Przewodnik: Elektryczny wózek golfowy

Zdjęcie autora

Maren

Elektryczny wózek golfowy
Elektryczny wózek golfowy do sprzętu golfowego

Przewodnik: Elektryczny wózek golfowy

Nie masz ochoty pchać wózka przez to miejsce godzinami lub ciągnąć go? W niższych temperaturach może to nadal działać, ale najpóźniej, gdy nadejdzie lato, jest ono dwukrotnie i trzykrotnie męczące. Taki Wózek golfowy robi się naprawdę zajęty. klub golfowy, trójniki golfowe, Piłki golfowe, Pitsch widelec, marker piłka, Rękawice golfowe, Ręcznik, napój, przekąska, dalmierz, osłona przeciwdeszczowa, ... już masz kilka funtów razem. Aby obniżyć wagę, możesz zabrać ze sobą mniej trefl.
Odpowiednim rozwiązaniem jest elektryczny wózek golfowy. Sam jeździ i sam holuje. – Doradca: Elektryczny wózek golfowy

Zalecana literatura: viele Doradca na różne tematy, które możesz znaleźć w dziale porad !

Elektryczny wózek golfowy - w porównaniu

BeeGon Golf elektryczny wózek golfowy GT-X400 Pro srebrnoszary z...Elektryczny wózek golfowy BeeGon Golf GT-X600 Pro Black Edition z...WISHBONE ONE wózek golfowy wózek golfowy składany wózek 3 koła ...Wózek golfowy Rookie - specjalnie dla dzieci - składany wózek golfowy...Parccurate 3-kołowy wózek golfowy ze stali nierdzewnej Push Wózek golfowy...Elektryczny wózek golfowy Zerimar Kenrod | Wózek golfowy składany...Parccurate Kolibri lago wózek elektryczny litowy ze stali nierdzewnej ...WISHBONE ONE wózek golfowy wózek golfowy składany wózek 3 koła ...Yorrx® Slim Lion Pro 5 Plus Wózek golfowy/wózek golfowy/wózek golfowy;...JuStar Carbon Light, elektryczny wózek golfowy kulstof lys,...
379,00 €799,00 €Sprawdź cenęSprawdź cenę379,00 €Sprawdź cenę1.459,00 €Sprawdź cenęSprawdź cenę2.190,00 €
BeeGon Golf elektryczny wózek golfowy GT-X400 Pro...*BeeGon Golf elektryczny wózek golfowy GT-X600 Pro czarny...*Wózek golfowy WISHBONE ONE, składany wózek golfowy ... *Wózek golfowy Rookie - specjalnie dla dzieci -... *Parccurate 3-kołowy wózek golfowy ze stali nierdzewnej Push Golf...*Wózek golfowy Zerimar Kenrod elektryczny | Wózek golfowy ... *Parccurate Kolibri lago ze stali nierdzewnej litowo ... *Wózek golfowy WISHBONE ONE, składany wózek golfowy ... *Yorrx® Slim Lion Pro 5 Plus ... *JuStar Carbon Light, elektryczny wózek golfowy kulstof...*
◼️ Mocny silnik 12V z momentem obrotowym 5,9 Nm przy 145 obr/min, pozwala...◼️ Mocne silniki lampowe 2x 24V po 5Nm każdy. przy 170...◼️ Najlżejszy wózek w swojej klasie. Maksymalnie ...◼️ WÓZEK DLA DZIECI - Idealny wózek golfowy dla dzieci dzięki ...◼️ Wózek golfowy z możliwością szybkiego składania/demontażu, montaż/pakowanie...◼️ ⛳ NAJLEPSZY SPOSÓB GRY W GOLFA: Ciesz się grą ...◼️ 5 lat gwarancji na ramy wózków! Automatycznie regulowany...◼️ Najlżejszy wózek w swojej klasie. Maksymalnie ...◼️ nie dotyczy◼️ lekka rama w całości z włókna węglowego, malowana na kolor srebrny tytanowy
◼️ Maksymalna ładowność 25 kg, mocny akumulator kwasowo-ołowiowy 33 Ah z...◼️ Wytrzymała bateria litowa 10Ah/25,2V o przebiegu...◼️ Ultralekka rama waży 2350 gramów, całkowita waga w ...◼️ Rośnie razem z Tobą - wysokość rączki i wspornik torby są ...◼️ nowy projekt uchwytu na torbę pasuje do toreb golfowych o dowolnej wysokości!◼️ ⛳ TRWAŁE, SOLIDNE I LEKKIE MATERIAŁY: Wysoka jakość ...◼️ Przekładnia 42 mm „made in Germany”, prawie „bezgłośna”; Pod górę do ...◼️ Ultralekka rama waży 2350 gramów, całkowita waga w ...◼️ nie dotyczy◼️ 2 dynamiczne, zaawansowane technologicznie jednostki napędowe
Amazon Prime
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
historia cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cen
379,00 €799,00 €Sprawdź cenęSprawdź cenę379,00 €Sprawdź cenę1.459,00 €Sprawdź cenęSprawdź cenę2.190,00 €
Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!
Ostatnia aktualizacja 22 lutego 2024 r. 13:16 Linki bezpośrednio do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API
YouTube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Normalny wózek golfowy

