Porównanie 10 najlepszych wykrywaczy metali - sondy z wykrywaczem metali do hobby i pracy


Porównanie 10 najlepszych wykrywaczy metali

Porównanie 10 najlepszych wykrywaczy metali

Bip... bip... bip biiiiiip! Pospiesznie łapiesz łopatę i… znowu tylko puszkę zamiast Wikingów – złoto. Aby wyrwać swoje skarby z ziemi, potrzebujesz czegoś więcej niż cyfrowej wierzby. To jest pewne. W tym przewodniku dla kupujących dowiemy się, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces. Gdzie są twoje granice, co mówi prawo i na co powinieneś zwrócić uwagę przy zakupie wykrywacza metalu do sondowania. W tym przypadku nie wszystko, co się świeci, jest złotem. – Porównanie 10 najlepszych wykrywaczy metali

Zalecana literatura: Wiele przewodników na różne tematy tutaj!

Porównanie 10 najlepszych wykrywaczy metali - w porównaniu

Wykrywacz metali - SUNPOW Precyzyjne wykrywacze metali do...wykrywacz metali dla dzieci | Bardzo czuły wykrywacz metali z...Wykrywacz metali - SUNPOW Profesjonalne wykrywacze metali do...Wykrywacz metali VOLADOR o wysokiej czułości, ...Wykrywacz metali Waldbeck Azteca ...Profesjonalny lekki wykrywacz metali hazlewolke, z...
Sprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenę109,99 €Sprawdź cenęSprawdź cenę231,99 €
Wykrywacz metali - SUNPOW Wysoka precyzja...*Wykrywacz metali dla dzieci | Mocno wrażliwy ... *Wykrywacz metalu - SUNPOW...*Wykrywacz metali VOLADOR o wysokiej czułości, ... *Wykrywacz metali Waldbeck Azteca ... *hazlewolke Profesjonalny lekki wykrywacz metali, z...*
◼️ ★ Tryby DISC i unikalny dźwięk ★: OT-MD03 ...◼️ Wykrywacz metalu dla dzieci: z regulowanym uchwytem, ​​...◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy◼️ 3 tryby: do wyboru ALL METAL, DISC, NOTCH, ALL ...◼️ 👨‍🔧 【Wysoka czułość i dokładność ...◼️ WYKRYWACZ METALU: poręczny i ergonomiczny ...◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy◼️ Doskonała wydajność: wykorzystuje wiodący w branży ...
◼️ ★ Duży wyświetlacz LCD ★: podwodny wykrywacz metali SUNPOW ...◼️ Wykrywa różne metale: cewka wyszukiwania ma 18,3 cm ...◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy◼️ Ulepszony układ DSP i 10-calowa cewka wyszukiwania: Ulepszony ...◼️ 👨‍🔧 【Dwa tryby wykrywania】 Wykrywacz metali ...◼️ BEZPIECZNY: Cztery różne tryby pracy, jeden regulowany ...◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy◼️ Inteligentnie rozróżnia rodzaje metalu: naciskając ...
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
wykrywacz metali wykrywacz metali,wykrywacz metali wykrywacz metali,wykrywacz metali wykrywacz metali,wykrywacz metali wykrywacz metali,wykrywacz metali wykrywacz metali,wykrywacz metali wykrywacz metali,wykrywacz metali wykrywacz metali,wykrywacz metali wykrywacz metali,wykrywacz metali wykrywacz metali,wykrywacz metali wykrywacz metali,
Sprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenę109,99 €Sprawdź cenęSprawdź cenę231,99 €
do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤
Ostatnia aktualizacja 24 maja 2022 10:27. Linki bezpośrednio do Amazon.de | Źródło / zdjęcie: Amazon API
Youtube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Do czego potrzebny jest wykrywacz metalu?

Hobby lub zawód. Poniżej jest świetnie. Dlaczego? W archeologii używa się zarówno pacyfików, jak i hobby. Ekscytujące, jedno z ostatnich poszukiwań skarbów w 21. Wieku. Jeśli jesteś na własnej ziemi, jest to mniejszy problem. Dla obcego kraju potrzebujesz pozwolenia właściciela. Przynajmniej. I nie możesz długo trzymać znalezionego skarbu.

Wykrywacz metalu budowlanego

Sercem wykrywacza metali jest cewka do wyszukiwania. Może to być albo płyta, pierścień, cylinder lub Kernlos. Ta cewka wyszukiwania wysyła sygnały bezpośrednio do wyświetlacza przymocowanego do uchwytu. Wyświetlacz jest analogowy lub cyfrowy i jest obsługiwany przez sygnały akustyczne.

Funkcje wykrywacza metali

Technologia indukcji impulsowej lub prąd przemienny? Tutaj zaczynają się już różnice detektorów. W strukturze są prawie identyczne. Są one zwykle obsługiwane jedną ręką i obracają detektor na rączce na ziemi.

Oprócz sygnału akustycznego jest także wskaźnik. Albo z technologią LED, wskaźnikiem lub z tak zwanym PinPointer. Następnie mówi ci, gdzie dokładnie jest coś. Może to zaoszczędzić dużo czasu, ponieważ nie zawsze musisz kopać, a następnie ponownie szukać.

❃ Im większy, tym głębszy: przeważnie małe przedmioty, takie jak monety, znajdują się na głębokości do 20 cm. Większe obiekty mogą być również umieszczone w odległości kilku metrów.

