Test: Ścienny pojemnik na wąż Hozelock z systemem zwijania |

Skrzynka z wężem Hozelock Auto Reel z wężem 40 m
Hozelock Automatyczny bęben na wąż z wężem 40 m *
Z promieniem działania stopni 180 można dotrzeć do każdego zakątka ogrodu.; Urządzenie zabezpieczające przed dziećmi, aby zapobiec niewłaściwemu użyciu.
166,54 € Amazon Prime

Kiedy Ścienny pojemnik na wąż Hozelock z systemem zwijania jest to wąż wodny do ogrodu, zwinięty w Obudowa na ścianę można dołączyć. Korzystając z systemu samo-stratyfikacji, możliwe jest, że ten wąż wodny automatycznie bez załamań automatycznie wraca do pudełka. Z promieniem działania Stopień 180 można dotrzeć do każdego zakątka ogrodu. Producent obiecuje dzięki temu nie tylko więcej miejsca w ogrodzie, ale także inne zalety.

Porównanie skrzynki na wąż ścienny

Skrzynka z wężem Hozelock Auto Reel z wężem 40 mHozelock Auto Reel pojemnik na wąż z wężem 25mHozelock Auto Reel 30 2403 0000 1 szt. Zielony, szary ...GF Garden, Rewall 30, ścienny pojemnik na wąż, automatyczny, 30 metrów, do...as - Schwabe – Schwabe automatyczny zwijacz węża wodnego – z...Zwijacz na wąż MSW Zwijacz na wąż Zwijacz na wąż PRO-W 30 (30 m, ...as - Automatyczny zwijacz węża sprężonego powietrza Schwabe - 10 m ...Amazon Basics — naścienny bęben na wąż z wężem,...MAXTOOLS AR200, zwijacz węża powietrza z PVC, powietrzem i ...Gardena Soporte Mural Roll up 15 metros Modelo Blanco,...
182,30 €214,85 €154,30 €96,84 €99,96 €149,00 €92,81 €74,32 €49,99 €Sprawdź cenę
Hozelock Automatyczny bęben na wąż z wężem 40 m *Hozelock Automatyczny bęben na wąż z wężem 25 m *Hozelock Auto Reel 30 2403 0000 1 szt. Zielony, Szary ... *GF Garden, Rewall 30, puszka na wąż, ... *as - Szwabsko – Szwabski...*Bęben na wąż MSW Bęben na wąż Bęben na wąż ... *as - Automatyczny zwijacz węża sprężonego powietrza Schwabe ... *Amazon Basics - bęben na wąż do montażu na ścianie, ... *MAXTOOLS AR200, zwijacz przewodu powietrza z PVC, ... *Gardena Soporte Mural Roll up 15 metros Modelo...*
◼️ Ten naścienny pojemnik na wąż z ...◼️ Wąż, który chowa się o 35% więcej ...◼️ Hozelock Auto Reel 30 2403 0000 1 szt. Zielony, szary ...◼️ Mocowany do ściany wąż można łatwo i ...◼️ Bębny do węży: wreszcie niezawodna fajka wodna ...◼️ Automatyczny zwijacz węża z 30 + 2 m◼️ Zwijacz węża: Bęben na sprężone powietrze jest wyposażony w ...◼️ Zwijacz węża ze zwijaczem automatycznym o długości 15 m ...◼️ Profesjonalny zwijacz węża powietrza z wężem PVC, 8 mm ...◼️ GARDENA oferuje szeroką gamę produktów do wszystkich prac w ...
◼️ Dzięki promieniu działania 180 stopni możesz dotrzeć do każdego zakątka ...◼️ Ten naścienny pojemnik na wąż z ...◼️Zawartość: 1 sztuka◼️ Kompletny zestaw zawierający: 30 m wąż wzmocniony tkaniną 1/2 ”, ...◼️ Kabel: z wężem o długości 20 metrów i ...◼️ Elastyczność dzięki obracanemu o 180 ° zwijaczowi węża◼️ Wąż: Nasz 10-metrowy wąż z tkaniny PVC (10 mm wewnątrz i 3 ...◼️ Dzięki kompaktowej konstrukcji montaż naścienny obejmuje ...◼️ Może być stosowany do powietrza i wody (do 45 ° C) w każdym garażu ...◼️ nie dotyczy
Amazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon Prime
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
182,30 €214,85 €154,30 €96,84 €99,96 €149,00 €92,81 €74,32 €49,99 €Sprawdź cenę
Do zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowania
Ostatnia aktualizacja 3 czerwca 2023 r. 13:15 Linki prowadzą do Amazon.de | Źródło / Zdjęcie: Amazon API

Struktura i wrażenie - Pojemnik na wąż ścienny Hozelock z systemem zwijania

Ścienny pojemnik na wąż Hozelock z systemem zwijania

Pierwszym krokiem jest zdobycie pliku Pojemnik na wąż wodny budować, co na szczęście zajmuje tylko kilka kroków. Skrzynia na wąż Hozelock z systemem zwijania jest wykonany z tworzywa sztucznego i ma dobry rozmiar z około 55x65x27cm. Wąż wodny jest oczywiście objęty zakresem dostawyw moim przypadku jest to wąż z 40 Meter Długość.

