Latające mrówki w domu

Mrówki - tajemna światowa moc

mam latające mrówki w domu Spotkałem je jako dziecko na posesji moich rodziców, więc czasami mieliśmy w domu te małe zwierzątka. Wbrew powszechnym założeniom latające mrówki nie są osobnym gatunkiem mrówek w domu. Są to dojrzałe płciowo samce i samice podczas lotu weselnego.

Od maja aż do połowy lata zwierzęta zdobywają skrzydła i wznoszą się w przestworza, aby kopulować w celu znalezienia odpowiedniego partnera. Czarna mrówka ogrodowa jest jednym z najpospolitszych gatunków w naszych europejskich szerokościach geograficznych. Ale inne gatunki mrówek również tymczasowo stają się latającymi mrówkami w okresie godowym.

LZQ moskitiera okno odstraszacz owadów moskitiera moskitiera moskitiera z aluminiową ramą bez wiercenia i śrub 100 × 120 cm białaLatające mrówki w domu Latające mrówki w domumoskitiera tesa Insect Stop STANDARD do okien - moskitierę można przyciąć na wymiar - moskitiera bez wiercenia - 1 x moskitiera antracytowa - 130 cm x 150 cmLatające mrówki w domu Latające mrówki w domumoskitiera na muchy tesa Insect Stop COMFORT na okna - moskitiera z taśmą na rzep, samoprzylepna - moskitiera bez wiercenia - antracyt (przezroczysty), 130 cm x 150 cmLatające mrówki w domu Latające mrówki w domuWindhager okno ramowe ochrona przed owadami teleskopowa moskitiera Flexi FIT, teleskopowe okno bez pił, zestaw do samodzielnego montażu 100 x 120 cm, antracyt, 04304Latające mrówki w domu Latające mrówki w domuGaza odstraszająca owady TESO - odstraszająca komary - moskitiera - odporna na promieniowanie UV - z powłoką PVC - pakowana pojedynczo (szary, 100 x 200)Latające mrówki w domu Latające mrówki w domuAnt Bait Box Ant Poison 9X, Ant Pułapka do walki na mrówki, Ant Bait, Indoor Ant Bait Box, Indoor Ant Traps, Ant Bait Box - PICLatające mrówki w domu Latające mrówki w domuPrzynęta na mrówki REINEX 4-pakLatające mrówki w domu Latające mrówki w domuAeroxon Indoor Outdoor Ant Bait Tin 6X - wewnętrzna trucizna na mrówki, przynęta na mrówki, pułapka na mrówki do walki, wewnętrzne pułapki na mrówki, pułapki na mrówkiLatające mrówki w domu Latające mrówki w domuSubstral środek mrówkowy Celaflor, bezpyłowy granulat zanętowy, bardzo dobra atrakcyjność i niezawodny efekt gniazdowania, 500gLatające mrówki w domu Latające mrówki w domuŚrodek na mrówki Plantura InsectoSec®, niezawodna kontrola mrówek & Co, bezwonny proszek do użytku w domu, na ścieżkach i tarasach, 150 gLatające mrówki w domu Latające mrówki w domuARDAP Ant Spray 400ml - Łatwa walka z mrówkami - Trucizna na mrówki wewnątrz i na zewnątrz - Działa natychmiast i trwale do 6 tygodniLatające mrówki w domu Latające mrówki w domuMr. Insect Free - 3X Pułapki na mole - Proste, bezpieczne, skuteczne - Wolny od środków owadobójczych środek odstraszający mole przeciwko ćmom spożywczym - Pułapka na mole Pułapka na owady (3)Latające mrówki w domu Latające mrówki w domu
Kolor ramy okiennej: biały, wymiary produktu 100 × 120 cm, waga ok 1,1 kg, materiał: rama okienna: aluminium, gaza: tkanina z włókna szklanego (szara), pasek gumowy: nylonWpuść świeże powietrze i zatrzymaj irytujące owady — niezawodna i nieskomplikowana dzięki moskitierom tesa Insect Stop STANDARD, naszej skutecznej moskitierzePrzewietrz pomieszczenia za pomocą moskitiery tesa Insect Stop COMFORT i jednocześnie chroń je przed dokuczliwymi insektami - skuteczną moskitierą do okien o wymiarach do 1,30 mx 1,50 mNieskończenie teleskopowe okno z ramą - odpowiednie dla wszystkich popularnych typów okien🕷 WYSOKA JAKOŚĆ: W TESO