Test: elektryczna kruszarka do lodu | Gastroback 41127 | Kruszony lód w 15 sekund!

Elektryczna kruszarka do lodu Gastroback 41127 (100 Watt), chromowana
Elektryczna kruszarka do lodu Gastroback Buy-3ae04ad2
- 3,50 €
Elektryczna kruszarka do lodu Gastroback 41127 (100 Watt), chromowana
Elektryczna kruszarka do lodu Gastroback 41127 (100 W), chromowana *
oszczędzanie przestrzeni; Wytwarza idealne chipsy lodowe do przygotowywania napojów i koktajli
56,99 € - 3,50 € 53,49 € Amazon Prime

Powodem mojego zakupu było to, że nie byłem już zadowolony z mojej ręcznej kruszarki do lodu firmy ALDI. Używanie korby do kruszenia lodu było zbyt czasochłonne. 

Wtedy natknąłem się na tę kruszarkę. Podobał mi się wygląd i funkcja polegająca na tym, że lód jest automatycznie kruszony na kruszony lód za naciśnięciem przycisku. Gotowy lód jest następnie gromadzony w pojemniku i można go wygodnie użyć do napoju. 

W porównaniu z Icecrusher

Kruszarka/kruszarka do lodu elektryczna Princess - kruszy 300g...Kruszarka do lodu Trebs 21114 ze stali nierdzewnej, 1 kg lodu na minutę,...Arendo - Kruszarka do lodu ze stali nierdzewnej - Kruszarka do lodu z pojemnikiem 3,5L i...Leopold Vienna luxe IN165, Inoxidable, wygląd stali nierdzewnej,...OneConcept Icebreaker - Kruszarka do lodu, kruszarka do lodu, kruszarka do lodu,...oneConcept Icebreaker — kruszarka do lodu, kruszarka do lodu, kruszarka do lodu,...Elektryczna kruszarka do lodu Gastroback 41127 (100 Watt), chromowanaRęczna kruszarka do lodu Rozdrabniacz do kostek lodu Kruszarka do lodu ...Kostkarka do lodu H.Koenig KB14 KB14-ca. 12 kg kostek lodu na...Kostkarka do lodu KESSER® | Kostkarka do lodu ze stali nierdzewnej | Lód...
45,99 €Sprawdź cenęSprawdź cenę66,14 €79,99 €75,99 €49,00 €Sprawdź cenę129,90 €109,80 €
Elektryczna kruszarka do lodu Princess / Eiscrusher -... *Kruszarka do lodu Trebs 21114 ze stali nierdzewnej, 1 kg...*Arendo - Kruszarka do lodu ze stali nierdzewnej - Kruszarka do lodu z ... *Leopold Vienna luxe IN165, Inoxidable,...*OneConcept Icebreaker - Ice Crusher, Eiscrusher, ... *oneConcept Icebreaker - Kruszarka do lodu, Kruszarka do lodu, ... *Elektryczna kruszarka do lodu Gastroback 41127 (100 ... *Ręczna kruszarka do lodu Kruszarka do lodu ... *H.Koenig KB14 kostkarka do lodu KB14-ca. 12 kg ... *Kostkarka do lodu KESSER® | Maszyna do lodu ... *
◼️ Chłodzi kruszony lód na ciepłe letnie dni◼️ Kruszony lód w krótkim czasie na ulubione drinki i ...◼️ Zimny ​​lód daje napoje bezalkoholowe i koktajle, które są czymś ...◼️160x140x265mm◼️ ŁATWY W UŻYCIU: Dawno minęły czasy, kiedy kruszony lód ...◼️ ŁATWY W UŻYCIU: Dawno minęły czasy, kiedy kruszony lód ...◼️ Oszczędność miejsca◼️ nie dotyczy◼️ AUTONOMICZNY: dzięki cyfrowemu ...𝐒𝐂𝐇𝐍𝐄𝐋𝐋𝐄...
◼️ Do 300 g kruszonego lodu dzięki dużemu pojemnikowi na lód◼️ Łupany lód jest idealny do napojów bezalkoholowych, koktajli, zimnych ...◼️ Napęd 80 W jest wyposażony w wysokiej jakości ...◼️ chromowane◼️ SZYBKIE PRZYGOTOWANIE: Nawet po krótkim czasie pracy ...◼️ SZYBKIE PRZYGOTOWANIE: Nawet po krótkim czasie pracy ...◼️ Wytwarza idealne chipsy lodowe do przygotowywania napojów ...◼️ nie dotyczy◼️ IDEALNE DO DOMU: kostkarka do lodu KB14 ma ...𝐄𝐈𝐍𝐅𝐀𝐂𝐇𝐄...
Amazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon Prime
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
45,99 €Sprawdź cenęSprawdź cenę66,14 €79,99 €75,99 €49,00 €Sprawdź cenę129,90 €109,80 €
Do zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowania
Ostatnia aktualizacja 1 czerwca 2023 r. 0:26 Linki prowadzą do Amazon.de | Źródło / Zdjęcie: Amazon API

