Przyczepa rowerowa dla psa - podróżująca z psem.

Zdjęcie autora

Maren

Przyczepa rowerowa dla psa
Przyczepka rowerowa dla psa - podróżowanie z psem. 49 przyczepek rowerowych dla psów - podróżowanie z psem.

Rower - przyczepa dla psa

Najpóźniej, gdy Twój pies się starzeje, dużo podróżujesz - i chcesz zabrać go ze sobą, powstaje pytanie o odpowiedni środek transportu dla ukochanego czworonożnego przyjaciela. Możesz być w stanie przewozić mniejsze psy lub umieścić je w plecaku dla psa lub torbie dla psa - ale w przypadku większych zwierząt lub dużych odległości staje się to poważnym problemem. Z tego powodu napisaliśmy przewodnik na temat przyczep do rowerów dla psów.
Tutaj możesz przeczytać, czego możesz się spodziewać po bestsellerze 2024 roku: Najlepszy i najpopularniejszy w 10 najlepszych porównaniach | Należy przeprowadzić uczciwe testy, aby ustalić dla kogo taka przyczepka jest odpowiednia. Jakie są różnice, zalety i wady oraz gdzie znajdują się wymogi prawne dotyczące zatwierdzenia? Przekazujemy Państwu również wiele dodatkowych informacji. – Przyczepka rowerowa dla psa – podróżowanie z psem.

Zalecana literatura: Znajdziesz wiele poradników na różne tematy w dziale porad !

Rower - przyczepa dla psa - w porównaniu

Przyczepa dla psa Blue Bird Przyczepa rowerowa dla psówKlarfit Przyczepka rowerowa i wózek dla psa 2 w 1, składana,...Przyczepka dla psa Blue Bird Przyczepka dla psa 20', wielokolorowa, 82 x 80...Blue Bird Disabled - Nie używaj przyczepki dla psa Blue Bird...DURAMAXX King Rex przyczepka rowerowa i wózek dla psa -...Karlie Doggy Liner Paris De Luxe Teflon® Dł: 148 cm Szer: 90 cm Wys:...Przyczepka rowerowa dla psa HAPPYPET z zaczepem - z...Przyczepka rowerowa dla psa z zestawem do biegania, podróżowania, bieganiaPAPILIOSHOP Argo przyczepka dla psa wózek dla psa przyczepka rowerowa dla...
Przyczepka rowerowa Blue Bird Dog Trailer dla ... *Przyczepka rowerowa i wózek dla psa Klarfit 2 w 1,...*Przyczepa dla psa Blue Bird Przyczepa dla psa 20 ", ... *Blue Bird Niepełnosprawny - Nie używaj przyczepy dla psów...*DURAMAXX King Rex przyczepka rowerowa i wózek dla psa -...*Karlie Doggy Liner Paris De Luxe Teflon® L: 148 ... *Przyczepka rowerowa dla psa HAPPYPET z...*Przyczepka rowerowa dla psa z zestawem do biegania, podróżowania, ... *PAPILIOSHOP Argo Wózek dla psa z przyczepką...*
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!
Ostatnia aktualizacja: [apn asin="B06XPJLLL8" typ="state" false="unknown"] Linki bezpośrednio do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API
YouTube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Co to jest przyczepa dla psa na rowerze?

przyczepa rower dla psa Różnica między tymi i innymi przyczepami jest niewielka - z wyjątkiem tego, że są one wykonane specjalnie dla psów.
Wysokiej jakości przyczepy są solidne, ale komfortowo zbudowane. Zapewniają wystarczająco dużo miejsca dla Twojego zwierzaka i są bezpieczne dla ruchu. Są dostosowane do Twojego zwierzaka, ale mają niską wagę.

 • zawieszenie
 • dokumenty antypoślizgowe
 • różne otwory
 • reflektory

powinien tam być - W przeciwnym razie możesz również doposażyć te rzeczy.
Na co powinieneś zwrócić szczególną uwagę, poniżej.
Istnieją już firmy, które oferują, jak również przyczepa dziecko, Modele, które mogą być również używane jako jogger. Wtedy będzie twoje przyczepka rowerowa po prostu rodzaj wózka dla psów. Jeśli masz dużego psa, który nie może chodzić tak długo, jest to świetne rozwiązanie, które może towarzyszyć Twojemu pupilowi.

Dla jakich psów jest taka możliwość?

Istnieją przyczepy w różnych rozmiarach i do 60 kg mogą przewozić większość.

