Gimbale – pływające statywy bestsellery 2024: najlepsze i najpopularniejsze w 10 najlepszych porównaniach | Uczciwe testy

Zdjęcie autora

Patrick

Gimbal Crane 3
Gimbal Crane 3

Statywy Gimbal - brak chwiejnych postrzępionych filmów

Możliwe są nagrania wideo bez wstrząsów. Każdy, kto ma dobrą pozycję techniczną i zna się na obróbce skrawaniem, kto pracuje zawodowo lub półprofesjonalnie, nie może uniknąć statywu. A przynajmniej nie wtedy, gdy ma się poruszać. Wobler w złym miejscu i huk! Cały film zniknął. Nie musi tak być i nie musi też być drogie.

Dziś przedstawiamy pływające statywy Gimbal. Dla kogo jest odpowiedni, jakie są dostępne opcje, na co należy zwrócić uwagę przy zakupie statywu, wskazówki dotyczące montażu oraz zalety i wady są również wymienione w tym przewodniku. Aby uzyskać efekt, który robi wrażenie – a czasem musi taki być. – Gimbale – Statyw pływający Bestseller 2024: Najlepszy i najpopularniejszy w 10 najlepszych porównaniach | Uczciwe testy

Gimbale – pływające statywy bestsellery 2024: najlepsze i najpopularniejsze w 10 najlepszych porównaniach | Uczciwe testy – porównanie

Hohem Digital Camera Gimbal Stabilizator Handheld Gimble dla Sony...Gimbal do smartfona Feiyu Vimble 3 [oficjalny] do iPhone'a 13 Pro...wysoki stabilizator gimbala do smartfona - stabilizator iSteady...FeiyuTech [Oficjalny] G6 Ręczny 3-osiowy stabilizator Gimbal...ZHIYUN CRANE M2 [ Oficjalny ] 3-osiowy stabilizator gimbal do...Stabilizator gimbala do smartfona - składany gimbal do telefonu komórkowego...Zhiyun Smooth 4 Smartphone Gimbal Stabilizator telefonu komórkowego 3-osiowy...
Aparat cyfrowy Hohem Stabilizator gimbal ręczny...*Gimbal do smartfona Feiyu Vimble 3 [oficjalny] do...*wysoki stabilizator gimbala do smartfona -...*FeiyuTech [Urzędnik] G6 Handheld 3-osiowy...*ŻURAW ZHIYUN M2 [ Oficjalny ]...*Stabilizator gimbala do smartfona - składany...*Zhiyun Smooth 4 Smartphone Gimbal Handy ... *
Amazon PrimeAmazon Prime
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!
Ostatnia aktualizacja: [apn asin="B07VQ8T26Y" typ="state" false="unknown"] Linki bezpośrednio do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API

Co to jest statyw kardanowy?

Statyw jest zbudowany prawie jak zwykły statyw. Prawie. Ponieważ ze statywem aparat nie jest zamontowany na stałe na statywie, ma on łożysko kardana. Oznacza to po prostu, że „mówisz” kamerze, gdzie ma być, a reszta świata obraca się wraz z nią. Kamera unosi się teraz swobodnie w przestrzeni. Chybotanie to historia. Jak to możliwe? Zasada nie jest nowa. Został opracowany przez Filona z Bizancjum około 300 lat temu przed naszą erą. Nie do aparatu, ale do kałamarza. Umieszczony w nim nie da się go przypadkowo przewrócić. Chiny poszły w ich ślady w 180 pne. Da Vinci uważał, że to świetne rozwiązanie dla kompasów okrętowych.

W latach 70. technologia ta dotarła także do miłośników aparatów fotograficznych. Kamerzysta Garret Brown opracował statyw do swojej pracy. W bardzo klasyczny sposób zamontowano dwa pierścienie tak, aby mogły się obracać względem siebie pod kątem 90 stopni. Obiekt jest przymocowany w wewnętrznym kręgu. Nazywa się to również łożyskami obrotowymi. To jest podstawowa zasada. Teraz dodana jest masa. Jest on dostosowany do obiektu, dzięki czemu pozostaje stabilny i jest całkowicie chroniony przed zewnętrznymi wahaniami i nachyleniami. W najlepszym przypadku unosi się teraz w przestrzeni.

gimbal2

Dla kogo jest odpowiedni statyw?

