Przewodnik: Maszyna do przysiadów | Porady


Przysiadowa maszyna do treningu

przysiady

Zegnij kolana - ale dobrze. Ten przewodnik dotyczy twojego treningu. Wiele osób ma problemy z kolanami. Czy przysiady wzmacniają całe mięśnie i stawy? Czy są ludzie, którzy radzą sobie lepiej bez przysiadów? Jakie maszyny do przysiadów nadają się do treningu? Aby zakończyć trening, częścią tego jest trening mięśni nóg. Wszystko o maszynach do przysiadu i dostępnych opcjach, o tym, jak dbasz o kolana - i nadal skutecznie pracujesz na ciele. - Maszyna do przysiadów

Zalecana literatura: Wiele przewodników na różne tematy tutaj!

Maszyna do przysiadów - w porównaniu

HOMCOM Sissy Squat Squat Trainer Trener nóg ...Maszynka do przysiadów sissy GORILLA SPORTS® - regulowana, 101 x 37,5 x...Hop-Sport Sissy Squat Squat Trainer HS-2020SM -...Uyoyous Squat Machine Loki na kolana, 4-w-1 wielofunkcyjny Sissy...Hop-Sport Sissy Squat Squat Trainer HS-2010SM -...Trenażer nóg, przyrząd do przysiadów i łydek BODY-SOLID GSCL-360...Steelman24 I Screw Man Fitness Trainer, wyprodukowany w Niemczech...Sportstech unikalny trenażer pleców 3w1 i trenażer brzucha z...Sportstech Gesund&Fit in 2022 Trenażer brzucha i pleców 6w1...BODY-SOLID PSC-43X Prostownica do łydek z serii Powerline
79,90 €129,99 €109,88 €135,99 €99,88 €849,00 €54,99 €159,95 €149,97 €239,00 €
HOMCOM Sissy Squat Squat Trainer Leg Trainer ... *Maszyna do przysiadów sissy GORILLA SPORTS® -... *Trenażer Hop-Sport Sissy Squat Squat Trainer HS-2020SM ... *uyoyous squat machine, 4-in-1 ... *Trenażer Hop-Sport Sissy Squat Squat Trainer HS-2010SM ... *Trenażer nóg BODY-SOLID GSCL-360 do przysiadów i ... *Steelman24 I Screw Man Trener fitness I ... *Wyjątkowy trenażer pleców 3 w 1 Sportstech i ... *Sportstech Healthy&Fit w 2022 roku 6w1 abs i...*BODY-SOLID PSC-43X Powerline maszyna do cieląt ... *
◼️ Wielofunkcyjny: za pomocą tylko jednego kompaktowego urządzenia możesz ...◼️ 💪 GORILLA SPORTS SISSY-SQUAT-BENCH - obsługuje ...◼️ Wielofunkcyjna maszyna do przysiadów maminsynek: dzięki HS-2020SM ...◼️ 【Wielofunkcyjne 4 w 1】 - jako uniwersalne urządzenie fitness, ...◼️ ✔️ Wielofunkcyjna maszyna do przysiadów maminsynek: dzięki HS-2010SM ...◼️ Przysiad jest uważany za najbardziej efektywne ćwiczenie dla ...◼️ ✔ THE SCREW MALE: Metalowe figurki Steelman24 są ...◼️ MULTITALENT 3W1: Zastąp naszym ...◼️ WIELOFUNKCYJNY TRENER 6W1: Nasz trener brzucha / pleców zastępuje ...◼️ Ta maszyna ma osie obrotowe z łożyskami kulkowymi, a także ...
◼️ Skuteczne szkolenie: trenuj z naszym ...◼️ 💪 ZASTOSOWANIE / TRENING - czarna ławka trzyma łydki w ...◼️ Możliwości regulacji: z urządzeniem do ćwiczeń brzucha ...◼️ 【Trwała konstrukcja stalowa】 - Wyposażona w ...◼️ ✔️Niezniszczalna konstrukcja stalowa: urządzenie do zginania kolana ...◼️ To urządzenie oferuje trzy różne ćwiczenia bez zmiany ...◼️ ✔ DUŻY WYBÓR: ponad 800 figur dekoracyjnych, rzeźb ...◼️ ERGONOMICZNA TAPICERKA: Bardzo duża i ciągła ...◼️ ZDROWIE: Tapicerowana szyna ławki treningowej jest 6-krotnie ...◼️ Współczynnik przełożenia oporu treningowego na ...
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
Maszyna do przysiadów Maszyna do przysiadówMaszyna do przysiadów Maszyna do przysiadówMaszyna do przysiadów Maszyna do przysiadówMaszyna do przysiadów Maszyna do przysiadówMaszyna do przysiadów Maszyna do przysiadówMaszyna do przysiadów Maszyna do przysiadówMaszyna do przysiadów Maszyna do przysiadówMaszyna do przysiadów Maszyna do przysiadówMaszyna do przysiadów Maszyna do przysiadówMaszyna do przysiadów Maszyna do przysiadów
139,99 €
79,90 €129,99 €109,88 €135,99 €99,88 €849,00 €54,99 €159,95 €149,97 €239,00 €
do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤
Ostatnia aktualizacja 28 maja 2022 14:36. Linki bezpośrednio do Amazon.de | Źródło / zdjęcie: Amazon API
Youtube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Dlaczego przysiady

Podczas treningu z przysiadami, zwanymi również przysiadami, adresowanych jest kilka grup mięśni:

 • Czterogłowe mięśnie ud (mięsień czworogłowy)
 • Mięśnie tylnej części uda
 • Mięśnie pośladków
 • Dolna część pleców
 • Zginacz bioder

Niektóre ćwiczenia dotyczą również łydek, wyższych części pleców i mięśni brzucha. To sprawia, że ​​przysiad jest doskonały, jeśli chcesz zrobić coś dla wszystkich mięśni dolnych.

