Petsfit | Plecak dla psa


pies plecak

Właściciele psów chcieliby mieć przy sobie swojego ukochanego przez cały czas. Jest to możliwe nawet w przypadku plecaka dla psa Petsfit, przynajmniej dla małych ras. Byłem bardzo niezadowolony z mojego poprzedniego nosidełka i dlatego prawie nigdy go nie używałem. Zamówiłem plecak Petsfit i przyjrzałem mu się bliżej.

Petsfit Pet Plecaki dla Psów i Kotów Składane...Plecak dla zwierząt Petsfit dla psów i kotów,Oddychający...Petsfit Plecak dla małych psów Koty, składany...Petsfit plecaki dla psów i kotów, plecak dla psa...Petsfit Pet Plecak dla Psów Koty, Rozsuwany ...Petsfit Składana Torba Transportowa Kot i...Tineer Dog Carrier Bags Plecak, regulowana siatka ...Plecak na nosidełko dla psa Tineer, torba na nosidełko z...pecute cat plecak dla psa z przednim przezroczystym okienkiem,...YOUTHINK plecaki dla psa, plecaki dla zwierząt z siateczką na ...
65,99 €48,99 €59,99 €Sprawdź cenę63,99 €69,67 €24,99 €68,59 €53,99 €60,03 €
Plecaki dla psów i kotów Petsfit...*Plecak Petsfit dla psa i ... *Plecak Petsfit Pet dla małych psów ... *Plecaki dla zwierząt Petsfit dla psów i kotów, ... *Petsfit plecak dla zwierząt domowych dla psów, kotów, ... *Składana torba transportowa Petsfit kot i...*Plecak Tineer dla psa, regulowany ... *Plecak Tineer do noszenia psa, ... *pecute cat plecak pies z...*Plecaki dla psów YOUTHINK, plecaki dla zwierząt z ... *
◼️ Trwała i przenośna i duża pojemność: ten plecak dla psa ...◼️ 【TRWAŁY I PRZENOŚNY】 Ten plecak dla psa jest wykonany z ...◼️ ❤ Solidny materiał: wymiary plecaka dla psa: 44 cm x ...◼️ Przezroczyste okienko z klapką z przodu pomaga ...◼️ ❤ Wygodny i przestronny: ten plecak dla psa ma ...◼️ 【Wiele metod noszenia i rozmiarów】 Nasza torba do przenoszenia kota ...◼️ Oddychający plecak do transportu psów na zewnątrz, który ...◼️ 【Odpowiedni】 - Średni rozmiar: 39 * 31 * 25 ...◼️34*27*44cm🐾Oferuje dodatkową przestrzeń dla Twojego zwierzaka z...◼️ TRWAŁE I WYSOKIE: Ten miękki plecak dla psa jest wykonany z...
◼️ Wygodny projekt wentylacji: ten plecak dla kota ma ...◼️ 【WYGODNY I ODDYCHAJĄCY】 Ten plecak dla kota ma ...◼️ ❤ Wygodny i przestronny: ten plecak dla psa ma ...◼️ Górne i boczne drzwi siatkowe zapewniają dobrą wentylację i ...◼️ ❤Przenośny i duża pojemność: ten plecak dla kota wykonany jest z ...◼️ 【Wygodna przestrzeń】 1 rozkładana weranda z dodatkowym ...◼️ Regulowana klamra na pasku, wygodna do utrzymania wagi ...◼️ 【Oddychający materiał】 - Wykonany z kationowego lnu ...◼️ Wentylacja i przepuszczanie światła🐾1. Szczyt ...◼️ BEZPIECZNA KONSTRUKCJA: dzięki solidnej, wzmocnionej konstrukcji...
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
Plecak dla psa Plecak dla psaPlecak dla psa Plecak dla psaPlecak dla psa Plecak dla psaPlecak dla psa Plecak dla psaPlecak dla psa Plecak dla psaPlecak dla psa Plecak dla psaPlecak dla psa Plecak dla psaPlecak dla psa Plecak dla psaPlecak dla psa Plecak dla psaPlecak dla psa Plecak dla psa
69,99 €65,99 €71,57 €55,99 €70,99 €
65,99 €48,99 €59,99 €Sprawdź cenę63,99 €69,67 €24,99 €68,59 €53,99 €60,03 €
do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤
Ostatnia aktualizacja 19 maja 2022 15:37. Linki bezpośrednio do Amazon.de | Źródło / zdjęcie: Amazon API

Plecak dla psa: więc zawsze masz przy sobie swojego ukochanego!

