Przenośny oczyszczacz powietrza z akumulatorem + zmywalny filtr powietrza | Ochrona przed kurzem i pyłkami dla czystego powietrza w pomieszczeniach

Zdjęcie autora

Patrick

Oczyszczacz powietrza z baterią
Oczyszczacz powietrza CONOPU dla alergików, oczyszczacz powietrza o wysokiej wydajności...*
 • 【Hocheffizienter Filter】Mit 3-Schicht-Filterstruktur, Vorfilter, Hocheffizienter Filter, Aktivkohle, luftreiniger allergiker schützt die...
 • 【Optionanl Mode Speed & Strong Purification】Wenn Sie die Luft schnell wechseln wollen oder diesen luftreiniger raucherzimmer in einem neuen Haus...
 • 【Niedriger Energieverbrauch】Dieser luftreiniger schimmel hat eine Leistungsaufnahme von 22 Watt, was sehr energieeffizient ist. Außerdem hat...

Przenośny oczyszczacz powietrza z baterią

,de Oczyszczacz powietrza UETSNOR uwalnia powietrze w pomieszczeniu od dymu, kurzu, pyłków i sierści zwierząt. To wielka ulga w szczególności dla alergików, ale warto zadbać także o lepszą jakość powietrza dla wszystkich innych. Wydajność filtracji jest wliczona w cenę Procent 99,9, Przez zmywalny filtr Oczyszczacza powietrza w pomieszczeniu, produkt ma długą żywotność i dlatego jest zrównoważoną inwestycją w doskonałą, zdrową jakość powietrza.

,de Oczyszczacz powietrza dla alergików ma pojemność do 80 metrów sześciennych na godzinę. Oznacza to, że czyste powietrze można uzyskać również w większych pomieszczeniach. Może być używany w domu, sypialni, biurze, kuchni, samochodzie, kempingu, kamperze i prawie wszędzie. Szczególnie nadaje się do pokoi dziecięcych, ponieważ czyste powietrze sprzyja zdrowiu i jakości snu dziecka. Ponieważ to jest przenośny oczyszczacz powietrza pokojowego z baterią działa, można go przetransportować tam, gdzie jest potrzebny.

Filtr powietrza z baterią
Etykieta

 • 99,9% skuteczności filtracji
 • zmywalny filtr - bez odpadów
 • przenośny
 • bateria z USB -C
 • przed dymem, kurzem, pyłkami, sierścią zwierząt i wieloma innymi.

Szczegóły | Oczyszczacz powietrza z baterią

Powietrze, którym oddychamy w ciągu dnia, zawiera dużą liczbę cząsteczek, takich jak dym, drobny kurz, pyłki, sierść zwierząt, zapachy kuchenne, formaldehyd i wiele innych. Z przenośny oczyszczacz powietrza się skończyć 99% odfiltrował tę cząsteczkę z powietrza. To jest jeden Filtr elektroniczny 3 w 1, który zapewnia świeże, czyste, a przede wszystkim zdrowe powietrze przez cały dzień. Oczyszczacz powietrza z baterią ma dwa różne tryby czyszczenia - plik tryb ręczny i tryb automatyczny. Możesz więc wybierać między różne prędkości czyszczenia przełączaj się tam iz powrotem w zależności od tego, co jest potrzebne w danej chwili.

Wszystko, co musisz zrobić, aby przejść do trybu automatycznego, to ikona oddechu krótko dotknął dwa razy Wola. Czujnik następnie automatycznie wykrywa jakość powietrza, a następnie automatycznie wybiera wymaganą moc. Dzięki temu oczyszczacz powietrza dla alergików nie wymaga specjalnej wiedzy i jest łatwy w obsłudze. Dostosowuje się indywidualnie do Twoich potrzeb i warunków w pomieszczeniu, dzięki czemu zawsze zapewnia optymalny efekt.