♥ szczeniak

♥ stare psy

♥ chore zwierzęta

♥ jest to również nadwaga (oczywiście wliczony powolny trening)

korzystać z przyczepy.
A jeśli nie masz przy sobie swojego psa, możesz również zabrać ze sobą skrzynię z piwem.
Niektóre psy lubią podróżować przez cały dzień, ale brakuje im wytrzymałości i siły. Potem jeżdżą!
Jeśli chcesz schudnąć psa, może odpocząć między jednostkami, a następnie kontynuować.

Różnice w stosunku do innych obserwujących

Podstawowa zasada jest taka sama w przypadku wszystkich wieszaków. ale:

przyczepa rower dziecięcy Może pomieścić od jednego do dwóch dzieci i mieć pięciopunktowy system uprzęży. Podobnie jak wszystkie inne przyczepy, posiadają certyfikat TÜV. Oznacza to, że w najlepszym przypadku nie mogą się przewrócić, a jeśli tak, to czy przyczepa ma zabezpieczenie przed przewróceniem. Wasze dzieci siedzą na wygodnej ławce, a z tyłu zwykle jest mały „kufer”, w którym można przechowywać niezbędne rzeczy, takie jak jedzenie, koc, ważna kolekcja kamieni i horda dinozaurów.

Normalny przyczepy towarowe , to możesz użyć do zakupu lub transportu różnych urządzeń, jest mniej odpowiednie dla żywej istoty. To nie jest masa ani miejsce. Nie można zapominać, że pies nie jest pudełkiem piwa. Skrzynka piwa zwykle nic nie czuje i można ją po prostu przymocować.
Ale możesz odbudować przyczepę ładunkową. Jeśli planujesz, możesz również zorientować się w tym przewodniku. Wymieniliśmy wszystko, co ważne.

⧉ Jeśli masz starą przyczepę dla dzieci, możesz ją także przekonwertować na „przyjazną dla psa”. Zdejmij siedzenie lub zamontuj w prostej, antypoślizgowej płaszczyźnie. Wanna może dać więcej przyczepności. Systemy uprzęży dla dzieci są bardzo bezpieczne. Możesz zamontować na nim mocną smycz. Przyczepy dla dzieci są już wyposażone w moskitierę i brezent przeciwdeszczowy. Jednak ten wariant nie jest odpowiedni dla ciężkich psów (zwróć uwagę na maksymalne zulast!) A sieci również nie są tak stabilne. Mimo to starszy, lekki pies będzie w stanie dobrze się z nim umówić. ⧉

YouTube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Przyczepka rowerowa dla psa Pawhut szara 130 x 73 x 90 cm
Opinie 127
Pawhut Przyczepka rowerowa dla psa, szara 130 x 73 x 90 cm *
 • Przyczepka rowerowa dla psa: stabilna konstrukcja z rur stalowych i przyjemnie amortyzowane opony pneumatyczne sprawiają, że przyczepka staje się praktycznym towarzyszem dla psów...
 • Łatwy dostęp: dzięki suwakom Twój pupil może łatwo wsiadać i wysiadać na dwa sposoby
 • Bezpieczeństwo: gruby materiał Oxford chroni zwierzęta przed promieniowaniem UV i wiatrem, a moskitiera chroni przed niechcianymi owadami. Dwa odblaski z przodu...

Materiał

Chassi i wszystko inne, co jest ważne dla przyczepy dla psów, powinno być stabilne bez zbytniego ciężaru własnego. Solidny, ale łatwy.

Ramki do zdjęć

Już w ramce możesz zdecydować. Pierwsza struktura.

Kompaktowy

Kompaktowa przyczepa jest naprawiona. Zapewnia to dużą stabilność i dlatego nadaje się dla większych zwierząt. Im większa jest masa przyczepy, tym bardziej materiał będzie oczywiście używany. Dotyczy to również zawieszenia i całej mimiki osi i kół.

składany

Wystarczy złożyć przyczepę i umieścić ją w piwnicy, aby zaoszczędzić miejsce. To wspaniałe z tymi modelami. Jeśli twój pies nie jest zbyt ciężki i duży, a nie jeździsz na wyboistych drogach na stałe, jest to odpowiedni sposób na przewiezienie swojego czworonożnego przyjaciela.

