Dbaj o zęby jak profesjonalista - opieka dentystyczna w domu


higiena dentystyczna

Przewodnik: Profesjonalna opieka dentystyczna w domu

Opieka stomatologiczna w domu: czy stara dobra szczoteczka do zębów jest przestarzała? Ma to pewne zalety. Nie potrzebuje prądu, jest mały i lekki, a do tego nie jest drogi. Z drugiej strony są krewniakami elektrycznymi. Są drogie w zakupie, potrzebują prądu i mają być dużo bardziej efektywne. Ale jakie są opcje?

Potrzebny jest przewodnik opieki dentystycznej. Jeden, w którym wymienione są wszystkie opcje. Zrobiliśmy to. Chodzi o czyszczenie zębów, różne szczoteczki do zębów, prysznice, wybielacze zębów. Chodzi o zalety i wady elektrycznych szczoteczek do zębów i zobaczmy, co mówią badania. - Opieka stomatologiczna w domu

Opieka stomatologiczna w domu - w porównaniu

Naturalny węgiel drzewny aktywowany kokosem w proszku do wybielania zębów do ...Papier ścierny do zębów, paski do polerowania zębów, rozmiar średni - 50μm...Irygator jamy ustnej Oral-B AquaCare 6 Pro-Expert, wymienne dysze 2, ...Oral Irrigator Cordless Electric do czyszczenia zębów - z 5 trybami...Oral Irrigator - Bezprzewodowy irygator jamy ustnej - Elektryczny do czyszczenia zębów...Elektryczna szczoteczka Oral-B Smart 5000 z irygatorem jamy ustnej OxyJet,...Szczoteczka elektryczna Oral-B iO 9 z ...
Sprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenę9,99 €69,99 €39,99 €34,99 €122,00 €199,84 €
Naturalny węgiel aktywowany kokosem w proszku ... *Papier ścierny do zębów, paski do polerowania zębów, rozmiar ... *Irygator jamy ustnej Oral-B AquaCare 6 Pro-Expert, 2 ... *Bezprzewodowy irygator jamy ustnej do czyszczenia zębów...*Irygator do jamy ustnej — bezprzewodowy irygator do jamy ustnej — elektryczny do...*Elektryczna szczoteczka Oral-B Smart 5000 z ... *Elektryczna szczoteczka do zębów Oral-B iO 9 / elektryczna ... *
◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy◼️ IDEALNE CZYSZCZENIE ZĘBÓW - Proszek z węglem aktywnym jest używany przez wiele ...◼️ nie dotyczy◼️ Szlifowanie, obciąganie i polerowanie żywicy kompozytowej do ...◼️ Delikatny strumień wody zapewnia przyjemny, ale skuteczny ...◼️ ☞ 【5 RÓŻNYCH TRYBÓW】 Częstotliwość pompowania bezprzewodowego ...◼️ Głębokie czyszczenie zębów - irygator elektryczny Gealm do ...◼️ Oral-B Oral Care Centre - Idealne połączenie ...◼️ Testowane przez Stiftung Warentest z GUT (2,2) (wydanie 12/2021)
◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy◼️ W 100% NATURALNE I ŚWIEŻE: zęby z proszku z węgla aktywnego są ...◼️ nie dotyczy◼️ Doskonały do ​​usuwania małych nawisów dla zdrowego i ...◼️ W razie potrzeby aktywuj strumień wody irygatora doustnego◼️ ☞ 【6 X 360 ° OBROTOWE DYSZE】 Profesjonalny ...◼️ Obracane o 360 ° i cztery wymienne dysze - szpikulce do ...◼️ Technologia mikropęcherzyków powietrza atakuje bakterie i zapewnia ...◼️ Najlepsze czyszczenie Oral-B dzięki rewolucyjnej ...
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
Opieka stomatologiczna w domu Opieka stomatologiczna w domuOpieka stomatologiczna w domu Opieka stomatologiczna w domuOpieka stomatologiczna w domu Opieka stomatologiczna w domuOpieka stomatologiczna w domu Opieka stomatologiczna w domuOpieka stomatologiczna w domu Opieka stomatologiczna w domuOpieka stomatologiczna w domu Opieka stomatologiczna w domuOpieka stomatologiczna w domu Opieka stomatologiczna w domuOpieka stomatologiczna w domu Opieka stomatologiczna w domuOpieka stomatologiczna w domu Opieka stomatologiczna w domuOpieka stomatologiczna w domu Opieka stomatologiczna w domu
199,99 €42,99 €279,99 €399,23 €
Sprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenę9,99 €69,99 €39,99 €34,99 €122,00 €199,84 €
do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤
Ostatnia aktualizacja 24 maja 2022 22:30. Linki bezpośrednio do Amazon.de | Źródło / zdjęcie: Amazon API

Wideo: opieka stomatologiczna w domu

Youtube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

czyszczenie zębów

Ci, którzy jedzą podstawowe i zdrowe jedzenie, mają mniej problemów z zębami. Palenie, alkohol, genetyka i inne choroby mogą pojawiać się na zębach. Ciemne plamy, niedożywienie, płytka nazębna, próchnica zębów, kamień nazębny, choroby przyzębia. Atakujemy zęby nie tylko na zewnątrz.

Termin „elektryczna szczoteczka do zębów” obejmuje trzy różne szczoteczki, które są elektrycznie, ale są one podzielone na obrotowe szczoteczki do zębów, szczoteczki soniczne i szczoteczki ultradźwiękowe.

Obrotowa szczoteczka do zębów

Obrotowa szczoteczka do zębów, którą możesz już kupić bardzo tanio. Modele te są zasilane elektrycznie z baterii i mają obrotową główkę szczoteczki. Średnio 8.800 to liczba obrotów na minutę. Szczotki mają różne rozmiary i moce. W zależności od producenta włosie jest ułożone w określone wzory. Długa i krótka, dzięki czemu można dostać się między przestrzeniami zębów. Oprócz rotacji nazywany jest również pulsacją, która wynosi średnio 40.000 na minutę.

