Produkty z Chain Bridge Honey Farm - firma rodzinna od wieków

Maren

Brak komentarzy

Produkty z Chain Bridge Honey Farm - firma rodzinna od wieków
Balsam do ust wosk pszczeli

Produkty z Chain Bridge Honey Farm - firma rodzinna od wieków

Nadal jestem w Szkocji. Przede mną pochyla się stary most łańcuchowy na rzece Tweed. Jest bardzo stary, jego budowę rozpoczęto w 1819 roku. Jest dokładnie tym, czym był, odkąd został zaprojektowany i zbudowany przez Samuela Browna. Samochody nadal mogą nim jeździć. W tempie marszu. I indywidualnie.
Tweed jest niebieski, czyste i długie szlaki turystyczne zachęcają do bycia jednym z natury. Robię kilka kroków w górę Union Bridge, za mną jest stara chata, a pode mną chata rybacka. Zatrzymuję się na środku mostu między Szkocją a Anglią.

Łał! Pode mną widzę duże białe łabędzie, spokojnie i pewnie krążą wokół. Pary kaczek dokuczają sobie nawzajem, głośno rechocząc. Tu jest pięknie. Lekki wiatr wieje we mnie świeży zapach rzeki. Stoję przy balustradzie i pozwalam spojrzeć na pola i lasy leżące nad rzeką. Na przemian żółty, kolorowy i zielony. Świat jest tu nadal w porządku. Mała pszczółka siada obok mnie na rozgrzanej słońcem balustradzie mostu. Muszę się uśmiechnąć. Mówię „cześć”, a potem idę do jej domu, na farmę miodu Chain Bridge, która jest teraz tylko kilka metrów ode mnie. - Produkty z Honey Farm Chain Bridge

Zalecana literatura: Znajdziesz wiele poradników na różne tematy w dziale porad !

Produkty z Honey Farm Chain Bridge - w porównaniu

Burt's Bees 100 percent Naturalny nawilżający balsam do ust, oryginalny wosk pszczeli, z witaminą E i olejkiem miętowym, pudełko 1InformacjaKrem pielęgnacyjny Lindesa Skin Protection Cream 50ml (5)InformacjaDzikie paproci miód manuka krem ​​na noc do skóry suchej / normalnej 100mlInformacjaBurt's Bees Naturalnie mleczko do ciała, z mlekiem i miodem, mleczko do ciała z witaminą E, 1er Pack x 170 gInformacjaBlok z czystego wosku pszczelego, jakość kosmetyczna, 4 x 30 gInformacjaBurt's Bees 100% naturalna maść do rąk, słoiczek, 85g (zestaw 1)Informacja
Pielęgnacja ust: Nawilżający balsam do ust Burt's Bees zapewnia maksymalne odświeżenie mięty pieprzowejSzybko wchłaniający się, lekko natłuszczający krem ​​ochronny i pielęgnacyjny do skóryMiód ManukaBalsam do ciała: Ten nietłusty, szybko wchłaniający się balsam do ciała zapewnia skórze pielęgnację od stóp do główGwarantowany czysty wosk pszczeli pochodzi z czesania miodu APIs mellifera. Ten wosk jest oczyszczany za pomocą metod fizycznych.Maść do rąk: Podaj dłoniom ten bogaty i naturalny krem ​​nawilżający do suchej i szorstkiej skóry
Nawilżające: wosk pszczeli, witamina E i odrobina olejku miętowego zapewniają suchym wargom wilgoćWzmacnia funkcje obronne skóry, zapobiega uszkodzeniom skóry pod wpływem stresu zewnętrznego i działa normalizująco na podrażnione obszary skóryWfuencNaturalny: 98,9 procent naturalny balsam do ciała bez ftalanów, parabenów, olejów mineralnych lub SLS z mlekiem, miodem, witaminą E oraz olejami kokosowymi i z pestek winogronTen wosk jest wysokiej jakości BP do stosowania w kosmetykach, ponieważ wymagane kremy i mydła to.Krem nawilżający: nie tylko dłonie, ale także łokcie, kolana i stopy cieszą się z tego balsamu do suchej skóry
4,00 € 12,23 € 28,81 € 9,58 € 7,77 € 10,20 €
Amazon PrimeAmazon PrimeAmazon Prime
AmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonka
1 grudnia 2023 8:201 grudnia 2023 8:201 grudnia 2023 8:201 grudnia 2023 8:201 grudnia 2023 8:201 grudnia 2023 8:20* Reklama
YouTube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Historia gospodarstwa