skupiliśmy się na gazie chroniącej przed owadami, która jest przetwarzana do wysokiej jakości. Szczególnie zależało nam na tym, aby gaza była odporna na rozerwanie, dzięki czemu nie ...SILNY EFEKT PRZYNĘTY: Cała kolonia mrówek ginie w gnieździe w ciągu zaledwie kilku dni dzięki przynęcie w puszce na mrówki. Przynęta wabi mrówki, jest niesiona przez mrówki do gniazda i...Zawartość: 4 pudełka na przynętySILNY EFEKT PRZYNĘTY: Cała kolonia mrówek ginie w gnieździe w ciągu zaledwie kilku dni dzięki przynęcie w puszce na mrówki. Przynęta wabi mrówki, jest niesiona przez mrówki do gniazda i...Mrówki jako środek rozlewający do zwalczania irytujących mrówek na tarasach, ścieżkach i przy domuNasz środek na mrówki Plantura to niezawodny i skuteczny proszek do zwalczania szkodników, takich jak mrówki, wszy i rybiki srebrzyste.Zwalczaj mrówki za pomocą sprayu na mrówki ARDAP: Środek do zwalczania mrówek skutecznie zwalcza mrówki, ulice mrówek i inne szkodniki, takie jak wszelkiego rodzaju chrząszcze, roztocza, karaluchy, ...PROSTE, BEZPIECZNE, EFEKTYWNE - Gotowe do użycia pułapki na klej na mole spożywcze w spiżarniach, piwnicach, garażach, domkach letniskowych i wielu innych.
【Nadaje się do wszystkich okien】 Moskitiera jest przepuszczalna dla powietrza i półprzezroczysta, można ją przyciąć na wymiar i pasuje do wszystkich wąskich i dużych okien (okna dachowe, metalowe okna piwniczne). Instalacja...Materiał chroniący przed owadami można przyciąć do żądanego rozmiaru - samoprzylepna taśma rzepowa tesa dla łatwego montażu bez konieczności wierceniaMoskitiera do mocowania bez wiercenia dzięki systemowi łatwego zakładania / łatwego zdejmowania ze zintegrowanym wspomaganiem dociskania i cięcia - paski na rzepy można usunąć bez pozostawiania śladówwysokiej jakości profile aluminiowe z plastikowymi narożnikami🕷 OCHRONA PRZED OWADAMI: Pożegnaj się z irytującymi owadami. Dzięki naszej gazie chroniącej przed owadami muchy i inne owady nie mają już możliwości przedostania się do Twojego mieszkania/domu. Do...ŁATWY W UŻYCIU: Puszki można używać w dowolnym miejscu w domu, w którym znajdują się mrówki. Również na tarasie, balkonie iw piwnicy. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat zastosowania skrzynki na mrówki, przeczytaj...ŁATWY W UŻYCIU: Puszki można używać w dowolnym miejscu w domu, w którym znajdują się mrówki. Również na tarasie, balkonie iw piwnicy. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat zastosowania skrzynki na mrówki, przeczytaj...Bezpyłowy granulat na bazie cukru o bardzo dobrej atrakcyjności. Działa zarówno poprzez podawanie, jak i kontakt z odlewemSkładnik aktywny InsectoSec ​​składa się w 100% z ziemi okrzemkowej, która wykorzystywana jest również jako składnik aktywny w pestycydach w rolnictwie ekologicznym.Zwalczaj mrówki w domu: trucizna na mrówki wewnątrz i trucizna na mrówki na zewnątrz, spryskaj wszystkie powierzchnie raz i dzięki 6-tygodniowemu stałemu efektowi, efekt zabijania jest długotrwały3 SILNA PUŁAPKA NA KLEJ - Bardzo duże powierzchnie pułapki na klej ze specjalnie przetestowanym klejem
20,99 € 6,98 € 12,25 € 41,90 € 14,99 € 21,99 € 4,38 € 14,70 € 11,64 € 9,99 € 10,49 € 5,95 €
Amazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon Prime
AmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonka
3 grudnia 2022 5:212 grudnia 2022 5:422 grudnia 2022 20:403 grudnia 2022 5:213 grudnia 2022 5:212 grudnia 2022 12:112 grudnia 2022 12:112 grudnia 2022 12:112 grudnia 2022 18:422 grudnia 2022 12:112 grudnia 2022 12:113 grudnia 2022 5:21* Reklama

