Gardena ComfortCut 450/25 – przewodowa podkaszarka do trawnika zapewniająca idealne przycinanie

Gardena ComfortCut 450/25

Powodem, dla którego kupiłem Gardena ComfortCut 450/25 było to, że łóżko i trawnik w moim ogrodzie sąsiadują ze sobą, a trawa zawsze rośnie w okresie przejściowym. To przejście można wykonać za pomocą my Kosiarka nie mogłem sobie poradzić, więc przerzuciłem się na tę podkaszarkę Gardena.

Dzięki obrotowej głowicy żyłkowej można pracować w każdym miejscu, a bezstopniowo regulowany uchwyt teleskopowy zapewnia również wygodne przycinanie, które jest łatwe dla pleców.

Zalety: Sieciowa podkaszarka do trawy nadal ma prawo istnieć do dziś. Jest lżejszy, często tańszy i nie musisz cały czas mieć pod ręką pełnych baterii.

Przetestowałem trymer i teraz opisuję swoje doświadczenia.

Podkaszarka do trawy w porównaniu

Podkaszarka Gardena SmallCut Plus 350/23: Podkaszarka elektryczna z 350...Akumulatorowa podkaszarka Gardena SmallCut Li-23R: podkaszarka do trawy, 230 mm ...Podkaszarka akumulatorowa Gardena ComfortCut 23/18V P4A bez akumulatora:...Gardena Podkaszarka akumulatorowa ComfortCut 23/18V P4A Gotowy do użycia zestaw:...Gardena Podkaszarka SmallCut 300/23: Podkaszarka z małą...Akumulatorowe podkaszarki do trawy zawierają akumulator i ładowarkę, w tym 10...Podkaszarka elektryczna Einhell GC-ET 4530 zestaw (głowica silnika 4-krotna...Podkaszarka do trawy Bosch EasyGrassCut 23 (280 W, ...Akumulatorowe nożyce do trawy Bosch Isio, akumulator, ładowarka, nóż do trawy,...Akumulatorowa podkaszarka Bosch UniversalGrassCut 18 (bez akumulatora, 18 V...
44,50 €84,40 €89,75 €139,00 €39,99 €Sprawdź cenę34,80 €37,99 €101,65 €123,99 €
Podkaszarka Gardena SmallCut Plus 350/23:...*Akumulatorowa trymer Gardena SmallCut Li-23R: ... *Podkaszarka akumulatorowa Gardena ComfortCut 23/18V P4A bez...*Podkaszarka akumulatorowa Gardena ComfortCut 23/18V P4A...*Gardena Podkaszarka SmallCut 300/23: Podkaszarka z...*Bezprzewodowe podkaszarki do trawy zawierają akumulator i ładowarkę...*Podkaszarka elektryczna Einhell GC-ET 4530 Zestaw...*Podkaszarka do trawy Bosch EasyGrassCut 23 (280 W, ... *Akumulatorowe nożyce do trawy Bosch Isio, akumulator, ładowarka,...*Akumulatorowa podkaszarka do trawy Bosch UniversalGrassCut 18 (bez ... *
◼️ Wszechstronny trymer: idealny do mniejszych...◼️ Ekstra lekka podkaszarka akumulatorowa idealna do mniejszych ogrodów◼️ Przycinanie bez wysiłku: dzięki niskiej wadze 2.5 kg...◼️ Przycinanie bez wysiłku: dzięki niskiej wadze 2.5 kg...◼️ Wszechstronny elektryczny trymer: idealny do mniejszych...◼️ Regulowana długość: Długość podkaszarki do trawy może być...◼️ Poręczna i wytrzymała: elektryczna podkaszarka do...◼️ Narzędzia ogrodowe Easy firmy Bosch - dla małych i ...◼️ Akumulatorowe nożyce do trawy Isio z teleskopowym uchwytem - Idealne...◼️ Uniwersalne narzędzia ogrodowe Bosch - elastyczne i ...
◼️ Bardzo duża wysokość robocza i ergonomiczny uchwyt: duża...◼️Drugi uchwyt dla idealnego ułożenia dłoni i optymalnego...◼️ Bezprzewodowe przycinanie trawnika: dzięki wydajnemu akumulatorowi 18 V...◼️ Bezprzewodowe przycinanie trawnika: dzięki wydajnemu akumulatorowi 18 V...◼️ Końcówka automatyczna: kontrolowane wydłużenie nici...◼️ Regulowany kąt: Kąt głowicy tnącej może ...◼️ Łatwo opanuj krytyczne obszary: dzięki Einhell...◼️ Cięcie na różnych wysokościach z wygodnym...◼️ Do wszechstronnych zastosowań dzięki nowej...◼️ Wygodna praca: przyjazna dla pleców, ergonomiczna ...
Amazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon Prime
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
44,50 €84,40 €89,75 €139,00 €39,99 €Sprawdź cenę34,80 €37,99 €101,65 €123,99 €
Do zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowania
Ostatnia aktualizacja 1 czerwca 2023 r. 4:34 Linki prowadzą do Amazon.de | Źródło / Zdjęcie: Amazon API