Co to jest pulsacja?
Pulsacja jest ruchem powtarzającym się (rytmicznym). Jak twój puls. Szczoteczka pulsuje, co prowadzi do krążenia dziąseł, a zęby są za każdym razem w innym miejscu mocniejsze, a także słabiej oczyszczone.

Tak więc szczoteczka rotacyjna zrobi za Ciebie sprzątanie. Możesz kupić do nich różne nasadki, a także różne pędzle. Dobre urządzenia mają również różne programy czyszczące i informują, kiedy szorujesz wystarczająco długo. Jest to bardzo praktyczne, ponieważ w rzeczywistości często myjesz zęby zbyt krótko.

Akumulator musi być ładowany co kilka dni, co jest również bardzo wygodne. Krótka przerwa jest zatem możliwa, bez konieczności noszenia ze sobą ładowarki.

Sonic szczoteczka

Soniczna szczoteczka do zębów idzie o krok dalej. Nie oczyszcza się, jak sama nazwa wskazuje, dźwiękiem, ale w rzeczywistości wykorzystuje wysoką częstotliwość ruchu. Jest to tworzone za pomocą generatora dźwięku, który działa magnetycznie lub z elementem piezo. Wyczuwa się: uczucie w ustach, gdy wszystko wibruje przez energię - przyzwyczaja się. Ma to jednak również zalety:

 • prawie żadna presja nie jest konieczna
 • bardzo delikatny dla dziąseł i odsłoniętych szyjek

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj nasz Przewodnik Dźwiękoszczelna szczoteczka do zębów

ultradźwiękowy szczoteczka

- 48,00 €2. Najlepszy sprzedawca
Oral-B Pulsonic Slim Clean 2000 Elektryczny ...
Oral-B Pulsonic Slim Clean 2000 Elektryczny ... *
Dodatkowa ochrona dziąseł dzięki wibrującym, zaokrąglonym włosiu; 2 programy czyszczenia: codzienne czyszczenie, rozjaśnianie
89,99 € - 48,00 € 41,99 €

Dzięki ultradźwiękowej szczoteczce jesteśmy w zasięgu rzeczywistego dźwięku, który wynosi
zaczyna się kHz. Teraz nie musisz już sprzątać, po prostu trzymaj się tego. Do każdego zęba. Reszta dźwięku działa na wysokiej częstotliwości.

Dla twojego ultradźwiękowy szczoteczka potrzebujesz również specjalnej pasty do zębów. Dźwięk powoduje rozbicie go na małe bąbelki, które z kolei usuwają osady na zębie.

Może to być doskonały dodatek, zwłaszcza dla osób, które często i często cierpią na kamień nazębny. Drobne bąbelki wraz z dźwiękiem rozchodzą się prawie wszędzie. Kolejna zaleta: tam, gdzie inne elektryczne szczoteczki do zębów się poddają, szczoteczka ultradźwiękowa działa dalej. Dzieje się tak, ponieważ nadal może dobrze usuwać uparty kamień nazębny.

Te szczoteczki do zębów mają również liczniki czasu, które informują o zakończeniu. Jednak w przypadku ultradźwiękowej szczoteczki do zębów powinieneś być trochę metodyczny i skupiony, aby nie przegapić zęba. Przemyślane szorowanie to już historia. Szybko się do tego przyzwyczaisz, ale pierwsze kilka dni będzie trochę dziwne.

Aplikacje i gadżety - opieka stomatologiczna w domu

Co przynoszą nowe pędzle? Możesz wybrać:

 • Niektóre szczotki można połączyć za pomocą Bluetooth z telefonem komórkowym. Pozwala to na tworzenie ustawień wstępnych i ocenę zachowania podczas czyszczenia
 • Wiele szczoteczek do zębów można ładować przez USB - niezwykle przydatne, jeśli podróżujesz dłużej
 • Istnieją również ciekawe sztuczki, takie jak solidne i wysokiej jakości walizki podróżne
 • I „szklanki wody”, które ładują szczoteczkę
 • Irrigator

  - 9,01 €1. Najlepszy sprzedawca
  Irygator doustny Panasonic EW1311 ze stacją ładującą, 3-stopniowy ...
  Irygator doustny Panasonic EW1311 ze stacją ładującą, 3-stopniowy ... *
  Mieszanka wody i powietrza dla szczególnie delikatnego czyszczenia; Indywidualnie regulowana: 3-poziomowa intensywność strumienia wody
  59,00 € - 9,01 € 49,99 €

  Eine Irrigator nie jest ani szczoteczką do zębów, ani zamiennikiem. Oznacza: nadal musisz myć zęby. Irygator doustny to tylko dodatek. Co ona robi? Usuń płytkę nazębną, prekursor kamienia nazębnego. Robi to całkiem nieźle, ponieważ może dostać się w trudno dostępne miejsca. Kolejna zaleta: z opląt czy możesz zranić dziąsła? Zdarza ci się to z prysznicem na usta znacznie mniej lub wcale.

  Szczególnie przydatny jest płyn do płukania jamy ustnej, jeśli:

  • mieć koronę
  • lub implant
  • bardzo blisko siebie zęby
  • lub mosty
  • lub mieć aparat ortodontyczny

  Wygląda inaczej, jeśli masz zapalenie jamy ustnej. Więc nie powinieneś go używać. Również nie z kieszeniami gumowymi. W rzeczywistości irygator jamy ustnej ma sens dla Ciebie, jeśli masz odpowiednią potrzebę czyszczenia trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej. Irygatory do jamy ustnej są dostępne z dużą stacją i bez niej, niektóre urządzenia są poręczne i bezprzewodowe.

  wybielanie zębów

  Co zrobić, jeśli chcesz wybielić zęby? Które produkty są odpowiednie? Oczywiście najlepiej jest zrezygnować ze wszystkich rzeczy barwiących. Zły tytoń, zła kawa i herbata.

  Możesz również użyć dodatkowej wybielającej pasty do zębów. Ale: szybko szorują szkliwo zębów. Sprawcą jest pożądany efekt szmeru. Nie wybielać zbyt często!

