Akumulatorowa podkaszarka do trawy Bosch ART 26 Li

Dirk Re.

Brak komentarzy

Akumulatorowa podkaszarka do trawy Bosch_gasoline_Makita-724e66b3
- 30,04 €
Bezprzewodowa podkaszarka Bosch EasyGrassCut 18V-26 (bez akumulatora, 18 V...
Akumulatorowa podkaszarka Bosch EasyGrassCut 18V-26 (bez akumulatora, 18 V...*
Narzędzia ogrodowe Easy firmy Bosch – do małych i średnich ogrodów; Zakres dostawy: EasyGrassCut 18V-26, pudełko
99,99 € - 30,04 € 69,95 € Amazon Prime
Akumulatorowa podkaszarka do trawy Bosch ART 26 LI

Akumulatorowa podkaszarka do trawy Bosch ART 26 Li powinna umożliwiać czystą i wygodną pracę dzięki nowemu systemowi cięcia z plastikowymi nożami. Z maksymalnie

Noże, które wytrzymają 12 razy dłużej, powinny również mieć stale płaską krawędź tnącą. Wygodną obsługę i dużą manewrowość powinien zapewnić ergonomiczny kształt.

Jak podaje producent, akumulatorowa podkaszarka do trawy Bosch ART 26 Li to duża elastyczność w pielęgnacji trawnika. Średnica cięcia 26 cm zapewnia szybki postęp pracy. Prawidłową wysokość roboczą można łatwo ustawić na drążku teleskopowym.

Porównanie podkaszarki akumulatorowej do trawy

Podkaszarka akumulatorowa Bosch ART 26-18 LI + nóż bez akumulatora i ładowarki...Akumulatorowa podkaszarka do trawy Bosch Home and Garden AdvancedGrassCut 36 (bez...Podkaszarka akumulatorowa Bosch Home and Garden AdvancedGrassCut 36 (1...Akumulatorowa podkaszarka Bosch UniversalGrassCut 18 (bez akumulatora, 18 V...Akumulatorowa podkaszarka Gardena SmallCut Li-23R: podkaszarka do trawy, 230 mm ...Akumulatorowa podkaszarka do trawy AL-KO GT 2025 Easy Flex (akumulator Li-Ion 20 V / 2.5...WORX WG163E.9 podkaszarka akumulatorowa 20V - wycinarka krawędzi trawnik -...Akumulatorowa podkaszarka Einhell GC-CT 18/24 Li P-Solo Power X-Change...Podkaszarka do trawy Fuxtec z akumulatorem 20V FX-E1RT20 podkaszarka elektryczna...
Sprawdź cenę111,17 €219,00 €119,00 €77,90 €107,37 €Sprawdź cenę59,49 €27,90 €79,00 €
Akumulatorowa trymer Bosch ART 26-18 LI + nóż bez akumulatora ... *Bezprzewodowa podkaszarka Bosch Home and Garden...*Bezprzewodowa podkaszarka Bosch Home and Garden...*Akumulatorowa podkaszarka do trawy Bosch UniversalGrassCut 18 (bez ... *Akumulatorowa trymer Gardena SmallCut Li-23R: ... *Akumulatorowa podkaszarka do trawy AL-KO GT 2025 Easy Flex (Li-Ion...*Akumulatorowa podkaszarka do trawy WORX WG163E.9 20V -... *Akumulatorowa podkaszarka Einhell GC-CT 18/24 Li P-Solo...*Podkaszarka do trawy Fuxtec z akumulatorem 20 V FX-E1RT20 ... *
◼️ nie dotyczy◼️ Akumulatorowa podkaszarka do trawy AdvancedGrassCut 36 zapewnia wygodną ...◼️ Dwuliniowy system cięcia zapewniający wydajne cięcie i...◼️ Uniwersalne narzędzia ogrodowe Bosch - elastyczne i ...◼️ Ekstra lekka podkaszarka akumulatorowa idealna do mniejszych ogrodów◼️ Lekki model podstawowy podkaszarki do trawy z rodziny akumulatorowych EasyFlex◼️ nie dotyczy◼️ Podkaszarka do trawy WORX z zasilaniem akumulatorowym 20 V przekonuje swoim ...◼️ Dzięki szerokości cięcia 24 cm i dużej mocy ...◼️ Akumulatorowa podkaszarka do trawy 20 V firmy FUXTEC w zestawie. W zestawie...
◼️ nie dotyczy◼️ Najlepsza prędkość cięcia w każdych warunkach dzięki ...◼️ Praktyczna półautomatyczna cewka sprawia, że ​​ręczna...◼️ Wygodna praca: przyjazna dla pleców, ergonomiczna ...◼️Drugi uchwyt dla idealnego ułożenia dłoni i optymalnego...◼️ Precyzyjne cięcie dzięki obrotowej głowicy żyłkowej i składanej ...◼️ nie dotyczy◼️ Uniwersalna podkaszarka do trawy: głowica żyłkowa obracana o 90 ° i ...◼️ Jako lekka w swojej klasie, akumulatorowa podkaszarka...◼️ Efektywna praca dzięki szerokości cięcia 25 cm i 7000 ...
Amazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon Prime
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
historia cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cen
Sprawdź cenę111,17 €219,00 €119,00 €77,90 €107,37 €Sprawdź cenę59,49 €27,90 €79,00 €
AmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonka
Ostatnia aktualizacja 6 grudnia 2023 1:21 Linki do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API