Youtube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Dlaczego plecak dla psa?

Wielu prawdopodobnie zastanawia się, dlaczego plecak dla psa powinien być przydatny. Właściciele psów z małymi psami prawdopodobnie znają problem: teoretycznie można je zabrać prawie wszędzie ze względu na ich rozmiar, ale szczególnie w tłumie, na przykład na jarmarku bożonarodzeniowym lub w centrach handlowych, puszczanie psa po podłodze staje się problemem. Wiele osób nie zauważa małych psów i może przypadkowo na nie nadepnąć.

Aby tego uniknąć, do tej pory albo odebrałem psa, albo zostawiłem go samego w domu. Nawet ze starszymi lub chorymi psami, które nie są już tak zwinne i dynamiczne, masz podobne problemy: nie chcesz lub nie możesz zostawić psa samego w domu, ale nie można też pozwolić psu biegać lub nosić go przez długi czas.
Jest to również idealny sposób na transport szczeniąt, ponieważ nie mogą one jeszcze podróżować na duże odległości w pierwszych tygodniach i miesiącach.

Zawsze możesz użyć plecaka dla psa na długie spacery, wycieczki lub wyjazdy!

Rozwiązanie? Plecak dla psa! Pomysł od razu spodobał mi się i też go zamówiłem. Wcześniej miałem walizkę do mojej Bolonki Zwetnej, ale była to raczej niekorzystna praktyczność. Mój pies siedział bardzo niestabilnie w torbie, ponieważ nie miał naprawdę solidnej podstawy, nigdy nie można było nosić torby naprawdę prosto, więc pies zawsze siedział nieco krzywo i nie był praktyczny do długotrwałego noszenia. Więc myślę, że plecak mógłby być dobrym wyborem.

Praktyczne narzędzie do

 • Małe psy (do 16 kg)
 • Chore psy
 • Starsze psy
 • szczenięta
 • Długie spacery, wycieczki
 • Podróże lub długie przejazdy pociągiem
 • Jarmarki bożonarodzeniowe, centra handlowe itp. (Obszary, w których psy nie mogą swobodnie biegać)
 • każdy, kto zawsze chce mieć przy sobie ukochaną

Eigenschaften

 • Wymiary: 43 cm (wysokość) x 32 cm (głębokość) x 29 cm (szerokość)
 • Według producenta odpowiedni dla psów o wadze do 16 kg
 • Konstrukcja z siateczki zapewnia wentylację i widoczność
 • Boczne kieszenie do przechowywania
 • Materiał: tkanina oxford i siatka
 • Kolory: szary i niebieski

Bardzo dużych psów nie można przewozić w plecaku dla psa.

Wszystkie materiały są nieszkodliwe dla zwierząt domowych. Plecak posiada regulowane, wyściełane szelki dla psa, aby zmniejszyć obciążenie i zapewnić wygodne noszenie. Z przodu i na górze znajdują się siateczkowe wstawki, przez które pies może wyglądać i zaczerpnąć powietrza. Więc może wszystko dobrze obejrzeć. Po wewnętrznej stronie plecaka masz smycz, do której możesz przyczepić psa, aby nie wyskoczył. Masz rozkładaną podłogę, która pozwala psu siedzieć naprawdę bezpiecznie i prosto w plecaku. Ponadto plecak dla psa można szybko i łatwo złożyć i schować, dzięki czemu można go łatwo zabrać ze sobą w dowolne miejsce.