  Produkty na bazie nadtlenku wodoru są szeroko dostępne. To zanika. Możesz to zrobić jak wybielanie paski lub weź długopis. Ale nawet tutaj konieczna jest ostrożność, możesz szybko uszkodzić dziąsła.

  Czy są też środki domowe? Jasne. Ciągnięcie oleju za pomocą olej kokosowy nie tylko sprawia, że ​​jesteś lżejszy, ale także czyścisz i zabija złe bakterie.
  Proszek do pieczenia na szczoteczce do zębów i posprzątał, znał naszych dziadków.
  węgiel aktywowany czyści i poleruje również przebarwione zęby.

  Istnieją również zestawy do kupienia, w tym urządzenie działające z wibracjami. W szynie zębowej umieszcza się żel, który następnie zaciska się na zębach i przytrzymuje przed nim urządzenie współpracujące z technologią LED.

  skaler

  Kamień nazębny to zmineralizowana płytka nazębna. Jest to spowodowane śluzem i resztkami jedzenia. Na tej podstawie patogeny próchnicy mnożą się. Po utworzeniu się kamienia nazębnego musi on zniknąć. W przeciwnym razie grozi zapalenie przyzębia.

  Jeśli kamień nazębny jest już bardzo zaawansowany, często pomaga tylko droga do dentysty. Często pracuje z ultradźwiękami. Ta wysoka częstotliwość generuje fale i ciepło, które powodują osiadanie kamienia nazębnego.
  W niewielkim stopniu działa to również w domu. Przydatne urządzenia mogą pomóc usunąć mniejszy kamień nazębny. Ponadto w zestawie często znajdują się różne głowice polerskie, które uzyskują nieestetyczne plamy, takie jak tytoń lub kawa, wegpoliert.

  Skaler wibruje z prędkością co najmniej 30.000 obrotów na minutę, a niektóre modele wysokiej jakości działają również z ultradźwiękami. Jak dentysta. Są albo ładowane za pomocą baterii, albo mają akumulator, który można po prostu podłączyć. Diody LED zapewniają, że można coś zobaczyć w ustach. Oczywiście są również wodoodporne.

  Pamiętaj jednak, że możesz również uszkodzić ząb. Jeśli nie jesteś pewien, idź do dentysty.

  Centrum opieki jamy ustnej

  - 157,99 €1. Najlepszy sprzedawca
  - 3,28 €2. Najlepszy sprzedawca
  Stacja do higieny jamy ustnej Oral-B: Oral-B PRO 900 elektryczna ...
  Stacja do higieny jamy ustnej Oral-B: Oral-B PRO 900 electric ... *
  Bielsze zęby od pierwszego dnia przy usuwaniu powierzchownych plam; Zakres dostawy: 1x system czyszczenia Oxyjet, 1x szczotka elektryczna, 4x Oxyjet, 2x głowica wymienna
  120,28 € - 3,28 € 117,00 €
  3. Najlepszy sprzedawca
  Centrum pielęgnacji jamy ustnej Oral-B — irygator jamy ustnej Oxyjet + Oral-B SmartSeries...
  Centrum pielęgnacji jamy ustnej Oral-B — irygator jamy ustnej Oxyjet + Oral-B SmartSeries...*
  Połączenie Bluetooth zapewnia lepsze nawyki czyszczenia dzięki informacjom zwrotnym w czasie rzeczywistym
  217,41 €

  Nie masz nic przeciwko urządzeniom 500? W takim razie niektóre firmy mają dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie. Myśleli cały czas Czyszczenie Centrum przeznaczony do ust. Tam możesz kupić raz i mieć szczoteczkę elektryczną, a także irygator jamy ustnej w urządzeniu.

  Inne instrumenty dentystyczne

  Czegoś brakuje? Tak. Twój język, a potem klasyka: nić dentystyczna.

  do czyszczenia języka

  W Indiach czyszczenie języka jest częścią codziennego rytuału. Na próżno Hindusi tego nie robią, ponieważ około 70% bakterii i wirusów w jamie ustnej żyje na języku. Więc nie powinieneś ich zapomnieć.
  Istnieją skrobaczki i środki do czyszczenia języka, które przy odpowiednim zastosowaniu mogą pomóc w próchnicy zębów i chorobach przyzębia.

  Możesz wybrać z:

  Niektóre szczoteczki do zębów mają również z tyłu niewielką szczoteczkę. Jeśli nie masz pewności, czy jest to potrzebne: możesz pobrać łyżeczkę jako próbkę i ostrożnie zeskrobać język za pomocą krawędzi. To również rozpuści powierzchnię i, nawiasem mówiąc, ponownie uwolni twoje kubki smakowe.

  opląt

  Nić dentystyczna doskonale nadaje się do dokładnego czyszczenia szczelin do dziąseł. Uważaj również, ponieważ bakterie mogłyby dostać się do krwioobiegu przez uszkodzone mięso. Może to powodować choroby.
  Możesz kupić nić dentystyczną w klasyczny sposób na rolce lub wziąć szczoteczki międzyzębowe, będzie łatwiej.
  Jak często Co najmniej raz dziennie.

  ... inni Znajdź instrumenty dentystyczne

  Co należy wziąć pod uwagę przy zakupie profesjonalnej - opieki stomatologicznej w domu

  Bez względu na to, który produkt wybierzesz, chcielibyśmy dać Ci kilka dodatkowych wskazówek przy podejmowaniu decyzji.

  ★ Ile pieniędzy warte jest twoje zdrowie zębów?

  ★ Z jakiego produktu najbardziej skorzystasz?

  ★ Czy jesteś w stanie poradzić sobie z produktem, czy odważysz się nauczyć go obsługiwać?

  ★ Ile technologii powinien przynieść twój produkt?

  ★ Czy czegoś nie potrzebujesz, ponieważ regularnie chodzisz na wizyty kontrolne i np. Poddajesz swoje zęby profesjonalnemu czyszczeniu od podstaw?

  ★ Jak drogie są zamienne pędzle, kremy i inne produkty?