W rzeczywistości taki statyw jest odpowiedni dla każdego, kto musi się poruszać podczas filmowania. Najpóźniej, jeśli rozwija się w dziedzinie zawodowej, nie ma wokół niego statywu z zawisaniem. Do jakich celów jest to odpowiednie?

 • Ślub dokumentalny / taniec weselny
 • Działania, takie jak kolarstwo górskie, paralotniarstwo
 • Drone lot
 • urodziny dla dzieci
 • Występy na żywo
 • prezentacje firmowe
 • prezentacje produktów
 • Wywiady
 • Sport w ogóle

Płytkie ruchy są bardzo dobrze odsuwane przez wycieczkę na zawisie, ale nie tak szybko. Oznacza to, że chociaż masz teraz dobry sprzęt techniczny z takim statywem, nadal musisz go ćwiczyć. Jogging, na przykład, nie eliminuje statywu.

♔: Wskazówka: Może masz własny blog wideo? Użytkownicy uwielbiają filmy, może czas na uaktualnienie?

Różne możliwości

Statyw to nie tylko rzecz, producent postawił sobie za zadanie znalezienie odpowiedniego rozwiązania dla każdego wymagania. Z biegiem czasu niektóre modele ewoluowały:

GoPro

Niektóre statywy są obsługiwane tylko w modelach GoPro, ponieważ zostały dopasowane do potrzeb. Jest sterowany za pomocą aplikacji, a różne diody LED obsługują widok. Ten system jest przeznaczony dla kamer akcji. Ale nie tylko może być tam zainstalowana marka domu, ale GoPro pozwala także na używanie zagranicznych kamer.

Gimbal wodoodporny

Dostępny jest również wodoszczelny kardan. Nie ma zewnętrznej baterii zapewniającej wodoodporność.

smartphone

Te statywy zostały stworzone specjalnie dla smartfonów. Posiadają funkcję klipu, która przypina prawie każdy smartfon do profesjonalnego statywu.

Wszystko w jednym

Systemy te obejmują zarówno statyw, jak i aparat. Po prostu zabierz go ze sobą i nie musisz sobie z niczym radzić. Oprócz baterii są ładowane. Praktyczna na drodze i dla ludzi, którzy po prostu lubią ją mieć.

DSLR

Gimbal też może być duży. Statywy do aparatów DSLR są szczególnie wytrzymałe i mogą również przenosić aparat 13,6 kilo. Albo jedną ręką, albo dwoma uchwytami. To świetnie, zwłaszcza na weselach lub filmach dokumentalnych, a ty nie musisz zmieniać swojej techniki.

Zalecana literatura: Znajdziesz wiele poradników na różne tematy w dziale porad !

Gimbal1
Gimbal Crane 3 dla ciężkich lustrzanek cyfrowych

Akcesoria

Mnóstwo> akcesoriów sprawia, że ​​cała historia jest bardziej elastyczna i osobista:

wsparcie

Chociaż statywy ważą tylko kilogramy 1-2, zaleca się je na dłuższą metę, zwłaszcza podczas imprez takich jak śluby, podparcie ramion. Również kilogramy 2 są zauważalne w ciągu kilku godzin.

ramię

Niektóre przeguby można włożyć w pasek, dzięki czemu nie tylko nie masz rąk, ale także znacznie mniejszy ciężar. To jest przekazywane do ciała. Istnieją również pasy brzuszne, które zapewniają niezawodność.

App

Możesz pobrać aplikację na swój smartfon, która pozwala nie tylko dokonać niezbędnych ustawień specyficznych dla kamery, ale także naprawić obiekt. Oznacza to, że jeśli zawsze chcesz, aby panna młoda zawsze chętnie brała udział w weselu, napraw ją, a technika zrobi resztę.