Przyzwyczajenie się do plecaka dla psa

W większości przypadków na początku musisz przyzwyczaić swoje zwierzę do nowych rzeczy. Tak też jest z plecakiem dla psa. Podobnie jak w przypadku wielu innych rzeczy, możesz podejść do tego za pomocą metody nagrody i wielu smakołyków. Plecak najlepiej umieścić w salonie, aby piesek mógł samodzielnie odkryć plecak. Robiąc to, zauważy, że nic złego mu się nie stało. Po kilku dniach plecak będzie zupełnie normalnym przedmiotem, jak każdy inny. Dodatkowo plecak dla psa nabiera zapachu mieszkania, dzięki czemu psu wydaje się mniej obcy.

Następnie należy założyć plecak i włożyć psa lub pozwolić psu wejść do samego plecaka. Najpierw przebiegnij kilka kroków, ponownie wyprowadź psa i nagrodź go, gdy się uspokoi. Po kilku powtórzeniach w ciągu kilku dni pies przyzwyczai się do tego.

Dlaczego plecak dla Twojego psa, a nie torba do przenoszenia?

Jak już opisałem, początkowo miałem przy sobie torbę dla psa. Miało to również stosunkowo stabilną ramę i małe okno siatkowe z boku, na które można było wyjść. Jednak w tej reklamówce było bardzo ciepło, w torbie prawie nie było powietrza. Ponadto trudno było utrzymać tę torbę w pozycji pionowej, aby mój pies mógł w niej wygodnie siedzieć lub leżeć.
Zamiast zostawiać psa w domu, zdecydowałam, że wolę go zabrać ze sobą. Szczególnie dla małych psów, szczeniąt czy starych lub chorych psów dużo przyjemniej jest przebywać z ich panami niż same w domu. Z tego powodu w końcu zdecydowałem się na taki pies plecak zu bestellen.

Z mojego wcześniejszego doświadczenia wynika, że ​​przetestowanie plecaka Petsfit dla psa było dobrą decyzją. Ułatwia mi to codzienne życie i sprawia, że ​​zawsze mogę zabrać ze sobą malucha. Teraz mogę go przenosić bardzo dobrze i stabilnie, bez obciążania stawów. Jeśli podłoga jest zbyt miękka, elastyczna, kości i stawy psa są mocno obciążone. Torba transportowa nie byłaby optymalnym środkiem transportu zwłaszcza dla psów z urazami kolan lub łap.

korzyści

 • Twoja ukochana zawsze i wszędzie z tobą
 • szybki i łatwy montaż
 • dobry komfort
 • świetny projekt
 • bardzo łatwe
 • Siatkowe wstawki dla psa
 • wygodna pozycja dla psa

Wady

 • Nie służy jako zabezpieczenie podczas podróży samochodem (raczej klatki dla psów lub skrzynie do transportu psów)
 • Zdrowe psy potrzebują ruchu i ruchu, noszenie psa nie powinno stać się nawykiem
 • Nie nadaje się dla każdego psa lub zwierzęcia

Konkluzja

Mój wniosek dotyczący plecaka dla psa: Praktyczna pomoc w codziennym życiu z czworonożnymi przyjaciółmi! Uważam, że projekt plecaka dla psa Petsfit jest bardzo piękny i dobrze wykonany. Jest też bardzo lekki. Uważam za praktyczne, że przód i góra można otworzyć i składają się z siatkowej wstawki, dzięki czemu pies może wyglądać i nie czuje się zbyt ściśnięty. Stabilna podstawa zapewnia pewne trzymanie.