uruchomienie | Akumulatorowa podkaszarka do trawy Bosch ART 26 LI

Akumulatorowa podkaszarka do trawy Bosch ART 26 LI

Na szczęście wcześniej poszukałem informacji! Bateria do Przycinarka należy dokupić i ma charakter ogólny brak w zestawie zawierać. Bosch stawia na odpowiednie akumulatory do wszystkich narzędzi ogrodniczych. Dlatego Bosch wpadł na pomysł, że jeśli masz już w domu taki, który pasuje również do akumulatorowej podkaszarki Bosch ART 26 LI, nie musisz już kupować dodatkowego, a tym samym jest ogólnie tańszy. W ten sposób jednak szybko pojawia się pułapka, że ​​po zamówieniu kończysz bez baterii.

ART 26-18 LI ma jeden regulowana rączka teleskopowa, dodatkowy uchwyt, a także mocowanie „jednym przyciskiem” zestawu kół, które jednak trzeba dokupić osobno. Aby uzyskać precyzyjne cięcie krawędzi, głowicę żyłkową można po prostu odwrócić Obrócony o 90 stopni być.

Sama w sobie lekkość po prostu szybko spada 2,5 kg na. Przy pierwszym użyciu należy zainstalować tylko plastikowy nóż i baterię. Jest to szybkie i łatwe dzięki systemowi zatrzasków. Na koniec przymocuj plastikową osłonę do silnika, aby utrzymać latającą trawę na ziemi.

Akumulatorowa podkaszarka do trawy Bosch ART 26 LI

Informacje o plastikowym nożu: Nóż „Durablade” jest wykonany z kompozytu nylonowego i jest wyjątkowo stabilny i elastyczny. Po prostu zatrzaskuje się go w specjalnie opracowanej płycie podstawy i automatycznie składa się, gdy tylko uderzy w twardy przedmiot, taki jak kamień. W rezultacie nóż „Durablade” wytrzymuje nawet dwanaście razy dłużej niż poprzednio

Plastikowy nóż. Zapewnia również szybkie rezultaty przy wysokiej jakości cięcia. Pierwsze wrażenie wydawało się naprawdę profesjonalne.

