Test: robot próżniowy Lefant T700 z funkcją mopowania


Robot próżniowy Lefant T700 z funkcją mopowania
Test: robot próżniowy Lefant T700 z funkcją mopowania 53

Już odkurzony i wyczyszczony salon, gdy wracasz do domu po pracy - każdy tego chce! Robot próżniowy Lefant T700 z funkcją mopowania wykonuje dokładnie to zadanie. Płytki, laminat, a nawet wyższe dywany nie stanowią wyzwania dla tego samoładującego się robota odkurzającego o dużej mocy ssania. Ten odkurzacz jest obecnie oferowany od 229 €.

Jak niezawodny jest robot próżniowy Lefant T700 z funkcją mycia w porównaniu z innymi? Przetestowałem to i opisałem swoje doświadczenia.

Porównanie odkurzacza robota z funkcją mopowania

Robot próżniowy Lefant z funkcją wycierania, odkurzacz WLAN 2200Pa...Robot próżniowy Lefant z funkcją mopowania, kompatybilny z Alexa, WiFi...robot próżniowy yeedi k650 z funkcją mopowania, odkurzania i mopowania ...robot próżniowy yeedi k701G z funkcją wycierania,...Robot próżniowy Proscenic M6 PRO WLAN, robot próżniowy z funkcją wycierania,...Robot odkurzający i mopujący do podłogi Roborock E4 (moc ssania 2000Pa, 150min...Robot próżniowy Ultenic D5s Pro z funkcją wycierania, mocniejszy 2500 Pa...Blaupunkt BlueBot Xtreme robot próżniowy Nawigacja laserowa z...Robot odkurzający 360 S7 Pro z funkcją wycierania, robot odkurzający z...
Sprawdź cenęSprawdź cenę199,99 €229,99 €369,00 €296,88 €219,99 €349,00 €Sprawdź cenę280,49 €
Robot próżniowy Lefant z funkcją wycierania, 2200 Pa WLAN...*Robot próżniowy Lefant z funkcją wycierania, kompatybilny...*robot próżniowy yeedi k650 z funkcją mopowania, odkurzanie ... *robot próżniowy yeedi k701G z funkcją mopowania, ... *Odkurzacz automatyczny Proscenic M6 PRO WiFi, odkurzacz automatyczny z ... *Robot do odkurzania i mycia podłóg Roborock E4 (moc ssania ... *Robot próżniowy Ultenic D5s Pro z funkcją mopa, ... *Blaupunkt BlueBot Xtreme robot próżniowy...*Robot próżniowy 360 S7 Pro z...*
◼️ 🏠 【Inteligentne czyszczenie】 Liczne kolizje i ...◼️ nie dotyczy◼️ 【Wydajny i skuteczny】 Robot odkurza i myje ...◼️ 【Wizualna nawigacja SLAM】 Nawigacja z wbudowanym ...◼️ Kontrola aplikacji i sterowanie głosowe: użyj ...◼️ Funkcja ssania z dużą mocą ssania 2.000 Pa◼️ 【Kompatybilny z aplikacją Google Home + Alexa】: D5s Pro ...◼️ PRECYZYJNY LASEROWY ROBOT SSĄCY O INNOWACYJNYM CHARAKTERZE 2021 ...◼️ nie dotyczy◼️.

Inteligentniejsza nawigacja po stacji ładowania: zamiast ...

◼️ 👍 【Wielofunkcyjny system czyszczenia】 Dzięki ...◼️ nie dotyczy◼️ 【Większa wydajność, mniej hałasu】 Dzięki ulepszonemu ...◼️ 【Więcej inteligentnych funkcji】 Dzięki nawigacji Visual SLAM ...◼️ Nawigacja laserowa: dzięki skanom sondy robot próżniowy może ...◼️ Funkcja wycieraczki z objętością wody 180 ml i dwoma poziomami ...◼️ 【Odkurzacz i mop 2 w 1】: Zastępuje odkurzacz i ...◼️ UTWÓRZ STREFY NO-GO-APP Aplikacja Bluebot za darmo z Playstore ...◼️ nie dotyczy◼️.