Pomiar impulsów v. AC

Istnieją dwie główne różnice w dziedzinie technologii pomiarowej. Pomiar pulsu i wzbudzenie AC. Co to dokładnie znaczy?

puls

W regularnych odstępach czasu w metodzie pomiaru impulsów wyrzucany jest impuls pola magnetycznego. Jeśli w pobliżu jest coś odpowiedniego (metalicznego), tworzy on wir. A te wiry z kolei stają się mierzalne. Jest to szczególnie korzystne z tego powodu, że możliwe jest odróżnienie rozmiaru, a także rodzaju metalu. Ten pomiar pulsu może zatem znacznie różnicować.

prąd przemienny

Pomiar prądu zmiennego jest dziany inaczej. Prąd przemienny jest generowany bezpośrednio w samej cewce. Jeśli napięcie to uderza teraz w metalowy przedmiot, napięcie prądu w cewce zmienia się i można podać sygnał. W połączeniu z innymi częstotliwościami można uzyskać dodatkowe informacje.

portret

»Waga: trochę kilogramów 2,5
»Cena: od około 80 € do kilku tysięcy
»Wyświetlacz: cyfrowy lub ręczny
»Elektryczność: akumulator lub akumulator
»Głębokość: do 12 metrów
»Technologia: radiowa lub cyfrowa
»Presety: dla różnych metali
»Zróżnicowane reklamy
»Presety do wyszukiwania określonych metali
»Dostępne dla różnych rozmiarów ciała, a także dla dzieci

Pod wodą

Istnieją również: wykrywacze metali do sondowania pod wodą. Maksymalnie 60 metrów. Działają podobnie jak detektory w kraju, ale niewiele się różnią. Mają także automatyczny balans gruntu, obszary czułości, ergonomicznie ukształtowane uchwyty i popularną funkcję PinPoint. Pomiędzy nimi znajdują się również detektory, za pomocą których można sondować w wodzie (plażowej). Cewka jest wodoodporna, ale samo urządzenie nie jest.

Analog

Urządzenia analogowe nie wymagają tak dużej mocy, ale nie są tak dokładne. Sygnały są tylko akustyczne. Może to sprawić, że dość nudne będzie wcześniejsze ustalenie, czy są to śmieci całkowite, czy coś naprawdę cennego. Z drugiej strony, jeśli wybierasz się w podróż dla przyjemności lub poszukujesz zagubionego przedmiotu, urządzenie analogowe może być niedrogą alternatywą.

Tryb incognito

To, co brzmi tak wzniosle, to właśnie: AUS. Każde światło. Wszystko. Jeśli często możesz podłączyć słuchawki do urządzenia, otrzymasz sygnały akustyczne bezpośrednio do ucha. Rozumowanie, które się za tym kryje: kto idzie w ciemności w poszukiwaniu skarbu, nie jest widziane, a zatem nie najlepsze strony są kwestionowane.

smartphone

Może już odkryłeś w swoim telefonie, że istnieją również aplikacje wykrywające metal. Tak, istnieją. Można to zrobić przez pomiar pola magnetycznego, a także znaleźć żelazo, nikiel lub kobalt. Na przykład w liniach. To, co nie działa, to złoto lub srebro.

➤ Uwaga: Środowisko również odgrywa rolę. Sygnały smartfonów, nadajniki LTE oraz podłogi zawierające olej mineralny i słupy wysokiego napięcia mogą zakłócać cewkę.

Różnice dla początkujących i profesjonalne urządzenie

Urządzenia klasy podstawowej są dostępne za mniej niż sto euro. Ale czy są na coś dobre? Jasne, że wszyscy zaczynają od małego, a jeśli nie masz pewności, czy nowe urządzenie jest dla Ciebie, nie musisz inwestować 2000 EUR, aby spróbować. Ale tego chcesz, ponieważ wymagania po prostu rosną wraz z czasem użytkowania. Jeśli masz na to ochotę, możesz od razu poszukać urządzenia wyższej jakości. Z profesjonalnymi urządzeniami jest tak jak wszędzie z technologią: dostraja się to. Droższe urządzenia są lepsze, a także precyzyjniej regulowane, osiągają głębszą głębokość i mają również wyższą jakość obsługi.

Możliwości zastosowania

Czego właściwie potrzebujesz? Nie tylko przeskok lub góra, ale także pomiędzy. Detektory są używane między innymi:

★ w archeologii (w pełnym wymiarze godzin, a także jako asystent)
★ w wyszukiwaniu zamówień
★ odzysk
★ wojskowe
★ wyszukiwanie meteorytu
★ podwodne - wyszukiwanie (profesjonalne i hobby)
★ do wyszukiwania kluczy, pierścieni itp.
★ szukaj złota
★ Znajdź rurociągi
★ Znajdź przewody elektryczne

Zalecana literatura: Wiele przewodników na różne tematy tutaj!

Akcesoria

słuchawkowe, Torba, baterie / opcje ładowania. Jeśli chcesz korzystać z detektora przez długi czas, powinieneś wcześniej zapytać o obsługę, transport, a także bezpieczeństwo. Torba jest świetna, aby urządzenie nie zakurzyło się, gdy nie jest w użyciu, a także aby móc ją transportować bezpieczniej i lepiej. Słuchawki sprawiają, że jest bardziej ukierunkowany i głupi, jeśli po prostu nie masz mocy w podróży.