Nie muszą walczyć z latającymi mrówkami za pomocą trucizny

Po krótkim czasie latające mrówki w domu same znikną. Warto jednak trzymać latające mrówki z dala od domu, mieszkania i ogrodu. Otwarte okna i drzwi zapewniają tutaj idealny dostęp, gdy latające mrówki znajdują odpowiednie pożywienie, wysyłają zapachy do gniazda i kolejne mrówki podążają za nimi. Dlatego prosimy o zamykanie drzwi i okien, zwłaszcza w ciemności, ponieważ światło szczególnie przyciąga owady. Jeśli siedzisz na balkonie lub tarasie, warto ustawić świece zapachowe.

Zabezpiecz okna, drzwi i drzwi balkonowe

Mocowanie moskitier do okien lub drzwi balkonowych sprawdziło się, można je kupić niedrogo w handlu. Takie moskitiery są zwykle wyposażone w taśmy samoprzylepne. Ułatwia to każdemu samodzielny montaż kratek. Wystarczy odkleić folię ochronną na końcach i przykleić ją w zagięciu okiennym. Upewnij się, że taśma samoprzylepna jest dobrze zamocowana; w razie potrzeby wyczyść wcześniej ramę okienną, aby upewnić się, że taśma klejąca jest dobrze trzymana. Do większości okien i drzwi balkonowych dostępne są moskitiery na zamówienie. Zaletą jest to, że nie musisz ich już ciąć.

Należy szczególnie upewnić się, że jedzenie i napoje nie są otwarte, co jeszcze bardziej przyciągnęłoby małe szkodniki. Jeśli masz rośliny domowe, upewnij się, że nie są one atakowane przez mszyce, ponieważ przyciąga to mrówki do dojenia mszyc zgodnie z ich naturalnym instynktem.

Dojenie to w rzeczywistości niewłaściwe słowo, mrówki zjadają wydzielinę mszycy, która jest bogata w cukier. Tak zwana spadź przyciąga mrówki, zjadają ją z liści lub bezpośrednio z grzbietu mszyc. W ten sposób mrówka chroni również mszycę przed jej naturalnym drapieżnikiem, biedronką.


⇒ WIĘCEJ NA TEMAT


Kiedy mrówki są już w domu

Przy wszystkich podjętych środkach ostrożności może się zdarzyć, że mrówki znajdą drogę do domu, mieszkania lub ogrodu. Znajdź gniazdo i zablokuj wszystkie wejścia, usuń wszelkie widoczne źródła pożywienia. Aby odstraszyć latające mrówki, możesz ustawić lampki zapachowe z olejkiem lawendowym, na przykład kadzidełka sprawdziły się tutaj. Owady są bardzo wrażliwe na niektóre zapachy (cytryna, czosnek) i trzymają się z dala od zapachu. Temu samemu celowi służą krzewy lawendy i rozmarynu w ogrodzie lub na tarasie.