Zdjęcia | Kruszarka do lodu Gastroback 41127

Przygotowanie | Obsługa

Kruszarka do lodu jest świetna przestrzeń Zapisz i doskonale pasuje do kuchni i innych pomieszczeń. Ze względu na optykę urządzenie przyciąga wzrok ze względu na chromowane Obudowa z tworzywa sztucznego. Gdy tylko kruszarka znajdzie swoje miejsce, urządzenie musi być włączone. 

Instrukcja obsługi podaje krok po kroku, jak postępować. Celem jest uzyskanie normalnych kostek lodu za naciśnięciem jednego przycisku Zamienił się w kruszony lód na 15 sekund być.

Pierwszy krok teraz polega na włożeniu pojemnika na lód. Jest to bardzo łatwe i można to zrobić szybko. Następnym krokiem jest włączenie urządzenia. Ku mojemu zdziwieniu było znacznie ciszej i przyjemniej niż myślałem. Za pomocą dołączonej łyżki można teraz włożyć zwykły lód lub kostki lodu przez otwór nad kruszarką. Odbywa się to przy pracującym silniku. Można użyć osłony, aby zapobiec rozpryskiwaniu się lodu. Moim zdaniem naprawdę należy to wziąć pod uwagę, ponieważ w przeciwnym razie lód zostanie wyrzucony z maszyny podczas zgniatania. 

Kruszenie kostek lodu na kruszony lód jest przez chwilę głośniejsze, ale nadal mieści się w określonych granicach. Lody powinny zostać przetworzone i gotowe do spożycia w zaledwie 15 sekund.

Uważam, że obsługa jest bardzo dobra, urządzenie ma tylko jedną Przycisk zasilania. Ogólnie rzecz biorąc, operacja jest bardzo prosta i może być obsługiwana przez każdego. 

- 3,50 €
Elektryczna kruszarka do lodu Gastroback 41127 (100 Watt), chromowana
Elektryczna kruszarka do lodu Gastroback 41127 (100 W), chromowana *
oszczędzanie przestrzeni; Wytwarza idealne chipsy lodowe do przygotowywania napojów i koktajli
56,99 € - 3,50 € 53,49 € Amazon Prime

Pierwszy test - dobry wynik?

Do mojego pierwszego testu mam kostki lodu o konwencjonalnym rozmiarze (ok. 3 × 3 cm) używany i kruszony na kruszony lód. W przeciwieństwie do maszyn Aldi i Lild czuję to urządzenie jest dużo bardziej wytrzymałe, stabilne i profesjonalne. 