Konstrukcja oparta na praktycznym systemie zatrzaskowym, obudowa powinna być nawet odporna na promieniowanie UV. Teraz pudełko należy przymocować do ściany. W tym celu należy wywiercić odpowiednie otwory. W zestawie znajduje się również wszystko, czego potrzebujesz do montażu wliczony w cenę.

Po wykonaniu tej czynności wąż wodny należy zwinąć zgodnie z instrukcją i podłączyć do odpowiedniego urządzenia.

Następnie zatrzasnąłem obudowę. Kompletny wąż wodny został teraz zintegrowany ze stylową obudową odpowiednią do ogrodu.

W moim teście rzeczywiście tak było wszystko działało od razuNie musiałem też kupować adaptera złącza. Wskazana jest tylko druga osoba do pomocy.

W zestawie dysza rozpylająca, wąż wodny i przyłącze węża.

Skrzynka z wężem Hozelock Auto Reel z wężem 40 m
Hozelock Automatyczny bęben na wąż z wężem 40 m *
Z promieniem działania stopni 180 można dotrzeć do każdego zakątka ogrodu.; Urządzenie zabezpieczające przed dziećmi, aby zapobiec niewłaściwemu użyciu.
166,54 € Amazon Prime

Zastosowanie ściennego pojemnika na wąż Hozelock z systemem zwijania

Ścienny pojemnik na wąż Hozelock z systemem zwijania

Teraz byłem podekscytowany pierwszym użyciem i testami. Do tej pory znałem tylko narzędzia ogrodnicze Gardena. Najpierw sprawdziłem, czy wąż naprawdę wraca do pudełka, delikatnie go ciągnąc. Najpierw rozwinąłem lub wyciągnąłem wąż na 10 metrów i teraz podlałem pierwsze kwiaty. Od razu pozytywnie zauważyłem dyszę spryskiwacza, bo widać Dostosuj siłę i intensywność strumienia wody mogą. Do tej pory zawsze miałem problem polegający na tym, że albo nadmiernie podlałem, albo nawet zniszczyłem małe kwiaty zbyt twardym strumieniem wody. Z tą nasadką jest to naprawdę łatwe i przyjemne!

Teraz lekko pociągnąłem za wąż, żeby sprawdzić, czy tak automatycznie cofa się. Ten mechanizm zadziałał natychmiast. Samoczynnie zwinął się z powrotem do pudełka, bez zagnieceń. To działało świetnie!

Pomocne jest również to, że pudełko celowo pozostawiło miejsce do przechowywania akcesoriów po jednej stronie. Można tam przechowywać dalsze dysze natryskowe itp.

Uwagi i funkcje

Obudowa jest odporna na promieniowanie UV i wykonana z polipropylenu, dzięki czemu wąż wodny i obudowa długie życie proroctwa.

Wąż wodny można podłączyć do inna długość można nabyć. Pochodzą z długością od 10m, 15m, 20m, 25m, 30m, 35m i 40m. W ten sposób do każdego ogrodu można dokupić odpowiednią długość, co oczywiście decyduje również o całkowitej cenie zakupu.

Ze względu na pozornie bardzo wytrzymały uchwyt ścienny posiada tak zwaną funkcję automatycznego zwijania Promień działania 180 °tak, aby można było podlewać każdy zakątek ogrodu.

Szczególnie w przypadku rodzin ważne jest, aby wiedzieć, że naścienny pojemnik na wąż Hozelock z systemem zwijania ma Blokada aby wykluczyć niewłaściwe użycie.

Firma Hozelock oferuje taką przy zakupie Gwarancja ponad 2 lata!

Wolnostojąca skrzynka na wąż Hozelock 30 m (bez węża)
Hozelock 30m wolnostojący pojemnik na wąż (bez węża)*
Wykonane z najwyższej jakości tworzyw sztucznych.; Solidna konstrukcja ramy pozwala na szybkie i łatwe zwijanie.
27,65 € Amazon Prime

YouTube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Który Zalety i wady?

korzyści

 • Oszczędność miejsca
 • Najłatwiejsza obsługa (wszystko w zestawie)
 • Bardzo dobra dysza rozpylająca o regulowanej sile
 • Funkcja automatycznego zwijania (wąż zwija się samoczynnie)
 • Możliwy kąt 180 °
 • Blokada

 Wady

 • Obudowę powinny złożyć dwie osoby
 • Zwiększony segment cenowy

Wskazówki dotyczące ściennego pojemnika na wąż Hozelock z systemem zwijania

Etui to sztuczna głowa, a konkretnie plastikowa. Dlatego zaleca się ostrożne obchodzenie się z obudową, aby uniknąć uszkodzeń.