Mam nadzieję, że mógłbym pomóc w moich doświadczeniach. Teraz życzę dużo zabawy z plecakiem dla Twojego psa na wycieczkach lub wycieczkach! Twój pies ci podziękuje.

wybór produktów

PETEMOO Plecaki dla psów Składana torba na nosidełko dla zwierząt Torba dla psa Plecak transportowy dla psów i kotów Składane plecaki Dobry do kampanii turystycznych Codzienne użytkowanie, PETEMOO

Cena: 55,99
od 19 maja 2022 20:48
zaoferować*
Amazon.de
wybór produktów

wybór produktów

statystyka

Aktualna cena 55,99 € 19. może 2022
najwyższa cena 55,99 € 21. Luty 2022
Najniższa cena 55,99 € 21. Luty 2022
Od 21 lutego 2022 r

Ostatnie zmiany cen

55,99 € 21. Luty 2022

Plecak dla psów dla kotów, plecaki rozszerzane Siivton dla małych i średnich zwierząt domowych z otwieraniem od góry z przodu, interaktywnym otworem, dodatkowym podparciem dolnym, 16.5”H * 13”L * 10.8”W (do 15lbs) Szary, LKdeals

Cena: 49,99
od 19 maja 2022 20:48
zaoferować*
Amazon.de
wybór produktów

wybór produktów

statystyka

Aktualna cena 49,99 € 19. może 2022
najwyższa cena 59,99 € 5. Marzec 2022
Najniższa cena 49,99 € 19. może 2022
Od 5 marca 2022 r

Ostatnie zmiany cen

49,99 € 19. może 2022
59,99 € 5. Marzec 2022

TRIXIE 28840 Plecak AVA, 32 × 42 × 22 cm, szary, Trixie

Cena: 30,89
od 19 maja 2022 20:48
zaoferować*
Amazon.de
wybór produktów

wybór produktów

statystyka

Aktualna cena 30,89 € 19. może 2022
najwyższa cena 30,89 € 19. może 2022
Najniższa cena 24,50 € 7. może 2022
Od 7 maja 2022 r

Ostatnie zmiany cen

30,89 € 19. może 2022
24,50 € 7. może 2022

Kato Tirrinia Plecak na nosidełka dla zwierząt domowych, torba na nosidełko na zwierzęta domowe z siatką dla średnich psów Koty, 1.5lbs Puppy Carrier Przenośna torba podróżna, Pawsse

Cena: 42,98
od 19 maja 2022 20:48
zaoferować*
Amazon.de
wybór produktów

wybór produktów

statystyka

Aktualna cena 42,98 € 19. może 2022
najwyższa cena 44,99 € 5. Marzec 2022
Najniższa cena 42,98 € 19. może 2022
Od 5 marca 2022 r

Ostatnie zmiany cen

42,98 € 19. może 2022
44,98 € 7. może 2022
44,99 € 5. Marzec 2022

lionto by dibea plecak dla psa cat backpack foldable dog transport bag pet carrier bag color grey/black, dibea

Cena: 39,95
od 19 maja 2022 20:48
zaoferować*
Amazon.de
wybór produktów

wybór produktów

statystyka

Aktualna cena 39,95 € 19. może 2022
najwyższa cena 39,95 € 5. Marzec 2022
Najniższa cena 39,95 € 5. Marzec 2022
Od 5 marca 2022 r

Ostatnie zmiany cen

39,95 € 5. Marzec 2022

Pecute Haustier Fahrradtasche für hunde Katzen Fahrradkord Hundetasche Hundekorb Rucksack vorne Atmungsaktiv Netzfenster Faltbar für Kleine Mittlere Hunde und Katzen(6kg), Pecute

Cena: 33,59
od 19 maja 2022 20:48
zaoferować*
Amazon.de
wybór produktów

wybór produktów

statystyka

Aktualna cena 33,59 € 19. może 2022
najwyższa cena 33,59 € 17. może 2022
Najniższa cena 25,99 € 29. Marzec 2022
Od 29 marca 2022 r

Ostatnie zmiany cen

33,59 € 17. może 2022
31,99 € 4. może 2022
30,49 € 23. Kwietnia 2022
29,59 € 21. Kwietnia 2022
27,99 € 11. Kwietnia 2022

Historia ceny TRIXIE 28840 Plecak AVA, 32 × 42 × 22 cm, Szary

statystyka

Aktualna cena 30,89 € 19. może 2022
najwyższa cena 30,89 € 19. może 2022
Najniższa cena 24,50 € 7. może 2022
Od 7 maja 2022 r

