Doradca

ergonomiczne krzesło biurowe

Ergonomiczne krzesło biurowe z zagłówkiem - idealne do siedzenia i pracy

Dirk Re.

W biurze domowym ogromnie wzrósł zakup krzeseł biurowych. Pojawia się tutaj pytanie, czy mogę kupić jakieś krzesło lub na co konkretnie powinienem zwrócić uwagę? Co jest ważne i jak mam wyregulować krzesło? Mówię zwykłym tekstem i udzielam informacji o tym, co jest ważne.

Przewodnik: narzędzia do usuwania śniegu - serwis zimowy

Przewodnik: narzędzia do usuwania śniegu - serwis zimowy

Maren

Mamy shoveled nas w tym przewodniku: co potrzebuje dobrego łopatą śnieg, łopata do odśnieżania lub dmuchawy śnieg wszystko możliwe, ponieważ muszą być tworzone, które modele są możliwe i jak drogie jest cała zabawa?

Ozdoby świąteczne | Rozświetlone wioski bożonarodzeniowe

Ozdoby świąteczne | Rozświetlone wioski bożonarodzeniowe

Maren

Jako świąteczna dekoracja jest pięknie zbudowana. Zewsząd ta dekoracja okien świeci w domach ludzi, którzy w tym czasie wymyślają coś wyjątkowego. Oświetlone wsie świąteczne mogą zająć trochę miejsca, ale mogą być oazą świątecznego ducha i towarzyszącym mu odosobnieniem.

Tornister_ergonomic_school-03bdee28

Porada: Kup torbę - Na co zwrócić uwagę kupując torbę?

Dirk Re.

W poniższym poradniku wyjaśniam, jakie są podstawowe priorytety przy zakupie torebki i na co należy zwrócić szczególną uwagę.

Correct_Sunenschutz_Sonnebrand_Sonne-4dd287aa

Porada: Właściwa ochrona przeciwsłoneczna - na co muszę zwrócić uwagę? | Jak najlepiej się chronić?

Dirk Re.

Kto tego nie wie? Po wiośnie szczególnie cieszysz się latem i słońcem. Światło jest dobre dla naszej duszy i natychmiast czujemy się bardziej czujni i aktywni. Ale jak optymalnie chronić się przed poparzeniem słonecznym?

Zdrowe odżywianie_Letnia figura_ Sześciopak_Waga_Owoce_Warzywa_Strandfigur-02892c57

Zdrowa dieta | Wskazówki dotyczące letniej sylwetki

Dirk Re.

W kolejnych sekcjach podam przykłady zdrowej diety i zdrowego ciała, które naprawdę mogą być wdrożone przez każdego. Mówię otwarcie o tym, co naprawdę działa.

Landmann_Gasgrill_Avalon_Experiences-dfa13fdd

Przewodnik: Grill gazowy Landmann | Do 5 palników gazowych dla doskonałego grillowania

Dirk Re.

Co sprawia, że ​​grill gazowy Landmann jest tak ekskluzywny i jak można grillować mięso i kiełbaski? Oto mój przewodnik po grillu gazowym Landmanna

Doradca: Naucz się medytować | Wskazówki dla początkujących

Doradca: Naucz się medytować | Wskazówki dla początkujących

Maren

Ten mały przewodnik dotyczy medytacji. W kilku słowach damy ci krótki wpis i wyjaśnimy, o co chodzi. A co nie jest. Medytacja jest tak stara jak ludzkość i leczy. I tak naprawdę medytacja nie jest nudna. Wręcz przeciwnie. Naprawdę? Realne.

Drukarka 3D | Co należy wziąć pod uwagę przy zakupie drukarki 3D

Drukarka 3D | Co należy wziąć pod uwagę przy zakupie drukarki 3D

Maren

Dzięki drukarce 3D możesz zrobić prawie wszystko samodzielnie. Jak działa drukarka 3D? Czego do tego potrzebujesz? Skąd drukarka czerpie informacje? A ile ostatecznie kosztuje kawałek marki Eigenprint? Czy nadal musisz kontynuować? Ekscytująca, taka drukarka 3D! Przyjrzyjmy się Twojemu nowemu hobby.

Nożyczki do pazurów dla psów

Nożyczki do pazurów dla psów

Maren

Dlatego w razie potrzeby dobrze jest samodzielnie skrócić pazury psa. Ale kiedy zaczynasz ciąć? Czego możesz użyć do przecięcia psich pazurów? Gdzie najlepiej kupić maszynki do strzyżenia psów? Czy to możliwe w przypadku wszystkich psów? Wyjaśnimy to w tym przewodniku.