Kup najlepszy skuter elektryczny - skuter elektryczny - skuter elektryczny

Poradnik kupującego: Skuter elektryczny | Skuter elektryczny

Jeszcze nie jest tak daleko, chociaż część z nich jest już w drodze. Po prawie niekończących się debatach zapadła decyzja: hulajnoga elektryczna lub skuter elektryczny mogą być w drodze. Firmy obecnie (stan na sierpień 2019 *) mają jeszcze trochę do zrobienia. Ich modele muszą zostać zatwierdzone, aby mogły być sprzedawane.

Daje nam to trochę czasu, aby poradzić sobie ze skuterem elektrycznym i odpowiedzieć na podstawowe pytania. Czym w ogóle jest hulajnoga elektryczna? Czy są jakieś obowiązki? Czy musisz nosić kask, czy musi być ubezpieczony? - Przewodnik: e-skuter

* Zmiany są zastrzeżone *

** Uwaga! Ten przewodnik dotyczy skutera elektrycznego. Nie jest to skuter elektryczny / motorower! Te bez wątpienia mają miejsce! **

Przewodnik: e-hulajnoga - w porównaniu

MEGAWHEELS E Scooter Pedal Scooter, CityRoller Electric Scooter...Xiaomi Mi Electric Scooter 1S (DE) Składana hulajnoga elektryczna wykonana z...CityBlitz E-Scooter Moove, CB064SZ ulica legalna, 8,5'...Skuter elektryczny 8' Skuter elektryczny E-skuter Skuter elektryczny Składany...Blokada tarczy hamulcowej, linka stalowa skutera ...E-skuter (ABE) dopuszczony do ruchu ulicznego (eKFV), 20 km/h, 350 watów,...
Sprawdź cenę269,00 €459,95 €Sprawdź cenęSprawdź cenę12,99 €Sprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenę
Hulajnoga na pedały MEGAWHEELS E Scooter, hulajnoga miejska...*Skuter elektryczny Xiaomi Mi 1S (DE) Składany ... *CityBlitz E-Scooter Moove, CB064SZ z ... *Skuter elektryczny 8 "Skuter elektryczny Skuter elektryczny ... *Blokada tarczy hamulcowej, linka stalowa skutera ... *Hulajnoga elektryczna (ABE) z homologacją drogową (eKFV), 20 ... *
◼️ nie dotyczy◼️ ▲ Prędkość i przebieg: Podczas korzystania z urządzenia ...◼️ Hulajnoga elektryczna z homologacją drogową (ABE) do użytku w ...◼️ Rozmiar opon: 8 cala◼️ nie dotyczy◼️ 【STABILNA I WODOODPORNA BLOKADA PROJEKTU】 - ...◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy
◼️ nie dotyczy◼️ ▲ Akumulator i pojemność: dobry akumulator 5.0 Ah / 25.2 V, ...◼️ Maksymalna prędkość do 20 km / hw trybie sportowym ...◼️ Dopuszczalna waga: 120 kg◼️ nie dotyczy◼️ ŁATWOŚĆ OBSERWACJI Z KABELEM POWROTNYM】 - A ...◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy
Amazon PrimeAmazon PrimeAmazon Prime
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
Sprawdź cenę269,00 €459,95 €Sprawdź cenęSprawdź cenę12,99 €Sprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenę
Do zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowania
Ostatnia aktualizacja 27 marca 2023 r. 16:01 Linki do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API
Youtube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Co to jest e-skuter?

Hulajnoga to hulajnoga z silnikiem. Składa się z dwóch opon, na których zamontowana jest powierzchnia stojąca. Kierownica jest do niej przymocowana, co kończy się kierownicą. Ponadto hamulec, silnik i akumulator. Zasadniczo to wszystko. Skuter elektryczny jest gotowy. Materiały różnią się nieznacznie i różnią się od producenta do producenta. Węgiel jest szczególnie lekki i stabilny. Jak jeden elektryczna deskorolka Również materiał bieżnika i opony może się różnić.
Zasięg zależy od kilku czynników. Twoja waga, powierzchnia, nachylenie i jakie masz opony. Bateria odgrywa również kluczową rolę. Więcej o tym później.

Przepisy ustawowe Skutery elektryczne

Brak nowego pomysłu, bez którego ustawodawca określa zasady. Więc tutaj też. Nawet jeśli niektóre rzeczy nie są w tej chwili jasne, możesz się bardzo przyzwyczaić.
Najważniejsze rzeczy, które musisz wiedzieć, zebraliśmy tutaj.

Geschwindigkeit

Jeśli masz skuter elektryczny | Skutery elektryczne z napędem elektrycznym kupują, nie potrzebujesz prawa jazdy, o ile nie jest on szybszy niż 20 km / h. napędy.
Istnieje również wykonanie maksymalne waty 500 .

