Przewodnik: Profi Satfinder | Kup miernik SAT

Zakup profesjonalnego satelity może przynieść znaczną wartość dodaną. Pomoże Ci to znaleźć idealne ustawienie Twojej anteny satelitarnej. Idealny również do zwykłego oglądania telewizji podczas podróży wakacyjnych lub w samochodzie kempingowym.

Do czego potrzebujesz wyszukiwarki SAT

Aby móc odbierać radio i telewizję za pośrednictwem satelity, wymagany jest system satelitarny. Obejmuje to antenę satelitarną z LNB, a także odpowiedni odbiornik i związane z nim kable. Podłączenie i uruchomienie twojego systemu SAT to nie wspaniałe czary. Wyrównanie anteny satelitarnej jest nieco bardziej skomplikowane bez profesjonalnego szukacza satelitarnego i zajmuje więcej czasu.

Jeśli więc chcesz kupić system SAT, zalecamy jednoczesny zakup wyszukiwarki SAT. W poniższym poradniku poznasz zarówno zalety, jak i wady tego wspaniałego urządzenia oraz dowiesz się, na co zwrócić uwagę przy zakupie Satfindera.

Profi Satfinder - porównanie

SATLINK WS-6916 HD Cyfrowy miernik sygnału satelitarnego DVB-S DVB-S2 /...Cyfrowy miernik sygnału satelitarnego Anadol SF44 z sygnałem dźwiękowym...SATLINK WS 6908SE Profi Satfinder DVB-S FTA TFT 8,9 cm Sat ...Miernik satelitarny GT MEDIA V8 Miernik satelitarny ...Satlink WS-6980 Satfinder DVB-S2 + DVB-C DVB-T2 urządzenie pomiarowe do...Satlink WS WS-6951 Miernik satelitarny DVB-S / S2 HD, czarnyProfesjonalny cyfrowy miernik sygnału satelitarnego Anadol SF55 -...Wyszukiwarka satelitów ZHITING-WS6906, dane wyświetlacza LCD 3,5 cala ...SATLINK WS-6916 HD Cyfrowy miernik sygnału satelitarnego DVB-S DVB-S2 /...
139,80 €17,90 €119,00 €Sprawdź cenę369,00 €169,00 €Sprawdź cenę9,95 €Sprawdź cenę139,80 €
Cyfrowy miernik satelitarny SATLINK WS-6916 HD ... *Cyfrowy miernik satelitarny Anadol SF44 z ... *SATLINK WS 6908SE Profi Satfinder DVB-S FTA TFT ... *Miernik satelitarny GT MEDIA V8 Miernik satelitarny ... *Satlink WS-6980 Satfinder DVB-S2 + DVB-C DVB-T2 ... *Satlink WS WS-6951 DVB-S / S2 HD ... *Cyfrowy profesjonalny miernik satelitarny Anadol SF55 -... *Wyszukiwarka satelitów ZHITING-WS6906, ... *Cyfrowy miernik satelitarny SATLINK WS-6916 HD ... *
◼️ Zgodny telewizor DVB-S DVB-S2 FTA◼️ nie dotyczy◼️ Satlink WS-6906 Satfinder z wyświetlaczem satelitarnym◼️ nie dotyczy◼️ Satlink WS 6980 to przenośny miernik sygnału SAT ...◼️ 10,9 cm ekran TFT LCD o wysokiej rozdzielczości◼️ nie dotyczy◼️ PROSTA I SZYBKA INSTALACJA TWOJEJ ANTENY - Z naszym...◼️ ◇ 3,5-calowy kolorowy wyświetlacz LCD Wyszukiwarka satelitów, zakres częstotliwości ...◼️ Zgodny telewizor DVB-S DVB-S2 FTA
◼️ Kolorowy wyświetlacz TFT LC o przekątnej 3,5 cala◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy◼️ Satlink WS 6980 HD jest w pełni kompatybilny z HDTV, posiada 7-calowy ...◼️ W pełni kompatybilny z DVB-S / DVB-S2, MPEG-2 / MPEG4◼️ nie dotyczy◼️ TESTER SAT MOŻE BYĆ UŻYWANY WSZĘDZIE - Czy na kempingu,...◼️ ◇ Łatwo i dokładnie ułóż swoje danie i zobacz ...◼️ Kolorowy wyświetlacz TFT LC o przekątnej 3,5 cala
Amazon PrimeAmazon PrimeAmazon Prime
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
139,80 €17,90 €119,00 €Sprawdź cenę369,00 €169,00 €Sprawdź cenę9,95 €Sprawdź cenę139,80 €
Do zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowania
Ostatnia aktualizacja 27 marca 2023 r. 14:14 Linki do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API

Satfinder dla idealnego ustawienia Twojej nowej anteny SAT

Dzięki wyszukiwarce satelitarnej możesz łatwo ustawić antenę satelitarną. Jeśli kupisz system SAT bez miernika SAT (jako wyposażenie opcjonalne), wymagany czas może być decydujący. Potrzebujesz drugiej osoby do pomocy w ustawianiu lub musisz mieć dobry widok na telewizor z anteny satelitarnej, aby móc sprawdzić jakość odbioru. Jeśli twoja antena satelitarna jest zamontowana na domu lub na dachu, może to być bardzo skomplikowany projekt.

