Pułapka na rybiki cukrowe - jak walczyć z rybkami cukrowymi

Pułapka na rybiki cukrowe - jak walczyć z rybikami srebrzystymi. Rybka srebrna może być dobrze zwalczana za pomocą pułapki na rybki srebrzyste, znanej również jako pułapka na rybki srebrzyste. Najczęściej nieproszeni goście pojawiają się w nieco bardziej wilgotnych pomieszczeniach, na przykład w łazience lub kuchni.

Ale te małe owady lubią też kręcić się w salonach, korytarzach i piwnicach. Z pułapką na srebrniki lub sprayem na srebrniki można dobrze walczyć, ale one wciąż wracają. To dlatego, że ten klub chemiczny walczy tylko z objawami. Poniżej dowiesz się, co musisz zrobić, aby pozbyć się tych małych szkodników.

Gerobug® Rozwiązanie dla srebrnej ryby do walki ze srebrnymi rybami - skuteczne kompletne rozwiązanie zawierające instrukcje wideo dla początkujących - pudełko na przynęty srebrne, żel do srebrnej ryby, pułapki na srebrne rybyAeroxon Silverfish Bait Box, Fight Silverfish 6X - Pułapka na Silverfish do walki z Silverfish, Fight Paper Fish, Silverfish Bait Boxes, Skutecznie zwalczaj SilverfishSpray do ryb srebrzystych DFNT | 1 litr środka przeciwko rybikowi cukrowemu | Spray do walki z rybikami srebrzystymi | Pudełko na przynętę na rybki srebrzyste i alternatywa na pułapkę na rybki srebrnecom-four® 8X pułapka na szkodniki, gotowe do użycia puszki na przynęty do niezawodnej kontroli szkodników, takich jak karaluchy, rybiki cukrowe i wszyPIC walka z rybikami (9 puszek), pułapka na rybki cukrowe, skuteczna walka z rybikami cukrowymi, puszka na przynętę na rybki cukrowe, walka z papierosami, walka z woodlice, pułapka na rybki cukroweEnvira spray do rybek srebrzystych - środek przeciw rybikom srebrzystym o długotrwałym działaniu - bezwonny i na bazie wody - 500 ml
✅ 𝐊𝐎𝐌𝐏𝐋𝐄𝐓𝐓𝐏𝐀𝐊𝐄𝐓: Od teraz nie potrzebujesz już eksterminatora, ponieważ nasz zestaw jest skutecznym kompletnym rozwiązaniem ze wszystkimi profesjonalnymi narzędziami do natychmiastowego ...✅ Niezawodnie walczy z rybikami cukrowymi. Rybiki cukrowe zjadają przynętę, a następnie idą do swoich kryjówek i tam umierają✔️3 MIESIĘCZNA OCHRONA DŁUGOTRWAŁA - spray anty srebrzysty DFNT należy stosować tylko co 3 miesiące, dzięki "efektowi powalenia" natychmiast usuwa srebrne rybki i zapobiega nowym inwazjomMIERZALNY SUKCES: Znajduje zastosowanie w łazience, spiżarni, pomieszczeniu gospodarczym, gastronomii, restauracjach i hotelach. Używaj produktów biobójczych ostrożnie! Zawsze etykieta i informacje o produkcie z ...✅ NIEZAWODNY - Po prostu umieść puszkę z przynętą w ciemnych i wilgotnych miejscach. Rybiki żywią się przynętą, a następnie idą do swoich kryjówek i tam umierająWYSOCE SKUTECZNY: Gotowy do spryskania spray Envira Effect o powalających i długotrwałych efektach niszczy i skutecznie eliminuje rybiki cukrowe i inne robactwo
✅ 𝐆𝐄𝐑𝐔𝐂𝐇𝐒𝐍𝐄𝐔𝐓𝐑𝐀𝐋: Niepozorny żel na przynętę można łatwo nałożyć w postaci kropelek na miejsca, w których występuje inwazja ryb srebrzystych. Ten...✅ Karmienie przynęty o silnym przyciąganiu dzięki dodatkom zawierającym skrobię i cukier. Ustaw puszki z przynętą tam, gdzie podejrzewa się większość ryb cukrowych, aby je namierzyć✔️ ZAPACH NEUTRALNY I RESZTKOWY - Ponieważ spray do srebrnej ryby DFNT został opracowany na bazie wody, nie zanieczyszcza nieprzyjemnymi zapachami, jest biodegradowalny i nadal w 100% skutecznyŁATWY W UŻYCIU: Aby otworzyć, wyłam pudełko z przynętą z uchwytu. Uwalnia to dostęp do masy przynęty, a tym samym także atrakcyjnych atraktantów i oczywiście samej przynęty!💡 WSKAZÓWKA – Ustaw pudełko z przynętą, w którym podejrzewasz, że większość ryb srebrzystych walczy z nimi w ukierunkowany sposóbNA BAZIE WODY: Spray do rybek cukrowych na bazie wody jest bezwonny i nie pozostawia plam.
N / A N / A 15,99 € N / A N / A 12,99 € 21,49 € 19,90 €
Amazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon Prime
AmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonka
30 stycznia 2023 13:1930 stycznia 2023 13:2030 stycznia 2023 13:2030 stycznia 2023 13:2030 stycznia 2023 13:2030 stycznia 2023 13:2030 stycznia 2023 13:2030 stycznia 2023 13:20* Reklama