Wiek

Przynajmniej musisz prowadzić elektryczny skuter na drogach publicznych 14 lat być. Kiedy jesteś młodszy, możesz jeździć tylko na prywatnym terenie pod nadzorem osoby dorosłej. Powinieneś się tego trzymać. W przeciwnym razie ubezpieczenie nie jest dostępne. Dlaczego tylko lata 14? W tym wieku jesteś tak daleko od swojego rozwoju, że możesz obsługiwać skuter, jechać naprzód, a ustawodawca daje ci obowiązek to zrobić. Ufa ci, że nie narażasz siebie, innych ludzi ani zwierząt.

bezpieczeństwo ruchu drogowego

Możesz go użyć na ścieżce rowerowej, ale nie na chodniku, Jeśli nie ma ścieżki rowerowej, musisz jechać drogą.
Einen Kask, którego nie potrzebujesz zgodnie z prawem. Jednak e-testy pilnie zalecamy jeden dla nastolatków i młodzieży, Ponadto oszczędzacze, które chronią twoje stawy przed skomplikowanymi obrażeniami.
Potrzebujesz także hamulców do hulajnogi elektrycznej, przedniej i tylnej. Producenci będą temu przeszkadzać. Zdecydowanie powinny to być hamulce tarczowe. Zwróć uwagę na dobrą skuteczność hamowania, ponieważ będziesz musiał bardzo szybko zareagować.
Światło jest obowiązkowe, również z przodu iz tyłu.
Naruszenie kosztuje około 20 €.

** Dotyczy to również alkoholu! Dotyczy to, podobnie jak w przypadku prawa jazdy przez pierwsze dwa lata, absolutnego zakazu spożywania alkoholu. To samo dotyczy ciebie, gdy jesteś pod 21. Jeśli masz prawo jazdy i nie masz okresu próbnego, górny limit wynosi dla Ciebie 0.5 na tysiąc. **

Ubezpieczenie

Potrzebujesz jednego Ubezpieczenie twojego skutera elektrycznego, W przeciwnym razie nie będziesz mógł z nim korzystać na ulicy. Jeśli to zrobisz, przestępstwo to będzie kosztowne. Grożą grzywny i zakazy jazdy. W razie potrzeby skuter można zatrzymać. Z prawnego punktu widzenia oznacza to po prostu prowadzenie pojazdu bez ochrony ubezpieczeniowej. Kary są wrażliwe.
Ile kosztuje ubezpieczenie? To jeszcze nie koniec. Podobnie jak skuter, ochrona powinna kosztować 40 - 90 € rocznie. Mała etykieta ubezpieczenia musi być również zamontowana na skuterze elektrycznym.

Akcesoria do hulajnogi elektrycznej

Czego jeszcze potrzebujesz? Wiele rzeczy, takich jak lampy i hamulce, jest obowiązkowych. Polecamy skuter elektryczny:

A jeśli musisz nosić czasy eRollera? Następnie jest praktyczny uchwyt do noszenia lub pasek. Możesz więc zabrać ze sobą pojazd do swojego mieszkania lub autobusu, nie jest to jednak zbyt uciążliwe. Podobnie jak rower, możesz to zrobić Handyhalterung lub uchwyt na kubek zmontować. Dzięki temu możesz dobrze wypaść w drodze do pracy. Może twój hulajnoga ma tragarza? Super! Ponieważ wtedy możesz oczywiście przymocować do niego torbę rowerową lub kosz. Specjalne, ale wykonalne. To, co odkryjesz dopiero po tym, jak producenci i firmy wprowadzą na rynek swoje skutery, to opony do skuterów. Mają różne stopnie twardości i wymiary. Dla różnych powierzchni, które możesz teraz wybrać. Może to mieć pozytywny wpływ na zasięg.
I na koniec, coś dla ciebie, jeśli chcesz mieć wszystko na oku, możesz kupić komputer rowerowy do swojego elektronicznego minikaru, jeśli nie jest już zmontowany. Śledzi to odległość i pozwala sprawdzić, jak długo wytrzyma bateria.

Tuning e-skutera

Wszystko, co zostało zaprojektowane, jest w stanie dostroić. Nie ma znaczenia, czy jest to rower elektryczny, czy hulajnoga elektryczna. Technologia nie jest wyczerpana przez producenta i musi być zgodna z wymogami prawnymi. Oznacza to, że oczywiście będą dostrajane frazy, a także chipy, a będzie więcej, gdy rynek zostanie wzbogacony o skutery elektryczne. W tym Przewodnik po tuningu rowerów elektrycznych napisaliśmy ci wszystko, co musisz wiedzieć o tuningu.

Na co należy zwrócić uwagę kupując

Na co należy zwrócić szczególną uwagę przy zakupie hulajnogi elektrycznej? Czy są jakieś specjalne warunki?

★ Jeśli chcesz prowadzić swój skuter w przestrzeni publicznej, zwróć uwagę na ograniczenie prędkości i Limit wat 500

★ Twój skuter potrzebuje wszystkich gadżetów związanych z ruchem, takich jak Dzwonek, światło, hamulce

★ Absolutnie potrzebujesz ubezpieczenie

★ Poszukaj odpowiedniego akcesorium

★ Również w przypadku części zamiennych, takich jak hamulce lub opony

★ Zwróć uwagę na informacje producenta o ładowności (średnio 100 kg)

★ Potrzebujesz wysokiej jakości materiału, szczególnie w terenie, a także, jeśli chcesz codziennie korzystać z e-skutera do pracy

★ Czy akumulator ma odpowiedni zasięg?