Granice Gimbal

Nawet gimbal nie jest magicznym narzędziem i znajduje swoje ograniczenia zasadniczo w dwóch rzeczach:

 1. może jedynie kompensować obroty, brak szybkich ruchów w górę i w dół. Mówiąc wprost, oznacza to, że niezależnie od tego, jakie ruchy się wiążą, muszą one być wykonane tak delikatnie, jak to możliwe, przez uchwyt statywu
 2. to samo dotyczy mikrowibracji. Ale technika ta nie wystarczy, aby zrekompensować. Ale mogą tu pomóc specjalne tłumiki, które można zamontować pomiędzy

Czego można się spodziewać po bestsellerze 2024 r.: Najlepszy i najpopularniejszy w 10 najlepszych porównaniach | Należy wziąć pod uwagę uczciwe testy

Każdemu małemu zwierzęciu... tak. Dokładnie. Aby nie dokonać złego zakupu, warto przed zakupem zapoznać się z różnymi opcjami. Wysoka jakość jest ważna. Wszyscy się co do tego zgadzają. Ceny są dość zróżnicowane i nie ma górnych limitów. Czego należy szukać w bestsellerze 2024: Najlepszy i najpopularniejszy w 10 najlepszych porównaniach | Więc zwracaj uwagę na uczciwe testy?

★ Ile pieniędzy chcę wydać, w tym pod względem mojego osobistego użytku?

★ Czy potrzebuję czegoś do filmu dokumentalnego lub sportowego, a nawet elastycznego rozwiązania?

★ Czy mam już technologię i czy potrzebuję tylko statywu?

★ Czy potrzebuję oparcia na ramiona lub podłokietnik?

★ Lub walizka?

★ Czy chcę korzystać z aplikacji?

★ lub Bluetooth?

★ Ile ciężarów jest dostępnych i jak precyzyjnie można wyregulować statyw?

★ Czy systemy mocowań odpowiadają warunkom, których potrzebuję? Jeśli nadal nie masz pojęcia, co jest dla Ciebie odpowiednie, zalecamy byś był inteligentny w sprzedaży detalicznej. Jeśli więc wiesz, czego chcesz, w Internecie można znaleźć kilka okazji. Pomagają tu również liczne opinie klientów i filmy na temat użytkowania.

Zalety i wady

Jeśli filmujesz przyjęcie urodzinowe co jakiś czas, prawdopodobnie nie potrzebujesz takiego statywu. Półprofesjonaliści nie poruszają się. W skrócie wymieniliśmy zalety i wady:

korzyści

✔ Możesz zwrócić większą uwagę na temat, ponieważ nie jesteś zajęty poruszaniem się

✔ Gimbal jest wyposażony w wiele dodatkowych funkcji

Pictures Zdjęcia są bardziej profesjonalne

Savings Oszczędność czasu, ponieważ nie musisz przerabiać. Stwarza wrażenie, że kamera leci

Wady

✘ Całkowita waga jest wyższa

To Musisz ćwiczyć i radzić sobie z technologią

Wskazówki dotyczące montażu

Ważne jest, aby znaleźć środek aparatu, który ma być zamontowany na statywie. Najłatwiej to stwierdzić, położyć go na palcu i znaleźć punkt, w którym najmniej się chwieje. W większości lustrzanek cyfrowych jest to dokładnie punkt, w którym mocowany jest obiektyw. Na tym skupia się aparat w dalszej części. Teraz aparat jest przykręcony do płyty statywu w taki sposób, że środek ciężkości znajduje się pośrodku płyty.

Wszystko inne to precyzyjna regulacja. Ciężary zapewniają odpowiednią przeciwwagę. - Możesz dowiedzieć się, jaka waga jest wymagana dla danego statywu w instrukcji. Teraz brakuje długości wału. Przechylając wałek, wyceluj w kamerę, aby powróciła do pierwotnego położenia przez 2-3 sekundy. Ten czas jest świetny, aby cała sekwencja ruchów wyglądała później odpowiednio płynnie na filmie. Zasadniczo to wszystko, istnieją inne mniejsze ustawienia, które różnią się w zależności od modelu.