Nacisk na chrząstkę i stawy podczas przysiadów

Kolano jest napięte z każdym krokiem. Jednak niektóre sporty, takie jak jogging, obciążają zranione kolana. Co z przysiadami? Tutaj możesz przyjrzeć się bliżej: Jeden obciążenie nie oznacza automatycznie jednego przeciążenia . Porozmawiaj ze swoim chirurgiem ortopedą o tym, w jakim stopniu twoje kolano jest elastyczne. Ogólnie należy zachować ostrożność w przypadku szkód wyrządzonych szkodą na zdrowiu. Łękotki trudno przywrócić i często się nie goi. Nadużywanie może pogorszyć ból. Jeśli masz którykolwiek z poniższych problemów z kolanem, powinieneś porozmawiać z lekarzem lub terapeutą przed wykonaniem przysiadów:

 • uraz łąkotki : Ból podczas zginania i obracania, zasinienia i obrzęku
 • Zwichnięcie nakolannika : ograniczona ruchliwość, silny ból
 • rozdarty ACL : Nagły ból, klamry nóg z boku podczas chodzenia, zasinienia i bólu
 • zapalenie kości i stawów : Uszkodzenie chrząstki, pełzanie przez lata, że ​​kolano puchnie i boli

Zawsze należy zachować ostrożność, gdy doznaje się kontuzji kolan, chociaż w przypadku niektórych urazów i podczas regeneracji wskazane jest wzmocnienie mięśni. Porozmawiaj o tym ze swoim lekarzem.

Funkcje i aplikacja przysiadów

Z maszyną do przysiadów możesz albo zrobić przysiad Stehend lub siedzieć wykonać. Klasyczny wariant to stojący. To tworzy rzeczywisty, naturalny ruch. Górna część ciała jest przymocowana za pomocą podkładek z tyłu i podkładek na ramiona - dzięki czemu ciężarki można również umieścić na ramionach.

Twoje stopy powinny być rozstawione na szerokość ramion. Upewnij się, że czubki stóp wciąż znajdują się przed kolanami podczas kucania. Pozwoli to uniknąć niewłaściwego obciążenia.

Kąt zgięcia kolan nie powinien być większy niż 90 stopni. Unikaj również rozciągania kolan - powoduje to duże obciążenie więzadeł wewnętrznych i łąkotki.

Maszyny do przysiadów zwykle zazwyczaj są obciążone ciężarkami. Producenci podali odpowiednie wartości. Co często jest, a przynajmniej nie ze sprzedawcami internetowymi, dyskami. Jeśli masz już dyski w domu, warto sprawdzić, czy dyski pasują do urządzenia. Nie musisz ich kupować dwa razy.

Powtórzenie vs. Siła

W zależności od tego, co chcesz trenować.

8-12 powtórzeń o zwiększonej masie wspomaga wzrost mięśni

12-20 powtórzeń jest na wytrzymałość

Zazwyczaj wystarczają trzy zestawy na przebieg.

Maszyna do przysiadu Multipress

Przysiady działają bardzo dobrze na multipressie. Masz swobodę wyboru swojego stoiska i nie zajmujesz się utrzymywaniem równowagi.

Zalety maszyny do przysiadu multipress

✔ Poszczególne partie mięśni można lepiej adresować
✔ Nie musisz zwracać uwagi na równowagę i
✔ Z tego powodu możesz podnosić większe ciężary

Czy chcesz rozszerzyć swój trening nie tylko w studio, ale także w domu? Spójrz na nasze Radao Wielu Prasa na! Masz możliwość zintegrowania wielu różnych jednostek treningowych.

Trenażer nóg do przysiadów

Dla przysiadów, które również trenują łydki, odpowiednia jest maszyna specjalnie zaprojektowana do tego treningu. W celu zwiększenia trudności można użyć ciężarów. Całe urządzenie to prawdziwa sala gimnastyczna. Na urządzeniu można przeprowadzić trzy różne jednostki treningowe:

 • tradycyjny przysiad
 • Przysiad na platformie 20 °
 • Trening łydki z jednej tury

W tym celu można ustawić kąty do widzenia. To prowadzi do prawidłowego ćwiczenia.