Srebrna rybka w łazience

Rybiki srebrne lubią przebywać tam, gdzie wilgotność jest nieco wyższa od domu. Z tego powodu małe zwierzęta częściej można spotkać w łazienkach, kuchniach i piwnicach.

Znajdź i usuń kryjówki dla srebrników

W ciągu dnia zwierzęta lubią chować się za listwami brzegowymi, luźną tapetą oraz w zamknięciach. Jeśli niespodziewanie wejdziesz wieczorem do pokoju (kiedy jest już ciemno) i zapalisz światło, możesz zobaczyć, jak rybiki cukrowe znikają w swoich kryjówkach. Dlatego radzę tylko zamknąć takie kryjówki na stałe. W przypadku listew przypodłogowych małe przestrzenie są zwykle tworzone automatycznie, albo między listwą a ścianą, albo między listwą a podłogą.

Aby zamknąć te luki, mam kilka wkładów silikonowych. Więc dałem rybikom możliwość udania się do ich schronienia w ciągu dnia.

Rybiki srebrne w rzeczywistości nie są szkodliwe

To po prostu nieunikniony fakt, że większość z nas jest zniesmaczona srebrnikami. Ale rybiki srebrne nie są tak naprawdę niebezpieczne dla naszego zdrowia. Silverfish mają nawet przewagę, żywią się [tooltip position = "Top"Text =" Roztocza kurzu domowego to rodzaj roztoczy należących do pajęczaków. "] Roztocza kurzu domowego [/ Tooltip], a dokładniej na podstawie ich odchodów. Powszechnie wiadomo, że odchody roztoczy mogą wywoływać alergie u ludzi. Nie pozostaje więc nic innego, jak walczyć z rybikiem cukrowym.

Częściej wietrz pomieszczenie

Jeśli w twoim domu pojawią się srebrniki, pułapka na srebrniki pomoże je zwalczyć i odpowiednio przewietrzyć pomieszczenie. Jednak taka inwazja jest również sygnałem ostrzegawczym, że wilgotność powietrza jest zbyt wysoka. Zaatakowane pomieszczenia powinny być dobrze wentylowane dwa do trzech razy dziennie. Prosimy nie uchylić okien, tylko otworzyć je całkowicie na około 10 minut. Ponadto odradza się suszenie prania w zamkniętych pomieszczeniach. W ten sposób w pomieszczeniach bez okien może szybko nagromadzić się zwiększona wilgotność, tworząc oazę dla srebrzystych rybek. Wtedy walka z rybikami staje się jeszcze trudniejsza.

