Kup e-rower - przewodnik zakupu nowego e-roweru

E-Rower

Kup e-rower - przewodnik zakupu nowego e-roweru

Rozpoczął się sezon kolarski i nadszedł czas, aby dowiedzieć się o e-rowerze. Na początku rower z napędem elektrycznym był sortowany klasycznie w kategorii „emeryci”. Tak myślisz! To, co producenci i firmy zrobili w ostatnim czasie na nogach lub kołach, podąża za nowym trendem, ponieważ e-rowery pomagają utrzymać miasta w coraz większej ilości bez samochodów. Ten rodzaj transportu chroni środowisko, oszczędza miejsce, a nawet ci, którzy nie pasują na co dzień, nadal mogą iść do pracy, na spotkanie lub na zakupy. To jest to? Nie. W tym przewodniku zakupowym przedstawiamy również rowery zewnętrzne. Z E-rower górski przez las, dzięki rowerowi e-road, można robić całodniowe wycieczki.
Istnieje również pakiet wiedzy, informacji prawnych oraz tego, jak dostroić swój rower i czego jeszcze potrzebujesz. - Kup e-rower - przewodnik zakupu nowego e-roweru

Zalecana literatura: Znajdziesz wiele poradników na różne tematy w dziale porad !

Kupowanie e-roweru - przewodnik zakupu nowego e-roweru - w porównaniu

CHRISSON 27,5-calowy E-Bike Mountain Bike Bosch - E-Mounter 2.0 ...CHRISSON 27,5-calowy E-Bike Mountain Bike Bosch - E-Mounter 3.0 ...VOZCVOX Rowery elektryczne 26 "* 4.0 Rower elektryczny Shimano 21...ANCHEER 26-calowy rower elektryczny Rower górski 250 W Silnik 36 V 8AH Lit...GUNAI Electric Bike 48V Off-Road Fat 26 "4.0 Tire Electric Bike...ZÜNDAPP E-Bike 700c Pedelec damski 28 cali Z502 E Rower miejski...Vivi Electric Bike E-Bike Mężczyźni i kobiety,E-Bike...20-calowy rower elektryczny z akumulatorem litowym 48V 14Ah Składany...
Sprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenę1.029,99 €Sprawdź cenę1.149,00 €Sprawdź cenęSprawdź cenę
CHRISSON 27,5-calowy e-bike MTB Bosch -... *CHRISSON 27,5-calowy e-bike MTB Bosch -... *VOZCVOX Rowery elektryczne 26 "* 4.0 Rower elektryczny Shimano...*ANCHEER 26 calowy e-rower górski 250W silnik 36V...*Rower elektryczny GUNAI 48V Offroad Fat 26” 4.0...*ZÜNDAPP E-Bike 700c rower damski Pedelec 28 cali Z502...*Vivi Electric Bike E-Bike Mężczyźni i...*20-calowy rower elektryczny z 48 V 14Ah...*
◼️ nie dotyczy◼️ E-BIKE BOSCH MID-MOTOR - dla odpowiedniego wsparcia w ...◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy◼️ Składany elektryczny rower górski - Ten rower składa się z...◼️ nie dotyczy◼️ Zundapp Ebike Z502 to świetny 28-calowy pedelec w stylu...◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy
◼️ nie dotyczy◼️ BOSCH BIKE COMPUTER INTUVIA - 4 tryby jazdy do wyboru i ...◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy◼️ Instalacja elektryczna - wyposażona w 36V 8AH...◼️ nie dotyczy◼️ Akumulator rowerowy o pojemności 468 Wh umożliwia...◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
Sprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenę1.029,99 €Sprawdź cenę1.149,00 €Sprawdź cenęSprawdź cenę
Do zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowania
Ostatnia aktualizacja 31 maja 2023 23:20. Linki bezpośrednio do Amazon.de | Źródło / zdjęcie: Amazon API
YouTube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Co to jest e-rower?

Solidna rama, napęd, kierownica i dwa koła. To zdecydowanie należy do e-roweru. Czy są jakieś różnice?

Ramki do zdjęć

Rama musi być stabilna, ale nie ciężka. Najlepsze materiały to aluminium lub węgiel. Ale nie tylko materiał ma kluczowe znaczenie, ale także kształt roweru. Ponieważ: wyrafinowana forma ramy jest stabilna, bez większego materiału, aby się ubiegać. To wszystko ułatwia.

Napęd elektryczny - silnik

Napęd e-roweru naprawdę nie pomaga ci go skopać, tylko przyspiesza. Musisz kopać. Do tego możesz dopasować, dzięki wysokiej jakości modelom w kilku etapach, ile potrzebujesz wsparcia. Nie należy tego mylić ze zmianą biegów. Masz także rower.

Koła

Różnica jest podobna do kół ręcznych. Im węższa jest opona (rower szosowy), tym łatwiej i szybciej jeżdżą motocykle po drodze - ale mają mniej przyczepności (rower górski). To może być dla ciebie kryterium wyboru.

E-bike / pedelec

E-bike to w zasadzie główna nazwa zmotoryzowanego wsparcia jazdy na rowerze. Właściwie to jedno pedeleków, Wspomaganie pedału jest ograniczone do 25 km / h i 250 W. Nie potrzebujesz kasku, prawa jazdy ani ubezpieczenia. Jest to rower według StVO, więc możesz jeździć na ścieżce rowerowej. Masz małą przyczepę? Możesz go używać bez ryzyka.

- 549,91 €1. Najlepszy sprzedawca
Telefunken e-bike damski rower elektryczny aluminiowy 28 cali z 21-biegową...
Telefunken e-bike damski rower elektryczny aluminiowy 28 cali z 21 biegami...*
Cechy: krótki czas ładowania baterii, wyświetlacz LED i oświetlenie LED bez dynama
1.499,90 € - 549,91 € 949,99 €

S pedeleków

Różne z S pedeleków, S oznacza prędkość, a to oznacza wszystkie koła do 45 km / h. Oznacza to, że potrzebujesz prawa jazdy, ubezpieczenia (w tym tablicy rejestracyjnej) i kasku. Więc nie możesz iść na ścieżkę rowerową i przyczepę, której nie wolno ci synchronizować.