William Selby Robson był konsultantem ds. Pszczelarstwa 1948. Prowadził swoją firmę na mniejszą skalę, ale całkiem udany. Jego syn, Willi, z radością przyjął spadek i jednocześnie zaczął rozwijać pszczelarstwo i wprowadzać do obrotu produkty. Ojciec i syn ściśle ze sobą współpracowali, a wiedza o pszczołach mogła być przekazywana dalej. 1973 dołączył do Daphne Robson na scenie. Przetworzyła miód i też go dostarczyła. W ten sposób mała rodzinna firma rozwijała się z roku na rok. Z troską i miłością do - iz naturą.

Dzisiaj rodzina produkuje wszystkie produkty samodzielnie. Z ich własnych pszczół. Odwiedzający są zawsze mile widziani - to fakt, że firma jest jeszcze bardziej sympatyczna. Istnieje małe muzeum pszczół z dużą wiedzą. Dzieci mogą bawić się na dużym obszarze. Muzeum może być zaskoczone: na kilkuset metrach kwadratowych rodzina zebrała wszystko z przeszłości - nawet z Niemiec! Jeśli jesteś zmęczony i głodny, będziesz się nim opiekować. Robsonowie bezceremonialnie przekształcili zielony autobus w kawiarnię i są tam niezwykle smaczne domowe ciasta, bułeczki, herbata, kawa, ciastka, kanapki, sok, miód, dżemy i pasty do smarowania. Jeśli uważasz, że musisz dzielić swój chleb miodowy z bandą owłosionych, dziko rosnących angielskich pszczół, mylisz się. Anglicy zachowują się. Czy to człowiek, czy pszczoła!

Produkty

Tutaj dochodzę do mojego wniosku. Zjadłem miód i muszę powiedzieć: niestety super. Zapomnij o rzeczach z dyskonta. To, co wciąż mam w szafie (a teraz na twarzy) to jedno Balsam do ust, W tym czasie kupiłem go bardziej jako pamiątkę. Później stał się moim zbawieniem. mój Nase był z zimna, że ​​tak powiem, nie jest już dostępny. I balsam pomógł. I jak!

To, co później kupiłem (przez jakiś czas mieszkałem bardzo blisko) było domowej roboty świece woskowe, Są dostępne w każdej możliwej formie. Od małych aniołów po żaby i niedźwiedzie.

Rodzina Robson żyje tym, co robi, i zauważasz to z każdą chwilą. Nieważne, czy gryziesz się w kanapkę, czy przed sobą pszczołyzapasy są lub w małym sklepie z gospodarstwami. Skrzypienie deski podłogowe bardziej jak w domu. Bliskość zamiast turystyki. Jest swojski i znajomy. To bardziej jak odwiedzanie przyjaciół.

Co więcej, sklep jest oczywiście jeszcze bardziej z własnym woskiem i miodem własnych pszczół:

Tu i tam jest wzbogacony. z lawenda lub miętowy, Wspaniałe doświadczenie opieki!

♥ Dlaczego wosk pszczeli jest tak opiekuńczy? Wosk pszczeli jest mało umierający i od wielu nierozpuszczalnych w wodzie lipidów. W stopniach 20, wosk ugniata się, w stopniach 60 staje się płynny. My z naszą skórą jesteśmy pomiędzy. To zapewnia, że ​​wosk jest na naszym Haut dystrybuowane i zapewnia wspaniałą ochronę. Ingrediens of the Balsam lub the produkt do pielęgnacjiDzięki temu może pozostać chroniony na skórze, która rozluźnia się, chroniąc ciepło. Rezultatem jest pieszczota i ochrona. Zwłaszcza w zimie lub przeciążając skórę wosk pomaga skórze się zagoić. ♥

Zalecana literatura: Znajdziesz wiele poradników na różne tematy w dziale porad !