Maszyna do przysiadów Hackenschmidt

Maszyna do przysiadów Hackenschmidt jest bardzo popularna na rynku iw studiach. Nie różni się niczym od innych dobrych modeli, ale ma reputację wśród sportowców. I ta reputacja jest dobra. Dzięki maszynie masz pewien kąt, pod którym trenujesz swoje dolne ciało. Rękami mocujesz górną część ciała na szynie. Pracujesz tylko z tułowiem, w zasadzie nie możesz zrobić nic złego, nie możesz skręcać ani upuszczać ciężarków.
Ci, którzy są w dobrej formie, mogą zginać „Ass to the Grass” - ci, którzy mają problemy z kolanami lub są zupełnie początkujący, nie powinni próbować tego samodzielnie lub pozostawić go w spokoju.

Zalecana literatura: Wiele przewodników na różne tematy tutaj!

Dla kogo odpowiednie są maszyny do przysiadów?

Do czego potrzebujesz maszyny do przysiadów? Czy sztanga nie wystarczy i to wystarczy? Jain. Na to pytanie ogólnie nie można odpowiedzieć. Jeśli wolisz ćwiczyć swobodnie i lepiej lubisz sztangę, ponieważ chcesz jednocześnie ćwiczyć równowagę, przysiady nie są absolutnie konieczne. Może dopiero zacząłeś trening i nadal masz wystarczającą wagę?

Ale: także dla początkujący Jeśli chcesz szybko zobaczyć wyniki, odpowiednia jest maszyna do przysiadów. Niektórzy lekarze sportowi zalecają nawet taką maszynę. Głównym powodem jest to, że prawie nie można popełniać błędów w ruchu.
Konkurent W szczególności biegacze wyczynowi potrzebują mocnych i silnych mięśni nóg. Jeśli od czasu do czasu po prostu biegasz, potrzebne mięśnie są budowane same. Jeśli pójdziesz na zawody, może to wyglądać inaczej.

Może masz także rower treningowy w domu? Zanim kupisz maszynę do przysiadów, warto najpierw sprawdzić w studio, czy takie urządzenie jest odpowiednie dla Ciebie. Nie masz ochoty na studio? Oprócz maszyny wielofunkcyjnej, maty gimnastycznej, worka treningowego, maszyny do wiosłowania, można również kupić maszynę do przysiadów. Twój trening w domu. Kiedy tylko chcesz. Bez dodatkowych kosztów. The Trening siłowy w domu ma kilka zalet. Nie jesteś związany czasem, nie musisz się subskrybować i możesz zaprosić znajomych.

Co należy wziąć pod uwagę przy zakupie maszyn do przysiadów

Na co należy zwrócić uwagę przy zakupie?

 • Przed zakupem zastanów się, czy i która przysiad jest dla Ciebie odpowiednia
 • Szukaj znaku jakości
 • Kiedy zamawiasz maszynę do przysiadów przez Internet, zwykle są one dostarczane z przewoźnikiem
 • Nadchodzi wiele maszyn bez Obciążniki - albo musisz je kupić, albo istniejące już pasują do urządzenia
 • Pamiętaj, że musisz zmontować maszynę
 • Żadna maszyna nie jest technicznie otwarta pod względem masy: z tego powodu należy również zwrócić uwagę na informacje producenta dotyczące masy
 • Jeśli chcesz ćwiczyć z bólem kolana, porozmawiaj o tym z lekarzem. Ponadto nie powinieneś używać zbyt dużych ciężarów - kup urządzenie, z którym możesz również korzystać z niskich ciężarów

Zalety i wady maszyny do przysiadów

Jakie zalety i wady może przynieść maszyna do przysiadu w twoim domu? Dobre urządzenia często nie są dostępne po okazyjnej cenie. Przynajmniej nie nowy.

Zalety przysiadu

✔ Efekt przysiadu został zwiększony
✔ Opór treningowy indywidualnie regulowany
✔ Ciężary są wymienne w zależności od treningu
✔ Można ustawić różne kąty
✔ Szkolenie jest prowadzone
✔ Bilans jest znacznie lepszy do utrzymania i
✔ zmniejsza to ryzyko obrażeń
✔ Możliwe zgięcia w pozycji stojącej i siedzącej
✔ Trening można również rozszerzyć na mięśnie łydek i mięśnie pleców, a także mięśnie brzucha
✔ Możesz zoptymalizować budowę mięśni

Więcej mięśni, więcej mięśni, które trzeba zaopatrzyć. Oznacza to, że automatycznie zwiększasz swoją podstawową rotację kalorii. Co więcej: ci, którzy mają dobre mięśnie, robią coś dla całego układu odpornościowego w tym samym czasie i są w dobrym nastroju. Wynika to z uwalnianej przez mięśnie serotoniny! „Jeśli nie ćwiczysz mięśni, nie wytworzysz wystarczającej ilości miokin. Podczas treningu mięśni miokiny wychodzą z mięśni i wpływają na wszystkie narządy ”- mówi profesor Bente Klarlund Pedersen

Wady maszyny do przysiadów

✘ Dobry sprzęt do ćwiczeń nie jest tani
Need Potrzebujesz wystarczającej ilości miejsca

