Deskorolka elektryczna - longboard dla dobrej zabawy


Deskorolka elektryczna - Longboard zapewniający dużo zabawy

Deskorolka elektryczna - longboard dla dobrej zabawy

Czy miałeś lub miałeś deskorolkę? Czy pamiętasz, jak fajnie to było? Wspinaj się na stoki. Trikuje, spada i znów wstaje?
Deskorolki były i są fajne, ale także idą z duchem czasu. Lecieli już w „Back to the Future II”. Nie jesteśmy tak daleko, ale Marty Mcfly dobrze bawiłby się na longboardie elektrycznym, jak na hoverboard. Każdy zakład!
Ten poradnik zakupowy dotyczy „poprzednika” „Hoverboardu” z opowiadania science fiction, ponieważ ma to nastąpić. Piszemy rok 2019 i dlatego mówimy o deskorolce elektrycznej.
Jakie są różnice, na co należy zwrócić uwagę przy zakupie, gdzie prawo określa ramy i jakie funkcje czekają na Ciebie. - deskorolka elektryczna - longboard

Zalecana literatura: Wiele przewodników na różne tematy tutaj!

Deskorolka Elektro - Longboard - w porównaniu

Deskorolka RCB Longboard Electric Motor Skateboard E, z ...Teamgee H5 - elektryczna deskorolka longboard z pilotem, ...Elektryczny longboard "Fun", elektryczna deska, elektryczna deskorolka...Deska kompletna Apollo Longboard Bali Special Edition z ...Nesaila 70cm (27') Deskorolka elektryczna z bezprzewodowym Bluetooth...Deskorolka elektryczna Teamgee H20 z bezprzewodowym pilotem, ...Deskorolka elektryczna WOOKRAYS, deskorolka elektryczna z ...Teamgee H5 - elektryczna deskorolka longboard z pilotem, ...WOOKRAYS Elektryczna Deskorolka z Pilotem Elektrycznym...
199,99 €Sprawdź cenęSprawdź cenę99,90 €Sprawdź cenę459,99 €158,99 €Sprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenę
Deskorolka z silnikiem elektrycznym RCB Longboard E ... *Teamgee H5 - elektryczna deskorolka longboard z ... *Longboard elektryczny "Fun", deska elektryczna, ... *Apollo Longboard Bali Special Edition ... *Deskorolka elektryczna Nesaila 70cm (27") z ...*Deskorolka elektryczna Teamgee H20 z bezprzewodowym ... *Deskorolka elektryczna WOOKRAYS, elektryczna ... *Teamgee H5 - elektryczna deskorolka longboard z ... *Deskorolka elektryczna WOOKRAYS z ... *
◼️ Mini deskorolka z silnikiem elektrycznym longboard, łatwa do ...◼️ 【Najcieńszy elektryczny longboard】 Longboard Teamgee H5 E ...◼️ Dzięki zintegrowanemu i ...◼️ Jakość i styl: deska Apollo Longboard Matei, gwarantowana ...◼️ nie dotyczy◼️ ★ Podstawowe parametry deskorolki elektrycznej: H20 ...◼️ 3 PRĘDKOŚCI I DOBRY ZASIĘG - Elektryczny ...◼️ 【Najcieńszy elektryczny longboard】 Longboard Teamgee H5 E ...◼️ ➤3 REGULOWANA PRĘDKOŚĆ - 3 poziomy prędkości ...◼️ nie dotyczy
◼️ Maksymalne nachylenie 15 ° -20 ° (w zależności od ciężaru ...◼️ 【Mocna jazda】 Moc 2 x 380W ...◼️ Deskorolka elektryczna może ważyć do 100 ...◼️ Twin-Tip i DT: Deck ma wymiary 995 mm x 220 mm (39 x 8,75 cala), ...◼️ nie dotyczy◼️ ★ Regulowana prędkość, bezprzewodowe sterowanie eemote: ...◼️ WIELOFUNKCYJNY PILOT RADIOWY - Deskorolka jest ...◼️ 【Mocna jazda】 Moc 2 x 380W ...◼️ ➤ BEZPRZEWODOWY PILOT - Bezprzewodowy pilot 2.4G ...◼️ nie dotyczy
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
Deskorolka elektryczna Deskorolka elektrycznaDeskorolka elektryczna Deskorolka elektrycznaDeskorolka elektryczna Deskorolka elektrycznaDeskorolka elektryczna Deskorolka elektrycznaDeskorolka elektryczna Deskorolka elektrycznaDeskorolka elektryczna Deskorolka elektrycznaDeskorolka elektryczna Deskorolka elektrycznaDeskorolka elektryczna Deskorolka elektrycznaDeskorolka elektryczna Deskorolka elektrycznaDeskorolka elektryczna Deskorolka elektryczna
299,99 €
199,99 €Sprawdź cenęSprawdź cenę99,90 €Sprawdź cenę459,99 €158,99 €Sprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenę
do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤
Ostatnia aktualizacja 25 maja 2022 6:08. Linki bezpośrednio do Amazon.de | Źródło / zdjęcie: Amazon API
Youtube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Co to jest deskorolka elektryczna?