E-skuter

Innym działem jest e-motorower lub E-skuter, Na tym masz uchwyt przyspieszenia. Lekkie motorowery są klasyfikowane do 20 km / h, aż 45 km / h to motorower. W obu przypadkach potrzebujesz prawa jazdy i ubezpieczenia. Kask tylko z 20 km / h.

Różne rowery

Podobnie jak w przypadku kół ręcznych, nie każdy rower lubi każdy teren. Firmy podjęły się. Na rynku są naprawdę dobre motocykle, które dostosowują się do Twojego życia.

E Trekkingrad

Trekking przeznaczony jest na zewnątrz. To znaczy, że jesteś w tym E-rower do trekkingu że tak powiem, musi nosić torby z bagażem z domu. Rowery są bardzo wygodne i mają trwałą i mocną jazdę.

✻ Podziel się swoimi przygodami ze znajomymi! Dzięki wygodnemu mocowaniu kamery # kask nie musisz już martwić się o nagrania. Pozostaje twoja zabawa!

2. Najlepszy sprzedawca
28-calowy aluminiowy rower elektryczny damski rower trekkingowy Pedelec Shimano...
28-calowy aluminiowy rower elektryczny damski rower trekkingowy Pedelec Shimano...*
✅ Rower dostarczany jest w 98% w stanie wstępnie zmontowanym w chronionym solidnym pudełku przez spedytora.
2.279,95 €

E-City Bike

Rowery miejskie to kruszarki, które chcą jak najszybciej dotrzeć z punktu A do punktu B. Bez żadnych rzeczy. Ponieważ miasta są zwykle zbudowane stosunkowo prosto, jest odpowiednie E-City Bike doskonały do ​​prostych odcinków. Łatwy, ale wygodny!

✻ Podczas jazdy na rowerze nie jesteś chroniony przed pogodą. Ponczo może być świetną rzeczą. Lekki, wygodny, nie ciasny. Składa się i składa do torby bez zwiększania wagi.

- 4,00 €1. Najlepszy sprzedawca
- 12,15 €2. Najlepszy sprzedawca

E-cross bike

Czego potrzebuje rower crossowy? Duża stabilność i mały komfort, ponieważ pracujesz. To ma cię wspierać i tak się dzieje. E-cross rowery nie są trudne, ale bardzo stabilne.

- 4,00 €1. Najlepszy sprzedawca

E-rower górski

Tutaj spotykają się wszystkie zalety. Jest stabilny, zwinny, ma niski poziom komfortu i zapewnia stabilność. Dobre rowery e-górskie nie dają ci znać, że silnik współpracuje.

- 100,00 €1. Najlepszy sprzedawca

E-rower

Tutaj potrzebna jest szybkość! I duża odległość. Najnowsze modele zabierają daleko 220. Dobre i lekkie opony, zamiatanie dolnej kierownicy - więc lecisz prawie milami wzdłuż drogi.

- 80,00 €1. Najlepszy sprzedawca

✻ Uwaga: dużo podróżujesz i nie masz ochoty sięgać po stosunkowo małą butelkę wody za każdym razem? Wtedy mamy coś dla ciebie: nasz Wąż do picia - przewodnik Wąż do picia PET

Różne ramki

Istnieją różne ramy dla rowerów. Dowiedz się, gdzie leżą różnice

kształt

Różne kształty wpływają na stabilność, wagę i komfort.

diament

Kształt rombu jest bardzo stabilny, ale ma niewielki komfort, co oznacza, że ​​jest używany zwłaszcza w balustradach. Ta konstrukcja jest bardzo lekka.

niskie wejście

Świetne do rowerów trekkingowych i oferują wysoki poziom komfortu. Wiele w mieście lub na płaskich drogach po drodze? To byłoby warte rozważenia.

trapez

Trapezoidalny kształt jest bardzo stabilny, ma niską wagę i jest również idealny do rowerów sportowych. Szczęśliwy, że mogą go używać kobiety.

składana rama

Rama zatrzaskowa jest świetna dla miasta. Jest lekki, ale nie nadaje się do bardzo długich wycieczek lądowych. Ale zdobywa punkty dzięki oszczędnościom, jakie są wymagania dotyczące przestrzeni.

Akcesoria

Może nadal chcesz uaktualnić? Idzie. Dla różnych rowerów dostępne są następujące akcesoria:

Warunki

Co należy prawnie rozważyć?
Twój rower musi być sprawny. Potrzebuje, podobnie jak każdy inny rower:

 • reflektory
 • dzwon
 • poświata

Rowery elektroniczne są podzielone na dwie kategorie:

pedeleków

 • do maksimum 25 km / h
 • może jeździć na ścieżkach rowerowych
 • nie potrzebuje kasku
 • Prawo jazdy nie jest wymagane
 • brak obowiązkowego ubezpieczenia (ale opłaca się myśleć o ochronie przed kradzieżą)
 • Przyczepy dziecięce i tym podobne mogą być ciągnięte

S pedeleków

 • 20 do 45 km / h
 • brak zwolenników
 • nie wolno jeździć po chodniku
 • wymaga prawa jazdy
 • ubezpieczenie
 • kask

Zalecana literatura: Znajdziesz wiele poradników na różne tematy w dziale porad !

Na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wreszcie, kiedy kupujesz e-rower, powinieneś zwrócić uwagę na następujące rzeczy:

★ na jakim terenie jestem głównie?

★ jak długo bateria ma trwać?

★ Czy mam różne możliwości dostosowania, ile rower powinien mnie wspierać?

★ jak trudno jest?

