Kreatywne pomysły na prezenty DIY na wyjątkowe Święta Bożego Narodzenia

Zdjęcie autora

Jule

prezent 1

Pomysł na prezent dla majsterkowiczów - butelka z lekkim łańcuchem z korka i elfem do samodzielnego wykonania

W tym roku chciałem sam zrobić prezenty świąteczne. Więc wpadłem na pomysł na prezent świąteczny. Ten pomysł na prezent jest dla mamy, babci lub najlepszego przyjaciela. Możesz wykorzystać ten pomysł na prezent jako dekorację lub użyć go indywidualnie. Do pomysłu na prezent możesz użyć dowolnych innych przedmiotów dekoracyjnych. Możesz być bardzo kreatywny. Na ten pomysł na dekorację powinieneś zaplanować 30 minut. Mam dla Ciebie wideo, baw się dobrze z pomysłem na prezent Jule - zrób to sam.

prezent kompletny

Potrzebujesz tych przedmiotów dekoracyjnych Pomysł na prezent DIY na Boże Narodzenie

Kup produkty

Możesz kliknąć na zdjęcie, a zostaniesz przeniesiony do odpowiedniego produktu w sklepie. Aby uzyskać większy wybór, kliknij link tekstowy „…..kup”.

[apn typ=”infobox”] [apn asin=”B071DG1RY2″ typ=”link” true=”$IMAGEMEDIUM” false=false]

Kup cukierki

[apn typ=”infobox”] [apn asin=”B07M8VXT2R” typ=”link” true=”$IMAGEMEDIUM” false=false]

Kup zawieszki na prezenty świąteczne

[apn typ=”infobox”] [apn asin=”B07Z531X67″ typ=”link” true=”$IMAGEMEDIUM” false=false]
[apn typ=”infobox”] [apn asin=”B07HRSJ99P” typ=”link” true=”$IMAGEMEDIUM” false=false]

Kup paski samoprzylepne

[apn typ=”infobox”] [apn asin=”B000M93L5K” typ=”link” true=”$IMAGEMEDIUM” false=false]


Kup świąteczne szyszki sosnowe

[apn typ=”infobox”] [apn asin=”B01IWPH926″ typ=”link” true=”$IMAGEMEDIUM” false=false]
[apn typ=”infobox”] [apn asin=”B08H8MJ49N” typ=”link” true=”$IMAGEMEDIUM” false=false]

Kup opakowanie na prezent

[apn typ=”infobox”] [apn asin=”B0817DKYZW” typ=”link” true=”$IMAGEMEDIUM” false=false]

Kup dekoracyjną butelkę wina

[apn typ=”infobox”] [apn asin=”B072BY94VP” typ=”link” true=”$IMAGEMEDIUM” false=false]

Instrukcje tworzenia DIY Pomysły na prezenty

Pomysł na prezent dla majsterkowiczów | Butelka z lekkim łańcuchem LED | Zrób to sam | Boże Narodzenie lub inne dni


Najlepiej zacząć od tarczy drzewa (18 cm-20 cm). Możesz wcześniej polerować kawałek drzewa. Jeśli wycinek drzewa pochodzi z lasu, powinieneś to zrobić, w przeciwnym razie rozerwie się. Następnie weź ozdobną butelkę (0,75 l) lub pustą butelkę wina. Jeśli używasz butelki wina, musisz ją przepłukać i usunąć etykietę. Umieść tę butelkę na tarczy drzewa i napełnij ją lampkami LED z bajki korkowej (20xLED, 2 metry). Teraz możesz umieścić świątecznego elfa i Naschi na kawałku drzewa, jak chcesz. Teraz możesz owinąć świąteczną dekorację folią prezentową. Włóż szyszki i zawieszki na górze butelki. Poświęć 30 minut na pomysły na prezenty świąteczne.

** Tip: Włącz korkowe lampki choinkowe po włożeniu ich do butelki. Dzięki temu możesz lepiej umieścić lekkie akcenty w butelce.

** Tip: Umieść zebrane puste butelki w gorącej wodzie. Następnie zostaw butelki tam na około 1 godzinę. Więc łatwo zdejmiesz tę etykietę butelki.

** Tip: Upewnij się, że dysk drzewa nie jest tak pofałdowany. Idealnie byłoby, gdyby nie było już żywicy, jeśli weźmiesz naturalny kawałek drzewa na świąteczne prezenty. Powinieneś to zrobić. Może się zdarzyć, że naturalny kawałek drzewa nadal wysycha i rozrywa się.

Gotowy pomysł na prezent DIY na Boże Narodzenie

prezent2
pomysł na prezent kompletny2

Wniosek - pomysł na prezent dla majsterkowiczów


To naprawdę bardzo prosty pomysł na prezent świąteczny lub w inne dni, aby samemu się stworzyć. W tym pomyśle na prezent podoba mi się to, że możesz go zaprojektować i używać indywidualnie. Kawałek drzewa może być używany jako mata kwiatowa lub butelka wina / ozdobna również pasuje wszędzie. Dzięki temu pomysłowi na prezent możesz puścić wodze fantazji. Życzę ci dużo radości z robienia tego samemu i rozdawania go :)

inne przedmioty dekoracyjne


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 18.06.2024/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Zdjęcie autora

Jule

Jako zapalona miłośniczka stylu vintage lubię nazywać siebie królową dekoracji. Jako kobieta szczególnie interesuję się produktami kosmetycznymi i modowymi – trudno się temu dziwić, prawda? ;) Na tej platformie chcę dzielić się z Wami moją radością z różnych produktów i jednocześnie zbierać własne doświadczenia z zakresu blogowania.

Schreibe einen Kommentar