Balsam do ust

Mój balsam do ust to nie perfumowany balsam z miodem i woskiem pszczelim. 12 gramy są w małej puli. To wydaje się mało, ale jest niezwykle produktywne. Kupiłem go przed 3 lata temu i nadal jest świetny!

składniki

Co w tym jeszcze jest? Lista składników:

To jest to. Nic więcej.
,de Balsam imponuje skromną skromnością.

Witamina E jest jedną z niewielu witamina, nawiasem mówiąc, które mogą być wchłaniane przez skórę. Witamina jest integralną częścią naszych komórek, regularnym pokarmem komórkowym i odmładzającym.
Olej migdałowy jest szczególnie tłusty i zawiera wiele witamin - można również użyć oleju migdałowego w atopowym zapaleniu skóry. Ponieważ w czystej formie. Pomaga zwalczać swędzenie i regeneruje uszkodzenia skóry.
Olej owsiany uspokaja i odżywia skórę równie dobrze, na swój sposób.
Dość silna drużyna, w której znajduje się Farma Miodowa Most Łańcuchowy.

Geruch

Bezzapachowy nie oznacza bezwonnego. Jeśli otworzysz małą puszkę, pachnie ona prawie połową i połową wosku i miodu w tym samym czasie. Jedną chwilę masz wosk w umyśle - w następnym chleb miodowy. Nie ma dla mnie więcej zapachów. Ale wierzę, że prostota sprawia, że ​​balsam jest bardzo pewny siebie.

konsystencja

Dla mnie balsam jest w łazience, gdzie nigdy nie jest mi bardzo ciepło. Daleko poniżej stopni 20. Zawartość małej puli jest tak trudna. Zmienia się to prawie w chwili, gdy przesuwasz palcem po masie. Wosk topi się natychmiast i może być łatwo na usta Zastosuj. Naprawdę nie potrzebujesz wiele!
Na ustach jest miękka, ale także woskowa. Honey Bread - Fantazje wciąż rozpuszczają się w woskowych świecach, ale to nie ma znaczenia.

opakowanie

Mój balsam był wypełniony małą puszką. Składa się (wierzy) z aluminium i jest odpowiednio lekki. Pokrywa trzyma się niezawodnie - nawet w jednym torebka damska! 😉 Jeśli balsam kiedykolwiek powinien być, na pewno zatrzymam to małe pudełko.

Dlaczego go kupiłem?

Przez kilka lat mieszkałem niedaleko Berwick upon Tweed, więc znałem farmę. W tym czasie niekoniecznie miałem dużo pieniędzy, ale chciałem coś ze sobą zabrać. Kupiłem więc balsam do ust w małym garnku - i decyzja do dziś nie żałuje.
On wciąż jest ¾ pełny! Nie oznacza to, że nigdy go nie używam, ale że po prostu utrzymuje go tak długo.

Do czego służy?

Mam szczęście i moje usta rzadko są łamane. Zimą dzieje się to co jakiś czas. W podartych kącikach ust mam tendencję tylko do tego, gdy mam się poddać grypie. Ostatnim razem, kiedy balsam do ust był na służbie, kiedy prawie umarłam na taką grypę. Przez ciągłe dmuchanie w nos nie tylko mój nos, ale także moja górna warga została całkowicie zniszczona. Skóra zwisała w strzępach i mam nos z zniekształconym bólem twarz trzeba ponownie wyczyścić. Wszystko było czerwone, podarte, obolałe, a przede wszystkim upokarzające. Pewnego wieczoru przypomniałem sobie balsam do ust i szybko zasłoniłem go połową twarzyCremt. Następnego ranka moja skóra się zagoiła. W ciągu 3 nocy rzecz zniknęła ze stołu. A raczej ziejąca rana zamieniła się w nos.

Jaki jest mój wniosek?