Ostatnie zmiany cen

30,89 € 19. może 2022
24,50 € 7. może 2022
 • Wszystkie powyższe ceny są w euro.
 • Ten produkt jest dostępny na Amazon.de.
 • Na amazon.de możesz kupić plecak TRIXIE 28840 AVA, 32 × 42 × 22 cm, szary za jedyne 30,89 €
 • Der niedrigste Preis von PETEMOO Hunde Rucksäcke Faltbarer Haustiertragetasche Hundetasche Transportrucksack für Hunde und Katzen Faltbarer Rucksäcke gut für Wander-Kampagne Tägliche Verwendung wurde am 19. Mai 2022 20:48 gefunden.

Znajdź w top 10 najlepiej sprzedających się plecaków dla psów 2022 na uczciwych testach

Topseller% oszczędności % Nowe wydania
- 28,48 €1. Najlepszy sprzedawca
Plecak dla psa Kurgo G-Train, ze zintegrowaną przegrodą na...
Opinie 1.313
Plecak dla psa Kurgo G-Train, ze zintegrowaną przegrodą na zwierzę,...*
 • DOG BACKPACK: Plecak dla psa G-Train ma wymiary 33 "x 53,34" x 25,4" i pasuje do zwierząt o wadze do 11 funtów. Ten...
 • WODOODPORNY DNO: Ten plecak dla psa jest wykonany z wodoodpornej tkaniny, ma spód wykonany z wodoodpornego materiału Armsole i jest ...
 • OPTYMALNA WENTYLACJA, WYGODNA PODSZEWKA: Lekka i wytrzymała z wyściełanymi przegrodami, uchwytami z przodu i u góry, kieszeniami na suwak i ...
2. Najlepszy sprzedawca
Morpilot plecak dla kota, plecak dla psa dla kotów i psów...
Opinie 2.765
plecak morpilot dla kota, plecak dla psa dla kotów i psów...*
 • 【Trwałe i przenośne oraz duża pojemność】: ---- Ten plecak dla kota jest wykonany z przyjaznego dla środowiska poliestru, jest odporny na zużycie i ...
 • 【Wygodny projekt wentylacji】 : --- Ten plecak dla kota ma oddychającą i wentylowaną konstrukcję z siatki, która nie tylko ...
 • 【Regulowane paski naramienne i paski na klatkę piersiową i paski w talii】 : --- Poszerzone siatkowe paski naramienne są regulowane i wygodne dla ...
3. Najlepszy sprzedawca
Pecute plecak dla zwierząt z okienkiem z siatki, przenośny i składany...
Opinie 110
pecute plecak dla zwierząt z okienkiem z siatki, przenośny i składany...*
 • Noś do 6 kg🐾 Ten szary plecak jest wykonany z kationowej tkaniny oxford 300D (z jednej strony czarne PCV) i tkaniny bazowej 210D....
 • Mesh Design🐾 4-stronne siateczkowe okienka zapewniają wentylację i przewiewność w plecaku dla psów. Twarda siatka jest porysowana i...
 • Zapobiegaj ucieczce🐾 Zamki błyskawiczne są wyposażone w zamek, który może skutecznie zapobiegać wyskakiwaniu zwierząt. W...
4. Najlepszy sprzedawca
Plecak dla psa Lekesky rozszerzany plecak dla kota dla kotów i...*
 • Rozszerzalny i składany: ten plecak dla zwierząt ma bardzo duży, rozkładany tył, który zapewnia Twojemu zwierzakowi dużo miejsca ...
 • Zalecany rozmiar zwierzaka: plecak dla kota ma wymiary około 32×25×38 cm (LWH). Maksymalna ładowność to 8 kg. Pasuje do...
 • Oddychający i wygodny: plecak dla psa ma 3 wejścia (góra, przód i tył) dla łatwego dostępu; dobrze wentylowana 5-stronna...
- 3,00 €5. Najlepszy sprzedawca
Plecak dla kota duże koty z okienkiem, plecak dla psa dla...*
 • 1. 【Trwałe i duże rozmiary】: --- Ten plecak dla kota jest wykonany z przyjaznego dla środowiska poliestru, odpornego na zużycie i zarysowania....