Przy pierwszym użyciu rozpylacza należy najpierw przetestować różne mocne strony i funkcje bez celowania w kwiaty. Kiedy pierwszy raz go użyłem, początkowo ustawiłem najtwardszy strumień jako ustawienie podstawowe.

Przed zakupem należy sprawdzić, czy plik Połączenie ½ cala pasuje lub należy zakupić adapter. W przeciwnym razie byłoby irytujące, gdybyś nie mógł uruchomić z powodu brakującego adaptera.

Konkluzja: Ścienny pojemnik na wąż Hozelock z systemem zwijania

Firma Hozelock ma swoje wąż a zintegrowana funkcja automatycznego zwijania stworzyła moim zdaniem świetny produkt. To świetna pomoc w ogrodzie i absolutnie przestrzeń Zapiszco uważam za największą zaletę. Ogólnie rzecz biorąc, produkt wygląda na profesjonalnie przetworzony i dobrze przemyślany. Hozelack mógłby nieco skorygować cenę, ponieważ, mówiąc prościej, to tylko wąż wodny. Mimo to firma znacznie zwiększa presję na konkurencję Gardena.

Ogólnie jednak uważam zakup za 154,99 euro za przydatny i dodatkowy atut w ogrodzie.

dalsze skrzynki na węże ścienne

Znajdź u góry🔟 najlepiej i najlepiej sprzedające się ścienne skrzynki na wąż 2022 w uczciwych testach