To właśnie wymyślili surferzy w latach 50. Szukali sposobu na surfowanie, gdyby morze nie grało razem. Cztery koła pod małą deską, które miały kształt deski surfingowej i historia została wykonana. Później został dostosowany i dalej rozwijany. Mamy teraz deskorolkę z kołami i silnikiem elektrycznym. Istnieją dwa rodzaje napędu, a silniki mają różną moc i zasięg, a także prędkości.

materiały

Materiały muszą być lekkie, ale stabilne. Z reguły deskorolki elektryczne składają się z:

 • Węgiel
 • Bambus
 • Holz
 • włókno szklane
 • Materiały mieszane

Górna część, na której stoisz, nosi nazwę Deck. Składa się z różnych nakładających się warstw. Dzięki temu płyta jest stabilna, ale także lekka.
Brakuje tylko kół, które są również dostępne w technologii LED, trochę wiedzy technicznej i oczywiście silnika.

Nowoczesne urządzenia mogą być nawet sterowane przez aplikację lub Bluetooth. Później więcej!

Dla kogo nadaje się elektryczna deska do longboardu?

Taka elektryczna deska do longboardu jest odpowiednia dla każdego, kto dobrze się bawi lub może jej używać w praktyczny i znaczący sposób. Jest również świetny do pracy. Ale nie tylko to. Możesz także zrobić z tego nowe hobby. Niektórzy artyści tworzą całe programy na deskorolkach.

E-deskorolka dla dzieci

Dla dzieci są dodatkowe lekkie i małe warianty. Ale jeżdżą jak pełnoprawny e-board. Dla tego sportu nie istnieje minimalny wiek. W zależności od predyspozycji bardzo małe dzieci mogą zacząć od tego.

✌ odzież ochronna, taka jak

Pamiętaj: Dzieci od czasu do czasu są bardzo zarozumiałe, co może prowadzić do poważnych obrażeń. Z tego powodu nigdy nie zostawiaj dziecka bez opieki.

Na solidnych butach z antypoślizgową podeszwą powinieneś zwracać uwagę, jak również podnosić ubrania dziecka, które jest swobodne, ale nie przycięte zbyt daleko.
Wtedy może się zacząć. Wczesna praktyka!

Jakie są dostępne opcje?

W zależności od tego, na czym koncentrujesz się na e-desce, możesz wybrać między kołami, napędem, silnikiem i kształtem pokładu. Najnowsze modele pozwolą Ci również wejść na szczyt, ale to będzie dotyczyło baterii. Niektórzy producenci mają dodatkowe ustawienia do jazdy po mieście. Tak więc deska dostosowuje się technicznie, że zasięg jest utrzymywany dłużej.
Chcesz być na zewnątrz na świeżym powietrzu? To prawdziwe wyzwanie dla deskorolek. Stick and stone go, ale nie należy ich używać zbyt często.
Longboardy przypominają proste tory symulujące „surfowanie”.

E-deskorolka z aplikacją

Możesz również podłączyć elektryczną longboard z aplikacją, a następnie sterować tablicą za pomocą smartfona. Niektórzy producenci oferują to i współpracują ze sobą. Ale telefon ma także swoje wady. Rzadko jest tak precyzyjny, by sterować, a kiedy spada, czasami może się zepsuć. Zaletą jest to, że spersonalizowałeś swoją tablicę i nie musisz mieć ze sobą dodatkowej kontroli.

E-deskorolka z diodami LED

Kolorowe światło na tablicy? Zwłaszcza gdy jest ciemno, możesz lepiej widzieć przy odrobinie blingblingu. Są rolki, które można łatwo złożyć i świecić we wszystkich możliwych kolorach podczas ruchu. To naprawdę modne i nowe!

napęd

Istnieją dwa typy napędów, które mają swoje zalety i wady:

napęd pasowy

Napęd pasowy ma długą żywotność i dobrze znosi obciążenia długoterminowe. Jeśli piszczy, może pomóc prosty silikonowy spray. Nie musi być naprężany ani smarowany. Wada: nie może być skręcona ani zagięta. Nie może też wytrzymać ciężkiego przeciążenia.

Napęd bezpośredni

Napęd bezpośredni napędza tylne koła i zapewnia dużą moc na drodze. Ale nie można zainstalować dodatkowego silnika.

Która siła docisku jest dla Ciebie odpowiednia, możesz się przekonać, próbując dwóch wariantów.

Zalecana literatura: Wiele przewodników na różne tematy tutaj!

Silnik

Zainstalowane silniki elektryczne mają różne moce. 800 Watts powinien już być. Silnik tworzy również luźną osobę 100 kg. Jeśli jesteś lżejszy lub nie chcesz spędzać zbyt wiele czasu na jeździe samochodem, będziesz potrzebować silnika 400 Watt. Więcej mocy, więcej mocy.

Zasięg i bateria

Zasięg zależy od baterii. Jednak większość modeli w średnim przedziale cenowym to 30 - 35 km. Zależy to również od tego, ile masz wagi. 100 kg może być transportowany nieco ciężej niż 50 kg.
Nie bez powodu zwracaj uwagę na dobre wykorzystanie energii.
Czas ma na celu zrównoważony rozwój: niektórzy producenci wykorzystują sposób ładowania akumulatorów podczas hamowania. Myślę, że to świetna rzecz!

