • Funkcja Boost: Czy musisz jechać naprawdę szybko? Dzięki temu zintegrowana funkcja doładowania błyskawicznie nagrzewa pomieszczenie.
Nowość!
Termostat cyfrowy, termostat pokojowy ogrzewanie podłogowe ogrzewanie ścienne,...
Termostat cyfrowy, termostat pokojowy ogrzewanie podłogowe ogrzewanie ścienne,...*
✅【Lustrzana konstrukcja】 Soczewka akrylowa może uniknąć zadrapań palcami.
34,99 €
Nowość!
Termostat grzejnikowy Homematic IP Smart Home – Evo, srebrny,...
Termostat grzejnikowy Homematic IP Smart Home – Evo, srebrny,...*
Obsługa za pomocą aplikacji Homematic IP, bezpośrednio na termostacie grzejnikowym lub za pomocą sterowania głosowego; Zredukowany i elegancki design, nagrodzony Red Dot Design Award 2021
79,95 €

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?

Źródła:
https://de.ventilator.org/raumthermostat/
https://www.homeandsmart.de/heizungssteuerung-anbieter-uebersicht


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 21.03.2023/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Dodaj komentarz

recenzja użytkownika
 • Obsługa
  Wysyłanie
 • przetwarzanie
  Wysyłanie
 • oczekiwanie produktu
  Wysyłanie
 • stosunek ceny do wydajności
  Wysyłanie
 • Godny polecenia
  Wysyłanie

[ajax_load_more loading_style="nieskończone znikanie bloków" container_type="table" post_type="post" post_format="standard" category="porady,testy" category__not_in="952" button_label="załaduj więcej..." button_loading_label="będzie załadowany"]
🕹️🎮 Kup konsolę Sony PlayStation®5 🕹️🎮
🔥Konsola PS5™🔥
patrzeć na*