Prawo w Niemczech

W Niemczech obowiązują inne wymagania dotyczące zatwierdzenia w każdym kraju związkowym. To sprawia, że ​​jest to trochę skomplikowane. Najlepiej, ponieważ informacje są bardzo zróżnicowane, aby zapytać w lokalnym biurze archeologicznym. Dlaczego? Zadaniem archeologów jest odtworzenie historii. Działa to tylko w nielicznych przypadkach, gdy archeologia miasta i dzielnicy opiera się na środkach publicznych. Działa to lepiej, gdy obowiązuje zasada samookaleczenia (jak na przykład w Bawarii), ale często po prostu prowadzi do bardzo szybkiego napełnienia piwnicy.

Każdy, kto tam idzie i dryfuje i znajduje stos monet, jest szczęśliwy w większości przypadków, przynajmniej robi to, co należy. Zgłoś to. Ponieważ: znalezisko nie jest tak ważne w archeologii (z wyjątkiem wyjątków) (z tego powodu skarb jest często dzielony) jako odkrycie. Powiedz, w jakim kontekście znalezisko oznacza to miejsce. Niestety, wielu poszukiwaczy nie zgłasza swoich najciekawszych znalezisk ani nie niszczy odkryć nieodwołalnie. Niszczą możliwość zrozumienia głębszych powiązań. Z tego powodu mówi się:

„Dochodzenia, w szczególności wykopaliska lub wykorzystanie technicznych urządzeń do wyszukiwania (wykrywaczy metali) w celu odkrywania zabytków, zwłaszcza obiektów naziemnych, wymagają zatwierdzenia przez (najwyższy) organ ochrony zabytków”

Samo kopanie jest zabronione po raz pierwszy iw zasadzie. Inaczej: znalezienie skarbu to coś innego niż kopanie. Jeśli chcesz szukać złota na plaży, możesz go podnieść, a nie przekopać. Chyba że ma na to pozwolenie.

Jaki jest właściwy sposób postępowania?

W większości przypadków wystarczy krótko skontaktować się z biurem i postępować zgodnie z zasadami, które różnią się w zależności od stanu - nie są to na świecie arbitralne, ale ochrona historii. Następnie musisz także odbyć krótką rozmowę z właścicielem nieruchomości - w przypadku znalezienia dzieje się to w jego nieruchomości.

Prawo za granicą

Ponownie oznacza to w większości przypadków: podniesienie ziemi jest czymś innym niż sforsowanie jej później i wykopanie jej. Bułgaria nawet całkowicie tego zakazuje, podczas gdy w Wielkiej Brytanii i Irlandii można uzyskać przynajmniej jedną licencję.

Zalety i wady

Poniżej wymieniliśmy zalety i wady w punktach.

korzyści

✔ W zależności od urządzenia, detektory mogą wykrywać wszystkie rodzaje metali
✔ Możesz przekształcić swoje hobby w zawód
Ectors Detektory są również dostępne dla dzieci
✔ Możesz zarabiać pieniądze działając w imieniu

Wady

Devices wysokiej jakości urządzenia mają uzasadnioną, ale dumną cenę
✘ Należy wcześniej dokładnie przemyśleć zakup
✘ i nie wolno lekceważyć prawa
✘ Opanowanie techniki i obsługi wymaga dużo praktyki

Co należy wziąć pod uwagę przy zakupie

Jeśli zdecydowałeś się kupić wykrywacz metalu, czy to początkujący, czy profesjonalny, warto zwrócić uwagę na niektóre z małych rzeczy, które tutaj zgromadziliśmy:

 • Ile pieniędzy chcę wydać?
 • jaki system uważam za najlepszy dla mojego projektu?
 • jak ciężki powinien być detektor? / Jak często podróżuję z tym?
 • Czy moja wysokość pasuje do wykrywacza metalu, aby się uspokoić?
 • czy detektor może dostosować się do podłoża? (Wszystko inne jest dość wyczerpujące na dłuższą metę)
 • Co z zasilaczem? Czy to również pasuje do mojego projektu?
 • Czy mogę dostać potrzebne akcesoria?
 • czy wykrywacz metalu jest odporny na warunki atmosferyczne?
 • czy mogę go łatwo przewieźć? Na przykład, ponieważ mogę go skrócić za pomocą drążka teleskopowego?
 • czy są wyraźne dźwięki?
 • czy detektor może odróżniać (dyskryminacja metalu?

Jeśli jednak masz do czynienia z takim urządzeniem po raz pierwszy, poinformuj o tym prawdziwą osobę. Ważne jest również, aby trzymać wybrane urządzenie w dłoni. Ponieważ wszyscy czują się inaczej. I nawet jeśli uważasz, że dwa kilogramy nie są takie trudne, nie daj się zwieść. Na dłuższą metę może to być niewygodne, jeśli się do tego nie przyzwyczaisz. Różne ustawienia są intuicyjne na niektórych urządzeniach. Stąd zalecenie, aby stać się inteligentnym, przetestować go i wypróbować, a następnie rozejrzeć się po Internecie, ponieważ często są dobre oferty od producentów.

Historia wykrywacz metali

Górnictwo szukało lepszego sposobu na znalezienie cennych metali w 1870 roku. Zatem detektor jest dzieckiem poszukiwania skarbów i promocji. Dopiero po pewnym czasie rozwój stał się społecznie akceptowalny. Do 1930 roku. Gerhard Fischer odkrył, że fale radiowe i metal mogą być odchylane. Tranzystor został później wynaleziony, dzięki czemu detektory były łatwiejsze w obsłudze. Opracowano dalsze modyfikacje, takie jak regulacja częstotliwości, i niedługo potem detektory metali trafiły do ​​prywatnych gospodarstw domowych.