Geschwindigkeit

Do 40 km / h nie stanowią już problemu. To na takim e-Longboard dość szybko! Jeśli upadniesz, możesz czasem doznać bardzo niebezpiecznych obrażeń. Hełm już nie jest odpowiedzialny za obowiązek. Pomocne są także ochraniacze na kolana i łokcie.

Boards Elektryczne deskorolki dla dzieci są oczywiście mniej szybkie. Jeździsz maksymalnie 20 km / h. Ale nawet to jest czasami trudne dla dziecka do działania.

Waga

Pokład i koła nie są tym, co sprawia, że ​​taka deska jest twarda. To silnik i akumulator są zainstalowane. Jak zrobić longboard na luźnym 15 - 35 kg. Ale! Im szybciej może jechać, tym mocniejsze, tym bardziej stabilne. Jeśli to zrobisz, deska powinna pozostać zdrowa. Przy zakupie zwracaj także uwagę na wysoką jakość wykonania z materiałami, które dużo wytrzymują.

dodatkowy

Jeśli twoje role nie wystarczą, nie ma problemu. Najbardziej popularne płyty można również dostroić. W pewnym kontekście. Łożyska kulkowe w rolkach zapewniają lepszą lekkość.
Może chcesz mieć dłuższy zasięg lub mocniejszy silnik? W międzyczasie powstała rodzaj sceny tuningowej. Należy jednak pamiętać, że każda manipulacja powoduje, że gwarancja producenta jest nieskuteczna. Części tuningowe do deskorolek elektrycznych

odzież ochronna

Odzież ochronna powinna stać się Twoim osobistym obowiązkiem, jeśli masz tablicę, która może prowadzić szybko lub jeśli podróżujesz w terenie, którego nie znasz. Nawet jeśli spróbujesz sztuczek. Kask chroni mózg, oszczędzający chronią cię przed poważnymi obrażeniami. Noszenie odzieży ochronnej nie jest prawnie obowiązkowe, ponieważ zgodnie z prawem nie wolno ci jeździć z przedmiotami na ulicy.

Zalety i wady

Czy masz już smak? Oto kilka zalet i wad:

korzyści

✔ To świetna zabawa

✔ Nie musisz już tak ciężko pracować

Road Droga będzie jasno określona przez prawo, aby móc korzystać z deski na drodze lub na ścieżce rowerowej

✔ Możesz nauczyć się sztuczek i zdobyć nowe hobby - lub rozwinąć hobby

Wady

Price Cena zakupu może być wysoka w zależności od modelu

✘ W tej chwili czas doładowania jest dość krótki w porównaniu z czasem użytkowania - baterie ładujące się przez hamowanie działają nieco przeciwnie

✘ Opanowanie urządzenia zajmuje trochę czasu

Co należy wziąć pod uwagę przy zakupie

To było bardzo dużo informacji? Temat jest duży i nie możemy wchodzić w cokolwiek, co wykraczałoby poza zakres. Niemniej jednak możemy powiedzieć kilka rzeczy na temat tego, na co zwrócić uwagę przy zakupie deskorolki elektrycznej:

❍ jak długo chcesz jeździć na desce? Wyżej położone deski mają zasięg 30 km

Fast jak szybko chcesz prowadzić? W tej chwili można osiągnąć 40 km / h

❍ Który wariant preferujesz? Longboard oferuje dużo miejsca, więc możesz robić z nim sztuczki. Albo tańczyć

❍ Wolisz wyjść na zewnątrz? Wtedy możesz potrzebować więcej mocy i większych kół

❍ który napęd (pas lub koło) jest odpowiedni dla Ciebie?

Jakie akcesoria chcesz mieć na swojej deskorolce?

❍ jak długo może się ładować?

❍ czy powinien być kompatybilny z technologią LED lub aplikacjami?

You jak ciężko jesteś? Twoja waga wpływa również na czas trwania występu

FAQ

Gdzie mogę prowadzić elektroniczną deskorolkę?

Aby być naprawdę bezpiecznym, e-board potrzebuje reflektorów, świateł, dzwonka. Ponieważ jest zmotoryzowany i może jeździć szybko ponad 6 km / h, również ubezpieczenie. To, że to nie działa, jest jasne i e-deska musi pozostać na prywatnych drogach i terenie. Jeszcze! Ponieważ obecnie (od maja 2019) dyskutuje się o tym, że e-ruch porusza się bardziej.

Jak szybko może przejść e-longboard?

Obecnie większość urządzeń jest zaprojektowana dla 15 - 40 km / h

Jak długo trwa ładowanie mojej płyty?

Różni się to w zależności od producenta i może trwać wiele godzin między 2 a 5.

Czy to samo jest droższe?

Jain. Jakość ma swoją cenę. Dobre deski zaczynają się od 500 Euro. Ale potem są również zaprojektowane na dłuższą odległość i solidność. Możesz także wydać 2000 € na deskorolce. Nie oznacza to, że jest cztery razy lepszy.

