Pomysł na prezent na Boże Narodzenie | zrobić to sam

Pomysł na prezent dla majsterkowiczów - butelka z lekkim łańcuchem z korka i elfem do samodzielnego wykonania

W tym roku chciałem sam zrobić prezenty świąteczne. Więc wpadłem na pomysł na prezent świąteczny. Ten pomysł na prezent jest dla mamy, babci lub najlepszego przyjaciela. Możesz wykorzystać ten pomysł na prezent jako dekorację lub użyć go indywidualnie. Do pomysłu na prezent możesz użyć dowolnych innych przedmiotów dekoracyjnych. Możesz być bardzo kreatywny. Na ten pomysł na dekorację powinieneś zaplanować 30 minut. Mam dla Ciebie wideo, baw się dobrze z pomysłem na prezent Jule - zrób to sam.

Potrzebujesz tych przedmiotów dekoracyjnych Pomysł na prezent DIY na Boże Narodzenie

Kup produkty

Możesz kliknąć zdjęcia i przejść do odpowiedniego produktu w sklepie. Aby uzyskać więcej opcji, kliknij link tekstowy „... .. kup”.

Instrukcje tworzenia DIY Pomysły na prezenty

Youtube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo


Najlepiej zacząć od tarczy drzewa (18 cm-20 cm). Możesz wcześniej polerować kawałek drzewa. Jeśli wycinek drzewa pochodzi z lasu, powinieneś to zrobić, w przeciwnym razie rozerwie się. Następnie weź ozdobną butelkę (0,75 l) lub pustą butelkę wina. Jeśli używasz butelki wina, musisz ją przepłukać i usunąć etykietę. Umieść tę butelkę na tarczy drzewa i napełnij ją lampkami LED z bajki korkowej (20xLED, 2 metry). Teraz możesz umieścić świątecznego elfa i Naschi na kawałku drzewa, jak chcesz. Teraz możesz owinąć świąteczną dekorację folią prezentową. Włóż szyszki i zawieszki na górze butelki. Poświęć 30 minut na pomysły na prezenty świąteczne.

** Tip: Włącz korkowe lampki choinkowe po włożeniu ich do butelki. Dzięki temu możesz lepiej umieścić lekkie akcenty w butelce.

** Tip: Umieść zebrane puste butelki w gorącej wodzie. Następnie zostaw butelki tam na około 1 godzinę. Więc łatwo zdejmiesz tę etykietę butelki.

** Tip: Upewnij się, że dysk drzewa nie jest tak pofałdowany. Idealnie byłoby, gdyby nie było już żywicy, jeśli weźmiesz naturalny kawałek drzewa na świąteczne prezenty. Powinieneś to zrobić. Może się zdarzyć, że naturalny kawałek drzewa nadal wysycha i rozrywa się.

Gotowy pomysł na prezent DIY na Boże Narodzenie

Wniosek - pomysł na prezent dla majsterkowiczów


To naprawdę bardzo prosty pomysł na prezent świąteczny lub w inne dni, aby samemu się stworzyć. W tym pomyśle na prezent podoba mi się to, że możesz go zaprojektować i używać indywidualnie. Kawałek drzewa może być używany jako mata kwiatowa lub butelka wina / ozdobna również pasuje wszędzie. Dzięki temu pomysłowi na prezent możesz puścić wodze fantazji. Życzę ci dużo radości z robienia tego samemu i rozdawania go :)

inne przedmioty dekoracyjne

Logbuch-Verlag Serce do ułożenia wykonane z drewna i metalu 21 cm...
Logbuch-Verlag Serce do założenia, drewno i metal 21 cm...*
Dekoracyjny przedmiot wykonany z metalu i drewna mango ma ok. 21 cm wysokości, 16 cm szerokości i 6 cm głębokości.; Z miłością i ❤️ od małego wydawcy dzienników z Bawarii.
23,00 €
Drewniany statek ReWu, drewniany żaglowiec z oświetleniem LED...
Drewniany statek ReWu, drewniany żaglowiec z oświetleniem LED...*
Oświetlenie jest bardzo trwałe i ma przyjemny, ciepły, biały charakter.; Czyste przetwarzanie w stylu vintage
18,90 €
Zestaw świeczników na herbatę drewniana taca dekoracja stołu wiejskiego...
Zestaw świeczników na herbatę drewniana taca dekoracja stołu w wiejskim domu...*
Drewniana taca: 38 x 14 x 2,5 cm / świecznik na tealighty: ok. wys. 9 cm x Ø 6 cm; W zestawie kamienie ozdobne i podgrzewacze Ø podgrzewacze 3,7 cm
22,90 €


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 23.03.2023/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Dodaj komentarz

recenzja użytkownika
 • Obsługa
  Wysyłanie
 • przetwarzanie
  Wysyłanie
 • oczekiwanie produktu
  Wysyłanie
 • stosunek ceny do wydajności
  Wysyłanie
 • Godny polecenia
  Wysyłanie

[ajax_load_more loading_style="nieskończone znikanie bloków" container_type="table" post_type="post" post_format="standard" category="porady,testy" category__not_in="952" button_label="załaduj więcej..." button_loading_label="będzie załadowany"]
🕹️🎮 Kup konsolę Sony PlayStation®5 🕹️🎮
🔥Konsola PS5™🔥
patrzeć na*