Oczyszczacz powietrza z baterią
Tryb 1 normalne oczyszczanie powietrza
Oczyszczacz powietrza z baterią
Tryb 2 automatyczne wykrywanie zanieczyszczenia powietrza w pomieszczeniu i wybór trybu
Oczyszczacz powietrza z baterią
Tryb 3 silne szybkie czyszczenie powietrza w pomieszczeniu

Łatwa w pielęgnacji i wszechstronna

Umierać Filtry powietrza można prać, więc wymiana nie jest wymagana. Dzięki temu oczyszczacz powietrza jest szczególnie łatwy w obsłudze dla alergików i nie generuje odpadów. Oczyszczacz powietrza w pomieszczeniu jest wyposażony w zmywalne warstwy filtrujące, które są bardzo łatwe do czyszczenia. Dzięki temu urządzenie jest wyjątkowo trwałe, a jakość oczyszczania powietrza nie pogarsza się w okresie użytkowania.


To, co sprawia, że ​​oczyszczacz powietrza jest tak praktyczny dla alergików, to fakt jest przenośny i ma akumulator; zawiera. To wyraźnie odróżnia go od przewodowych konkurencyjnych produktów. Oczyszczacz powietrza składa się z kompaktowej obudowy i posiada rozkładany uchwyt. Ułatwia to noszenie przy sobie, gdziekolwiek jesteś. Jest ładowany zwykłą ładowarką do telefonu komórkowego przez USB -C do obciążenia. Może zatem zarówno na gniazdo jak również na Komputerna Powerbank lub na Ładowarka samochodowa itp. są załadowane. Oczyszczacz powietrza ma wtedy żywotność czyszczenia 13 do 26 godzin w zależności od stopnia zanieczyszczenia. Te cechy sprawiają, że urządzenie jest szczególnie wygodne i łatwe w użyciu.

Instrukcje dotyczące filtra powietrza z baterią są zawarte tylko w języku angielskim, ale są stosunkowo zrozumiałe i proste.

Instrukcje dotyczące filtra powietrza
Bedienungsanleitung

Test: oczyszczacz powietrza z baterią

Oczyszczacz powietrza wygląda dla mnie bardzo stylowo i ma kompaktową konstrukcję, dzięki czemu jest bardzo przenośny do moich celów. Mój syn ciągle zmaga się z alergiami i pyłkami. Dlatego ten mały filtr powietrza jest praktyczny, aby Twój pokój, w podróży lub w ogrodzie były trochę bardziej znośne do spania.

Tutaj możesz zobaczyć, jak duży lub kompaktowy jest filtr powietrza dla mojej ręki.

Oczyszczacz powietrza z baterią
widok rozmiaru

Przed snem oczyszczacz powietrza dla alergików włączany jest na 2 godziny na najwyższym poziomie. Jeśli potem wejdziesz do pokoju, zauważysz, że powietrze w pokoju jest inne i mam nadzieję, że jest czyste i lepsze. Oczywiście w przypadku alergii należy podjąć inne środki, ale powinno to dotyczyć tylko powietrza w pomieszczeniu.

W zależności od ustawionej mocy filtra powietrza wpływa to również na akumulator i poziom hałasu. W minimalnym ustawieniu jest bardzo cicho i słychać tylko lekkie szumy, nie wiem, czy wszyscy mogą tam spać. Jeśli umieścisz go trochę dalej w pomieszczeniu, jeden lub drugi z pewnością pozwoli, aby ten filtr powietrza nadal oczyszczał powietrze podczas snu.

,de Złącze USB-C jest świetny i obecnie standardowo łatwy.

Umierać Operacja jest bardzo prosta masz tylko jeden przycisk dotykowy – stukasz tylko krótko lub trochę dłużej dla danej funkcji (włączanie, ustawianie lub wyłączanie). Dioda LED pokazuje wybrany tryb, a wyświetlacz LED pokazuje numerycznie pojemność baterii w procentach. Dziecko może obsługiwać to super samo.