Nexa Lotte przynęta na rybiki srebrne

Przynęta na srebrniki Nexa Lotte to pułapka na klej. Po otwarciu opakowania z zapieczętowanego woreczka, pułapki należy jeszcze złożyć. Aby to zrobić, trzy zagięcia przed zakładką muszą być zagięte w kierunku strony z tekstem. Załączona ilustracja pokazuje, jak papier ochronny jest szybko uwalniany z pułapki jednym szarpnięciem. Następnie sklej pułapkę razem, aby utworzyć trójkąt w kształcie dachu, jak pokazano na innej ilustracji. Teraz pułapkę można umieścić w podejrzanych kryjówkach na ziemi. Na przykład na otwartych pęknięciach w płytkach lub w tynku. Chociaż przynęty na rybiki srebrzyste są odporne na wilgoć, zalecam ich krótkie usunięcie podczas czyszczenia. Zapobiega to pogorszeniu atrakcyjności przez działanie środków czyszczących. Aby zapewnić srebrnikom optymalny dostęp, upewnij się, że dolna powierzchnia pułapki jest jak najbardziej płaska.

Moje własne doświadczenia ze srebrną rybką

Zastosowanie pułapki na srebrniki w połączeniu ze sprayem na srebrniki przyniosło już dobre rezultaty. Pułapki lepowe zostały wypełnione dziesiątkami tych małych owadów po 2-3 dniach. Więc początkowo musiałem je wymieniać dwa razy w tygodniu. To, że w tym momencie dobrze się rozumiemy, nie jest testem na pułapkę na rybki srebrzyste, ale moje zalecenia oparte na moim własnym doświadczeniu. Nie sądzę, że istnieje „prawdziwy test” na walkę z rybikami online.

Jednak najbardziej udana była moja decyzja ze wszystkich możliwych Kryjówka owadów, aby znaleźć i zapieczętować. W związku z tym uszczelniłem silikonem wszystkie listwy krawędziowe w całym moim mieszkaniu. Spryskałem rybki srebrzyste w niedostępnych miejscach, na przykład za szafkami kuchennymi. Zwróciłem też uwagę na prawidłową wentylację pomieszczeń. Więc nie tylko przechylam okna, ale otwieram je do końca.

Domowe sposoby na srebrną rybkę

Powszechnie wiadomo, że rybiki srebrne przesiewają słodkie rzeczy. Można je zatem łatwo zwabić dodając cukier lub miód do innych wilgotnych ściereczek. Jeśli rozłożysz takie ściereczki na noc, możesz je odebrać następnego ranka i wyrzucić do pojemnika na odpady organiczne. Jednak sukcesu tych domowych środków zaradczych nie można porównać do pułapki na rybki srebrzyste.

CamoClean Silverfish-Ex Spray to skuteczny środek przeciwko rybikom cukrowym, produkt profesjonalnej jakości firmy Captain Reents Research, który został specjalnie opracowany do usuwania i odpędzania rybików cukrowych.

Znajdź w Top🔟 najlepiej i najlepiej sprzedające się produkty przeciw rybikom srebrzystym 2022 w uczciwych testach