Świetnie🔟🔥Oferty🔥 🆕Online
- 51,99 €1. Najlepszy sprzedawca
GARDENA naścienny zwijany pojemnik na wąż M/L (biały) 25 m: Elastyczny...*
 • Trwała technologia zwijania: Automatyczne, bezpieczne i niezawodne nawijanie dzięki hamulcowi odśrodkowemu i zintegrowanej prowadnicy węża -...
 • Oszczędność miejsca i elastyczne przechowywanie: pudełko można obracać o więcej niż 180 stopni i nadaje się do montażu na ścianie - można użyć wspornika ściennego ...
 • Wygodny i prosty: bez schylania się, bez korby i bez brudnych rąk, to właśnie doceniają ogrodnicy w naściennych skrzynkach na wąż Gardena - dodatkowo...
2. Najlepszy sprzedawca
Bęben na wąż KESSER® 30 + zwijacz na wąż 2m do wody |... *
 • Dzięki automatycznemu mechanizmowi zwijania i hamulcowi odśrodkowemu wąż można łatwo wyciągnąć na żądaną długość i zwinąć w...
 • Po prostu zamontowany na ścianie, oszczędza kłopotów ze schylaniem się i kręceniem. Dzięki zdejmowanemu wspornikowi ściennemu...
 • Elastyczne zastosowanie i łatwy transport: praktyczny uchwyt ścienny umożliwia: pojemnik na wąż można obracać pod kątem 180°...
- 56,99 €3. Najlepszy sprzedawca
Gardena naścienny pojemnik na wąż RollUp L (biały) 30 m: elastyczny...*
 • Trwała technologia zwijania: Automatyczne, bezpieczne i niezawodne nawijanie dzięki hamulcowi odśrodkowemu i zintegrowanej prowadnicy węża -...
 • Oszczędność miejsca i elastyczne przechowywanie: pudełko można obracać o więcej niż 180 stopni i nadaje się do montażu na ścianie - można użyć wspornika ściennego ...
 • Wygodny i prosty: bez schylania się, bez korby i bez brudnych rąk, to właśnie doceniają ogrodnicy w naściennych skrzynkach na wąż Gardena - dodatkowo...
- 50,99 €4. Najlepszy sprzedawca
Gardena naścienna skrzynka na wąż RollUp M 20 m: elastyczne podlewanie...*
 • Trwała technologia zwijania: Automatyczne, bezpieczne i niezawodne nawijanie dzięki hamulcowi odśrodkowemu i zintegrowanej prowadnicy węża -...
 • Oszczędność miejsca i elastyczne przechowywanie: pudełko można obracać o więcej niż 180 stopni i nadaje się do montażu na ścianie - można użyć wspornika ściennego ...
 • Wygodny i prosty: bez schylania się, bez korby i bez brudnych rąk, to właśnie doceniają ogrodnicy w naściennych skrzynkach na wąż Gardena -...
5. Najlepszy sprzedawca
Amazon Basics - Bęben na wąż do montażu na ścianie, z wężem,...*
 • Zwijacz na wąż z automatycznym zwijadłem i wężem o długości 15 m; idealny do małych ogrodów i tarasów
 • Dzięki oszczędzającej miejsce konstrukcji do montażu na ścianie, żmudne zginanie i brudne ręce należą do przeszłości; Obrót o 180 stopni...
 • Łatwość użytkowania: brak plątania i łatwo dostępny; Konstrukcja zapobiegająca kapaniu zapobiega wyciekowi wody
- 40,99 €6. Najlepszy sprzedawca
Gardena naścienny pojemnik na wąż RollUp S (biały) 15 m: Elastyczny...*
 • Trwała technologia zwijania: Automatyczne, bezpieczne i niezawodne nawijanie dzięki hamulcowi odśrodkowemu i zintegrowanej prowadnicy węża -...
 • Oszczędność miejsca i elastyczne przechowywanie: pudełko można obracać o więcej niż 180 stopni i nadaje się do montażu na ścianie - można użyć wspornika ściennego ...
 • Wygodny i prosty: bez schylania się, bez korby i bez brudnych rąk, to właśnie doceniają ogrodnicy w naściennych skrzynkach na wąż Gardena -...
7. Najlepszy sprzedawca
Zwijacz UISEBRT Zwijacz węża 15+1m z prysznicem ręcznym...
Opinie 4
Zwijacz UISEBRT Zwijacz węża 15+1m z prysznicem ręcznym...*
 • Zwijacz węża: wykonany z wysokiej jakości materiału PP i węża wodnego z PVC, zewnętrzna obudowa PP jest twarda i odporna na ciśnienie, wąż wodny z PVC jest ...
 • ✅Automatyczne blokowanie i nawijanie: bęben na wąż jest wyposażony w automatyczne blokowanie co 3 m i kulkę blokującą ...
 • ✅ Elastyczne zastosowanie: bęben na wąż jest wyposażony we wspornik, który można obracać o 180 °, dzięki czemu można go zamontować na ścianie lub na ...
- 4,00 €8. Najlepszy sprzedawca
Zwijacz na wąż 20m+2m ścienny pojemnik na wąż, obrót o 180°...
Opinie 240
Zwijacz na wąż 20m+2m ścienny pojemnik na wąż, obrót o 180°...*
 • 🌼 Bezpieczne i wolniejsze zwijanie 🌼 Po lekkim pociągnięciu zintegrowana stalowa sprężyna uruchamia się i zwija wąż ogrodowy...
 • 🌼Elastyczne zastosowanie🌼 dzięki wbudowanemu systemowi blokowania, wąż ogrodowy automatycznie zatrzaskuje się na żądanej długości.
 • 🌼Elastyczne nawadnianie🌼 dzięki praktycznemu uchwytowi ściennemu bęben węża wodnego można obracać pod kątem 180 °....
- 17,00 €9. Najlepszy sprzedawca
Profesjonalny zwijacz węża HAUSHOF 20+2m...*
 • 【Unikalny mechanizm blokujący wąż】 Nawijanie sprężynowe: po krótkim pociągnięciu węża po użyciu ...
 • 【Obracane kołki ścienne 180 °】 Wąż przedłużany 20 + 2 m (20 + 2 m): Nowy innowacyjny, zwijany bęben na wąż firmy Haushof jest cieńszy ...
 • 【Wąż ochronny stabilizowany promieniowaniem UV】 Odporny na warunki atmosferyczne: wąż PVC o konstrukcji warstwowej 3 jest trwały i odporny na glony i ...
10. Najlepszy sprzedawca
Zwijacz węża Giraffe Tools do montażu ściennego 30m+2m, automatyczny...*
 • Maksymalna swoboda ruchów – dzięki wbudowanemu systemowi blokującemu wąż ogrodowy automatycznie zatrzaskuje się na żądanej długości. 
 • Bezpieczne zwijanie - zintegrowana stalowa sprężyna uruchamiana jest lekkim pociągnięciem i automatycznie i niezawodnie zwija wąż ponownie...
 • Elastyczne nawadnianie - dzięki praktycznemu uchwytowi ściennemu pojemnik na wąż można obracać pod kątem 180°. 
- 51,99 €oferta
- 56,99 €oferta
- 50,99 €oferta

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 4.06.2023/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Dodaj komentarz

recenzja użytkownika
 • Obsługa
  Wysyłanie
 • przetwarzanie
  Wysyłanie
 • oczekiwanie produktu
  Wysyłanie
 • stosunek ceny do wydajności
  Wysyłanie
 • Godny polecenia
  Wysyłanie

🕹️🎮 Kup konsolę Sony PlayStation®5 🕹️🎮
🔥Konsola PS5™🔥
patrzeć na*