Konkluzja

Wykrywacze metali do sondowania i poszukiwania skarbów to wymagające hobby, które można również przekształcić w zawód. Jeśli zapoznasz się trochę z różnymi opcjami, a także dobrze rozumiesz (niestety konieczne) prawo, możesz spodziewać się bardzo ekscytującego czasu. Oczywiście wymagana jest także pewna praktyka.

Nowe narzędzie zawsze wymaga trochę czasu i cierpliwości. Może to być jednak bardzo obiecujące. Szukanie złota na plaży, znajdowanie rzeczy lub wolontariat w zakresie historii i nauki, może z tego zrobienie kariery. Wykrywacz metalu ma nieskończony potencjał, który można wykorzystać nie tylko do poszukiwania skarbów!

Znajdź w 10 najlepszych i najlepiej sprzedających się wykrywaczach metali 2022 na uczciwych testach

Topseller% oszczędności % Nowe wydania
1. Najlepszy sprzedawca
Lekki wykrywacz metali DR.ÖTEK dla dorosłych i dzieci, ... *
 • Wysokiej jakości wykrywacz metali dla dorosłych i dzieci, najlepszy z serii Dr. Ötek Deluxe. MT-XR to ekscytujący dodatek do...
 • Duży wyświetlacz LCD posiada duży, wyraźny ekran 7,6 x 5,1 cm (3 x 2,2 cala), który jest czytelny.
 • Cewka wyszukiwania o szerokości 24,1 cala jest wystarczająco mocna, aby znaleźć ćwierć monety do 25,4 cali pod ziemią. Widzi większe obiekty w...
2. Najlepszy sprzedawca
Nokta Macro Simplex + Wykrywacz metali Wykrywacz metali Wykrywacz metali *
 • Projekt menu Simplex jest optymalnie zorganizowany. Ponieważ jest bardzo łatwy w użyciu, a tym samym zapewnia doskonały szybki przegląd...
 • Wodoodporny! Nadajnik radiowy! Cewka 28DD! Bateria! Połączenie aktualizacji USB!
 • W zestawie kabel ładujący USB (bez zasilacza) + w tym ochrona cewki
3. Najlepszy sprzedawca
Wykrywacz metali, zestaw precyzyjnego wykrywacza metali SUNPOW do...*
 • ★ Tryb DISC i unikalny dźwięk ★: Wykrywacz metali OT-MD03 może wykrywać różne rodzaje obiektów metalowych, takich jak żelazo, aluminium, złoto, brąz, ...
 • ★ Duży wyświetlacz LCD ★: Podwodny wykrywacz metali SUNPOW posiada czytelny ekran o wymiarach 7,5 x 3 cm z podświetleniem. Możesz to zrobić w ciemnych miejscach...
 • ★ Funkcja namierzania i wysoka głębokość ★: Po potwierdzeniu przybliżonej odległości celu w trybie ALL METAL, możesz ustawić P /...
- 9,01 €4. Najlepszy sprzedawca
Wykrywacze metali DR.ÖTEK dla dzieci, początkujących, ekskluzywne...*
 • Doskonały wykrywacz metali dla dzieci jest najlepszy dla dzieci, juniorów lub początkujących. Wiele osób kupuje to dla swoich dzieci, ponieważ jest to bezpieczne...
 • Ekskluzywny projekt trybu - tryb Disc / Pinpoint. W trybie płyty (tryb całkowicie metalowy) kolor środkowej diody LED miga inaczej, gdy...
 • Wodoodporna cewka i regulowany trzon - wodoodporna cewka wyszukiwania o przekątnej 8.3 cala umożliwia korzystanie z metalowego odkrywcy pod wodą...
- 8,00 €5. Najlepszy sprzedawca
Wykrywacz metali Pinpointer - SUNPOW IP68 Całkowicie wodoodporny...
Opinie 1.113
Wykrywacz metali Pinpointer - SUNPOW IP68 Całkowicie wodoodporny...*
 • SONDA 360 STOPNI I TRZY OPCJONALNE TRYBY: Konstrukcja sondy wykrywacza metali SUNPOW 360 ° rozszerza obszar wykrywania i zmniejsza ...
 • CAŁKOWICIE WODOODPORNA KONSTRUKCJA: przy każdej pogodzie lub ulewnym deszczu, nawet w jeziorach, rzekach, stawach i oceanach, możesz ...
 • WYKRYWANIE GŁĘBOKOŚCI RÓŻNYCH METALI: wykrywacz metalu SUNPOW może szybko i dokładnie namierzyć obiekt (do 11 cm)! Potrafi prasować...
6. Najlepszy sprzedawca
Wykrywacz metali dla dorosłych i dzieci, profesjonalny...*
 • ❤Instrukcje użytkowania: Wiele czynników wpływa na wyniki wykrywania wykrywacza metali. Sprawdź zawartość...
 • 🎁Tryby: Wykrywacz metali ma trzy tryby: ① Tryb pełnego metalu identyfikuje wszystkie rodzaje metali (żelazo, złoto, srebro, miedź,...
 • 🎁Wysoka czułość i precyzja: czułość jest regulowana za pomocą 12 biegów. Kiedy jest używany, może wybrać odpowiedni...
- 0,83 €7. Najlepszy sprzedawca
Przenośny wykrywacz metali EXTSUD, wykrywacz metali ze wskaźnikiem metalu ... *
 • 【Obszar wykrywania bocznego skanowania 360 °】: Ten wykrywacz metalu może wykrywać skanowanie boczne 360 ​​°, wodoodporna końcówka pinpointer IP66 umożliwia ...
 • 【Łatwy w użyciu i lekki】: Dzięki obsłudze jednym przyciskiem użytkownik może szybko wykonać rozpoznawanie bez wielu ...
 • 【Wykrywa różne metale】 - Bardzo czuły wskaźnik pióra wykrywacza metali może być używany w pomieszczeniach, na zewnątrz, na piasku, na trawniku lub w ziemi ...
8. Najlepszy sprzedawca
Wykrywacz metali, składany profesjonalny wykrywacz metali SUNPOW do...*
 • 【Składana konstrukcja bez instalacji】 Ulepszony wykrywacz metali SUNPOW ma składaną konstrukcję i jest lekki. Można to zrobić bez...
 • 【Kilka wydajnych trybów pracy】①WSZYSTKIE METAL-- Wykrywacz metali powiadamia Cię, gdy znajdzie metal.② DYSK--Możesz ...
 • 【Regulowany trzpień i wodoodporna cewka wyszukiwania】 Regulowany trzpień od 33,46 "do 51,18" jest przeznaczony dla dorosłych lub dzieci ...
9. Najlepszy sprzedawca
Wykrywacz metali, SEAAN Precyzyjny wykrywacz złota z 20cm...*
 • 【Wiele trybów wykrywania】 Wykrywacz metali Tryb All-Metal może identyfikować różne rodzaje metali, w tym monety, ...
 • 【Precyzyjna wodoodporna cewka wyszukiwania】 Wykrywacz metalu Cewka wyszukiwania o przekątnej 7,8 cala może osiągnąć głębokość 6 cali pod ziemią i ...
 • 【Wyświetlacz LED】 Tryb wyświetlania wskaźnika, wartość wynosi od 0 do 10, co oznacza siłę sygnału wykrywania metalu docelowego. W...
- 22,63 €10. Najlepszy sprzedawca
Bounty Hunter 3410001 Tracker IV Wykrywacz metali z...*
 • Łatwy w użyciu i lekki wykrywacz metalu wykrywa wszystkie rodzaje metalu. Wykrywacz posiada 3 tryby wyszukiwania i jest wyposażony w...
 • Przełącznik umożliwia szybkie przełączanie między trybami wyszukiwania Dyskryminacja, ALL-METAL i 2-Tone. Ponadto...
 • Inne funkcje obejmują wbudowany głośnik, wspornik o regulowanej długości, gniazdo słuchawkowe ¼ cala i wyściełany podłokietnik...
- 9,01 €oferta
- 8,00 €oferta
Nowość!
Wykrywacz metali podziemny skaner złota wykrywanie srebrnej monety ...
wykrywacz metali podziemny skaner złota wykrywający srebrne monety...*
Z cyfrowym. Vflex. Technologia SPRAWIA, ŻE TEN PRODUKT JEST WIELOFRANCUSKIM WYKRYWACZEM.; Detektor jest w pełni kompatybilny z niską, średnią i wysoką częstotliwością.
475,39 €

