Test: Elektroniczna niania Philips Avent SCD503 | wiele funkcji


- 3,00 €
Elektroniczna niania Philips Avent DECT (model SCD503/26)
Elektroniczna niania Philips Avent DECT (model SCD503/26)*
100% prywatność, brak zakłóceń: technologia DECT zapewnia bezpieczne połączenie; Urządzenie może być zasilane bateriami wielokrotnego ładowania AA lub prądem
64,99 € - 3,00 € 61,99 €

Elektroniczna niania Avent firmy Philips jest jednym z bestsellerów wśród nianie. Przy cenie 37,53 € zapewnia bezpieczne i wolne od zakłóceń połączenie. Elektroniczna niania Philips Avent SCD503 powinna być szczególnie energooszczędna i zapewniać długi czas działania. Producent Philips opisuje szczególnie wyraźny zasięg do 50 metrów w pomieszczeniach i do 300 metrów na zewnątrz jako szczególnie godny uwagi w przypadku tego urządzenia. Dodatkowo niania posiada akumulatory, które gwarantują ciągłą pracę.

Elektroniczna niania Philips Avent SCD503
Test: Elektroniczna niania Philips Avent SCD503 | wiele funkcji 48

Zastanawiałem się, jakie urządzenie jest tak naprawdę tak zauważalne na tle innych Modele, na przykład z aparatem, marki i mają ten model firmy Philips testowane.

Wrażenie | Obsługa

Na początku trzymasz bardzo w dłoni prawie i zwarty trzymana niania elektroniczna, która składa się z odbiornika i nadajnika. Oba urządzenia mogą być zasilane prądem, odbiornikiem, czyli tym, co rodzice mają do dyspozycji, nawet z akumulatorem, aby można je było przewozić w salonie bez kabli.

Elektroniczna niania Philips Avent SCD503 jest bardzo lekka i posiada bardzo niewiele elementów sterujących. Zgodnie z instrukcją obsługi urządzenie ma kilka funkcji, ale o tym poniżej. Urządzenie posiada włącznik oraz przycisk do regulacji głośności. Podczas używania oba urządzenia muszą być włączane przyciskiem zasilania.

Odbiornik ma również lampkę kontrolną, która pokazuje aktualna operacja a także wyświetlacz pokazujący aktualny poziom naładowania baterii wyjaśnione.

Ogólnie pierwsze wrażenie oceniam jako całkiem udane, także pod względem ceny. Obsługa wydaje się łatwa i na pierwszy rzut oka rozpoznałem wszystkie ważne cechy elektronicznej niani.