- 30,04 €
Bezprzewodowa podkaszarka Bosch EasyGrassCut 18V-26 (bez akumulatora, 18 V...
Akumulatorowa podkaszarka Bosch EasyGrassCut 18V-26 (bez akumulatora, 18 V...*
Narzędzia ogrodowe Easy firmy Bosch – do małych i średnich ogrodów; Zakres dostawy: EasyGrassCut 18V-26, pudełko
99,99 € - 30,04 € 69,95 € Amazon Prime

Użytkowanie i jakość Akumulatorowa podkaszarka do trawy Bosch ART 26 L.i

Po ja ładuj baterię przez 60 minut musiał, był teraz gotowy do działania. Akumulator 18 V zapewnia ogromną moc i niezwykle szybkie obroty od samego początku. Do tej pory zawsze znałem akumulatorową podkaszarkę Bosch ART 26 LI z małymi paskami linowymi, które albo owijają się wokół przedmiotów, albo bezpośrednio łamią. Plastikowe noże wydawały się działać lepiej podczas procesu ze względu na konstrukcję.

Akumulatorowa podkaszarka do trawy Bosch ART 26 Li

Według Boscha można przyciąć promień 26 cm. Nawet wysokie stopnie lub dziki wzrost nie powinny stanowić problemu.

Muszę być szczery, ART 26-18 LI był łatwy w obsłudze od samego początku naprawdę przyjemne. Głośność jest również akceptowalna. Do tej pory zawsze uważałem, że inne modele z silnikiem benzynowym są zbyt głośne i niespokojne. Może to być spowodowane motoryzacją, ale Bosch ART 26-18 LI trymuje zaskakująco płynnie, dzięki czemu dłuższe czasy można obrabiać za jednym razem.

Warto również wspomnieć o regulowanej wysokości. W zależności od wielkości ciała, wysokości roboczej między 80 - 115 cm być dostosowane. Oznacza to, że nawet większe obszary można obrabiać za jednym razem, bez występowania dobrze znanego bólu pleców.

Niestety, to, co nie zostało optymalnie rozwiązane przez firmę Bosch, to plastikowe noże. Myślę, że sam pomysł jest bardzo dobry, także dlatego, że pozwala pracować znacznie szybciej, ponieważ noże nie „gryzą” przedmiotów, ale zdają się trzymać nie tak długo i musi wymieniane regularnie być.

Ogólnie rzecz biorąc, nadal mogę określić wynik jako bardzo udany. Praca z podkaszarką Bosch również okazała się przyjemna.

- 30,04 €
Bezprzewodowa podkaszarka Bosch EasyGrassCut 18V-26 (bez akumulatora, 18 V...
Akumulatorowa podkaszarka Bosch EasyGrassCut 18V-26 (bez akumulatora, 18 V...*
Narzędzia ogrodowe Easy firmy Bosch – do małych i średnich ogrodów; Zakres dostawy: EasyGrassCut 18V-26, pudełko
99,99 € - 30,04 € 69,95 € Amazon Prime
https://youtu.be/sIJ2bTWKnOw

Który Zalety i wady z akumulatorową podkaszarką do trawy Bosch ART 26 Li?

korzyści

  • Wydajna praca / bateria
  • Regulacja wysokości (przyjazna dla pleców)
  • Czysty wynik
  • Lepsza praca z plastikowymi nożami

 Wady

  • Bateria nie jest dołączona do zakupu
  • Cena całkowita trochę wygórowana
  • Zwiększone zużycie plastikowych noży

Rada do akumulatorowej podkaszarki do trawy Bosch ART 26 Li

Test podkaszarki akumulatorowej Bosch do trawy

Przed zakupem mogę polecić sprawdzenie, czy bateria znajduje się w zakresie dostawy. Jeśli jeszcze go nie masz w domu, kup go pilnie, aby nie doświadczyć niespodzianki w domu.

Mogę również doradzić, aby przejść bezpośrednio do zakupu Zapasowy nóż z tworzywa sztucznego kupuje, te są obecnie w formacie 6-pak za 4,15 € dostępny. Zużycie na nich jest w rzeczywistości wyższe niż oczekiwano.