Wniosek - deskorolka elektryczna

Jeszcze nie, ale już niedługo - wszystko wygląda jak technologia z mocą. Patrząc w przyszłość, podobnie jak najmniejsze elektryczne środki transportu, chodziło o e-skutery i e-longboardy. Miasta stają się coraz pełniejsze, a prawodawstwo musi działać.
Oznacza to, że nie masz jeszcze dostępu do e-deskorolki na ulicy, ale szacuje się, że wkrótce się to zmieni. I tu leży główny argument. Bo wtedy możesz iść z nim na ulice. Do tego czasu po prostu ćwicz na podwórku. Ponieważ „surfowanie” wymaga trochę praktyki.
Nawet dla najmłodszych są już oczywiście deski przyjazne dzieciom. Zalecamy rozpoczęcie od modelu dla początkujących. Profesjonalny sprzęt kosztuje szybko 2000 € i więcej. Mają też więcej mocy, więcej zasięgu, więcej sztuczek.
To na pewno dużo zabawy. Po prostu go włóż i jesteś gotowy do pracy. Do 30 km, do 40 km / h. A kontrola jest w twoich rękach.

Znajdź w 10 najlepszych i najlepiej sprzedających się deskorolkach elektrycznych 2022 na uczciwych testach

Topseller% oszczędności % Nowe wydania
1. Najlepszy sprzedawca
Deskorolka elektryczna HOVERMAX, elektryczny longboard 35,4x9 cali...*
 • Uwaga: na tej elektrycznej deskorolce nie można jeździć po głównej drodze i drodze publicznej. Uwaga przed zakupem...
 • Komfortowe wrażenia: elektryczny longboard HOVERMAX wykorzystuje wysokiej jakości klon jako pokład, o maksymalnym obciążeniu 120 kg i ...
 • Doskonałe osiągi: deskorolka elektryczna HOVERMAX jest wyposażona w mocny silnik bezszczotkowy o mocy 400 W. Akumulator 4,0AH z...
- 10,00 €2. Najlepszy sprzedawca
Deskorolka elektryczna Tooluck z pilotem,...*
 • 🏄 ♂️ 【Wydajne akumulatory】 Deskorolka elektryczna Tooluck jest wyposażona w baterię litową nowej generacji 29,4 V 2000 ...
 • 🏄 ♂️ 【Wysoce wydajny silnik 350W】 Elektryczny longboard ma bezszczotkowy silnik nowej generacji 350W, dzięki czemu ...
 • 🏄‍♂️【Lekki i przenośny, wytrzymały materiał】 Dzięki ulepszonym materiałom i technologiom waga i wytrzymałość są idealne ...
3. Najlepszy sprzedawca
Deskorolka elektryczna Caroma, longboard elektryczny 90cm z...*
 • ✦ Bezszczotkowy silnik z podwójną piastą 700 W - Ta deskorolka elektryczna jest wyposażona w podwójny silnik 350 W x 2, dzięki czemu deskorolka elektryczna ...
 • ✦ Bateria litowa 29,4 V 4000 mAh - Deskorolka elektryczna Caroma dla dorosłych jest wyposażona w baterię litową nowej generacji 29,4 V 4000 mAh ...
 • ✦ Ergonomiczny bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania - zmotoryzowana deskorolka jest wyposażona w bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania 2,4 GHz, który ma zasięg ...
4. Najlepszy sprzedawca
Elektryczna deskorolka Longboard, elektryczna deskorolka 82 cm z...*
 • 【8-warstwowa deska klonowa】 Powierzchnia elektrycznej deskorolki jest wykonana z wysokiej jakości 8-warstwowego drewna klonowego, które nie jest łatwe do złamania ...
 • 【Akumulator litowy 2000 mAh】 Elektryczny longboard jest wyposażony w baterię litową 29,4 V 2000 mAh, którą można naładować w ciągu zaledwie 2 godzin ...
 • 【Silnik bez oporu 350 W】 Elektryczna deskorolka jest silnikiem bez oporu, nawet jeśli deskorolka nie ma mocy, zawsze może ...
5. Najlepszy sprzedawca
Deskorolka elektryczna GeekMe z pilotem Longboard 400W do...
Opinie 80
Deskorolka elektryczna GeekMe z pilotem, longboard 400 W do...*
 • Deskorolka elektryczna: Wyposażona w baterię litową 4,0Ah, pełne naładowanie zajmuje tylko od 3 do 4 godzin i możesz ...
 • Wysoka jakość: 38,2 "długa * 9.5" szeroka, wykonana z wysokiej jakości materiału, ze stabilnym pokładem i wysokoelastycznymi kółkami PU dla ...
 • Unikalna konstrukcja: podwójny napęd elektryczny i napędzany przez człowieka Elektryczna deskorolka ma unikalny ...
6. Najlepszy sprzedawca
Elektryczna deskorolka Teamgee H20 z bezprzewodowym pilotem, ... *
 • ★ Podstawowe parametry deskorolki elektrycznej: Longboardy H20 osiągnęły maksymalną prędkość 24 km/h oraz w ...
 • ★ Regulowana prędkość, sterowanie bezprzewodowe Eemote: 4 tryby biegów i 4 tryby hamowania mogą zaspokoić różne potrzeby Twojej jazdy ...
 • ★ Mocny silnik piasty 1080 W: silniki piasty 1080 W zapewniają błyskawiczne przyspieszenie i maksymalną prędkość 42 ...
7. Najlepszy sprzedawca
Elektryczna deskorolka Teamgee H20T 96.5 cm z bezprzewodowym Bluetooth ... *
 • 🛹 【Podwójny silnik piasty 600W】 Teamgee H20T z podwójnymi silnikami piasty 600W o maksymalnej prędkości 42 km / h i zasięgu ...
 • 🛹 Ulepszone gumowe opony】 Dzięki wysokiej jakości gumowym oponom kół możesz jeździć zarówno po płaskich, jak i wyboistych drogach ...
 • 🛹 【Regulowane tryby prędkości 4】 Nasz H20T ma tryby prędkości 4 (L / M / H / H +) i tryby hamowania 4, aby dostosować ...
8. Najlepszy sprzedawca
COLORWAY HB10 Electric Longboard Deskorolka elektryczna E Deskorolka...*
 • Bezpieczeństwo: Bezpieczeństwo produktu i bezpieczeństwo klienta są dla nas zawsze najważniejsze. Ta elektryczna deskorolka longboard jest zgodna z...
 • Zoptymalizowany projekt: nowoczesny design, solidne panele i odporne na zużycie opony zapewniają najlepsze wrażenia
 • Zdalna jazda: ustawiając pilota w dłoni, aby sięgać do przodu i do tyłu, przyspieszać lub zwalniać, ...
9. Najlepszy sprzedawca
Deskorolka elektryczna Hiboy 25 km/h, podwójny silnik 350W*2, 20 km...*
 • TRWAŁOŚĆ - Dzięki konstrukcji w kształcie litery U i mocniejszym truckom, 7-warstwowy longboard z klonu zachowuje elastyczność i solidną jakość.
 • MOCNY 500 W (250 W * 2) - Zasilany przez wysokowydajny bezszczotkowy silnik z podwójną piastą, wspinaj się na wzgórze bez wysiłku z ...
 • WYSOKA WYDAJNOŚĆ - Mocny silnik z podwójną piastą zapewnia płynną pracę, a wzmocniona płyta może być używana do ...
10. Najlepszy sprzedawca
Deskorolka RCB Longboard z silnikiem elektrycznym E Deskorolka, z ... *
 • Deskorolka z silnikiem elektrycznym MINI longboard, łatwa do modyfikacji, prosta obsługa, maksymalny limit wagi 20-120 kg, całkowity rozmiar deskorolki...
 • Maksymalne nachylenie 15 ° -20 ° (w zależności od ciężaru kierowcy), kąt obrotu 360 stopni.
 • Czas ładowania ok. 3-4 godziny , Prędkość maksymalna 28 km/h (w zestawie) -32 km/h (bez pojemności) , Prędkość jak FLYING IN i...
- 10,00 €oferta
Deskorolka elektryczna Tooluck z pilotem,...
Deskorolka elektryczna Tooluck z pilotem,...*
199,99 € - 10,00 € 189,99 €