★ czy producent udziela gwarancji na akumulator?

★ Pedelec lub S-Pedelec? Może masz prawo jazdy, możesz także wybrać szybszą wersję

★ czy bateria powinna być stała czy wyjmowana? !! Wielu producentów coraz częściej buduje zintegrowane baterie w ramie, aby je wyjąć !!

★ Jeśli dużo jeździsz, warto podnieść cenę

E-Motor

Istnieją trzy sposoby zamontowania silnika na e-rowerze. Z przodu, na środku i z tyłu roweru Wszystkie trzy opcje mają swoje zalety i wady.
Ogólnie rzecz biorąc, w przypadku 250 waty oznaczają 25 km / h, 500 waty 45 km / h.

Przód silnika

Te przednie silniki są najtańszą opcją. Dlatego dobrze nadają się jako model dla początkujących. Często są również instalowane w niskim wpisie. Kolejną zaletą jest to, że można je zmieniać za pomocą hamulca coaster i już można je doposażyć.
Wady znajdują się w środku ciężkości koła, które zostało teraz odłożone. Być może najpierw będziesz musiał się do tego przyzwyczaić. Ze względu na dodatkowe obciążenie na mokrej nawierzchni możliwy jest obrót lub wybicie przedniego koła.

Środkowy silnik - środkowy silnik

Tutaj silnik jest w środku, co oznacza, że ​​ciężar jest optymalnie rozłożony. Możliwy jest również hamulec kabotażowy, który jest nawet kompatybilny z przerzutką i piastą. Silniki w środku są bardzo solidne. Więc masz odpowiedni silnik po swojej stronie, jeśli powinien być trochę nierówny lub szybszy. Niestety, wszystko to prowadzi do większego zużycia i wymaga specjalnej konstrukcji ramy. Silniki średniej klasy Bosch są bardzo rozpowszechnione i sprawdziły się. Rowery elektryczne z silnikiem Bosch Performance CX powinieneś mieć oko na. Maksymalny moment obrotowy, wysokie prędkości i silne przyspieszenie z obsługą do 300%.

YouTube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Silnik z tyłu

Oto silnik, który optymalizuje jego wagę. Oznacza to większą dynamikę. Również korzystne: rekuperacja jest możliwa, a te silniki mogą być zmodernizowane. Jedyną wadą jest to, że przekładnia piasty jest wyeliminowana, pozostaje przerzutką.

akumulator

Bateria jest sercem twojego roweru i stawia ją na pierwszym planie. W zależności od producenta, godziny 2.5 - 11 wymagają pełnego obciążenia. Ponadto, dane ide są różne, jak długo wystarczy bateria. Proste linie i niewielka waga na rowerze ogromnie zwiększają zasięg.

Wskazówki dotyczące baterii:

 • trenuj baterię: na przykład 4x, powinieneś całkowicie rozładować baterię, a następnie naładować
 • nie pozwól, aby bateria się rozgrzała na wtyczce zasilania
 • i chronić go przed mrozem
 • Jeśli dbasz o swój rower, a akumulator jest wymienny, powinieneś go wyjąć przed czyszczeniem

Pamiętaj również, że stała bateria na rowerze wygląda lepiej, ale możesz też mieć problemy ze sklepem. Mobilna bateria, możesz zabrać ze sobą wszędzie. Koło nie jest. Nawet w zimie akumulator może być lepiej umieszczony w mieszkaniu, a tym samym chronić przed mrozem.

hamulce

Tutaj jesteś rozpieszczany wyborem:

 • hydrauliczny hamulec tarczowy
 • hamulce tarczowe

Nawet jeśli normalny hamulec tarczowy brzmi zbyt słabo na pierwszym metrze, technika ta stale się rozwija. Czasy ospałych pociągów Bowdena. Ale normalne hamulce tarczowe przegrzewają się szybciej, nawet jeśli mają teraz krótszą drogę hamowania!

✻ ABS jest również na pokładzie dla wysokiej jakości rowerów!

Z czasem wielu stało się zbyt Komponenty specjalnie wyprodukowane i certyfikowane do rowerów elektrycznych Usługa. Dlatego zwróć szczególną uwagę na zainstalowane komponenty i uzyskaj informacje na ich temat (stabilność, zużycie, doświadczenie itp.). Tanie e-rowery częściej instalują starsze lub normalne Fahrradkomponeten, które muszą wytrzymać większe obciążenia na e-rowerze. Kto do góry Jakość i bezpieczeństwo uważaj i baw się dobrze na swoim e-rowerze tak długo, jak to możliwe od 2000 € -3500 € inwestować.

pielęgnacja

Opieka nie różni się od zwykłego roweru. Nawet e-rower jest chroniony przed deszczem, co oznacza, że ​​czasami można go również umyć i wyczyścić.
Jeśli nie możesz schronić się przed pogodą, możesz kupić mały plastikowy garaż, który po prostu przeciągasz na rowerze. Chroni to przed ptasimi odchodami.
Sprawdzanie ciśnienia w oponach co jakiś czas. Nie wiesz, która pompa rowerowa jest właściwa? Możesz to zrobić w naszym Doradca pompy rowerowej przeczytaj tutaj.

✻ Jak duży musi być rower? Wskazania zawsze podają rozmiar ramki. Można je obliczyć na podstawie długości kroku. Na przykład, jeśli masz krok 84 cm, rozmiar ramy roweru miejskiego / trekkingowego to 55 cm, dla roweru górskiego 48 cm i dla roweru szosowego 56 cm.