★ Jak długie są czasy ładowania?

★ Czy możesz wyjąć baterię?

★ Jak ciężka jest hulajnoga (być może trzeba ją nosić)

Skuter elektryczny akumulatorowy

Obecnie skutery, które są obecnie na rynku, mają szereg o 20 km, To wystarczy maksymalnie silny silnik elektryczny 500 W. out. Bateria działa na energię, nie powodując wcześniej zmęczenia. Technologia jest coraz lepsza.
W zależności od producenta czasy ładowania będą się różnić. Obecnie chodzi o 2-6 godzinydo momentu ponownego naładowania baterii. Ale ważną rolę odgrywa nie tylko wydajność i akumulator, ale także technologia i oprogramowanie wykrywające wysokość dźwięku. Im inteligentniejsza technologia, tym bardziej można ją dostosować do okoliczności.
Ale: kilometry 20 to już dużo, a wszystko pod 10 km jest łatwo dostępne dzięki tej e-hulajnodze.

Dbaj o baterię

Baterie nie znoszą gwałtownych różnic temperatur, Nie jest to tak dramatyczne latem, ale już zimą. Może się zdarzyć, że bateria w zimnych porach roku tylko Cię zmęczy. Jeśli to możliwe, zabierz go do mieszkania i nigdy nie pozwól mu stać w mrozie, Gdy ją naładujesz, pobierz ją ze strumienia. Tak to jest nie pod ciągłym obciążeniem i trwa dłużej. Zawsze zostawiaj to, jeśli to możliwe Uruchom całkowicie pusty, a następnie ponownie naładuj go huśtawką, Zostaw swoje Akumulator w wysokich temperaturach nie na słońcu - w przeciwnym razie grozi przegrzanie.

Zalety i wady

I? Czy skuter elektryczny Cię przekonał? Oto podsumowane zalety i wady. Może ta lista pomoże ci podjąć decyzję.

Zalety skuterów elektrycznych

✔ Możesz korzystać ze skutera już mprowadzić 14 lat temu, Umożliwia to samodzielną jazdę do szkoły lub do znajomych

✔ Potrzebujesz brak prawa jazdytylko tanie ubezpieczenie

✔ The Zasięg do 20 km pozwala w większości przypadków na sposób pracy

✔ Możesz z Skutery jeżdżą na ścieżkach rowerowych

✔ Jest to bezpieczniejsze w mieście

✔ Akumulator szybko się ładuje

✔ Niezbędny tańsze niż samochód

Wady skutera elektrycznego

Weniger Używaj mniej zimą, ponieważ nie masz ochrony przed warunkami atmosferycznymi

✘ 20 km może czasem być zbyt krótki

✘ Nie nadaje się dla osób bardzo stabilnych

✘ Musisz sprawić, by skuter był sprawny

Konkluzja

Zamów, złóż wniosek o ubezpieczenie, przypnij odznakę i idź. Skuter elektryczny wkrótce będzie dostępny na ulicach i przyniesie pewne korzyści, przynajmniej w mieście. Powinieneś pozwolić melodiom być. Nie potrzebujesz kasku ani innych ochraniaczy - zalecamy jednak zrobienie tego. ew razie wypadku z prędkością 20 km / h lub mniejszą możesz zabrać Cię do szpitala. Zwróć uwagę na rzeczy określone w przepisach i Kup skuter elektryczny odpowiedni do ruchu, Będziesz cieszyć się urządzeniem wysokiej jakości.

Życzymy bezpiecznej podróży!