Wideo | Satfinder

Youtube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Jak konkretnie działa profesjonalny satfinder?

Wyszukiwarka SAT jest przełączana między LNB a odbiornikiem. Korzystając z wyświetlacza, możesz łatwo sprawdzić, które Signal urządzenie pomiarowe SAT odbiera i jaka jest jakość odbioru. Jeśli obrócisz antenę SAT, aby ją wyrównać, wyszukiwarka SAT pokaże Cię optycznie na wyświetlaczu, gdy tylko antena SAT zostanie prawidłowo i odpowiednio ustawiona. Na rynku dostępnych jest wiele modeli, na które akustycznie zwracasz uwagę.

Niektóre modele szukaczy satelitarnych są wyposażone w Bluetooth i można je połączyć z telefonem komórkowym za pomocą aplikacji lub Bluetooth. Systemy operacyjne „Android” i „iOS” są odpowiednie dla profesjonalnych wyszukiwarek satelitarnych wyposażonych w Bluetooth. Istnieją również urządzenia z zaprogramowanymi satelitami. Możesz go użyć do znalezienia konkretnego satelity.

Jakie są zalety i wady SAT-Findera?

Jak każde urządzenie techniczne, SAT Finder ma zarówno zalety, jak i wady.

Zalety szukaczy SAT:

+ Urządzenie z niezwykłą precyzją
+ Znaczne oszczędności czasu dzięki automatycznej konfiguracji
+ Możliwy bezpośredni wybór niektórych satelitów
+ Niska podatność na awarie (wiatr i pogoda)
+ Super praktyczny i łatwy w użyciu

Wady szukaczy SAT:

 • Dodatkowe koszty nabycia
 • Szukacz SAT nie jest dołączony jako opcjonalne akcesorium w systemie SAT

Jakie są rodzaje profesjonalnych mierników SAT?

Na rynku dostępne są zasadniczo dwie różne kategorie wyszukiwarek SAT.

Możesz zdecydować się na analogowy szukacz satelitarny zdecydować. To profesjonalny szukacz satelitarny z wyświetlaczem poziomu analogowego. Wyświetlacz nie ma szczególnie wyrafinowanych funkcji, ale jest ograniczony do podstawowego celu. Posiada generator sygnału akustycznego i często podświetlenie.

To jest w przeciwieństwie do cyfrowa wyszukiwarka satelitarnaktóry jest wyposażony w wyświetlacz LCD. Zostanie wyświetlona siła sygnału i satelita. W zestawie podświetlenie.

Na co zwrócić szczególną uwagę kupując wyszukiwarkę SAT?

Jeśli zdecydowałeś się kupić wyszukiwarkę SAT, aby jak najlepiej dopasować swój system SAT, zdecydowanie powinieneś wziąć pod uwagę następujące parametry:

Zakres częstotliwości i wartości mierzone:

Im szerszy zakres częstotliwości, tym więcej stacji możesz odbierać. Większość profesjonalnych szukaczy satelitarnych obejmuje zakres od 950 MHz do 2.150 MHz. Byłoby to klasyfikowane jako całkowicie normalny standard DVB. Ponadto niektóre szukacze SAT mogą korzystać z zakresu górnopasmowego DVB. Jeśli chcesz objąć ten zakres, przy zakupie zwróć uwagę na kompatybilność z 22 kHz.

Rozmiar i kolor ekranu:

Nie potrzebujesz zbyt dużego wyświetlacza z szukaczami SAT. Można jednak kupić szukacze SAT z wyświetlaczem 3,5 cala i wyświetlaczem 5 cali. Bardzo ważne jest, aby wyświetlacz był wystarczająco duży, aby pokazać najważniejsze informacje. Jeśli jednak chcesz kupić wyszukiwarkę SAT z większym wyświetlaczem, możesz skorzystać z wyszukiwarki Android SAT lub wyszukiwarki SAT na iOS.