 • 2. 【Bezpieczny i wygodny】: (1)-- Kołnierz można przymocować do wewnętrznej linii bezpieczeństwa, aby uniemożliwić psu ucieczkę ...
 • 3. 【3 otwory projektowe】: --- Plecak dla psa ma 3 otwory z oddychającą siatką. Jest to przydatne do włączania i wyłączania zwierzaka...
- 10,00 €6. Najlepszy sprzedawca
Plecak dla psa PREMIUM BIG&SLIM DOG CARRIER...
Opinie 75
Plecak dla psa PREMIUM BIG&SLIM DOG CARRIER...*
 • WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIA - nosidełko może być używane podczas wędrówek, zakupów, jazdy na rowerze górskim i nie tylko
 • TRANSPORT PUBLICZNY - Plecak dla psa doskonale nadaje się do przewożenia psów środkami transportu publicznego
 • DZIECI I PSY - Plecak może służyć do przenoszenia psów jak i mniejszych dzieci do 30kg
7. Najlepszy sprzedawca
apollo walker pet plecaki torba transportowa na...*
 • DUŻY ROZMIAR - Zaprojektowany z myślą o maksymalnym komforcie dla Ciebie i Twojego zwierzaka podczas wędrówek, podróży, zabrania najlepszego...
 • LEPSZA KONSTRUKCJA - Dobrze wentylowana konstrukcja zapewniająca optymalny przepływ powietrza, dwukierunkowy dostęp dla łatwego dostępu, górne okno z siatki dla więcej ...
 • ZABEZPIECZENIE NA UCIECZKĘ - Ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, jest uciekinier biegający po kabinie samolotu lub na zewnątrz. APOLLO WALKER...
8. Najlepszy sprzedawca
PETCUTE Pet Carrier Backpack Plecaki dla psów dla małych...*
 • Materiał - Wykonany z wysokiej jakości wytrzymałego poliestru. Konstrukcja zewnętrzna torby z przewiewną siateczką. Zdejmowane i można prać w pralce...
 • Rozmiar - Mierzy około 30x31x33cm (DxSxW), pasuje do większości małych i średnich zwierząt domowych do 7 funtów. Zanim kupisz, zmierz...
 • Wygoda - Dodaliśmy również boczne kieszenie, które zwiększają pojemność, dzięki czemu możesz przechowywać karmę w podróży.
- 5,00 €9. Najlepszy sprzedawca
plecak dla psa petmont dla małych psów i szczeniąt [do 10 kg] -...*
 • 🐾 CZY NIE CZY NIE KOCHASZ inspirować swojego psa nowymi przygodami... Wtedy z przyjemnością wpuścisz swojego czworonożnego przyjaciela przez właz...
 • 🐾 BEZ WZGLĘDU na szczeniaka, seniora, chorego, niewidomego czy z krótkimi nogami - torba transportowa Twojego psa jest odpowiednia dla psa w rozmiarze Bichon Frise do Jacka Russela do...
 • 🐾 WIELE TWIERDZI, że ich plecaki dla psów mają doskonałą wentylację. Z faktów wynika, że ​​od teraz plecak dla psa Petmont...
10. Najlepszy sprzedawca
Plecak dla psa FLKENNEL dla średnich małych psów,...*
 • Miękki wyściełany pasek i plecak dla psa: Wykonany z tkaniny oxford 600D z powłoką PVC, siatka. Oddychająca...
 • Łatwa interakcja: Nosidełko na plecak dla psa ma dwa wejścia, aby Twój zwierzak mógł wystawić głowę. Możesz...
 • Bezpieczna konstrukcja: plecak z transporterem dla psa jest wyposażony w klamrę, którą można przymocować do obroży zwierzaka, ...
- 28,48 €oferta
- 3,00 €oferta

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 20.05.2022/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

słyszalny na Amazon

Schreibe einen Kommentar