Zalety i wady

E-rowery są przeznaczone nie tylko dla osób starszych, ponieważ często mają problemy z stawami i plecami. Ponieważ osiągamy takie same korzyści:

korzyści

S Połączenia są oszczędzone

Ight wyprostowany

Peak brak obciążenia szczytowego

✔ szybciej przez miasto

✔ lepiej znajdź miejsca parkingowe

Wady

✘ stosunkowo wysoka cena zakupu

Ycles rowery mają wysoką masę własną

✘ z ubezpieczenia 25 km / h, hełmu i prawa jazdy wymagane

✘ polega na źródle zasilania

FAQ - Kup rower elektryczny - Poradnik kupującego nowy rower elektryczny

Skorzystaj z zasilania bateryjnego

 • Zwróć uwagę na prawidłowe ciśnienie w oponach
 • jazda defensywna
 • Krok równomiernie
 • wybierz najniższe możliwe wsparcie

Jak długo trwa bateria?

Mniej więcej między 700 - 1000 razy rozładowany. Zobacz, że masz gwarancję na baterię!

Czym jest rekuperacja?

Umożliwia to ładowanie akumulatora podczas jazdy.

Ile kosztuje ładowanie baterii?

W zależności od ceny energii elektrycznej między 20-80 cent.

Czy dziecko może prowadzić pedelec? Nie powinieneś, nie powinieneś. Większość producentów zaleca dzieciom jazdę na rowerze elektronicznym tylko z 14 lat, ponieważ wtedy są one w zasadzie zdolne do jazdy.

Co zrobić z uszkodzoną baterią?

Możesz kupić baterię, jeśli nie jest mocno zamocowana. Starą baterię należy przynieść oddzielnie do sprzedawcy lub do firmy zajmującej się gospodarowaniem odpadami. Baterie nie straciły nic w odpadach resztkowych. Jeśli bateria jest mocno zainstalowana, warsztat rowerowy również ci pomoże.
Spójrz, może twoja bateria wciąż ma gwarancję?

Konkluzja

Rower elektryczny, rower górski, rower crossowy, rower miejski, rower szosowy lub rower składany, dziś jest znacznie szybszy w mieście! Nie masz również problemów z parkowaniem. Twoje stawy są oszczędzone, a twoje mięśnie są nadal delikatnie zbudowane. Kupując, kup rower wysokiej jakości, na który producent udziela gwarancji na akumulator.
W przypadku rowerów pod 25 km / h nie potrzebujesz ubezpieczenia, kasku ani prawa jazdy. Niemniej jednak warto mieć koło specjalnie ubezpieczone przed kradzieżą.
Różne silniki, ramy i akcesoria umożliwiają zestawienie idealnego roweru.
Cóż więc! Wsiadaj na rower!

Znajdź najlepiej i najlepiej sprzedające się produkty do rowerów elektrycznych 2022 w uczciwych testach na szczycie🔟