aluminium

Aluminium jest lekkie, wytrzymałe i nie rdzewieje. Jest bardzo elastyczny i dlatego jest pierwszym wyborem, jeśli zdecydujesz się na składany model.
Wada: naprawa jest trudna lub niemożliwa. Jeśli pękną, obszary nitowane znikają. Aluminium i tworzywa sztuczne są często instalowane razem. Zwróć więc uwagę na bestseller 2024: najlepszy i najpopularniejszy w 10 najlepszych porównaniach | Uczciwe testy potwierdzają bardzo dobrą jakość, dzięki której Twoja przyczepa posłuży długo.

stal

Stal ma zdecydowaną zaletę, że jest bardzo solidna. Do tego przynosi większą wagę. Ale jeśli stal jest zepsuta, można ją naprawić.
Model, w którym stal jest również instalowana w postaci rdzy. Jeśli zdecydujesz się na taką przyczepę, napraw rysy tak szybko, jak to możliwe, w przeciwnym razie rdza się rozprzestrzeni.

Znaczący sprzęt

Czy znalazłeś odpowiednią ramkę? Ok! Zobaczmy, jakie rzeczy są nadal ważne dla twojego Wuffi!

Zintegrowana smycz

Psy poruszają się. Jeszcze trochę, trochę mniej. Mimo to możesz przyjść do sytuacji, która sprawi, że twój pies zapomni, gdzie jest. Ergo: jest impreza. Aby uniemożliwić polowanie na podłogę z futra, które nie jest zaznaczone przez sieci - potrzebujesz przywiązania wewnętrznego. Przyczepy dla psów mają wbudowaną smycz. Jest to bardzo dobrze zabezpieczone i nie musisz sam wymyślać czegoś.

Do transportu najlepiej użyć uprzęży. Więc twój pies przypadkowo nie może się udusić. Każdy właściciel psa wie, że Lumpi czasami stawia się w sytuacji ze swoją smyczą, aby twoja wyobraźnia nawet się nie pojawiła.

Dokumenty

Podkładka musi być antypoślizgowa. W tym celu odpowiednie są specjalne maty antypoślizgowe lub nawet dywan. Zaleta maty: możesz ją bardzo łatwo i szybko wyczyścić. Dywan będzie pełen włosów, a czasem coś pójdzie nie tak. Czasami starsze psy lub szczenięta nie mogą długo trzymać się własnych. Wtedy jesteś na bezpieczniejszej stronie z podkładką lub wanienką antypoślizgową.

Jeśli nadal dużo podróżujesz zimą, możesz umieścić dodatkowy koc w przyczepie. Utrzymuje to ciepło i jest ucztą szczególnie dla starszych psów.

moskitiera

Siatka przeciw owadom nie tylko utrzymuje muchy z daleka, ale także lekko wichura, a Twój pies jest dodatkowo chroniony. Upewnij się, że siatka jest stabilna i może w razie potrzeby wytrzymać pazury twojego zwierzaka. - Tutaj dowiesz się, jak utrzymać paznokcie Hundi w czystości (RATGEBER KRALLENSCHERE).

Folia przeciwdeszczowa

Deszcz nie tylko cię denerwuje, ale też nie sprawia, że ​​pies musi mieć zapach. Nawet w przypadku śniegu lub silnego wiatru, jeśli pies nie może tego znieść, taka osłona przeciwdeszczowa jest świetna. Chroni również przyczepę przed wilgocią.
Zamki błyskawiczne muszą być stabilne, aby zapewnić właściwą ochronę.

dach

Dach zawsze ma twój samochód, ale są też modele, w których możesz otworzyć dach. Ma to dwie zalety: z jednej strony twoja ukochana może wyglądać (nie skakać, dlatego jest na smyczy), która jest chętnie przyjmowana latem, z drugiej strony możesz (jeśli masz szczeniaka, to świetnie) smycz psa i od góry wpadł na przyczepę. To ułatwi ci życie.

Zalecana literatura: Znajdziesz wiele poradników na różne tematy w dziale porad !

Klasy wagowe i rozmiary

Przy ogromnym niemieckim mastifie coraz trudniej jest znaleźć przyczepę rowerową. Po prostu ze względu na rozmiar. Ale zwierzęta do kilogramów 60 zwykle nie stanowią problemu.
Zwróć uwagę na specyfikacje rozmiaru producenta: Twoje zwierzę powinno być w stanie siedzieć prosto w przyczepie. Jeśli nie jesteś pewien, weź jeden rozmiar większy. Obserwator, który jest na granicy rozsądku, jest mniej pewny.
Twoje zwierzę domowe powinno być w stanie bezpiecznie wsiąść i wysiąść niezależnie. Jest to również możliwe, ponieważ wisiorek ma również otwór z tyłu.