Czyszczenie stref: kontrolowane przez Ciebie. Cel...

Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
Robot próżniowy Lefant T700 z funkcją mopowania Robot próżniowy Lefant T700 z funkcją mopowaniaRobot próżniowy Lefant T700 z funkcją mopowania Robot próżniowy Lefant T700 z funkcją mopowaniaRobot próżniowy Lefant T700 z funkcją mopowania Robot próżniowy Lefant T700 z funkcją mopowaniaRobot próżniowy Lefant T700 z funkcją mopowania Robot próżniowy Lefant T700 z funkcją mopowaniaRobot próżniowy Lefant T700 z funkcją mopowania Robot próżniowy Lefant T700 z funkcją mopowaniaRobot próżniowy Lefant T700 z funkcją mopowania Robot próżniowy Lefant T700 z funkcją mopowaniaRobot próżniowy Lefant T700 z funkcją mopowania Robot próżniowy Lefant T700 z funkcją mopowaniaRobot próżniowy Lefant T700 z funkcją mopowania Robot próżniowy Lefant T700 z funkcją mopowaniaRobot próżniowy Lefant T700 z funkcją mopowania Robot próżniowy Lefant T700 z funkcją mopowaniaRobot próżniowy Lefant T700 z funkcją mopowania Robot próżniowy Lefant T700 z funkcją mopowania
329,99 €
Sprawdź cenęSprawdź cenę199,99 €229,99 €369,00 €296,88 €219,99 €349,00 €Sprawdź cenę280,49 €
do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤
Ostatnia aktualizacja 24 maja 2022 7:08. Linki bezpośrednio do Amazon.de | Źródło / zdjęcie: Amazon API

Dane techniczne: Robot próżniowy Lefant T700 z funkcją wycierania

Robot próżniowy Lefant T700 z funkcją mopowania Robot próżniowy Lefant T700 z funkcją mopowania
 • Wysoka moc ssania: do 2200 pa
 • oszczędzania energii: tylko 25 watów
 • Pojemność na kurz: 0,6 litra
 • Wymiar przedmiotu: 32 x 32 x 8cm
 • waga produktu: 2,8 kg
 • Lautstärke: 50 dB
 • akumulator: Litowo-jonowa
 • WLAN

Zakres dostawy:

1 x szczotka rolkowa i 1 x odpylacz
1 szczotka boczna i 2 szczotki czyszczące
1 x pojemnik na wodę i 4 x ściereczki
1 x pilot zdalnego sterowania
Dodatkowo dostępna jest instrukcja, stacja ładowania oraz karta gwarancyjna.

Budowa i uruchomienie | Robot próżniowy Lefant T700 z funkcją mopa

Robot próżniowy Lefant T700 z funkcją mopowania Robot próżniowy Lefant T700 z funkcją mopowania

Odkurzacz robota można złożyć w intuicyjny sposób, wystarczy tylko zatrzasnąć wałek i szczotki boczne, a odkurzacz automatyczny jest gotowy do użycia. Jednak z wyprzedzeniem stacja ładująca musi pasować do wewnętrznej WLAN być w kontakcie, co jest naprawdę świetne po prostu za naciśnięciem przycisku działa. Odkurzacz łączy się wtedy automatycznie ze stacją ładującą. Połączenie Wi-Fi służy do sterowania odkurzaczem za pomocą aplikacji oraz do niezależnego dojazdu do stacji ładującej, gdy poziom naładowania akumulatora jest niski.

Istnieją dwa pojemniki, jeden na odkurzacz, a drugi na pojemnik do wycierania. Wodę po prostu wlewa się do zbiornika, a ściereczkę mocuje się na rzep. Te dwa pojemniki można również bardzo łatwo wymienić jednym kliknięciem. Oprócz szczotki walcowej, która zasysa kurz i brud, istnieje również złącze ssące, które jest szczególnie dobre dla usuwanie włosów odpowiedni jest. Ale o tym później.

Jeśli chodzi o siłę ssania, możesz wybierać między niską, średnią i wysoką. Kiedy skończy, wróci niezależnie z powrotem do stacji ładującej.