Wniosek - maszyna do przysiadów

Aby wzmocnić mięśnie dolnej części nóg, pośladków i dolnej części pleców, możesz używać normalnych przysiadów o własnym ciężarze, przysiadów, w tym sztangi, a nawet przysiadów. Zwłaszcza, jeśli musisz ćwiczyć częściej, być może dlatego, że miałeś wypadek lub chcesz ogólnie skonstruować swoje ciało, taka przysiadowa maszyna jest właśnie dla Ciebie. Zadbaj o swoje ciało, również w przypadku przeciążenia. Uszkodzenie łąkotki lub choroby zwyrodnieniowej stawów jest niewielkie lub nieuleczalne. Wspieraj swoje ciało dobrymi mięśniami i zwracaj uwagę na najważniejsze kluczowe dane podczas treningu. Dobrze wyszkolony, nie tylko robisz coś dla ciasnych nóg i twardego dna. Mięśnie poprawiają ogólny nastrój, a także układ odpornościowy.

Znajdź w top 10 najlepiej i najlepiej sprzedających się maszyn do przysiadów 2022 na uczciwych testach

Topseller% oszczędności % Nowe wydania
1. Najlepszy sprzedawca
HISTORIA maszyna do przysiadów, urządzenie fitness, wielofunkcyjne,...*
 • Wielofunkcyjny trenażer do fitnessu ciała, jest idealny do wykonywania głębokich przysiadów, przysiadów i pompek, aby wzmocnić mięśnie,...
 • Regulacja wysokości dla Twojego wzrostu i budowy ciała.
 • Funkcja przysiadów ćwiczy wszystkie grupy mięśni czworogłowych i pośladkowych, wzmacniając stawy kolanowe i biodrowe, przysiady i...
2. Najlepszy sprzedawca
Maszyna do głębokich przysiadów LSYOA, wielofunkcyjna maszyna do przysiadów,...*
 • Wielofunkcyjny: wielofunkcyjne urządzenie fitness, różnorodne podstawowe funkcje treningowe, takie jak głębokie przysiady, przysiady i pompki, może ...
 • SOLIDNA KONSTRUKCJA: Ten przysiad jest wykonany z wytrzymałych i pogrubionych żelaznych rur o dużej nośności 120kg.
 • Regulacja wysokości: regulowana wysokość zapewnia również, że osoby o największym wzroście mogą z niej wygodnie korzystać, a całość ...
3. Najlepszy sprzedawca
Maszyna do przysiadów LSYOA, wielofunkcyjna, głębokie przysiady sissy,...*
 • Wielofunkcyjny: wielofunkcyjna maszyna do ćwiczeń, różnorodne podstawowe funkcje treningowe, takie jak głębokie przysiady, przysiady i pompki, ...
 • SOLIDNA KONSTRUKCJA: Zbudowana z wysokiej jakości stali, ta maszyna do przysiadów jest przeznaczona dla większości użytkowników poniżej 100 kg.
 • Regulowana wysokość: Regulowana wysokość zapewnia, że ​​osoby o większości wzrostu mogą z niej wygodnie korzystać, a cała rodzina ...
4. Najlepszy sprzedawca
Maszyna do przysiadów LSYOA, wielofunkcyjna, głębokie przysiady sissy,...*
 • Wielofunkcyjny: wielofunkcyjny sprzęt fitness, różnorodne podstawowe funkcje treningowe, takie jak głębokie przysiady, przysiady i pompki.
 • SOLIDNA KONSTRUKCJA: Ten przysiad jest wykonany z wytrzymałych i pogrubionych żelaznych rur o nośności 100kg.
 • Regulowana wysokość: Regulowana wysokość zapewnia, że ​​osoby o większości wzrostu mogą z niej wygodnie korzystać, a cała rodzina ...
5. Najlepszy sprzedawca
Przyrząd do przysiadów LSYOA, wielofunkcyjny, z regulacją wysokości,...*
 • Wielofunkcyjny: wielofunkcyjny sprzęt fitness, różnorodne podstawowe funkcje treningowe, takie jak głębokie przysiady, przysiady i pompki.
 • Stabilna konstrukcja: Ten przysiad jest wykonany ze stabilnych i pogrubionych żelaznych rur o dużej nośności 100 kg.
 • Regulacja wysokości: regulowana wysokość zapewnia również, że osoby o największym wzroście mogą z niej wygodnie korzystać, a całość ...
6. Najlepszy sprzedawca
Wielofunkcyjne maszyny do przysiadów ZMJ Ruchome głębokie Sissy...*
 • ▶ Wygodna i bezpieczna ławka do przysiadów: Główna rama naszej luksusowej maszyny do głębokich przysiadów jest wykonana ze stalowej rury, która jest gruba i stabilna....
 • ▶ Wytrzymały sprzęt fitness: przysiad wykonany jest z mocnych i grubych żelaznych rur, które mają ogromną nośność do 440 funtów ...
 • ▶ Łatwa do przenoszenia maszyna do przysiadów: dwa koła z przodu maszyny do przysiadów zapewniają łatwy ruch, nawet ...
7. Najlepszy sprzedawca
Chwyt do wyciskania ramienia Tiyabdl do miny lądowej, 3-w-1...*
 • Produkty zawierają 1 x wielofunkcyjną ramkę na ramię, która może być łatwo i wygodnie używana w domach i na siłowniach, ...
 • Cechy: Słupek uziemiający wykonany z litej stali z elektrostatyczną powłoką proszkową, która zapewnia trwałe mocowanie i trwałość...
 • Łatwy w użyciu: Łatwy w montażu, wystarczy włożyć jeden koniec sztangi i obciążniki, co najmniej dwa lub więcej...
8. Najlepszy sprzedawca
Maszyna do głębokiego przysiadu LSYOA, wielofunkcyjna,...*
 • Wielofunkcyjny: wielofunkcyjna maszyna do ćwiczeń, różnorodne podstawowe funkcje treningowe, takie jak głębokie przysiady, przysiady i pompki, ...
 • SOLIDNA KONSTRUKCJA: Zbudowana z wysokiej jakości stali, ta maszyna do przysiadów jest przeznaczona dla większości użytkowników poniżej 150 kg.
 • Regulowana wysokość: Regulowana wysokość zapewnia, że ​​osoby o większości wzrostu mogą z niej wygodnie korzystać, a cała rodzina ...
9. Najlepszy sprzedawca
Przyrząd do przysiadów LSYOA, wielofunkcyjny, głęboki, regulowany...*
 • Wielofunkcyjny: wielofunkcyjna maszyna do ćwiczeń, różnorodne podstawowe funkcje treningowe, takie jak głębokie przysiady, przysiady i pompki, ...
 • SOLIDNA KONSTRUKCJA: Zbudowana z wysokiej jakości stali, ta maszyna do przysiadów jest przeznaczona dla większości użytkowników poniżej 100 kg.
 • Regulowana wysokość: Regulowana wysokość zapewnia, że ​​osoby o większości wzrostu mogą z niej wygodnie korzystać, a cała rodzina ...
10. Najlepszy sprzedawca
Przyrząd do przysiadów LSYOA, wielofunkcyjny, głęboki, 6 regulowanych...*
 • Wielofunkcyjny: wielofunkcyjny sprzęt fitness, różnorodne podstawowe funkcje treningowe, takie jak głębokie przysiady, przysiady i pompki.
 • SOLIDNA KONSTRUKCJA: Zbudowana z wysokiej jakości stali, ta maszyna do przysiadów jest przeznaczona dla większości użytkowników poniżej 150 kg.
 • Regulowana wysokość: Regulowana wysokość zapewnia, że ​​osoby o większości wzrostu mogą z niej wygodnie korzystać, a cała rodzina ...