W wózkach masz do wyboru trzy różne systemy:

 • Wózek przesuwny (Pushtrolley)
 • Pociągnij wózek
 • Wózek elektryczny

Wózek ręczny powinien być przynajmniej skończony

 • niska waga
 • regulowany uchwyt
 • i mały rozmiar paczki

cecha.

Wózek ciągnący jest najtańszą opcją do prowadzenia twojego sprzętu, ale wiele modeli nie ma uchwytu na parasol. Często są niewygodne lub mają niewielką ergonomię. Wózek ma dwa koła i grill. Możesz łatwo przymocować swoją torbę. Jest to łatwe i przypomina wózek worek. Praktycznie nawet!

Przesuwne wózki zapewniają nieco większy komfort. Jako posiadacz parasola jest już często w. Wózki pchające mają trzy koła. Hamulec postojowy jest pomocny, a wózki przesuwne są często postrzegane jako bardziej ergonomiczne.

Niezależnie od tego, który wózek wybierzesz, obie opcje są wykonalne - Ty decydujesz, który z nich jest dla Ciebie lepszy.

Materiał wózek golfowy

Wszystkie wbudowane materiały mają swoje zalety i wady, które pokrótce omówimy.

Stal nierdzewna

Stal nierdzewna jest cenna. Stal nierdzewna jest również solidna - ale ciężka. Średnio wózki ze stali nierdzewnej ważą kilogramy 7. Praktyczne jest, jeśli możesz zdemontować wózek, aby go schować.

aluminium

Aluminium jest wyjątkowo lekkie i niedrogie. To bardzo pomaga zaoszczędzić na wadze. Nie tylko musisz przejechać wózek przez kort, ale także podnieść go z samochodu lub postawić na półce. Możesz obliczyć około 3-4 kilograma dla samochodu.

Węgiel

Węgiel jest delikatny, ale lekki. Włókna węglowe są zatopione w plastiku, często żywicy epoksydowej. Niska masa sprawia, że ​​lekkość - ale także wrażliwość. Węgiel jest lekki, kilogramy 4 waży około wózka golfowego.

Titan

Tytan jest bardzo cenny, co znajduje odzwierciedlenie w cenie. Ale jest jednocześnie odporny na temperaturę, elastyczny, lekki i wytrzymały, a na Titan na próżno szuka się korozji. Materiał ma bardzo niską wagę, ale wiele się trzyma. Średnio jest to kilogram 5 wagi ramy.

Koła są często wykonane z twardej gumy, a uchwyty z tworzywa sztucznego.

2. najlepszy produkt
Santastore Składany wózek golfowy Push Push Pull Cart Iron...
Santastore Składany wózek golfowy Push Push Pull Cart Iron...*
Można go złożyć i umieścić bez zajmowania miejsca, co zapewnia dużą wygodę.
3. najlepszy produkt
Wózek golfowy DYB Elektryczny wózek golfowy Składany wózek golfowy...
Wózek golfowy DYB Elektryczny wózek golfowy Składany wózek golfowy...*
Rozmiar po złożeniu wynosi tylko 28*29*87 cm i waży 8 kg.; Lekki i mocny stop aluminium + materiał ABS, możesz...
604,22 €
4. najlepszy produkt
Generic składany wózek golfowy Pull-Push...
Ogólny składany wózek golfowy Pull-Push...*
Można go złożyć i umieścić, nie zajmując dużo miejsca.; Ten wózek jest przeznaczony do przenoszenia torby podróżnej...
5. najlepszy produkt
Wózek golfowy ZWJ-Golf Wózek golfowy Składane siedzenie wózka golfowego Biały...
ZWJ-Golfwagen Wózek golfowy Składane siedzenie wózka golfowego Biały...*
Jest to pełen funkcji wózek golfowy, który reprezentuje wyjątkową wartość.
368,89 €