Gdy poziom naładowania baterii jest niski, diody LED świecą się na czerwono, podczas ładowania migają na niebiesko, a po naładowaniu wszystkie diody gasną i urządzenie jest ponownie gotowe do pracy.

Użycie i wynik | Robot próżniowy Lefant T700 z funkcją mopowania

Robot próżniowy Lefant T700 z funkcją mopowania Robot próżniowy Lefant T700 z funkcją mopowania
Test: robot próżniowy Lefant T700 z funkcją mopowania 54

Proces ssania

W salonie i sypialni mam kilka dywanów o różnej wysokości. Byłem ciekawy, czy robot próżniowy Lefant przejdzie test i pokona tę przeszkodę.

Robot do kurzu i mopów może to zrobić niezależnie, za pomocą pilota lub aplikacji być kontrolowanym. Początkowo pozwoliłem mu zdecydować o sobie, naciskając przycisk start. Następnie uruchomił się odkurzacz. Plik Głośność z 50db jest głośniejszy niż oczekiwano, ale nadal nie warto o nim wspominać. Po około 10 minutach mogłem zaobserwować, że odkurzacz automatyczny pracuje samodzielnie różne tryby jeździ przez nie tylko do przodu i do tyłu, ale także regularnie zakręca i inne wzory. Wydało mi się to bardzo niezwykłe, ponieważ był taki sam we wszystkich rogach przychodzi.

Używając pilota, wypróbowałem następnie różne ustawienia, takie jak tryb krawędzi lub tryb stałego punktu. Bardzo ciekawe, a nawet przyjemne jest sterowanie robotem próżniowym Lefant T700 z funkcją wycierania okleiny do miejsca, w którym znajduje się brud. Uważam, że aplikacja jest bardziej warta wspomnienia, jeśli w ogóle chcesz z niej korzystać. dygresja: Do podstawowego użytkowania nie jest wymagany pilot ani aplikacja. Czyści samoczynnie, naciskając przycisk start. Aplikacja może być również używana do ustawiania timerów, a nawet godzin rozpoczęcia. Ze względu na te cechy uważam to za bardzo imponujące działa naprawdę dobrze.

Robot próżniowy Lefant T700 z funkcją mopowania

Proces odkurzania dywanów został opanowany znakomicie, a odkurzacz jeździł nawet na wyższych i bardzo puszystych dywanach. Dzięki czułym czujnikom meble są omijane i nie są uderzane ani dotykane.

przez ok. 3 godziny - tak, tyle faktycznie wytrzymała bateria - robot próżniowy Lefant T700 z funkcją wycierania wrócił na stanowisko. Następnie opróżniłem pojemnik na kurz. To było wyjątkowo pełne, co świadczy o dużej mocy ssania przy dużej mocy ssania. Znalazłem w tym nawet część Lego mojego syna, szaleństwo!

funkcja wycierania

Po naładowaniu robota próżniowego Lefant T700 z funkcją mopa chciałem wypróbować proces zmywania. Przy cenie 229 euro dużo się spodziewałem.

Najpierw napełnia się zbiornik na wodę i zapina się szmatkę na rzep. Wtedy już się zaczyna.

Należy wspomnieć, że funkcja zasysania jest zawsze włączona, czyli także podczas wycierania, tylko podczas tego procesu dozowana jest woda.

Ciekawie było zobaczyć ślady wody, które przepływają przez odkurzacz, który teraz działa jako wycieraczka.

Niestety podczas wycierania powtarzały się sygnały dźwiękowe, że odkurzacz działa utknął podczas wycierania ma na przykład dywan. Następnie musiałem zdjąć urządzenie z dywanu i ponownie je ustawić. Po tym, jak stało się to po raz trzeci w ciągu około 10 minut, anulowałem proces wycierania.

Moim zdaniem dywany i inne elewacje należy przynajmniej odłożyć na bok podczas wycierania (nie podczas odkurzania!).

W związku z tym proces wycierania nie był optymalny.