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?

Stworzyliśmy dla Ciebie przewodnik zakupowy z przydatnymi wskazówkami. Może doradzić i ochronić Cię przed złymi zakupami w 2022 roku. Daje ci zalecenia dotyczące zakupu, pokazuje przydatne linki lub przybliża cię do testu maszyny do przysiadów.

Uzyskaj doświadczenia i rekomendacje od klientów, kupujących, przyjaciół, mediów społecznościowych, blogów lub czasopism branżowych. przed tobą squat maszyna Jeśli chcesz kupić produkt, bądź mądry i dobrze przygotowany.

Auf Uczciwe testy możesz znaleźć kilka testów (w tym pływacki, Fitness, Dom i ogród) I Doradca (w tym Smart Home, Piękno, Handwerk), którzy mogą Ci jeszcze pomóc.

Kup maszynę do przysiadów - tak znajdziesz najlepszą maszynę do przysiadów dla siebie!

Maszyna do przysiadów Maszyna do przysiadów
Przydatne wskazówki dotyczące kolejnego zakupu produktu z „Przewodnikiem po uczciwych testach dla kupujących”!

Czego dokładnie oczekuję od produktu „maszyna do przysiadów”, którego szukam?

Poradnik kupowania uczciwych testów
Przewodnik: maszyna do przysiadów | Porady 53

Wiele produktów ma podstawowy cel, do którego są potrzebne. Niemniej jednak bez względu na to, czego szukasz lub chcesz używać produktu do przysiadów, zapisz dokładnie, czego oczekujesz od produktu, jak i gdzie chcesz go używać. Zbadaj i porównaj znalezione produkty do przysiadów. Przekonasz się, że wiele produktów robi dokładnie to, czego szukasz, ale ma o wiele więcej funkcji, innych właściwości lub obsługi, których nie znasz. Różnorodność produktów i zakres dostawy mogą być bardzo różne.

Którzy producenci i marki są dostępni dla „maszyny do przysiadów”?

Marki i producenci Uczciwe testy Poradniki dotyczące zakupów
Przewodnik: maszyna do przysiadów | Porady 54

Jeśli szukasz produktu typu „maszyna do przysiadów” i zależy Ci na konkretnej marce lub producencie, to już zawęziłeś swoje wyszukiwanie do BRAND lub producenta. Jeśli tak nie jest, musisz najpierw uzyskać przeglądjakich producentów i marek produkują i oferują produkt, którego szukasz. Skorzystaj tutaj znanych marek i producentów ze swoimi produktami. Niemniej jednak warto badanie mniej znanych marek lub producentów. Mogą być nowe na rynku lub po prostu mniej znane w danym kraju.

