Przewodnik: Penis Pump | niezawodne wsparcie?


Ręczna pompa penis

Przewodnik: Pompa na penisa - nic o penisie lub niezłomnym wsparciu?

Zaburzenia erekcji mogą mieć wiele przyczyn. Często istnieją powody psychologiczne, tak samo często fizyczne. Ten przewodnik dotyczy pompy próżniowej do penisa. Trochę też o komedii. Czy to w ogóle pomaga i czy problem można rozwiązać prawie sam za pomocą tej metody? Niekoniecznie musisz połykać tabletki, aby uzyskać długotrwałą erekcję. Przynajmniej nie zawsze.

Ten poradnik dotyczy możliwości powstania próżni wokół penisa, na co należy zwrócić uwagę przy zakupie pompki do penisa oraz gdzie są zalety i wady.
- Doradca: pompa penisa

Pompa na penisa - w porównaniu

Pompka do penisa UTIMI-męska pompa próżniowa dla mężczyzn...Automatyczna pompka do penisa z kubkiem do masturbacji 2 w 1 z ...Pompka do penisa UTIMI-męska pompa próżniowa dla mężczyzn...Deluxe pompka do penisa premium PUMPPROFI, elektryczna pomoc w erekcji...Pompki do penisa Giussman Pennis dla mężczyzn ...Pompki do penisa z silikonową rurką dla mężczyzn erekcja pompka do penisa...
33,29 €Sprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenę33,29 €45,99 €Sprawdź cenę46,50 €26,99 €
UTIMI pompka do penisa - pompa próżniowa do zabawek erotycznych dla mężczyzn ... *Automatyczna pompka do penisa z kubkiem do masturbacji 2 w 1 ... *UTIMI pompka do penisa - pompa próżniowa do zabawek erotycznych dla mężczyzn ... *Pompka do penisa premium Premium PUMPPROFI, elektryczna ... *Pompki do penisa Giussman Pennis do ... *Pompki do penisa z silikonową rurką na erekcję ... *
◼️ Jak działa pompka do penisa? - Promuje ...◼️ ♞ 【2 w 1 MASTURBATOR CUP + PENIS PUMP】 Moruioy ...◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy◼️ Jak działa pompka do penisa? - Promuje ...◼️ ✅ ROZSZERZONA MOC CZŁOWIEKA - Wygodniejsza może ...◼️ nie dotyczy◼️ ♥ Akumulatorowa pompa automatyczna USB do ładowania ...◼️ WYTRZYMAŁOŚĆ I STABILNOŚĆ - Dzięki ekscytującemu podciśnieniu zapewnia ...
◼️ Zabawki erotyczne dla mężczyzn o dwojakim przeznaczeniu: służą ...◼️ ♞ 【3 MOCNA SIŁA SSANIA】 Możesz wybrać 3 różne ...◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy◼️ Zabawki erotyczne dla mężczyzn o dwojakim przeznaczeniu: służą ...◼️ ✅ WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁY - Rura wykonana z wytrzymałego ...◼️ nie dotyczy◼️ ♥ Sterowanie elektryczne: jeśli używana jest pompa doładowania dla ...◼️ UŻYWANE - Po prostu umieść przezroczysty cylinder na górze za pomocą ...
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
Pompka do penisa, pompka do penisa, pompa próżniowaPompka do penisa, pompka do penisa, pompa próżniowaPompka do penisa, pompka do penisa, pompa próżniowaPompka do penisa, pompka do penisa, pompa próżniowaPompka do penisa, pompka do penisa, pompa próżniowaPompka do penisa, pompka do penisa, pompa próżniowaPompka do penisa, pompka do penisa, pompa próżniowaPompka do penisa, pompka do penisa, pompa próżniowaPompka do penisa, pompka do penisa, pompa próżniowaPompka do penisa, pompka do penisa, pompa próżniowa
33,29 €Sprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenę33,29 €45,99 €Sprawdź cenę46,50 €26,99 €
do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤
Ostatnia aktualizacja 22 maja 2022 21:13. Linki bezpośrednio do Amazon.de | Źródło / zdjęcie: Amazon API
Youtube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Jak działa pompka do penisa?