Wózek do golfa - wózek do golfa z akumulatorem

Wózek elektryczny bardzo różni się od wózka obsługiwanego ręcznie. Sercem są oczywiście mocne silniki napędzane akumulatorami.
Potrzebuje automatycznego hamulca i automatycznego zatrzymania.
Ile hulajnoga elektryczna musi być w stanie przewieźć? Zwróć uwagę na bestseller 2024: najlepszy i najpopularniejszy w 10 najlepszych porównaniach | Uczciwy Testy także na ładunku.

Elektryczny wózek zasilający

Jakiej wydajności potrzebujesz? Oczywiście więcej w zależności od wagi. W najpopularniejszym wózku są zainstalowane dwa silniki. W 250 Watts większość z nich dojeżdża do pracy, a także musi uzyskać wystarczającą moc na trawniku. Silniki wykonują pracę i potrzebują energii. To przejmuje baterię.

baterie

Dla silnika watowego 250, 24 V, 10 Ah są bateriami. Upewnij się, że jeśli zamówisz wózek przez Internet, bateria już tam jest.
Możesz wybierać między akumulatorami ołowiowo-żelowymi lub litowymi. Akumulatory żelowo-ołowiowe są cięższe, ale tańsze. Lit jest droższy, ale lżejszy. Zasięg jest równy kciukowi Pi razy i powinien utworzyć otwór 27.
Czas ładowania jest różny, zwykle jest to 2-3 godzin, aż bateria będzie ponownie pełna.

Waga

Oczywiście ciężar ramy zwiększa ciężar silników i akumulatora. To katapultuje wagę wózka elektrycznego do kilogramów 12. Jeśli technika zawiedzie, musisz także pociągnąć lub pchnąć ciężar.

Zalecana literatura: viele Doradca na różne tematy, które możesz znaleźć w dziale porad !

Akcesoria do elektrycznych wózków golfowych

Ale to nie wszystko, są fajne akcesoria, które są bardziej niż pomocne na trawniku.

zdalny

Jeśli zafundujesz sobie nowy wózek, dlaczego nie zdalnie sterować?
Potem może po prostu jechać obok ciebie. Możesz również do niego zadzwonić lub wysłać go z wyprzedzeniem. Niektóre modele mają automatyczne programy, wózek zawsze rzuca dziurę, gdy nadal trzymasz Smaltalk. Tylko kierunek, który musisz jeszcze ustalić.

uchwyt na parasol

Z parasolem na boisku jest to trudne, jeśli musisz dbać o piłkę. Chyba że masz stronę ekranową. Jak dobrze, że wiele modeli ma uchwyt na parasol.

Scorecard Holder

Również nie zawsze tam jest, ale miło mieć - posiadacz karty wyników. Jeśli chcesz, kup wózek z fabryki. Uaktualnienie później nie jest czasem możliwe.

Co możesz uzyskać z bestsellera 2024: Najlepsze i najpopularniejsze w 10 najlepszych porównaniach | Należy wziąć pod uwagę uczciwe testy

Mówi się, że tracisz wstrząsy 3 z powodu utraty zasilania podczas przenoszenia sprzętu. Noszenie pleców nie jest szczególnie delikatne. Łatwo jest zgubić się w wadze, a wsiadanie i zdejmowanie torby nie tylko kosztuje czas, ale może być obciążeniem na dłuższą metę. I to jest denerwujące, w końcu chcesz się zrelaksować.
Czego należy szukać w bestsellerze 2024: Najlepszy i najpopularniejszy w 10 najlepszych porównaniach | Uczciwy Testy Zatem zwróć uwagę na wózek elektryczny?

★ Ile może unieść wózek golfowy?

★ Jak ciężki jest wózek w ogóle (jeśli technika okaże się, że prawdopodobnie nie jesteś zadowolony z każdego kilograma)

★ Ile pieniędzy chcesz wydać?

★ Jaki materiał powinien mieć wózek?

★ Ile mocy baterii chcesz?

★ Jak długo trwa ładowanie?

★ Czy możesz wyjąć baterię?