Często można znaleźć lepszy Stosunek ceny do wydajności ze względu na koszty produkcji lub filozofię. Sprawdzone marki i producenci polegają na rozgłos i zaufanie przez lata, które zbudowali. jakość i obsługa przekonały, ale z czasem mogą zniknąć. Wszystko znajduje odzwierciedlenie w cenie. Zwróć więc uwagę na mniej znane produkty, nie muszą być gorsze. Mogą one również mieć dobrą obsługę, dobrą jakość lub mieć większy zakres dostawy. Doświadczenia innych kupujących są bardzo ważne.

Jakich funkcji, wyposażenia i stanu potrzebuję, a jakich nie?

Czeklist Poradnik zakupów Uczciwe testy Zakup produktu
Przewodnik: maszyna do przysiadów | Porady 55

Znajdź i wybierz najlepszy produkt do przysiadów

Teraz dokładnie wiesz, czego oczekujesz od swojego nowego produktu i jak chcesz go wykorzystać. Otrzymałeś przegląd dostępnych produktów. Masz teraz więcej informacji o produktach do przysiadów, ich funkcjach, właściwościach, obsłudze i zakresie dostawy. Czego początkowo oczekiwałeś od produktu, powinieneś teraz dodać nowe punkty i rozważyć, czego absolutnie potrzebuję, a czego nie. Pomyśl także długofalowo o komforcie, zużyciu, korzyściach i zakresie dostawy.

Oceny kupujących, rekomendacje, recenzje i testy dotyczące maszyny do przysiadów?

Przewodnik zakupów Uczciwe testy
Przewodnik: maszyna do przysiadów | Porady 56

Masz teraz na swojej liście kilka produktów do przysiadów, które odpowiadają Twoim pragnieniom. Teraz musisz uporządkować i dokładniej omówić produkty. Przeszukuj dowolny produkt pod kątem ocen kupujących, rekomendacji, recenzji i testów w Internecie. Będziesz czytać pozytywnie i negatywnie i zauważysz, który produkt Cię przyciąga. Oto kilka punktów, o których należy pamiętać:

👉 Jaka jest reputacja strony internetowej lub sklepu i jego ocen kupujących, rekomendacji, recenzji i testów?
👉 Recenzje kupujących można kupić lub podrobić, spójrz na liczbę recenzji i pisownię.
👉 Korzystaj z innych przydatnych stron internetowych, aby oceniać fałszywe recenzje!
👉 O czym dokładnie są negatywne recenzje?

Jak sobie radzić z negatywnymi recenzjami i doświadczeniami?

Przewodnik zakupów Uczciwe testy zakupu produktu
Przewodnik: maszyna do przysiadów | Porady 57

Negatywne recenzje są często pisane, gdy produkt dotrze wadliwy, co może wynikać z trasy dostawy lub bezpośrednio do producenta. Może się to zdarzyć, ale nie jest to normą i nie powinno Cię zniechęcać. Istnieje wiele negatywnych recenzji od klientów, którzy kupili dla siebie niewłaściwy produkt do przysiadów lub którzy nie otrzymali właściwych informacji i byli rozczarowani. Nieprawidłowe lub nieprawidłowe użycie może również prowadzić do negatywnej oceny.

Produkty często trzeba składać, dla niektórych jest to zbyt skomplikowane, czasochłonne lub po prostu nie dla nich. Często te tak zwane negatywne oceny zawierają po prostu frustrację kupującego. Niemniej jednak z pewnością istnieją uzasadnione negatywne recenzje, więc zawsze polecam je przeczytać Przeczytaj uważnie recenzje i obraca się wokół użytkowania, trwałości i jakości. Jakie miałeś problemy? Jak sprzedawca lub producent zareagował na problemy?

Dalsze punkty:

👉 Niewiele recenzji nie zawsze oznacza, że ​​wybrany produkt jest koniecznie zły. Może po prostu nie było go wystarczająco długo na rynku iw rezultacie nie zostało wystarczająco docenione.
👉 Jeśli to możliwe, w razie problemów zadawaj pytania otwarte kupującemu lub sprzedającemu.
👉 niektórzy sprzedawcy walczą ze sobą negatywnymi/pozytywnymi ocenami, aby poprawić lub pogorszyć rankingi sprzedaży i pozycjonowanie.

Jakie problemy, rozwiązania lub wskazówki mogę znaleźć na temat maszyny do przysiadów?

Przewodnik zakupów Uczciwe testy zakupu produktu
Przewodnik: maszyna do przysiadów | Porady 58

Często pomocne jest zbadanie problemów, rozwiązań lub wskazówek dotyczących produktu przed dokonaniem zakupu. Tutaj możesz skorzystać z wiedzy kupujących, którzy mogli mieć produkt do przysiadów od jakiegoś czasu, co z nim robią lub czego doświadczyli. Może to być zarówno negatywne, jak i pozytywne. Może przyniesie ci to lepszy wgląd w jakość, trwałość, pielęgnację, obsługę i użytkowanie twojego nadchodzącego zakupu maszyny do przysiadów.

Gdzie mogę znaleźć oceny, rekomendacje, recenzje, testy, recenzje, rozwiązania i wskazówki od innych kupujących?