Mój wniosek jest bardzo jasny TAK. Lista składników jest tak łatwa do opanowania, że ​​jestem zachwycona. W produkcie nie ma nic niepotrzebnego, to proste.
Im Lato balsam nie byłby dla mnie teraz, ale mogę też nazwać się niewrażliwym. Działa też cuda na mój obolały nos. Kto wie, jeśli przypadkiem wbiję oko w oko, może balsam też pomoże. Oprócz czystości tego produktu byłem na farmie, a moje wrażenia z tamtej pory prawdopodobnie są również formatywne. Wiem, gdzie urodził się mój balsam. Przez kogo. I jak.

Jestem prawie na pewno jednym z nich pszczoły kto umieścił swoją pracę w balsamie.
Czy wypróbuję więcej produktów Honey Farm? Tak.
Aha, i prawie zapomniałem: produkty są testowane na zwierzętach - za darmo. Tak. Wszystko jest więc czystymi, własnoręcznie wykonanymi produktami - bez cierpienia zwierząt i bez fanaberii. Myślę, że rodzinna firma sprosta trudom czasu - i mojemu bolącemu nosowi następnej zimy.

Znajdź na górze 🔟 najlepiej sprzedające się produkty farmy miodu z mostu łańcuchowego 2023 w uczciwych testach