Świetnie🔟🔥Oferty🔥 🆕Online
- 1,00 €1. Najlepszy sprzedawca
Spray anty srebrzysty do walki z rybkami srebrnymi 500 ml -... *
 • ✅ WYSOCE SKUTECZNY: Dzięki natychmiastowemu i długotrwałemu efektowi spray Patronus Silverfish zapewnia czyste mieszkanie, niezmiennie dobre samopoczucie i chroni ...
 • ✅ CZYSTY: Nasz specjalny spray na bazie wody przeciwko rybikom jest całkowicie bezwonny, nie pozostawia plam, gdy ...
 • ✅ SUPER MOC: Ten specjalny środek na szkodniki do zwalczania ryb srebrzystych jest szczególnie skuteczny w salonach o wysokim ...
2. Najlepszy sprzedawca
Gerobug Anti Silverfish Spray 500 ml dla ryb srebrzystych...*
 • ✅ 𝐒𝐎𝐅𝐎𝐑𝐓 & 𝐋𝐀𝐍𝐆𝐙𝐄𝐈𝐓𝐖𝐈𝐑𝐊𝐔𝐍𝐆: Dzięki naszemu sprayowi przeciwko rybikom srebrzystym...
 • ✅ 𝐀𝐍𝐆𝐄𝐍𝐄𝐇𝐌𝐄𝐑 𝐆𝐄𝐑𝐔𝐂𝐇: Nasz nowy środek na rybiki cukrowe jest produkowany w Niemczech,...
 • ✅ 𝐄𝐅𝐅𝐈𝐙𝐈𝐄𝐍𝐓𝐄 𝐍𝐔𝐓𝐙𝐔𝐍𝐆: Delikatna mgiełka sprayu przeciwko rybikom cukrowym zapewnia ...
3. Najlepszy sprzedawca
Envira spray do ryb srebrzystych - środek przeciw srebrzycom Z ... *
 • WYSOCE SKUTECZNY: gotowy do rozpylania spray Envira Effect z efektami powalenia i długotrwałymi efektami skutecznie niszczy i eliminuje rybiki cukrowe i ...
 • NA BAZIE WODY: Spray do rybek cukrowych na bazie wody jest bezwonny i nie pozostawia plam.
 • KOMPATYBILNY: środek owadobójczy można łatwo nakładać na większość powierzchni i nadaje się nawet do wrażliwych powierzchni ...
4. Najlepszy sprzedawca
Zestaw rybek srebrzystych Novokill | zwalczaj rybiki cukrowe |...*
 • ✅ Profesjonalny zestaw: Zestaw przeciw srebrnikom jest idealny do skutecznego zwalczania ryb srebrzystych. Nasza pułapka na srebrniki i spray na srebrniki...
 • ✅ Pułapka na rybiki srebrzyste: Jeśli pułapka jest ustawiona prawidłowo, rybiki srebrne i papierosy nie mają szans! Skuteczny przeciwko szkodnikom...
 • 🕰️ Długotrwała kontrola: Nasz spray do srebrników ma 6-tygodniowy długotrwały efekt. Użyj sprayu i z dobrym samopoczuciem...
5. Najlepszy sprzedawca
Envira spray do ryb srebrzystych - środek przeciw srebrzycom Z ... *
 • WYSOCE SKUTECZNY: gotowy do natrysku Envira Silverfish-Ex z powaleniem i długotrwałymi efektami skutecznie niszczy i eliminuje rybiki srebrne, ...
 • NA BAZIE WODY: Spray do rybek cukrowych na bazie wody jest bezwonny i nie pozostawia plam.
 • KOMPATYBILNY: środek owadobójczy można łatwo nakładać na większość powierzchni i nadaje się nawet do wrażliwych powierzchni ...
6. Najlepszy sprzedawca
Envira spray do ryb srebrzystych - środek przeciw srebrzycom Z ... *
 • WYSOCE SKUTECZNY: gotowy do natrysku Envira Silverfish-Ex z powaleniem i długotrwałymi efektami skutecznie niszczy i eliminuje rybiki srebrne, ...
 • NA BAZIE WODY: Spray do rybek cukrowych na bazie wody jest bezwonny i nie pozostawia plam.
 • KOMPATYBILNY: środek owadobójczy można łatwo nakładać na większość powierzchni i nadaje się nawet do wrażliwych powierzchni ...
7. Najlepszy sprzedawca
Bamb Fight Silverfish spray - 500ml środek przeciwko...*
 • ✅ NATYCHMIASTOWE USUWANIE - środek na bamb srebrzysty jest bardzo skuteczny i działa łatwo i natychmiast
 • ✅ PREWENCYJNY I SKUTECZNY - spray bamb Anti Silverfish ma również działanie zapobiegające nowym inwazjom
 • ✅ DŁUGOTRWAŁA OCHRONA - spray z bambala srebrzystego jest skuteczny z długotrwałym efektem do trzech miesięcy
8. Najlepszy sprzedawca
Spray do ryb srebrzystych Envira - środek przeciw srebrzycom Z ...