Świetnie🔟🔥Oferty🔥 🆕Online
- 22,23 €1. Najlepszy sprzedawca
Discovery Unisex — tylny silnik E1000 dla dorosłych 24v...*
 • Silnik 250 W w tylnym kole 30 Nm
 • Akumulator 24V 7,8Ah 187Wh w bagażniku
 • Zasięg około 25 km
- 27,61 €2. Najlepszy sprzedawca
ESKUTE E-Bike Polluno z baterią Samsung 36V 14.5Ah do...*
 • E-rower miejski ESKUTE został zaktualizowany i zmodernizowany pod kątem komfortu jazdy. 28-calowe e-rowery Polluno mają prostą ramę...
 • ✅CERTYFIKACJA BEZPIECZEŃSTWA】 Rowery elektryczne są w pełni wyposażone zgodnie z wymaganiami StVZO, z wysokiej jakości hamulcami tarczowymi, ...
 • ✅ 【UKRYTA BATERIA I DALEKI ZASIĘG】 E-rower jest wyposażony w baterię z ogniwami Samsung, dzięki czemu możesz polegać na jego dużym ...
3. Najlepszy sprzedawca
TELEFUNKEN e-rower damski 28-calowy elektryczny rower - 7-biegowy Shimano...*
 • Elastyczność: Rower elektryczny pedelec z 28-calowymi oponami jest bardzo lekki dzięki aluminiowej ramie - z 7-biegowymi przerzutkami w piaście Shimano sprawia, że...
 • Asortyment: Połączenie zintegrowanego silnika piasty przedniego koła Telefunken o mocy 250 W i wysokiej jakości akumulatora rury podsiodłowej zapewnia prędkość do 25 km/h...
 • Cechy: Wyświetlacz LCD zapewnia wszystkie potrzebne informacje, takie jak przebyta odległość, prędkość...
- 549,91 €4. Najlepszy sprzedawca
Telefunken e-bike damski rower elektryczny aluminiowy 28 cali z 21 biegami...*
 • Elastyczność: e-rower pedelec z 28 calowymi oponami jest bardzo lekki dzięki aluminiowej ramie - z 21-biegowymi przerzutkami Shimano, ...
 • Asortyment: Połączenie zintegrowanego silnika tylnego koła Telefunken o mocy 250 W i wysokiej jakości akumulatora zintegrowanego z bagażnikiem zapewnia...
 • Cechy: krótki czas ładowania baterii, wyświetlacz LED i oświetlenie LED bez dynama
5. Najlepszy sprzedawca
TELEFUNKEN e-bike 28-calowy aluminiowy rower elektryczny z 7-biegową przerzutką Shimano...*
 • ELASTYCZNOŚĆ: Rower elektryczny pedelec z oponami calowymi 28 jest bardzo lekki dzięki aluminiowej ramie - kosz rowerowy i niskie wejście sprawiają, że ...
 • ZAKRES: Połączenie zintegrowanego silnika przedniego Telefunken z watami 250 i wysokiej jakości akumulatorem litowo-jonowym zapewnia do 25 km / h ...
 • CECHY: Krótki czas ładowania akumulatora, wysokiej jakości silnik Telefunken (bezobsługowy), komputer rowerowy z wyświetlaczem LCD (regulowany), w bagażniku...
6. Najlepszy sprzedawca
VARUN Składany rower elektryczny 26-calowy rower elektryczny Rower górski...
Opinie 45
Składany rower elektryczny VARUN 26-calowy rower elektryczny rower górski...*
 • ✔ 【Składana konstrukcja】: Ten rower elektryczny ma składaną konstrukcję, można go łatwo złożyć w bagażniku samochodu lub w domu ...
 • ✔ 【Silnik 250W i akumulator 36V 8Ah】: Ten rower elektryczny jest wyposażony w wysokowydajny silnik 250W o dużej mocy Po ...
 • ✔ 【Zmiana i hamulec SHIMANO 21】: Rower elektryczny jest wyposażony w zmianę biegów 21, która zapewnia większy ...
- 49,91 €7. Najlepszy sprzedawca
Teutoburg Senne Pedelec Citybike lekki rower elektryczny, 28 cali,...
Opinie 114
Teutoburg Senne Pedelec Citybike lekki rower elektryczny, 28 cali,...*
 • Elastyczność: e-rower pedelec z 28-calowymi oponami Kenda City i solidną stalową ramą HiTen dzięki niskiemu wejściu i 7-biegowemu Shimano ...
 • Zasięg: Połączenie zintegrowanego silnika piasty tylnego koła o mocy 250 i wysokiej jakości akumulatora litowo-jonowego zapewnia do 25 km/h ...
 • Cechy: Możesz łatwo ustawić podparcie światła i pedału (niskie, średnie, wysokie) za pomocą panelu sterowania LED i zawsze mieć...
8. Najlepszy sprzedawca
HITWAY E Bike Rower elektryczny 20' Fat Tire E-Bike...
Opinie 12
HITWAY E Bike Rower elektryczny 20" Fat Tire E-Bike...*
 • 🚲Profesjonalny gruby e-rower 20": Rower elektryczny HITWAY jest specjalnie wyposażony w super mocne profesjonalne grube opony 3,0, które ...
 • 🚲Super mocny silnik, Super LongDistance: HITWAY Ebike jest wyposażony w silnik 250W 36V, który może z łatwością wspinać się po nachyleniu 25 stopni ...
 • 🚲Zaawansowana konstrukcja: rower HITWAY ma korpus ze stopu aluminium, wysoką wytrzymałość i masę netto ...
9. Najlepszy sprzedawca
E-Bike, Rower elektryczny Eleglide T1 Step-Thru Rower trekkingowy 27.5''...*
 • 【Mocny silnik i duża bateria】 Eleglide T1 Step-Thru Ebike ma mocny silnik bezszczotkowy 250W z 50Nm ...
 • 🚲【Opony 27,5 "CST】 Rower Eleglide T1 Step-Thru jest wyposażony w opony pneumatyczne CST 27,5, które dostosowują się do różnych ...
 • 🚲【7 Speed ​​​​Shimano Gear】 Rower elektryczny T1 Step-Thru jest wyposażony w profesjonalną 7-biegową tylną przerzutkę Shimano. Z...
10. Najlepszy sprzedawca
F.lli Schiano E-Ride 28 cali, miejski e-rower z silnikiem 250W,...
Opinie 104
F.lli Schiano E-Ride 28 cali, miejski e-rower z silnikiem 250W,...*
 • SILNIK: Mocny silnik tylnego koła 250 W i 40 Nm ANANDA RM M129H z maksymalną obsługiwaną prędkością do 25 km/h,...
 • AKUMULATOR: GREENWAY YJ145 36V, 10,4Ah, 374,4Wh bateria litowa wygodnie schowana pod bagażnikiem; Autonomia 90 km w trybie ECO
 • PRZEKŁADNIA: Przekładnia Shimano ALTUS, która ma 21 biegów i jest odpowiednia na każdy rodzaj drogi
- 22,23 €oferta
Discovery Unisex – Dorosły tylny silnik E1000 24v...
Discovery Unisex — tylny silnik E1000 dla dorosłych 24v...*
silnik 250 W w tylnym kole 30 Nm; Akumulator 24V 7,8Ah 187Wh w bagażniku; Zasięg około 25 km
479,88 € - 22,23 € 457,65 € Amazon Prime
- 27,61 €oferta
- 549,91 €oferta
Telefunken e-bike damski rower elektryczny aluminiowy 28 cali z 21-biegową...
Telefunken e-bike damski rower elektryczny aluminiowy 28 cali z 21 biegami...*
Cechy: krótki czas ładowania baterii, wyświetlacz LED i oświetlenie LED bez dynama
1.499,90 € - 549,91 € 949,99 €

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?

Fischer E-Bike City, rower elektryczny CITA 1.0 dla mężczyzn i kobiet, RH 44 cm, silnik przedni 32 Nm, akumulator 36 V, błyszczący czerwony, 28 cali

Stworzyliśmy dla Ciebie przewodnik zakupowy z przydatnymi wskazówkami. Może doradzić i ochronić Cię przed złymi zakupami w 2023 roku. Daje ci zalecenia dotyczące zakupu, pokazuje przydatne linki lub przybliża test roweru elektrycznego.

Uzyskaj doświadczenia i rekomendacje od klientów, kupujących, przyjaciół, mediów społecznościowych, blogów lub czasopism branżowych. przed tobą Rower elektryczny Jeśli chcesz kupić produkt, bądź mądry i dobrze przygotowany.

Auf Uczciwe testy możesz znaleźć kilka testów (w tym pływacki, Fitness, Dom i ogród) I Doradca (w tym Smart Home, Uroda, Handwerk), którzy mogą Ci jeszcze pomóc.

Jak łatwo znaleźć dla siebie najlepszy produkt do rowerów elektrycznych!

Przydatne wskazówki dotyczące kolejnego zakupu produktu z „Przewodnikiem po uczciwych testach dla kupujących”!

Jakie mam oczekiwania dotyczące zakupu roweru elektrycznego?