★ Czy potrzebujesz akcesoriów, takich jak pilot, stojak na parasole lub uchwyt na kartę wyników?

★ Czy wózek golfowy sprawia, że ​​możesz dobrze chować się i składać?

Zalety i wady elektrycznego wózka golfowego

Czy inwestycja przynosi coś na przyszłość? Z dala od chłodu, jaki ma taki wózek elektryczny. 🙂

korzyści

✔ Oszczędzasz dużo energii i możesz w pełni skoncentrować się na grze w golfa

✔ Oszczędzasz plecy i cały układ mięśniowo-szkieletowy

✔ Wózek działa również sam na pilocie zdalnego sterowania

✔ Wózki można składać

✔ Masz duży wybór i możesz złożyć swój wymarzony wózek golfowy

Wady

✘ Musisz mieć na oku wskaźnik baterii

Auf I naładuj wózek

✘ Te modele są droższe

✘ Jeśli akumulator jest rozładowany lub technologia się zepsuła, ciągniesz lub pchasz samochód z dużo większą masą

Konkluzja

Elektryczny wózek golfowy ma zdecydowanie swoje zalety, a zatem i uzasadnienie. Mają wystarczającą moc, aby móc jeździć na stokach, w tym cały sprzęt. Nigdy nie pozostawiaj akumulatora w mrozie, a gdy jest naładowany, wyjmij go z zasilacza. Przedłuży to żywotność baterii, ponieważ są one drogie.
Dzięki specjalnym akcesoriom wózek jest również świetną zabawą, nie potrzebujesz już stażystów, jeśli nie chcesz nosić sprzętu lub pada deszcz, a potrzebujesz opiekuna. Dba o wszystko, co Twój elektryczny wózek golfowy.
- A jeśli nie masz ochoty grać w golfa, możesz także wybrać się na zakupy z wózkiem do e-golfa. 🙂

więcej tematów do przeczytania - Rowery elektryczne i pedeleki - Deskorolki elektryczne

Odkryj 10 najlepszych i najlepiej sprzedających się produktów elektrycznych wózków golfowych 2024 na Honest Testy. Pokazujemy wybór najpopularniejszych produktów, które mają świetne recenzje klientów i stosunek jakości do ceny. Już teraz znajdź idealny elektryczny wózek golfowy dostosowany do Twoich potrzeb!

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?

Silnik elektryczny wózka golfowego o wysokiej wydajności dla wózka golfowego G29 Drive YDR 2007-2016 48 V

Auf Uczciwe testy możesz znaleźć kilka testów (w tym pływacki, Fitness, Dom i ogród) I Doradca (w tym Smart Home, Uroda, Handwerk), którzy mogą Ci jeszcze pomóc.

1. najlepszy produkt
Tour-made Haicaddy® HC7 Travel PRO Stal nierdzewna Lithium...
Tour-made Haicaddy® HC7 Travel PRO ze stali nierdzewnej litowo-elektryczna...*
🔋 Bateria litowa z wyświetlaczem LED - Mieści mocne 27 lub 36 otworów (co najmniej); 💰 PS: Bateria/ekran, uchwyt na kartę wyników i...

Wskazówka: Eine Geschenkidee lub Prezenty urodzinowe nigdy nie powinny być tanimi produktami, nie rozdawaj niczego, czego sam byś nie użył pod względem jakości.

Wiele pozytywów Oceny kupujących są często oznaką, że ludzie są zadowoleni z produktu elektrycznego wózka golfowego.

Zalecana literatura: pistolet do masażu, Rower do ćwiczeń, testowanie produktów

więcej list 10 najlepszych

Źródła:
https://golfstun.de/golftrolley-12-tipps-fuer-die-richtige-wahl/
https://www.golfausruestung.net/golftrolley/


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 23.02.2024/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Zdjęcie autora

Maren

Jestem niezależnym autorem, który opublikował dwie książki, między innymi. Napisz jako namiętny ghostwriter, zaangażowany doradca, zapalony e-booker, a przede wszystkim za darmo. Moje motto: życie nie przyjdzie po tobie, ale zbliża się do ciebie dwa razy szybciej.

1 przemyślenie na temat „Przewodnik: elektryczny wózek golfowy”

 1. Contrario confías internet, buscar los servicios para
  problar pareja por Internet lub hacerle un forma de transacción con personas que

  odpowiadać

Schreibe einen Kommentar