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?

DR.ÖTEK Lekki wykrywacz metali dla dorosłych i dzieci, wielofunkcyjny profesjonalny wykrywacz z pinpointerem, wodoodporną cewką do większych głębokości, z łopatą do koparki i torbą transportową

Stworzyliśmy dla Ciebie przewodnik zakupowy z przydatnymi wskazówkami. Może doradzić i ochronić Cię przed złymi zakupami w 2022 roku. Daje ci zalecenia dotyczące zakupu, pokazuje przydatne linki lub przybliża test wykrywacza metali.

Uzyskaj doświadczenia i rekomendacje od klientów, kupujących, przyjaciół, mediów społecznościowych, blogów lub czasopism branżowych. przed tobą Wykrywacz metalu Jeśli chcesz kupić produkt, bądź mądry i dobrze przygotowany.

Auf Uczciwe testy możesz znaleźć kilka testów (w tym pływacki, Fitness, Dom i ogród) I Doradca (w tym Smart Home, Piękno, Handwerk), którzy mogą Ci jeszcze pomóc.

Kup wykrywacz metali — jak znaleźć dla siebie najlepszy wykrywacz metali!

wykrywacz metali wykrywacz metali,
Przydatne wskazówki dotyczące kolejnego zakupu produktu z „Przewodnikiem po uczciwych testach dla kupujących”!

Czego dokładnie oczekuję od produktu „wykrywacz metalu”, którego szukam?

Poradnik kupowania uczciwych testów
Porównanie 10 najlepszych wykrywaczy metali - sondy z wykrywaczem metali do hobby i pracy 47

Wiele produktów ma podstawowy cel, do którego są potrzebne. Jednak bez względu na to, czego szukasz lub chcesz korzystać z wykrywacza metali, zapisz dokładnie, czego oczekujesz od produktu, jak i gdzie chcesz go używać. Zbadaj i porównaj znalezione produkty do wykrywania metali. Przekonasz się, że wiele produktów robi dokładnie to, czego szukasz, ale ma o wiele więcej funkcji, innych właściwości lub obsługi, których nie znasz. Różnorodność produktów i zakres dostawy mogą być bardzo różne.

Którzy producenci i marki są dostępni dla „wykrywacza metalu”?