Znajdź najlepiej sprzedające się produkty do e-skuterów 2022 w uczciwych testach

Świetnie🔟🔥Oferty🔥 🆕Online
1. Najlepszy sprzedawca
Hulajnoga elektryczna SmooSat E9 PRO dla dzieci, z kolorowymi...*
 • Ride the Rainbow: Tęczowe diody LED migają obok pedałów dziecięcej hulajnogi. Piękny i dynamiczny pasek świetlny sprawia, że...
 • 3 prędkości i wyświetlacz LED: wystarczy krótko nacisnąć przycisk zasilania, możesz ustawić prędkość maksymalną 8 km/h, 12.8 km/h...
 • Adaptacyjna wysokość na 3 poziomach: Wraz ze wzrostem dziecka hulajnoga rozwija się wraz z młodym jeźdźcem. Wysokość kierownicy może się różnić w zależności od Twojego wzrostu...
2. Najlepszy sprzedawca
Odys NEO e100 Składana hulajnoga elektryczna z Street Legal i...
Opinie 246
Składana hulajnoga elektryczna Odys NEO e100 z funkcją Street Legal i...*
 • Składana hulajnoga elektryczna Odys NEO e100 z legalnym połączeniem ulicznym i aplikacją (maks. 20 km / h, zasięg do 100 km, do 140kg zatwierdzony ...
 • Hulajnoga elektryczna z homologacją drogową (ABE) do użytku na drogach publicznych (potwierdzenie danych zawarte w zakresie dostawy ze szczegółami...
 • Akumulator litowo-jonowy 675Wh/12500mAh o dużym zasięgu do 100km przy ciśnieniu w oponach 3,5 bara (również w zależności od...
- 31,95 €3. Najlepszy sprzedawca
HUDORA BigWheel 205, turkusowy (14751/01) - Oryginał z RX Pro...*
 • Wysokiej jakości skuter wykonany z aluminium
 • Wysoka przyjemność z jazdy dzięki nisko położonej desce do biegania i smukłym, szybkim kołom 205 BigWheel
 • Łatwo składana, regulowana na wysokość kierownica od 79 do 104 cm i regulowany pasek na ramię
4. Najlepszy sprzedawca
Aprilia eSR2, skuter elektryczny, silnik 350W, przednie zawieszenie i...*
 • Silnik: Bezszczotkowy silnik o mocy 350 W o mocy szczytowej 600 W zapewnia optymalny ciąg podczas rozruchu, nawet podczas wspinaczki do 18%
 • Bezpieczeństwo: dzięki unikalnej dźwigni hamulca kontrolujesz dwa niezależne bębny, przedni i tylny, bezpieczeństwo przy każdym hamowaniu...
 • Komfort: Tylne zawieszenie i 10-calowe koła pozwalają na stabilną i wygodną jazdę, nawet przy niewielkich nierównościach z ...
5. Najlepszy sprzedawca
Albott Sports Pro Stunt Trick Push Hulajnoga - 360 stopni Steet Fixed...
Opinie 2.374
Albott Sports Pro Stunt Trick Hulajnoga pchająca - 360 stopni, stalowa,...*
 • Szeroki zakres zastosowań: jest to bardzo popularna hulajnoga sportowa dla każdego dziecka, nastolatka lub małej osoby dorosłej z ...
 • Wysoka jakość i wysoki komfort: Skuter ma nową, wysokiej jakości matę malarską, antypoślizgową kierownicę. I solidny aluminiowy deck i...
 • Solidny i lekki: jednoczęściowa kierownica ok. 42 cm i kierownica w kształcie litery T / T 360 °, z wyjątkowo stabilnym potrójnym zaciskiem śrubowym, stalowym widelcem, / ...
- 19,45 €6. Najlepszy sprzedawca
E Scooter z homologacją drogową Zasięg Max 40km, MAX Electric...*
 • 【E Scooter z homologacją drogową ABE】 E9 Max E-Scooter z homologacją drogową (ABE) do użytku na drogach publicznych (potwierdzenie danych ...
 • 【Akumulator litowy】 Akumulator 36V/10Ah umożliwia zasięg do 30 - 40 km (należy pamiętać, że zależy to od wagi kierowcy, ...
 • 【Opony o strukturze plastra miodu】 Skutery elektryczne dla dorosłych E9 Max jeżdżą wygodnie i bezpiecznie przez długi czas dzięki 10-calowym gumowym oponom o strukturze plastra miodu. ...
7. Najlepszy sprzedawca
E Scooter Adult E Scooter 48 V 18 Ah Skuter elektryczny...
Opinie 15
E Scooter Adult E Scooter 48 V 18 Ah Skuter elektryczny...*
 • Długi przebieg - Zależy od drogi i wagi kierowcy, skuter elektryczny dla dorosłych z 48 V, 18 Ah, silną siłą napędową, maksymalnym obciążeniem 150 ...
 • 10" szerokie opony terenowe e cooter - Przednie i tylne koła wyposażone są w sprężynowe amortyzatory, a skuter elektryczny...
 • Oświetlenie - hulajnoga elektryczna wyposażona w tylne światła, kierunkowskazy, światła do jazdy, światła hamowania oraz elektroniczne...
8. Najlepszy sprzedawca
DIGGER uruchamia składany skuter elektryczny ES1 z...
Opinie 9
DIGGER uruchamia składaną hulajnogę elektryczną ES1 z...*
 • Przywitaj się ze swoim nowym najlepszym przyjacielem, Diggerem ES1! Ta elegancka mała hulajnoga elektryczna jest w 100% mobilna, co oznacza, że ​​możesz ją zabrać wszędzie i...
 • Ta hulajnoga elektryczna jest idealna dla nastolatków, osób dojeżdżających do pracy i rowerzystów na krótkich dystansach. Jest wyposażony w małą, lekką baterię, którą można...
 • Digger ES1 jest wyposażony w dwa niezależnie działające hamulce oraz przednie i tylne światła, dzięki czemu możesz być spokojny...
9. Najlepszy sprzedawca
Skuter E z homologacją drogową, obciążenie skutera elektrycznego ABE do...*
 • Z zatwierdzeniem ulicy - (Nowy E9 / E9 pro) E Scooter ze skutera elektrycznego z ogólną licencją na eksploatację (ABE, eKFV) przez ...
 • SOLIDNE OPONY PRZECIWPŁASZCZOWE - Skuter elektryczny wykorzystuje 8,5-calowe opony amortyzujące o strukturze plastra miodu o wysokiej elastyczności i odporności na zużycie.
 • 350 W MOCNY SILNIK WYDAJNOŚĆ - E-skuter jest wyposażony w bezszczotkowy, cichy silnik o mocy 350 W. Maksymalna prędkość może wynosić 20 km/h...
10. Najlepszy sprzedawca
E Scooter Adult 30 km Range E Scooter 8 'Opony o strukturze plastra...
Opinie 13
E Scooter Dorośli Zasięg 30 km E Scooter 8" Opony o strukturze plastra miodu...*
 • Skuter elektryczny ma bezszczotkowy silnik piasty o strukturze plastra miodu na prąd stały, a silnik 36v 7,5ah ułatwia wspinanie się na wzgórza i główny tor podróży...
 • 8-calowe opony o strukturze plastra miodu e skuter: Skutery elektryczne dla dorosłych są wyposażone w 8-calowe opony o strukturze plastra miodu, które mogą uchronić Cię przed problemami nadmuchiwanych ...
 • Skuter E Szybkie składanie, stabilne i wygodne: nowo opracowana składana rama, składanie jednoetapowe, elastyczne i wygodne, rozwiązuje ...
- 31,95 €oferta
HUDORA BigWheel 205, turkusowy (14751/01) - Oryginał z RX Pro...
HUDORA BigWheel 205, turkusowy (14751/01) - Oryginał z RX Pro...*
Wysokiej jakości skuter skuter wykonany z aluminium; Wyjątkowo bezpieczne dzięki mocnemu hamulcu ciernemu tylnego koła oraz reflektorom na pokładzie i kierownicy
119,00 € - 31,95 € 87,05 €