Elektroniczna niania Philips Avent DECT (model SCD503/26)Motorola Baby MBP 16, cyfrowa niania DECT, ...Elektroniczna niania, ANFLAG 5,5-calowa niania z kamerą 1080P * 1920 FHD...Elektroniczna niania z aparatem 3.2 calowy ekran LCD do niani wideo ...reer 50070 niania Rigi Digital - zasięg 300m,...Elektroniczna niania z kamerą 720P, nadzór wideo z 5.0-calowym ekranem HD LCD...Bezprzewodowa kamera do monitorowania dziecka na żywo + dwukierunkowy dźwięk talkback + ...Motorola Baby AM24 / MBP24 Baby Monitor Audio - Cyfrowa niania...
61,99 €99,99 €Sprawdź cenęSprawdź cenę35,79 €Sprawdź cenęSprawdź cenę65,00 €49,99 €Sprawdź cenę
Elektroniczna niania Philips Avent DECT (model SCD503/26)*Motorola Baby MBP 16, cyfrowa elektroniczna niania DECT, ... *Elektroniczna niania, niania ANFLAG 5,5 cala z kamerą ... *Elektroniczna niania z kamerą 3.2-calowy wyświetlacz LCD dla niemowląt ... *reer 50070 niania Rigi Digital – 300m...*Elektroniczna niania z kamerą 720P, nadzór wideo z ... *Bezprzewodowa kamera do monitorowania dziecka na żywo + funkcja talkback ... *Motorola Baby AM24 / MBP24 Elektroniczna niania audio -...*
◼️ 100% prywatność, brak zakłóceń: technologia DECT oferuje...◼️ Niezawodne monitorowanie dziecka ✔ Nigdy więcej dźwięku ...◼️ Wsparcie: nasza niania zapewnia płynne filmy z...◼️ 🔊 [Elektroniczna niania Dwukierunkowa komunikacja audio z ...◼️ TRANSMISJA CYFROWA: bez zakłóceń, bezgłośna, ...◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy◼️ 2.0-calowy kolorowy wyświetlacz LCD: pokazuje aktywność twojego ...◼️ TECHNOLOGIA BEZPRZEWODOWA DECT - AM24 / MBP24 Motorola...◼️ nie dotyczy
◼️ Krystalicznie czysty dźwięk: dzięki czemu możesz usłyszeć każdy chichot i chichot z...◼️ Bezpieczne i wolne od zakłóceń ✔ Szyfrowane sygnały przez ...◼️ ♪Funkcja i dźwięk VOX:♪ Elektroniczna niania ANFLAG z kamerą...◼️ 😭 [Elektroniczna niania z trybem Vox aparatu] ⏰Tryb Vox - ...◼️ FUNKCJA INTERKOMU: niania ma ...◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy◼️ Monitorowanie temperatury: ta funkcja jest bardzo wygodna dla ...◼️ BARDZO WRAŻLIWY MIKROFON - Dzięki bardzo czułemu...◼️ nie dotyczy
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
Elektroniczna niania Philips Avent SCD503 Elektroniczna niania Philips Avent SCD503Elektroniczna niania Philips Avent SCD503 Elektroniczna niania Philips Avent SCD503Elektroniczna niania Philips Avent SCD503 Elektroniczna niania Philips Avent SCD503Elektroniczna niania Philips Avent SCD503 Elektroniczna niania Philips Avent SCD503Elektroniczna niania Philips Avent SCD503 Elektroniczna niania Philips Avent SCD503Elektroniczna niania Philips Avent SCD503 Elektroniczna niania Philips Avent SCD503Elektroniczna niania Philips Avent SCD503 Elektroniczna niania Philips Avent SCD503Elektroniczna niania Philips Avent SCD503 Elektroniczna niania Philips Avent SCD503Elektroniczna niania Philips Avent SCD503 Elektroniczna niania Philips Avent SCD503Elektroniczna niania Philips Avent SCD503 Elektroniczna niania Philips Avent SCD503
64,99 €46,99 €
61,99 €99,99 €Sprawdź cenęSprawdź cenę35,79 €Sprawdź cenęSprawdź cenę65,00 €49,99 €Sprawdź cenę
do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤
Ostatnia aktualizacja 22 maja 2022 16:37. Linki bezpośrednio do Amazon.de | Źródło / zdjęcie: Amazon API
Elektroniczna niania Philips Avent SCD503
Test: Elektroniczna niania Philips Avent SCD503 | wiele funkcji 49
- 3,00 €
Elektroniczna niania Philips Avent DECT (model SCD503/26)
Elektroniczna niania Philips Avent DECT (model SCD503/26)*
100% prywatność, brak zakłóceń: technologia DECT zapewnia bezpieczne połączenie; Urządzenie może być zasilane bateriami wielokrotnego ładowania AA lub prądem
64,99 € - 3,00 € 61,99 €

Zalety elektronicznej niani SC503

Elektroniczna niania Philips Avent SCD503

Elektroniczna niania Avent firmy Philips nie ma kamery, ale według producenta powinna ją mieć bardzo dobra transmisja dźwięku cecha.

Najważniejsza dla mnie funkcja jest dla mnie przede wszystkim Technologia DECTz którym transmisja dźwięku jest włączona bezpieczne i bezproblemowe Tak się dzieje. W przypadku innych modeli w przeszłości często pojawiał się problem z przerwaniem lub nawet przerwaniem połączenia. Proste ściany były przeszkodą i prowadziły do ​​awarii sygnału. Zastosowana w tym modelu technologia DECT ma rozwiązać ten problem.

Kolejną dobrą cechą jest to Funkcja ECO. W chwilach ciszy, czyli gdy dziecko śpi, przełączają się Elektroniczna niania Philips Avent SCD503 automatycznie przełącza się w tryb ECO, który natychmiast oszczędza energię elektryczną. W ten sposób bateria wytrzyma znacznie dłużej.