Pierwsze wrażenie / uruchomienie

Podkaszarka Gardena ComfortCut 450/25 ma wszystko, czego potrzebujesz do bezpośredniego użytku. Przede wszystkim do wyciągu kablowego, który znajduje się obok Ochrona przed urazami oraz rozrzucenie trawnika powinny unikać.

Przed pierwszym użyciem uchwyt teleskopowy jest najpierw umieszczany na żądany rozmiar przyniósł. Głowica żyłkowa jest również regulowana w taki sposób, w jaki chcesz przycinać trawnik. W moim przypadku po prostu ustawiłem go na normalne krawędzie trawnika. Teraz podłączony jest tylko kabel zasilający i to urządzenie już jest gotowy do użycia.

Obsługa Gardena ComfortCut 450/25

Bardzo długi i łatwo regulowany dodatkowy uchwyt umożliwia komfortowy i ergonomiczna postawa podczas pracy. Dla większego komfortu pracy teleskopowy uchwyt można dostosować do odpowiedniego rozmiaru ciała. Nawet zwisające krawędzie można usunąć dzięki um Głowica żyłkowa obracana o 90° być bardzo łatwo cięte. Dzięki temu możesz wygodnie pracować zintegrowane koło prowadzące.

Gardena_Rasentrimmer_Elektro_Ebay-b1755309

Dzięki wyginanemu uchwytowi praca w trudno dostępnych miejscach jest jeszcze łatwiejsza. Udało mi się nawet przyciąć trawnik pod drewnianą ławką.

Samo urządzenie waży 3,1 kg bardzo mało, dzięki czemu trymer może być również używany przez dłuższy czas. Z silnym Silnik 450 Watt przycinanie odbywa się w ciągu kilku sekund.

Działanie tego przycinarka jest zatem absolutnie proste i moim zdaniem odpowiedni dla każdego.

Podkaszarka Gardena ComfortCut 450/25
- 10,00 €
Podkaszarka Gardena ComfortCut 450/25: Podkaszarka z teleskopowym uchwytem...
Gardena Podkaszarka ComfortCut 450/25: Podkaszarka z teleskopowym uchwytem...*
Zakres dostawy obejmuje: 1x podkaszarka Gardena ComfortCut 450/25
79,99 € - 10,00 € 69,99 €

Dowiedz się więcej

Podkaszarka Gardena ComfortCut 450/25 oferuje mnogość możliwości, z jednej strony, aby praca była jak najbardziej przyjemna, a z drugiej, aby optymalnie przyciąć trawnik.

Co muszę wiedzieć o podkaszarkach do trawy i jakie mam opcje?

 ,de Średnica koła cięcia wynosi 25 cm i zapewnia przycinanie na dużą skalę.

Trymer posiada zintegrowaną, o długości 6 metrów, stalowa nić, który można łatwo zdjąć podczas noszenia. Eliminuje to konieczność całkowitej wymiany, jak w przypadku porównywalnych trymerów z ostrzami z tworzywa sztucznego. Średnica nici wynosi 1,6 mm.

Podkaszarka Gardena ComfortCut 450/25

Aby nie uszkodzić roślin, urządzenie posiada ochrona roślin w postaci metalowego wspornika. Dzięki temu zawsze zachowana jest odległość od rośliny.

Zintegrowane koło prowadzące umożliwia wyrównywanie poziome. przez obrotowa głowica żyłkowa można również dotrzeć do miejsc, których inaczej nie da się przyciąć, na przykład pod ławką.