Opinie 26
Envira spray do ryb srebrzystych - środek przeciw srebrzycom Z ... *
 • niszczy, skutecznie eliminuje rybiki cukrowe, rybiki cukrowe
 • Na bazie wody, bez uciążliwych zapachów, nie pozostawia plam, również zapobiegawczo, gotowy do natrysku
 • walczy z rybikami cukrowymi, rybkami, małymi ognikami, rybkami cukrowymi. Zapewnia wysoką ochronę. Zapobiega ponownej inwazji
9. Najlepszy sprzedawca
Spray do rybek srebrzystych do walki z rybkami srebrzystymi | Przeciw srebrzystym...*
 • ✅ VERMIN SPRAY JAKO ODPORNIK PRZECIWKO SREBRNA: Gotowy do spryskania Silverfish Ex do zwalczania ryb srebrzystych jest szczególnie skuteczny i ...
 • ✅ SPRAY SILVERFISH JAKO UNIWERSALNA OBRONA DLA WNĘTRZ: Profesjonalny zabójca rybek srebrzystych do walki z rybikami cukrowymi idealnie nadaje się...
 • ✅ PROFESJONALNA OCHRONA SREBRNYCH RYB: Niezawodna ochrona srebrników do odpędzania srebrników nadaje się do domu, ogrodu, ...
10. Najlepszy sprzedawca
ARDAP GREEN aktywna ziemia okrzemkowa w proszku - 200g w 1 litrowej butelce -...*
 • 100% naturalnych i biologicznie aktywnych składników - o natychmiastowym i długotrwałym działaniu
 • Służy do zwalczania pełzających owadów, roztoczy/ptasich roztoczy, pcheł, kleszczy, mrówek, woodlice, rybik cukrowy, karaluchów, pluskwy itp.
 • Ardap Green działa odwadniająco na pełzające owady
- 1,00 €oferta
Nowość!
Voeecyttu 100 SZTUK Ochrona Winogron DO Owoców Warzywa Winogron...
Voeecyttu 100 SZT. Ochrona Winogrona na Owoce Warzywa Winogrona...*
Rodzaj środka odstraszającego komary: naklejki odstraszające komary; Cecha 2: chroń owoce; Cecha 1: zwalczanie szkodników
14,80 €
Nowość!
Weetack 100 SZTUK Ochrona winogron dla owoców Warzywa Winogron...
Weetack 100 SZTUK Ochrona Winogrona DO Owoców Warzywa Winogrona Netto...*
Rodzaj środka odstraszającego komary: naklejki odstraszające komary; Cecha 2: chroń owoce; Cecha 1: zwalczanie szkodników
12,72 €
Nowość!
XUANCHEN 100 SZTUK Ochrona winogron na owoce warzywa winogron...
XUANCHEN 100 SZT. Ochrona Winogrona na Owoce WARZYWA Winogrona...*
Cecha 1: zwalczanie szkodników; Cecha 2: chroń owoce; Rodzaj środka odstraszającego komary: naklejki odstraszające komary
14,80 €
Nowość!
Tomshi 300 SZTUK Ochrona winogron do owoców Warzywa Winogrona Net...
Tomshi 300 SZT. Ochrona winogron do owoców, warzyw, winogron...*
Rodzaj środka odstraszającego komary: naklejki odstraszające komary; Cecha 1: zwalczanie szkodników; Cecha 2: chroń owoce!
31,33 €
Nowość!
Pmkvgdy 100 SZTUK Ochrona winogron do owoców Warzywa Winogron...
Pmkvgdy 100 SZTUK Ochrona Winogrona DO Owoców Warzywa Winogrona Netto...*
Rodzaj środka odstraszającego komary: naklejki odstraszające komary; Cecha 1: zwalczanie szkodników; Cecha 2: chroń owoce!
13,68 €

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?

Znalazłeś produkt na sprzedaż, informacje na temat produktu lub tematu?

Kliknij gwiazdki, aby ocenić!

Ponieważ ten post był dla Ciebie przydatny...

Śledź nas na portalach społecznościowych!


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 29.12.2022/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Dodaj komentarz

recenzja użytkownika
 • Obsługa
  Wysyłanie
 • przetwarzanie
  Wysyłanie
 • oczekiwanie produktu
  Wysyłanie
 • stosunek ceny do wydajności
  Wysyłanie
 • Godny polecenia
  Wysyłanie

🕹️🎮 Kup konsolę Sony PlayStation®5 🕹️🎮
🔥Konsola PS5™🔥
patrzeć na*