- 2,50 €
Nóż plastikowy Bosch Home and Garden F016800183 do...
Nóż plastikowy Bosch Home and Garden F016800183 do...*
pasuje do podkaszarki akumulatorowej Bosch ART 26 Li, ART 26 Accutrim i ART 26 Easytrim Accu
10,99 € - 2,50 € 8,49 €

Proponuję też zwykły, szorstki Czyszczenie Wcześniej na silniku i obudowie ochronnej zbiera się sporo resztek trawy i ziemi. Może to szybko doprowadzić do zablokowania silnika.

Przed zakupem należy zastanowić się, jak duży jest obszar do przycięcia i odpowiednio kupić odpowiedni model firmy Bosch. Bosch ART 26-18 LI jest absolutnie wystarczający do mniejszych powierzchni.

Jest taka akumulatorowa podkaszarka do trawy Bosch ART 26 LI firmy Bosch różne warianty. Są dostępne z bateriami o mocy 18 V i 36 V. Średnica koła tnącego odpowiednio wzrasta o 23 cm - 30 cm.

,de druga bateria Zasadniczo ma to sens, abyś nie musiał przerywać pracy, aby naładować, można to wygodnie kupić.

# Podgląd Produkt ocena Cena
1 Zapasowy akumulator Bosch 18 V (2,5 Ah, kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami... Zapasowy akumulator Bosch 18 V (2,5 Ah, kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami...* Obecnie nie ma recenzji 74,99 € 41,90 €Amazon Prime
2 Akumulator zamienny Bosch 18V PBA 18 (system 18 V, 2,5 Ah) +... Akumulator zamienny Bosch 18V PBA 18 (18 V, 2,5 Ah) +...* Obecnie nie ma recenzji 119,98 € 64,54 €Amazon Prime
3 Akumulator Bosch Professional 18V System GBA 18V 5.0Ah (w pudełku) Akumulator systemowy Bosch Professional 18V GBA 18V 5.0Ah (w pudełku) * Obecnie nie ma recenzji 107,46 € 62,50 €Amazon Prime

Konkluzja: Akumulatorowa podkaszarka do trawy Bosch ART 26 Li

Oprócz wyższego segmentu cenowego, przekonała mnie podkaszarka do trawy Bosch ART 26-18 LI. Obsługa jest bardzo łatwa i przyjemna, teleskopowa rączka ma regulowaną wysokość. Mogę ocenić wynik i jakość przycinania jako dobre i udane.

Być może Bosch będzie w stanie uczynić plastikowe noże nieco bardziej wytrzymałymi, a wtedy zaoszczędzisz sobie konieczności ich regularnej wymiany.

Ogólnie rzecz biorąc, podkaszarka do trawy Bosch ART 26-18 LI ma w mojej Zdał egzamin i zasługuje na moją rekomendację do kupienia.

- 30,04 €
Bezprzewodowa podkaszarka Bosch EasyGrassCut 18V-26 (bez akumulatora, 18 V...
Akumulatorowa podkaszarka Bosch EasyGrassCut 18V-26 (bez akumulatora, 18 V...*
Narzędzia ogrodowe Easy firmy Bosch – do małych i średnich ogrodów; Zakres dostawy: EasyGrassCut 18V-26, pudełko
99,99 € - 30,04 € 69,95 € Amazon Prime

Zalecana literatura: Dmuchawa do liści z akumulatorem

Znajdź w Top🔟 najlepiej sprzedające się akumulatorowe trymery do trawy 2023 w uczciwych testach