Pierwsze użycie / jakość przycinania

Pierwsze użycie mnie dostało szybko pozytywnie zaskoczony, ponieważ stalowy drut jest naprawdę bardzo wytrzymały i równomiernie kosi trawnik. Trymer dobrze leży w dłoni, a regulowana wysokość teleskopowego uchwytu jest naprawdę wygodna i łatwa z tyłu.

Gdy użyłem go po raz pierwszy, przyciąłem trawnik i dzikie chwasty bezpośrednio pod moim żywopłotem, co w moim przypadku sprawdziło się znakomicie. Silnik ma naprawdę dobre osiągi, co oznacza, że ​​możesz przycinać większe obszary w sposób oszczędzający czas.

jestem z przetwarzanie urządzenia bardzo przekonany i po moim pierwszym cięciu mogę powiedzieć, że jakość urządzenia a w szczególności cięcie jest bardzo udana.

W przeciwieństwie do kosiarki przewodowej, przewód nigdy mi nie przeszkadza podczas korzystania z Gardena ComfortCut 450/25.

Niestety tak samo jest z tym trymerem, że linia cięcia dotyka kamieniem szybko się zużywa. Dlatego należy go również starannie i dokładnie przyciąć.

Filmy | Gardena ComfortCut 450/25

YouTube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

- 10,00 €
Podkaszarka Gardena ComfortCut 450/25: Podkaszarka z teleskopowym uchwytem...
Gardena Podkaszarka ComfortCut 450/25: Podkaszarka z teleskopowym uchwytem...*
Zakres dostawy obejmuje: 1x podkaszarka Gardena ComfortCut 450/25
79,99 € - 10,00 € 69,99 €

Zalety i wady 

korzyści

 • Super segment cenowy
 • Lekka waga
 • Indywidualnie ergonomicznie regulowany
 • Linkę można łatwo wyciągnąć, nie trzeba jej zmieniać
 • Szybko gotowy do użycia
 • Czysty i równy wynik
 • Instrukcja obsługi łatwa
 • Dostępne części zamienne

Wady

 • Do użytkowania wymagany jest długi przewód zasilający
 • Możliwe szybkie uszkodzenie plastikowej obudowy

Wniosek: Gardena ComfortCut 450/25

Podkaszarka Gardena Comfortcut 450/25 sprawdziła się w moim teście absolutnie przekonany. Uruchomienie było szybkie, a urządzenie oferuje szereg ergonomicznych ustawień. Po zużyciu stalowy drut można szybko wyciągnąć z 6-metrowej szpuli, co pozwala uniknąć czasochłonnej wymiany np. plastikowych noży.

Wynik jest dobrze zarządzany, mam jeden równe i czyste wykończenie Gotowy. Wspornik chroni również rośliny.

- 10,00 €
Podkaszarka Gardena ComfortCut 450/25: Podkaszarka z teleskopowym uchwytem...
Gardena Podkaszarka ComfortCut 450/25: Podkaszarka z teleskopowym uchwytem...*
Zakres dostawy obejmuje: 1x podkaszarka Gardena ComfortCut 450/25
79,99 € - 10,00 € 69,99 €
- 20,96 €
Podkaszarka elektryczna Gardena EasyCut 450/25: Podkaszarka z...
Podkaszarka elektryczna Gardena EasyCut 450/25: Podkaszarka z...*
Zakres dostawy obejmuje: 1x trymer elektryczny Gardena EasyCut 450/25
69,99 € - 20,96 € 49,03 € Amazon Prime

Jeśli więc chcesz w prosty sposób upiększyć i przyciąć krawędzie trawnika, z podkaszką Gardena zrobisz wszystko dobrze.

Jeśli chcesz być bardziej niezależny, powinieneś udać się do jednego Paczka baterii-trawa trymer ustawione.