TÜV i bezpieczeństwo ruchu

Jeśli chcesz być pewien, powinieneś kupić przyczepę dla psa z pieczęcią TÜV.
Ale to nie znaczy, że jest również sprawny. Na pewno potrzebujesz reflektorów przednich i tylnych oraz tych w szprychach. Ale w razie potrzeby możesz także doposażać.
I nie boli, zwłaszcza w zimie, zamontować tylną lampę rowerową na przyczepie. Dioda LED jest do tego bardzo dobra!

Na temat majsterkowania: możesz samodzielnie zbudować przyczepę i prowadzić ją normalnie, ale musisz przestrzegać specyfikacji, takich jak reflektory i ewentualnie oświetlenie.

Do jakich kół nadają się przyczepy

Najlepsze mocowanie do koła, ponieważ jest to najbardziej stabilna opcja, to blizna tylnego koła. Możesz wspaniale przymocować do niego brelok bez rozwijania własnego życia.

Obraz WhatsApp 2019 07 01 w 19.29.16
Przyczepka rowerowa dla psa - podróżowanie z psem. 50 przyczepek rowerowych dla psów - podróżowanie z psem.

E-Rower

Oto dobra wiadomość: możesz także zamontować przyczepę na swoim e-rowerze. E-rower, nie S-Pedelec. Różnica jest po prostu wyjaśniona. Nie potrzebujesz ubezpieczenia do 25 km / h. Wszystko powyżej podlega obowiązkowemu ubezpieczeniu. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na ten temat, możesz dołączyć do naszej Przewodnik po e-rowerze czytaj więcej.

Obraz WhatsApp 2019 07 01 w 19.29.15
Przyczepka rowerowa dla psa - podróżowanie z psem. 51 przyczepek rowerowych dla psów - podróżowanie z psem.

Pies przyzwyczaił się do przyczepy

Teraz ona stoi tam, twój dobry pomysł, a Lumpi przeczesuje wszystkie czwórki w ziemię tego płaszcza. Powolna aklimatyzacja jest teraz ważna, inaczej wyobrażona przyjemność z jazdy staje się jego osobistym pociągiem-widmem.
Jeśli masz bardzo wystraszonego psa, zostaw przyczepę na chwilę, aż pies zaakceptuje „coś” jak zwykle. Następnie możesz zacząć i dać mu pozytywnie wywołane doświadczenie z przyczepą: smakołyki. Po prostu włóż smakołyk do samochodu, a jeśli odważy się tam pojechać, będziesz bardzo szczęśliwy i pochwalić go. Następnie możesz powoli zacząć siadać, tylko na krótko, potem trochę dłużej, a jeśli wszystko pójdzie dobrze, powolne ruchy przyczepy zaczynają się w znanym otoczeniu. Czasami robiąc sieci i robiąc wszystko, zapinaj pasy ... zawsze tylko krótko, potem dłużej.
Jeśli wszystko pójdzie dobrze, przyczepa może za kierownicą, a następnie pchasz pierwszy.
Zauważasz, jak twój pies reaguje. Niektóre osoby starsze, podobnie jak osoby starsze, mają trochę większe obawy niż szczenięta, które z natury są bardzo ciekawe.

Czyszczenie przyczepy

Psy mają wrażliwy nos i pierwsze świeże zapachy przyczepy z plastiku i plastiku, twój pies może czuć się tak niepokojący, że może nawet nie dostać się na pierwszy plan.
Co pomaga, jeśli myjesz przyczepę łagodnym mydłem, a następnie pozostawia się do wyschnięcia na słońcu.

Po pewnym czasie transportu psa przyczepa odbierze nieprzyjemne zapachy.
Aby uzyskać zapach, możesz wzbogacić wodę z mydłem w ocet. Ocet zabija każdy zapach. Tutaj też hojnie powietrze i pozwól mu wyschnąć na świeżym powietrzu.