Dlaczego? Możesz o tym przeczytać tutaj:

Pierwszym krokiem jest włączenie maszyny, a następnie włożenie kostek lodu do wspomnianego górnego otworu. Absolutnie polecam używać łyżki, ponieważ lód jest kruszony nożami ze stali nierdzewnej i urządzeniem z nią Moc silnika 100 Watt nie może być nieszkodliwy, jeśli jest używany nieprawidłowo. 

Lód należy włożyć tak, jak przy pracującym silniku. Gdy tylko będzie wystarczająca ilość lodu w Urządzenie zostało podane, jest zamykane za pomocą klapki, a nóż natychmiast zaczyna kruszyć lód. 

W moim teście polegało to na zamianie kostek lodu w kruszony lód około 20 sekund trwało. Gdy tylko lód zostanie całkowicie pokruszony, urządzenie wyłącza się ponownie i pojemnik na lód jest wyjmowany. Teraz możesz włożyć kruszony lód do szklanki być.

Moim zdaniem urządzeniem do lodu mogłoby być coś być wyższymjako gotowe, pokruszone lody maksymalnie na 3-4 szklanki dość. Dlatego w razie potrzeby proces należy powtarzać częściej.

Okazało się, że wynik jajka jest bardzo udany, a rozmiar jest idealny na przykład koktajl lub long drink. Był równomiernie zgnieciony i świetnie prezentuje się w szkle. Samo urządzenie miało jeden na stałe stabilny stojak i jest antypoślizgowy.

Zalecana literatura: Przetestowana kostkarka do lodu firmy König tutaj! Zestaw shakerów do koktajli tutaj!

Wideo | Kruszarka do lodu

YouTube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

 

- 3,50 €
Elektryczna kruszarka do lodu Gastroback 41127 (100 Watt), chromowana
Elektryczna kruszarka do lodu Gastroback 41127 (100 W), chromowana *
oszczędzanie przestrzeni; Wytwarza idealne chipsy lodowe do przygotowywania napojów i koktajli
56,99 € - 3,50 € 53,49 € Amazon Prime

Pomocne wskazówki dotyczące kruszarki do lodu Gastroback 41127

Za użycie kruszarki do lodu firmy Gastroback 41127 mogę jakaś rada do codziennego użytku, aby w pełni wykorzystać możliwości urządzenia.

 • Zawsze używaj łyżki do napełniania maszyny lodem (ryzyko zranienia palców nożem ze stali nierdzewnej)
 • Po napełnieniu ponownie zamknij klapkę, aby zapobiec rozpryskiwaniu się lodu i wody podczas siekania
 • Kostki lodu nie mogą być zbyt duże, w przeciwnym razie kruszarka nie będzie w stanie ich zmiażdżyć
 • Plastikowa obudowa jest chromowana, dzięki czemu widać każdy odcisk palca. W związku z tym polecam obsługę urządzenia tylko z góry

Zalety i wady Gastroback 41127

korzyści kruszarki do lodu

 • Dobry segment cenowy
 • Łatwa obsługa
 • Szczególnie szybkie kruszenie na kruszony lód
 • Optymalna wielkość jajka

Wady kruszarki do lodu

 • Urządzenie do kostek lodu trochę małe
 • Ryzyko obrażeń w przypadku nieprawidłowego użytkowania

Konkluzja: Elektryczna kruszarka do lodu | Gastroback 41127

- 3,50 €
Elektryczna kruszarka do lodu Gastroback 41127 (100 Watt), chromowana
Elektryczna kruszarka do lodu Gastroback 41127 (100 W), chromowana *
oszczędzanie przestrzeni; Wytwarza idealne chipsy lodowe do przygotowywania napojów i koktajli
56,99 € - 3,50 € 53,49 € Amazon Prime

Ogólnie jestem z tym Icecrusher z Gastroback bardzo zadowolony. Oprócz świetnego chromowanego wyglądu, urządzenie zapewnia solidną wydajność i kruszy lód Kruszony lód o idealnym rozmiarze do różnych szklanek i różnych napojów.