Filtr powietrza z baterią
Wskaźnik baterii

Demontaż filtra powietrza i jego demontaż odbywa się bardzo łatwo i szybko. Montaż i ponowne uruchomienie jest szybkie i łatwe.

Uwaga: Należy pamiętać, że to urządzenie brak filtra HEPA posiada!

Uważam, że mobilność jest praktyczna, ładowana i obsługiwana przez gniazdko lub power bank. Zobaczę jak filtr powietrza z baterią dalej sprawdza się w codziennym życiu i w pokoju dziecięcym i jego użytkowaniu oraz jakości powietrza w pomieszczeniu, ale pierwsze tygodnie napawały mnie pozytywnym odczuciem i czy dziecko ma spokojniejszy sen z powodu odrobiny mniej zanieczyszczone powietrze w pomieszczeniu podczas snu, to dobrze.

Należy o tym pamiętać przy zakupie oczyszczacza powietrza w pomieszczeniu

Jeśli zdecydowałeś się na zakup oczyszczacza powietrza, abyś mógł w przyszłości oddychać czystym, zdrowym, świeżym powietrzem, to jest kilka rzeczy, które powinieneś wziąć pod uwagę dokonując zakupu - abyś miał pewność, że znajdziesz produkt, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Po pierwsze, powinieneś się upewnić jakie rodzaje cząstek filtruje oczyszczacz powietrza w pomieszczeniu? i czy uwzględniono substancje, które powodują problemy u alergików. Jest również Oczyszczacze powietrza, które również zwalczają zapachy i inni, którzy z kolei tego nie robią. Rodzaj baterii również ma znaczenie.Jeśli zależy Ci na elastycznym transporcie urządzenia, powinieneś użyć jednej bateria do ponownego naładowania umieścić. Innym istotnym aspektem jest oczywiście Żywotność baterii. Ważną rolę odgrywa również waga i rozmiar – im bardziej kompaktowa, tym bardziej praktyczna. Jednak ty też powinieneś Objętość przefiltrowana w ciągu godziny będzie, aby upewnić się, że urządzenie jest w stanie posprzątać również Twój pokój. Być może przedstawiony i przetestowany oczyszczacz powietrza z baterią będzie odpowiadał Twoim potrzebom lub pomysłom.

Oczyszczacz powietrza CONOPU dla alergików, oczyszczacz powietrza o wysokiej wydajności...*
 • 【Hocheffizienter Filter】Mit 3-Schicht-Filterstruktur, Vorfilter, Hocheffizienter Filter, Aktivkohle, luftreiniger allergiker schützt die...
 • 【Optionanl Mode Speed & Strong Purification】Wenn Sie die Luft schnell wechseln wollen oder diesen luftreiniger raucherzimmer in einem neuen Haus...
 • 【Niedriger Energieverbrauch】Dieser luftreiniger schimmel hat eine Leistungsaufnahme von 22 Watt, was sehr energieeffizient ist. Außerdem hat...


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 17.06.2024/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Zdjęcie autora

Patrick

Dla mnie informacja odgrywa kluczową rolę przy zakupie nowych produktów. Dlatego intensywnie poświęcam się czytaniu i szukaniu informacji w Internecie. Na mojej stronie internetowej Ehrliche-tests.de udostępniam artykuły na tematy i produkty, które mnie interesują, a także moje doświadczenia z produktami, które kupiłem i wypróbowałem. Moje testy produktów, porady i rekomendacje mogą Ci się przydać podczas dokonywania zakupu lub jeśli masz pytania dotyczące konkretnego tematu. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące któregokolwiek z moich postów, produktów lub tematów, nie wahaj się zostawić mi komentarza lub wysłać e-mail.

0 myśli w temacie „Przenośny oczyszczacz powietrza z baterią + zmywalny filtr powietrza | Przeciw kurzowi i pyłkom dla czystego powietrza w pomieszczeniach”

Schreibe einen Kommentar