W związku z tym Philips twierdzi, że telefon może obsługiwać do 24 Stunden bez ładowania powinien się dogadać. W związku z tym określono 24-godzinny czas pracy, co byłoby naprawdę niezwykłe. Oczywiście też to przetestowałem i wrócę do tego w dolnej części.

Uważam, że informacja o zasięgu jest szczególnie ważna. Elektroniczna niania Philips Avent SCD503 jest przeznaczona do użytku w pomieszczeniach Zasięg do mierników 50 i zapewniają zasięg do 300 metrów na zewnątrz. Uważam, że ta informacja jest szczególnie godna uwagi, ponieważ przy innych modelach miałem przerwę w sygnale po kilku metrach.

To urządzenie jest dodatkową opcją zintegrowana lampka nocna. Mam nadzieję, że światło nie będzie zbyt jasne, ale nadal oświetla pomieszczenie, co zapewni dziecku orientację w nocy.

- 3,00 €
Elektroniczna niania Philips Avent DECT (model SCD503/26)
Elektroniczna niania Philips Avent DECT (model SCD503/26)*
100% prywatność, brak zakłóceń: technologia DECT zapewnia bezpieczne połączenie; Urządzenie może być zasilane bateriami wielokrotnego ładowania AA lub prądem
64,99 € - 3,00 € 61,99 €

Pierwsze użycie | Ocena jakości

Elektroniczna niania Philips Avent SCD503

Po skonfigurowaniu obu nianiei uruchomiłem je i włączyłem. Najpierw należy nawiązać połączenie między nadajnikiem a odbiornikiem. Ten proces przydarzył się tylko mnie kilka sekund trwała. Nadajnik umieściłem nad elektrycznością w pokoju dziecięcym, a odbiornik nad naładowaną baterią w salonie.

Bez kamery musisz najpierw przyzwyczaić się do odgłosów. Na szumieć zawsze słychać w trybie aktywnym. W trybie nieaktywnym, który uaktywnia się automatycznie po długim okresie odpoczynku w żłobku, nie słychać hałasu, a elektroniczna niania jest całkowicie wyciszona. W moim pierwszym teście pozwoliłem synowi bawić się w pokoju i podążyłem za hałasem. Szybko mnie złapała Sama jakość dźwięku jest imponującadźwięk był świetny jasne i precyzyjne słuchać. Sama niania Philips Avent SCD503 włączyła się nawet po krótkich, średnio głośnych dźwiękach.

Kiedy przyjechałem wieczorem, ustawiłem głośność na średnie i rozpoczął się pierwszy prawdziwy test. Podczas fazy snu włączyłem lampkę nocną, ale jest to raczej słabe światło, mogłoby być trochę jaśniejsze. W tym czasie wyraźnie słyszałem odgłosy w pokoju, mogłem też wyraźnie rozróżnić, czy dziecko się kręci, czy jest niespokojne we śnie, czy nadal nie śpi i bawi się.

Teraz sam chodziłem po domu i niestety szybko zauważyłem, że ta elektroniczna niania też się skończyła Zaniki sygnału usuwa. Po tym, jak byłem około 15 metrów (w linii prostej) od nadajnika i między dwoma urządzeniami były 3 ściany, rozległ się sygnał dźwiękowy, który sprawił, że sygnał był wyraźny. Mogłem teraz zobaczyć czerwone światło na zintegrowanym wyświetlaczu LED. Dzięki temu mogłem korzystać z 50 metrów we wnętrzu podanym przez producenta nie potwierdzać.

Obsługa podczas pierwszego testu była naprawdę prosta i łatwa do zrozumienia. Dlatego oceniam jakość jako bardzo dobrą.

Który Zalety i wady Elektroniczna niania Philips Avent SCD503

korzyści

 • Niski segment cenowy
 • Einfache Bedienung
 • oszczędzania energii
 • Czysta jakość dźwięku
 • Długa żywotność

Wady

 • Brak domofonu
 • Zakłócenia sygnału już poniżej 50 metrów

Wideo | Elektroniczna niania Philips Avent SCD503

Youtube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

- 3,00 €
Elektroniczna niania Philips Avent DECT (model SCD503/26)
Elektroniczna niania Philips Avent DECT (model SCD503/26)*
100% prywatność, brak zakłóceń: technologia DECT zapewnia bezpieczne połączenie; Urządzenie może być zasilane bateriami wielokrotnego ładowania AA lub prądem
64,99 € - 3,00 € 61,99 €

Konkluzja: Elektroniczna niania Philips Avent SCD503

Moim zdaniem elektroniczna niania Avent firmy Philips SCD503 to solidna, niedroga niania ograniczona do tego, co niezbędne. Decydujący czynnik - jakość dźwięku - wypadł pozytywnie. Obsługa jest również bardzo prosta, co uważam za przyjemne. Długi czas pracy zależy oczywiście od akumulatora, który w naturalny sposób z czasem ulega osłabieniu.