Marki i producenci Uczciwe testy Poradniki dotyczące zakupów
Porównanie 10 najlepszych wykrywaczy metali - sondy z wykrywaczem metali do hobby i pracy 48

Jeśli szukasz produktu "wykrywacz metali" i chcesz konkretną markę lub producenta, to już zawęziłeś swoje wyszukiwanie do BRAND lub producenta. Jeśli tak nie jest, musisz najpierw uzyskać przeglądjakich producentów i marek produkują i oferują produkt, którego szukasz. Skorzystaj tutaj znanych marek i producentów ze swoimi produktami. Niemniej jednak warto badanie mniej znanych marek lub producentów. Mogą być nowe na rynku lub po prostu mniej znane w danym kraju.

Często można znaleźć lepszy Stosunek ceny do wydajności ze względu na koszty produkcji lub filozofię. Sprawdzone marki i producenci polegają na rozgłos i zaufanie przez lata, które zbudowali. jakość i obsługa przekonały, ale z czasem mogą zniknąć. Wszystko znajduje odzwierciedlenie w cenie. Zwróć więc uwagę na mniej znane produkty, nie muszą być gorsze. Mogą one również mieć dobrą obsługę, dobrą jakość lub mieć większy zakres dostawy. Doświadczenia innych kupujących są bardzo ważne.

Jakich funkcji, wyposażenia i stanu potrzebuję, a jakich nie?

Czeklist Poradnik zakupów Uczciwe testy Zakup produktu
Porównanie 10 najlepszych wykrywaczy metali - sondy z wykrywaczem metali do hobby i pracy 49

Znajdź i wybierz najlepszy produkt do wykrywania metali

Teraz dokładnie wiesz, czego oczekujesz od swojego nowego produktu i jak chcesz go wykorzystać. Otrzymałeś przegląd dostępnych produktów. Teraz uzyskałeś więcej informacji na temat produktów do wykrywania metali, ich funkcji, właściwości, obsługi i zakresu dostawy. Czego początkowo oczekiwałeś od produktu, powinieneś teraz dodać nowe punkty i rozważyć, czego absolutnie potrzebuję, a czego nie. Pomyśl także długofalowo o komforcie, zużyciu, korzyściach i zakresie dostawy.

Oceny kupujących, rekomendacje, recenzje i testy wykrywacza metali?

Przewodnik zakupów Uczciwe testy
Porównanie 10 najlepszych wykrywaczy metali - sondy z wykrywaczem metali do hobby i pracy 50

Masz teraz na swojej liście kilka produktów do wykrywania metali, które spełniają Twoje oczekiwania. Teraz musisz uporządkować i dokładniej omówić produkty. Przeszukuj dowolny produkt pod kątem ocen kupujących, rekomendacji, recenzji i testów w Internecie. Będziesz czytać pozytywnie i negatywnie i zauważysz, który produkt Cię przyciąga. Oto kilka punktów, o których należy pamiętać:

👉 Jaka jest reputacja strony internetowej lub sklepu i jego ocen kupujących, rekomendacji, recenzji i testów?
👉 Recenzje kupujących można kupić lub podrobić, spójrz na liczbę recenzji i pisownię.
👉 Korzystaj z innych przydatnych stron internetowych, aby oceniać fałszywe recenzje!
👉 O czym dokładnie są negatywne recenzje?

Jak sobie radzić z negatywnymi recenzjami i doświadczeniami?

Przewodnik zakupów Uczciwe testy zakupu produktu
Porównanie 10 najlepszych wykrywaczy metali - sondy z wykrywaczem metali do hobby i pracy 51

Negatywne recenzje są często pisane, gdy produkt dotrze wadliwy, co może wynikać z trasy dostawy lub bezpośrednio do producenta. Może się to zdarzyć, ale nie jest to normą i nie powinno Cię zniechęcać. Istnieje wiele negatywnych recenzji od klientów, którzy kupili dla siebie niewłaściwy produkt do wykrywania metali lub którzy nie otrzymali właściwych informacji i byli teraz rozczarowani. Nieprawidłowe lub nieprawidłowe użycie może również prowadzić do negatywnej oceny.

Produkty często trzeba składać, dla niektórych jest to zbyt skomplikowane, czasochłonne lub po prostu nie dla nich. Często te tak zwane negatywne oceny zawierają po prostu frustrację kupującego. Niemniej jednak z pewnością istnieją uzasadnione negatywne recenzje, więc zawsze polecam je przeczytać Przeczytaj uważnie recenzje i obraca się wokół użytkowania, trwałości i jakości. Jakie miałeś problemy? Jak sprzedawca lub producent zareagował na problemy?

Dalsze punkty:

👉 Niewiele recenzji nie zawsze oznacza, że ​​wybrany produkt jest koniecznie zły. Może po prostu nie było go wystarczająco długo na rynku iw rezultacie nie zostało wystarczająco docenione.
👉 Jeśli to możliwe, w razie problemów zadawaj pytania otwarte kupującemu lub sprzedającemu.
👉 niektórzy sprzedawcy walczą ze sobą negatywnymi/pozytywnymi ocenami, aby poprawić lub pogorszyć rankingi sprzedaży i pozycjonowanie.

Jakie problemy, rozwiązania lub wskazówki mogę znaleźć na temat wykrywacza metali?