Poradnik kupowania uczciwych testów

Wiele produktów ma podstawowy cel, do którego są potrzebne. Niemniej jednak, bez względu na to, czego szukasz lub chcesz korzystać z produktu roweru elektrycznego, zapisz dokładnie, czego oczekujesz od produktu, jak i gdzie chcesz go używać. Zbadaj i porównaj znalezione produkty do rowerów elektrycznych. Przekonasz się, że wiele produktów robi dokładnie to, czego szukasz, ale ma o wiele więcej funkcji, innych właściwości lub obsługi, których nie znasz. Różnorodność produktów i zakres dostawy mogą być bardzo różne.

Którzy producenci lub marki produkują rowery elektryczne?

Marki i producenci Uczciwe testy Poradniki dotyczące zakupów

Jeśli szukasz produktu „Rower elektryczny” i chcesz konkretną markę lub producenta, to już zawęziłeś swoje wyszukiwanie do BRAND lub producenta. Jeśli tak nie jest, musisz najpierw uzyskać przeglądjakich producentów i marek produkują i oferują produkt, którego szukasz. Skorzystaj tutaj znanych marek i producentów ze swoimi produktami. Niemniej jednak warto badanie mniej znanych marek lub producentów. Mogą być nowe na rynku lub po prostu mniej znane w danym kraju.

Często można znaleźć lepszy Stosunek ceny do wydajności ze względu na koszty produkcji lub filozofię. Sprawdzone marki i producenci polegają na rozgłos i zaufanie przez lata, które zbudowali. jakość i obsługa przekonały, ale z czasem mogą zniknąć. Wszystko znajduje odzwierciedlenie w cenie. Zwróć więc uwagę na mniej znane produkty, nie muszą być gorsze. Mogą one również mieć dobrą obsługę, dobrą jakość lub mieć większy zakres dostawy. Doświadczenia innych kupujących są bardzo ważne.

Jakich funkcji, wyposażenia i cech potrzebuję w rowerach elektrycznych, a jakich nie?

Czeklist Poradnik zakupów Uczciwe testy Zakup produktu

Jak wybrać najlepszy produkt do rowerów elektrycznych

Teraz dokładnie wiesz, czego oczekujesz od swojego nowego produktu i jak chcesz go wykorzystać. Otrzymałeś przegląd dostępnych produktów. Uzyskałeś teraz więcej informacji na temat produktów do rowerów elektrycznych, ich funkcji, właściwości, obsługi i zakresu dostawy. Czego początkowo oczekiwałeś od produktu, powinieneś teraz dodać nowe punkty i rozważyć, czego absolutnie potrzebuję, a czego nie. Pomyśl także długofalowo o komforcie, zużyciu, korzyściach i zakresie dostawy.

Recenzje rowerów elektrycznych, testy i oceny gwiazdkowe ułatwiają podjęcie decyzji o zakupie!

Przewodnik zakupów Uczciwe testy

Masz teraz na swojej liście kilka produktów do rowerów elektrycznych, które odpowiadają Twoim pragnieniom. Teraz musisz uporządkować i dokładniej omówić produkty. Przeszukuj dowolny produkt pod kątem ocen kupujących, rekomendacji, recenzji i testów w Internecie. Będziesz czytać pozytywnie i negatywnie i zauważysz, który produkt Cię przyciąga. Oto kilka punktów, o których należy pamiętać:

👉 Jaka jest reputacja strony internetowej lub sklepu i jego ocen kupujących, rekomendacji, recenzji i testów?
👉 Recenzje kupujących można kupić lub podrobić, spójrz na liczbę recenzji i pisownię.
👉 Korzystaj z innych przydatnych stron internetowych, aby oceniać fałszywe recenzje!
👉 O czym dokładnie są negatywne recenzje?

Jak radzić sobie z negatywnymi recenzjami i doświadczeniami dotyczącymi rowerów elektrycznych?

Przewodnik zakupów Uczciwe testy zakupu produktu

Negatywne recenzje są często pisane, gdy produkt dotrze wadliwy, co może wynikać z trasy dostawy lub bezpośrednio do producenta. Może się to zdarzyć, ale nie jest to normą i nie powinno Cię zniechęcać. Istnieje wiele negatywnych recenzji od klientów, którzy kupili dla siebie niewłaściwy produkt do rowerów elektrycznych lub którzy nie otrzymali właściwych informacji i byli teraz rozczarowani. Nieprawidłowe lub nieprawidłowe użycie może również prowadzić do negatywnej oceny.

Produkty często trzeba składać, dla niektórych jest to zbyt skomplikowane, czasochłonne lub po prostu nie dla nich. Często te tak zwane negatywne oceny zawierają po prostu frustrację kupującego. Niemniej jednak z pewnością istnieją uzasadnione negatywne recenzje, więc zawsze polecam je przeczytać Przeczytaj uważnie recenzje i obraca się wokół użytkowania, trwałości i jakości. Jakie miałeś problemy? Jak sprzedawca lub producent zareagował na problemy?

Dalsze punkty:

👉 Niewiele recenzji nie zawsze oznacza, że ​​wybrany produkt jest koniecznie zły. Może po prostu nie było go wystarczająco długo na rynku iw rezultacie nie zostało wystarczająco docenione.
👉 Jeśli to możliwe, w razie problemów zadawaj pytania otwarte kupującemu lub sprzedającemu.
👉 niektórzy sprzedawcy walczą ze sobą negatywnymi/pozytywnymi ocenami, aby poprawić lub pogorszyć rankingi sprzedaży i pozycjonowanie.

Jakie problemy, rozwiązania lub wskazówki mogę znaleźć na temat produktu roweru elektrycznego?

Przewodnik zakupów Uczciwe testy zakupu produktu

Często pomocne jest zbadanie problemów, rozwiązań lub wskazówek dotyczących produktu przed dokonaniem zakupu. Tutaj możesz skorzystać z wiedzy kupujących, którzy mogli mieć produkt z rowerem elektrycznym od jakiegoś czasu, co z nim robią lub czego doświadczyli. Może to być zarówno negatywne, jak i pozytywne. Może przyniesie ci więcej wiedzy na temat jakości, trwałości, pielęgnacji, obsługi i użytkowania nadchodzącego zakupu roweru elektrycznego.