Czyszczenie i ładowanie

Sprzątanie: szczotki i obudowa znów działały bardzo prosto i bezproblemowo. Szczotki można zdjąć przez kliknięcie i łatwo je wyczyścić. W szczególności w przypadku szczotki walcowej po kilku procesach odsysania można było znaleźć ogromną ilość włosów i innych cząstek. Dlatego czyszczenie powinno odbywać się w regularnych odstępach czasu.

Robot próżniowy Lefant T700 z funkcją mopowania Robot próżniowy Lefant T700 z funkcją mopowania
Test: robot próżniowy Lefant T700 z funkcją mopowania 55

To samo dotyczy ściereczek do wycierania, nawet jeśli nie używam często procesu wycierania, kazałem je wyczyścić w pralce, co działa dobrze.

Robot próżniowy Lefant T700 z funkcją mopowania

Ładowanie: pełne naładowanie zajmuje około 3 godzin. Oczywiście można go wcześniej wykorzystać do mniejszych pomieszczeń. W przypadku pomieszczeń o powierzchni około 60 metrów kwadratowych odkurzacz należy jednak w pełni naładować, co - jak powiedziałem - zajmuje około 3 godzin.

Potrafi to dobrze Sierść kota i sierść psa ssać?

Sierść zwierzęca jest dla robota nie ma problemu. Mam własnego kota, a podłogi są czyste. Włosy można łatwo usunąć nawet z dywanu, a jakość ssania jest inna, szczególnie jeśli chodzi o sierść zwierzęcą, po prostu świetnie.

Początkowo kot był trochę sceptyczny i przestraszony, ponieważ dźwięk jest nieznany, ale teraz smoczek jest akceptowany. Pomaga również mała prędkość.

Jeśli więc masz zwierzęta w swoim gospodarstwie domowym, dzięki temu urządzeniu nabierzesz wartości.

Wideo | Lefant T700

Youtube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Który Zalety i wady czy Lefant T700 ma robota próżniowego z funkcją mopowania?

korzyści

 • szczególnie wysoka moc ssania
 • różne warianty ssania
 • Jazda po meblach
 • nadaje się również do wysokich dywanów
 • niezależne ładowanie
 • łatwa obsługa
 • nadaje się do sierści zwierząt

Wady

 • trochę głośno
 • Funkcja wycierania nie jest w pełni rozwinięta
 • stosunkowo szybko zacina się w kablach
 • nieprzyjemny sygnał dźwiękowy przy „utknięciu”

Wskazówki dotyczące robota odkurzającego Lefant T700 z funkcją mopowania

Mogę go używać jako robota próżniowego absolutnie polecam, siła ssania jest prawdziwa szczególnie godny uwagi! Z drugiej strony, jako mopa, w ogóle go nie używam, w wyniku czego i trudności z dywanami wydają mi się zbyt uciążliwe.

Czasami miałem kable za kanapą do urządzeń elektrycznych, na które odkurzacz ma tendencję do zacinania się i wydawania sygnału dźwiękowego, więc odkurzacz trzeba przestawić. Dlatego polecam podłogę wolne od „przeszkód”" do zachowania.

Uważaj na małe części, jak zabawki dla dzieci i zwierząt. Odkurzacz odsysa wszystko, co jest zbierane przez szczotki i nie jest zbyt duże dla pojemnika zbiorczego. Znalazłem już w nim części Lego, pieniądze i spinacze do papieru.

Konkluzja: Robot próżniowy Lefant T700 z funkcją mopowania

Mogę to zrobić dla robota Lefant do odkurzania i mycia naczyń wyraźna rekomendacja kupna wymawiać. Oprócz niedojrzałej funkcji wycierania, byłem pod wrażeniem mocy ssania. Niezależne ssanie i ładowanie wymaga czasu i wysiłku. Cena 229 euro jest zgodna z rynkiem i wydaje mi się, że jest naprawdę w porządku, jeśli chodzi o jakość. Urządzenie ma moje Test zdany absolutnie.

Kupiłbym go od razu.