Czego powinieneś szukać w bestsellerze 2024: Najlepsze i najpopularniejsze w 10 najlepszych porównaniach | Warto zwrócić uwagę na uczciwe testy

Teraz wiesz wszystko, co musisz wiedzieć, aby kupić świetną przyczepę rowerową dla swojego najlepszego przyjaciela. Dodatkowo przygotowaliśmy dla Ciebie listę kontrolną:

 • Przyczepa musi być stabilna i przetwarzana w wysokiej jakości. Nie powinien mieć wystających elementów - w przeciwnym razie może dojść do obrażeń
 • Dach, tapicerka i siatki muszą być stabilne i odporne na rozdarcie - dotyczy to oczywiście również
 • Oś, sprężyny, przeguby, opony i cholewka
 • powinien mieć wystarczająco dużo miejsca, aby twój pies nie musiał być „wypchany” - powinien być w stanie siedzieć prosto
 • Zabezpieczenie przed uderzeniem i przewróceniem jest bezpieczne
 • kilka możliwości wyjścia i dach, który można otworzyć, jest bezpieczny i wygodny dla was obu
 • Wisior powinien być łatwy do czyszczenia
 • Wysokiej jakości zawieszenie chroni Twoje zwierzę, a amortyzacja daje poczucie bezpieczeństwa
 • Jeśli twoja przyczepa zamienia się w biegacza, jesteś bardziej elastyczny
 • niska waga ułatwia
 • mocowanie do tylnego koła jest bezpieczne i łatwe

Zalety i wady Hundefahrradanhänger

To, czy ostatecznie zdecydujesz się na zwiastun, zależy również od twoich okoliczności. Może pomoże ci poniższa lista zalet i wad:

korzyści

Pies Szczenięta, starsze lub chore psy można z łatwością zabrać

Dog Twój pies zawsze może przyjść na długie podróże lub wycieczki rowerowe

✔ Możesz też nosić skrzynkę piwa z przyczepą rowerową dla psów

✔ lub przebuduj go jako biegacza

Trailer Przyczepa wysokiej jakości trwa długo

Ible zwijany to oszczędność miejsca

Wady

Cost Koszt początkowy jest wyższy dla modeli wysokiej jakości

Ization zapoznanie ze starszymi zwierzętami może wymagać dużo miłości i czasu

Konkluzja

Przyczepa dla psa na rowerze to korzyść dla każdego, kto lubi to robić. Nawet w podeszłym wieku lub jako dziecko, bliscy przychodzą z tobą w każdej chwili i nie muszą być w domu. Nawet jeśli aklimatyzacja może potrwać nieco dłużej, zakup się opłaca.
Przyczepy działają długo - więc samochód można nie tylko odziedziczyć, ale także wykorzystać do innych lżejszych rzeczy. Gdzie pies może iść, zakupy też mogą to zrobić.
Powinieneś zwrócić uwagę na kilka rzeczy, ale nic nie stoi na przeszkodzie twojej nowej przygodzie.
Czy lubisz obozować na zewnątrz? Potrzebujemy tego, wymieniliśmy Cię TUTAJ DORADCY NAMIOTY OUTDOOR. Następnie możesz zabrać go ze sobą, a nawet zabrać ze sobą swoją psią budę!
Życzymy miłego i aktywnego lata!

Odkryj 10 najlepszych i najlepiej sprzedających się przyczepek rowerowych dla psów w 2024 r., korzystając z uczciwych testów. Pokazujemy wybór najpopularniejszych produktów, które mają świetne recenzje klientów i stosunek jakości do ceny. Już teraz znajdź idealną przyczepkę rowerową dla psa, odpowiadającą Twoim potrzebom!

Top10🔥Oferty🔥 🆕Online
- 40,00 €oferta
- 52,45 €oferta

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?

Trixie 12819 Zaczep przyczepy do przyczepki rowerowej, opakowanie 1 szt

Auf Uczciwe testy możesz znaleźć kilka testów (w tym pływacki, Fitness, Dom i ogród) I Doradca (w tym Smart Home, Uroda, Handwerk), którzy mogą Ci jeszcze pomóc.

- 25,00 €1. najlepszy produkt

Wskazówka: Eine Geschenkidee lub Prezenty urodzinowe nigdy nie powinny być tanimi produktami, nie rozdawaj niczego, czego sam byś nie użył pod względem jakości.

Wiele pozytywów Oceny kupujących są często oznaką, że ludzie są zadowoleni z przyczepki rowerowej dla psów.

Zalecana literatura: pistolet do masażu, Rower do ćwiczeń, testowanie produktów

więcej list 10 najlepszych

Źródła:
https://www.zweiradkraft.com/hundeanhaenger/test/


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 12.04.2024/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Zdjęcie autora

Maren

Jestem niezależnym autorem, który opublikował dwie książki, między innymi. Napisz jako namiętny ghostwriter, zaangażowany doradca, zapalony e-booker, a przede wszystkim za darmo. Moje motto: życie nie przyjdzie po tobie, ale zbliża się do ciebie dwa razy szybciej.

Schreibe einen Kommentar