Ogólnie niania elektroniczna jest całkowicie wystarczająca do nocnego „monitorowania”.

Zalecana literatura: Elektroniczne nianie z monitorowaniem oddechu, Kup łóżeczko dziecięce

Znajdź wśród 10 najlepszych i najlepiej sprzedających się elektronicznych niań Avent 2022 na uczciwych testach

Topseller% oszczędności % Nowe wydania
- 43,00 €1. Najlepszy sprzedawca
Elektroniczna niania Philips Avent z kamerą, SCD833/26, dzień i...*
 • Prywatne i bezpieczne połączenie: z konfigurowalną technologią FHSS
 • Kolorowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości 6,9 cm (2,7 cala): z automatycznym podglądem w dzień iw nocy
 • Bardzo duży zasięg: do 300 m na zewnątrz i do 50 m w pomieszczeniach
- 3,00 €2. Najlepszy sprzedawca
Elektroniczna niania Philips Avent DECT (model SCD503/26)*
 • 100% prywatność, brak zakłóceń: technologia DECT zapewnia bezpieczne połączenie
 • Krystalicznie czysty dźwięk: dzięki czemu możesz usłyszeć każdy chichot i chichot z doskonałą wyrazistością
 • Tryb Smart ECO: zmniejsza moc transmisji i wydłuża żywotność baterii
- 41,80 €3. Najlepszy sprzedawca
Elektroniczna niania Philips Avent DECT (model SCD713/26)*
 • 100% prywatność, brak zakłóceń: technologia DECT zapewnia bezpieczne połączenie
 • Krystalicznie czysty dźwięk: dzięki czemu możesz usłyszeć każdy chichot i chichot z doskonałą wyrazistością
 • Tryb Smart ECO: zmniejsza moc transmisji i wydłuża żywotność baterii
- 70,00 €4. Najlepszy sprzedawca
Elektroniczna niania Philips Avent z kamerą SCD843/26 - 3,5 cala ... *
 • Prywatna, bezpieczna i adaptacyjna technologia FHSS: Unikalne parowanie słuchawek do prywatnych połączeń
 • Wyświetlacz 2,7 cala: dzięki funkcji noktowizyjnej na podczerwień możesz zobaczyć swoje dziecko o każdej porze dnia;
 • Krystalicznie czysty dźwięk wideo: każdy chichot, chichot i czkawka w doskonałej czystości
- 76,25 €5. Najlepszy sprzedawca
Elektroniczna niania Philips Avent DECT (model SCD733/26)*
 • 100% prywatność, brak zakłóceń: technologia DECT zapewnia bezpieczne połączenie
 • Krystalicznie czysty dźwięk: dzięki czemu możesz usłyszeć każdy chichot i chichot z doskonałą wyrazistością
 • Tryb Smart ECO: zmniejsza moc transmisji i wydłuża żywotność baterii
- 45,00 €6. Najlepszy sprzedawca
Philips Avent Connected wideotelefon SCD923/26, elektroniczna niania z pełnym...*
 • Zawsze w kontakcie: kamera Full HD z funkcją noktowizora i zoomem cyfrowym została zaprojektowana tak, abyś zawsze był w kontakcie z dzieckiem...
 • Elektroniczna niania + aplikacja: Dzięki aplikacji Philips Avent Baby Monitor + możesz widzieć, słyszeć i uspokajać swojego malucha w domu i w podróży
 • Bardzo duży zasięg: jednostka rodzicielska o zasięgu do 400 metrów na zewnątrz i do 50 metrów w pomieszczeniach. Bez limitu...
7. Najlepszy sprzedawca
8. Najlepszy sprzedawca
TIUIHU Uchwyt na nianię wideo Pasuje do Philips Avent Baby...*
 • Unikalny design: ten stojak na nianię jest przeznaczony do elektronicznej niani Philips AVENT SCD833/26, SCD843/26, SCD843/01, SCD630/26, SCD845/26. Stopień:...