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?

Elektryczna deskorolka Vivi H2B, Longboard Electric z bezprzewodowym pilotem, maksymalna prędkość 20KM / H, podwójny silnik 700W, 8-warstwowy longboard z klonu dla nastolatków i dorosłych

Stworzyliśmy dla Ciebie przewodnik zakupowy z przydatnymi wskazówkami. Może doradzić i ochronić Cię przed złymi zakupami w 2022 roku. Daje ci zalecenia dotyczące zakupu, pokazuje przydatne linki lub przybliża test elektrycznej deskorolki.

Uzyskaj doświadczenia i rekomendacje od klientów, kupujących, przyjaciół, mediów społecznościowych, blogów lub czasopism branżowych. przed tobą deskorolka elektryczna Jeśli chcesz kupić produkt, bądź mądry i dobrze przygotowany.

Auf Uczciwe testy możesz znaleźć kilka testów (w tym pływacki, Fitness, Dom i ogród) I Doradca (w tym Smart Home, Piękno, Handwerk), którzy mogą Ci jeszcze pomóc.

Kupowanie deskorolki elektrycznej - Jak znaleźć dla siebie najlepszy produkt do deskorolki elektrycznej!

Deskorolka elektryczna Deskorolka elektryczna
Przydatne wskazówki dotyczące kolejnego zakupu produktu z „Przewodnikiem po uczciwych testach dla kupujących”!

Czego dokładnie oczekuję od mojego produktu „deskorolka elektryczna”?

Poradnik kupowania uczciwych testów
Deskorolka elektryczna - longboard zapewniający mnóstwo zabawy 49

Wiele produktów ma podstawowy cel, do którego są potrzebne. Niemniej jednak bez względu na to, czego szukasz lub chcesz używać produktu, zapisz dokładnie, czego oczekujesz od produktu, jak i gdzie chcesz go używać. Zbadaj i porównaj znalezione produkty do deskorolek elektrycznych. Przekonasz się, że wiele produktów robi dokładnie to, czego szukasz, ale ma o wiele więcej funkcji, innych właściwości lub obsługi, których nie znasz. Różnorodność produktów i zakres dostawy mogą być bardzo różne.

Którzy producenci i marki są dostępni dla „deskorolki elektrycznej”?