Zalecana literatura: Roborock, iRobot i Mop próżniowy Xiaomi Mi Robot Pro

inne odkurzacze automatyczne z funkcją mopowania

Znajdź w top 10 najlepiej i najlepiej sprzedających się robotów próżniowych z produktami z funkcją mopowania 2022 na uczciwych testach

Topseller% oszczędności % Nowe wydania
- 75,00 €1. Najlepszy sprzedawca
Robot próżniowy Laresar z funkcją wycierania, robot odkurzający z...
Opinie 165
Robot odkurzający Laresar z funkcją wycierania, robot odkurzający z...*
 • 💡【45 dni czyszczenia bez użycia rąk z automatycznym odpylaczem 3L】 Odkurzacz robota jest wyposażony w ...
 • 【Wysoka wydajność czyszczenia dzięki silnemu ssaniu 3000Pa i czujnikowi TOF】 Niesamowita moc ssania wynosi do 3000Pa, może ...
 • 🏠【Zamiataj, odkurzaj i mop 3 w 1】 W przeciwieństwie do innych robotów odkurzających z tylko jedną funkcją, nasz odkurzacz Laresar ma ...
- 40,00 €2. Najlepszy sprzedawca
Robot próżniowy MEDION z funkcją wycierania E32 SW (model 2021, 120...
Opinie 550
Robot próżniowy MEDION z funkcją wycierania E32 SW (model 2021, 120...*
 • Robot odkurzający E32 SW (MD 18503) do czyszczenia kurzu, włosów i pyłków, z funkcją programowania, 120 min Czas pracy i automatyczne ładowanie.
 • Zastępuje odkurzacz i mop: Masz swobodny wybór funkcji ssania i mopowania, aby uzyskać naprawdę czyste podłogi.
 • Żywotność baterii: dzięki do 120 minutom czasu pracy na jednym ładowaniu robot jest szczególnie wydajny, a także czyści duże obszary bez ...
- 97,00 €3. Najlepszy sprzedawca
Robot odkurzający, robot odkurzający ZOOZEE Z50 z funkcją wycierania,...
Opinie 854
Robot odkurzający, robot odkurzający ZOOZEE Z50 z funkcją wycierania,...*
 • Silna moc ssania: Robot odkurzacza Z50 ma dużą moc ssania 3000 Pa, dwie głowice szczotek i łatwe usuwanie ...
 • Wysokiej jakości baterie litowe 5200 mAh: Robot próżniowy ZOOZEE WLAN Z ofertą do 290 minut czasu pracy CA 350 metrów kwadratowych powierzchni mieszkalnej i ...
 • Kontrola aplikacji i Alexa: łatwe sterowanie za pomocą sterowania głosowego Alexa, smartfona (tylko 2,4 GHz) i pilota / elastyczne ustawienie ...
- 20,00 €4. Najlepszy sprzedawca
Robot próżniowy OKP K7 i robot do wycierania, moc ssania 2200 Pa, 120 min...
Opinie 777
Robot próżniowy OKP K7 i robot czyszczący, siła ssania 2200Pa, 120min...*
 • 🏡 【Inteligentny odkurzacz robota 2 w 1】 Odkurzacz robota Inteligentny odkurzacz robota o mocy ssania 2200 Pa i mniej niż 59 dB ...
 • 💡【Inteligentny odkurzacz robota z czujnikami】 Nowa konfiguracja 11 zestawów blisko rozmieszczonych czujników podczerwieni i bardzo dużego ...
 • 👍【Szkło hartowane 3 mm&Szczotka rolkowa】 Ta wycieraczka robota ma wbudowaną płytę ze szkła hartowanego i szczotkę rolkową ...
5. Najlepszy sprzedawca
Yeedi vac max robot próżniowy z funkcją wycierania, moc ssania 3000 Pa,...
Opinie 784
yeedi vac max robot próżniowy z funkcją wycierania, moc ssania 3000 Pa,...*
 • [Bezkonkurencyjna moc ssania 3000 Pa dla jeszcze dokładniejszego odkurzania] Dzięki wiodącej w branży mocy ssania 3000 Pa i ...