 • Solidna i bezpieczna: ta podstawka do niani jest wykonana z silikonu, wygląda czysto, schludnie i solidnie, a także może uniemożliwić odtwarzanie wideo Philips AVENT...
 • Uzyskaj najlepszy widok na dziecko: ten stojak na nianię wideo firmy Philips AVENT można zamontować w różnych łóżeczkach, dzięki czemu...
9. Najlepszy sprzedawca
Aukru 5v1a Micro-USB Baby Monitor Zasilacz Ładowarka Kabel do ładowania...*
 • Kabel do ładowania zasilacza Aukru do niani Philips AVENT SCD843/26, SCD833/26, SCD845/26
 • Prąd wyjściowy: 5V1000mA;Długość kabla: ok. 150 cm; Kolor biały
 • Kompatybilny z nianiami Philips AVENT SCD831/26, SCD833/26, SCD835/26, SCD841/26, SCD843/26, SCD845/26, nianią wideo
10. Najlepszy sprzedawca
Ładowarka Aukru 6V kabel do ładowania zasilacza do Philips Avent...*
 • Ładowarka do elektronicznej niani Philips Avent SCD505/00 DECT
 • Wejście: napięcie 100 - 240 V
 • Wyjście: 6.0 V (maks. 500-1000 mA)
- 43,00 €oferta
Elektroniczna niania Philips Avent z kamerą, SCD833/26, dzień i...
Elektroniczna niania Philips Avent z kamerą, SCD833/26, dzień i...*
Prywatne i bezpieczne połączenie: z konfigurowalną technologią FHSS; Kolorowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości 6,9 cm (2,7 cala): z automatycznym podglądem w dzień iw nocy
189,99 € - 43,00 € 146,99 €
- 3,00 €oferta
Elektroniczna niania Philips Avent DECT (model SCD503/26)
Elektroniczna niania Philips Avent DECT (model SCD503/26)*
100% prywatność, brak zakłóceń: technologia DECT zapewnia bezpieczne połączenie; Urządzenie może być zasilane bateriami wielokrotnego ładowania AA lub prądem
64,99 € - 3,00 € 61,99 €
- 41,80 €oferta
Elektroniczna niania Philips Avent DECT (model SCD713/26)
Elektroniczna niania Philips Avent DECT (model SCD713/26)*
100% prywatność, brak zakłóceń: technologia DECT zapewnia bezpieczne połączenie
119,99 € - 41,80 € 78,19 €
- 76,25 €oferta
Elektroniczna niania Philips Avent DECT (model SCD733/26)
Elektroniczna niania Philips Avent DECT (model SCD733/26)*
100% prywatność, brak zakłóceń: technologia DECT zapewnia bezpieczne połączenie
169,99 € - 76,25 € 93,74 €
- 70,00 €oferta
Elektroniczna niania Philips Avent z kamerą SCD843/26 - 3,5 cala ...
Elektroniczna niania Philips Avent z kamerą SCD843/26 - 3,5 cala ... *
Wyświetlacz o przekątnej 2,7 cala: dzięki funkcji noktowizyjnej na podczerwień możesz widzieć swoje dziecko o każdej porze dnia; Zawartość: 1 cyfrowa niania wideo Philips Avent SCD843 i 1 ładowarka
229,99 € - 70,00 € 159,99 €
Nowość!
Uchwyt monitora do elektronicznej niani Philips Avent SCD923/26,...
Uchwyt monitora do elektronicznej niani Philips Avent SCD923/26,...*
Zawartość opakowania: TYLKO 1X wspornik monitora, niania nie są zawarte w pakiecie.
19,99 €
Nowość!
Ładowarka sieciowa Aukru 7.5 V do niani Philips Avent...
Ładowarka sieciowa Aukru 7.5 V do niani Philips Avent...*
⚠️⚠️⚠️ Nicht für Kindereinheit / Baby-Einheit; Eingang: 100 - 240 V, 50/60 Hz; Ausgang: 7,5 V, 500 mA;
9,99 €

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 23.05.2022/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Schreibe einen Kommentar