Marki i producenci Uczciwe testy Poradniki dotyczące zakupów
Deskorolka elektryczna - longboard zapewniający mnóstwo zabawy 50

Jeśli szukasz produktu „Deskorolka elektryczna” i chcesz mieć konkretną markę lub producenta, to już zawęziłeś swoje wyszukiwanie do BRAND lub producenta. Jeśli tak nie jest, musisz najpierw uzyskać przeglądjakich producentów i marek produkują i oferują produkt, którego szukasz. Skorzystaj tutaj znanych marek i producentów ze swoimi produktami. Niemniej jednak warto badanie mniej znanych marek lub producentów. Mogą być nowe na rynku lub po prostu mniej znane w danym kraju.

Często można znaleźć lepszy Stosunek ceny do wydajności ze względu na koszty produkcji lub filozofię. Sprawdzone marki i producenci polegają na rozgłos i zaufanie przez lata, które zbudowali. jakość i obsługa przekonały, ale z czasem mogą zniknąć. Wszystko znajduje odzwierciedlenie w cenie. Zwróć więc uwagę na mniej znane produkty, nie muszą być gorsze. Mogą one również mieć dobrą obsługę, dobrą jakość lub mieć większy zakres dostawy. Doświadczenia innych kupujących są bardzo ważne.

Jakich funkcji, wyposażenia i stanu potrzebuję, a jakich nie?

Czeklist Poradnik zakupów Uczciwe testy Zakup produktu
Deskorolka elektryczna - longboard zapewniający mnóstwo zabawy 51

Znajdź i zagłosuj na najlepszy produkt do deskorolki elektrycznej

Teraz wiesz dokładnie, czego oczekujesz od swojego nowego produktu i jak chcesz go wykorzystać. Otrzymałeś przegląd dostępnych produktów. Uzyskałeś teraz więcej informacji o produktach do deskorolek elektronicznych, ich funkcjach, właściwościach, obsłudze i zakresie dostawy. Czego początkowo oczekiwałeś od produktu, powinieneś teraz dodać nowe punkty i rozważyć, czego absolutnie potrzebuję, a czego nie. Pomyśl także długofalowo o komforcie, zużyciu, korzyściach i zakresie dostawy.

Oceny, rekomendacje, recenzje i testy kupujących deskorolkę elektryczną?

Przewodnik zakupów Uczciwe testy
Deskorolka elektryczna - longboard zapewniający mnóstwo zabawy 52

Masz teraz na swojej liście kilka produktów do deskorolki elektrycznej, które pasują do Twoich pragnień. Teraz musisz uporządkować i dokładniej omówić produkty. Przeszukuj dowolny produkt pod kątem ocen kupujących, rekomendacji, recenzji i testów w Internecie. Będziesz czytać pozytywnie i negatywnie i zauważysz, który produkt Cię przyciąga. Oto kilka punktów, o których należy pamiętać:

👉 Jaka jest reputacja strony internetowej lub sklepu i jego ocen kupujących, rekomendacji, recenzji i testów?
👉 Recenzje kupujących można kupić lub podrobić, spójrz na liczbę recenzji i pisownię.
👉 Korzystaj z innych przydatnych stron internetowych, aby oceniać fałszywe recenzje!
👉 O czym dokładnie są negatywne recenzje?

Jak sobie radzić z negatywnymi recenzjami i doświadczeniami?

Przewodnik zakupów Uczciwe testy zakupu produktu
Deskorolka elektryczna - longboard zapewniający mnóstwo zabawy 53

Negatywne recenzje są często pisane, gdy produkt dotrze wadliwy, co może wynikać z trasy dostawy lub bezpośrednio do producenta. Może się to zdarzyć, ale nie jest to normą i nie powinno Cię zniechęcać. Istnieje wiele negatywnych recenzji od klientów, którzy kupili dla siebie niewłaściwy produkt do deskorolki elektrycznej lub którzy nie otrzymali właściwych informacji i byli teraz rozczarowani. Nieprawidłowe lub nieprawidłowe użycie może również prowadzić do negatywnej oceny.

Produkty często trzeba składać, dla niektórych jest to zbyt skomplikowane, czasochłonne lub po prostu nie dla nich. Często te tak zwane negatywne oceny zawierają po prostu frustrację kupującego. Niemniej jednak z pewnością istnieją uzasadnione negatywne recenzje, więc zawsze polecam je przeczytać Przeczytaj uważnie recenzje i obraca się wokół użytkowania, trwałości i jakości. Jakie miałeś problemy? Jak sprzedawca lub producent zareagował na problemy?

Dalsze punkty:

👉 Niewiele recenzji nie zawsze oznacza, że ​​wybrany produkt jest koniecznie zły. Może po prostu nie było go wystarczająco długo na rynku iw rezultacie nie zostało wystarczająco docenione.
👉 Jeśli to możliwe, w razie problemów zadawaj pytania otwarte kupującemu lub sprzedającemu.
👉 niektórzy sprzedawcy walczą ze sobą negatywnymi/pozytywnymi ocenami, aby poprawić lub pogorszyć rankingi sprzedaży i pozycjonowanie.

Jakie problemy, rozwiązania lub wskazówki mogę znaleźć na temat elektrycznej deskorolki?