 • [Wykrywanie rodzaju podłogi i inteligentny wybór metody czyszczenia] Zaawansowane czujniki wykrywania dywanów pozwalają yeedi ...
 • [Tworzenie mapy wizualnej – nawigacja do sprzątania] W przeciwieństwie do robotów odkurzających, które losowo lub za pomocą żyrokompasu…
- 69,01 €6. Najlepszy sprzedawca
Robot odkurzający i mopujący do podłogi Roborock E5 z pilotem i...*
 • Funkcja ssania o dużej mocy ssania 2.500 Pa
 • Funkcja wycierania o objętości 180 ml wody do wycierania i dwóch poziomach nawilżania
 • Bardzo duży pojemnik na kurz o pojemności 640 ml
7. Najlepszy sprzedawca
Robot próżniowy Proscenic 850T WLAN z funkcją wycierania, odkurzacz...
Opinie 744
Robot próżniowy Proscenic 850T WLAN z funkcją wycierania, odkurzacz...*
 • Alexa i Google Home i kontrola aplikacji: dzięki Alexa i Google Home (nazwa umiejętności: ProscenicRobot) możesz sterować czyszczeniem za pomocą polecenia głosowego....
 • Moc ssania 3000 Pa: Robot próżniowy Proscenic 850T ma bardzo dużą moc ssania. Silna moc ssania 3000 Pa może zbierać cały kurz, ...
 • Pojemnik na kurz 500 ml i elektryczny zbiornik na wodę 300 ml: Robot próżniowy jest wyposażony w duży pojemnik na kurz o pojemności 500 ml, dzięki czemu ...
- 400,00 €8. Najlepszy sprzedawca
Robot odkurzający, robot odkurzający Tikom G7000, moc ssania 2700Pa...*
 • GYROSKOP SMART NAVIGATION: Robot próżniowy G7000 dokładniej czyści Twój dom na wydajnym routerze zygzakowatym w porównaniu do ...
 • 2700PA SUPER MOCNE SSANIE: Zaawansowany 3-punktowy system czyszczenia bez wysiłku zbiera osadzony kurz i włosy. Dostarcza...
 • KONTROLA APLIKACJI I GŁOSU: Robotem odkurzającym G7000 można sterować za pomocą Alexy i Asystenta Google. Połączono z aplikacją. Potrafi zaplanować...
- 29,01 €9. Najlepszy sprzedawca
Robot odkurzający Deenkee, robot odkurzający 2000PA, super smukły...
Opinie 621
Robot odkurzający Deenkee, robot odkurzający 2000PA, super cienki...*
 • 【Duża moc ssania 2000 Pa】 Robot próżniowy Deenkee DK600 Max wykorzystuje najwyższej klasy silnik bezszczotkowy, robot odkurzający ma ...
 • 【2,75 „Slim Body】 Dzięki smukłemu korpusowi 2,75” robot próżniowy DEENKEE może przesuwać się pod i wokół łóżka, sofy i innych mebli, aby ...
 • 【Czujnik zapobiegający upadkom】 Odkurzacz robota DEENKEE ma ulepszone zintegrowane antykolizyjne czujniki podczerwieni, które ...
10. Najlepszy sprzedawca
Robot odkurzający Laresar robot odkurzający o sile ssania 2500Pa 7cm...*
 • 【Skuteczne czyszczenie dzięki dużej mocy ssania 2500Pa i ultracienkiej obudowie 7cm】 Silna moc ssania 2500Pa niezawodnie usuwa kurz, ...
 • 【Bardziej precyzyjna dzięki zaawansowanej podwójnej nawigacji】 Dzięki zintegrowanej nawigacji żyroskopowej i śledzenia ścieżki, ten ...
 • 【Odkurz i wytrzyj 2 w 1】 W przeciwieństwie do innych robotów odkurzających z tylko jedną funkcją, robot odkurzający Laresar może nie tylko ...
- 75,00 €oferta
- 40,00 €oferta
- 97,00 €oferta
- 20,00 €oferta

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 24.05.2022/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Schreibe einen Kommentar