DIY

Tutaj znajdziesz informacje w przewodnikach, testach, top 10 i porównaniach z produktami z kategorii DIY

Pętla popcornu

pętla popcornu | Jak zrobić własny popcorn do kina

Niko

Jako koneserzy i miłośnicy popcornu zachwyci Cię pętla popcornu. Kupując pętlę do popcornu możesz wypróbować kilka mieszanek do popcornu. Niepozorna pomoc sprawia, że ​​popcorn w doniczce bardziej przypomina czepek kąpielowy.

Pomysł na prezent na Boże Narodzenie | zrobić to sam

Pomysł na prezent na Boże Narodzenie | zrobić to sam

Jule

Tutaj znajdziesz mały pomysł na prezent świąteczny, który możesz sam zrobić. Pomysł na prezent dotyczy butelki wina, elfa i lampek LED z wróżkami. Poświęć na to około 30 minut. Miłej lektury i majsterkowania :)

zbuduj małą sofę paletową

Zbuduj małą sofę na palecie: Sam zbuduj dwuosobową sofę na palecie z podłokietnikami | Projekt DIY

Patrick

Zrób to sam: Zbuduj małą sofę paletową dla 2 osób lub jako 1-osobowy fotel paletowy, aby położyć się i odpocząć ;) Krok po kroku do sofy paletowej

Latarki DIY | Latarki zrób to sam

Latarki DIY | Zrób to sam pochodnie | OLEJ CZY WOSK?

Patrick

Które latarki DIY palą się dłużej? Która latarka DIY pali się ładniej? Jakie są różnice i zalety latarki DIY z wosku i latarki DIY z OLEJU lub papieru toaletowego i ręcznika kuchennego? Przetestowaliśmy to i tutaj znajdziesz nasze doświadczenie i wskazówki dotyczące samodzielnego tworzenia latarek.

Drukarka 3D | Co należy wziąć pod uwagę przy zakupie drukarki 3D

Drukarka 3D | Co należy wziąć pod uwagę przy zakupie drukarki 3D

Maren

Dzięki drukarce 3D możesz zrobić prawie wszystko samodzielnie. Jak działa drukarka 3D? Czego do tego potrzebujesz? Skąd drukarka czerpie informacje? A ile ostatecznie kosztuje kawałek marki Eigenprint? Czy nadal musisz kontynuować? Ekscytująca, taka drukarka 3D! Przyjrzyjmy się Twojemu nowemu hobby.

Łatwa kuchnia z filiżankami

Niko

Łatwa kuchnia z filiżankami dla przyszłych profesjonalistów w dziedzinie pieczenia. Każde dziecko chciałoby go samemu upiec, aby podarować tacie lub babci tort na urodziny.

Łaty do naprasowania

Łaty do naprasowania do naprasowania lub naprawy

Niko

Bielizna stołowa, pościelowa i kuchenna, garnitury ślusarskie, fartuchy, fartuchy, sukienki, garnitury, spodnie robocze i dżinsy można naprawić szybciej niż za pomocą igły i nici z łatami do naprasowania.