Świetnie🔟🔥Oferty🔥 🆕Online
- 4,09 €1. Najlepszy sprzedawca
Tanqueray Royale Gin z Czarną Porzeczką | Pyszny aromat porzeczki |...*
 • ENGLISH SOUL - Tanqueray Blackcurrant Royale powstaje z czarnych porzeczek z Francji, urzeka subtelnymi...
 • AROMA PUR - Oparty na klasycznym Tanqueray London Dry, a tym samym destylowany 5 razy, ten wyjątkowy gin rozwija luksusowy...
 • SUGESTIE PODAWANIA - Tanqueray Blackcurrant Royale najlepiej smakuje w szklance ginu z wysokiej jakości tonikiem i dużą ilością lodu, przyozdobionym...
- 5,00 €2. Najlepszy sprzedawca
Naszyjnik Elli Damski wisiorek w kształcie serca Filigran w próbie 925...*
 • SREBRO 925: Ten wysokiej jakości srebrny naszyjnik Elli jest wykonany z najlepszego srebra próby 925. Modny naszyjnik damski urzeka...
 • SZCZEGÓŁY: Nasze naszyjniki Elli są również dostępne w pozłacanym srebrze próby 925 i pozłacanym różowym złotem. Wszystkie części biżuterii są odporne na matowienie i...
 • KAŻDA CZĘŚĆ RĘCZNIE WYKONANEJ BIŻUTERII: Większość naszej biżuterii jest pięknie wykonana ręcznie na Bali w Indonezji, ...
3. Najlepszy sprzedawca
4. Najlepszy sprzedawca
Miód Manuka | MGO 550+ | 250g | ORYGINAŁ z NOWEJ ZELANDII |...*
 • 🐝 100% ORYGINALNY MIÓD MANUKA z Nowej Zelandii. Tubylcy Nowej Zelandii, Maorysi, wiedzieli o...
 • 🐝 MGO 550+ Nasz miód Manuka ma certyfikowaną zawartość metyloglioksalu ponad 550mg/kg
 • 🐝 MYŚLIMY O ŚRODOWISKU: Każdy kubek PowerFabrik Manuka jest wykonany w 100% z recyklingu PET, oczywiście bez BPA, BPS i PVC
- 6,49 €5. Najlepszy sprzedawca
Green Mother - The Original - Koenzym Q10, trawa pszeniczna,...*
 • 🌱 SUPER FORMUŁA: Zmęczenie, zmęczenie i apatia mogą być różne, ale zazwyczaj są to klasyczne objawy, które...
 • 📖 UCZCIWY I DOBRZE PRZEMYŚLANY: Dobrze przemyślana kombinacja silnych surowców ziołowych i składników aktywnych - bez dodatku izolowanych syntetycznych witamin, ...
 • 🌿 NAJWYŻSZA JAKOŚĆ SUROWCÓW: Od 2014 roku Alpha Foods jest synonimem najwyższej jakości naturalnych materiałów. Używamy wyłącznie kontrolowanych...
6. Najlepszy sprzedawca
ENERO® Sunset - Niezawodny i piękny łańcuch okularów - [Nowość...*
 • ✨ 𝗦𝗜𝗠𝗣𝗟𝗘 - Jeden kolor - Złoty pasek do gogli. Solidny złoty łańcuszek do okularów wykonany z żelaza w kolorze złota z czarnymi gumowymi szlufkami...
 • ✨ 𝗗𝗘𝗦𝗜𝗚𝗡 - Dzięki oficjalnemu letniemu projektowi ENERO 2022 nadajesz złoty akcent dzięki tym pięknym łańcuszkom do okularów....
 • ✨ 𝗨𝗡𝗜𝗦𝗘𝗫 - Dzięki lśniącemu wyglądowi i długości 76 cm złoty łańcuszek do okularów jest odpowiedni dla kobiet i mężczyzn, ...
7. Najlepszy sprzedawca
Łańcuch rowerowy ZONKIE 6/7/8-rzędowy 1/2 x 3/32 cala 116 ogniw*
 • Łatwy w instalacji: ogniwa łańcucha to Powerlink, łatwe do demontażu, łatwe do czyszczenia, wielokrotnego użytku
 • Mocna przyczepność: specjalne stale do obróbki cieplnej, wielokrotne kucie, ścisła kontrola materiału w celu zapewnienia wytrzymałości i sztywności
 • Płynne smarowanie: polerowanie powierzchni, smarowanie wewnętrzne
8. Najlepszy sprzedawca
Tostoron MACA 6000 wysoka dawka - zdobądź TOSTORON już teraz...*
 • Tostoron, Twój napęd! PODBIJ ŚWIAT MACA: Dzięki Tostoron MACA 6000. Opracowany i wyprodukowany tak, abyś mógł stąpać po ziemi biegając szybkim tempem...
 • MEGA DAWKOWANY z TURBO MACA 6000, elektrownią POWER z Peru. + TESTO Vital-STOFF Tribulus terrestris. + Ekstrakt z kory sosny z...
 • PLUS CYNK (z diglicynianu cynku): Cynk przyczynia się do utrzymania prawidłowego POZIOMU ​​TESTOSTERONU we krwi. + Cynk przyczynia się do prawidłowego...
9. Najlepszy sprzedawca
Kölln Musli Chrupiące Miodowo-Orzechowe, 1.7kg*
 • Dostępny w wielu pysznych odmianach
 • Z migdałami, orzechami nerkowca i orzechami laskowymi
 • 59% pełnego ziarna
10. Najlepszy sprzedawca
Manuka Health - Miód Manuka MGO 400+, 100% czysty z Nowej Zelandii...
Opinie 5.184
Manuka Health - Miód Manuka MGO 400+, 100% czysty z Nowej Zelandii...*
 • Oryginał z Nowej Zelandii
 • Testowane pod kątem czystości i jakości
 • Naturalna i certyfikowana treść MGO
- 6,49 €oferta
Nowość!
Zauszniki do okularów RENJMU, zauszniki do okularów, zauszniki do okularów, 1...
Zauszniki do okularów RENJMU, nogawki do okularów, zauszniki do okularów, 1...*
Opakowanie: zawiera 1 parę zastępczego ramienia zausznika. Brak obiektywu.; Dzięki temu zestawowi nóg do okularów możesz dostosować wygląd swoich...
31,59 €
Nowość!
Okulary dla ślepoty barw, okulary do korekcji kolorów, ochrona przed promieniowaniem UV, styl unisex,...
Okulary dla ślepoty barw, okulary do korekcji kolorów, ochrona przed promieniowaniem UV, styl unisex,...*
STYLOWE: Okulary mają kształt okularów przeciwsłonecznych i mają nowoczesny styl unisex.

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?

Źródła:
https://www.chainbridgehoney.com/


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 1.12.2023/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Dodaj komentarz

recenzja użytkownika
 • Obsługa
  Wysyłanie
 • przetwarzanie
  Wysyłanie
 • oczekiwanie produktu
  Wysyłanie
 • stosunek ceny do wydajności
  Wysyłanie
 • Godny polecenia
  Wysyłanie