W mieszkaniu można uszczelnić wszystkie pęknięcia silikonem. Silikon pachnie lekko octem, już sam ten fakt odstrasza mrówki. Zwróć szczególną uwagę na listwy krawędziowe w obszarze podłogi. Chodniki mrówek są tam często ukryte. Szczeliny w podłodze można łatwo zamknąć silikonem. W razie potrzeby silikon można później łatwo usunąć.

Jeśli jednak nic z tego nie działa, musisz uciec się do twardszych środków, aby pozbyć się owadów, zanim nastąpią poważne uszkodzenia. Używam tego od dłuższego czasu Neudorff Permanent VerminSpray, z wielkim sukcesem. Choć brzmi to paskudnie, absolutnie wykonuje swoją pracę. Zwierzęta i gniazda można łatwo wyeliminować.

Odstrasza nieprzyjemne owady w domu i wokół niego. Dołączona rurka dozująca umożliwia dostanie się środka w najdalsze zakamarki i pęknięcia. To też działa przeciwko innym pełzającym i latającym owadom. Nadaje się również do zwalczania kleszczy, roztoczy i pcheł w hodowli małych zwierząt, spryskaj miejsca leżenia i spania zwierząt i to wszystko.

Znajdź w top 10 najlepszych i najlepiej sprzedających się produktów do zwalczania szkodników 2022 na uczciwych testach