Przewodnik zakupów Uczciwe testy zakupu produktu
Porównanie 10 najlepszych wykrywaczy metali - sondy z wykrywaczem metali do hobby i pracy 52

Często pomocne jest zbadanie problemów, rozwiązań lub wskazówek dotyczących produktu przed dokonaniem zakupu. Tutaj możesz skorzystać z wiedzy kupujących, którzy mogli mieć wykrywacz metali od jakiegoś czasu, co z nim robią lub czego doświadczyli. Może to być zarówno negatywne, jak i pozytywne. Może przyniesie to lepszy wgląd w jakość, trwałość, pielęgnację, obsługę i użytkowanie nadchodzącego zakupu wykrywacza metali.

Gdzie mogę znaleźć oceny, rekomendacje, recenzje, testy, recenzje, rozwiązania i wskazówki od innych kupujących?

Zapytaj o doświadczenia i wskazówki w swoim obszarze osobistym na temat wykrywaczy metali lub produktów.
Lista uczciwych testów Top 10 prowadzi do najlepszych i najpopularniejszych produktów wykrywacza metali wraz z linkami do ocen i recenzji, gdzie można znaleźć wiele opinii i rekomendacji.
Wiele platform sprzedażowych oferuje swoim kupującym ocenę, którą zazwyczaj można znaleźć pod produktem.
Istnieją portale z pytaniami i odpowiedziami z pytaniami i odpowiedziami, których szukasz lub możesz je opublikować bezpośrednio. Przykład: Gutefrage.net
Dla każdego produktu lub tematu istnieją fora internetowe, na których użytkownicy, kupujący lub osoby o podobnych poglądach mogą wymieniać się pomysłami.
Grupy na Facebooku lub strony na Facebooku działają jak fora z wieloma pytaniami i odpowiedziami.
Spójrz na szczegółowe Najlepsze recenzje na Amazonka * an. Jest wielu dla bardzo dobrej jakości i zadowolonych kupujących Oceny 4 lub 5 gwiazdek. Im więcej opinii klientów ma dany produkt, tym bezpieczniejsze są opinie i informacje na jego temat.

Gdzie w Internecie znajdę test wykrywacza metali?

wykrywacz metali wykrywacz metali,
Porównanie 10 najlepszych wykrywaczy metali - sondy z wykrywaczem metali do hobby i pracy 53

💻 Po prostu spójrz w okolicę „Testowanie” z Uczciwych testów powyżej lub użyj tutaj z Test wykrywacza metali wyszukiwanie, może już coś dla Ciebie mamy! 🙂.
💻W Google możesz wpisać tutaj Test wykrywacza metali Znajdować! Możesz użyć dowolnej wyszukiwarki. Na przykład użyj roku dla bieżących testów Test wykrywacza metali 2022.
💻 Aby uzyskać rekomendacje produktów i testy produktów z wynikami testów 2022, możesz wyszukać istniejący w Stiftung Warentest Test wykrywacza metali sprawdzać.
💻 Sprawdź w Ökotest, czy istniejąca Test wykrywacza metali jest wykrywalny.
💻 Youtube to wybór dla recenzji i filmów testowych. Możesz iść tutaj Test wykrywacza metali sprawdzać.

Gdzie mogę kupić wykrywacze metali?

Przewodnik zakupów Uczciwe testy zakupu produktu
Porównanie 10 najlepszych wykrywaczy metali - sondy z wykrywaczem metali do hobby i pracy 54

Możesz kupić dowolny produkt online lub w lokalnym sklepie. Zawsze znajdziesz znacznie większy wybór online. Na miejscu można znaleźć popularne lokalne sklepy, takie jak sklep z narzędziami, drogerię, centrum handlowe lub sklep specjalistyczny i od razu zorientować się w produktach.

🏬 Popularnymi sprzedawcami wykrywaczy metali mogą być: Aldi, Penny, Kaufland, Norma, Lidl, Netto, Roller, Rossmann, DM, Rewe, Real, Bauhaus, Toom, Obi, Hornbach, Mediamarkt, Saturn, Medimax i wielu innych. Wszyscy dostawcy sprzedają również wybrane produkty we własnym sklepie internetowym. 🛍.

W sieci znajdziesz wiele innych sklepów internetowych lub porównywarek cen, oprócz tych wymienionych powyżej.

💻Popularne portale dla wykrywaczy metali to: Amazon, eBay, Otto, Conrad, Pearl, Billiger, Idealo, Geizhals, Check24 i wiele innych. Wszędzie znajdziesz zwycięzców testów, zwycięzców cen lub zwycięzców porównań, być może jest tam dokładnie ten produkt, którego szukasz!

Jak mogę zaoszczędzić pieniądze na wykrywaczu metalu?

Zaoszczędź na zakupie produktu uczciwe testy
Porównanie 10 najlepszych wykrywaczy metali - sondy z wykrywaczem metali do hobby i pracy 55

1. Wskazówki dotyczące oszczędzania❗ Szukaj wyznaczonych rabaty, oferty, obniżki cen lub oferty okazyjne, ale z Uwaga i porównaj.

⚠Aby sprawdzić ofertę, możesz specjalnie dla Amazon "Keepa" lub „WielbłądWielbłądWielbłąd” używać. Tutaj śledzone są ceny, dzięki czemu możesz sprawdzić, czy oferta rzeczywiście jest ofertą. Wielu sprzedawców obniża ceny na specjalne okazje, takie jak Czarny Piątek, Boże Narodzenie, Wielkanoc czy inne dni promocyjne. Dzięki „Keepa” możesz zobaczyć z miesięcznym wyprzedzeniem, jak kształtowała się cena i zauważysz, że cena wzrastała coraz bardziej do dnia promocji, tygodni lub 1-2 miesięcy przed promocją, aby reprezentować ofertę w czasie promocji , chociaż jest to cena, która jest używana często lub od dłuższego czasu. ⚠.