Przewodnik zakupów Uczciwe testy zakupu produktu
Deskorolka elektryczna - longboard zapewniający mnóstwo zabawy 54

Często pomocne jest zbadanie problemów, rozwiązań lub wskazówek dotyczących produktu przed dokonaniem zakupu. Tutaj możesz skorzystać z wiedzy kupujących, którzy mogli mieć produkt do elektrycznej deskorolki przez jakiś czas, co z nim robią lub czego doświadczyli. Może to być zarówno negatywne, jak i pozytywne. Może przyniesie ci to głębszy wgląd w jakość, trwałość, pielęgnację, obsługę i użytkowanie nadchodzącego zakupu deskorolki elektrycznej.

Gdzie mogę znaleźć oceny, rekomendacje, recenzje, testy, recenzje, rozwiązania i wskazówki od innych kupujących?

Zapytaj o doświadczenia i wskazówki w swoim obszarze osobistym na temat elektrycznych deskorolek lub produktów.
Lista 10 najlepszych testów uczciwych testów prowadzi do najlepszych i najpopularniejszych produktów do deskorolek elektrycznych z linkami do ocen i recenzji, gdzie można znaleźć wiele opinii i rekomendacji.
Wiele platform sprzedażowych oferuje swoim kupującym ocenę, którą zazwyczaj można znaleźć pod produktem.
Istnieją portale z pytaniami i odpowiedziami z pytaniami i odpowiedziami, których szukasz lub możesz je opublikować bezpośrednio. Przykład: Gutefrage.net
Dla każdego produktu lub tematu istnieją fora internetowe, na których użytkownicy, kupujący lub osoby o podobnych poglądach mogą wymieniać się pomysłami.
Grupy na Facebooku lub strony na Facebooku działają jak fora z wieloma pytaniami i odpowiedziami.
Spójrz na szczegółowe Najlepsze recenzje na Amazonka * an. Jest wielu dla bardzo dobrej jakości i zadowolonych kupujących Oceny 4 lub 5 gwiazdek. Im więcej opinii klientów ma dany produkt, tym bezpieczniejsze są opinie i informacje na jego temat.

Gdzie w Internecie znajdę test deskorolki elektrycznej?

Deskorolka elektryczna Deskorolka elektryczna
Deskorolka elektryczna - longboard zapewniający mnóstwo zabawy 55

💻 Po prostu spójrz w okolicę „Testowanie” z Uczciwych testów powyżej lub użyj tutaj z test elektro deskorolka wyszukiwanie, może już coś dla Ciebie mamy! 🙂.
💻W Google możesz wpisać tutaj test elektro deskorolka Znajdować! Możesz użyć dowolnej wyszukiwarki. Na przykład użyj roku dla bieżących testów test deskorolki elektrycznej 2022.
💻 Aby uzyskać rekomendacje produktów i testy produktów z wynikami testów 2022, możesz wyszukać istniejący w Stiftung Warentest test elektro deskorolka sprawdzać.
💻 Sprawdź w Ökotest, czy istniejąca test elektro deskorolka jest wykrywalny.
💻 Youtube to wybór dla recenzji i filmów testowych. Możesz iść tutaj test elektro deskorolka sprawdzać.

Gdzie mogę kupić deskorolki elektryczne?

Przewodnik zakupów Uczciwe testy zakupu produktu
Deskorolka elektryczna - longboard zapewniający mnóstwo zabawy 56

Możesz kupić dowolny produkt online lub w lokalnym sklepie. Zawsze znajdziesz znacznie większy wybór online. Na miejscu można znaleźć popularne lokalne sklepy, takie jak sklep z narzędziami, drogerię, centrum handlowe lub sklep specjalistyczny i od razu zorientować się w produktach.

🏬Popularnymi sprzedawcami produktów elektro deskorolkowych mogą być: Aldi, Penny, Kaufland, Norma, Lidl, Netto, Roller, Rossmann, DM, Rewe, Real, Bauhaus, Toom, Obi, Hornbach, Mediamarkt, Saturn, Medimax i wiele innych. Wszyscy dostawcy sprzedają również wybrane produkty we własnym sklepie internetowym. 🛍.

W sieci znajdziesz wiele innych sklepów internetowych lub porównywarek cen, oprócz tych wymienionych powyżej.

💻Popularne portale dla elektrycznych deskorolek to: Amazon, eBay, Otto, Conrad, Pearl, Billiger, Idealo, Geizhals, Check24 i wiele innych. Wszędzie znajdziesz zwycięzców testów, zwycięzców cen lub zwycięzców porównań, być może jest tam dokładnie ten produkt, którego szukasz!

Jak mogę zaoszczędzić na elektrycznej deskorolce?

Zaoszczędź na zakupie produktu uczciwe testy
Deskorolka elektryczna - longboard zapewniający mnóstwo zabawy 57

1. Wskazówki dotyczące oszczędzania❗ Szukaj wyznaczonych rabaty, oferty, obniżki cen lub oferty okazyjne, ale z Uwaga i porównaj.