  ★ Co mówią opinie klientów?

  ★ Jaka jest moc baterii?

  ★ Jak ładujesz szczotkę podczas podróży?

  ★ Czy inne urządzenia, takie jak na przykład irygator, również nadają się do podróży?

  Akcesoria

  Należy również pamiętać o akcesoriach. Główki szczotek mogą różnić się ceną w zależności od producenta i należy je wymienić najpóźniej po miesiącach 3.

  Specjalne kremy do ultradźwiękowej szczoteczki do zębów są również drogie i masz znacznie mniej miejsca na głowę - może twój ulubiony smak po prostu nie istnieje?

  Może chciałbyś podłączyć szczoteczkę do telefonu lub dużo podróżować?

  Zalety i wady

  Ogólnie można powiedzieć, że dzięki dobrej pielęgnacji można uniknąć utraty zębów o 20%. To nie może być wszystko, kobiety w ciąży wiedzą. Nie bez powodu mówi się, że dziecko kosztuje warkocz lub ząb.

  korzyści

  ✔ Dzięki odpowiedniej opiece dentystycznej oszczędzasz wiele kosztów kontrolnych i długich wizyt lekarskich

  ✔ Dobra szczoteczka do zębów to inwestycja, a nie wydatek

  ✔ Możesz kupić akcesoria w dowolnym miejscu

  ✔ Wygodne ładowanie baterii za pomocą portu USB w podróży

  ✔ Możesz oszczędzić swojemu dentystowi dużo czasu dzięki odpowiednim systemom - i musisz płacić mniej

  Wady

  ✘ Ważna jest nie tylko opieka dentystyczna, ale także styl życia

  ✘ Potrzebujesz więcej miejsca w łazience, a podczas podróży - potrzebujesz źródła zasilania

  ✘ W zależności od modelu inwestycja może być wyższa

  Jak wspierać zęby od wewnątrz

  • Odżywiaj się podstawowym. Kwasowość twojego organizmu nie może działać poprawnie, powodując problemy tylko od A do B. Może również usuwać cenny wapń z zębów, który następnie osłabia zęby
  • Porzuć trucizny przyjemności
  • Ćwiczenia zapewniają więcej tlenu we krwi - zapewnia to również lepszą pielęgnację zębów
  • Żywokost może pomóc zębom i kościom pozostać mocnym i stabilnym (nigdy nie stosować w ciąży!)
  • Jeśli nie chcesz sprawdzać zębów w regularnych odstępach czasu, dentysta może również wyjaśnić ci, co robisz, a czego nie, na temat opieki stomatologicznej

  Wniosek - opieka dentystyczna w domu


  Nawet jeśli nie masz stuprocentowej gwarancji, że próchnica i spółka pozostaną skradzione na zawsze, za pomocą elektrycznej szczoteczki do zębów możesz wiele zrobić. Byłoby to również dokładne szczotkowanie konwencjonalnym pędzlem. Do tego potrzebujesz dużo czasu i musisz pracować bardzo dokładnie. To przemawia za elektrycznym zwolennikiem.
  Irygator nie jest różdżką, ale może cię bardzo dobrze wspierać.
  Jeśli jednocześnie zwracasz uwagę na swój język, jesteś już znacznie dalej niż wielu innych i mam nadzieję, że w latach 30 możesz liczyć na jasny uśmiech.

  Znajdź w 10 najlepszych i najlepiej sprzedających się produktach centrum dentystycznego 2022 na uczciwych testach