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro2 (DE) Składana e-hulajnoga wykonana z aluminium lotniczego z homologacją drogową + połączenie z aplikacją (maks. prędkość 20 km/h, maks. zasięg 45 km, maks. obciążenie 100 kg, wyświetlacz LED)

Stworzyliśmy dla Ciebie przewodnik zakupowy z przydatnymi wskazówkami. Może doradzić i ochronić Cię przed złymi zakupami w 2023 roku. Daje ci zalecenia dotyczące zakupu, pokazuje przydatne linki lub przybliża test e-skutera.

Uzyskaj doświadczenia i rekomendacje od klientów, kupujących, przyjaciół, mediów społecznościowych, blogów lub czasopism branżowych. przed tobą e-skuter Jeśli chcesz kupić produkt, bądź mądry i dobrze przygotowany.

Auf Uczciwe testy możesz znaleźć kilka testów (w tym pływacki, Fitness, Dom i ogród) I Doradca (w tym Smart Home, Uroda, Handwerk), którzy mogą Ci jeszcze pomóc.

Jak łatwo znaleźć dla siebie najlepszy e-skuter!

Przydatne wskazówki dotyczące kolejnego zakupu produktu z „Przewodnikiem po uczciwych testach dla kupujących”!

Jakie dokładnie mam oczekiwania dotyczące zakupu produktu e-skuter?

Poradnik kupowania uczciwych testów

Wiele produktów ma podstawowy cel, do którego są potrzebne. Jednak bez względu na to, czego szukasz lub chcesz korzystać z produktu e-hulajnogi, zapisz dokładnie, czego oczekujesz od produktu, jak i gdzie chcesz go używać. Zbadaj i porównaj znalezione produkty e-hulajnogi. Przekonasz się, że wiele produktów robi dokładnie to, czego szukasz, ale ma o wiele więcej funkcji, innych właściwości lub obsługi, których nie znasz. Różnorodność produktów i zakres dostawy mogą być bardzo różne.

Którzy producenci lub marki produkują hulajnogi elektryczne?

Marki i producenci Uczciwe testy Poradniki dotyczące zakupów

Jeśli szukasz produktu typu „e-hulajnoga” i chcesz mieć konkretną markę lub producenta, to już zawęziłeś swoje wyszukiwanie do BRAND lub producenta. Jeśli tak nie jest, musisz najpierw uzyskać przeglądjakich producentów i marek produkują i oferują produkt, którego szukasz. Skorzystaj tutaj znanych marek i producentów ze swoimi produktami. Niemniej jednak warto badanie mniej znanych marek lub producentów. Mogą być nowe na rynku lub po prostu mniej znane w danym kraju.

Często można znaleźć lepszy Stosunek ceny do wydajności ze względu na koszty produkcji lub filozofię. Sprawdzone marki i producenci polegają na rozgłos i zaufanie przez lata, które zbudowali. jakość i obsługa przekonały, ale z czasem mogą zniknąć. Wszystko znajduje odzwierciedlenie w cenie. Zwróć więc uwagę na mniej znane produkty, nie muszą być gorsze. Mogą one również mieć dobrą obsługę, dobrą jakość lub mieć większy zakres dostawy. Doświadczenia innych kupujących są bardzo ważne.

Jakich funkcji, wyposażenia i cech potrzebuję w e-hulajnodze, a jakich nie?