⚠Aby sprawdzić ofertę, możesz specjalnie dla Amazon "Keepa" lub „WielbłądWielbłądWielbłąd” używać. Tutaj śledzone są ceny, dzięki czemu możesz sprawdzić, czy oferta rzeczywiście jest ofertą. Wielu sprzedawców obniża ceny na specjalne okazje, takie jak Czarny Piątek, Boże Narodzenie, Wielkanoc czy inne dni promocyjne. Dzięki „Keepa” możesz zobaczyć z miesięcznym wyprzedzeniem, jak kształtowała się cena i zauważysz, że cena wzrastała coraz bardziej do dnia promocji, tygodni lub 1-2 miesięcy przed promocją, aby reprezentować ofertę w czasie promocji , chociaż jest to cena, która jest używana często lub od dłuższego czasu. ⚠.

Dealerzy lubią stosować taktykę dostosowywania produktu z jego normalnej ceny do bardzo drogiej ceny, aby później sprzedać go po tej normalnej cenie (teraz znacznie taniej). Dzięki tej taktyce detalista powoduje spadek ceny, który sygnalizuje ofertę dla wielu sklepów internetowych, stron internetowych, portali z ofertami, portali cenowych i odpowiednio ją pozycjonuje lub sprawia, że ​​jest zauważalna. Wykorzystaj te taktyki na swoją korzyść i złap okresy przed i po tych korektach cen. Z pewnością będzie to wymagało trochę czasu, planowania i cierpliwości przy zakupie.Tutaj w Honest Tests mamy jeden Widok historii cen „Keepa” wbudowane w tabele i ich wkład z „Testów” i „Przewodników”. Tam możesz zobaczyć, jaka była cena produktu w przeszłości.

2. Oszczędzanie napiwku💶❗ Zawsze porównuj zakres dostawy z ceną. Niska cena za pojedynczy produkt może stać się droższa, jeśli musisz kupić coś jako opcję od razu lub później. Zestaw produktów z dużym zakresem dostawy może nagle stać się tańszy, chociaż początkowo cena wydaje się wysoka.

3. wskazówka dotycząca oszczędności💶❗ Nie kupuj zakresów dostawy/wyposażenia lub większej liczby funkcji, jeśli już wiesz, że ich nie potrzebujesz lub używasz ich niewiele.

4. Oszczędność napiwku💶❗ Używaj alertów cenowych! Możesz ustawić alerty cenowe na niektórych stronach internetowych, porównywarkach lub portalach. Możesz dodać alert cenowy do swojego produktu do deskorolki elektrycznej. Następnie otrzymasz powiadomienie e-mailem, gdy osiągniesz pożądaną cenę, która była śledzona przez pewien okres czasu.

5. Oszczędność napiwku💶❗ Może użyj stron kuponów lub kodów kuponów do zakupu produktu na elektryczną deskorolkę. Istnieją rozszerzenia przeglądarki, które umożliwiają zakup ewentualnego kodu kuponu bezpośrednio w sklepie internetowym. Wielu sprzedawców chce zatrzymać swoich kupujących po zakupie i dołączać do nich kody kuponów. Strony z kuponami pokazują aktualne kupony na wszystko. Musisz tylko sprawdzić, czy w tej chwili byłoby to dla Ciebie możliwe.

6. Oszczędność napiwku💶❗. Czy Twój produkt musi być nowy? Z używanymi produktami, B-stock lub Odnowiony produkty możesz dużo zaoszczędzić! Używana oferta Amazon i Ebay, B-stock lub odnowiony przedmiot na. W zależności od używanego stanu i świadomości, że używał go ktoś inny, możesz dużo zaoszczędzić, ale może to nie być dla wszystkich. Przedmioty B-Ware często mają wady transportowe lub kosmetyczne, ale są w pełni funkcjonalne. Towary regenerowane to towary używane, wadliwe i zwracane, które zostały przygotowane do sprzedaży i posiadają gwarancję. Amazon oferuje te produkty jako Oferty magazynowe przy ul.

Wskazówka: Eine Geschenkidee lub Prezenty urodzinowe nigdy nie powinny być tanimi produktami, nie rozdawaj niczego, czego sam byś nie użył pod względem jakości.

Wiele pozytywów Oceny kupujących są często oznaką, że ludzie są zadowoleni z produktu deskorolki elektrycznej.

Amazon.de * oferuje wiele różnych sposobów na dobrą analizę produktu. Z poradnikiem zakupowym na pewno znajdziesz jakąś elektro deskorolkęTesty lub porównania elektro deskorolki.

Zawsze chcesz najpopularniejszy topowy produkt w najlepszej możliwej cenie i bez dodatkowych kosztów. Wielu tego chce. Ale jakość ma swoją cenę. Jeśli kupujesz tanio, często kupujesz ponownie dwa lub trzy razy. Wydaj trochę więcej pieniędzy i ciesz się jego jakością na dłuższą metę, na dłuższą metę będziesz cieszyć się nią bardziej niż tanie okazje. Nie zawsze łatwo jest kupić wysokiej jakości produkt w rozsądnej cenie. Jeśli trzymasz się kilku kryteriów zakupu, opinii klientów i przewodnika zakupu, na pewno znajdziesz odpowiedni produkt dla siebie. Baw się dobrze!

Zalecana literatura: pistolet do masażu, Rower do ćwiczeń, testowanie produktów

Źródła:
https://boardbude.de/elektro-longboard/
https://elektrische-boards.de/


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 25.05.2022/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Schreibe einen Kommentar