,de Podczas testu bardzo przyjemnie się z nim obchodziłem i łatwe. W zasadzie nic nie można zrobić źle, postępując zgodnie z instrukcjami. Głośność jest absolutnie dobra, spodziewałem się nawet, że będzie głośniejsza.

Jeśli więc szukasz wytwornicy kruszonego lodu, która niezawodnie i solidnie wykonuje swoją pracę, z kruszarką do lodu firmy Gastroback nie pomylisz się na własny koszt kommen.

Uważam, że cena 44 euro jest zgodna z rynkiem i absolutnie uczciwa w porównaniu z produktami LIDL i ALDI.

Znajdź w Top🔟 najlepiej sprzedające się produkty do kruszenia lodu 2022 w uczciwych testach

Świetnie🔟🔥Oferty🔥 🆕Online
- 10,00 €1. Najlepszy sprzedawca
OneConcept Icebreaker — kruszarka do lodu, kruszarka do lodu, kruszarka do lodu,...*
 • ŁATWA OBSŁUGA: Dawno minęły czasy mozolnego kruszenia kruszonego lodu. Dziś odbywa się to w pełni automatycznie za pomocą młynka...
 • SZYBKIE PRZYGOTOWANIE: Po krótkim czasie pracy 3,5 litrowy pojemnik zbiorczy jest wypełniony idealnie pokruszonymi kawałkami lodu....
 • BEZPIECZEŃSTWO: Przy tak dużej mocy jest rzeczą oczywistą, że kruszarka do lodu ma dwa wyłączniki bezpieczeństwa. Tak on idzie...
2. Najlepszy sprzedawca
Arendo - Kruszarka do lodu ze stali nierdzewnej 1,1 L ręczna - Kruszarka do lodu...*
 • COLD ICE nadaje napojom bezalkoholowym i koktajlom odpowiedniego kopa. Dzięki mechanicznej kruszarce do lodu Arendo możesz przygotować chrupiące...
 • WSZYSTKO METALOWY KORPUS z chromowanego stopu cynku. Wysoka waga 1,64 kg wraz z antypoślizgowymi nóżkami zapewnia...
 • NAPĘD JEST BEZ PRĄDU dzięki korbie ręcznej, która napędza ostrze ze stali nierdzewnej SUS 430. Kruszarka do lodu jest zawsze i wszędzie...
3. Najlepszy sprzedawca
Leopold Vienna luxe IN165, nieoksydowana, wygląd stali nierdzewnej,...*
 • 160x140x265mm
 • chromowany
 • Leopold Vienna jako specjalista od barów, koktajli, wina i szampana
4. Najlepszy sprzedawca
Mini kostki lodu, silikonowa forma do kostek lodu na 160 kostek lodu...*
 • Wymiary formy: ok. 24 x 12 x 1,1 cm Wielkość lodów: 1 x 1 x 1 cm
 • Ta silikonowa forma do kostek lodu w mgnieniu oka przygotuje 160 kostek lodu
 • Ze względu na kształt małej kostki woda bardzo szybko zamarza - kostki lodu można szybko wykorzystać
- 15,16 €5. Najlepszy sprzedawca
MANBA Slushy Maker i Slush Ice Machine - Przenośny Premium Slush...*
 • Zawiera: 1 x kruszarkę do lodu do kruszenia kostek lodu na łuszczący się, śnieżnopodobny lód, 1 x foremkę na kostki lodu do zamrażania 15...
 • Ostrza ze stali nierdzewnej 18/8: Wysokiej jakości ostrza w tej kruszarce do lodu nigdy nie rdzewieją, a ostre ostrza są trwałe dla ...
 • Ostrza 3: Ostrza z bardziej precyzyjnym cięciem mogą zeskrobać kostki lodu znacznie szybciej i wydajniej niż zwykłe ostrze i mogą ...
6. Najlepszy sprzedawca
Elektryczna kruszarka do lodu Tosucs, dwunożowa kruszarka do lodu,...*