Znajdź na górze🔟 najlepiej sprzedające się przewodowe podkaszarki do trawy 2022 w uczciwych testach

Świetnie🔟🔥Oferty🔥 🆕Online
- 40,05 €1. Najlepszy sprzedawca
Podkaszarka elektryczna Einhell GC-ET 4530 zestaw (głowica silnika 4-krotna...*
 • Poręczna i wytrzymała: elektryczna podkaszarka do trawy zapewnia precyzyjną pracę i dokładne wyniki.
 • Łatwo opanuj krytyczne punkty: z Einhell „Flowerguard” i dodatkowym uchwytem do bezpiecznego prowadzenia.
 • Z łatwością dotrzesz nawet do trudno dostępnych miejsc dzięki głowicy silnika, którą można przechylać czterokrotnie i obracać o 180° oraz nieskończenie teleskopową...
- 54,04 €2. Najlepszy sprzedawca
Podkaszarka elektryczna Bosch Home and Garden AFS 23-37...
Opinie 6.139
Podkaszarka elektryczna Bosch Home and Garden AFS 23-37...*
 • Kosa spalinowa AFS 23-37 zapewnia wyjątkowe rezultaty cięcia
 • Optymalna równowaga dla każdego użytkownika dzięki regulowanemu paskowi i uchwytowi
 • Imponujące wyniki cięcia dzięki potężnemu silnikowi 950
3. Najlepszy sprzedawca
Podkaszarka elektryczna HECHT wycinarka krzaków - mocna z 1400...
Opinie 275
Podkaszarka elektryczna HECHT wycinarka krzaków - wydajna z 1400...*
 • WYSOKA WYDAJNOŚĆ CIĘCIA - Trymer o wysokiej wydajności cięcia jest dostarczany w zestawie z ostrzem z 3 zębami 25,4 cm, koło tnące i szpula żyłki 42 cm. Więc troszczy się...
 • MOCNY - Dzięki mocnemu silnikowi elektrycznemu o mocy 1400 W, Motor Sense zapewnia zadbane krawędzie trawnika w ogrodzie. Nawet wysoka trawa i chwasty...
 • ŁATWA PRACA - Praca bez zmęczenia jest możliwa dzięki niskiej wadze, regulowanej rączce kierownicy 2 i wygodnemu paskowi na ramię ...
- 15,99 €4. Najlepszy sprzedawca
Podkaszarka elektryczna Black+Decker BESTE630 (E-Drive, ręczna...
Opinie 212
Podkaszarka elektryczna Black+Decker BESTE630 (E-Drive, ręczna...*
 • Mocny silnik elektryczny 550 W o powierzchni koszenia 30 cm do wygodnego i łatwego koszenia średniej wielkości trawników
 • Moment obrotowy i moc pozostają niezmiennie wysokie dzięki opatentowanemu napędowi zębatemu E-Drive, dzięki czemu nawet długą lub mokrą trawę można łatwo...
 • Większy komfort podczas pracy w ogrodzie: wysuwany teleskopowy uchwyt i regulowany uchwyt oburęczny ułatwiają prowadzenie i można je indywidualnie ...
- 14,00 €5. Najlepszy sprzedawca
Podkaszarka elektryczna Gardena PowerCut 650/28: podkaszarka do trawy z 280 mm...*
 • Do wymagającej pracy: podkaszarka po prostu usuwa wysoką trawę, zarośla i mocne rośliny, nawet w trudno dostępnych miejscach
 • Precyzyjne cięcie: Doskonała wydajność cięcia. Dzięki ustawieniu głowicy żyłkowej pod kątem i teleskopowaniu - idealne do pionowego cięcia...
 • Praca bez zmęczenia: przy wadze zaledwie 3 kg przycinanie trawnika jest łatwe, nawet przy dłuższym ...
6. Najlepszy sprzedawca
Podkaszarka elektryczna AL-KO BC 1200 E (moc silnika 1200 W, 35...
Opinie 599
Podkaszarka elektryczna AL-KO BC 1200 E (moc silnika 1200 W, 35...*
 • ELASTYCZNY: Może być używany do różnych czynności. Szerokość robocza noża 23 cm i nici 35 cm
 • Ergonomia: optymalna równowaga, niewielka waga i sterowanie zintegrowane w rękojeści
 • Podzielony wał dla łatwego transportu i przechowywania oszczędzającego miejsce
- 42,99 €7. Najlepszy sprzedawca
Bosch Home and Garden 06008C1A03 Podkaszarka do trawy Bosch EasyGrassCut...*
 • Narzędzia ogrodowe Easy firmy Bosch – do małych i średnich ogrodów