Topseller% oszczędności % Nowe wydania
1. Najlepszy sprzedawca
Quiko 3X Ardap w sprayu na szkodniki 750ml Ardap Care*
 • Działa natychmiast i trwale przez okres do 6 tygodni Do ostrej inwazji szkodników Do użytku w gospodarstwie domowym, ogrodzie, hodowli zwierząt, handlu i rolnictwie Do...
 • Sposób użycia: Przed użyciem dobrze wstrząsnąć puszką. Miejsca preferowane przez szkodniki i muchy ze sprayem ARDAP z odległości ok. 30 cm...
 • Podczas użytkowania nie ma nieprzyjemnego zapachu. Zabójczy efekt sprayu ARDAP następuje natychmiast po kontakcie z robactwem....
- 2,45 €2. Najlepszy sprzedawca
Protect Home Special Spray 800ml pakiet wartości (2x400ml) -...
Opinie 234
- 5,14 €3. Najlepszy sprzedawca
Substral Celaflor bez szkodników Careo pałeczki combi, 2w1:...*
 • Podwójny efekt: nawożenie dla wspaniałego wzrostu, jednoczesne zwalczanie szkodników i długotrwała ochrona przed ponownym porażeniem
 • Chroni przed mszycami, wciornastkami, mączlikami, skoczkami, łuskami, wełnowcami i wełnowcami oraz innymi...
 • Wraz ze spływem soku z rośliny ozdobnej składnik aktywny dociera do wszystkich części rośliny nadziemnych - działanie ogólnoustrojowe
4. Najlepszy sprzedawca
Pułapka na mole spożywcze PIC - Opakowanie 6 = XNUMX sztuk - Do łapania...*
 • SILNY EFEKT PRZYNĘTY: Działanie pułapki na mole spożywcze zostało potwierdzone badaniami laboratoryjnymi oraz w praktyce. Pomaga dla wszystkich 4...
 • MIERZALNOŚĆ: Dzięki specjalnemu atraktantowi seksualnemu w kleju ćmy spożywczej pułapki na ćmy, samiec ćmy spożywczej z powodzeniem ...
 • ZASTOSOWANIE WSZĘDZIE: Pułapka nadaje się do wszystkich pomieszczeń, w których może wystąpić inwazja ćmy spożywczej. Na przykład w...
- 3,80 €5. Najlepszy sprzedawca
Ostropest plamisty Kompleks mniszka lekarskiego - 120 kapsułek -...
Opinie 8.686
Ostropest plamisty Kompleks mniszka lekarskiego - 120 kapsułek -... *
 • BEZ NIEPOŻĄDANYCH DODATKÓW: Nasz kompleks jest wolny od stearynianu magnezu, środków antyadhezyjnych, aromatów, barwników, stabilizatorów, wypełniaczy, ...
 • 100% WEGAŃSKI: Nasze wysokiej jakości ekstrakty są wytwarzane wyłącznie z surowców roślinnych. Używając wyłącznie warzyw ...
 • NIEZALEŻNE TESTOWANIE LABORATORYJNE: Testowane laboratoryjnie pod kątem metali ciężkich, pleśni, bakterii E. coli, salmonelli i innych. Śledztwo zostało przeprowadzone przez...
- 3,50 €6. Najlepszy sprzedawca
COMPO pest-free plus AF, środek owadobójczy przeciwko szkodnikom na...
Opinie 5.416
COMPO pest-free plus AF, środek owadobójczy przeciwko szkodnikom na...*
 • Wysoce skuteczny, nieszkodliwy dla pszczół, do zwalczania owadów ssących, takich jak mszyce, łuski, wełna i...
 • Prosty i skuteczny: Niezawodne i szybkie usuwanie szkodników, dobrze tolerowane przez rośliny, odpowiednie do upraw ekologicznych
 • Łatwy w użyciu: równomiernie spryskaj dotknięte rośliny, aż do widocznego zwilżenia, opryskiwanie wczesnym rankiem lub ...
- 4,50 €7. Najlepszy sprzedawca
ARDAP Fogger 2 x 100ml - Skuteczny nebulizator na szkodniki i...
Opinie 7.883
ARDAP Fogger 2 x 100ml - Skuteczny nebulizator na szkodniki i...*
 • Środek przeciw pchłom ARDAP skutecznie pomaga w zwalczaniu wszelkiego rodzaju much, much i owadów, takich jak pchły, kleszcze, roztocza i wiele innych...
 • Zamgławiacz zawiera aktywne składniki, takie jak permetryna, która szybko i niezawodnie zabija szkodniki oraz piryproksyfen, który niszczy biologiczne...
 • Dzięki aktywnym składnikom wszystkie etapy rozwoju owadów, od jaja po dorosłego owada, są zachowane przez ponad 6 miesięcy...
- 2,01 €8. Najlepszy sprzedawca
Canosept spray pielęgnacyjny dla psów 250ml - środek na swędzenie...*
 • Spray pielęgnacyjny Canosept regeneruje i pielęgnuje skórę w przypadku świądu, inwazji szkodników, podrażnień i stanów zapalnych
 • Łagodny i naturalny skład, dzięki czemu bardzo dobrze tolerowany przez psy
 • Przeciw łupieżowi u psów: do bezpośredniego stosowania na zwierzę
9. Najlepszy sprzedawca
Abbey Wundheil cynkowa maść - maść z cynkiem do gojenia ran -...
Opinie 2.857
Abbey Wundheil cynkowa maść - maść z cynkiem do gojenia ran -... *
 • Medycyna tradycyjna: Nadaje się do leczenia niewielkich uszkodzeń skóry, również u niemowląt i dzieci - wspomaga...
 • Z podwójną formułą ochrony ran: maść ma dwa działania na urazy skóry – antybakteryjne i gojące rany
 • Łatwy w użyciu: nałóż na dotknięte obszary skóry na rany, otarcia i lekkie stany zapalne - maść pokrywa ...
- 2,50 €10. Najlepszy sprzedawca
Beaphar ochrona przed kleszczami i pchłami Spot On dla kotów, kleszczy i...*
 • Spot dla kotów
 • Ochrona przed kleszczami i pchłami
 • Z ekstraktem Margosa
- 2,45 €oferta

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 3.12.2022/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Schreibe einen Kommentar