Czeklist Poradnik zakupów Uczciwe testy Zakup produktu

Jak wybrać najlepszy e-skuter

Teraz dokładnie wiesz, czego oczekujesz od swojego nowego produktu i jak chcesz go wykorzystać. Otrzymałeś przegląd dostępnych produktów. Uzyskałeś teraz więcej informacji o produktach e-hulajnogi, ich funkcjach, właściwościach, obsłudze i zakresie dostawy. Czego początkowo oczekiwałeś od produktu, powinieneś teraz dodać nowe punkty i rozważyć, czego absolutnie potrzebuję, a czego nie. Pomyśl także długofalowo o komforcie, zużyciu, korzyściach i zakresie dostawy.

recenzje e-skuterów, testy i oceny gwiazdkowe ułatwiają podjęcie decyzji o zakupie!

Przewodnik zakupów Uczciwe testy

Masz teraz na swojej liście kilka produktów e-hulajnogi, które odpowiadają Twoim pragnieniom. Teraz musisz uporządkować i dokładniej omówić produkty. Przeszukuj dowolny produkt pod kątem ocen kupujących, rekomendacji, recenzji i testów w Internecie. Będziesz czytać pozytywnie i negatywnie i zauważysz, który produkt Cię przyciąga. Oto kilka punktów, o których należy pamiętać:

👉 Jaka jest reputacja strony internetowej lub sklepu i jego ocen kupujących, rekomendacji, recenzji i testów?
👉 Recenzje kupujących można kupić lub podrobić, spójrz na liczbę recenzji i pisownię.
👉 Korzystaj z innych przydatnych stron internetowych, aby oceniać fałszywe recenzje!
👉 O czym dokładnie są negatywne recenzje?

Jak radzić sobie z negatywnymi recenzjami i doświadczeniami dotyczącymi e-hulajnóg?

Przewodnik zakupów Uczciwe testy zakupu produktu

Negatywne recenzje są często pisane, gdy produkt dotrze wadliwy, co może wynikać z trasy dostawy lub bezpośrednio do producenta. Może się to zdarzyć, ale nie jest to normą i nie powinno Cię zniechęcać. Istnieje wiele negatywnych recenzji od klientów, którzy kupili dla siebie niewłaściwy produkt do e-hulajnogi lub którzy nie otrzymali właściwych informacji i byli teraz rozczarowani. Nieprawidłowe lub nieprawidłowe użycie może również prowadzić do negatywnej oceny.

Produkty często trzeba składać, dla niektórych jest to zbyt skomplikowane, czasochłonne lub po prostu nie dla nich. Często te tak zwane negatywne oceny zawierają po prostu frustrację kupującego. Niemniej jednak z pewnością istnieją uzasadnione negatywne recenzje, więc zawsze polecam je przeczytać Przeczytaj uważnie recenzje i obraca się wokół użytkowania, trwałości i jakości. Jakie miałeś problemy? Jak sprzedawca lub producent zareagował na problemy?

Dalsze punkty:

👉 Niewiele recenzji nie zawsze oznacza, że ​​wybrany produkt jest koniecznie zły. Może po prostu nie było go wystarczająco długo na rynku iw rezultacie nie zostało wystarczająco docenione.
👉 Jeśli to możliwe, w razie problemów zadawaj pytania otwarte kupującemu lub sprzedającemu.
👉 niektórzy sprzedawcy walczą ze sobą negatywnymi/pozytywnymi ocenami, aby poprawić lub pogorszyć rankingi sprzedaży i pozycjonowanie.

Jakie problemy, rozwiązania lub wskazówki mogę znaleźć na temat produktu e-hulajnogi?

Przewodnik zakupów Uczciwe testy zakupu produktu

Często pomocne jest zbadanie problemów, rozwiązań lub wskazówek dotyczących produktu przed dokonaniem zakupu. Tutaj możesz skorzystać z wiedzy kupujących, którzy mogli mieć produkt e-hulajnogi od jakiegoś czasu, co z nim robią lub czego doświadczyli. Może to być zarówno negatywne, jak i pozytywne. Może przyniesie to więcej wiedzy na temat jakości, trwałości, pielęgnacji, obsługi i użytkowania nadchodzącego zakupu e-skutera.

Gdzie mogę znaleźć rozwiązania i wskazówki dotyczące problemów z e-hulajnogami?

Zapytaj ludzi wokół Ciebie o e-hulajnogi lub produkty o doświadczenia i wskazówki.
Lista 10 najlepszych uczciwych testów prowadzi do najlepszych i najpopularniejszych produktów e-hulajnogi wraz z linkami do ocen i recenzji, gdzie znajdziesz wiele opinii i rekomendacji.
Wiele platform sprzedażowych oferuje swoim kupującym ocenę, którą zazwyczaj można znaleźć pod produktem.
Istnieją portale z pytaniami i odpowiedziami z pytaniami i odpowiedziami, których szukasz lub możesz je opublikować bezpośrednio. Przykład: Gutefrage.net
Dla każdego produktu lub tematu istnieją fora internetowe, na których użytkownicy, kupujący lub osoby o podobnych poglądach mogą wymieniać się pomysłami.
Grupy na Facebooku lub strony na Facebooku działają jak fora z wieloma pytaniami i odpowiedziami.
Spójrz na szczegółowe Najlepsze recenzje na Amazonka * an. Jest wielu dla bardzo dobrej jakości i zadowolonych kupujących Oceny 4 lub 5 gwiazdek. Im więcej opinii klientów ma dany produkt, tym bezpieczniejsze są opinie i informacje na jego temat.