  Topseller% oszczędności % Nowe wydania
  - 45,86 €1. Najlepszy sprzedawca
  Oral-B Oral Care Center PRO 700 Elektryczna szczoteczka do zębów + ...
  Opinie 2.894
  Oral-B Oral Care Center PRO 700 Elektryczna szczoteczka do zębów + ... *
  • Technologia Waterjet - pojedynczy strumień do precyzyjnego czyszczenia między zębami
  • Wielokrotny strumień dla delikatnego masażu na linii dziąseł
  • Ciśnienie wody można regulować w zależności od potrzeb
  - 157,99 €2. Najlepszy sprzedawca
  Elektryczna szczoteczka Oral-B Smart 5000 z irygatorem jamy ustnej OxyJet,...
  Opinie 6.632
  Elektryczna szczoteczka Oral-B Smart 5000 z irygatorem jamy ustnej OxyJet,...*
  • Oral-B Oral Care Center - Idealne połączenie technologii czyszczenia szczoteczki SMART 5000 i zalet OxyJet...
  • Technologia mikropęcherzyków powietrza atakuje bakterie i zapewnia delikatne czyszczenie linii dziąseł
  • Z regulowanym ciśnieniem wody i różnymi funkcjami dysz dostosowanymi do Twoich indywidualnych potrzeb
  3. Najlepszy sprzedawca
  Elektryczna szczoteczka Oral-B Genius X z irygatorem Aqua Care,...
  Opinie 318
  Elektryczna szczoteczka Oral-B Genius X z irygatorem Aqua Care,...*
  • Oral-B Oral Care Center - Idealne połączenie technologii czyszczenia szczoteczki do zębów Genius X z zaletami Aqua Care 6...
  • Oral-B Genius X ze sztuczną inteligencją wykorzystuje czujniki ruchu do rozpoznawania techniki szczotkowania i zapewnia informacje zwrotne w czasie rzeczywistym, aby uzyskać najlepsze...
  • 6 trybów czyszczenia: codzienne czyszczenie, pro-clean, ochrona dziąseł, wrażliwe, wybielanie i czyszczenie języka
  - 4,95 €4. Najlepszy sprzedawca
  NOWOŚĆ: HelloAnimal® DENTAL Spray dla psów i kotów -... *
  • Ryzyko problemów z zębami wzrasta wraz z wiekiem Twojego zwierzaka. Niezauważone i nieleczone problemy z zębami prędzej czy później powodują...
  • Do codziennego użytku. ŁATWA APLIKACJA: Codziennie spryskuj usta swojego czworonożnego przyjaciela naszym sprayem do pielęgnacji zębów (od 1 do 2 ...
  • Naturalnie świeży oddech dla psów i kotów. Mycie zębów nigdy nie było łatwiejsze. Higiena dla małych, średnich i dużych zwierząt. czyścik do zębów...
  5. Najlepszy sprzedawca
  Zestaw do czyszczenia zębów Heartyfly Zestaw do czyszczenia zębów do pielęgnacji...*
  • 【Łatwy w użyciu】 Możesz dbać o zęby w domu, a niektóre problemy dentystyczne można łatwo rozwiązać. Za pomocą kabla USB możesz...
  • 【Bezpieczny i bezbolesny】 Dzięki specjalnej technologii nie uszkadza zębów. Dostępnych jest 5 różnych trybów i jest dostosowany do potrzeb...
  • 【Wymienne głowice czyszczące 2】 Wyposażony w ergonomiczne głowice czyszczące 2, a mianowicie 1 podzielone na spiczaste i 1 płaskie głowice ....
  6. Najlepszy sprzedawca
  Irygator jamy ustnej Oral-B OxyJet, 4 wymienne dysze, ... *
  • Technologia OxyJet wzbogaca wodę w mikropęcherzyki oczyszczonego powietrza, dzięki czemu zapewnia zdrowsze dziąsła i...
  • Irygator doustny delikatnie czyści przestrzenie między zębami, aby usunąć resztki jedzenia dla optymalnego czyszczenia zębów
  • Irygator z regulowanym ciśnieniem wody i różnymi funkcjami dysz jest idealny do Twoich indywidualnych potrzeb
  7. Najlepszy sprzedawca
  Połączenie usta-ciało: 28-dniowy program tworzenia zdrowego...
  Opinie 48
  - 0,24 €8. Najlepszy sprzedawca
  Listerine antybakteryjny płyn do płukania jamy ustnej, Smart Kidz, płyn do płukania...
  Opinie 415
  Listerine antybakteryjny płyn do płukania jamy ustnej, Smart Kidz, płyn do płukania ust...*
  • Ochrona przed próchnicą dla dzieci od 6 roku życia - Antybakteryjny płyn do płukania jamy ustnej Smart Kidz Mild Berry firmy LISTERINE chroni przed próchnicą i sprawia, że ​​...
  • Zabawna higiena jamy ustnej bez alkoholu - LISTERINE Smart Kidz Mild Berry oczyszcza całe usta, dociera do zębów, dziąseł i ...
  • Płyn do płukania ust dla dzieci od 6+ z fluorem - Płyn do płukania ust dla dzieci zawiera fluor, który wzmacnia zęby i ogranicza występowanie próchnicy...
  - 5,04 €9. Najlepszy sprzedawca
  Główki szczoteczki Oral-B Precision Clean do...
  Opinie 1.109
  Główki szczoteczki Oral-B Precision Clean do...*
  • Technologia CleanMaximiser zmienia kolor zielony włosia na żółty, sygnalizując optymalny czas wymiany w celu uzyskania najlepszego efektu czyszczenia
  • Pomaga zmniejszyć zapalenie dziąseł i usuwa do 100 procent więcej płytki nazębnej niż ręczna szczoteczka do zębów
  • Aby uzyskać jak najlepsze czyszczenie, dentyści zalecają wymianę główki szczoteczki co 3 miesiące
  - 50,04 €10. Najlepszy sprzedawca
  Oral-B PRO 3 3500 Elektryczna szczoteczka do zębów/Elektryczna szczoteczka do...
  Opinie 3.129
  Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 3 3500,...*
  • Dogłębne czyszczenie i zdrowsze dziąsła za pomocą elektrycznej szczoteczki do zębów dzięki technologii 3D i wizualnej kontroli ciśnienia 360 °
  • Do inspirującego czyszczenia zębów – usuwa bakterie i do 100% więcej płytki nazębnej niż ręczna szczoteczka do zębów
  • 3 tryby czyszczenia: codzienne czyszczenie, rozjaśnianie i wrażliwe
  - 45,86 €oferta
  Oral-B Oral Care Center PRO 700 Elektryczna szczoteczka do zębów + ...
  Oral-B Oral Care Center PRO 700 Elektryczna szczoteczka do zębów + ... *
  Technologia strumienia wody - pojedynczy strumień do ukierunkowanego czyszczenia między zębami; Wielokrotny strumień do delikatnego masażu na linii dziąseł
  136,49 € - 45,86 € 90,63 €
  - 157,99 €oferta
  - 4,95 €oferta
  Nowość!
  Stojak na słuchawki Uchwyt na słuchawki ze stopu aluminium...
  Stojak na słuchawki Uchwyt na słuchawki ze stopu aluminium Uchwyt na słuchawki...*
  To cenny prezent na Boże Narodzenie, Święto Dziękczynienia, urodziny, Walentynki itp.
  158,26 €
  Nowość!
  Proszek Siwak (Miswak), Salvarado Persica, 100% Tylko Miswak (Siwak)...
  Proszek Siwak (Miswak), Salvarado Persica, 100% Tylko Miswak (Siwak)...*
  Składnik (INCI): Salvadora Persica Stock Powder - 100g; Ma dobroczynne właściwości do higieny jamy ustnej i zębów
  7,99 €

  Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?

  Puder Penaten, puder dla niemowląt dla uzyskania świeżej i suchej skóry, puder do ciała dla skóry dziecka, 100g

  Stworzyliśmy dla Ciebie przewodnik zakupowy z przydatnymi wskazówkami. Może doradzić i ochronić Cię przed złymi zakupami w 2022 roku. Daje ci zalecenia dotyczące zakupu, pokazuje przydatne linki lub przybliża test w centrum opieki dentystycznej.

  Uzyskaj doświadczenia i rekomendacje od klientów, kupujących, przyjaciół, mediów społecznościowych, blogów lub czasopism branżowych. przed tobą centrum opieki dentystycznej Jeśli chcesz kupić produkt, bądź mądry i dobrze przygotowany.