Dealerzy lubią stosować taktykę dostosowywania produktu z jego normalnej ceny do bardzo drogiej ceny, aby później sprzedać go po tej normalnej cenie (teraz znacznie taniej). Dzięki tej taktyce detalista powoduje spadek ceny, który sygnalizuje ofertę dla wielu sklepów internetowych, stron internetowych, portali z ofertami, portali cenowych i odpowiednio ją pozycjonuje lub sprawia, że ​​jest zauważalna. Wykorzystaj te taktyki na swoją korzyść i złap okresy przed i po tych korektach cen. Z pewnością będzie to wymagało trochę czasu, planowania i cierpliwości przy zakupie.Tutaj w Honest Tests mamy jeden Widok historii cen „Keepa” wbudowane w tabele i ich wkład z „Testów” i „Przewodników”. Tam możesz zobaczyć, jaka była cena produktu w przeszłości.

2. Oszczędzanie napiwku💶❗ Zawsze porównuj zakres dostawy z ceną. Niska cena za pojedynczy produkt może stać się droższa, jeśli musisz kupić coś jako opcję od razu lub później. Zestaw produktów z dużym zakresem dostawy może nagle stać się tańszy, chociaż początkowo cena wydaje się wysoka.

3. wskazówka dotycząca oszczędności💶❗ Nie kupuj zakresów dostawy/wyposażenia lub większej liczby funkcji, jeśli już wiesz, że ich nie potrzebujesz lub używasz ich niewiele.

4. Oszczędność napiwku💶❗ Używaj alertów cenowych! Możesz ustawić alerty cenowe na niektórych stronach internetowych, porównywarkach lub portalach. Możesz dodać alert cenowy do swojego produktu wykrywacza metali. Następnie otrzymasz powiadomienie e-mailem, gdy osiągniesz żądaną cenę, która była śledzona przez pewien okres czasu.

5. Oszczędność napiwku💶❗ Być może użyj stron kuponów lub kodów kuponów do zakupu produktu do wykrywacza metali. Istnieją rozszerzenia przeglądarki, które umożliwiają zakup ewentualnego kodu kuponu bezpośrednio w sklepie internetowym. Wielu sprzedawców chce zatrzymać swoich kupujących po zakupie i dołączać do nich kody kuponów. Strony z kuponami pokazują aktualne kupony na wszystko. Musisz tylko sprawdzić, czy w tej chwili byłoby to dla Ciebie możliwe.

6. Oszczędność napiwku💶❗. Czy Twój produkt musi być nowy? Z używanymi produktami, B-stock lub Odnowiony produkty możesz dużo zaoszczędzić! Używana oferta Amazon i Ebay, B-stock lub odnowiony przedmiot na. W zależności od używanego stanu i świadomości, że używał go ktoś inny, możesz dużo zaoszczędzić, ale może to nie być dla wszystkich. Przedmioty B-Ware często mają wady transportowe lub kosmetyczne, ale są w pełni funkcjonalne. Towary regenerowane to towary używane, wadliwe i zwracane, które zostały przygotowane do sprzedaży i posiadają gwarancję. Amazon oferuje te produkty jako Oferty magazynowe przy ul.

1. Najlepszy sprzedawca
Nokta Macro Simplex + Wykrywacz metali Wykrywacz metali Wykrywacz metali
Nokta Macro Simplex + Wykrywacz metali Wykrywacz metali Wykrywacz metali *
Wodoodporny! Nadajnik radiowy! Cewka 28DD! Paczka baterii! Port aktualizacji USB!; W zestawie kabel ładujący USB (bez zasilacza) + w tym zabezpieczenie cewki
299,00 €

Wskazówka: Eine Geschenkidee lub Prezenty urodzinowe nigdy nie powinny być tanimi produktami, nie rozdawaj niczego, czego sam byś nie użył pod względem jakości.

Wiele pozytywów Oceny kupujących są często oznaką, że ludzie są zadowoleni z produktu wykrywacza metali.

Amazon.de * oferuje wiele różnych sposobów na dobrą analizę produktu. Z poradnikiem zakupu na pewno znajdziesz jakiś wykrywacz metaluTesty lub porównania wykrywaczy metali.

Zawsze chcesz najpopularniejszy topowy produkt w najlepszej możliwej cenie i bez dodatkowych kosztów. Wielu tego chce. Ale jakość ma swoją cenę. Jeśli kupujesz tanio, często kupujesz ponownie dwa lub trzy razy. Wydaj trochę więcej pieniędzy i ciesz się jego jakością na dłuższą metę, na dłuższą metę będziesz cieszyć się nią bardziej niż tanie okazje. Nie zawsze łatwo jest kupić wysokiej jakości produkt w rozsądnej cenie. Jeśli trzymasz się kilku kryteriów zakupu, opinii klientów i przewodnika zakupu, na pewno znajdziesz odpowiedni produkt dla siebie. Baw się dobrze!

Zalecana literatura: pistolet do masażu, Rower do ćwiczeń, testowanie produktów

Źródła:
https://www.stern.de/vergleich/metalldetektor/#Was-ist-ein-Metalldetektor
https://historyhunter.de/metalldetektor-kaufen-metallsonde/metallsonde-metalldetektor-top-10/


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 25.05.2022/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Schreibe einen Kommentar