Gdzie mogę znaleźć test e-hulajnogi w Internecie?

💻 Po prostu spójrz w okolicę „Testowanie” z Uczciwych testów powyżej lub użyj tutaj z test e-hulajnogi wyszukiwanie, może już coś dla Ciebie mamy! 🙂.
💻W Google możesz wpisać tutaj test e-hulajnogi Znajdować! Możesz użyć dowolnej wyszukiwarki. Na przykład użyj roku dla bieżących testów test e-hulajnogi 2022.
💻 Aby uzyskać rekomendacje produktów i testy produktów z wynikami testów 2022, możesz wyszukać istniejący w Stiftung Warentest test e-hulajnogi sprawdzać.
💻 Sprawdź w Ökotest, czy istniejąca test e-hulajnogi jest wykrywalny.
💻 Youtube to wybór dla recenzji i filmów testowych. Możesz iść tutaj test e-hulajnogi sprawdzać.

Jak kupić e-skuter! 🛒

Przewodnik zakupów Uczciwe testy zakupu produktu

Możesz kupić dowolny produkt online lub w lokalnym sklepie. Zawsze znajdziesz znacznie większy wybór online. Na miejscu można znaleźć popularne lokalne sklepy, takie jak sklep z narzędziami, drogerię, centrum handlowe lub sklep specjalistyczny i od razu zorientować się w produktach.

🏬 Popularnymi sprzedawcami produktów e-skuterów mogą być: Aldi, Penny, Kaufland, Norma, Lidl, Netto, Roller, Rossmann, DM, Rewe, Real, Bauhaus, Toom, Obi, Hornbach, Mediamarkt, Saturn, Medimax i wielu innych. Wszyscy dostawcy sprzedają również wybrane produkty we własnym sklepie internetowym. 🛍.

W sieci znajdziesz wiele innych sklepów internetowych lub porównywarek cen, oprócz tych wymienionych powyżej.

💻Popularne portale dla e-skuterów to: Amazon, eBay, Otto, Conrad, Pearl, Billiger, Idealo, Geizhals, Check24 i wiele innych. Wszędzie znajdziesz zwycięzców testów, zwycięzców cen lub zwycięzców porównań, być może jest tam dokładnie ten produkt, którego szukasz!

Jak mogę zaoszczędzić pieniądze kupując hulajnogę elektryczną?

Zaoszczędź na zakupie produktu uczciwe testy

1. Wskazówki dotyczące oszczędzania❗ Szukaj wyznaczonych rabaty, oferty, obniżki cen lub oferty okazyjne, ale z Uwaga i porównaj.

⚠Aby sprawdzić ofertę, możesz specjalnie dla Amazon "Keepa" lub „WielbłądWielbłądWielbłąd” używać. Tutaj śledzone są ceny, dzięki czemu możesz sprawdzić, czy oferta rzeczywiście jest ofertą. Wielu sprzedawców obniża ceny na specjalne okazje, takie jak Czarny Piątek, Boże Narodzenie, Wielkanoc czy inne dni promocyjne. Dzięki „Keepa” możesz zobaczyć z miesięcznym wyprzedzeniem, jak kształtowała się cena i zauważysz, że cena wzrastała coraz bardziej do dnia promocji, tygodni lub 1-2 miesięcy przed promocją, aby reprezentować ofertę w czasie promocji , chociaż jest to cena, która jest używana często lub od dłuższego czasu. ⚠.

Dealerzy lubią stosować taktykę dostosowywania produktu z jego normalnej ceny do bardzo drogiej ceny, aby później sprzedać go po tej normalnej cenie (teraz znacznie taniej). Dzięki tej taktyce detalista powoduje spadek ceny, który sygnalizuje ofertę dla wielu sklepów internetowych, stron internetowych, portali z ofertami, portali cenowych i odpowiednio ją pozycjonuje lub sprawia, że ​​jest zauważalna. Wykorzystaj te taktyki na swoją korzyść i złap okresy przed i po tych korektach cen. Z pewnością będzie to wymagało trochę czasu, planowania i cierpliwości przy zakupie.Tutaj w Honest Tests mamy jeden Widok historii cen „Keepa” wbudowane w tabele i ich wkład z „Testów” i „Przewodników”. Tam możesz zobaczyć, jaka była cena produktu w przeszłości.

2. Oszczędzanie napiwku💶❗ Zawsze porównuj zakres dostawy z ceną. Niska cena za pojedynczy produkt może stać się droższa, jeśli musisz kupić coś jako opcję od razu lub później. Zestaw produktów z dużym zakresem dostawy może nagle stać się tańszy, chociaż początkowo cena wydaje się wysoka.

3. wskazówka dotycząca oszczędności💶❗ Nie kupuj zakresów dostawy/wyposażenia lub większej liczby funkcji, jeśli już wiesz, że ich nie potrzebujesz lub używasz ich niewiele.