Zapytaj ludzi wokół ciebie o maszynę do przysiadów lub produkt o doświadczenia i wskazówki.
Lista Top 10 Honest Tests zabierze Cię do najlepszych i najpopularniejszych produktów do przysiadów wraz z linkami do ocen i recenzji, gdzie znajdziesz wiele opinii i rekomendacji.
Wiele platform sprzedażowych oferuje swoim kupującym ocenę, którą zazwyczaj można znaleźć pod produktem.
Istnieją portale z pytaniami i odpowiedziami z pytaniami i odpowiedziami, których szukasz lub możesz je opublikować bezpośrednio. Przykład: Gutefrage.net
Dla każdego produktu lub tematu istnieją fora internetowe, na których użytkownicy, kupujący lub osoby o podobnych poglądach mogą wymieniać się pomysłami.
Grupy na Facebooku lub strony na Facebooku działają jak fora z wieloma pytaniami i odpowiedziami.
Spójrz na szczegółowe Najlepsze recenzje na Amazonka * an. Jest wielu dla bardzo dobrej jakości i zadowolonych kupujących Oceny 4 lub 5 gwiazdek. Im więcej opinii klientów ma dany produkt, tym bezpieczniejsze są opinie i informacje na jego temat.

Gdzie mogę znaleźć recenzję maszyny do przysiadów online?

Maszyna do przysiadów Maszyna do przysiadów
Przewodnik: maszyna do przysiadów | Porady 59

💻 Po prostu spójrz w okolicę „Testowanie” z Uczciwych testów powyżej lub użyj tutaj z Test maszyny do przysiadów wyszukiwanie, może już coś dla Ciebie mamy! 🙂.
💻W Google możesz wpisać tutaj Test maszyny do przysiadów Znajdować! Możesz użyć dowolnej wyszukiwarki. Na przykład użyj roku dla bieżących testów Recenzja maszyny do przysiadów 2022.
💻 Aby uzyskać rekomendacje produktów i testy produktów z wynikami testów 2022, możesz wyszukać istniejący w Stiftung Warentest Test maszyny do przysiadów sprawdzać.
💻 Sprawdź w Ökotest, czy istniejąca Test maszyny do przysiadów jest wykrywalny.
💻 Youtube to wybór dla recenzji i filmów testowych. Możesz iść tutaj Test maszyny do przysiadów sprawdzać.

Gdzie mogę kupić maszyny do przysiadów?

Przewodnik zakupów Uczciwe testy zakupu produktu
Przewodnik: maszyna do przysiadów | Porady 60

Możesz kupić dowolny produkt online lub w lokalnym sklepie. Zawsze znajdziesz znacznie większy wybór online. Na miejscu można znaleźć popularne lokalne sklepy, takie jak sklep z narzędziami, drogerię, centrum handlowe lub sklep specjalistyczny i od razu zorientować się w produktach.

🏬 Popularnymi sprzedawcami produktów do przysiadów mogą być: Aldi, Penny, Kaufland, Norma, Lidl, Netto, Roller, Rossmann, DM, Rewe, Real, Bauhaus, Toom, Obi, Hornbach, Mediamarkt, Saturn, Medimax i wielu innych. Wszyscy dostawcy sprzedają również wybrane produkty we własnym sklepie internetowym. 🛍.

W sieci znajdziesz wiele innych sklepów internetowych lub porównywarek cen, oprócz tych wymienionych powyżej.

💻Popularne portale dla maszyn squat to: Amazon, eBay, Otto, Conrad, Pearl, Billiger, Idealo, Geizhals, Check24 i wiele innych. Wszędzie znajdziesz zwycięzców testów, zwycięzców cen lub zwycięzców porównań, być może jest tam dokładnie ten produkt, którego szukasz!

Jak mogę zaoszczędzić pieniądze na maszynie do przysiadów?

Zaoszczędź na zakupie produktu uczciwe testy
Przewodnik: maszyna do przysiadów | Porady 61

1. Wskazówki dotyczące oszczędzania❗ Szukaj wyznaczonych rabaty, oferty, obniżki cen lub oferty okazyjne, ale z Uwaga i porównaj.

⚠Aby sprawdzić ofertę, możesz specjalnie dla Amazon "Keepa" lub „WielbłądWielbłądWielbłąd” używać. Tutaj śledzone są ceny, dzięki czemu możesz sprawdzić, czy oferta rzeczywiście jest ofertą. Wielu sprzedawców obniża ceny na specjalne okazje, takie jak Czarny Piątek, Boże Narodzenie, Wielkanoc czy inne dni promocyjne. Dzięki „Keepa” możesz zobaczyć z miesięcznym wyprzedzeniem, jak kształtowała się cena i zauważysz, że cena wzrastała coraz bardziej do dnia promocji, tygodni lub 1-2 miesięcy przed promocją, aby reprezentować ofertę w czasie promocji , chociaż jest to cena, która jest używana często lub od dłuższego czasu. ⚠.