 • Łatwy w użyciu: Lekka konstrukcja i mocny silnik do łatwego, bezwysiłkowego przycinania Łatwy w użyciu: Lekka konstrukcja i mocna...
 • Ciągłe cięcie: nieprzerwane cięcie za pomocą trymera akumulatorowego Bosch, śledząc nić za każdym razem, gdy puszczasz ...
8. Najlepszy sprzedawca
Podkaszarka do trawy Makita UR3000 450 W, niebieska*
 • Kompaktowa i poręczna podkaszarka do użytku w domu i ogrodzie
 • Beznarzędziowa regulacja wysokości roboczej
 • Z ochroną krawędzi
- 2,00 €9. Najlepszy sprzedawca
Podkaszarka do trawy Bosch EasyGrassCut 23 (280 W, ...
Opinie 3.754
Podkaszarka do trawy Bosch EasyGrassCut 23 (280 W, ... *
 • Narzędzia ogrodowe Easy firmy Bosch – do małych i średnich ogrodów
 • Cięcie na różnych wysokościach z wygodną pozycją roboczą: Lekkie i wyważone z regulowanym uchwytem pomocniczym ułatwiającym ...
 • Trwałe cięcie i przycinanie trawnika: Nieprzerwane cięcie dzięki posuwowi linii, który aktywuje się za każdym razem, gdy przełącznik zostanie zwolniony ...
- 21,00 €10. Najlepszy sprzedawca
WORX WG163E.1 20V podkaszarka akumulatorowa -​​ Zawiera akumulator Li-Ion,...*
 • Podkaszarka do trawy WORX z zasilaniem akumulatorowym 20 V imponuje praktyczną funkcją 2 w 1: podkaszarka i obrzynarka w jednym...
 • Miejsca trudno dostępne? To żaden problem dzięki obrotowej głowicy tnącej: podkaszarka może osiągnąć dowolną wysokość dzięki głowicy tnącej obracanej o 90°...
 • Wygodne koszenie trawnika: drążek teleskopowy i uchwyt mają regulację wysokości, dzięki czemu zapewniają maksymalne bezpieczeństwo i pracę w ...
- 40,05 €oferta
Podkaszarka elektryczna Einhell GC-ET 4530 zestaw (głowica silnika 4-krotna...
Podkaszarka elektryczna Einhell GC-ET 4530 zestaw (głowica silnika 4-krotna...*
W zestawie znajdują się trzy szpulki nici do wymiany.
74,95 € - 40,05 € 34,90 € Amazon Prime
- 54,04 €oferta
Podkaszarka elektryczna Bosch Home and Garden AFS 23-37...
Podkaszarka elektryczna Bosch Home and Garden AFS 23-37...*
Kosa spalinowa AFS 23-37 zapewnia wyjątkowe rezultaty cięcia; Optymalna równowaga dla każdego użytkownika dzięki regulowanemu paskowi i rączce
170,99 € - 54,04 € 116,95 € Amazon Prime
- 15,99 €oferta
Podkaszarka elektryczna Black+Decker BESTE630 (E-Drive, ręczna...
Podkaszarka elektryczna Black+Decker BESTE630 (E-Drive, ręczna...*
Zakres dostawy: Elektryczna podkaszarka 1x
79,95 € - 15,99 € 63,96 € Amazon Prime
- 14,00 €oferta
Podkaszarka elektryczna Gardena PowerCut 650/28: Podkaszarka do trawy z 280 mm...
Podkaszarka elektryczna Gardena PowerCut 650/28: podkaszarka do trawy z 280 mm...*
Zakres dostawy obejmuje: 1x podkaszarka elektryczna Gardena PowerCut 650/28
109,99 € - 14,00 € 95,99 € Amazon Prime
Nowość!
Uchwyt podkaszarki Nofaner, przełącznik uchwytu podkaszarki do trawy 26 mm...
Uchwyt podkaszarki Nofaner, przełącznik uchwytu podkaszarki do trawy 26 mm...*
Wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego o wysokiej niezawodności i długiej trwałości; Szybki sposób na wymianę starych i uszkodzonych
11,79 €

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 1.06.2023/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Dodaj komentarz

recenzja użytkownika
 • Obsługa
  Wysyłanie
 • przetwarzanie
  Wysyłanie
 • oczekiwanie produktu
  Wysyłanie
 • stosunek ceny do wydajności
  Wysyłanie
 • Godny polecenia
  Wysyłanie

🕹️🎮 Kup konsolę Sony PlayStation®5 🕹️🎮
🔥Konsola PS5™🔥
patrzeć na*