  Auf Uczciwe testy możesz znaleźć kilka testów (w tym pływacki, Fitness, Dom i ogród) I Doradca (w tym Smart Home, Piękno, Handwerk), którzy mogą Ci jeszcze pomóc.

  Kup centrum dentystyczne - w ten sposób znajdziesz najlepszy produkt dentystyczny dla siebie!

  Opieka stomatologiczna w domu Opieka stomatologiczna w domu
  Przydatne wskazówki dotyczące kolejnego zakupu produktu z „Przewodnikiem po uczciwych testach dla kupujących”!

  Czego dokładnie oczekuję od szukanego produktu „dentystycznego”?

  Poradnik kupowania uczciwych testów
  Dbaj o swoje zęby jak profesjonalna opieka stomatologiczna w domu 63

  Wiele produktów ma podstawowy cel, do którego są potrzebne. Niemniej jednak, bez względu na to, czego szukasz lub chcesz korzystać z produktu zahnpflege center, zapisz dokładnie, czego oczekujesz od produktu, jak i gdzie chcesz go używać. Zbadaj i porównaj znalezione produkty centrum dentystycznego. Przekonasz się, że wiele produktów robi dokładnie to, czego szukasz, ale ma o wiele więcej funkcji, innych właściwości lub obsługi, których nie znasz. Różnorodność produktów i zakres dostawy mogą być bardzo różne.

  Którzy producenci i marki są dostępni dla „centrum opieki dentystycznej”?

  Marki i producenci Uczciwe testy Poradniki dotyczące zakupów
  Dbaj o swoje zęby jak profesjonalna opieka stomatologiczna w domu 64

  Jeśli szukasz produktu „zahnpflege center” i szukasz konkretnej marki lub producenta, to już zawęziłeś swoje wyszukiwanie za pomocą BRAND lub producenta. Jeśli tak nie jest, musisz najpierw uzyskać przeglądjakich producentów i marek produkują i oferują produkt, którego szukasz. Skorzystaj tutaj znanych marek i producentów ze swoimi produktami. Niemniej jednak warto badanie mniej znanych marek lub producentów. Mogą być nowe na rynku lub po prostu mniej znane w danym kraju.

  Często można znaleźć lepszy Stosunek ceny do wydajności ze względu na koszty produkcji lub filozofię. Sprawdzone marki i producenci polegają na rozgłos i zaufanie przez lata, które zbudowali. jakość i obsługa przekonały, ale z czasem mogą zniknąć. Wszystko znajduje odzwierciedlenie w cenie. Zwróć więc uwagę na mniej znane produkty, nie muszą być gorsze. Mogą one również mieć dobrą obsługę, dobrą jakość lub mieć większy zakres dostawy. Doświadczenia innych kupujących są bardzo ważne.

  Jakich funkcji, wyposażenia i stanu potrzebuję, a jakich nie?

  Czeklist Poradnik zakupów Uczciwe testy Zakup produktu
  Dbaj o swoje zęby jak profesjonalna opieka stomatologiczna w domu 65

  Znajdź i wybierz najlepszy produkt centrum opieki dentystycznej

  Teraz dokładnie wiesz, czego oczekujesz od swojego nowego produktu i jak chcesz go wykorzystać. Otrzymałeś przegląd dostępnych produktów. Uzyskałeś teraz więcej informacji na temat produktów zahnpflege center, a także ich funkcji, właściwości, obsługi i zakresu dostawy. Czego początkowo oczekiwałeś od produktu, powinieneś teraz dodać nowe punkty i rozważyć, czego absolutnie potrzebuję, a czego nie. Pomyśl także długofalowo o komforcie, zużyciu, korzyściach i zakresie dostawy.

  Oceny, rekomendacje, recenzje i testy kupujących dla centrum dentystycznego?

  Przewodnik zakupów Uczciwe testy
  Dbaj o swoje zęby jak profesjonalna opieka stomatologiczna w domu 66

  Masz teraz na liście kilka produktów z centrum zahnpflege, które odpowiadają Twoim pragnieniom. Teraz musisz uporządkować i dokładniej omówić produkty. Przeszukuj dowolny produkt pod kątem ocen kupujących, rekomendacji, recenzji i testów w Internecie. Będziesz czytać pozytywnie i negatywnie i zauważysz, który produkt Cię przyciąga. Oto kilka punktów, o których należy pamiętać:

  👉 Jaka jest reputacja strony internetowej lub sklepu i jego ocen kupujących, rekomendacji, recenzji i testów?
  👉 Recenzje kupujących można kupić lub podrobić, spójrz na liczbę recenzji i pisownię.
  👉 Korzystaj z innych przydatnych stron internetowych, aby oceniać fałszywe recenzje!
  👉 O czym dokładnie są negatywne recenzje?

  Jak sobie radzić z negatywnymi recenzjami i doświadczeniami?

  Przewodnik zakupów Uczciwe testy zakupu produktu
  Dbaj o swoje zęby jak profesjonalna opieka stomatologiczna w domu 67

  Negatywne recenzje są często pisane, gdy produkt dotrze wadliwy, co może wynikać z trasy dostawy lub bezpośrednio do producenta. Może się to zdarzyć, ale nie jest to normą i nie powinno Cię zniechęcać. Istnieje wiele negatywnych opinii od klientów, którzy kupili dla siebie zły produkt centrum dentystycznego lub którzy nie otrzymali właściwych informacji i byli teraz rozczarowani. Nieprawidłowe lub nieprawidłowe użycie może również prowadzić do negatywnej oceny.

  Produkty często trzeba składać, dla niektórych jest to zbyt skomplikowane, czasochłonne lub po prostu nie dla nich. Często te tak zwane negatywne oceny zawierają po prostu frustrację kupującego. Niemniej jednak z pewnością istnieją uzasadnione negatywne recenzje, więc zawsze polecam je przeczytać Przeczytaj uważnie recenzje i obraca się wokół użytkowania, trwałości i jakości. Jakie miałeś problemy? Jak sprzedawca lub producent zareagował na problemy?

