DIY

Tutaj znajdziesz informacje w przewodnikach, testach, top 10 i porównaniach z produktami z kategorii DIY

Drukarka mobilna COLOP e-Mark CREATE: idealna dla kreatywnych ludzi?

Redakcja ET

W świecie, w którym personalizacja i kreatywność stają się coraz ważniejsze, drukarka mobilna COLOP e-Mark CREATE może właśnie to zrobić...

Pętla popcornu

pętla popcornu | Jak zrobić własny popcorn do kina

Niko

Jako koneserzy i miłośnicy popcornu zachwyci Cię pętla popcornu. Kupując pętlę do popcornu możesz wypróbować kilka mieszanek do popcornu. Niepozorna pomoc sprawia, że ​​popcorn w doniczce bardziej przypomina czepek kąpielowy.

Pomysł na prezent na Boże Narodzenie | zrobić to sam

Kreatywne pomysły na prezenty DIY na wyjątkowe Święta Bożego Narodzenia

Jule

Tutaj znajdziesz mały pomysł na prezent świąteczny, który możesz sam zrobić. Pomysł na prezent dotyczy butelki wina, elfa i lampek LED z wróżkami. Poświęć na to około 30 minut. Miłej lektury i majsterkowania :)

zbuduj małą sofę paletową

Zbuduj małą sofę na palecie: Sam zbuduj dwuosobową sofę na palecie z podłokietnikami | Projekt DIY

Patrick

Zrób to sam: Zbuduj małą sofę paletową dla 2 osób lub jako 1-osobowy fotel paletowy, aby położyć się i odpocząć ;) Krok po kroku do sofy paletowej

Latarki DIY | Latarki zrób to sam

Pochodnie domowej roboty: olej czy wosk – który materiał pali się lepiej?

Patrick

Które latarki DIY palą się dłużej? Która latarka DIY pali się ładniej? Jakie są różnice i zalety latarki DIY z wosku i latarki DIY z OLEJU lub papieru toaletowego i ręcznika kuchennego? Przetestowaliśmy to i tutaj znajdziesz nasze doświadczenie i wskazówki dotyczące samodzielnego tworzenia latarek.

Drukarka 3D | Co należy wziąć pod uwagę przy zakupie drukarki 3D

Drukarka 3D | Co należy wziąć pod uwagę przy zakupie drukarki 3D

Maren

Dzięki drukarce 3D możesz zrobić prawie wszystko samodzielnie. Jak działa drukarka 3D? Czego do tego potrzebujesz? Skąd drukarka czerpie informacje? A ile ostatecznie kosztuje kawałek marki Eigenprint? Czy nadal musisz kontynuować? Ekscytująca, taka drukarka 3D! Przyjrzyjmy się Twojemu nowemu hobby.

Łatwa kuchnia z filiżankami

Niko

Łatwa kuchnia z filiżankami dla przyszłych profesjonalistów w dziedzinie pieczenia. Każde dziecko chciałoby go samemu upiec, aby podarować tacie lub babci tort na urodziny.

Łaty do naprasowania

Łaty do naprasowania do naprasowania lub naprawy

Niko

Bielizna stołowa, pościelowa i kuchenna, garnitury ślusarskie, fartuchy, fartuchy, sukienki, garnitury, spodnie robocze i dżinsy można naprawić szybciej niż za pomocą igły i nici z łatami do naprasowania.