Konkluzja

Spodoba się każdemu, kto stawia na miękką i dobrą pracę aparatu: statyw kardanowy. Jest odpowiedni dla ambitnych hobby, a także dla profesjonalnych operatorów i jest dostępny w bardzo różnych obszarach. Wodoodporny, do smartfonów, do dużych aparatów fotograficznych, kamer sportowych lub jako urządzenie wielofunkcyjne. Każdy, kto trochę poradzi sobie z technologią, możliwościami, a także ograniczeniami, spodoba się możliwość dostarczania filmów w znacznie lepszej jakości.

Odkryj 10 najlepszych i najlepiej sprzedających się statywów z gimbalem lewitacyjnym 2024 w uczciwych testach. Pokazujemy wybór najpopularniejszych produktów, które mają świetne recenzje klientów i stosunek jakości do ceny. Już teraz znajdź idealny statyw z gimbalem do swoich potrzeb!

Top10🔥Oferty🔥 🆕Online
- 10,70 €oferta
Nowość!
SYNZPLHG Silnik gimbala Moduł ramienia osi gimbala Ramiona gimbala...
SYNZPLHG Silnik gimbala Moduł ramienia osi gimbala Ramiona gimbala...*
Wykonane z wysokiej jakości materiałów, niezawodne i trwałe.; Długa żywotność i łatwa instalacja.
370,25 €
Nowość!
SYNZPLHG do obiektywu gimbala D-JI Mavic Air 2S,...
SYNZPLHG do obiektywu gimbala D-JI Mavic Air 2S,...*
Długa żywotność i łatwa instalacja.
28,88 €
Nowość!
SYNZPLHG dla D-JI Mavic 2 Series Moduł ramienia osi gimbala Gimbal...
SYNZPLHG dla modułu ramienia osi gimbala D-JI Mavic 2 serii Gimbal...*
Wykonane z wysokiej jakości materiałów, niezawodne i trwałe.; Długa żywotność i łatwa instalacja.
172,51 €
Nowość!
SYNZPLHG Dolne mocowanie gimbala R-Axis do D-JI Mavic 3 Pro...
SYNZPLHG Dolne mocowanie gimbala R-Axis do D-JI Mavic 3 Pro...*
Długa żywotność i łatwa instalacja.
57,75 €

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?

Statyw Jaguar (FC002) firmy Firmcam ze stabilizatorem pająka, monopodem i statywem w jednym do lustrzanki cyfrowej, aparatu, wideo i kamery do 4,5 kg

Auf Uczciwe testy możesz znaleźć kilka testów (w tym pływacki, Fitness, Dom i ogród) I Doradca (w tym Smart Home, Uroda, Handwerk), którzy mogą Ci jeszcze pomóc.

- 10,70 €1. najlepszy produkt

Wskazówka: Eine Geschenkidee lub Prezenty urodzinowe nigdy nie powinny być tanimi produktami, nie rozdawaj niczego, czego sam byś nie użył pod względem jakości.

Wiele pozytywów Oceny kupujących są często oznaką, że ludzie są zadowoleni ze statywu gimbala.

Zalecana literatura: pistolet do masażu, Rower do ćwiczeń, testowanie produktów

więcej list 10 najlepszych

Źródła: https://www.gimbal-guru.com/p/home.html http://schwebestativ-test.de/


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 19.04.2024/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Zdjęcie autora

Patrick

Dla mnie informacja odgrywa kluczową rolę przy zakupie nowych produktów. Dlatego intensywnie poświęcam się czytaniu i szukaniu informacji w Internecie. Na mojej stronie internetowej Ehrliche-tests.de udostępniam artykuły na tematy i produkty, które mnie interesują, a także moje doświadczenia z produktami, które kupiłem i wypróbowałem. Moje testy produktów, porady i rekomendacje mogą Ci się przydać podczas dokonywania zakupu lub jeśli masz pytania dotyczące konkretnego tematu. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące któregokolwiek z moich postów, produktów lub tematów, nie wahaj się zostawić mi komentarza lub wysłać e-mail.

Schreibe einen Kommentar