 • 【Mocny silnik】 kostkarka do lodu kruszonego o mocy 300 W, można wkładać różne rodzaje lodów. Mocny silnik może zmiażdżyć 80 kg...
 • 【Wydajne podwójne ostrze】 Konstrukcja z podwójnym ostrzem znacznie zwiększa wydajność rozdrabniania, ...
 • 【Automatyczne wyłączanie】 Gdy zbiornik jest otwarty, wyłącza się automatycznie, aby zapewnić bezpieczną pracę i ...
- 2,09 €7. Najlepszy sprzedawca
Elektryczna kruszarka do lodu BEPER P102GEL100, maszyna do lodu, 30W,...*
 • WIĘCEJ LODU: Dzięki elektrycznej kruszarce do lodu możesz w kilka sekund przygotować szlam i koktajle, dania rybne i owocowe ...
 • STAL: Stalowe ostrza gwarantują doskonałą wytrzymałość i trwałość podczas kruszenia lodu.
 • DESIGN: Styl i czerwony kolor sprawiają, że idealnie nadaje się do towarzyszenia imprezie, oferując gościom świeże napoje lub jedzenie ...
- 3,50 €8. Najlepszy sprzedawca
Elektryczna kruszarka do lodu Gastroback 41127 (100 W), chromowana *
 • Oszczędność miejsca
 • Wytwarza idealne chipsy lodowe do przygotowywania napojów i koktajli
 • Szybko – kruszony lód na koktajl powstaje w zaledwie 15 sekund
9. Najlepszy sprzedawca
Kruszarka do lodu z młynkiem ze stali nierdzewnej i korbą ręczną |...
Opinie 20
Kruszarka do lodu z młynkiem ze stali nierdzewnej i korbą ręczną |...*
 • ❄️ICE CRUSHER - Idealnie pokruszony lód do koktajli
 • ❄️Bardzo ostre ostrza i mocny uchwyt
 • ❄️Wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego
10. Najlepszy sprzedawca
Relaks, biało-zielona ręczna kruszarka do lodu, kruszarka do lodu, z...*
 • Do kruszenia: za pomocą kruszarki do lodu możesz szybko i łatwo pokroić kostki lodu na kawałki
 • Instrukcja: Bezsilna kruszarka do lodu - korbą ręczną możesz kruszyć lód w dowolnym miejscu - bez zasilania
 • Praktyczne: jako akcesorium do własnego baru domowego - idealne do serwowania pysznych koktajli na zimno
Nowość!
Kruszarka do lodu Kruszarka do lodu EIS Kruszarka do lodu ręczna...
Kruszarka do lodu Kruszarka do lodu EIS Kruszarka do lodu ręczna...*
Materiał i proces srebrzenia wyglądają piękniej i hojniej; GRUBE I WYTRZYMAŁE: grubsze ostrza ze stali nierdzewnej są trwalsze
58,88 €
Nowość!
Kruszarka do lodu YILENA, stal nierdzewna, srebrna, 16 x 16 x 26 cm
Kruszarka do lodu YILENA, stal nierdzewna, srebrna, 16 x 16 x 26 cm*
2. Trzystopniowy uchwyt kołyskowy: oszczędność energii, prosta obsługa, mniej miejsca; 4. Cooler Design: Humanizowany, chłodniejszy otwór na palec sprawia, że ​​jest wygodniejszy.
57,99 €

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 1.06.2023/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Dodaj komentarz

recenzja użytkownika
 • Obsługa
  Wysyłanie
 • przetwarzanie
  Wysyłanie
 • oczekiwanie produktu
  Wysyłanie
 • stosunek ceny do wydajności
  Wysyłanie
 • Godny polecenia
  Wysyłanie

🕹️🎮 Kup konsolę Sony PlayStation®5 🕹️🎮
🔥Konsola PS5™🔥
patrzeć na*