  Dalsze punkty:

  👉 Niewiele recenzji nie zawsze oznacza, że ​​wybrany produkt jest koniecznie zły. Może po prostu nie było go wystarczająco długo na rynku iw rezultacie nie zostało wystarczająco docenione.
  👉 Jeśli to możliwe, w razie problemów zadawaj pytania otwarte kupującemu lub sprzedającemu.
  👉 niektórzy sprzedawcy walczą ze sobą negatywnymi/pozytywnymi ocenami, aby poprawić lub pogorszyć rankingi sprzedaży i pozycjonowanie.

  Jakie problemy, rozwiązania lub wskazówki mogę znaleźć na temat produktu zahnpflege center?

  Przewodnik zakupów Uczciwe testy zakupu produktu
  Dbaj o swoje zęby jak profesjonalna opieka stomatologiczna w domu 68

  Często pomocne jest zbadanie problemów, rozwiązań lub wskazówek dotyczących produktu przed dokonaniem zakupu. Tutaj możesz skorzystać z wiedzy kupujących, którzy mogli mieć produkt zahnpflege center od jakiegoś czasu, co z nim robią lub czego doświadczyli. Może to być zarówno negatywne, jak i pozytywne. Może przyniesie to więcej wiedzy na temat jakości, trwałości, pielęgnacji, obsługi i użytkowania podczas zbliżającego się zakupu centrum opieki dentystycznej.

  Gdzie mogę znaleźć oceny, rekomendacje, recenzje, testy, recenzje, rozwiązania i wskazówki od innych kupujących?

  Zapytaj o doświadczenia i wskazówki w swoim obszarze osobistym na temat ośrodków lub produktów dentystycznych.
  Lista Top 10 Uczciwych Testów prowadzi do najlepszych i najpopularniejszych produktów do pielęgnacji zębów wraz z linkami do ocen i recenzji, gdzie znajdziesz wiele opinii i rekomendacji.
  Wiele platform sprzedażowych oferuje swoim kupującym ocenę, którą zazwyczaj można znaleźć pod produktem.
  Istnieją portale z pytaniami i odpowiedziami z pytaniami i odpowiedziami, których szukasz lub możesz je opublikować bezpośrednio. Przykład: Gutefrage.net
  Dla każdego produktu lub tematu istnieją fora internetowe, na których użytkownicy, kupujący lub osoby o podobnych poglądach mogą wymieniać się pomysłami.
  Grupy na Facebooku lub strony na Facebooku działają jak fora z wieloma pytaniami i odpowiedziami.
  Spójrz na szczegółowe Najlepsze recenzje na Amazonka * an. Jest wielu dla bardzo dobrej jakości i zadowolonych kupujących Oceny 4 lub 5 gwiazdek. Im więcej opinii klientów ma dany produkt, tym bezpieczniejsze są opinie i informacje na jego temat.

  Gdzie w Internecie mogę znaleźć test centrum opieki stomatologicznej?

  Opieka stomatologiczna w domu Opieka stomatologiczna w domu
  Dbaj o swoje zęby jak profesjonalna opieka stomatologiczna w domu 69

  💻 Po prostu spójrz w okolicę „Testowanie” z Uczciwych testów powyżej lub użyj tutaj z test centrum opieki dentystycznej wyszukiwanie, może już coś dla Ciebie mamy! 🙂.
  💻W Google możesz wpisać tutaj test centrum opieki dentystycznej Znajdować! Możesz użyć dowolnej wyszukiwarki. Na przykład użyj roku dla bieżących testów test centrum stomatologicznego 2022.
  💻 Aby uzyskać rekomendacje produktów i testy produktów z wynikami testów 2022, możesz wyszukać istniejący w Stiftung Warentest test centrum opieki dentystycznej sprawdzać.
  💻 Sprawdź w Ökotest, czy istniejąca test centrum opieki dentystycznej jest wykrywalny.
  💻 Youtube to wybór dla recenzji i filmów testowych. Możesz iść tutaj test centrum opieki dentystycznej sprawdzać.

  Gdzie mogę kupić centra dentystyczne?

  Przewodnik zakupów Uczciwe testy zakupu produktu
  Dbaj o swoje zęby jak profesjonalna opieka stomatologiczna w domu 70

  Możesz kupić dowolny produkt online lub w lokalnym sklepie. Zawsze znajdziesz znacznie większy wybór online. Na miejscu można znaleźć popularne lokalne sklepy, takie jak sklep z narzędziami, drogerię, centrum handlowe lub sklep specjalistyczny i od razu zorientować się w produktach.

  🏬 Popularnymi sprzedawcami produktów dla gabinetów stomatologicznych mogą być: Aldi, Penny, Kaufland, Norma, Lidl, Netto, Roller, Rossmann, DM, Rewe, Real, Bauhaus, Toom, Obi, Hornbach, Mediamarkt, Saturn, Medimax i wiele innych. Wszyscy dostawcy sprzedają również wybrane produkty we własnym sklepie internetowym. 🛍.

  W sieci znajdziesz wiele innych sklepów internetowych lub porównywarek cen, oprócz tych wymienionych powyżej.

  💻Popularne portale dla centrów stomatologicznych to: Amazon, eBay, Otto, Conrad, Pearl, Billiger, Idealo, Geizhals, Check24 i wiele innych. Wszędzie znajdziesz zwycięzców testów, zwycięzców cen lub zwycięzców porównań, być może jest tam dokładnie ten produkt, którego szukasz!

  Jak mogę zaoszczędzić pieniądze w centrum stomatologicznym?

  Zaoszczędź na zakupie produktu uczciwe testy
  Dbaj o swoje zęby jak profesjonalna opieka stomatologiczna w domu 71

  1. Wskazówki dotyczące oszczędzania❗ Szukaj wyznaczonych rabaty, oferty, obniżki cen lub oferty okazyjne, ale z Uwaga i porównaj.