Pompka do penisa działa w próżni (powstaje podciśnienie). Na penisa nakłada się rodzaj rurki, a krew i tlen w coraz większym stopniu napływają do penisa z powodu silnego podciśnienia. Aby tam pozostać, używa się pierścienia, aby zapobiec cofaniu się krwi. W ten sposób penis może być przez pewien czas powiększany i dochodzi do dłuższej i mocniejszej erekcji. Przyczyn zaburzeń erekcji jest wiele. Poniżej omówimy różne przyczyny. Problemy z „męskością” mogą mieć podłoże fizyczne i psychiczne. Przedwczesny wytrysk wiąże się również z pompką do penisa i korzyściami z niej pierścień penisa rzadko wcześniej. Z pompką możesz również wykonywać regularne treningi.

Jak działa pompa do ciała jamistego

Pompa na penisa składa się z cylindra, w który wkładany jest penis. Generuje się próżnię ręcznie lub elektrycznie. Krew jest wciągana do ciała jamistego i zaopatruje cały narząd w tlen. Lepsza pielęgnacja i powiększenie naczyń krwionośnych może zwiększyć małego penisa.

Ale ta procedura poszerza nie tylko naczynia krwionośne. Ponieważ zwiększone zaopatrzenie w tlen zasila również nerwy. Mogą działać lepiej i efektywniej. Jest to korzystne na przykład po operacji prostaty. Może to nawet przy odrobinie szczęścia skorygować całkowite zaburzenie erekcji.

Obszary zastosowania pompy penisa

W jakich obszarach używana jest teraz pompa do penisa? Nie zawsze Viagra lub zastrzyk z prostaglandynami możliwy lub pożądany. Wsparcie terapeutyczne, ale dla psychiki lub ciała jest nieuniknione. Możesz więc użyć pompy do penisa, jeśli:

 • ogólne problemy z erekcją lub
 • mieć penisa, który jest dla ciebie za mały
 • Gdybyś musiał przejść operację prostaty
 • Jeśli masz zaburzenia erekcji z powodu
 • Bluthochdruck
 • Zaburzenia czynności nerek lub wątroby
 • Cukrzyca
 • Bluthochdruck
 • Masz problemy z krążeniem

Skutki zdrowotne Pompa próżniowa kończyny

Czy to najzdrowsza opcja, jeśli masz problemy zdrowotne, czy to psychiczne, czy fizyczne? Tak. Zastrzyki i leki obciążają cały organizm. Lista skutków ubocznych jest długa. Dzięki opcji ręcznej, takiej jak pompa kończynowa, masz ją w swoich rękach i możesz ją zwiększać, zmniejszać lub pomijać w zależności od osobistego samopoczucia.

Wsparcie psychiczne

Mężczyźni i kobiety mają różne „słabe strony”. U mężczyzny może to być żołądek, jelita, plecy, na których trzeba nosić pakiet życia. Ale także prostata. W tradycyjnej medycynie chińskiej przyczyną często są nerki. Rzeczy, które jako mężczyzna mogą „dostać się do nerek”. Prostata w przenośni oznacza mężczyznę. „W obronie męża” - leży w prostacie.

Przez to rozumie się przepływ życia, „tworzenie” samego życia. Stres i depresja sprzyjają problemom z prostatą, a także z erekcją. Czy pompka do penisa może pomóc? Tak, może, nawet jeśli nie może odrzucić twoich problemów, może pomóc ci utrzymać twoją samoocenę i twoje „bycie mężczyzną”.

** Zaburzenia erekcji mogą być wywoływane u niektórych mężczyzn przez zbyt duży nacisk, stres lub dyskomfort. Więc jeśli twój lekarz niczego nie znajdzie, zadbaj o swoją psychikę. Rób rzeczy, które są dla ciebie dobre i jasno wyrażaj swoje życzenia! **

Wsparcie fizyczne

Po operacji strach jest wielki: jak to się dzieje? Ciało musi się zregenerować i powinieneś aktywnie je wspierać. Pozytywne podejście jest tak samo ważne jak wsparcie fizyczne. Trening siłowy na najlepszy kawałek, jeśli chcesz.