Tę wyszukiwarkę SAT można idealnie połączyć ze smartfonem za pomocą aplikacji. W ten sposób wyświetlacz Twojego telefonu jest używany do wyświetlania pewnych informacji i danych. Jeśli chodzi o kolor ekranu, podczas produkcji zadbano o to, aby najważniejsze informacje były widoczne na pierwszy rzut oka. Pamiętaj, aby kupić szukacz SAT z oświetleniem. To oświetlenie gwarantuje prawidłowy odczyt wyświetlacza w słabym świetle lub ciemności.

Wyświetlanie sygnału:

Szukacze SAT współpracują z różnymi sygnałami. Korzystając z wyświetlacza, czy to systemu analogowego, czy cyfrowego, można optycznie odczytać z wyświetlacza cyfrowego lub wyświetlacza poziomu, gdy ustawienie anteny satelitarnej jest optymalnie ustawione. Sygnały optyczne na wyświetlaczu mają tę wadę, że podczas przesuwania anteny satelitarnej zawsze trzeba patrzeć na wyświetlacz. Jeśli twój szukacz SAT ma sygnały akustyczne, możesz je odbierać bez konieczności ciągłego patrzenia na urządzenie do pomiaru SAT.

Waga:

Istnieją oczywiście różne klasy wagowe dla różnych modeli szukaczy SAT. Wyszukiwarki SAT zaczynają się od 10 gramów i dochodzą do 350 gramów, a trend rośnie. Cięższe modele mają głównie charakter cyfrowy i mają wiele dodatkowych funkcji. Jeśli szukasz profesjonalnego lokalizatora satelitarnego do celów podróży (mobile home), wystarczy lekki i poręczny model.

Cena:

Cena jest oczywiście ważnym kryterium zakupu. Polecamy tanie lokalizatory satelitarne od 10 euro, jeśli nie używasz zbyt często swojego urządzenia. Szczególnie szlachetne modele ze świetnymi dodatkowymi usługami kosztują od 50 do 150 euro.

FAQ - ważne pytania i odpowiedzi na temat urządzeń pomiarowych SAT

Czym właściwie jest wyszukiwarka satelitów?

Wyszukiwarka satelitów to urządzenie pomiarowe, które pomaga dopasować starą lub nową antenę satelitarną. Nie ma znaczenia, czy jest to Twoja prywatna antena satelitarna, czy system SAT, którego używasz na wakacjach na kempingu. Aby móc prawidłowo odbierać wszystkie kanały telewizyjne, musisz dokładnie ustawić antenę satelitarną. Urządzenie do pomiaru SAT umożliwia to zrobić.

Jak dokładnie działa wyszukiwarka SAT?

Podłączasz Satfindera do LNB anteny SAT, która ma być wyrównana, a następnie podłączasz ją do odbiornika SAT. Połączenia satelitarnego urządzenia pomiarowego są deklarowane jako „wejście” i „wyjście”. Następnie włącz odbiornik i obracaj kontroler Findera SAT, aż wyświetlacz Profi Satfinder pokaże sygnały. Teraz ruszasz anteną satelitarną. Im lepsza transmisja z satelity, tym silniej zareaguje Twój SAT Finder. Jeśli wyrównanie jest idealne, zostaniesz poinformowany wizualnie lub akustycznie na wyświetlaczu.

Którzy producenci i dobre marki szukaczy SAT są na rynku?

Typowi producenci szukaczy satelitarnych, szukaczy LED SAT, szukaczy USB SAT i szukaczy SAT z Bluetooth lub kompasem obejmują:

 • Hama
 • Linia HD
 • Główna linia
 • Mega zestaw
 • Schwaiger
 • Łącze satelitarne
- 38,17 €
Schwaiger SF9003BT Cyfrowa wyszukiwarka satelitów HD z Bluetooth® i...
Schwaiger SF9003BT Wyszukiwarka cyfrowa HD z Bluetooth® i...*
Sat Finder HD z Bluetooth i własną aplikacją; Wyświetlanie siły i jakości sygnału dla optymalnego ustawienia anteny satelitarnej
159,99 € - 38,17 € 121,82 €
Kabel koncentryczny HD-LINE satfconf20 do Satfindera 20 cm czarny
Kabel koncentryczny HD-LINE satfconf20 do Satfindera 20 cm czarny *
Więcej urządzeń musi przeciąć kable i ryzyko źle umieszczonych złączy.; Ten kabel ma szwy termiczne złącza F.
6,63 € Amazon Prime
Hama miernik poziomu SAT analogowy
Hama miernik poziomu SAT analogowy*
Do zestrajania systemów satelitarnych z satelitami; Gotowy na cyfrowe i HD; 2x złącze F (złączka), kabel połączeniowy z szybkozłączką F do łatwego mocowania
16,95 €

Wniosek: Satfinder | Miernik SAT

Jeśli chcesz zainstalować nowy system satelitarny lub wyregulować istniejącą antenę satelitarną, zalecamy satelitarne urządzenie pomiarowe. Jeśli antena satelitarna znajduje się w wyższych regionach (na dachu lub na drugim piętrze domu), zalecamy profesjonalną wyszukiwarkę satelitarną z ważnymi dodatkowymi funkcjami, takimi jak powiadomienie akustyczne, gdy tylko zostanie znaleziona idealna pozycja Twojej anteny satelitarnej.