Świetnie🔟🔥Oferty🔥 🆕Online
- 50,95 €1. Najlepszy sprzedawca
Akumulatorowa podkaszarka Einhell GE-CT 18 Li Kit Power X-Change (Li-Ion,...*
  • Niska waga i ergonomiczna obsługa dzięki indywidualnie regulowanej teleskopowej kierownicy i drugiej dodatkowej rączce.
  • Flowerguard do ochrony wrażliwych roślin
  • Uniwersalna bateria systemowa X-Change do wielu narzędzi elektrycznych i ogrodowych
- 35,00 €2. Najlepszy sprzedawca
Bosch Home and Garden 06008C1A03 Podkaszarka do trawy Bosch EasyGrassCut...*
  • Narzędzia ogrodowe Easy firmy Bosch – do małych i średnich ogrodów
  • Łatwy w użyciu: Lekka konstrukcja i mocny silnik do łatwego, bezwysiłkowego przycinania Łatwy w użyciu: Lekka konstrukcja i mocna...
  • Ciągłe cięcie: nieprzerwane cięcie za pomocą trymera akumulatorowego Bosch, śledząc nić za każdym razem, gdy puszczasz ...
- 16,00 €3. Najlepszy sprzedawca
Podkaszarka do trawy YUEWXTER z akumulatorem (akumulator 1 x 21 V 4.0 A i ładowarka,...
Opinie 20
Podkaszarka do trawy YUEWXTER z akumulatorem (1 x akumulator 21 V 4.0 A i ładowarka,...*
  • 🌿【Wielofunkcyjna akumulatorowa podkaszarka do trawy】: Podkaszarka do trawy, wycinarka do zarośli i obcinarka do krawędzi 3-w-1, - dla większej mocy i funkcjonalności, gdy ...
  • 🌿 【Długotrwała bateria 21V】: Wyposażony w specjalny akumulator 2 21V (akumulatory litowo-jonowe), wyposażony w silniki o wysokiej wydajności, z ...
  • 🌿【Regulowana głowica i uchwyt 90 °】: Głowicę tnącą można regulować pod różnymi kątami 5 (0 ° / 22,5° / 45 ° / 67,5° / 90 °) ...
4. Najlepszy sprzedawca
Akumulatorowa podkaszarka Einhell GC-CT 18/24 Li Power X-Change (Li-Ion,...*
  • Jako prawdziwie lekka podkaszarka do trawy jest zwrotna, a dzięki indywidualnie regulowanej teleskopowej rączce wykonanej z lekkiego aluminium i...
  • „Flowerguard” chroni wrażliwe kwiaty i rośliny ozdobne przed ostrymi plastikowymi ostrzami.
  • Jako członek rodziny systemów Power X-Change, każdy akumulator może być używany z podkaszarka akumulatorowa. Do pracy wymagany jest akumulator 18 V PXC...
5. Najlepszy sprzedawca
Podkaszarka akumulatorowa z akumulatorem 3 Ah i ładowarką...*
  • Solidne narzędzie do cięcia ogrodu: to bezprzewodowe urządzenie do usuwania chwastów ma mocny silnik, który obsługuje wszystkie codzienne ...
  • Pierścień ochronny: elektryczny pierścień ochronny obcinacza chwastów może trzymać obcinacz nici z dala od twardych przedmiotów, aby uniknąć niepotrzebnego ...
  • Wiele akcesoriów: elektryczny odkurzacz do chwastów z 3 rodzajami ostrzy, plastikowe ostrza do koszenia młodej trawy; Metalowe ostrze do szybkiego koszenia...
- 27,95 €6. Najlepszy sprzedawca
Akumulatorowa podkaszarka Einhell GC-CT 18/24 Li P Power X-Change...*
  • Dzięki szerokości koszenia 24 centymetrów i dużej mocy 8.500 obrotów na minutę, akumulatorowa podkaszarka do trawy przecina dziko rosnące...
  • Jako lekki w swojej klasie bezprzewodowy podkaszacz do trawy jest łatwy do przenoszenia. Dla dodatkowej wygody użytkowania ...
  • Zarówno dodatkowy uchwyt, jak i obudowa akumulatorowej podkaszarki do trawy firmy Einhell są wykonane z wysokiej jakości, odpornego na uderzenia tworzywa sztucznego.
7. Najlepszy sprzedawca
Podkaszarka akumulatorowa Einhell GE-CT 18/28 Li-Solo Power X-Change (18...*