** Tip: Niektóre towarzystwa ubezpieczeń zdrowotnych dofinansowują zakup pompy na penisa **

Czy nerwy zostały uszkodzone podczas operacji, czy prostata została prawdopodobnie całkowicie usunięta, czy po prostu uderza wiek: Na poziomie biologicznym urządzenie trenuje prostatę i powiększa twojego penisa oraz ma pozytywny wpływ na zdrowie i kreatywność twojego najlepszego kawałka.

Przyjemna pompa kończynowa do zabawy

Niektórzy producenci twierdzą, że podczas korzystania z pompy na penisa powstają pęknięcia linii włosów w tkance, co prowadzi do powiększenia kończyny po wygojeniu. Jeśli chcesz użyć pompy do przedłużonego działania, będziesz potrzebować pierścienia kurkowego - w większości przypadków będzie on dołączony do produktu - który nakładasz na kończynę przed pompowaniem. Nawiasem mówiąc, taki „pierścień kogutów” nie jest wynalazkiem współczesności, pomysł ma kilkaset lat.

Większy, mocniejszy, dłuższy? Pompa próżniowa może być postrzegana jako mały hantle, za pomocą którego możesz nadać swojej fizycznej ekspresji więcej niezłomności. To wymaga szkolenia. Możesz, czysto statystycznie, Po miesiącach 6 nieco więcej niż 5 cm długości i 2,5 cm więcej wzrostu obwodu dla Ciebie.

** Dla niektórych użytkowników trening z pompą pomaga również w przedwczesnym wytrysku **

Rodzaje pompek do penisa - ręczne i elektryczne pompki do penisa

Różnica jest prosta, podczas gdy przy ręcznej pompce do penisa sam określasz ciśnienie i mechanikę pompki, a pompa elektryczna, silnik i różne opcje ustawień zadbają o to. Wybór preferowanego systemu zależy od Ciebie. Mechanika nie zmienia trybu działania.

Korzystanie z pompki do penisa - trening

Potrzebujesz trochę czasu, jeśli chcesz poćwiczyć z pompą. Możesz obliczyć 20 minut dziennie. Tutaj budujesz erekcję za pomocą pompy przez około X minut 2 i ponownie pozostawiasz próżnię przez 15 sekund. Całość można i należy powtórzyć 10 razy.

** Każde ciało jest inne. Nigdy nie przekraczaj progu bólu podczas pracy z pompą. Zwróć uwagę na swojego penisa, a także na swoje samopoczucie. Czy masz z tym jakiś „ból brzucha”, mniej trenujesz lub dzielisz trening na cały dzień? Czy masz obawy? Porozmawiaj ze swoim urologiem o swoich problemach **

# Podgląd Produkt ocena Cena
1 Braun Face mini depilator, elektryczny depilator do twarzy... Braun Face mini depilator, elektryczny depilator do twarzy...* Obecnie nie ma recenzji 29,99 € 15,99 €
2 Pompka elektryczna Westfalia uniwersalna 2 w 1 Pompka elektryczna Westfalia uniwersalna 2 w 1* Opinie 405 29,99 €

Ważne dla pompy na penisa!

Oto kilka podstawowych wskazówek:

 • Intymne golenie przed treningiem pomaga w odkurzaniu
 • Użyj smaru
 • Masuj penisa nieco przed rozgrzewką lub użyj ciepłej wody
 • Proszę zabezpieczyć skórę jąder
 • Nigdy nie przekraczaj progu bólu
 • Raz dziennie wystarczy trening, nawet najlepszy kawałek musi się do tego przyzwyczaić
 • Z pierścieniem penisa możliwa jest erekcja 30 minut - postępuj zgodnie z instrukcjami producenta

Efekty uboczne pompy penisa

Tylko przy niewłaściwym treningu lub niewłaściwej obsłudze urządzenia może dojść do skutków ubocznych. Może to mieć wpływ na układ limfatyczny i może wystąpić zasinienie. Ale jeśli masz dobrą pompę i zachowujesz się zgodnie z instrukcjami, nic nie może się nie udać.