Dealerzy lubią stosować taktykę dostosowywania produktu z jego normalnej ceny do bardzo drogiej ceny, aby później sprzedać go po tej normalnej cenie (teraz znacznie taniej). Dzięki tej taktyce detalista powoduje spadek ceny, który sygnalizuje ofertę dla wielu sklepów internetowych, stron internetowych, portali z ofertami, portali cenowych i odpowiednio ją pozycjonuje lub sprawia, że ​​jest zauważalna. Wykorzystaj te taktyki na swoją korzyść i złap okresy przed i po tych korektach cen. Z pewnością będzie to wymagało trochę czasu, planowania i cierpliwości przy zakupie.Tutaj w Honest Tests mamy jeden Widok historii cen „Keepa” wbudowane w tabele i ich wkład z „Testów” i „Przewodników”. Tam możesz zobaczyć, jaka była cena produktu w przeszłości.

2. Oszczędzanie napiwku💶❗ Zawsze porównuj zakres dostawy z ceną. Niska cena za pojedynczy produkt może stać się droższa, jeśli musisz kupić coś jako opcję od razu lub później. Zestaw produktów z dużym zakresem dostawy może nagle stać się tańszy, chociaż początkowo cena wydaje się wysoka.

3. wskazówka dotycząca oszczędności💶❗ Nie kupuj zakresów dostawy/wyposażenia lub większej liczby funkcji, jeśli już wiesz, że ich nie potrzebujesz lub używasz ich niewiele.

4. Oszczędność napiwku💶❗ Używaj alertów cenowych! Możesz ustawić alerty cenowe na niektórych stronach internetowych, porównywarkach lub portalach. Możesz podać swój produkt do przysiadów z ostrzeżeniem cenowym. Następnie otrzymasz powiadomienie e-mailem, gdy osiągniesz żądaną cenę, która była śledzona przez pewien okres czasu.

5. Oszczędność napiwku💶❗ Może użyj stron kuponów lub kodów kuponów do zakupu produktu na maszynę do przysiadów. Istnieją rozszerzenia przeglądarki, które umożliwiają zakup ewentualnego kodu kuponu bezpośrednio w sklepie internetowym. Wielu sprzedawców chce zatrzymać swoich kupujących po zakupie i dołączać do nich kody kuponów. Strony z kuponami pokazują aktualne kupony na wszystko. Musisz tylko sprawdzić, czy w tej chwili byłoby to dla Ciebie możliwe.

6. Oszczędność napiwku💶❗. Czy Twój produkt musi być nowy? Z używanymi produktami, B-stock lub Odnowiony produkty możesz dużo zaoszczędzić! Używana oferta Amazon i Ebay, B-stock lub odnowiony przedmiot na. W zależności od używanego stanu i świadomości, że używał go ktoś inny, możesz dużo zaoszczędzić, ale może to nie być dla wszystkich. Przedmioty B-Ware często mają wady transportowe lub kosmetyczne, ale są w pełni funkcjonalne. Towary regenerowane to towary używane, wadliwe i zwracane, które zostały przygotowane do sprzedaży i posiadają gwarancję. Amazon oferuje te produkty jako Oferty magazynowe przy ul.

1. Najlepszy sprzedawca
HISTORIA maszyna do przysiadów, urządzenie fitness, wielofunkcyjne,...
HISTORIA maszyna do przysiadów, urządzenie fitness, wielofunkcyjne,...*
Regulacja wysokości dla Twojego wzrostu i budowy ciała.
540,21 €

Wskazówka: Eine Geschenkidee lub Prezenty urodzinowe nigdy nie powinny być tanimi produktami, nie rozdawaj niczego, czego sam byś nie użył pod względem jakości.

Wiele pozytywów Oceny kupujących są często oznaką, że ludzie są zadowoleni z produktu do przysiadów.

Amazon.de * oferuje wiele różnych sposobów na dobrą analizę produktu. Z poradnikiem zakupowym na pewno znajdziesz kilka maszyn do przysiadów-Testy lub porównania maszyn do przysiadów.

Zawsze chcesz najpopularniejszy topowy produkt w najlepszej możliwej cenie i bez dodatkowych kosztów. Wielu tego chce. Ale jakość ma swoją cenę. Jeśli kupujesz tanio, często kupujesz ponownie dwa lub trzy razy. Wydaj trochę więcej pieniędzy i ciesz się jego jakością na dłuższą metę, na dłuższą metę będziesz cieszyć się nią bardziej niż tanie okazje. Nie zawsze łatwo jest kupić wysokiej jakości produkt w rozsądnej cenie. Jeśli trzymasz się kilku kryteriów zakupu, opinii klientów i przewodnika zakupu, na pewno znajdziesz odpowiedni produkt dla siebie. Baw się dobrze!

Zalecana literatura: pistolet do masażu, Rower do ćwiczeń, testowanie produktów

Źródła:
https://de.myprotein.com/thezone/training/kniebeugen-richtig-ausfuehren-freies-gewicht-vs-maschine/
http://www.paradisi.de/Fitness_und_Sport/Fitnessgeraete/Kniebeugemaschinen/Artikel/15070.php
https://www.uebungen.ws/stehende-hackenschmidt-kniebeugen-am-geraet/


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 28.05.2022/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Schreibe einen Kommentar