Jeśli potrzebujesz tylko przestawienia istniejącej anteny satelitarnej na wakacje na kempingu, wystarczy tania wyszukiwarka satelitarna z najważniejszymi funkcjami. Pod względem ceny, jak wspomniano, wahamy się od poniżej 10 euro do 150 euro. To zależy od tego, jakich dodatkowych usług oczekujesz od wyszukiwarki SAT i co ma ona umieć i jak często.

Znajdź w Top🔟 najlepiej sprzedające się profesjonalne produkty do wyszukiwania satelitów 2022 w uczciwych testach

Świetnie🔟🔥Oferty🔥 🆕Online
- 38,74 €1. Najlepszy sprzedawca
2. Najlepszy sprzedawca
Wyszukiwarka cyfrowa Schwaiger SF9002, 18 satelitów...
Opinie 137
Cyfrowa wyszukiwarka satelitów Schwaiger SF9002, 18 satelitów...*
 • Profesjonalny SAT-Finder HD - 18 zaprogramowanych satelitów
 • Funkcja DiSEqC do sterowania konwerterami monoblokowymi
 • Możliwość aktualizacji przez komputer PC przez Mini USB
- 38,17 €3. Najlepszy sprzedawca
Schwaiger SF9003BT Cyfrowa wyszukiwarka satelitów HD z Bluetooth® i...
Opinie 30
Schwaiger SF9003BT Wyszukiwarka cyfrowa HD z Bluetooth® i...*
 • Sat Finder HD z Bluetooth i własną aplikacją
 • Wyświetlanie siły i jakości sygnału dla optymalnego ustawienia anteny satelitarnej
 • Wyświetlanie satelity w ciągu kilku sekund (przy maks. poziomie sygnału)
4. Najlepszy sprzedawca
Amiko X-Finder 3 HD DVB-S/S2 + C/T/T2 Satfinder Sat Finder...*
 • Połączenie DVB-S2/T2/C
 • Kolorowy wyświetlacz 7"
 • Analizator widma
5. Najlepszy sprzedawca
SATLINK WS 6908SE Profi Satfinder DVB-S FTA TFT 8,9 cm Sat ... *
 • Satlink satelitarny WS-6906 Satfinder Display
6. Najlepszy sprzedawca
Wyszukiwarka satelitów GT Media V8 2 Wyszukiwarka satelitów Wyszukiwarka satelitów...
Opinie 2
Wyszukiwarka satelitów GT Media V8 2 Wyszukiwarka satelitów Wyszukiwarka satelitów DVB-S...*
 • ❤️ [Wyszukiwanie wszystkich satelitów] Dla wszystkich popularnych satelitów telewizyjnych C-Band i Ku-Band DE w celu szybkiego i precyzyjnego wyrównania i regulacji ...
 • ❤️[Standard systemu DVB-S/S2/2X] Z 3,5-calowym ekranem LED, kompatybilnym ze standardem systemu DVB-S/S2/S2X, obsługuje wejście AV i ...
 • ❤️ [Ładowanie typu C i ładowanie wsteczne] Obsługuje port ładowania typu C i szybkie ładowanie z wieloma protokołami z mocą do 18 W. Ponadto ...
7. Najlepszy sprzedawca
Profesjonalne urządzenie pomiarowe Xsarius Satmeter HD Easy Pro Ultra DVB-S2 / S2X*
 • Wyświetlacz wizualny i akustyczny
 • Podświetlana klawiatura
 • Wbudowany kompas
8. Najlepszy sprzedawca
Wyszukiwarka satelitów, miernik wyszukiwarki satelitów VISLONE V9 Cyfr...
Opinie 19
9. Najlepszy sprzedawca
Miernik SUMMIT SM 201HD do DVB-S/S2 (HDTV) z 3,5" TFT LC...*
 • SUMMIT SM 201HD to poręczne cyfrowe urządzenie pomiarowe, idealne do ustawiania anten satelitarnych DVB-S/S2 lub do...
 • Siła i jakość sygnału jako odczyty numeryczne i wykres słupkowy | Nadaje się do telewizorów HD (DVB-S2).
 • Ponadto jakość obrazu można sprawdzić na ekranie TFT-LCD o przekątnej 8 cm (oglądaj kanały telewizyjne na żywo)
10. Najlepszy sprzedawca