Gdzie mogę znaleźć rozwiązania i wskazówki dotyczące problemów z rowerami elektrycznymi?

Zapytaj o doświadczenia i wskazówki w swoim osobistym obszarze na temat rowerów elektrycznych lub produktów.
Lista 10 najlepszych uczciwych testów prowadzi do najlepszych i najpopularniejszych produktów do rowerów elektrycznych z linkami do ocen i recenzji, w których można znaleźć wiele opinii i rekomendacji.
Wiele platform sprzedażowych oferuje swoim kupującym ocenę, którą zazwyczaj można znaleźć pod produktem.
Istnieją portale z pytaniami i odpowiedziami z pytaniami i odpowiedziami, których szukasz lub możesz je opublikować bezpośrednio. Przykład: Gutefrage.net
Dla każdego produktu lub tematu istnieją fora internetowe, na których użytkownicy, kupujący lub osoby o podobnych poglądach mogą wymieniać się pomysłami.
Grupy na Facebooku lub strony na Facebooku działają jak fora z wieloma pytaniami i odpowiedziami.
Spójrz na szczegółowe Najlepsze recenzje na Amazonka * an. Jest wielu dla bardzo dobrej jakości i zadowolonych kupujących Oceny 4 lub 5 gwiazdek. Im więcej opinii klientów ma dany produkt, tym bezpieczniejsze są opinie i informacje na jego temat.

Gdzie mogę znaleźć test roweru elektrycznego w Internecie?

💻 Po prostu spójrz w okolicę „Testowanie” z Uczciwych testów powyżej lub użyj tutaj z test roweru elektrycznego wyszukiwanie, może już coś dla Ciebie mamy! 🙂.
💻W Google możesz wpisać tutaj test roweru elektrycznego Znajdować! Możesz użyć dowolnej wyszukiwarki. Na przykład użyj roku dla bieżących testów Test roweru elektrycznego 2022.
💻 Aby uzyskać rekomendacje produktów i testy produktów z wynikami testów 2022, możesz wyszukać istniejący w Stiftung Warentest test roweru elektrycznego sprawdzać.
💻 Sprawdź w Ökotest, czy istniejąca test roweru elektrycznego jest wykrywalny.
💻 Youtube to wybór dla recenzji i filmów testowych. Możesz iść tutaj test roweru elektrycznego sprawdzać.

Jak kupić rower elektryczny! 🛒

Przewodnik zakupów Uczciwe testy zakupu produktu

Możesz kupić dowolny produkt online lub w lokalnym sklepie. Zawsze znajdziesz znacznie większy wybór online. Na miejscu można znaleźć popularne lokalne sklepy, takie jak sklep z narzędziami, drogerię, centrum handlowe lub sklep specjalistyczny i od razu zorientować się w produktach.

🏬 Popularnymi sprzedawcami produktów do rowerów elektrycznych mogą być: Aldi, Penny, Kaufland, Norma, Lidl, Netto, Roller, Rossmann, DM, Rewe, Real, Bauhaus, Toom, Obi, Hornbach, Mediamarkt, Saturn, Medimax i wielu innych. Wszyscy dostawcy sprzedają również wybrane produkty we własnym sklepie internetowym. 🛍.

W sieci znajdziesz wiele innych sklepów internetowych lub porównywarek cen, oprócz tych wymienionych powyżej.

💻Popularne portale dla rowerów elektrycznych to: Amazon, eBay, Otto, Conrad, Pearl, Billiger, Idealo, Geizhals, Check24 i wiele innych. Wszędzie znajdziesz zwycięzców testów, zwycięzców cen lub zwycięzców porównań, być może jest tam dokładnie ten produkt, którego szukasz!

Jak mogę zaoszczędzić pieniądze kupując rower elektryczny?

Zaoszczędź na zakupie produktu uczciwe testy

1. Wskazówki dotyczące oszczędzania❗ Szukaj wyznaczonych rabaty, oferty, obniżki cen lub oferty okazyjne, ale z Uwaga i porównaj.

⚠Aby sprawdzić ofertę, możesz specjalnie dla Amazon "Keepa" lub „WielbłądWielbłądWielbłąd” używać. Tutaj śledzone są ceny, dzięki czemu możesz sprawdzić, czy oferta rzeczywiście jest ofertą. Wielu sprzedawców obniża ceny na specjalne okazje, takie jak Czarny Piątek, Boże Narodzenie, Wielkanoc czy inne dni promocyjne. Dzięki „Keepa” możesz zobaczyć z miesięcznym wyprzedzeniem, jak kształtowała się cena i zauważysz, że cena wzrastała coraz bardziej do dnia promocji, tygodni lub 1-2 miesięcy przed promocją, aby reprezentować ofertę w czasie promocji , chociaż jest to cena, która jest używana często lub od dłuższego czasu. ⚠.

Dealerzy lubią stosować taktykę dostosowywania produktu z jego normalnej ceny do bardzo drogiej ceny, aby później sprzedać go po tej normalnej cenie (teraz znacznie taniej). Dzięki tej taktyce detalista powoduje spadek ceny, który sygnalizuje ofertę dla wielu sklepów internetowych, stron internetowych, portali z ofertami, portali cenowych i odpowiednio ją pozycjonuje lub sprawia, że ​​jest zauważalna. Wykorzystaj te taktyki na swoją korzyść i złap okresy przed i po tych korektach cen. Z pewnością będzie to wymagało trochę czasu, planowania i cierpliwości przy zakupie.Tutaj w Honest Tests mamy jeden Widok historii cen „Keepa” wbudowane w tabele i ich wkład z „Testów” i „Przewodników”. Tam możesz zobaczyć, jaka była cena produktu w przeszłości.