  ⚠Aby sprawdzić ofertę, możesz specjalnie dla Amazon "Keepa" lub „WielbłądWielbłądWielbłąd” używać. Tutaj śledzone są ceny, dzięki czemu możesz sprawdzić, czy oferta rzeczywiście jest ofertą. Wielu sprzedawców obniża ceny na specjalne okazje, takie jak Czarny Piątek, Boże Narodzenie, Wielkanoc czy inne dni promocyjne. Dzięki „Keepa” możesz zobaczyć z miesięcznym wyprzedzeniem, jak kształtowała się cena i zauważysz, że cena wzrastała coraz bardziej do dnia promocji, tygodni lub 1-2 miesięcy przed promocją, aby reprezentować ofertę w czasie promocji , chociaż jest to cena, która jest używana często lub od dłuższego czasu. ⚠.

  Dealerzy lubią stosować taktykę dostosowywania produktu z jego normalnej ceny do bardzo drogiej ceny, aby później sprzedać go po tej normalnej cenie (teraz znacznie taniej). Dzięki tej taktyce detalista powoduje spadek ceny, który sygnalizuje ofertę dla wielu sklepów internetowych, stron internetowych, portali z ofertami, portali cenowych i odpowiednio ją pozycjonuje lub sprawia, że ​​jest zauważalna. Wykorzystaj te taktyki na swoją korzyść i złap okresy przed i po tych korektach cen. Z pewnością będzie to wymagało trochę czasu, planowania i cierpliwości przy zakupie.  Tutaj w Honest Tests mamy jeden Widok historii cen „Keepa” wbudowane w tabele i ich wkład z „Testów” i „Przewodników”. Tam możesz zobaczyć, jaka była cena produktu w przeszłości.

  2. Oszczędzanie napiwku💶❗ Zawsze porównuj zakres dostawy z ceną. Niska cena za pojedynczy produkt może stać się droższa, jeśli musisz kupić coś jako opcję od razu lub później. Zestaw produktów z dużym zakresem dostawy może nagle stać się tańszy, chociaż początkowo cena wydaje się wysoka.

  3. wskazówka dotycząca oszczędności💶❗ Nie kupuj zakresów dostawy/wyposażenia lub większej liczby funkcji, jeśli już wiesz, że ich nie potrzebujesz lub używasz ich niewiele.

  4. Oszczędność napiwku💶❗ Używaj alertów cenowych! Możesz ustawić alerty cenowe na niektórych stronach internetowych, porównywarkach lub portalach. Możesz przekazać swojemu produktowi zahnpflege center alert cenowy. Następnie otrzymasz powiadomienie e-mailem, gdy osiągniesz żądaną cenę, która była śledzona przez pewien okres czasu.

  5. Oszczędność napiwku💶❗ Może użyj stron kuponów lub kodów kuponów do zakupu produktu dla produktu centrum zahnpflege. Istnieją rozszerzenia przeglądarki, które umożliwiają zakup ewentualnego kodu kuponu bezpośrednio w sklepie internetowym. Wielu sprzedawców chce zatrzymać swoich kupujących po zakupie i dołączać do nich kody kuponów. Strony z kuponami pokazują aktualne kupony na wszystko. Musisz tylko sprawdzić, czy w tej chwili byłoby to dla Ciebie możliwe.

  6. Oszczędność napiwku💶❗. Czy Twój produkt musi być nowy? Z używanymi produktami, B-stock lub Odnowiony produkty możesz dużo zaoszczędzić! Używana oferta Amazon i Ebay, B-stock lub odnowiony przedmiot na. W zależności od używanego stanu i świadomości, że używał go ktoś inny, możesz dużo zaoszczędzić, ale może to nie być dla wszystkich. Przedmioty B-Ware często mają wady transportowe lub kosmetyczne, ale są w pełni funkcjonalne. Towary regenerowane to towary używane, wadliwe i zwracane, które zostały przygotowane do sprzedaży i posiadają gwarancję. Amazon oferuje te produkty jako Oferty magazynowe przy ul.

  - 45,86 €1. Najlepszy sprzedawca
  Oral-B Oral Care Center PRO 700 Elektryczna szczoteczka do zębów + ...
  Oral-B Oral Care Center PRO 700 Elektryczna szczoteczka do zębów + ... *
  Technologia strumienia wody - pojedynczy strumień do ukierunkowanego czyszczenia między zębami; Wielokrotny strumień do delikatnego masażu na linii dziąseł
  136,49 € - 45,86 € 90,63 €

  Wskazówka: Eine Geschenkidee lub Prezenty urodzinowe nigdy nie powinny być tanimi produktami, nie rozdawaj niczego, czego sam byś nie użył pod względem jakości.

  Wiele pozytywów Oceny kupujących są często oznaką, że ludzie są zadowoleni z produktu centrum dentystycznego.

  Amazon.de * oferuje wiele różnych sposobów na dobrą analizę produktu. Z poradnikiem zakupowym na pewno znajdziesz jakieś centrum dentystyczneTesty lub porównania ośrodków opieki dentystycznej.

  Zawsze chcesz najpopularniejszy topowy produkt w najlepszej możliwej cenie i bez dodatkowych kosztów. Wielu tego chce. Ale jakość ma swoją cenę. Jeśli kupujesz tanio, często kupujesz ponownie dwa lub trzy razy. Wydaj trochę więcej pieniędzy i ciesz się jego jakością na dłuższą metę, na dłuższą metę będziesz cieszyć się nią bardziej niż tanie okazje. Nie zawsze łatwo jest kupić wysokiej jakości produkt w rozsądnej cenie. Jeśli trzymasz się kilku kryteriów zakupu, opinii klientów i przewodnika zakupu, na pewno znajdziesz odpowiedni produkt dla siebie. Baw się dobrze!

  Zalecana literatura: pistolet do masażu, Rower do ćwiczeń, testowanie produktów

  Źródła: Domowa opieka stomatologiczna

  hTTP: //elektrischezahnbuerste.org/
  https://www.spiegel.de/gesundheit/diagnose/elektrische-zahnbuersten-putzen-besser-neue-studie-a-1269188.html


  * Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 25.05.2022/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


   

  Schreibe einen Kommentar