Miernik wyszukiwania satelitarnego VF-6800 kompatybilny z DVB-T2 / S2 /...
Opinie 32
Miernik wyszukiwania satelitarnego VF-6800 kompatybilny z DVB-T2 / S2 /...*
 • Ten dekoder satelitarny jest w pełni kompatybilny z DVB-S/S2, DNB-T/T2, DVB-C, MPEG2/MPEG4; z oświetleniem LED, podświetlane przyciski (włącz/wyłącz),...
 • Ten odbiornik satelitarny obsługuje funkcję widma, obsługuje cały silnik anteny i sterowanie silnikiem; obsługuje...
 • Ten odbiornik satelitarny obsługuje Più lingue OSD i 10 Tipi di Selezione OSD Color dell'Interfaccia; Akumulatory jonowe...
- 38,74 €oferta
Megasat 2600011 Megasat Digital 1 HD miernik satelitarny
Miernik satelitarny Megasat 2600011 Megasat Digital 1 HD *
1 kawałek; Bardzo wydajny; Łatwy w użyciu; Marka: Megasat; Dopasowanie: uniwersalny krój
194,99 € - 38,74 € 156,25 € Amazon Prime
- 38,17 €oferta
Schwaiger SF9003BT Cyfrowa wyszukiwarka satelitów HD z Bluetooth® i...
Schwaiger SF9003BT Wyszukiwarka cyfrowa HD z Bluetooth® i...*
Sat Finder HD z Bluetooth i własną aplikacją; Wyświetlanie siły i jakości sygnału dla optymalnego ustawienia anteny satelitarnej
159,99 € - 38,17 € 121,82 €
Nowość!
Wyszukiwarka satelitów XYOTIC miernik sygnału satelitarnego KPT 958L DVB-S2...
Wyszukiwarka satelitów XYOTIC miernik sygnału satelitarnego KPT 958L DVB-S2...*
1. Przenośna, wielofunkcyjna wyszukiwarka satelitów HD o przekątnej 4,3 cala (DVB-S/S2) i monitor; 2.Obsługa standardu DVB-S/S2 MPEG-4 i bezpłatnej analizy kanałów
153,19 €
Nowość!
Cyfrowy miernik sygnału satelitarnego KPT 958L DVB-S2...
Cyfrowy miernik sygnału satelitarnego KPT 958L DVB-S2 Digital...*
1. Przenośna, wielofunkcyjna wyszukiwarka satelitów HD o przekątnej 4,3 cala (DVB-S/S2) i monitor; 2.Obsługa standardu DVB-S/S2 MPEG-4 i bezpłatnej analizy kanałów
157,22 €
Nowość!
Cyfrowy miernik sygnału satelitarnego VF-6800 Wyszukiwarka satelitów...
Cyfrowy miernik sygnału satelitarnego VF-6800 Cyfrowa wyszukiwarka satelitów...*
1.2.4 * kolorowy ekran LCD TFT; 2. W pełni obsługuje standard DVB-S/DVB-S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2, MPEG2/MPEG4
149,30 €
Nowość!
YEZIHJ Wyszukiwarka satelitów Miernik sygnału Cyfrowy LCD Satfinder...
YEZIHJ Wizjer satelitarny Miernik sygnału Cyfrowy LCD Satfinder...*
In-line, gdy czułość miernika siły sygnału.; Jest zasilany przez Lnb Energy.
32,23 €
Nowość!
YEZIHJ Wyszukiwarka satelitów Miernik sygnału Wyszukiwarka...
YEZIHJ Wyszukiwarka satelitów Miernik sygnału Wyszukiwarka sygnałów cyfrowych...*
Analizator widma; Ustawienia silnika-DiSEqC 1.2/USALS/OFF *Obsługa 2 rodzajów stylów menu
149,22 €

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 28.03.2023/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Dodaj komentarz

recenzja użytkownika
 • Obsługa
  Wysyłanie
 • przetwarzanie
  Wysyłanie
 • oczekiwanie produktu
  Wysyłanie
 • stosunek ceny do wydajności
  Wysyłanie
 • Godny polecenia
  Wysyłanie

🕹️🎮 Kup konsolę Sony PlayStation®5 🕹️🎮
🔥Konsola PS5™🔥
patrzeć na*