  • Power X-Change — podkaszarka do trawy GE-CT 18/28 Li-Solo należy do rodziny Power X-Change, w której akumulatory, ładowarki i urządzenia systemowe są elastyczne...
  • Technologia nici - Precyzyjne wyniki cięcia uzyskuje się dzięki szpulce nici (szerokość cięcia 28 cm). W pełni automatyczne śledzenie wątków...
  • Głowica silnika, którą można obracać i pochylać - podkaszarka jest wyposażona w głowicę silnika, którą można obracać o 180° i pochylać w 3 pozycjach. Tak też będzie...
- 25,95 €8. Najlepszy sprzedawca
Akumulatorowa podkaszarka Black + Decker (Powercommand EasyFeed, 18 V 4,0 Ah,...
Opinie 3.916
Akumulatorowa podkaszarka Black + Decker (Powercommand EasyFeed, 18 V 4,0 Ah,...*
  • 2 w 1 Łatwa i beznarzędziowa konwersja z przycinania na przycinanie za pomocą koła prowadzącego dla idealnej krawędzi trawnika
  • Powercommand Easy Feed Proste i samodzielne sterowanie przedłużeniem linii za naciśnięciem jednego przycisku
  • Szerokość cięcia 30 cm dla szybkiego postępu pracy / użytkowania na większych powierzchniach. Akumulator litowo-jonowy 4,0 Ah pozwala na pracę w czasie do 75 min
9. Najlepszy sprzedawca
Podkaszarka akumulatorowa WORX 18V(20V MAX) WG163E.3, 2 w 1...
Opinie 100
Podkaszarka akumulatorowa WORX 18V(20V MAX) WG163E.3, 2-w-1...*
  • Podkaszarka do trawy WORX z zasilaniem akumulatorowym 18 V (20 V MAX) imponuje praktyczną funkcją 3 w 1: podkaszarka, mini-kosiarka i obcinarka krawędzi...
  • Miejsca trudno dostępne? To żaden problem dzięki obrotowej głowicy tnącej: podkaszarka może osiągnąć dowolną wysokość dzięki głowicy tnącej obracanej o 90°...
  • Wygodne koszenie trawnika: drążek teleskopowy i uchwyt mają regulację wysokości, dzięki czemu zapewniają maksymalne bezpieczeństwo i pracę w ...
10. Najlepszy sprzedawca
Akumulatorowa podkaszarka do trawy, akumulatorowa kosa do podkaszarki...*
  • 【Wielofunkcyjna bezprzewodowa podkaszarka do trawnika】: Podkaszarka do trawnika, kosa do krzaków i kosiarka do krawędzi 3 w 1, zapewniająca większą moc i funkcjonalność, gdy ...
  • 【3 Regulacja prędkości】 Trymer do trawy można regulować za pomocą obrotowego regulatora prędkości na ekranie LED pozycji uchwytu ...
  • 【Humanizowana podkaszarka do trawy z baterią】 Nowa funkcja: tryb zamykania przycisku 1, dzięki czemu można używać podkaszarki przez ...
- 50,95 €oferta
Akumulatorowa podkaszarka Einhell GE-CT 18 Li Kit Power X-Change (Li-Ion,...
Akumulatorowa podkaszarka Einhell GE-CT 18 Li Kit Power X-Change (Li-Ion,...*
Flowerguard do ochrony wrażliwych roślin; Uniwersalny akumulator systemowy Power X-Change do wielu zastosowań elektrycznych i...
139,95 € - 50,95 € 89,00 € Amazon Prime
- 35,00 €oferta
Bosch Home and Garden 06008C1A03 Podkaszarka do trawy Bosch EasyGrassCut...
Bosch Home and Garden 06008C1A03 Podkaszarka do trawy Bosch EasyGrassCut...*
Narzędzia ogrodowe Easy firmy Bosch – do małych i średnich ogrodów
139,99 € - 35,00 € 104,99 € Amazon Prime

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 6.12.2023/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Dodaj komentarz

recenzja użytkownika
  • Obsługa
    Wysyłanie
  • przetwarzanie
    Wysyłanie
  • oczekiwanie produktu
    Wysyłanie
  • stosunek ceny do wydajności
    Wysyłanie
  • Godny polecenia
    Wysyłanie