Czytanie Tip! Kupujesz seks-huśtawkę? Auflegevibrator?

Na co należy zwrócić uwagę przy zakupie pompy do penisa?

Niezależnie od tego, czy jest to subsydiowane przez ubezpieczenie zdrowotne, czy nie, kilka podstawowych rzeczy, które powinieneś kupić na pompce do penisa, pamiętaj:

 • Uważaj na jakość! W końcu chodzi o twój najlepszy kawałek
 • Ręczny lub elektryczny, wybór należy do Ciebie
 • Instrukcja producenta nie powinna pozostawiać cię w spokoju
 • Dobry materiał musi zostać przetworzony

Pompa plusów i minusów

W tym miejscu wymieniliśmy niektóre zalety i wady pompy penisa. Ale: Natychmiast, jeśli chcesz użyć pompy ze względów zdrowotnych lub musisz, ta technika jest najbardziej delikatna dla twojego ciała!

Korzyści Pompa penisa

✔ Penis powiększa się
✔ Trening przed przedwczesnym wytryskiem
✔ Libido wzrasta
✔ korzyści zdrowotne tuż po zabiegu lub
✔ w przypadku zaburzeń erekcji związanych ze stresem
✔ Może wyprostować krzywiznę prącia

Wady pompy penisa

✘ Nieprawidłowe użycie może spowodować bolesne siniaki
Pump Pompa prącia jest często drażliwym tematem w szeroko rozpowszechnionej opinii masy
✘ Niektórzy użytkownicy skarżą się na nieprzyjemne uczucie zimna

Wniosek - pompa penisa

Pompka do penisa nie jest niebezpieczna, jeśli zastosujesz się do instrukcji. Możesz ich używać, gdy Twój organizm potrzebuje wsparcia po operacji lub chorobie. Możesz z nią trenować, gdy okaże się, że wiek jest w drzwiach. Możesz ich używać jako przyjemnej zabawki - nawet ze swoim partnerem. Pompa może prowadzić do dobrych wyników. Nie przesadzaj z treningiem i zwracaj uwagę na świadomość własnego ciała.

Niezależnie od powodów, o które pytasz: Jesteś warta tego, że dobrze czujesz się w swoim ciele! Możesz więc kupić pompę próżniową z technologią ręczną i elektryczną. Niezależnie od wariantu, najlepszą zaletą jest to, że nie musisz połykać żadnych chemikaliów i nie musisz niczego wstrzykiwać w tkankę erekcyjną, aby „stać na nogi”. Baw się dobrze i powodzenia!

Znajdź w top 10 najlepiej sprzedających się pompek do penisa 2022 na uczciwych testach