4. Oszczędność napiwku💶❗ Używaj alertów cenowych! Możesz ustawić alerty cenowe na niektórych stronach internetowych, porównywarkach lub portalach. Możesz podać swój produkt e-hulajnogi z ostrzeżeniem cenowym. Następnie otrzymasz powiadomienie e-mailem, gdy osiągniesz żądaną cenę, która była śledzona przez pewien okres czasu.

5. Oszczędność napiwku💶❗ Może użyj stron z kuponami lub kodów kuponów do zakupu produktu na e-hulajnogę. Istnieją rozszerzenia przeglądarki, które umożliwiają zakup ewentualnego kodu kuponu bezpośrednio w sklepie internetowym. Wielu sprzedawców chce zatrzymać swoich kupujących po zakupie i dołączać do nich kody kuponów. Strony z kuponami pokazują aktualne kupony na wszystko. Musisz tylko sprawdzić, czy w tej chwili byłoby to dla Ciebie możliwe.

6. Oszczędność napiwku💶❗. Czy Twój produkt musi być nowy? Z używanymi produktami, B-stock lub Refurbished produkty możesz dużo zaoszczędzić! Używana oferta Amazon i Ebay, B-stock lub odnowiony przedmiot na. W zależności od używanego stanu i świadomości, że używał go ktoś inny, możesz dużo zaoszczędzić, ale może to nie być dla wszystkich. Przedmioty B-Ware często mają wady transportowe lub kosmetyczne, ale są w pełni funkcjonalne. Towary regenerowane to towary używane, wadliwe i zwracane, które zostały przygotowane do sprzedaży i posiadają gwarancję. Amazon oferuje te produkty jako Oferty magazynowe przy ul.

Wskazówka: Eine Geschenkidee lub Prezenty urodzinowe nigdy nie powinny być tanimi produktami, nie rozdawaj niczego, czego sam byś nie użył pod względem jakości.

Wiele pozytywów Oceny kupujących są często oznaką, że ludzie są zadowoleni z produktu e-hulajnogi.

Amazon.de * oferuje wiele różnych sposobów na dobrą analizę produktu. W przewodniku zakupu na pewno znajdziesz e-skuterTesty lub porównania e-skuterów.

Zawsze chcesz najpopularniejszy topowy produkt w najlepszej możliwej cenie i bez dodatkowych kosztów. Wielu tego chce. Ale jakość ma swoją cenę. Jeśli kupujesz tanio, często kupujesz ponownie dwa lub trzy razy. Wydaj trochę więcej pieniędzy i ciesz się jego jakością na dłuższą metę, na dłuższą metę będziesz cieszyć się nią bardziej niż tanie okazje. Nie zawsze łatwo jest kupić wysokiej jakości produkt w rozsądnej cenie. Jeśli trzymasz się kilku kryteriów zakupu, opinii klientów i przewodnika zakupu, na pewno znajdziesz odpowiedni produkt dla siebie. Baw się dobrze!

Zalecana literatura: pistolet do masażu, Rower do ćwiczeń, testowanie produktów

Auf honest-tests.de czy możesz zrobić dobrze? Zamów online produkty do hulajnóg w dobrych cenach – Kup e-skutery online. Po prostu zamów hulajnogi online, znajdź produkty do hulajnóg elektrycznych i Kup produkty do e-skuterów. Zawsze zwracaj uwagę jakość i ocena produktów, niezależnie od tego, czy chcesz kupować offline, czy zamawiać produkty e-hulajnogi przez Internet. kup skuter elektryczny: Zamów online dobre produkty, takie jak e-skuter - w dobrej cenie! Szukaj hulajnóg elektrycznych – znajdź hulajnogi elektryczne – zamawiaj hulajnogi online!
The Honest Tests Website - daje możliwość porównania wielu produktów takich jak e-hulajnogi w dobrych cenach w Internecie oraz zamówienia produktów e-hulajnogi bezpośrednio do domu.
Jeśli chcesz zamówić hulajnogi online: Wyszukaj na Ehrliche-tests.de, znajdź swój produkt, a my skierujemy Cię do sklepu internetowego, takiego jak Amazon, aby zamówić. Kupowanie produktów e-hulajnogi jest takie proste! - Super łatwe do zamówienia produkty do e-skuterów online.
Odkryj teraz uczciwe testy! Czy przeczytałeś wszystko do tej pory? WOW! Wtedy jesteś albo bardzo precyzyjny, albo wyszukiwarka, bo ten tekst jest pisany dla nich 🙂

więcej list 10 najlepszych

Źródła:
https://www.fahrradmagazin.net/testberichte/elektro-scooter/
https://praxistipps.chip.de/e-scooter-ohne-strassenzulassung-diese-strafen-drohen_109261


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 28.03.2023/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Dodaj komentarz

recenzja użytkownika
 • Obsługa
  Wysyłanie
 • przetwarzanie
  Wysyłanie
 • oczekiwanie produktu
  Wysyłanie
 • stosunek ceny do wydajności
  Wysyłanie
 • Godny polecenia
  Wysyłanie

🕹️🎮 Kup konsolę Sony PlayStation®5 🕹️🎮
🔥Konsola PS5™🔥
patrzeć na*