2. Oszczędzanie napiwku💶❗ Zawsze porównuj zakres dostawy z ceną. Niska cena za pojedynczy produkt może stać się droższa, jeśli musisz kupić coś jako opcję od razu lub później. Zestaw produktów z dużym zakresem dostawy może nagle stać się tańszy, chociaż początkowo cena wydaje się wysoka.

3. wskazówka dotycząca oszczędności💶❗ Nie kupuj zakresów dostawy/wyposażenia lub większej liczby funkcji, jeśli już wiesz, że ich nie potrzebujesz lub używasz ich niewiele.

4. Oszczędność napiwku💶❗ Używaj alertów cenowych! Możesz ustawić alerty cenowe na niektórych stronach internetowych, porównywarkach lub portalach. Możesz podać swój produkt rowerowy z ostrzeżeniem cenowym. Następnie otrzymasz powiadomienie e-mailem, gdy osiągniesz żądaną cenę, która była śledzona przez pewien okres czasu.

5. Oszczędność napiwku💶❗ Może użyj stron kuponów lub kodów kuponów do zakupu produktu roweru elektrycznego. Istnieją rozszerzenia przeglądarki, które umożliwiają zakup ewentualnego kodu kuponu bezpośrednio w sklepie internetowym. Wielu sprzedawców chce zatrzymać swoich kupujących po zakupie i dołączać do nich kody kuponów. Strony z kuponami pokazują aktualne kupony na wszystko. Musisz tylko sprawdzić, czy w tej chwili byłoby to dla Ciebie możliwe.

6. Oszczędność napiwku💶❗. Czy Twój produkt musi być nowy? Z używanymi produktami, B-stock lub Refurbished produkty możesz dużo zaoszczędzić! Używana oferta Amazon i Ebay, B-stock lub odnowiony przedmiot na. W zależności od używanego stanu i świadomości, że używał go ktoś inny, możesz dużo zaoszczędzić, ale może to nie być dla wszystkich. Przedmioty B-Ware często mają wady transportowe lub kosmetyczne, ale są w pełni funkcjonalne. Towary regenerowane to towary używane, wadliwe i zwracane, które zostały przygotowane do sprzedaży i posiadają gwarancję. Amazon oferuje te produkty jako Oferty magazynowe przy ul.

Wskazówka: Eine Geschenkidee lub Prezenty urodzinowe nigdy nie powinny być tanimi produktami, nie rozdawaj niczego, czego sam byś nie użył pod względem jakości.

Wiele pozytywów Oceny kupujących są często oznaką, że ludzie są zadowoleni z produktu roweru elektrycznego.

Amazon.de * oferuje wiele różnych sposobów na dobrą analizę produktu. W poradniku zakupowym na pewno znajdziesz rowery elektryczneTesty lub porównania rowerów elektrycznych.

Zawsze chcesz najpopularniejszy topowy produkt w najlepszej możliwej cenie i bez dodatkowych kosztów. Wielu tego chce. Ale jakość ma swoją cenę. Jeśli kupujesz tanio, często kupujesz ponownie dwa lub trzy razy. Wydaj trochę więcej pieniędzy i ciesz się jego jakością na dłuższą metę, na dłuższą metę będziesz cieszyć się nią bardziej niż tanie okazje. Nie zawsze łatwo jest kupić wysokiej jakości produkt w rozsądnej cenie. Jeśli trzymasz się kilku kryteriów zakupu, opinii klientów i przewodnika zakupu, na pewno znajdziesz odpowiedni produkt dla siebie. Baw się dobrze!

Zalecana literatura: pistolet do masażu, Rower do ćwiczeń, testowanie produktów

Auf honest-tests.de czy możesz zrobić dobrze? Zamów produkty do rowerów elektrycznych online w dobrych cenach – Kup rower elektryczny online. Po prostu zamów rowery elektryczne online, znajdź produkty do rowerów elektrycznych i Kup produkty do rowerów elektrycznych. Zawsze zwracaj uwagę jakość i ocena produktów, niezależnie od tego, czy chcesz kupić offline, czy zamówić produkty do rowerów elektrycznych przez Internet. Kup rower elektryczny: Zamów online dobre produkty, takie jak rowery elektryczne - w dobrej cenie! Wyszukaj rower elektryczny – znajdź rower elektryczny – zamów rower elektryczny przez Internet!
Strona uczciwych testów - daje możliwość porównania wielu produktów, takich jak rowery elektryczne w dobrych cenach w Internecie oraz zamówienia produktów do rowerów elektrycznych bezpośrednio do domu.
Jeśli chcesz zamówić rowery elektryczne online: Wyszukaj na Ehrliche-tests.de, znajdź swój produkt, a my skierujemy Cię do sklepu internetowego, takiego jak Amazon, aby zamówić. Kupowanie produktów do rowerów elektrycznych jest takie proste! - Super łatwe do zamówienia produkty do rowerów elektrycznych online.
Odkryj teraz uczciwe testy! Czy przeczytałeś wszystko do tej pory? WOW! Wtedy jesteś albo bardzo precyzyjny, albo wyszukiwarka, bo ten tekst jest pisany dla nich 🙂

więcej list 10 najlepszych

Źródła:
https://www.fahrrad.de/ueber-e-bikes-berater.html
https://www.emotion-technologies.de/e-bike-infos/ergonomie/e-bike-rahmenformen/


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 1.06.2023/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Dodaj komentarz

recenzja użytkownika
 • Obsługa
  Wysyłanie
 • przetwarzanie
  Wysyłanie
 • oczekiwanie produktu
  Wysyłanie
 • stosunek ceny do wydajności
  Wysyłanie
 • Godny polecenia
  Wysyłanie

🕹️🎮 Kup konsolę Sony PlayStation®5 🕹️🎮
🔥Konsola PS5™🔥
patrzeć na*