Topseller% oszczędności % Nowe wydania
- 23,79 €1. Najlepszy sprzedawca
Przenośny i lekki fotel do masażu Master Massage Bedford z...
Opinie 3
Przenośny i lekki fotel do masażu Master Massage Bedford z...*
 • szerokość 28cm x długość 36cm x wysokość 99cm, krzesło waży tylko 8kg, dzięki czemu jest bardzo łatwe w transporcie; Maksymalne obciążenie do 226kg.
 • Wykonane z ekskluzywnej wielowarstwowej pianki komórkowej (gęstszej niż zwykła pianka), odpornej na olej i wodę, bezfreonowej tapicerki PU z 3...
 • Wyściółka PU z dodatkowym wzmocnieniem przypominającym dżins dla zwiększenia trwałości
2. Najlepszy sprzedawca
Zestaw do masażu EARHLITE - Każde łóżko staje się stołem do masażu, w tym....
Opinie 379
Zestaw do masażu EARHLITE - Każde łóżko staje się stołem do masażu, w tym....*
 • ŁATWY MASAŻ: Zawiera regulowaną platformę, opatentowany zagłówek i wygodną poduszkę na twarz. Dostarczona...
 • ZESTAW DO MASAŻU DO ŁÓŻKA: Zamień swoją sypialnię w prywatne spa w mgnieniu oka, bez konieczności stosowania nieporęcznego stołu do masażu
 • BRAK KONSTRUKCJI: Łatwy w montażu, wystarczy wsunąć się między ramę a materac, pasuje do materacy o grubości 28-40 cm (podparcie twarzy jest ...
3. Najlepszy sprzedawca
4. Najlepszy sprzedawca
Akumulatorowa, dwukanałowa jednostka TENS Med-Fit z 12...*
 • Do wyboru jest 12 zatwierdzonych klinicznie programów uśmierzania bólu, a także ręczne korekty umożliwiające tworzenie własnych programów.
 • W zestawie 16 wysokiej jakości samoprzylepnych elektrod (5cm x 5cm).
 • Kompleksowy podręcznik użytkownika i przewodnik pacjenta dotyczący ustawień leczenia i umieszczania elektrod.
5. Najlepszy sprzedawca
Krople chlorofilu w płynie Vihado z czystej lucerny - z...
Opinie 846
Płynne krople chlorofilu Vihado z czystej lucerny - z...*
 • Krople chlorofilowe: zawierają wyłącznie naturalny chlorofil z lucerny! Chlorofilina to wyciąg roślinny...
 • Płyn chlorofilowy: ten płyn chlorofilowy jest łatwy do dozowania, prawie bez smaku i dlatego można go rozpuścić w każdym napoju....
 • Naturalny chlorofil: Krople chlorofilu wykonane w 100% z naturalnego chlorofilu z lucerny. Substancja chlorofilina jest czystym...
6. Najlepszy sprzedawca
7. Najlepszy sprzedawca
Kapsułki żyłkowe Vitalplant® - z liśćmi czerwonej winorośli, rutyną,...
Opinie 13
Kapsułki żyłkowe Vitalplant® - z liśćmi czerwonej winorośli, rutyną,...*
 • ✅ EKSTRAKT WYSOKIEJ DAWKI - Każda z naszych kapsułek celulozowych zawiera dokładnie 440mg ekstraktu z pestek winogron o wysokiej czystości w proporcji 70% ...
 • ✅ NAJWYŻSZA BIODOSTĘPNOŚĆ - Aby znacznie zwiększyć biodostępność ekstraktu OPC, dodajemy ekstrakt z czarnego pieprzu z 95% ...
 • ✅ TESTOWANE W NIEZALEŻNYM LABORATORIUM - Wszystkie nasze produkty są sprawdzane pod kątem pozostałości przez niezależne niemieckie laboratorium. (Proszę odnieś się...
8. Najlepszy sprzedawca
9. Najlepszy sprzedawca
- 5,00 €10. Najlepszy sprzedawca
L-arginina 360 kapsułek wegańska - zawiera 6000mg L-argininy pochodzenia roślinnego...*
 • ⚡ WYSOKA DAWKA L-ARGININA: 6000mg czystej L-argininy na dzienną dawkę. Używamy 100% bazy L-argininy, formy argininy o najwyższej...
 • 🏆 100% ZAWARTOŚĆ L-ARGIniny: Nasze kapsułki L-argininy zawierają czystą bazę L-argininy o zawartości L-argininy 100%. Inne formy to...
 • 💪 PUMP-BOOSTER: L-arginina jest bardzo popularna w treningu fitness jako skuteczny aminokwas wzmacniający pompę. Po prostu 8 kapsułek L-argininy ok. 30...
- 23,79 €oferta
Nowość!
Nowość!
WuChunRui Duch Święty Wyroczni czytanie kart z rodziny toreb...
WuChunRui Święty Duch Wyroczni czyta karty z rodziną toreb...*
✔ Nazwa produktu: Sacred Spirit Reading Tarot Oracle Cards, z aksamitnym etui do przechowywania
18,00 €
Nowość!

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?

Źródła:

https://www.mtbio.de/penispumpe/

https://www.maennergesundheit.info/erektionsstoerungen/therapie/vakuumpumpen.html


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 23.05.2022/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Schreibe einen Kommentar